Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [X360/X1/PS3/PS4] Grand Theft Auto V märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2, 3 ... 50, 51, 52  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
j2mm
Kreisi kasutaja
j2mm

liitunud: 28.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2011 12:13:25 [X360/X1/PS3/PS4] Grand Theft Auto V vasta tsitaadiga

Grand Theft Auto V




viimati muutis j2mm 25.10.2011 14:44:00, muudetud 3 korda
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2011 12:14:13 vasta tsitaadiga

Võiks tulla 1930ndate teema, vanade autode ja auruveduritega thumbs_up.gif
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dinkz
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.04.2008




sõnum 24.10.2011 12:15:19 vasta tsitaadiga

carlking kirjutas:
Võiks tulla 1930ndate teema, vanade autode ja auruveduritega thumbs_up.gif


selleks on Mafia 2 ja L.A Noire icon_biggrin.gif

Vice City style again!
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2011 12:15:37 vasta tsitaadiga

Aga mulle meeldib gta-style
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
j2mm
Kreisi kasutaja
j2mm

liitunud: 28.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2011 12:17:53 vasta tsitaadiga

Praeguse seisuga kõige tõenäolisem LA.

GTA maailmas siis Los Santos?

Huvitavat lugemist...
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2011 12:31:20 vasta tsitaadiga

Peaasi, et sama jube port pole, kui IV oli.
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2011 12:55:13 vasta tsitaadiga

carlking, Kõrini nendest vanema aja mängudest juba (The Saboteur, L.A. Noire ja Mafia) mulle isiklikult meeldiks mingi 1980ndad. 1930-1950ndate mängudel on kuidagi masendav meeleolu...
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EstBeast
HV veteran
EstBeast

liitunud: 04.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2011 13:23:21 vasta tsitaadiga

Nõustun, Vicy City taolist võiks midagi tulla küll. Narko smuugeldamine, kirevad värvid, kiired autod, kenad neiud jne.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 6 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flameas
HV veteran
flameas

liitunud: 14.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2011 13:28:17 vasta tsitaadiga

70ndate stiilis LA, rock n roll, USA muskliautod.
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2011 13:48:42 vasta tsitaadiga

EstBeast kirjutas:
Nõustun, Vicy City taolist võiks midagi tulla küll. Narko smuugeldamine, kirevad värvid, kiired autod, kenad neiud jne.


endale meeldis ka vice city kõige rohkem, soundtrack thumbs_up.gif
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
akk
HV kasutaja

liitunud: 10.07.2006




sõnum 24.10.2011 14:09:50 vasta tsitaadiga

See ei lähe nüüd päris teemasse, aga ma olen ise mõelnud et miks ei võiks olla sellist öist, vihmast linna GTA mootoril, aga Christopher Nolan kohtub Underworldiga vampiirikas. Kolad getodes ja pilvelõhkujates. Selline mõnus triller väikse fantaasia elemendiga. Või siis Mad Maxilikum Fallout Red Dead Redemtioni maailmas/mootoril.
Kõike seda muidugi lisaks uuele GTA V'le icon_smile.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kanamana
HV kasutaja
kanamana

liitunud: 30.07.2010




sõnum 24.10.2011 19:57:20 vasta tsitaadiga

Jubedalt ootan GTA V... iga päev loodan, et tuleks juba trailer või natukenegi infot icon_biggrin.gif
Loodan, et on midagi Vice City sarnast:D Rand thumbs_up.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masterc
HV vaatleja
masterc

liitunud: 17.02.2009




sõnum 25.10.2011 02:57:26 vasta tsitaadiga

Euroopa 1500 oleks hea GTA. Tegelt voiks midagi tavalist tulla. Nagu tanapaev ja siis kuidagi nii et igast erinevates linnades kaid nagu San Andreases oli. Linnad voiks olla Las Vegas, Miami ja siis mingi kulapunt. Voiks moni EU linn voi mingi muu riigi linna olla ka peale USA.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
psydeblo
HV Guru
psydeblo

liitunud: 08.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2011 07:41:20 vasta tsitaadiga

Mapi poolest võiks vähemalt midagi SA sarnast tulla.
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matrix
HV kasutaja
matrix

liitunud: 11.09.2002




sõnum 25.10.2011 10:59:25 vasta tsitaadiga

Neid neljakümnendate mänge mängides tuleb alati see mõte, et kui ise peaks selles ajas elama, kus ei ole arvuteid, interneti, mängukonsoole ega isegi telekat, ning raadiost tuleks vaid jazz muusika, siis paneks ise ka igal õhtul tuki tasku ja läheks lähimasse baari jooma või linna peale kolama.
_________________
Give a man a computer program and you give him a headache, but teach him to program computers and you give him the power to create headaches for others for the rest of his life... R. B. Forest
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
j2mm
Kreisi kasutaja
j2mm

liitunud: 28.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2011 14:17:44 vasta tsitaadiga

Grand Theft Auto V avalikustatud!

viimati muutis j2mm 25.10.2011 14:35:01, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2011 14:19:31 vasta tsitaadiga

Tuleb see treiler novembris või veebruaris nüüd?
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2011 14:20:08 vasta tsitaadiga

2. november
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2011 14:21:48 vasta tsitaadiga

Nojah, 11. veebruar on see aasta juba toimunud.
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ECMadis
HV kasutaja
ECMadis

liitunud: 23.08.2010




sõnum 25.10.2011 14:30:55 vasta tsitaadiga

Ei oskagi muud oodata kui head mängu ainult icon_smile.gif

Ei tea krt ainult millal välja tulla võiks? See aasta tuleks siis oleks päris epic lõpp mängude väljalasete poolest icon_smile.gif Kõik head aasta lõpus just.
Aga noh, seda võib unistada vist ainult.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2011 15:02:22 vasta tsitaadiga

ECMadis, Ma pakun, et kevadel tuleb välja, siis juba nagu GTAIV-st ka juba 4 aastat möödas.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
j2mm
Kreisi kasutaja
j2mm

liitunud: 28.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2011 15:27:01 vasta tsitaadiga

Max Payne 3 ilmub järgmise aasta märtsis.

GTA V pigem oktoober 2012, nagu esialgsetele GTA-dele tavaks oli...
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HHE
HV kasutaja
HHE

liitunud: 19.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2011 15:28:53 vasta tsitaadiga

Et siis aastake veel jah.
_________________
PSN: vonHeix
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
j2mm
Kreisi kasutaja
j2mm

liitunud: 28.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2011 15:38:38 vasta tsitaadiga

Ootame veel nädala, siis ütleme icon_smile.gif
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2011 15:46:42 vasta tsitaadiga

j2mm, Max Payne läks puhta meelest...
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Getomees
HV veteran
Getomees

liitunud: 31.12.2002




sõnum 25.10.2011 18:21:28 vasta tsitaadiga

GTA IV:
1. trailer - 29. märts 2007
ilmus - 29. aprill 2008

Nii et selle järgi pakuks ise ka, et V ilmub Black Friday 2012 ajal.

_________________
Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 2 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
j2mm
Kreisi kasutaja
j2mm

liitunud: 28.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2011 19:01:16 vasta tsitaadiga

Siinkohal tuletaks meelde, et GTA IV esialgne release date oli 28. oktoober 2007.
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RERA93
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2011 21:10:49 vasta tsitaadiga

Oh kui põnev!!! icon_smile.gif Ei oska selle logo "V" disaini kohta midagi öelda... Teistel mõtteid äkki? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flameas
HV veteran
flameas

liitunud: 14.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2011 21:13:15 vasta tsitaadiga

EI mõista miks seal five peal kirjas on.. kas ameeriklased on tõesti nii lollid, et ei tea, et "V" tähendab 5te?
Logo on pigem eepiliselt tavaline. Tavaline GTA kiri ja "V".. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henryf
HV vaatleja

liitunud: 25.10.2011




sõnum 25.10.2011 21:18:52 vasta tsitaadiga

Kaart võiks SA midagi taolist tulla icon_razz1.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EstBeast
HV veteran
EstBeast

liitunud: 04.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2011 21:32:21 vasta tsitaadiga

Ooot oot oot, OFFICALY on see kuulutatud et teisel tuleb treiler?
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 6 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Getomees
HV veteran
Getomees

liitunud: 31.12.2002




sõnum 25.10.2011 21:33:08 vasta tsitaadiga

EstBeast kirjutas:
Ooot oot oot, OFFICALY on see kuulutatud et teisel tuleb treiler?

Jah.

_________________
Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 2 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
RERA93
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2011 21:38:13 vasta tsitaadiga

flameas kirjutas:
EI mõista miks seal five peal kirjas on.. kas ameeriklased on tõesti nii lollid, et ei tea, et "V" tähendab 5te?
Logo on pigem eepiliselt tavaline. Tavaline GTA kiri ja "V".. icon_rolleyes.gif


Paljud saidid kirjutavad, et see viis seal saanud mõjutusi dollari disainilt.
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/c/c5/New_five_dollar_bill.jpg
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EstBeast
HV veteran
EstBeast

liitunud: 04.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2011 22:05:48 vasta tsitaadiga

Kui tõesti ongi V siis tuleb midagi murrangulist. Iga numbriga Gta on olnud igatahes.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 6 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
j2mm
Kreisi kasutaja
j2mm

liitunud: 28.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2011 22:12:52 vasta tsitaadiga

flameas kirjutas:
Logo on pigem eepiliselt tavaline. Tavaline GTA kiri ja "V".. icon_rolleyes.gif

Oli midagi muud oodata?

Spoiler Spoiler Spoiler

Washington D.C.-st ei oska küll midagi arvata...

Loeme pigem tegelastekirjeldusi... thumbs_up.gif
"Chad: (29) pretty boy misogynist Beverly Hills party boy. Made money, but not as cool as he thinks he is."
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EstBeast
HV veteran
EstBeast

liitunud: 04.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2011 22:16:26 vasta tsitaadiga

Let the Hype begin, nüüd on c. aasta aega lootusi kasvatada ja segaseks minna. Mina igatahes kibelen selle järgi iga päev kuni reliisini.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 6 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vaido6
HV kasutaja
vaido6

liitunud: 17.06.2009




sõnum 26.10.2011 06:43:05 vasta tsitaadiga

tahaks juba treilerit näha siis saab natuke aimugi mis tulemas icon_lol.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flameas
HV veteran
flameas

liitunud: 14.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2011 07:34:53 vasta tsitaadiga

Feil oleks kui treileris näitaks aint siseruume, mistõttu ei saaks ikka aru kus toimub.. icon_lol.gif
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vaido6
HV kasutaja
vaido6

liitunud: 17.06.2009




sõnum 26.10.2011 07:53:13 vasta tsitaadiga

see oleks päris koom icon_lol.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
j2mm
Kreisi kasutaja
j2mm

liitunud: 28.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2011 11:44:08 vasta tsitaadiga

Grand Theft Auto V Will Be Set in Los Angeles, May Star Multiple Characters
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 26.10.2011 11:54:38 vasta tsitaadiga

GTA V.
V - Vita.
GTA V for PS Vita.

Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vaido6
HV kasutaja
vaido6

liitunud: 17.06.2009




sõnum 26.10.2011 17:28:48 vasta tsitaadiga

Ma loodan ainult seda et seal tuleb ka maastiku nagu san andreases icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henryf
HV vaatleja

liitunud: 25.10.2011




sõnum 26.10.2011 18:25:35 vasta tsitaadiga

j2mm kirjutas:
Grand Theft Auto V Will Be Set in Los Angeles, May Star Multiple Characters


Los Angeles on hea variant aga võiks ikka countryside kaa olla ja mõni teine linn veel. Mulle sobiks isegi see kui oleks gta4 mängumootori peal aga võiks suurem kaart ja rohkem võimalusi olla. Mängu toimumise aeg võiks olla ajavahemikus 1990- tänapäev, mulle ei meeldi 50- 60nendad nagu paljud loodaksid gta v olema.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vaido6
HV kasutaja
vaido6

liitunud: 17.06.2009




sõnum 26.10.2011 18:27:33 vasta tsitaadiga

Ma ka loodan et mingi nii vana pole icon_evil.gif icon_evil.gif
Aga ma arvan et ongi sama mootori peal lihtsalt täiustanud palju ning rohkem võimalusi jah jetiga kõmmutada jne icon_biggrin.gificon_biggrin.gificon_biggrin.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
j2mm
Kreisi kasutaja
j2mm

liitunud: 28.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2011 23:10:12 vasta tsitaadiga

Tõenäoliselt jääbki mootor kõigest täiendatuks...

Nime poolest.., kuna IV-l olid lisapakid The Lost and Damned ja The Ballad of Gay Tony (esimene neist veel täpsemalt titleeritud kui "GTA IV: The Lost and Damned"), oleks segatuse ennetamiseks igati loogiline lahendus jätkata seeriat numeroloogilises järjekorras.
(Selgituseks neile, kelle meelest III, IV, V peaksid olema mootoriga seotud)
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flameas
HV veteran
flameas

liitunud: 14.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2011 23:13:41 vasta tsitaadiga

Minu pärast olgu kasvõi sama graafika, kui ainult paremini jookseks PCl. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PeZ
HV veteran

liitunud: 30.01.2003




sõnum 27.10.2011 00:17:27 vasta tsitaadiga

Noh, PC peal pole seda ilmselt lootust niipea näha icon_smile.gif Selles olen üsna kindel.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
markedmen
HV kasutaja
markedmen

liitunud: 25.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2011 00:23:42 vasta tsitaadiga

Loodetavasti saab ka PS3-el mängida. Sest PS3 sai ostetud just GTA IV pärast icon_lol.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nitramra
HV kasutaja

liitunud: 26.10.2003




sõnum 27.10.2011 01:21:18 vasta tsitaadiga

X360 osteti ikka GTA IV pärast kuna xkastile tulid DLC-d exclusivena, ps3mel polnd lisaväärtust GTA IV-ga seoses ju.
Minujaoks tähtsaim küsimus on see et kas ma pean uue konsooli järgmise gta jaoks ostma või veab vana(x360) ka järgmise välja..
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EstBeast
HV veteran
EstBeast

liitunud: 04.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2011 01:41:45 vasta tsitaadiga

m6mmix, Seda otsustab R* 90% kindel et mäng tuleb siiski selle generatsiooni konsoolidele.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 6 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [X360/X1/PS3/PS4] Grand Theft Auto V mine lehele 1, 2, 3 ... 50, 51, 52  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.