Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield 3 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 147, 148, 149 ... 522, 523, 524  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Killzone88
Kreisi kasutaja
Killzone88

liitunud: 15.05.2006




sõnum 24.10.2011 22:11:29 vasta tsitaadiga

võtas-uxu kirjutas:
thumbs_up.gif
Spoiler Spoiler Spoiler


thumbs_up.gif
Spoiler Spoiler Spoiler
Have fun icon_wink.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KuriVaiM1
HV veteran
KuriVaiM1

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2011 22:11:49 vasta tsitaadiga

masterGTX, võta ... aga pane tagasi icon_biggrin.gif

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
icon_arrow.gif "Mõtle kriitiliselt"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
19Mart94
HV kasutaja

liitunud: 22.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2011 22:12:26 vasta tsitaadiga

võtas-uxu kirjutas:
thumbs_up.gif
Spoiler Spoiler Spoiler


thumbs_up.gif
Spoiler Spoiler Spoiler


Mis sa sellest pre-rendered video FPSist meile näitad icon_lol.gif
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
duxdery
HV veteran
duxdery

liitunud: 13.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2011 22:12:55 vasta tsitaadiga

Lehys kirjutas:
http://www.gamestar.ee/pood/konsool/pc/tulistamine/battlefield3pc

Ei tea kumb siis tuleb icon_biggrin.gif

Kord LE tuleb siis ei tule ja nüüd juba saab LE koduka järgi. icon_lol.gif

Mulle saadeti kiri Gamestarist, et vist on lootust ikkagi LE saada, ju sellepärast on LE nüüd üleval seal. icon_wink.gif
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2011 22:13:53 vasta tsitaadiga

Huvitav, kas see "auto" settings võtab mingi reaalse benchmarki alusel või lihtsalt analüüsib su riistvara?

Võiks ju olla enamvähem, et seaded dynaamiliselt muutuvad vastavalt mapile, mängijate arvule jms.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2011 22:14:46 vasta tsitaadiga

Teen kohe ühe võrdlus video PC ja XBox360 vahel... 570SLI powa thumbs_up.gif
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2011 22:20:12 vasta tsitaadiga

19Mart94 kirjutas:
võtas-uxu kirjutas:
thumbs_up.gif
Spoiler Spoiler Spoiler


thumbs_up.gif
Spoiler Spoiler Spoiler


Mis sa sellest pre-rendered video FPSist meile näitad icon_lol.gif

tegelikult on 45 kuni 60.... niipalju kui silmanurtgast piiluda olen viitsinud.

mängust.... tundub natuke raskem kui "kolleegidel", päris huupi ikka lipata ei saa st. rambo mängimine lõpeb ruttu kurvalt
võrreldes mw2-ga kus ootasid meeskonda järgi.... kuna lojused ei jõua minuga sammu pidada.

graafiliselt asi täiesti tip-top.... lage ei ole, ümbruskond on ilus, heli on paigas... ja võimas icon_eek.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2011 22:22:11 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
Teen kohe ühe võrdlus video PC ja XBox360 vahel... 570SLI powa thumbs_up.gif

Uuenda oma profiili krt icon_cry.gif

_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caarel123
HV veteran
caarel123

liitunud: 14.12.2006




sõnum 24.10.2011 22:27:30 vasta tsitaadiga

võtas-uxu, jookseb sama hästi kui beta?
_________________
Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole!
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2011 22:30:45 vasta tsitaadiga

caarel123, krt, ei oska öeldagi. midagi sellist küll ei ole mis häiriks.
tundub et jookseb paremini kui beta... imo.
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2011 22:31:50 vasta tsitaadiga

võtas-uxu kirjutas:
19Mart94 kirjutas:
võtas-uxu kirjutas:
thumbs_up.gif
Spoiler Spoiler Spoiler


thumbs_up.gif
Spoiler Spoiler Spoiler


Mis sa sellest pre-rendered video FPSist meile näitad icon_lol.gif

tegelikult on 45 kuni 60.... niipalju kui silmanurtgast piiluda olen viitsinud.

mängust.... tundub natuke raskem kui "kolleegidel", päris huupi ikka lipata ei saa st. rambo mängimine lõpeb ruttu kurvalt
võrreldes mw2-ga kus ootasid meeskonda järgi.... kuna lojused ei jõua minuga sammu pidada.

graafiliselt asi täiesti tip-top.... lage ei ole, ümbruskond on ilus, heli on paigas... ja võimas icon_eek.gif thumbs_up.gif


Tahad öelda, et sa mängid 6870-ga KÕIK PÕHJAS? ja fps alla 30 ei lange? Miks ma kahtlen selles icon_biggrin.gif

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2011 22:34:00 vasta tsitaadiga

SP võibki selline ju olla...
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kriist
HV veteran
kriist

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2011 22:36:09 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias, kindel, et kõik põhjas? Ma pildi järgi küll ei ütleks.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
invension
Kreisi kasutaja
invension

liitunud: 27.09.2009




sõnum 24.10.2011 22:36:13 vasta tsitaadiga

Screeni võiks ka vaadata...
_________________
Liitu vabalt siit: Coinbase / Binance
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ottf
HV veteran

liitunud: 29.11.2005




sõnum 24.10.2011 22:36:47 vasta tsitaadiga

täiesti loogiline ju.. ega sa ei saa SP mappe ja cutoffi pc-l ja konsoolil väga erinevaks sättida. See oleks siis juba sisuliselt nagu kahe eraldi mängu tegemine peaaegu...
tõenäoliselt on SP max mida saad konsoolil, lihtsalt juures igast PC tilulilud mis teevad asja talutavaks.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2011 22:36:56 vasta tsitaadiga

Pole ju põhjas, peale "High"'i on ka "Ultra"! icon_wink.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 24.10.2011 22:38:36 vasta tsitaadiga

DefXtreme kirjutas:
Pole ju põhjas, peale "High"'i on ka "Ultra"! icon_wink.gif


täpselt! PlatoonSGT vaata ikka screene ka..

High pidigi 6870 kanti minema. Ultra on juba SLI/Crossfire jms.


viimati muutis Ertai 24.10.2011 22:39:01, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masterGTX
HV vaatleja

liitunud: 26.02.2009




sõnum 24.10.2011 22:39:17 vasta tsitaadiga

Keegi ütleks mulle mis se ambient occlusion on icon_neutral.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2011 22:39:20 vasta tsitaadiga

nii armas, battlefield 3 tuleb välja see nädal kus on tööl vaja 14h päevi teha, see nädal vist patja ei näe icon_lol.gif
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2011 22:40:06 vasta tsitaadiga

masterGTX kirjutas:
Keegi ütleks mulle mis se ambient occlusion on icon_neutral.gif beer_yum.gif

http://en.wikipedia.org/wiki/Ambient_occlusion

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cromaclear
HV kasutaja
Cromaclear

liitunud: 02.04.2007




sõnum 24.10.2011 22:40:12 vasta tsitaadiga

http://en.wikipedia.org/wiki/Ambient_occlusion
_________________
BF3 platoon : http://battlelog.battlefield.com/bf3/platoon/2832655240976803519/
BF3 nick : KrisRhazta
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laulasmaa
HV veteran

liitunud: 15.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2011 22:41:07 vasta tsitaadiga

Cromaclear kirjutas:
http://en.wikipedia.org/wiki/Ambient_occlusion
icon_lol.gif ma usun,et google.com oskab ikka keegi kasutada,inimeste keeles keegi ka seletada oskab ?
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 24.10.2011 22:42:29 vasta tsitaadiga

RPSile ei antudki võimalust BF3 review teha.. väga kahtlane.. üks paremaid-huvitavamaid lehti üldse, ja üks väheseid või ainuke suhteliselt (minu jaoks), kus tasub juttu uskuda ka icon_smile.gif

Kahtlustatakse juba, et tõesti EA selektiivselt saatis laiali icon_smile.gif
Tho ma usun, et BF3 kaliibriga mäng oleks ikka väga peale läinud, muidugi millegi kallal saaks alati norida, aga usun et seda pole (väga) tehtud icon_smile.gif

Strange times!


http://www.rockpapershotgun.com/2011/10/24/rps-exclusive-lack-of-a-battlefield-3-review/
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 24.10.2011 22:43:04 vasta tsitaadiga

tahaks seda "demo" proovida sp pärast, tundus väga huvitav.... mis värk sellega on et EA hakkab su arvutis tuhnima et kas on originaal või mitte?(peab ära kustutama jah?) sry kui rumal küsimus aga lugesin siit enne igast hirmujutte icon_redface.gif tahaks ikka seda multiplayerit ka mängida siis kui asi müüki siia jõuab kunagi siis ostan kindlasti.. praegu lihtsalt ei suuda kannatada icon_neutral.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killzone88
Kreisi kasutaja
Killzone88

liitunud: 15.05.2006




sõnum 24.10.2011 22:48:16 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
võtas-uxu kirjutas:
19Mart94 kirjutas:
võtas-uxu kirjutas:
thumbs_up.gif
Spoiler Spoiler Spoiler


thumbs_up.gif
Spoiler Spoiler Spoiler


Mis sa sellest pre-rendered video FPSist meile näitad icon_lol.gif

tegelikult on 45 kuni 60.... niipalju kui silmanurtgast piiluda olen viitsinud.

mängust.... tundub natuke raskem kui "kolleegidel", päris huupi ikka lipata ei saa st. rambo mängimine lõpeb ruttu kurvalt
võrreldes mw2-ga kus ootasid meeskonda järgi.... kuna lojused ei jõua minuga sammu pidada.

graafiliselt asi täiesti tip-top.... lage ei ole, ümbruskond on ilus, heli on paigas... ja võimas icon_eek.gif thumbs_up.gif


Tahad öelda, et sa mängid 6870-ga KÕIK PÕHJAS? ja fps alla 30 ei lange? Miks ma kahtlen selles icon_biggrin.gif

Mul on 560 ti SLI ja kui kõik põhja panen siis ei saa mängida , fps kõigub väga palju 27-60 ,mul on nvidia vsync peal.

Nii jookseb kõik hästi.
Shadows-High
AAdeferred 2x/max 4x
AF 8x/max 16x
Mb-off
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
neoman
HV veteran

liitunud: 12.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2011 22:53:48 vasta tsitaadiga

27-60 fps i 560TI slis ? midagi tundub küll mäda , nii hull kõikumine ei tohiks ju olla icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
markedmen
HV kasutaja
markedmen

liitunud: 25.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2011 22:55:10 vasta tsitaadiga

Kuidas see siis on? Kui beta jooksis arvutil siis peaks full ka jooksma? Ning paremini?
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mercury
HV veteran

liitunud: 08.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2011 22:58:11 vasta tsitaadiga

Killzone88 kirjutas:
PlatoonSgtElias kirjutas:
võtas-uxu kirjutas:
19Mart94 kirjutas:
võtas-uxu kirjutas:
thumbs_up.gif
Spoiler Spoiler Spoiler


thumbs_up.gif
Spoiler Spoiler Spoiler


Mis sa sellest pre-rendered video FPSist meile näitad icon_lol.gif

tegelikult on 45 kuni 60.... niipalju kui silmanurtgast piiluda olen viitsinud.

mängust.... tundub natuke raskem kui "kolleegidel", päris huupi ikka lipata ei saa st. rambo mängimine lõpeb ruttu kurvalt
võrreldes mw2-ga kus ootasid meeskonda järgi.... kuna lojused ei jõua minuga sammu pidada.

graafiliselt asi täiesti tip-top.... lage ei ole, ümbruskond on ilus, heli on paigas... ja võimas icon_eek.gif thumbs_up.gif


Tahad öelda, et sa mängid 6870-ga KÕIK PÕHJAS? ja fps alla 30 ei lange? Miks ma kahtlen selles icon_biggrin.gif

Mul on 560 ti SLI ja kui kõik põhja panen siis ei saa mängida , fps kõigub väga palju 27-60 ,mul on nvidia vsync peal.

Nii jookseb kõik hästi.
Shadows-High
AAdeferred 2x/max 4x
AF 8x/max 16x
Mb-off
Spoiler Spoiler Spoiler


Kas teine kaart ikka töötab SLI's?`
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killzone88
Kreisi kasutaja
Killzone88

liitunud: 15.05.2006




sõnum 24.10.2011 23:03:05 vasta tsitaadiga

neoman kirjutas:
27-60 fps i 560TI slis ? midagi tundub küll mäda , nii hull kõikumine ei tohiks ju olla icon_rolleyes.gif
Mingi suurem action käib ,siis slideshow kui kõik põhjas
Kõige uuemad driverid 285.62 peal.


edit: Jah töötab SLI ilusti.


viimati muutis Killzone88 24.10.2011 23:03:57, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 24.10.2011 23:03:05 vasta tsitaadiga

Minu 4870 X2 ei tohiks siis väga kõvasti hätta jääda max sätetel, kui filtrid maha keeran.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mihkeltt
HV vaatleja
mihkeltt

liitunud: 06.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2011 23:03:29 vasta tsitaadiga

laulasmaa kirjutas:
Cromaclear kirjutas:
http://en.wikipedia.org/wiki/Ambient_occlusion
icon_lol.gif ma usun,et google.com oskab ikka keegi kasutada,inimeste keeles keegi ka seletada oskab ?


Niipalju kui ma ise 3D-s AO-d kasutanud olen, siis olen mõelnud selle peale taoliselt - mida kitsamad nurgad pindade vahel, seda rohkem varje see pind saab. Vaata näiteks valgete lagede ja seintega tuba - nurgad on tumedamad kui ülejäänud pinnad, isegi kui on ühtlane valgustatus. Siin üks näide ainult AO pass-ist.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2011 23:04:19 vasta tsitaadiga

Öeldi ju, et Ultra jaoks GTX580 SLI icon_razz.gif
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mercury
HV veteran

liitunud: 08.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2011 23:05:21 vasta tsitaadiga

Killzone88 kirjutas:
neoman kirjutas:
27-60 fps i 560TI slis ? midagi tundub küll mäda , nii hull kõikumine ei tohiks ju olla icon_rolleyes.gif
Mingi suurem action käib ,siis slideshow kui kõik põhjas
Kõige uuemad driverid 285.62 peal.


edit: Jah töötab SLI ilusti.

Proovi HBAO maha keerata.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
montecrist
HV kasutaja

liitunud: 09.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2011 23:11:55 vasta tsitaadiga

gtx 570 + 2500k 1650x1050 maxed out 40-60 fps viimaseid drivereid pole peale pannud veel.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2011 23:12:06 vasta tsitaadiga

fps-i kohta ei oska midagi tarka öelda, on nagu default on... ei viitsi mina praegu seda nokkima hakata.... pohh, muudki teha icon_wink.gif
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 24.10.2011 23:16:36 vasta tsitaadiga

Ärge liiga palju ette ka ära rääkige, teete mind veelgi kadedamaks icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Le Inc
HV Guru
Le Inc

liitunud: 06.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2011 23:18:15 vasta tsitaadiga

MP on nigu betaski - igati kobe. SP samuti (midagi MW sarnast, kuid vähem UT sarnane). Caspian borderis suurel kaardil fps kohati ~20 juures - ei kannata mängida. Enne quadi peab väikeste kaartide juurde jääma. Sai mingit uut hzho-basho map'i ka proovitud - suht sipsimine, rahvast on vähe ei anna veel täismõnu kätte. Igatahes esimesed 1000 punni koos. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cromaclear
HV kasutaja
Cromaclear

liitunud: 02.04.2007




sõnum 24.10.2011 23:18:24 vasta tsitaadiga

Hardiga on ikka päris raske beer_yum.gif
_________________
BF3 platoon : http://battlelog.battlefield.com/bf3/platoon/2832655240976803519/
BF3 nick : KrisRhazta
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2011 23:20:27 vasta tsitaadiga

Cromaclear kirjutas:
Hardiga on ikka päris raske beer_yum.gif


Normalivendadele ilmselt jah, kes varjuda ei viitsi.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2011 23:21:42 vasta tsitaadiga

Oööääeaagh.. Pärast paaritunnist nussi olen lõpuks saanud läpparile Catalyst 11.9 draiverid peale. : P All ready for Battlefield 3

zpsy, pea pingele vastu.

Kas kui homme võtmed kätte saame peab ka ikka VPNi kasutama?
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eyelids
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.10.2005




sõnum 24.10.2011 23:22:45 vasta tsitaadiga

Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
coolmode
HV kasutaja
coolmode

liitunud: 24.12.2003




sõnum 24.10.2011 23:24:32 vasta tsitaadiga

Kui siit key ligi tõmmata http://www.gamepood.ee/est/?page=catalog&cat=3&sub=8&item=7860 kas saan ikka mängida nagu tavaliselt EU serverites jms?
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 24.10.2011 23:24:38 vasta tsitaadiga

EvilKatarn kirjutas:
Oööääeaagh.. Pärast paaritunnist <b>piixu</b> olen lõpuks saanud läpparile Catalyst 11.9 draiverid peale. : P All ready for Battlefield 3


Oojaa, sellepärast mulle ei meeldigi drivereid uuendada thumbs_down.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Purustaja
HV vaatleja

liitunud: 25.03.2010




sõnum 24.10.2011 23:25:02 vasta tsitaadiga

Le Inc kirjutas:
MP on nigu betaski - igati kobe. SP samuti (midagi MW sarnast, kuid vähem UT sarnane). Caspian borderis suurel kaardil fps kohati ~20 juures - ei kannata mängida. Enne quadi peab väikeste kaartide juurde jääma. Sai mingit uut hzho-basho map'i ka proovitud - suht sipsimine, rahvast on vähe ei anna veel täismõnu kätte. Igatahes esimesed 1000 punni koos. thumbs_up.gif


Mis settingutel ~20 FPS on?
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 24.10.2011 23:26:12 vasta tsitaadiga

eyelids kirjutas:

Sa ei ole siis nii lahe, et läbi ukse "lennata" icon_lol.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 24.10.2011 23:26:34 vasta tsitaadiga

eyelids väga hea icon_lol.gif ghost guys icon_eek.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mercury
HV veteran

liitunud: 08.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2011 23:28:02 vasta tsitaadiga

hendrik32 kirjutas:
eyelids kirjutas:

Sa ei ole siis nii lahe, et läbi ukse "lennata" icon_lol.gif

Vedas et tüübil tuli meelde uks lahti teha icon_lol.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olxter
HV kasutaja
olxter

liitunud: 21.12.2005




sõnum 24.10.2011 23:37:02 vasta tsitaadiga

battlelog üleval. platoonide formeerimine käib icon_razz.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
coolmode
HV kasutaja
coolmode

liitunud: 24.12.2003




sõnum 24.10.2011 23:38:18 vasta tsitaadiga

coolmode kirjutas:
Kui siit key ligi tõmmata http://www.gamepood.ee/est/?page=catalog&cat=3&sub=8&item=7860 kas saan ikka mängida nagu tavaliselt EU serverites jms?
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2011 23:40:05 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

krt, peab vist homme koduse arvuti tööle kaasa tassima, siis läheb päev ka kiiremini ja saab aega ka kasulikult rakendada. boss.gif
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield 3 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 147, 148, 149 ... 522, 523, 524  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.