Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  3DMark 11 skoorid märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 14, 15, 16  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
metallika
HV Guru
metallika

liitunud: 05.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.04.2011 23:15:13 vasta tsitaadiga

Oskab keegi umbes öelda, kuhu kanti punkti skooris võiks jääda i7 950 ja GTX470 kooslus?

umbes? icon_rolleyes.gif


Tänud! icon_rolleyes.gif icon_wink.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 388 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.04.2011 23:35:58 vasta tsitaadiga

6k
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2011 08:55:09 vasta tsitaadiga

WäntWõll kirjutas:
6k

Nii palju küll ei saa. Hea kui pooleks klokituna 5k täis venitab icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2011 12:21:28 vasta tsitaadiga

metallika kirjutas:
Oskab keegi umbes öelda, kuhu kanti punkti skooris võiks jääda i7 950 ja GTX470 kooslus?

umbes? icon_rolleyes.gif


Tänud! icon_rolleyes.gif icon_wink.gif beer_yum.gif

http://3dmark.com/search?resultTypeId=232&linkedDisplayAdapters=1&cpuModelId=936&chipsetId=606&page=0
Performance: 5429 - 9698

_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 25.04.2011 12:22:35 vasta tsitaadiga

Sinna lisada veel keskmine 24/7 OC ja ongi 6k täis.
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metallika
HV Guru
metallika

liitunud: 05.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2011 15:16:17 vasta tsitaadiga

1dumbpcuser,

Tänud! beer_yum.gif icon_smile.gif

omgwtf,

mis oleks keskminestabiilne 24/7 OC?

a la CPU 4,0GHz - 4,2GHz ja videole Core +100/150MHz, mem +100MHz ja shader +200/300MHz
Kommentaarid: 388 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Drizzle
Kreisi kasutaja
Drizzle

liitunud: 02.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2011 10:06:27 vasta tsitaadiga

P3935

Link

Intel Core i5 2500K @ 5009Mhz
GTX 460 768Mb @ 920/2000
P67A-GD55(b3)
2x2Gb Corsair Dominator 1600Mhz

_________________
Sven Suigussaar Photography
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2011 10:55:12 vasta tsitaadiga

Sellised tagasihoidlikud suvised 24/7 settingud igapäevakasutuses oleva W7 64bit peal.




P9444
GPU 9505
CPU 10444
Combined 7929

CPU jookseb 4500mhz 1.35v load.
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Microx
HV kasutaja
Microx

liitunud: 03.09.2010




sõnum 15.06.2011 17:19:49 vasta tsitaadiga

Esimene tulemus siis veega icon_cool.gif
Videokaart on põhimõtteliselt põhjas,prose saaks veel aga volti tahab meeletult! icon_rolleyes.gif
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 15.06.2011 17:31:57 vasta tsitaadiga

Microx kirjutas:
Esimene tulemus siis veega icon_cool.gif
Videokaart on põhimõtteliselt põhjas,prose saaks veel aga volti tahab meeletult! icon_rolleyes.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

videole saab ka volti juurde anda icon_wink.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
excalibur
HV Guru

liitunud: 24.01.2003




sõnum 15.06.2011 20:52:21 vasta tsitaadiga

läppariga P3122
Kommentaarid: 316 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 4 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2011 22:03:37 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Videokaart on põhimõtteliselt põhjas

Hmm, huvitav, kõigest 1503 MHz mälul, mul läks slaider 1635-ni välja Afterburneris (1625 sai viimati isegi marke lastud, peaks lähiajal millalgi uuesti katsetama)...Tea, kas asi sõltub BIOS-st või millest

_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 15.06.2011 22:20:18 vasta tsitaadiga

1dumbpcuser kirjutas:
tsitaat:

Videokaart on põhimõtteliselt põhjas

Hmm, huvitav, kõigest 1503 MHz mälul, mul läks slaider 1635-ni välja Afterburneris (1625 sai viimati isegi marke lastud, peaks lähiajal millalgi uuesti katsetama)...Tea, kas asi sõltub BIOS-st või millest


trixxiga läheb 2000-ni.....slaider icon_lol.gif

lasku 1,3v peale
seal saab head lisa thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SogegaTyyp
Kreisi kasutaja
SogegaTyyp

liitunud: 02.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2011 16:16:43 vasta tsitaadiga

Esimene katsetus oma uue säästupüssi, GTX 560 Ti-ga:
P5834

GTX 560 Ti @ 1063/1151 (1.15V)
i7 960 @4,6 GHz
Suvi pole muidugi õhuga video klokkimiseks parim aeg... icon_rolleyes.gif
Prose läheks ka kaugemale, kui jahutusvesi oleks jahedam.
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2011 16:22:18 vasta tsitaadiga

Kellele säästupüss, kellele suht high-end. icon_biggrin.gif
_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.06.2011 21:35:49 vasta tsitaadiga

Drizzle kirjutas:
P3935

Link

Intel Core i5 2500K @ 5009Mhz
GTX 460 768Mb @ 920/2000
P67A-GD55(b3)
2x2Gb Corsair Dominator 1600Mhz


Ilus vaadata selle testi tulemusi, mis süsteemid samasse auku skoorivad icon_razz.gif



p4000
E8400 @ 4200
HD5850 @ 900-1200
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flavius
HV Guru

liitunud: 25.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.06.2011 21:46:58 vasta tsitaadiga

Intel i5 2500K @ def
Asus GTX580 DCII @ def

E9033
P6364
X2130
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2011 01:49:41 vasta tsitaadiga

2500K @ 5000Mhz
HD5850 @ 925/1100

P4818
Kommentaarid: 406 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pwnage
HV kasutaja
pwnage

liitunud: 20.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2011 10:10:24 vasta tsitaadiga

WäntWõll kirjutas:
Drizzle kirjutas:
P3935

Link

Intel Core i5 2500K @ 5009Mhz
GTX 460 768Mb @ 920/2000
P67A-GD55(b3)
2x2Gb Corsair Dominator 1600Mhz


Ilus vaadata selle testi tulemusi, mis süsteemid samasse auku skoorivad icon_razz.gif



p4000
E8400 @ 4200
HD5850 @ 900-1200


Mul oli ka samasse auku:

AMD 965@3,9ghz
AMD 6850@1010/1200

4147 punni

3DMark ScoreP4147
Graphics score4183
Physics Score4169
Combined Score3870

http://3dmark.com/3dm11/401688
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draco
HV veteran
Draco

liitunud: 15.09.2005




sõnum 29.09.2011 18:48:20 vasta tsitaadiga

Uute Cat 11.9 driveritega 5K (CAT 11.8 4910, CAT 11.9 5031) piir ületatud thumbs_up.gif

3DMark Score: P5031
Graphic Score: 5536
Physx Score: 4060
Comined Score: 3799
GT1: 25,74 FPS
GT2: 27,98 FPS
GT3: 32,9 FPS
GT4: 16,35 FPS
PhysxTest: 12,89 FPS
Comined Test: 17,67 FPS

HD6950 (1536 SP) @ 900/1350
Phenom2 X4 @ 3.5Ghz

_________________
Purgatory Judgement
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2011 13:37:51 vasta tsitaadiga

Sai ka PC lauapealt kokku koristatud ja korpusesse pandud.
24/7 settingud siis nüüd sellised.
HD 6950 950/1400; 2600K 4500mhxz.
P6015
Gfx 5583
phx 10638
Comb 5621

GT1 25,73
GT2 28,06
GT3 33,27
GT4 16,61
PT 33,77
CT 26,15

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jamaisvu
HV veteran
jamaisvu

liitunud: 02.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2011 00:22:48 vasta tsitaadiga

Kindlasti kui lisa volte anda, siis tuleks parem tulemus. See tulemus nö-da ilma piinamata:)
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LauriTed
HV Guru

liitunud: 06.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2011 00:27:30 vasta tsitaadiga

jamaisvu, mis voldid 900mhz juures?
Kommentaarid: 254 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 231
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jamaisvu
HV veteran
jamaisvu

liitunud: 02.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2011 13:12:07 vasta tsitaadiga

LauriTed kirjutas:
jamaisvu, mis voldid 900mhz juures?


ei muutnud volte, et 1mV jätsin
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaidtor
OC GURU
kaidtor

liitunud: 15.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2011 13:45:26 vasta tsitaadiga

CPU:2600k@5824Mhz
Mälud:Gskill 2200@2218Mhz
Gpu:2x580 800/1024@923/1080
Mobo:Asus Maximus IV Gene-Z
Skoor:13480

_________________
Teostan autode värvimis- ja keretöid!
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 136
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2011 16:15:31 vasta tsitaadiga

kaidtor, thumbs_up.gif


Kristoferr kirjutas:
Sai ka PC lauapealt kokku koristatud ja korpusesse pandud.
24/7 settingud siis nüüd sellised.
HD 6950 950/1400; 2600K 4500mhxz.
P6015
Gfx 5583
phx 10638
Comb 5621

GT1 25,73
GT2 28,06
GT3 33,27
GT4 16,61
PT 33,77
CT 26,15

Spoiler Spoiler Spoiler


Shaderid lahti ja samadel kelladel:

Spoiler Spoiler Spoiler


Umbes 1FPS tõus siis keskeltläbi. icon_biggrin.gif

_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metallika
HV Guru
metallika

liitunud: 05.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2011 10:34:04 vasta tsitaadiga

kaidtor,

EI OSANUD OODATA, ET SINU COMEBACK NIIVÕRD VÕIMAS TULEB icon_eek.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 388 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
paco
HV kasutaja
paco

liitunud: 22.01.2005




sõnum 25.10.2011 15:43:38 vasta tsitaadiga

Intel i5 2500K @ 4513Mhz
MSI GTX460 @ 900/1050
P 4127
http://3dmark.com/3dm11/2071893?show_ads=true&page=%2F3dm11%2F2071893%3Fkey%3DJIqQXxFKGPnS5T8G4d-0fQ

_________________
http://www.pugetsystems.com/submerged.php
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2011 02:56:25 vasta tsitaadiga

Testisin tiba oma Sandy-t ja 570SLI-d. Krt ma ikka ei oska Sandyt kellata vist, üle 5GHz ei lähe..

11630p
2600K@5GHz
570SLI@922\1069

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2011 08:07:44 vasta tsitaadiga

Volti on selle kloki jaoks üle mõistuse palju.
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
paco
HV kasutaja
paco

liitunud: 22.01.2005




sõnum 26.10.2011 09:34:57 vasta tsitaadiga

Sai paari punniga tulemust parandatataud
Intel i5 2500K @ 4613Mhz
MSI GTX460 @ 910/1102
P 4149

_________________
http://www.pugetsystems.com/submerged.php
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pwnage
HV kasutaja
pwnage

liitunud: 20.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2011 09:44:03 vasta tsitaadiga

paco, 2 punni rohkem, kui mul AMD 965 ja HD6850-ga beer_yum.gif
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2011 22:29:24 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
Volti on selle kloki jaoks üle mõistuse palju.


eitea jah, pole päris "sina" peal veel selle sandybridge OC-ga... thumbs_down.gif

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2011 12:08:00 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
Winterwind kirjutas:
Volti on selle kloki jaoks üle mõistuse palju.


eitea jah, pole päris "sina" peal veel selle sandybridge OC-ga... thumbs_down.gif


Mis mõttes. Seal pole mitte midagi muud vaja puutuda, kui prose pinget ja kordajat. icon_smile.gif
Kas on kehva isend või oled mingid settingud käsitsi valeks muutnud.
Emaplaadi pingeid üldiselt õhuga/veega kellamisel üldse muuta vaja pole. Auto= parim setting.
Usun, et Gigabut selles mõttes palju Asusest ei erine.

_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lolloom
HV veteran
lolloom

liitunud: 31.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2011 12:12:55 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Emaplaadi pingeid üldiselt õhuga/veega kellamisel üldse muuta vaja pole. Auto= parim setting.



Selles osas vaidleks natuke vastu. Eks oleneb isendist, aga see 2600K, millega suvel paugutasin, tahtis PLL, VCCIO suts juurde saada juba 5GHz juures. Õhuga siis.

_________________
One does not simply overclock Sandy Bridge with SetFSB
Kommentaarid: 244 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 209
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2011 13:16:47 vasta tsitaadiga

Ma väga kahtlen selles, et prose seda tahtis, aga pole selle teema jaoks kohane jutt.
Enable internal PLL overvoltage setting oli ikka = on ma eeldan?

_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jamaisvu
HV veteran
jamaisvu

liitunud: 02.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2011 03:58:25 vasta tsitaadiga



P7226
CPU: 5Ghz
GPU: 950Mhz
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neoman
HV veteran

liitunud: 12.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2011 16:33:00 vasta tsitaadiga

Huvi pärast proovisin ka ära .
P9157
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lehys
Kreisi kasutaja
Lehys

liitunud: 15.07.2011




sõnum 13.11.2011 11:58:15 vasta tsitaadiga

I5 2500K @ 3.3
HD6870 @ 964/1188

4516 punni

CPU: 3.3 GHz
GPU: 1000/1129

4647 Punkti.

CPU: 4.2 GHz
GPU. 1000/1129

4719 punkti.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Le Inc
HV Guru
Le Inc

liitunud: 06.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2011 15:21:14 vasta tsitaadiga

2500k, 4,7Ghz, 570GTX 875/2280

P6905

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2011 18:37:15 vasta tsitaadiga

Voolusäästuprojekt - koduserver/mängumasin/HTPC siis testitud.
i3 2100 @ 1.1v 3100mhz
ddr3@ 1.5v 1866mhz 9-10-9-24-1T
HD 6850 @ 1.15v(def) 870/1170mhz

P3833

Spoiler Spoiler Spoiler


Muud andmed:
64GB C300 SSD, 2x3TB WD Green HDD, 400W Be quiet poolpassiivne PSU, vendikontroller, hdmi tvkaart, 300mbs wifi jms.
Masin idles täiesti kuuldamatu. Mängudes on HD6850 vendikaid veidi kuulda.
icon_smile.gif

_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2011 18:42:47 vasta tsitaadiga

Palju siis voolutarve ka on?
_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2011 18:52:56 vasta tsitaadiga

1dumbpcuser kirjutas:
Palju siis voolutarve ka on?


Mul pole mõõturit. Mõõdaks heameelega ära. icon_smile.gif

_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaidtor
OC GURU
kaidtor

liitunud: 15.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2011 19:04:30 vasta tsitaadiga

Lasin ka siis jälle paar testi.

http://3dmark.com/3dm11/2219913

http://3dmark.com/3dm11/2219164
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 136
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2011 12:26:30 vasta tsitaadiga

Jah, ega puhtalt CPUga selles markis enam ei pauguta. Mul prose kõigest 4500mhz, GPU kellad veidi kõrgemad ja ikka mõned punnid ees.
_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaidtor
OC GURU
kaidtor

liitunud: 15.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2011 12:35:16 vasta tsitaadiga

Pigem siin annab juurde 64-ne win
_________________
Teostan autode värvimis- ja keretöid!
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 136
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mario153
HV veteran
Mario153

liitunud: 16.08.2004




sõnum 22.11.2011 22:18:19 vasta tsitaadiga

excalibur kirjutas:
läppariga P3122


Päris palju ikka....kuidas prose nii kõrgele panid icon_question.gif
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neoman
HV veteran

liitunud: 12.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2011 00:00:05 vasta tsitaadiga

Teine run. 64bit win + nvidia 290.36 driverid
P9358

Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
excalibur
HV Guru

liitunud: 24.01.2003




sõnum 30.11.2011 02:44:04 vasta tsitaadiga

Mario153 kirjutas:
excalibur kirjutas:
läppariga P3122


Päris palju ikka....kuidas prose nii kõrgele panid icon_question.gif


turbo nupp icon_smile.gif

Ise pole kellanud. Kuid prose on ES siis ilmsel potentsiaali on
Kommentaarid: 316 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 4 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Drizzle
Kreisi kasutaja
Drizzle

liitunud: 02.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2011 16:24:49 vasta tsitaadiga

7706p

i5 2500K @ 5400Mhz
GTX 570 @ 981/1100
4Gb DDR3 @ 933 CL6

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Sven Suigussaar Photography
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  3DMark 11 skoorid mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 14, 15, 16  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.