Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Multimeedia- ja helifoorum »  Omalooming - Lisage enda (või bändi) tehtud laulud siia!!! märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 17, 18, 19, 20, 21  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
vaido6
HV kasutaja
vaido6

liitunud: 17.06.2009




sõnum 18.10.2011 16:52:47 vasta tsitaadiga

ok tsekkan järgi
hakkan vaikselt siin tehnikat kokku ostma , ostsin pioneer SE-M390 dj toega jne , aga ei tea valmistas pettumise heli pole eriti hea , kuigi arvasin et selline firma oeab olema icon_biggrin.gificon_biggrin.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
artur-
HV Guru
artur-

liitunud: 06.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2011 20:24:11 vasta tsitaadiga

Kas sellist soundcloudi taolist lehte ka olemas on mis regamist ei taha?
Peaasi, et saaks lihtsalt mingi loo üles riputada ja teised saaks seda kuulata ja võib ka olla võimalus alla tirida aga pole oluline.
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 18.10.2011 23:10:31 vasta tsitaadiga

artur-,
http://upzone.us

http://www.zippyshare.com/ oli ka vist
esialgu ei tule rohkem meelde

_________________
suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lepar
HV kasutaja

liitunud: 27.11.2006




sõnum 21.10.2011 18:20:57 vasta tsitaadiga

Ma ka wannabe dubstepi mees icon_biggrin.gif

http://soundcloud.com/raulj/raulj-the-island
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2011 18:31:05 vasta tsitaadiga

vaido6 kirjutas:
ok tsekkan järgi
hakkan vaikselt siin tehnikat kokku ostma , ostsin pioneer SE-M390 dj toega jne , aga ei tea valmistas pettumise heli pole eriti hea , kuigi arvasin et selline firma oeab olema icon_biggrin.gificon_biggrin.gif

Kindel, et asi pole mitte kehvas helikaardis?
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vaido6
HV kasutaja
vaido6

liitunud: 17.06.2009




sõnum 21.10.2011 19:46:43 vasta tsitaadiga

Dj-E kirjutas:
vaido6 kirjutas:
ok tsekkan järgi
hakkan vaikselt siin tehnikat kokku ostma , ostsin pioneer SE-M390 dj toega jne , aga ei tea valmistas pettumise heli pole eriti hea , kuigi arvasin et selline firma oeab olema icon_biggrin.gificon_biggrin.gif

Kindel, et asi pole mitte kehvas helikaardis?

Jah seda ma vastu väita ei saa mul suht hädine läpakas icon_lol.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HighEnd
HV veteran
HighEnd

liitunud: 24.03.2007




sõnum 21.10.2011 20:02:07 vasta tsitaadiga

vaido6, võimalik on ka kasutada välist helikaarti.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
vaido6
HV kasutaja
vaido6

liitunud: 17.06.2009




sõnum 21.10.2011 21:09:22 vasta tsitaadiga

HighEnd kirjutas:
vaido6, võimalik on ka kasutada välist helikaarti.

Jah ma olen selle peale mõelnud aga pole uurind , kuid uurin järgi icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Villemk2
HV veteran
Villemk2

liitunud: 10.11.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2011 21:16:26 vasta tsitaadiga

http://oomipood.ee/index.php?t=k_ki&i=CMP-SOUNDUSB12

see päris hea asi selle hinna eest, aga muidu profikaartidega võrdlema ei hakkaks icon_smile.gif
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HighEnd
HV veteran
HighEnd

liitunud: 24.03.2007




sõnum 21.10.2011 21:22:10 vasta tsitaadiga

ot:
vaido6, rääkisid vist siin dj süsteemi ostmisest. Võibolla oleks alguses hea osta midagi sellist: link . Nendel enamustel on USB helikaart sisse ehitatud. Arvan, et sulle peaks alguses muusika produtseerimisel sellisest helikaartist piisama, kui just ei ole soovi palju raha kulutada.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
vaido6
HV kasutaja
vaido6

liitunud: 17.06.2009




sõnum 21.10.2011 21:27:57 vasta tsitaadiga

Villemk2 kirjutas:
http://oomipood.ee/index.php?t=k_ki&i=CMP-SOUNDUSB12

see päris hea asi selle hinna eest, aga muidu profikaartidega võrdlema ei hakkaks icon_smile.gif

vau ei teadnudgi et selliseid asju olemas on ja sellise normaalse hinna eest see paistab täitsa ok thumbs_up.gif icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
in-sane
HV kasutaja
in-sane

liitunud: 18.03.2006




sõnum 01.11.2011 14:48:02 vasta tsitaadiga

Pigem võta mingi Creative väline kaart. Tõsiselt ka.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2011 23:13:17 vasta tsitaadiga

in-sane kirjutas:
Pigem võta mingi Creative väline kaart. Tõsiselt ka.

Muusika tegemiseks soovitaks pigem midagi M-Audiolt. icon_wink.gif Hinna ja kvaliteedi suhe on paigas vähemalt. Creative jätke ikka gameritele. icon_smile.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vaido6
HV kasutaja
vaido6

liitunud: 17.06.2009




sõnum 05.11.2011 16:22:22 vasta tsitaadiga

http://www.youtube.com/watch?v=1AZdqp_O0jk
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Petz
HV Guru

liitunud: 05.11.2001




sõnum 05.11.2011 22:56:37 vasta tsitaadiga

vaido6 kirjutas:
HighEnd kirjutas:
vaido6, võimalik on ka kasutada välist helikaarti.

Jah ma olen selle peale mõelnud aga pole uurind , kuid uurin järgi icon_biggrin.gif
Igaks juhuks lingin siia ühe silmajäänud kuulutuse
http://www.rada7.ee/teema/57542/
Ei oska kiita ega laita, aga kui tahad midagi ka salvestada, siis alustuseks selle raha eest ehk päris hää...
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nokats
HV vaatleja
nokats

liitunud: 08.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2011 18:44:35 vasta tsitaadiga

tegin osad lood allalaetavaks... tirige ja jagage

http://soundcloud.com/madpac/sets/free-download
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
biba
HV kasutaja
biba

liitunud: 23.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2011 09:15:45 vasta tsitaadiga

Oli arenemisjärgus tiksumine http://soundcloud.com/scorpiomusic/four-steps
Edit: Lõpetatud projekt nüüdseks http://soundcloud.com/scorpiomusic/four-steps-final

_________________
Hingepeegel
Esimene samm vabaduseni on teadvustada endale, et elame manipuleeritud maailmas.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lepar
HV kasutaja

liitunud: 27.11.2006




sõnum 30.11.2011 19:57:04 vasta tsitaadiga

http://soundcloud.com/raulj/basement-jaxx-wheres-your-head
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vaido6
HV kasutaja
vaido6

liitunud: 17.06.2009




sõnum 05.12.2011 11:59:58 vasta tsitaadiga

http://soundcloud.com/quiet-shell/quiet-shell-last-of-quiet
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nokats
HV vaatleja
nokats

liitunud: 08.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2011 23:43:30 vasta tsitaadiga

tutikas rada: http://soundcloud.com/madpac/madpac-feat-ms-henno
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kassmees
Kreisi kasutaja
Kassmees

liitunud: 02.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2011 17:25:03 vasta tsitaadiga

Minult taas 1 chillim rada:

Hare Krishna icon_smile.gif
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nokats
HV vaatleja
nokats

liitunud: 08.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2011 15:37:53 vasta tsitaadiga

1956 aasta hitt deep house võtmes... http://soundcloud.com/madpac/madpac-feat-ms-henno-fever
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HighEnd
HV veteran
HighEnd

liitunud: 24.03.2007




sõnum 25.12.2011 22:17:06 vasta tsitaadiga

nokats, väga smuud kraam thumbs_up.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Eq666
HV vaatleja

liitunud: 14.05.2010




sõnum 26.12.2011 10:22:15 vasta tsitaadiga

http://www.youtube.com/watch?v=FLVUlEut948
Kate Lesing - dark dark heart icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 30.12.2011 05:48:23 vasta tsitaadiga

ajaviiteks väänasin veits siinust drumstepi taktis.
http://soundcloud.com/tfmp/tfds-drumstep-test

_________________
suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lepar
HV kasutaja

liitunud: 27.11.2006




sõnum 07.01.2012 16:49:03 vasta tsitaadiga

http://soundcloud.com/raulj/linkin-park-blackout-raulj
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mukii
HV kasutaja
Mukii

liitunud: 22.05.2009




sõnum 15.01.2012 02:13:52 vasta tsitaadiga

lepar, kuulasin Blackouti, hetkel kuulan Where's Your Head at, ning pean mainima, et väga meeldib icon_biggrin.gif thumbs_up.gif Aga mainstream turule sellisega ei saaks.
_________________
You're programmed to die when a 180-second countdown ends. The countdown resets every time you take a breath.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nokats
HV vaatleja
nokats

liitunud: 08.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2012 01:06:28 vasta tsitaadiga

uus hausikas... http://soundcloud.com/madpac/sneaky-lime-original-mix
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
J2ru
HV kasutaja
J2ru

liitunud: 26.06.2004




sõnum 22.01.2012 01:10:02 vasta tsitaadiga

nokats kirjutas:
uus hausikas... http://soundcloud.com/madpac/sneaky-lime-original-mix


Vahelduseks täitsa hea thumbs_up.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nokats
HV vaatleja
nokats

liitunud: 08.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2012 21:12:05 vasta tsitaadiga

J2ru kirjutas:
nokats kirjutas:
uus hausikas... http://soundcloud.com/madpac/sneaky-lime-original-mix


Vahelduseks täitsa hea thumbs_up.gif

Tänud.

vahepeal tekkis juurde ka diibim raw dub: http://soundcloud.com/madpac/sneaky-lime-raw-dub
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vaido6
HV kasutaja
vaido6

liitunud: 17.06.2009




sõnum 12.02.2012 19:57:31 vasta tsitaadiga

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=FDc_yUa4oVE
http://www.youtube.com/watch?v=8IhdACSwy-o&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=LfXJhayo_eY&feature=related
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lepar
HV kasutaja

liitunud: 27.11.2006




sõnum 15.02.2012 19:52:22 vasta tsitaadiga

http://soundcloud.com/raulj/the-prodigy-omen-raulj
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vaido6
HV kasutaja
vaido6

liitunud: 17.06.2009




sõnum 04.03.2012 21:01:51 vasta tsitaadiga

http://www.youtube.com/watch?v=AQSE3J4i0jI
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nokats
HV vaatleja
nokats

liitunud: 08.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2012 00:48:03 vasta tsitaadiga

uus dnb tiksumine... http://soundcloud.com/madpac/mystery-original-mix
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 05.03.2012 01:14:15 vasta tsitaadiga

nokats, järjekordne raadiolugu... thumbs_up.gif
tagasi üles
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2012 20:29:29 vasta tsitaadiga

Vot see lugu on tagasiminek :/
_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Priido
Kreisi kasutaja
Priido

liitunud: 20.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2012 19:21:23 vasta tsitaadiga

Siin peab varsti HinnaVaatluse labeli tegema icon_wink.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kassmees
Kreisi kasutaja
Kassmees

liitunud: 02.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2012 02:29:23 vasta tsitaadiga

http://soundcloud.com/grey-cat/amberdance Mingi... khm, "seenemuusika" icon_smile.gif
http://soundcloud.com/grey-cat/namarie Siin andis LOTR mulle idee.

Muud uut sodi on veel.
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lepar
HV kasutaja

liitunud: 27.11.2006




sõnum 13.03.2012 20:32:30 vasta tsitaadiga

http://soundcloud.com/raulj/raulj-tbogt
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewil-apple
HV kasutaja
ewil-apple

liitunud: 16.07.2011




sõnum 24.03.2012 00:03:01 vasta tsitaadiga

lepar kirjutas:
http://soundcloud.com/raulj/raulj-tbogt


Meeldib!

Au ja hiilgust ja palju jõudu ja jaksu kõikidele isenokitsejatele ja veidi edasijõudnumatele icon_wink.gif! Muusika on olnud minu kirg juba peaaegu 12 aastat thumbs_up.gif! Mõnusat õhtut hea muusika seltsis!
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
a22t
HV veteran
a22t

liitunud: 20.03.2004




sõnum 24.03.2012 12:59:15 vasta tsitaadiga

Mu loomingust midagi:
http://soundcloud.com/aaalmighty/instru-mental
http://soundcloud.com/aaalmighty/powwaa

mõned jazzikatsetused ehk panen ka kuulamiseks üles
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HighEnd
HV veteran
HighEnd

liitunud: 24.03.2007




sõnum 24.03.2012 19:54:44 vasta tsitaadiga

a22t, teine thumbs_up.gif

Keegi HV-lastest võtab sellest üritusest ka osa? http://www.rada7.ee/teema/60617/
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
nokats
HV vaatleja
nokats

liitunud: 08.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2012 14:18:28 vasta tsitaadiga

nokats kirjutas:
Sain ühe hausikaga hakkama jälle: http://soundcloud.com/madpac/calling-original-mix

Mõne päeva eest tuli selline kogumik välja Eesti hausiga... http://www.beatport.com/release/tallinn-express-tmw-2012/881585
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
punktiir
HV Guru

liitunud: 20.07.2004




sõnum 06.04.2012 12:04:51 vasta tsitaadiga

mind huvitab kuidas te oma lugusid teete. Ei mitte mis progega, vaid pigem kuidas te loo üles ehitate. ma oskan lahedaid loope teha aga neist tervikut lugu ei oska kokku panna, et kuidas lugu algab ja kuidas lõppeb. jah saan iga instrumendi ja käigu panna eraldi reale ja määrata millal üks algab ja teine lõppeb aga kõik jääb kuidagi imelik

minu katsetusi saab muidu siin kuulata. ei midagi erilist, aga lihtsalt for fun demo ideed:

http://soundcloud.com/electronicmode
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xpander
HV veteran
xpander

liitunud: 24.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2012 18:41:19 vasta tsitaadiga

sai siis üle pika aja üks rada kokku lastud. liquid dnb. vokaalid ja värgid veits kehva kvaliteediga....sõbranna läppari mikriga luges sisse..ja suht raske oli seda sahinat jms möllu ära kaotada icon_smile.gif
http://www.youtube.com/watch?v=H1lQyddKfJ4

_________________
Linux Gaming Videos: Xpander69
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HighEnd
HV veteran
HighEnd

liitunud: 24.03.2007




sõnum 07.04.2012 22:43:35 vasta tsitaadiga

xpander, ou tule meie stuudiosse vokaali salvestama icon_biggrin.gif 25 euri.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
xpander
HV veteran
xpander

liitunud: 24.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2012 22:51:56 vasta tsitaadiga

HighEnd kirjutas:
xpander, ou tule meie stuudiosse vokaali salvestama icon_biggrin.gif 25 euri.

ma suht hobi korras teen...
aga pakkumine hea..jätan meelde, kui teinekord vaja peaks minema, siis tean kellega kontakteeruda:)

_________________
Linux Gaming Videos: Xpander69
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Luc
HV kasutaja
Luc

liitunud: 26.03.2008




sõnum 13.04.2012 23:08:07 vasta tsitaadiga

Kellel vähegi huvi hip hopi, triphopi ja muu sarnase vastu, soovitan soojalt järgnevat:

Simon Ace - Superhuman
http://soundcloud.com/simonacexxx/simon-ace-superhuman
http://www.youtube.com/watch?v=9E2p2lDl81E


viimati muutis Luc 21.04.2012 11:03:38, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 18.04.2012 02:19:16 vasta tsitaadiga

Luc, link ei tööta.

punktiir kirjutas:
mind huvitab kuidas te oma lugusid teete. Ei mitte mis progega, vaid pigem kuidas te loo üles ehitate. ma oskan lahedaid loope teha aga neist tervikut lugu ei oska kokku panna, et kuidas lugu algab ja kuidas lõppeb. jah saan iga instrumendi ja käigu panna eraldi reale ja määrata millal üks algab ja teine lõppeb aga kõik jääb kuidagi imelik

minu katsetusi saab muidu siin kuulata. ei midagi erilist, aga lihtsalt for fun demo ideed:

http://soundcloud.com/electronicmode


Asja nimeks oleks kompositsioon, mõnes koolis on see õppeaineks. Juba nendestki lõikudest annab midagi komponeerida. Proovi luuletada mõni regivärss ja katsu see viisistada just nende helilõikudega. icon_razz.gif

Mittemiski pole imelik seni kuni kuulaja arvab, et nii pidigi olema. Ise ei suuda selle teema lugusid kaua kuulata, liiga monotoonne, aga vahelduseks käib kah.
tagasi üles
Seidy
HV kasutaja

liitunud: 15.09.2006




sõnum 18.04.2012 09:44:24 vasta tsitaadiga

HighEnd kirjutas:
xpander, ou tule meie stuudiosse vokaali salvestama icon_biggrin.gif 25 euri.

Tahaks niisama Braunerit proovida, plaanis ka soetada. Pean ikka 25€ maksma? icon_biggrin.gif Ja niisama tuurist ka ära ei ütleks.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Multimeedia- ja helifoorum »  Omalooming - Lisage enda (või bändi) tehtud laulud siia!!! mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 17, 18, 19, 20, 21  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.