Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Sony Ericsson XPERIA Arc märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 18, 19, 20  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2011 13:42:55 vasta tsitaadiga

Ja mina leiutasin, et kus see telefon nüüd viga on saanud icon_biggrin.gif
_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AKE
HV kasutaja

liitunud: 02.04.2009




sõnum 10.10.2011 11:41:04 vasta tsitaadiga

arc'i uuendus arc S jõudis Elisasse müügile (according to Twitter)
http://www.elisa.ee/et/Eraklient/Pood/p/sony-ericsson/arc-s

Kliendihind: 425.-
Hinnavõrdlust pole võtta, sest EMT ja Tele 2 ei müü seda (veel?).
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 10.10.2011 14:47:36 vasta tsitaadiga

AKE, EMT müüb nagunii kõige kallimalt icon_razz.gif
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2011 16:10:40 vasta tsitaadiga

Arc oli kõige soodsam emt-s. Kliendi hind siis ma mõtlen.
_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sirius4k
HV veteran
sirius4k

liitunud: 25.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2011 18:50:42 vasta tsitaadiga

Ma tahtsin oma Arc'i ( vana icon_lol.gif ) hõbedast, *** sai icon_evil.gif
See midnight blue ei meeldi üldse. Aga kui seda koledat valget vaatan, siis mu oma on täitsa kena icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mario20031
Kreisi kasutaja
mario20031

liitunud: 21.10.2003




sõnum 11.10.2011 04:17:12 vasta tsitaadiga

nothing important

viimati muutis mario20031 19.08.2012 03:59:17, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2011 10:38:07 vasta tsitaadiga

Arc S on väga hea telefon selle hinna eest, millega teda Euroopas müüakse.
Eestis on ta suht kallis, vahe SGS2 on olematu.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mario20031
Kreisi kasutaja
mario20031

liitunud: 21.10.2003




sõnum 11.10.2011 13:48:53 vasta tsitaadiga

nothing important

viimati muutis mario20031 19.08.2012 03:58:24, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2011 14:14:19 vasta tsitaadiga

Just,
EMT`st saaks GSII soovi korral 449€
Vahe natuke liiga väike.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2011 14:54:28 vasta tsitaadiga

eh, viimasel kolmel päeval ei tee ta mitte restarte enam, vaid lülitub täiesti välja... :S

edit: praegu panin uuesti sisse ja läks KOHE uuesti välja ja niimoodi kolm korda järjest :S

edit: nüüd juba viies kord jutti, ei tahagi enam käima minna :O
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2011 15:03:54 vasta tsitaadiga

Aku ikka ilusti pesas. Miski aki olemise vahel. Võta aku ära korraks.
_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2011 16:17:59 vasta tsitaadiga

tundub, et midagi ei ole vahel. sain käima, kõne ajal viskas jälle pildi tasku. krt, see telefon mulle meeldib aga piina valmistab kõvasti. vägisi kisub sinna poole et jään ootama, mida galaxy s3 toob ja siis äkki vahetab välja.
_________________
Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ViljarV
HV vaatleja

liitunud: 29.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2011 22:51:00 vasta tsitaadiga

Kas Arc s aku on parem kui arcil? Andmeid võrreldes tundus nagu oleks.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sirius4k
HV veteran
sirius4k

liitunud: 25.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2011 14:30:36 vasta tsitaadiga

Kui nüüd restartidest räägiti, siis tuleb meelde, et peale seda viimast update pole enam restarte teinud.
Ja Renq, ma viiks selle telefoni esindusse tagasi icon_razz1.gif See ei ole mingi otsa juurest normaalne.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 17.10.2011 15:55:50 vasta tsitaadiga

Ongi S variant EMT'is 50 euri kallim tavamudelist thumbs_down.gif
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2011 17:15:06 vasta tsitaadiga

HUvitav kas tava versiooni S-iks ka saab "muuta"? Väike lisa klokk ja uus aku ning voilaa icon_smile.gif
_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2011 17:17:39 vasta tsitaadiga

Ma millegipärast arvan, et aku jäi samaks, aga telefoni ennast tuuniti nii, et võimsuse ja energia tarbimise suhe on paremaks muutunud. Ehk kui OC-d, siis saad küll vajaliku kiiruse, aga aku kulub palju kiiremini.
_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indumen
HV veteran
indumen

liitunud: 31.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 17.10.2011 23:05:28 vasta tsitaadiga

kuna x10 mini otsustas lõplikult et emt 3g-d enam ei taha tarbida siis läks see naisele elisa võrku, nüüd ootan põnevusega neljapäeva et saaks lõpuks omale uue arc s kätte, krdi elisa klienditeenindus on jälle oma mingeid reegleid muutnud et igasugune järelmaksu saamine oleks ikka võimalikult piinarikas.
_________________
ükskord me võidame niikuinii
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 181
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sirius4k
HV veteran
sirius4k

liitunud: 25.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2011 14:02:10 vasta tsitaadiga

Prose on +0.4GHz, aku peab kauem ja Arc S'il on teine kaamera veel icon_question.gif Värvivalik on teine. Minor improvements icon_razz1.gif
http://www.thegeeksclub.com/sony-ericsson-xperia-arc-xperia-arc-whats-difference
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eckh
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2011 16:15:34 vasta tsitaadiga

Esipaneelil siiski kaamerat pole.
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ärihai
HV Guru
ärihai

liitunud: 14.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2011 18:06:31 vasta tsitaadiga

kuidas ma saaksin mustad klahvid valgete tähtedega?
mingit emaili rakendust pole kus saab näpuga suumida sama võiks ka smsil olla.
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thoppers
HV vaatleja

liitunud: 27.05.2008




sõnum 19.10.2011 22:49:02 vasta tsitaadiga

mis converteri keegi kasutab kui tahate filme panna Arcile? Ei oska kohe midagi proovida..
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Albert52
HV kasutaja
Albert52

liitunud: 05.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2011 23:20:28 vasta tsitaadiga

Tegin ka täna edasimineku k660i--->Arc S peale. Esimene Android üldse, mida näppinud olen. Esmamulje tundub küll päris käre. Elisast võtsin järelmaksule, kogu protseduur võttis aega umbes 3 minutit, kui telefon kotti pisteti ja poest välja jalutasin. Lepingu sõlmimine käib ikka väga libedalt.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ViljarV
HV vaatleja

liitunud: 29.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2011 20:11:37 vasta tsitaadiga

Arc s tundub väga ahvatlev, aga elisas praktiliselt sama hinnaga HTC incredible S ka. Ise kaldun ikka Arci poole ja mis te arvate?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2011 20:20:31 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Ise kaldun ikka Arci poole ja mis te arvate?

FTW
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2011 20:33:44 vasta tsitaadiga

Arc kindlasti.
Incredible S kaamera on märgatavalt kehvem ja helikvaliteet on sellise hinnaklassi telefoni kohta müstiliselt vilets.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indumen
HV veteran
indumen

liitunud: 31.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 20.10.2011 20:46:05 vasta tsitaadiga

tänase õhtu siis näperdanud seda ja asju peale surunud. esialgne mulje on küll väga ok, kuigi jah kaamera pole just teab mis müstiline kvaliteedilt
_________________
ükskord me võidame niikuinii
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 181
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2011 20:59:28 vasta tsitaadiga

indumen, ühelgi telefonil pole müstilise kvaliteediga kaamerat.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indumen
HV veteran
indumen

liitunud: 31.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 20.10.2011 21:36:21 vasta tsitaadiga

seda nüüd küll icon_biggrin.gif aga võrreldes mini 5 megasega silm suurt vahet ei eristanud icon_biggrin.gif
_________________
ükskord me võidame niikuinii
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 181
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ärihai
HV Guru
ärihai

liitunud: 14.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2011 22:19:33 vasta tsitaadiga

kas ARCiga saab kiirvaliku alla numbreid ka panna?
_________________
Ütle siis mõtle icon_smile.gif
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2011 22:23:01 vasta tsitaadiga

Iga Androidiga saab...vähemalt alates 2.1 Eclairist... teed ühele homescreenile "Direct dial" shortcutid erinevate kontaktidega näiteks
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2011 23:07:56 vasta tsitaadiga

Arci kaamera on turul olevatest telefonikaameratest üks parimaid.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2011 23:12:53 vasta tsitaadiga

vortex, paljukiidetud n8 kaamerast ka üle? Samas ei imestaks, sest n8 kaamera ei tundu enam üldse miskit huvitavat icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2011 23:19:45 vasta tsitaadiga

Ma ei öelnud et parim icon_smile.gif
Vastavalt tunnustatud telefonikaamera spetside arvamusele on järjestus umbes selline:
Nokia N8
Samsng Galaxy S2
Iphone 4S
SE Arc/Arc S
T-Mobile myTouch 4G Slide (Tootja HTC)
Mingil uuemal HTC mudelil on sama kaameramoodul aga ei julge praegu peast öelda millisel tõpselt
Mõnede arvamuste kohaselt on iPhone 4S kaamera parema pildiga kui GSII, seda ilmselt softi arvelt, kuid nad on üsna võrdsed, N8 kaamerat peetakse siiski parimaks.
Selles ülemises otsas on muidugi vahed väga väikesed.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2011 23:57:32 vasta tsitaadiga

Vaheta Arci kaamera programm mõne alternatiivse vastu, saad äkki paremaid pilte. Ray puhul see toimib.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2011 07:14:49 vasta tsitaadiga

Pimedas on kaamera veidi nõrk, kuid hea valgusega teeb ikka väga head pildid. Ühesõnaga, minumeelest on küll väga hea kaamera igapäevaseks kasutamiseks.
_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zaitz
Kreisi kasutaja
zaitz

liitunud: 08.07.2003




sõnum 21.10.2011 09:36:18 vasta tsitaadiga

Mis võiks Ray ja Arc'i kaamerate vahe olla, näitajad oleks ju justkui samad ?
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2011 10:45:34 vasta tsitaadiga

zaitz kirjutas:
Mis võiks Ray ja Arc'i kaamerate vahe olla, näitajad oleks ju justkui samad ?

Üks asi on see, et Ray pildifaili pakitakse originaal kaamera programmiga rohkem kokku.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WaHur
HV kasutaja

liitunud: 21.02.2003




sõnum 21.10.2011 12:21:15 vasta tsitaadiga

alpha kirjutas:
zaitz kirjutas:
Mis võiks Ray ja Arc'i kaamerate vahe olla, näitajad oleks ju justkui samad ?

Üks asi on see, et Ray pildifaili pakitakse originaal kaamera programmiga rohkem kokku.

võib-olla selle pärast pakitaksegi, et 100€ odavam kaamera teeks kehvemaid pilte kui Arc.. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2011 16:13:03 vasta tsitaadiga

WaHur kirjutas:
alpha kirjutas:
zaitz kirjutas:
Mis võiks Ray ja Arc'i kaamerate vahe olla, näitajad oleks ju justkui samad ?

Üks asi on see, et Ray pildifaili pakitakse originaal kaamera programmiga rohkem kokku.

võib-olla selle pärast pakitaksegi, et 100€ odavam kaamera teeks kehvemaid pilte kui Arc.. icon_rolleyes.gif

aga seda annab parandada alternatiivsete kaamera programmidega
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sirius4k
HV veteran
sirius4k

liitunud: 25.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2011 20:04:11 vasta tsitaadiga

Nüüd Arc S juba väljas ja Arc vana ja puha icon_biggrin.gif Peaks nüüdseks igast vidineid olema. Kas on võimalik Midnight Blue kere vahetada Misty Silveri vastu, nagu ma algselt seda tahtsin seda icon_question.gif
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2011 20:09:29 vasta tsitaadiga

sirius4k, Mina võtaks roosa ebayst thumbs_up.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2011 23:59:29 vasta tsitaadiga

sirius4k kirjutas:
Nüüd Arc S juba väljas ja Arc vana ja puha icon_biggrin.gif Peaks nüüdseks igast vidineid olema. Kas on võimalik Midnight Blue kere vahetada Misty Silveri vastu, nagu ma algselt seda tahtsin seda icon_question.gif


Pole see ilma S'ita arc nii vana midagi. Ma üritan end kuidagi kokku võtta ja ta garantiisse viia mingi aeg. Muidugi kujutan ma ette kuidas võib hakata blokkimine pihta, et maha kukkunud jne.. A kui terve maailma peale on seda rebooti ja shutdowni jama piisavalt palju, ei saa asi minus olla.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ViljarV
HV vaatleja

liitunud: 29.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2011 22:50:36 vasta tsitaadiga

Arc s soetatud. Tundub vinge, aga kuna esimene nutitelefon, siis väga ei oska veel hinnata! icon_smile.gif

EDIT: Kas keegi oskab aidata? Kui ma telefoniga filmin, pole häält. Ükski voice recording app ei lindista häält, track id ei tööta, voice meter ütleb et 0 detsibelli - mikrofon nagu ei töötaks! Helistada saab ja teised kuulevad mind ideaalselt e mikrofon ikkagi töötab. Mis valesti on? PS: algul voice search töötas, mingi aeg äkki lülitasin kuskilt midagi vms, ei tea icon_smile.gif

EDIT2: Shutdown tegi asja korda.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indumen
HV veteran
indumen

liitunud: 31.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 24.10.2011 08:34:30 vasta tsitaadiga

vastuseks eelkõnelejatele järtsu osas icon_razz.gif et jah kõik nõnda et rahad jooksevad minu kontolt maha jne nagu päris, aga ilma minu absoluutse sekkumiseta icon_razz.gif

teemasse ka kaks pisiasja mis häirivad: kuidas ma saaks muuta home nupu default lehte. ja ka menüü nupu seadistust, et alati ei võetaks esimest lehte vaid see kus viimati asuti.

_________________
ükskord me võidame niikuinii
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 181
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jonnipunn
HV kasutaja
jonnipunn

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2011 09:54:16 vasta tsitaadiga

indumen kirjutas:
kuidas ma saaks muuta home nupu default lehte. ja ka menüü nupu seadistust, et alati ei võetaks esimest lehte vaid see kus viimati asuti.

Launcher Pro
... või ADW.Launcher või Go Launcher EX jne.
Telefoni oma tarkusega küsitud muudatusi teha ei saa.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WaHur
HV kasutaja

liitunud: 21.02.2003




sõnum 24.10.2011 20:40:08 vasta tsitaadiga

elisa ei ole eelmise kuu eest veel arvetki suutnud koostada (raha mis vedeleb maas), mis veel muust rääkida.. icon_rolleyes.gif see aasta algul neil käivitunud süsteem on rohkem nagu ämber..
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Erno
HV vaatleja
Erno

liitunud: 28.12.2008




sõnum 25.10.2011 20:30:01 vasta tsitaadiga

Olen elisa peale hetkel väga pettunud. Kutsuti teist korda tagasi, et saate telefoni kätte. Kõnin jala 3 kilti maha ja öeldakse, et aa järelmaksuga süsteem ei tööta veel. Tulge homme tagasi. No kurat icon_biggrin.gif, Arc S on laua peal mu ees 2x olnud juba ...

// EPIC telefon. Kirjutan hiljem juurde.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
POZ
HV vaatleja

liitunud: 16.04.2005




sõnum 26.10.2011 21:29:53 vasta tsitaadiga

Ega keegi ei tea mingisugust head kaamera appi, millega saaks ka veidi kaamera setinguid näppida. Näiteks säriaega, valguse komp`i, ava surust vms.
Muidu on kaamera küll üllatavalt hea aga midagi oleks veel nagu puudu.

Ahjaa CB4, kas tellitud kestad juba käes?

_________________
Audi, VW, Seat ja Skoda sõiduautode varuosad, remont ja hooldustööd Tallinnas (ka peale tööaega)
Inimeste (kuni 7) ja kaupade (kuni 5m3) transport väljaspool tööaega ning nädalavahetustel.
51-52-492
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
vaana
HV vaatleja
vaana

liitunud: 15.10.2008




sõnum 27.10.2011 16:35:31 vasta tsitaadiga

Kas keegi võib öelda mis Android on Arc S-il hetkel viimane ja sama küsimus oleks ka Xperia ray kohta
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Sony Ericsson XPERIA Arc mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 18, 19, 20  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.