Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Parem HV »  Hinnavaatlusega seotud vead/ettepanekud ja lahendused (välja arvatud foorum!!!) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 45, 46, 47  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2011 12:00:41 vasta tsitaadiga

Täpselt ei oska ma öelda, aga nii palju kui olen aru saanud, siis sellest aastast muutus mingi uuem Sertifitseerimiskeskuse sertifikaatide registreerimise ja kehtivuse värk (et oleks tugi uutele ID-kaartidele jne), mis nõuab http restarti.
Varem seda vaja pole läinud.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2011 12:08:08 vasta tsitaadiga

Kuskil ma juba pakkusin aga kas gracefull restart ei aita apachel ? Äkki oleks ka võimalik logi näha mis ta teeb, et üles ei tule või nii.

apachectl -k graceful

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2011 09:23:53 vasta tsitaadiga

Nüüd on ka Üldotsingu tulemustes sorteerimisvõimalused olemas thumbs_up.gif
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2011 19:18:27 vasta tsitaadiga

icon_cry.gif seda buugi ka kunagi plaanis paranda?
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2011 19:19:38 vasta tsitaadiga

võtas-uxu, pole sellist asja kunagi näinud. Kuidas see tekib?
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2011 19:50:13 vasta tsitaadiga

võtas-uxu, Paistab nagu tavaline kiire baruseri bug.Kiire brauser mis kõik kiiresti ära laeb ega hooli kas lehte üldse korrektselt kuvatakse icon_lol.gif
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2011 19:55:08 vasta tsitaadiga

võtas-uxu, tee refresh või proovi muud brauserit, viga peaks olema sinu arvutis.
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2011 19:55:33 vasta tsitaadiga

Renka, lähen hiirega nt. "tootjate" peale siis jooksevad read teiste peale lihtsalt.
midagi muud tegema ei pea. icon_redface.gif
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2011 20:02:01 vasta tsitaadiga

käisin täna esimest korda läpakaga HV lehel (sealt arvutist pole eales HV lehel käidud firefoxiga) ainult täna paar korda vaid ie-ga.
HinnaVaatluse lehe lõin lahti ja näitas, et ma olen sisse logitud, foorumisse minnes näitas õigesti, et kedagi pole sisse logitud.
kas firefox võtab salaja ie kypsiseid yle või mingi bug ?

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2011 08:14:16 vasta tsitaadiga

Tänasest on HV avalehel toodud ka viimati sisestatud tooted (mitte ajada segi varasemalt kuvatud hinnamuudatustega).
Kui kuvab vigaselt, siis refresh abiks thumbs_up.gif

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2011 09:22:49 vasta tsitaadiga

Lisaks on detailotsingus nüüd hinnavahemik olemas.
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2011 10:01:42 vasta tsitaadiga

Probleemiks hiired.... kui valid juhtmeta hiired, siis annab ainult bluetooth hiired ekraanile.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2011 10:04:05 vasta tsitaadiga

Hiirte kategooria peab tõesti korralikult üle käima, seal muudki filtrid korralikult käima panema
Teeb seda esimesel võimalusel.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2011 10:23:54 vasta tsitaadiga

Üle pika aja oli tarvis HV kaudu midagi otsida, täpsemalt siis HDD/SDD-sid, pean praegust süsteemi kiitma, üsna intuitiivne ning lihtne, leidsin vajaliku probleemideta üles.
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2011 11:55:51 vasta tsitaadiga

maatriks, rõõm kuulda icon_smile.gif thumbs_up.gif
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
vahelduvool
HV kasutaja
vahelduvool

liitunud: 26.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2011 18:10:34 vasta tsitaadiga

Sooviks teada, mis on viga selle vasak poolse reklaamiga. Kinni pannes ei saa Firefox enam scrollida. Isegi kui paar korda tühjale kohale vajutad.
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2011 20:35:45 vasta tsitaadiga

kas https://www.hinnavaatlus.ee/?edit=1 Chromega ei peagi töötama? või üldse ei pea enam, s.t oli vana HV featuur? hirmsasti tahaks viimati lisatud tooted silmaalt ära koristada icon_rolleyes.gif
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2011 21:11:35 vasta tsitaadiga

arm2004, see ei peagi töötama. See funktsionaalsus pole kunagi ka nn ametlikult supporditud olnud. Väike katsetus oli.

Iga x aja tagant on sellega seotud seadistus ka ära nullitud nagunii.

_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2011 23:06:44 vasta tsitaadiga

aga sellist asja pole plaanis, et näiteks profiilist saaks valida mis on kõige ülal, mis sellele järgneb jne? a'la 1. foorumi viimased postid 2. uudised 3. uued tooted 4. viimati muutunud hinnad vmt. ei pea olema nii peenike variant nagu selle ?edit=1-ga oli, et lohistad asju edasi tagasi ja jagad kahte veergu jne.
ilgelt igatseks küll sellist varianti icon_smile.gif (mu jaoks on praegu kõige ebaolulisem asi kõige ülal)

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2011 04:25:16 vasta tsitaadiga

Sellepärast ma kasutangi adblocki.Kindlasti tuleb keegi jälle rääkima siin reklaamituludest jms ( icon_rolleyes.gif ) , aga tegelik põhjus on palju proosalisem.Ma saan peita need toodete kategooriad mida mul vaja pole ja kindlustada, et uudised oleksid ikka kõige ees.

Pole midagi teha.Kui seadistusvõimalust vaikimisi ei pakuta tuleb ise käised üles käärida ja endale sobivaim lahendus leida icon_rolleyes.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2011 09:37:30 vasta tsitaadiga

Ääh, mul Adblock sisse lülitatud ja sellegipoolest näen nüüd kõiki reklaame. Pole see adblock nii häda midagi. Aitab mujal risust eemal hoida. icon_smile.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2011 10:14:18 vasta tsitaadiga

HV-s talun vast igasugust reklaami (kui see pole just sihuke, et iga suvalise kliki peale kargab mingi öudus lahti icon_razz.gif ). aga just see jääb arusaamatuks miks viimati lisatud tooted on esikohal! HinnaVaatlusesse tullakse hindu vaatlema, who gives a fat flying fcuk mis see värskeim toode on? kui see kellelegi nii oluline on, siis võiks see kasvõi vasakus veerus tootekategooriate all paikneda või peale 3 värskemat uudist vmt.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2011 13:23:23 vasta tsitaadiga

Kas kunagi tuleb ka selline aeg, kus HV ei näitaks mitte tellitavate toodete hindu?
Praegu põhimõtteliselt HV kasutu kuna ikka pead kõik poed üle kammima, kas on asi tellitav. icon_rolleyes.gif
Mõtteis juba endajaoks oma HV koduleht kirjutada. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2011 13:27:49 vasta tsitaadiga

Otsingus ju valik: Näita ainult laoseisuga tooteid
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2011 13:39:13 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
Kas kunagi tuleb ka selline aeg, kus HV ei näitaks mitte tellitavate toodete hindu?
Praegu põhimõtteliselt HV kasutu kuna ikka pead kõik poed üle kammima, kas on asi tellitav. icon_rolleyes.gif
Mõtteis juba endajaoks oma HV koduleht kirjutada. icon_rolleyes.gif
Ma ei tea ühtegi toodet mis ei oleks tellitav icon_rolleyes.gif Kui mõne sellise leiad siis anna teada. Vaatame mis teha annab.
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2011 13:43:14 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:
Otsingus ju valik: Näita ainult laoseisuga tooteid

icon_wink.gif thumbs_up.gif

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2011 16:54:23 vasta tsitaadiga

Nii ei tööta. Ikka näitab hindu mida laos pole thumbs_down.gif
Tulemus isegi veel hullem: ei näita tooteid, milledel saadavus olemas.
Näiteks kuidas leida kõige odavamat 2TB ketast millel oleks saadavus?
Praegu on nii, et selleks tuleb ikka kõik 2TB kettad ükshaaval läbi klõpsida
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2011 12:04:56 vasta tsitaadiga

DVDRW, kategooriaotsingule see tuleb kohe varsti, hetkel on see tingimus t6esti vaid yldotsingule.
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2011 12:24:53 vasta tsitaadiga

thumbs_up.gif Niikaua kuni see tuleb, lahendasin selle praegu oma skriptiga, mis ka tihedamini firmadest saadavuse kohta päringuid teeb kui HV .
Väga tihti HV näitab saadavust aga pood ei näita. See tuleb vist sellest, et HV hindade uuendamine toimub liiga harva?
Surfdata on praegu ehe näide.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2011 12:51:01 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
thumbs_up.gif Niikaua kuni see tuleb, lahendasin selle praegu oma skriptiga, mis ka tihedamini firmadest saadavuse kohta päringuid teeb kui HV .
Väga tihti HV näitab saadavust aga pood ei näita. See tuleb vist sellest, et HV hindade uuendamine toimub liiga harva?
Surfdata on praegu ehe näide.
Too mõne konkreetse tootega näide. HV uuendab 3x päevas infot.
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2011 13:21:00 vasta tsitaadiga

https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/K%C3%B5vakettad+-+sisemised/123020/
Surfdata 1-5tp. Lähed lehele, tarenaeg minimaalselt 2 nädalat ehk tellida ei saa. Eile oli ja täna ikka veel icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2011 13:30:27 vasta tsitaadiga

DVDRW, surfdata lehel on ju samuti kirjas: Tarne 1-5 tööpäeva. icon_rolleyes.gif

EDIT: Sellised andmed tulevad Surfdata hinnakirjast. Juu nad on omal eri hulgiladude laoseisud ja hinnad kokku miksinud.

_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ferry
HV vaatleja

liitunud: 26.01.2010




sõnum 08.11.2011 13:59:57 vasta tsitaadiga

Sisse- ja väljalogimine.
Login sisse, peale reload-i vahel olen sees, vahel mitte.
Opera uuestikäivitamisel sama - vahel sisseloginud, vahel mitte.
Kas sellisele anomaaliale on mingit teaduslikku selgitust? Mingi ajafaktor?
OS Ubuntu 11.10.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2011 14:31:53 vasta tsitaadiga

DVDRW, Surfdata poolt tuli selline seletus


Tervist

See on hetkel nö probleemi tõttu mis on ainulaadne. Tehnika ja asjade
hinnad on kogu aeg languses, aga tänu üleujutustele on kõvaketaste ajaloos
esmakordne juhus, kus hinnad tõusevad ja nii meeletult, et vahed on 2-4x
isegi. Kõik maaletoojad ei ole oma hindu tõstnud, kuna tooteid pole laos.
Kui uus partii peale tuleb, tõstavad ka nemad. Näiteks siin on toode kus on
kõik 3 ladu hinda tõstnud:

http://www.surfdata.ee/item/45240

Paar nädalat tagasi oli see veel ligi 100€ odavam. Hetkel ilusti saadaval
227€ eest. Maaletoojad muudavad ja hetkel tõstavad hindu pidevalt . Näiteks
selline ketas:

https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/Kõvakettad+-+välised/157935/

http://www.surfdata.ee/item/45235

Hetkel on hind 208 juba, aga veel eelmise nädala lõpupoole 3 novembril
müüsin selle kliendile 168€ eest (laost kus hetkel on hind 218€). Hetkel
seal juba saadavus puudub, aga nad tõstsid hinna ära ennem. Kui aga
maaletooja hinda ei muuda ja laoseisu seal konkreetses laos ei ole, siis
ongi seis selline nagu praegu. Eks kõik otsivad praegu tikutulega odavaid
kettaid taga. Ise sooviks samuti 3TB kettaid kusagilt odavalt saada, aga
mida pole on kettad. See odavama hinna probleem ei ole mitte ainult minul,
vaid ka paljudel teistel ja kuna asi on täisautomaatne, siis hinnamuutused
ja tõusud on otseses sõltuvuses maaletoojast ja sealse tootejuhi laiskusest
või tegutsemiskiirusest.

Alo

SurfData OÜ – Edukas Eesti Ettevõte 2011, reiting A
Tel: 6 311 319
www.surfdata.ee

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2011 14:33:27 vasta tsitaadiga

ferry, kas foorumis on automaatne sisselogimine pandud?
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ferry
HV vaatleja

liitunud: 26.01.2010




sõnum 08.11.2011 14:52:09 vasta tsitaadiga

On küll Opera Password Manageris mainitud leht "hinnavaatlus", aga sellest pole paremat tolku - iga kord tuleb uuesti trükkida.
HinnaVaatluse enda seadeid liigselt torkinud ei ole.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2011 14:54:52 vasta tsitaadiga

ferry, logi foorumist v2lja ja logi uuesti sisse, tehes linnukese automaatse sisselogimise juurde.
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2011 16:01:47 vasta tsitaadiga

ferry, Sul võib ka vanast ajast veel küpsiseid olla.Logi välja.Kustuta kõik HV-ga seotud küpsised ära ja edasi nagu Tanel viimases postis ütles thumbs_up.gif
Mul põhjustas pärast avalehel käimist just vana küpsis seda foorumist väljalogimist.Uuega pole probleeme olnud.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ferry
HV vaatleja

liitunud: 26.01.2010




sõnum 08.11.2011 22:07:40 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:
ferry, Sul võib ka vanast ajast veel küpsiseid olla.Logi välja.Kustuta kõik HV-ga seotud küpsised ära ja edasi nagu Tanel viimases postis ütles thumbs_up.gif
Mul põhjustas pärast avalehel käimist just vana küpsis seda foorumist väljalogimist.Uuega pole probleeme olnud.


Ei aita, anomaalia kestab.
Ei ole suurt muret selle asjaga, aga kui asi on HinnaVaatluse lehes, siis järsku annab midagi remontida. Kui asi Operas, siis läheb keerulisemaks. Kui asi on tihendis, siis võib asja üldse ära unustada.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2011 15:38:23 vasta tsitaadiga

T2nasest HV-s v6imalik ka kategooriasiseselt vaid laoseisuga tooteid otsida + tootelehel taas kuvatud erinevate valuutade lingid (pealevajutades kuvab HV hindu vastavas valuutas). Tulevikus lisanduvad ka muud valuutad.
N2ide: https://www.hinnavaatlus.ee/products/Fototehnika/Peegelkaamerad/145071/
Vastav erinevate valuutade tugi on HV mobiilses tooteotsingus http://m.hv.ee olnud juba aastast 2009 icon_cool.gif

Lisaks on tugi liisingu kuumaksetele, n2ide Arvutikeskuse pakkumise n2ol
N2ide: https://www.hinnavaatlus.ee/products/Fototehnika/Peegelkaamerad/166741/

Kommentaarid ja konstruktiivsed ettepanekud oodatud thumbs_up.gif

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2011 16:05:26 vasta tsitaadiga

Lisaks on võimalik tootepakkumisi nüüd sortida ka hinna, firma ja laoseisu järgi
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2011 17:13:38 vasta tsitaadiga

Kas veel nii ei saa, et näiteks vaja otsida kust on võimalik osta 2TB ketas kõige odavamalt?
Praegu tuleb kõik 2TB kettad ükshaaval läbi klõpsida icon_rolleyes.gif
Unistus oleks veel kui saaks otsingst valikuliselt firmasid välja jätta.
Ma jätaks välja Surfdata ja Neostore, niikauaks kuni nad valesid andmeid näitavad thumbs_down.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2011 18:47:34 vasta tsitaadiga

DVDRW, see võimalus on ideetasandil täitsa olemas.
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2011 10:47:13 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
Kas veel nii ei saa, et näiteks vaja otsida kust on võimalik osta 2TB ketas kõige odavamalt?


https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/K%C3%B5vakettad+-+sisemised/?search=a6513f36c7acb2a09062cb7dda1f9e75#results


Surfdata peaks nüüd õigeid andmeid kajastama. Mis värk Neostorega täpsemalt on?
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2011 11:02:56 vasta tsitaadiga

Seal on nii, et näitab kohal aga tegelikult ei ole thumbs_down.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2011 11:09:47 vasta tsitaadiga

DVDRW, kas sa oled Neostorega suhelnud, mis nad vastanud on?

Firma tuleb loomulikult korrale kutsuda, laoseis peab kajastama tegelikkust, aga enne vaja teada k6iki asjaolusid.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2011 19:56:00 vasta tsitaadiga

Otsingu tulemuste lehel võiks natuke rohkem tooteid näha, valik 1000 oleks tore, siis ei pea lehekülje numbreid otsima. Default võiks olla 100.
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2011 21:00:38 vasta tsitaadiga

Tegelikult pöördun ka mina seoses selle Neostore.ee poega siia. Täiesti haige lihtsalt. Klõpsi iga ketta juures lahti et näha mõne reaalse laoseisuga poe hinda.
Võiks kasvõi mingi poodid filtreerimine olla.

See neostore teeb endale puhtalt vaid reklaami tundub. Ketaste hinnad 50% ja enamgi soodsamad mis mujal + laoseis 0 thumbs_down.gif (samuti tõstavad ja langetavad hindu toodetel mida neil enda laoski pole)

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2011 21:06:42 vasta tsitaadiga

salatoimik, laoseisu filtreerimise linnuke on ju olemas. Või mida sa täpsemalt mõtled?

elukaz kirjutas:
Otsingu tulemuste lehel võiks natuke rohkem tooteid näha, valik 1000 oleks tore, siis ei pea lehekülje numbreid otsima. Default võiks olla 100.

Miks mitte täpsemalt otsida? icon_rolleyes.gif Ma ei suuda välja mõelda seda usecase't miks selline ülisuur limiit toodete kuvamisel peaks hea olema.

_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2011 21:08:41 vasta tsitaadiga

Renka kirjutas:
salatoimik, laoseisu filtreerimise linnuke on ju olemas. Või mida sa täpsemalt mõtled?
jah, to on märgitud, kuid see neostore istub endiselt seal oma imeodavate hindadega. Ja kui ükskama millist ketast tellid siis vastatakse et sorry, meil pole.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Parem HV »  Hinnavaatlusega seotud vead/ettepanekud ja lahendused (välja arvatud foorum!!!) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 45, 46, 47  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.