Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  NOKIA N9 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5 ... 19, 20, 21  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
ahto42
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2011 10:20:48 vasta tsitaadiga

Ei olegi FM raadiot?
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sagem
HV vaatleja

liitunud: 30.03.2009




sõnum 15.10.2011 10:28:16 vasta tsitaadiga

Üks Nokia N9 müügikohtadest:
http://www.verkkokauppa.com/fi/s?s=1&q=27153+or+26048+or+27146+or+26605&submit=Hae
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 15.10.2011 10:37:00 vasta tsitaadiga

ahto42 kirjutas:
Ei olegi FM raadiot?
AFAIK kivi on olemas, antenni mitte.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bumer
HV veteran

liitunud: 16.10.2004




sõnum 15.10.2011 11:09:25 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
ahto42 kirjutas:
Ei olegi FM raadiot?
AFAIK kivi on olemas, antenni mitte.


Nojah, enamustel telefonidel siiski antenn kõrvaklappide sees, seega esialgu põhiprobleem on see, et keegi pole softi teinud.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2011 11:10:40 vasta tsitaadiga

Üle 3G saab kõvasti rohkem kanaleid kui "otse" eetrist... ei näe pointi tänapäeval väga, eriti kui andmeside on odav icon_rolleyes.gif
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 15.10.2011 12:26:39 vasta tsitaadiga

carlking kirjutas:
Üle 3G saab kõvasti rohkem kanaleid kui "otse" eetrist... ei näe pointi tänapäeval väga, eriti kui andmeside on odav icon_rolleyes.gif
Jutt käib FM saatjast millega võid nood üle 3G tulevad kanalid näiteks autoraadiosse suunata.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2011 12:30:17 vasta tsitaadiga

carlking kirjutas:
Üle 3G saab kõvasti rohkem kanaleid kui "otse" eetrist... ei näe pointi tänapäeval väga, eriti kui andmeside on odav icon_rolleyes.gif

Vähe sellest et rohkem kanaleid, aga kvaliteet icon_idea.gif thumbs_up.gif
FM olgu või maailma parima, kuid liftides ja urru keldrites kaob, kuid vähemalt TLN mobiillne net jõuab igal pool datat jooksutada thumbs_up.gif
Sega ma ei tunneks muret mingi FM-i pärast.

Teisalt kogu see telefon on "kahtlane" icon_rolleyes.gif
Kui küüned taga siis oleks vast "avatum" asja suhtes dance.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 15.10.2011 12:35:30 vasta tsitaadiga

WäntWõll kirjutas:
Vähe sellest et rohkem kanaleid, aga kvaliteet
Kindlasti mitte viletsam kui see mis niisama raadiost tuleb, pigem paremgi. Teades, kui palju rahvast raadiot autodes kuulab siis julgen väita, et enamust see kvaliteedivahe otse MP3 kuulamisega ei morjenda karvavõrdki.
WäntWõll kirjutas:
FM olgu või maailma parima, kuid liftides ja urru keldrites kaob, kuid vähemalt TLN mobiillne net jõuab igal pool datat jooksutada
Rattaga mööda Harku metsa sõites ei ole võimalik 3G'ga raadiot kuulata, pool ajast on nett kadund.
WäntWõll kirjutas:
Teisalt kogu see telefon on "kahtlane"
Mille poolest täpsemalt?
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2011 12:40:34 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Mille poolest täpsemalt?

Nokia icon_lol.gif rohkem ei täpsusta, tean et peale N900 pole sealt midagi adekvaatset tulnud. Elu näitab thumbs_up.gif
tsitaat:

Rattaga mööda Harku metsa sõites ei ole võimalik 3G'ga raadiot kuulata, pool ajast on nett kadund.

hell no, mul (jah) droidi peal tune up vms mängija paneb ka edge võrgus laitmatult. Vaheta metsa thumbs_up.gif

Rohkem ei tsiteeri kuna esimene osa oli OK


viimati muutis WäntWõll 15.10.2011 12:41:17, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2011 12:41:22 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
carlking kirjutas:
Üle 3G saab kõvasti rohkem kanaleid kui "otse" eetrist... ei näe pointi tänapäeval väga, eriti kui andmeside on odav icon_rolleyes.gif
Jutt käib FM saatjast millega võid nood üle 3G tulevad kanalid näiteks autoraadiosse suunata.


ups:
Ho Ho kirjutas:
ahto42 kirjutas:
Ei olegi FM raadiot?
AFAIK kivi on olemas, antenni mitte.



Jutt käis ikka FM raadiost ju

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 15.10.2011 12:45:41 vasta tsitaadiga

WäntWõll kirjutas:
tean et peale N900 pole sealt midagi adekvaatset tulnud. Elu näitab thumbs_up.gif
Eeldusel, et n9 on enam-vähemgi sama hea kui n950 mis mul mõned kuud kasutuses olnud on siis julgeks küll väita, et tegu on igati täisväärtusliku n900 järglasega icon_smile.gif
WäntWõll kirjutas:
hell no, mul (jah) droidi peal tune up vms mängija paneb ka edge võrgus laitmatult. Vaheta metsa thumbs_up.gif
Oleks siis edgegi, seal on kohati emt'il totaalsed leviaugud kus absoluutselt midagi ei levi icon_lol.gif
carlking kirjutas:
Jutt käis ikka FM raadiost ju
"FM radio" all võidakse mõelda nii saatjat kui vastuvõtjat minu teada, eriti kui see on ingliskeelest tõlgitud ning jutt käib riistvarast
http://thehandheldblog.com/2011/06/23/nokia-n9-fm-transmitter-receiver/

Ehk siis selgituseks n900 peal oli suht harilik, kui võtsin üle 3G vastu netiraadio ning suunasin selle üle FM saatja autoraadiosse teistele kuulamiseks.

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
its2cold
HV veteran

liitunud: 13.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 15.10.2011 23:17:02 vasta tsitaadiga

http://www.symbiantweet.com/nokia-n9-software-updates
First MeeGo Harmattan update is coming soon, Will bring more than 3500 improvements to Nokia N9 / N950

Vau, tõesti vau. Juba kuulutavad nii suure uuenduse välja thumbs_up.gif
On keegi ka Eestis juba N9t näinud kuskil letil?
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 174
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bumer
HV veteran

liitunud: 16.10.2004




sõnum 15.10.2011 23:21:51 vasta tsitaadiga

its2cold kirjutas:

On keegi ka Eestis juba N9t näinud kuskil letil?


Ei tohiks veel kuskil olla. Starcom/Starline kuulutab, et 64GB mudel tuleb 19.10
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2011 09:36:43 vasta tsitaadiga

Näppisin natuke N9-t. Selline tunne tekkis, et peab enda jaoks telefoni uuesti selgeks tegema icon_biggrin.gif Lähenemine oli päris huvitav, kuid häiris teatav uimasus. Ootaks, et telefon reageerib täpselt nii kiirelt kui ma sõrmega miskis suunas midagi liigutan. Muidu oli täitsa ok...
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inca
HV Guru
inca

liitunud: 02.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2011 09:53:27 vasta tsitaadiga

miga kirjutas:
Ootaks, et telefon reageerib täpselt nii kiirelt kui ma sõrmega miskis suunas midagi liigutan.

Seda saad sa oodata ainult iPhone'ist, keegi muu seda ei tee. Kuigi N9 ja WP7 peaksid/võiksid ka tegelikult nii käituda.

_________________
KASS
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 16.10.2011 11:25:15 vasta tsitaadiga

miga kirjutas:
häiris teatav uimasus. Ootaks, et telefon reageerib täpselt nii kiirelt kui ma sõrmega miskis suunas midagi liigutan
Mis liigutuste puhul asi uimane täpsemalt on? Hetkel pole seda veel märganud kuid võimalik, et pole "õigeid" liigitusi teinud.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kulutaja
HV vaatleja

liitunud: 16.05.2011




sõnum 16.10.2011 11:35:45 vasta tsitaadiga

kui kellelgi on juba pakkuda N9-t, siis oleks ostja.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2011 12:07:27 vasta tsitaadiga

Ho Ho, menüüs kedrates või kella avades tundus pikaldane olevat. Vähemalt konkreetsel isendil...
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lkraav
Kreisi kasutaja
lkraav

liitunud: 23.08.2002




sõnum 16.10.2011 14:00:07 vasta tsitaadiga

miga kirjutas:
Ho Ho, menüüs kedrates või kella avades tundus pikaldane olevat. Vähemalt konkreetsel isendil...


steve says: you must've been holding it wrong. aga tundub et natukese aja pärast on mul n9 ja n950 kõrvuti, saab lähemalt võrrelda. uus firmware peaks ka mõlema ju üsna kohe kohe saabuma, esmaspäevad on selles teemas head päevad olnud.

_________________
TELEFON PROFIILIS :: HV-NewFavFilter - GreaseMonkey HV lemmikute filter! Kui meeldib, pane positiivne märksõnaga "HV-NewFavFilter".
Kommentaarid: 138 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 129
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XD
HV kasutaja
XD

liitunud: 12.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2011 13:09:31 vasta tsitaadiga

EMT hakanud juba huvilisi koguma: https://www.emt.ee/ul/nokian9/

On kellelgi rohkem infot millal see aparaatus võiks lihtsurelikele kättesaadavaks muutuda?

_________________
"Kui inimene ei ole rahul tarkvaraga, siis on probleem tõenäoliselt inimeses" M.J.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiitise
HV kasutaja

liitunud: 04.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2011 13:32:50 vasta tsitaadiga

inca kirjutas:
miga kirjutas:
Ootaks, et telefon reageerib täpselt nii kiirelt kui ma sõrmega miskis suunas midagi liigutan.

Seda saad sa oodata ainult iPhone'ist, keegi muu seda ei tee. Kuigi N9 ja WP7 peaksid/võiksid ka tegelikult nii käituda.

Tõesti N9 omab seda "väikese mõtlemise" probleemi. (inca - sinna listi võid lisada Iphone kõrvale ka S2)
Kahju muidugi, et Nokia suurt tähelepanu enam Meegole ei pühenda icon_sad.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lkraav
Kreisi kasutaja
lkraav

liitunud: 23.08.2002




sõnum 17.10.2011 13:52:46 vasta tsitaadiga

tiitise kirjutas:
Kahju muidugi, et Nokia suurt tähelepanu enam Meegole ei pühenda icon_sad.gif


hoolimata sellest mis nokia täpselt teeb või ei tee (ja midagi nad teevad vähemalt mõnda aega ikka), tuleb N9(50)-l piisavalt pikk ja huvitav communityelu. tegemist on ikkagi korraliku taskusmõõtmetes linux-arvutiga.

_________________
TELEFON PROFIILIS :: HV-NewFavFilter - GreaseMonkey HV lemmikute filter! Kui meeldib, pane positiivne märksõnaga "HV-NewFavFilter".
Kommentaarid: 138 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 129
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2011 15:41:32 vasta tsitaadiga

Sai veidi näpitud, jube imelik korpus on. Ennem näppisin iPhone 4, võibolla sellepärast, selline ümmargune tundus. Üks asi mis jäi arusaamatuks oli see, et kuidas programm kinni panna? Punast nuppu telefonil pole. Kõrvale lükates jääb alla ikka tööle. Kinni panin niimoodi, et valisin avatud programmide akna ja siis sealt ühekaupa, peab ju ometi mingi inimlikum võimalus olema. Nüüd hakkan mõtlema, et oleks pidand võtma rakenduse seest menüü ja exit? Praeguse nokiaga nii harjund, punasega kinni ja kõik, 90% rakendusi läheb kinni, mõni jääb all tööle.
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 17.10.2011 15:49:32 vasta tsitaadiga

Vahepeal räägiti, et teatud suunas swipedes peaks rakendus sulguma. N950 peal toda pole aktiveeritud, n9 kohta ei tea kommenteerida.

Samas pole ma erilist vajadust näinud rakenduste sulgemiseks, suht konstantselt jookseb taustal kümmekond asja icon_razz1.gif

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2011 15:54:02 vasta tsitaadiga

No proovisingi mõlemale poole lükates, ikka töötas. Eks vajab rohkem süvenemist. Kõik on hea, telefon tundub ideaalne olevat, aga ei ole nagu seda tõmmet, et ostma kisuks. Õnneks pole vajadust selle järgi ka, muidu vist tööloomana tundub ok asi olevat. Hoopis Iphone hakkas meelidma, kunagi pole meeldind nüüd hakkas, hind on ikka thumbs_down.gif
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
its2cold
HV veteran

liitunud: 13.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 17.10.2011 15:59:58 vasta tsitaadiga

Alla tuleb program lükata(swipe), siis sulgub. Samas väga pole mõtet sellega oma pead vaevata, sest taustal olevad programmid proset ei söö.
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 174
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2011 16:02:07 vasta tsitaadiga

No vot, proovisin kalendrit alla lükata, see liigutas lehekülge alla, nagu keriks neti browserit. Võibolla ei teinud korralikult, ülevat äärest oleks pidand haarama. Tühi asi tegelt jah, aga lihtsalt jäin mõtlema.
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 17.10.2011 16:03:28 vasta tsitaadiga

Swipega navigeerimiseks tuleb nendega alustada ekraanist väljaspool, mitte ekraani kohal. Afaik on puutetundlik osa pisut suurem kui reaalne ekraan ning kui oma sõrmeliigutusega valest kohast pihta hakkad registreeritakse see erinevalt.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tutulele
HV vaatleja

liitunud: 07.02.2005




sõnum 19.10.2011 22:16:28 vasta tsitaadiga

Kuigi Tele2s seda veel müügil ei ole ja mingist muud inffi ka ei ole lehel, siis täna leidsin sellise huvitava lingi:
https://pood.tele2.ee/et/serviceplans/688

Seal Nutipakett 5 all on rida telefone mis kaasa tuleb tasuta ning seal figureerib ka N9. Saatsin päeval ka neile meili et nad täpsustaks, kuid veel pole vastust saanud. Nii et on tulemas icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2011 12:12:00 vasta tsitaadiga

720? Soomes maksis 699.- minuarust, ei mäleta mis mäluga, aga liiga kallis. Minuarust.
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bumer
HV veteran

liitunud: 16.10.2004




sõnum 20.10.2011 12:14:14 vasta tsitaadiga

iir kirjutas:
720? Soomes maksis 699.- minuarust, ei mäleta mis mäluga, aga liiga kallis. Minuarust.


Soomes peaks olema 599€ 16GB ja 699€ 64GB.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2011 12:19:17 vasta tsitaadiga

Huvitav mis seal tele2 lehel on. 16?
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ehhr
HV vaatleja

liitunud: 12.03.2008




sõnum 20.10.2011 13:43:53 vasta tsitaadiga

vaadate mis rotikas pakett seal kõige kallim pakett on, siis eeldaks küll, et vaid 16Gb saab see N9 olla icon_lol.gif

E:1mega ühendus ja 5Giga limiit - see on kõik mida nad suudavad? sel juhul võiks juba jah säästumeheks hakata ja wifi võrke linna peal taga ajada icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tutulele
HV vaatleja

liitunud: 07.02.2005




sõnum 20.10.2011 16:05:25 vasta tsitaadiga

Elisas paistab olema mõtekaim nutipakette, 3,5 mega kiirus. ja 100 smsi ka veel hinna sees. see "kallim" 10 euro pakett. Saatsin oma küsimuse ka neile, vastust pole saanud. Tele2st vastati, et kuna telefoni füüsiliselt neil veel kohal ei ole, ei saa nad hinna kohta ka midagi öelda... et kui eraldi osta näiteks.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Myoldryn
HV kasutaja
Myoldryn

liitunud: 09.03.2004




sõnum 20.10.2011 21:15:50 vasta tsitaadiga

Sai siis ka hangitud see telefon... Väga tore ja ilus näeb välja icon_razz.gif Toimib kaa kiirelt... Esimese asjana sai kiirelt üritatud "developer mode" sisse lülitada, mis siis brick'is telefoni ära... icon_mad.gif
_________________
"Free Your Phone" -> OpenMoKo
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 20.10.2011 21:17:51 vasta tsitaadiga

Milles see brickimine väljendus? n950 peal on developer mode mitu kuud töötanud ning kui paar nädalat tagasi uue FW selga flashisin ja taas developer mode sisse lükkasin polnud endiselt probleeme. Suts kahtlane, et nad suutsid N9 puhul asjad katki teha.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Myoldryn
HV kasutaja
Myoldryn

liitunud: 09.03.2004




sõnum 20.10.2011 22:17:25 vasta tsitaadiga

Asi käis lihtsalt... vajutasin developer mode nuppu, millele siis järgnes hoiatus ja millele omakorda järgnes lisa tarkvara tõmbamine/paigaldamine, mille järel siis telefon jäigi restarti tegema... Lõpuks tuli kiri ette, et soft ei tööta korralikult ja et tuleks re-flashida...

EDIT:

Sai edukalt telefon üle flashitud... Kasutasin seda õpetust.

_________________
"Free Your Phone" -> OpenMoKo
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lkraav
Kreisi kasutaja
lkraav

liitunud: 23.08.2002




sõnum 20.10.2011 23:58:48 vasta tsitaadiga

Ho Ho, N9 ja N950 on mõnedes asjades erinevad ikka, näiteks Nemo jaoks on erinevad bootloaderid vajalikud, seega sellised erinevad failivõimalused nende kahe suhtes on täitsa võimalikud. muidu mul ka N950 on praegu täiesti normaalselt vastu pidanud kõikide pakettidega. aeg-ajalt twitteris #n950 ja #n9 kanalitel broadcastitakse igast erinevaid faile, kuidas lihtsalt seadmel pilt kaob eest ja tagasi ei tule, või reboot loopid jmt, ptui endal pole midagi hullu veel juhtunud. veel.
_________________
TELEFON PROFIILIS :: HV-NewFavFilter - GreaseMonkey HV lemmikute filter! Kui meeldib, pane positiivne märksõnaga "HV-NewFavFilter".
Kommentaarid: 138 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 129
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
undo
Kreisi kasutaja
undo

liitunud: 23.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2011 01:49:43 vasta tsitaadiga

Kusjuures Nokia paneb ikka raske valiku ette - N9 on ilmselt viimane telefon, mida Nokia leerist osta tasuks. Varsti (kahjuks) ongi jäänud kaks valikut - kas õun või google. Arvestades ka seda, et Nokia ajas Maemo/MeeGo tiimi laiali ning Intel hüpas ka pardalt maha, siis teeb ettevaatlikuks N9 ellujäämine icon_sad.gif
Et mis siinne rahvas arvab N9 tulevikust - kas ainult community based support? Ning kel telefon juba käes - kas kunagi reklaamitud android-i store support on olemas ja töötab?
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tutulele
HV vaatleja

liitunud: 07.02.2005




sõnum 21.10.2011 13:54:51 vasta tsitaadiga

Ise on Nokia ikka lubanud supporti Meegole vähemalt 2016. aastani. Kohe-kohe on ilmumas ka update 3500 uuenduse/fixiga. Nii et selles mõttes support ilmselt ka tulevikus töötab.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ehhr
HV vaatleja

liitunud: 12.03.2008




sõnum 21.10.2011 16:55:04 vasta tsitaadiga

Nokia N9 nüüd Elisa ka saada klinedile 610€ ja tavahind 660.Ootasin isegi natuke kirvemat hinda.

E:Link ka : http://www.elisa.ee/et/Eraklient/Pood/p/nokia/n9-64gb
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bumer
HV veteran

liitunud: 16.10.2004




sõnum 21.10.2011 17:32:52 vasta tsitaadiga

Ehhr kirjutas:
Nokia N9 nüüd Elisa ka saada klinedile 610€ ja tavahind 660.Ootasin isegi natuke kirvemat hinda.

E:Link ka : http://www.elisa.ee/et/Eraklient/Pood/p/nokia/n9-64gb


See päris soodne, arvestades, et tegu 64GB versiooniga.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2011 17:36:40 vasta tsitaadiga

... siiski päris röögatu, arvestades selle mudeliliini kahtlast tulevikku icon_rolleyes.gif
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ehhr
HV vaatleja

liitunud: 12.03.2008




sõnum 21.10.2011 17:52:26 vasta tsitaadiga

Mis see mudeliliini kahtlane tulevik loeb? Appe tuleb hetkel jätkuvalt peale, Nokia tuge pakub ning funktsionaalsust out-of-box on selle raha eest küll.Tasub arvestada ka sellega, et kuna off-line kaardid tulevad tasuta kätte saab GPS kaartide pealt juba nii mõnikümmend euri kokku hoida pluss samuti säästab mälukaarti raha kui võrrelda enamus Androididega.
Ütleks küll et 64Gb versiooni kohta tänapäeva nutitelefoni turul pole hind nii hirmus midagi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2011 17:57:35 vasta tsitaadiga

... kauaks ja kui tõsiselt Nokia ikka seda tuge pakub pole üldse selge icon_rolleyes.gif mälukaart ei maksa tänapäeval suurt midagi ja selle hinnavahe eest saab osta või organiseerida endale ka lokaalse kaardivaramu, kelle jaoks see prioriteet ...
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 21.10.2011 17:59:11 vasta tsitaadiga

Mida sealt toest üldse oodatakse täpsemalt?
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2011 18:00:50 vasta tsitaadiga

... eks seda ole näha, kui see mudel laiemalt kasutusse jõuab icon_rolleyes.gif kui otsustada varasema kogemuse järgi, siis pole veel keegi esimese hooga veatut toodet välja andnud ...
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 21.10.2011 18:03:11 vasta tsitaadiga

N900'le tuli uuendusi-fixe pea poolteist aastat + community-support mis kestab praegugi üsna korralikult. Võrreldes n9'ga oli tegu vägagi kitsale ringkonnale suunatud vidinaga ning tõenäoliselt ületavad n9 müüginubrid seda mitmekordselt. Viletsam ei saa see support üsna kindlalt olla.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2011 18:27:23 vasta tsitaadiga

kle ükski normaalne inimene ei ostnud N900... see oli mingi mõttetu mini-laptop
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 21.10.2011 18:28:57 vasta tsitaadiga

Täpselt mu jutu point, et isegi selle "mõttetu mini-laptopi" support oli päris hea. N9 mis on märksa laiemale publikule suunatud saab üsnagi kindlalt omama jupp maad asisemat supporti
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  NOKIA N9 mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5 ... 19, 20, 21  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.