Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS3/X360] Dark Souls märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
DODONPACHI
HV veteran
DODONPACHI

liitunud: 12.10.2005




sõnum 08.10.2011 17:28:42 vasta tsitaadiga

Faking zavvi.

kopp.gif

_________________
It is easier to imagine the end of the world than the end of capitalism. -- nüüd saadaval ka eesti keeles
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sarin
Kreisi kasutaja
Sarin

liitunud: 04.04.2005




sõnum 10.10.2011 16:29:29 vasta tsitaadiga

Kes siin juba vaikselt seiklevad.Võiks mainida midagi icon_smile.gif
Kas mäng on lihtsam või raskem?
Kas sõbraga koos saab kohe alustada või peab leveldama(rune leidma) ennem?

_________________
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 10.10.2011 16:39:52 vasta tsitaadiga

Noh. It's addictive as fk.

Mängu raskus on samal pulgal Demon's'iga. Samas siin mängus on päris palju neid vastaseid kes su julmalt lihtsalt one-shotivad.
Ja see ei kehti ainult bosside kohta.


Kohti kus vastased varitsevad, ootavad õiget momenti on ka juba päris mitu ette tulnud. Õnnekombel olen küll eluga pääsenud (yay for texts on the ground!).

Kuid contenti, as in relvi, vastaseid, bosse on siin mängus ca 4~5x enam kui Demon's Soulsis. Lisaks on siin päris huvitavad guildi-moodi süsteemid "Covenantid". Päris mitmed neist on online PvP'ga seotud. Näiteks Gravelord:

tsitaat:
Upon using the Eyes of Death, the Gravelord will leave a soul sign on the ground, indicating the place the Eyes of Death was used. The same soul sign will appear in 3 other players' world along with stronger enemies, making their game harder. On the other side, the cursed players will have the opportunity, upon finding the soul sign, to invade the Gravelord's world and try to slay the Gravelord. Therefore, the Gravelord should hide the soul sign in order to avoid invasions from the cursed player, as all 3 of them may invade at the same time. If a cursed player dies before finding the soul sign, half of his souls go to the Gravelord, while the other half will remain in the bloodstain as usual.


Ise olen momendil SL 24 / Wanderer.
Edukalt olen maha nottinud Capra Demoni, Twin Gargoyles, Tauruse, Moonlight Butterfly ja praegu olen teel Gaping Dragoni juurde.

// Sõbraga päris kohe alustada ei saa. Pead ennem valge summoning-stone saama ühe preestrimoodi tüübi käest.
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2011 22:04:08 vasta tsitaadiga

kui algusest peale oleks "coop" olemas siis peaks olemas olema ka "invade". Ehk siis saaks koheselt hakata peedistama neid kes suht koht esimest korda mängivad icon_lol.gif


esmamulje->

SUPPER bananadance2.gif onfire.gif

õhustik, graafika, level disain thumbs_up.gif thumbs_up.gif -> ei mingit derpidi derpi otse joones jooksmist või random gen. level disaini mis on elutu ja hingetu.

Näis mida edasi pakutakse aga seni tundub täitsa hää demon's souls olevat. Peksa antakse kah mõnuga... alguses tuli väike tont. Sain jagu... piix it ... pandi 10x suurem tont ette ja sellele juba damage'it pea üldse ei teinud. Ehk siis vanaviisi -> liduma icon_lol.gif

Ainuke kivi seni dark souls'i kapsaaeda oleks kohatine fps langus icon_neutral.gif Aga see eriti ei ole veel segavaks osutunud.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 13.10.2011 22:47:25 vasta tsitaadiga

angel, Blightdownis on fps päris tihti nii 10-15 vahel. Muu aja jooksul tuleb seda ette õnneks harva.
Teine viga mängul on PvP. Väga bugine ja kergesti abusitav. Enamik jooksevad Fog Ringi ja muu cheap kraamiga ringi.. (teeb su untargetableks)
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2011 23:03:19 vasta tsitaadiga

ehk fixitakse ära. 1.03v väljas juba... väga ei häiri lihtsalt tunda fps langust vahest.

Grafa vähemalt hea, alguses mõnel screenil tundus asi kahtlane.

Aga vähemalt sama vana hea gameplay - natukenegi uimaselt ja lohakalt mängid saad kohe tappa icon_cool.gif Peab iga vastasele keskenduma ja jälgima mis toimub. Niisama lahmides pms saab taaskord kõige tühisema tondi käest peksa. See oli lahe mida tutorialist tehti ehk siis "esimene" vastane icon_lol.gif Mäng tegi kohe selgeks mis värk on... run. Vaatasin, et vastased jälitavad nüüd suht koht kaugele. Ühed tondid tulid kuni "mõõgani" välja ja alles siis hakkasid minema tatsama kuna ma neid enam ei rünnanud.

Need kes klassi valimisega hädas on võivad arvestada sellega et pms klassi raskus aste on pandud järjest. Ehk siis esimene klass mida valida laseb on kõige nn "kergem" ja aina edasi minevad klassid on aina "raskemad".

Ise võtsin warrior 'i ning üritan vibu leida icon_smile.gif Suht alguses veel aga vägev level disain beer_yum.gif

ps: ühte asja ainult kätte ei saanud -> tutoriali ühes kohas on ligipääsetav "nänn". Seal ka üks uks mis avatav ei ole... tea kas seal on hiljem mingi "konks" asja juures eusa_think.gif
ps2: kes huvi tunneb siis mul üks limited edition mängust üle, sai ühe viperuse tõttu topelt tellimus käiku lastud. asi kiles ja värske.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2011 12:42:13 vasta tsitaadiga

Dark Souls Cheat: Save Game Glitch Guide thumbs_down.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sarin
Kreisi kasutaja
Sarin

liitunud: 04.04.2005




sõnum 14.10.2011 13:18:08 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:
Dark Souls Cheat: Save Game Glitch Guide thumbs_down.gif
Spoiler Spoiler Spoiler


icon_biggrin.gif kes see hull selliseid asju testib/otsib.
Aga ise olen hetkel seal samas, kus video tehtud.
Ja hetkel julgen öelda, et mäng on täitsa tiptop!
Klassiks knight, sõbraga hakkame koos pelama ja võtsin tankimis rolli enda peale.

_________________
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2011 21:50:49 vasta tsitaadiga

http://kotaku.com/5851374/your-owners-guide-to-surviving-dark-souls
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2011 00:49:27 vasta tsitaadiga

Sarin kirjutas:
beastbeats kirjutas:
Dark Souls Cheat: Save Game Glitch Guide thumbs_down.gif
Spoiler Spoiler Spoiler


icon_biggrin.gif kes see hull selliseid asju testib/otsib.
Aga ise olen hetkel seal samas, kus video tehtud.
Ja hetkel julgen öelda, et mäng on täitsa tiptop!
Klassiks knight, sõbraga hakkame koos pelama ja võtsin tankimis rolli enda peale.


minuteada see jura enam ei toimi. demon soulsis sai vahepeal "cheatitud" et kui surma said siis panid mängu kinni, läksid tagasi ja said jätkata viimasest auto save kohast. Nüüd aga saad peale loadimise näha kuidas su tegelane koheselt sureb. Ehk siis antud "cheat" tehti selles osas korda. icon_rolleyes.gif

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Strom
HV vaatleja
Strom

liitunud: 11.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2011 13:48:57 vasta tsitaadiga

Mäng lagib ikka päris palju mul xboxi peal. Kui kuskil koridoris pole ja on kaugemale näha langeb fps 10 peale. Pole mul ükski teine mäng kunagi xboxi peal nii palju laginud.

See automaatne kaamera on kah paras saast. Kui suurema kolliga kaklen siis on tavaline nähtus, et kaamera ja mu mehikese vahel on see koll ja ma näen ainult kolli kõhtu.

Kaupmehega tegeledes võiks näha oma equipped itemite statse. See menüü süsteem on ikka väga user unfriendly, vähemalt puldiga mängides.

See video on aga päris äge.

Link
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2011 14:02:17 vasta tsitaadiga

Mis menüü süsteem unfriendly sul on? Kõik on selgesti aru saadav ja puldiga kasutamiseks mõeldud. Iga nänni statse näed valides erineva view doh.gif

Kaamera on kohati natuke mööda aga harva. Kui ei meeldi auto lock on siis ära kasuta seda ja nüpelda tonte niisama.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2011 14:04:55 vasta tsitaadiga

angel, ära nüüd kurjusta - X-kasti omanikud alustavad ju "puhtalt lehelt" icon_wink.gif
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2011 14:22:14 vasta tsitaadiga

ma kah kunagi aga siiski... menüü süsteem täiesti selge ju icon_rolleyes.gif all ka alati puust ette ja punaseks tehtud mis valikud veel olemas on


manuaal võiks jah sutsu põhjalikum olla... aga selleks namas arenev wiki mis hetkel on suht jura võrreldes sellega mis demon soulsil oli.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Strom
HV vaatleja
Strom

liitunud: 11.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2011 15:35:18 vasta tsitaadiga

angel kirjutas:
Mis menüü süsteem unfriendly sul on? Kõik on selgesti aru saadav ja puldiga kasutamiseks mõeldud. Iga nänni statse näed valides erineva view doh.gif

Ma tõin näite, mis unfriendly on. Ma vaatan poes kaupa ja siis pean mitu nuppu vajutama, et poest välja saada, siis mitu nuppu vajutama, et inventorysse saada ja oma itemeid näha - siis pean statsid pähe õppima (kusjuures ma pole leidnud, kus need ikoonid seletatud on, ma ei tea, mida pooled numbrid itemitel tähendavadki), siis jälle mitu nupu vajutust, et poodi tagasi saada.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 21.10.2011 16:00:02 vasta tsitaadiga

Strom, mis mängu sa mängid?
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2011 18:12:30 vasta tsitaadiga

oh isssand mäng kus peab otsima midagi ja mõtlema ning mapid on JÕLE suured ning esitab väljakutset... kohutav mäng tõesti thumbs_up.gif

Poest välja saamiseks mitu nuppu? Kaubad tehtud, exit, poe müüjale exit ja vsio. Tõesti palju nuppe. Pea menüüsse tagasi minek on väga hea asi kuna sageli on erinevate npc'dega erinevad tegevused lisaks peale rääkimise, poe ja quit'i. Näiteks sepp kus valid kas repairid ja kas ostad etc. Ehk siis ei pea minema liikuma ta juurest ja uuesti taga rääkimis akend esile kutsuma.

Inventuur on kah väga kerge -> ühe nuppuga saad pea menüü ette kus siis sisse minnes saad valida kumba asja tahad. Pärast seda kui üks menüü on lahti saad juba L1/R1 (LB/RB) vms asjadega edasi tagasi sirvuda - inventory, kraam mis seljas, statsid etc. Samuti kui vaevuksid lugema natuke mis nupp mida teeb saad ka muuta vaate esitlust ehk siis ei pea lappama edasi tagasi ja nuputama mis on mis näitajatega.

Manuaalis ei ole kirjutatud asju, selleks on strategy guide ning Dark Soulsi wiki. Aga enamus statse on iseenesest mõistetavad. Aga kui segadust tekitab siis siin kenasti kõik kirjas -< http://darksoulswiki.wikispaces.com/Stats thumbs_up.gif

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Strom
HV vaatleja
Strom

liitunud: 11.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2011 13:07:53 vasta tsitaadiga

angel kirjutas:
oh isssand mäng kus peab otsima midagi ja mõtlema ning mapid on JÕLE suured ning esitab väljakutset... kohutav mäng tõesti thumbs_up.gif

Menüüs liikumine on tõesti asi, mis peab kasutaja otsima ja mõtlema panema, vaja esitada väljakutset! GOTY!
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2011 14:20:06 vasta tsitaadiga

kellele esitab väljakutset kellele mitte... seal ei ole midagi rasket ja üleloomulist. Täiesti tavaline konsooli puldi tarvis loodud menüü süsteem. Kui sellegiga hakkama ei saa siis mine tao cod'i ja derp age 2'te beer_yum.gif

Üks asi ainult suts ei meeldi -> asi tehti väikseks ja pandi ülesse nurka (demon souls'is oli terve ekraan täis ja ei saanud märkamatuks jääda). Paar korda juhtunud, et ei ole aru saanud et menüü lahti jäänud. Aga selle eelis on see, et kui keegi peaks sind ründama menüü lahti tegemise hetkel siis sa näed teda. Demon Soulsis võis ehk märkamatuks jääda.

Aga seleta ära mis seal keerulist->

Start'iga tuleb menüü lahti. Sealt saad Ülemiste nuppudega või lausa nooltega valida mida soovid. Kas oma nänni vaadata. varustust muuta, tegelase statse vaadata või mängust välja minna. Võtad ühe neist lahti ja näed seda mida sul vaja oli. Kaks korda "back'i" ja oledki väljas. VÕI kui tahad menüüs olles tegelt teist asja vaadata siis ei pea tagasi minema vaid valid ülemiste nuppudega LB RB järgmise valiku mis näitab sul üleval paremal nurgas. Esimene on nännn mis sul antakse. All valida kuidas view'd tahad jätta. Kas tahad põhjalikku infot või üld infot. Paremal kuvatakse su statse VÄGA mugav kui tahad teada mis relv paremat damage'it teeb. Kui valid Y nuppu siis muudetakse see menüü su parasjagu "poweri" menüü peale ehk siis kui palju sa suudad ühe või teise käega damagit teha. Palju elusid on jne. Või valid veel ja näed kui palju sul mingi mürgi ja asja vastu vastupidavust on. Milleks hea? Saad varustust uurida ja vastavalt paremal nähtule valida endale näiteks välja stuffi mis sind paremini mingi asja vastu kaitseks kuna leidsid et selle vastu kaitse on madal. Equipment alt saad oma varustust vaadata mida kannad ja siis valida uut. Näiteks valid uue mõõga siis näidatakse ennem sulle ära kas see on võimsam kui esimene või teine. Eelviimane valik on lihtsalt su tegelase statsid ja select nuppuga seletatakse ära mis värk on. Viimane on options ja quit.


Ütle siis mis sellel menüül viga on? Kas liiga palju hädavajaliku infot?

See hoiab sul põhiliselt käest kinni kogu aeg ju doh.gif

Kui mängid siis saad nooltega valida oma stuffi kiir menüüst (all rist) ning selectida parema-vasaku käe relvade vahel. VÄGA mugav kui soovid näiteks vastast algul nooltega või spellidega peedistada ning kui ligidatule tuleb viskad kilbi ette ja peale tema rünnakut virutad hoopis mõõgaga.


Asi ikka raske? Loe dark soul'si wikit. Kui tahad kogu mängu elamuse ja idee ära lõhkuda siis võid sealt pms terve mängu kui raamatuna läbi lugeda. Pms muutub asi igavaks ja ebahuvitavaks. Ise loen vahest vaid relvade upgrade teekondi kuna vahest on vaja vaadata millist relva tasub uuendada millist mitte icon_razz.gif

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2011 12:31:22 vasta tsitaadiga

krt mõnes kohas on fps tõest 10 (Blighttown näiteks) thumbs_down.gif
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2011 21:57:08 vasta tsitaadiga

blighttown = lagtown icon_lol.gif
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sarin
Kreisi kasutaja
Sarin

liitunud: 04.04.2005




sõnum 26.10.2011 08:45:20 vasta tsitaadiga

Ootan ikka teist mängu, et koos sõbraga co-opi edasi lasta.
Hetkel mäng pausil aga jõudsin tuld sülgava draakoni silla.
Esmamulje supper !

Aga uurisime, et see co-op vast polegi nii lihtne....

http://preparetodie.com/forums/viewtopic.php?f=21&t=2829&sid=791497999ad722bcd6ef1bcc8786fdeb

Keegi on sõbraga koos saanud/proovinud ?

_________________
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2011 13:39:42 vasta tsitaadiga

Dark Souls Ships 1.5 Million Worldwide
http://andriasang.com/comyue/

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sarin
Kreisi kasutaja
Sarin

liitunud: 04.04.2005




sõnum 02.11.2011 13:48:53 vasta tsitaadiga

regen itemeid vist selles osas pole ? (mõõgad kilbid sõrmused)
_________________
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2011 22:08:32 vasta tsitaadiga

Sarin kirjutas:
regen itemeid vist selles osas pole ? (mõõgad kilbid sõrmused)


on ikka. uuri wikist.
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sarin
Kreisi kasutaja
Sarin

liitunud: 04.04.2005




sõnum 14.11.2011 15:06:45 vasta tsitaadiga

lvl 51 ja asi läheb aina lahedamaks. Hetkel olen suht kinni peale skeleton-rattaid ja bossi seal pimedas.
Raske edasi saada aga farmida hea icon_smile.gif

co-op endiselt sõbraga võumatu.

muidu tio-top 5+

_________________
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2011 19:20:40 vasta tsitaadiga

online on pekkis jah. mul NG käsil ja pole enam eriti raske, kõik kohad on tuttavad juba. lvl 102. patch peaks tulema varsti.
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2011 01:26:09 vasta tsitaadiga

selle level upp'iga on väike jama ainult... vastaste (AI) suhtes läheb jah asi kergemaks... AGA need kes sind invade'ivad on siis kah parajad "über alles "sõdalased. Endal läks relvade upgrade alguses nihu ja nüüd suht viletsad relvad käes võrreldes nendega mida teised kasutavad. Ehk siis teised mängijad sama leveliga mis mina on pms minujaoks suht koht "võitmatud". Paar hoopi teen -> 0 damage ja tood annavad ühe litri ja olengi laiaks litsutud icon_biggrin.gif

Enamikel mängijatel tundub olevat:"pikse vardad" -> ise kah uuendan selles suunas kuna väga tõhus relv, suht cheat icon_lol.gif
Kohanud vante kelle relvad on plokkimatud ja armor suht "läbimatu" -> keegi oskab kommenteerida, mis relvadega tegemist?
Osad vandid on üldse nähtamatud ja lock on ei toimi
Maagia, nagu ennemgi, on suht "ower powered" alguses. Paar särtsu saad ja kutu. Demon Soulsis mäletan oli sama jama. Aga kui new game + 'i said oli juba maagia suht "nõrk" (bosside jms suhtes võrreldes new game'iga). Eeldaks et siin kah sama värk ... või siis pean hakkama endale kilpi - varustust otsima mis maagia eest kaitseks. Eriti rõve on see "elekter" ... selle vastu hetkel kaitse suht olematu.

Aga jah väga hea ja aus mäng. AI jms maailm ei cheati ja ei kasuta odavaid trikke raskemaks tegemiseks või siis mängu pikkuse venitamiseks. Levelid on head, õhkkond on hea. Võitlus süsteem on üks parimaid mida action rpg'des näinud. Vastaste levelid püsivad paigal. Kui alguses hakkama ei saa siis hiljem lähed uuesti, parema strateegia + varustusega, peale ja ongi vastane laiaks löödud. A'la teatud levelid kus alguses oli RÕVE raske on nüüd pms -> jooksen läbi ja mööda minnes lõigun läbi vastaseid ja farmin soule.

Eriti hea, aus ja mitte cheativ on asi kui võrrelda selle skyrim juraga mille võitlus on suht koht tühi lahmimine (ilma asjaliku "feedback 'ita"), ai level up'ib koos singuga jms "stats reset" jura.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2011 10:39:25 vasta tsitaadiga

ring of fog on peal kui lockida ei saa, see parandatakse patchiga. lightning oda saab seni kindlusest (väga oluline relv peale drake swordi). bosside vastu on hea kasutada ka +15+5 pyromancy flame ja +5 crystal ring shield.
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2011 21:45:48 vasta tsitaadiga

tean seda. lihtsalt see "fog" värk oli alguses väga mage... pätsiti ära vist viimase pätsiga. Rohkem huvitab mis asi see "plokkimatu relv" on. Ühel NPC'l nägin kah toda asja...

Ise kasutasin kah tükk aega seda oda ainult siis läksin katana peale üle kui esimese säraka upgrade'i peale sain. Palju kiirem, tõhusam ning rohkem damage'it + statsidega saad + punne juurde damage'ile.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sarin
Kreisi kasutaja
Sarin

liitunud: 04.04.2005




sõnum 24.11.2011 15:33:09 vasta tsitaadiga

Aina ägedamaks läheb(mingi lvl 70+)!
Aga see relva upgrade on kohati keeruline.
Tahaks serveri fire maxi panna, aga üle lvl5 ei saa millegipärast kas pean seppa vahetama(hetkel see skeletonide sepp)?

ISE VASTAN: http://darksoulswiki.wikispaces.com/Large+Flame+Ember Seda itemit vaja sepale anda, et ta oskaks +10`ni arendada.

See tukk siis: http://darksoulswiki.wikispaces.com/Server


***


Hetkel leiba teenin selle relvaga: http://darksoulswiki.wikispaces.com/Gravelord+Sword

Gravelord Sword+4

Küsimus ka: Kuidas see poison efekt töötab? Mul pole kordagi kellelgi hakanud 5 elu sekundis maha tiksuma. Kas ma pean selle kuidagi aktiveerima? :/

_________________
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2011 17:26:04 vasta tsitaadiga

http://www.eurogamer.net/articles/2011-11-22-dark-souls-patch-1-05-released-notes
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sarin
Kreisi kasutaja
Sarin

liitunud: 04.04.2005




sõnum 24.11.2011 19:11:59 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:
http://www.eurogamer.net/articles/2011-11-22-dark-souls-patch-1-05-released-notes


Eks peab sõbraga proovina, et kas nüüd saab koos mängida kopp.gif

_________________
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2011 20:48:48 vasta tsitaadiga

koos saab vahest edukalt mängida, ise lugesin ja katsetasin, et kui järjest oma märki maha littida siis vahest isegi tekib "uus" server vms. Vähemalt tundus kuna tekkisid kirjad põrandale mida ennem ei eksisteerinud. Teatavasti pidi olemas dark soulsis mitu erinevat serverit ja selletõttu ka ei ole alati coop edukas. Ise üks päev lasin järjest vaid coop'i.... polnud pärast ainult soulsidega eriti midagi teha. Liigne level up @ sita varustusega ei ole hea. Invade'imine käib väga suure hooga mõndades kohtades.

Võiks arvestada ka sellega, et tegemist ei ole nn "coop" mänguga. Vaid mänguga mis rõhutab sellist sünget, tumedat ja ohtliku õhustikuga keskkonda kus siis aeg -ajalt näed ka teisi "hingi" ringi tatsamas pakkumaks lohutust, et keegi teine kah näeb seal vaeva. Coop on rohkem selline teisejärguline. Oleks nad tahtnud coop'i peale minna oleks mäng a -> pisss easy b -> vastav loby süsteem olemas eusa_think.gif


btw -> need flame, elekter jms relvad on tegelt kohati täiesti mõttetud jurad... kui tähele paned siis nende relvade tõhusus ei kasva su tegelase statsidega. Seega mingil momendil muutuvad nad juba mõttetuks ja nõrgaks. Ehk siis "tava" uuendustega relv on tõhusam.

Ise veel selle "elektri" katana +5 ringi tatsan aga nii kui keegi invade'ib on 60% tõenäosus et toll on mingi parem relv ... see elekter, flame jms on rohkem alguse teema. Lõpu poole tunduks, et läheb asi teiste seadmete peale üle. Paljud kasutavad ka maagiat... ehk siis spämmivad seda kuidsa jaksavad icon_lol.gif

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NekoRobin
HV kasutaja

liitunud: 19.02.2008




sõnum 21.12.2011 01:50:50 vasta tsitaadiga

Kas ma jään millestki ilma kui demons soulsi skipin ja dark soulsi hangin?
_________________
M: Heavenly Sword, Eternal Sonata (PS3), Legaia 2: Dual saga, Blazblue Continuum Shift (Limited Edition, PS3), Golden Sun: The Lost Age, Final Fantasy X-2
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bjaka
Kreisi kasutaja
bjaka

liitunud: 04.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2011 09:26:38 vasta tsitaadiga

Soovitan siiski mõlemat mängida, demon soulsi saab juba piisavalt soodsalt kätte thumbs_up.gif
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 21.12.2011 11:26:21 vasta tsitaadiga

NekoRobin, jah.
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2011 22:17:30 vasta tsitaadiga

NekoRobin kirjutas:
Kas ma jään millestki ilma kui demons soulsi skipin ja dark soulsi hangin?



jääd ja kuidas veel. ühed parimad action rpg'd mis tehtud.

Dark Souls'i lõpp ainult natuke ... meh. Kuidagi väga mage oli viimane vastane. Demon Soul's oli selles osas võimsam ... samas dark soul'sis annavad levelid ise tappa sulle stabiilselt icon_lol.gif

Alustasin new game'i uue tegelasega, maagia peal seekord. Ning pms sama asi tundub olevat mis demon soul'sis. Ehk siis pisss easy on mäng kui kasutada maagiat. Vähemalt alguses new game'is. Muidugist oma + 'i annab ka see, et pms terve mäng on peas juba aga siiski. Jube kerge on kaugelt vastaseid noppida + vastaste kilp seni ei peata soul arrow spelli.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sarin
Kreisi kasutaja
Sarin

liitunud: 04.04.2005




sõnum 22.12.2011 14:34:16 vasta tsitaadiga

Sain ka läbi. 80 tundi kulus icon_smile.gif
Lõpp oli jah kuidagi lahja, nii igas mõttes.
Hetkel igastahes minu GOTY.
Jään kolmandat osa ootama.
Seni tahaks nokitseda 100% ka kokku.

hinne 8/10

_________________
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2011 20:13:40 vasta tsitaadiga

9/10 oleks minupoolt.

lõpp jäi jah nagu ... wtf aga kui asja süveneda siis pms "mõtle ise?" lõpp oli. Väga hea farmingu koht jäeti kah lõppu.

Osa asju oli ikka paremini tehtud. Vastased jälitasid sind kauem, ei olnud enam "safe zone" jura. Kui ülbama läksid said ka igal pool tappa.
Leveli ehitus oli isegi parem ja väga hästi oli kogu asi kokku pandud. Nagu terve map oli pms sama koht ülevalt alla kompott. "Nagu päris" asukoha tunne tekkis. Suur loss, ääre alad, kelder jne. Sala urkaid oli kah siit ja sealt ning sellist "mööda äärt" turnimist, et edasi saada thumbs_up.gif "Pildi" level oli kah väga omapärane. Ja esimest korda pakkus ka boss, et tõmba minema siit ja jäta mind rahule icon_biggrin.gif

Levelid olid kohati ka raskemad ja nõudsid rohkem "mitte tormamist". Esimest korda sinna lõkse täis lossi minnes oli ikka suht piix. Ja eriti see kuramuse "jää" map kus igast urkast tulid tolkamid peale.
Vastaseid ja "üllatusi" oli vist isegi rohkem... .. kuramuse jalgadega kirst oli hea laks. Eriti round house kickid või mis asju ta seal üritas teha icon_lol.gif

Invade'imine on asjalikum. AI invadib päris edukalt ja sageli ka kõige ebasobilikul momendil. Väideti vist, et see "nänn" mida maha viskad sellest tehakse ai'le invader?!

Mäng ise on mängitav iga tegelasega (igasugu tonte näinud ja kõik suudavad end sealt läbi järada, isegi absurdsed vandid kes jooksevad ringi alukate väel suur kaigas käes). AI ei cheadi ja ei levelda end lampi ülesse. Kui on raske siis on raske, kui on kerge siis on kerge ja vsio... mitte nagu mõni populaarne meinstream crap. icon_lol.gif

Jura mängus -> lagg town oli jura icon_evil.gif s.t jube rõve lääg oli kogu aeg ja seda vist ei olegi võimalik ära fixida (level ise oli super). Viimane boss oli imo liiga kerge. Back stab'i kergsus coop'is. Jube jube rõve jura on kui mingi vant läägib ja siis telepordib end ennast su taha ja lööb a'la "20 meetrise" toika sust läbi. Like WTF ? Endal on olnud isegi juhtumeid kus täitsa normaalselt tunduva pingiga tont lihtsalt läheb kõrvale ja juba teleporditakse ta minu selja taha ning ongi game over. Demon Soul'sis sellist jura ei täheldanud icon_confused.gif Uues osas võiks olla nõnda, et ainult teatud relvad võimaldavad seda liigutust. Kui ikka a'la "kilomeetrine" toigas käes on siis sellega ei tohiks olla võimalik stabida.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sarin
Kreisi kasutaja
Sarin

liitunud: 04.04.2005




sõnum 24.12.2011 02:10:16 vasta tsitaadiga

Jah tõesti leveli disaineritele peaks mingi auhinna andma, just nimelt ainsuses level, sest tekkis selline suur masiivne seiklusala.
Vastased olid ikka päris korralikud. Pakun, et minu kilp oli 90% mänguajast ees. Kuna isegi kõige ohutumad vastased võisid vahest ulme lööke teha(päris vihale ajas).

_________________
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2011 17:18:19 vasta tsitaadiga

ausalt mängisid vastased tegelt. VÄGA hea oli ka see, nagu eelnevas osas või witcher 1, 2, et vastased EI võta end järjekorda, et sind rünnata. Iga üks vaatab kuidas saab ning kui võimalik piiravad sind sisse ja hakkavad järjest andma. Ise jäin päris 1x oma lolluse tõttu tupikusse ning vastased hakkasid üksteise võidu materdama. Vastastel vist?! tundub ka stamina olevat, kuna mingit tühja lahmimist ei ole (nagu enamus uutes mängudes).

Endal oli kilp ees aga samas nägin ka neid kes kilpi ei kasutanud. Kilbu negatiivne omadus on see, et kui võtsid ikka korraliku litri kellegilt vastu siis oli stamina otsas ja vsio. Kui võimalik tuli eemale põigelda. Osad vist kasutasid spelle mis selle damage'i endasse võtsid.

Igal vastasel olid omad "combod" aga need kuramuse kirstud esimest korda üllatasid. Eriti lahedad olid vastased kellele meeldis sind "kallistada" icon_lol.gif

Üks asi ainult endale pinda, et vastaste maagia osakaal oli ikka arvestatav. Ehk siis mul oli tegelane keskendunud vastu võtma füüsilisi lööke ja hoope (hunt näiteks ei teinud mulle sittagi kui kilp ees ja sain veel vastu sutsata) aga maagia läks täiesti läbi. Seal "jää" levelis oli pidev probleem, et sain surakat. Või siis elekter mis mõjus kohutavalt icon_neutral.gif

+ kui kogemata AI'd ründasid said ka ühe isiku juures vastava summa eest lunastust. See oli über lahendus icon_cool.gif ise täiesti kogemata ründasin ühte tegelast... rihtsalt tegelane oli tüübi juures, panin puldi korraks "eemale" ja läks trigeri vastu pind. Ja rünnak.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sarin
Kreisi kasutaja
Sarin

liitunud: 04.04.2005




sõnum 26.12.2011 18:20:12 vasta tsitaadiga

Juhtus huvitav asi. Eile mängisin teist mängukorda ja üks tüüp kutsus mind mängu. Ning andis mingi 300+ hero souli ja 100+ bossi souli + haruldasi kive jne icon_cool.gif
Ei tea, kust ta need saanud oli aga ütles sõber andis ja teab saladust vms...

Igastahes lvl90 pealt sain 30 minutiga 125 peale :=D

Kõige lahedam see, et mäng muutus raskemaks !!
Nüüd pean seppade kivid käbe sebima, mis annavad relvale lvl10 upgrade.

_________________
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2011 20:08:02 vasta tsitaadiga

Kuigi ma pole suurem guide'de sõber, siis Dark Souls'i oma (The Official Guide by Future Press) soovitan thumbs_up.gif
http://www.future-press.com/index.php?book=115&skip=0
P.S kas selle LE kaasasoleva koodiga saab peale allalaetava mini strategy guide veel midagi või mitte (tasub seda üldse kasutada) icon_rolleyes.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2011 22:38:52 vasta tsitaadiga

miks mitte kasutada kui antud juba on. sai mingi quide'i ja vist mingit niped näped nänni. midagi erilist aga ei olnud.

kahjuks demon souls'i sugust raamatut kaasa ei antud, see mis anti on suht koht meh võrreldes demon souls'i omaga icon_neutral.gif Aga wiki aitab thumbs_up.gif

vahest hea lugeda mis nägemata jäi kui mäng 3x juba läbi tatsatud. vahest ikka leiab midagi üllatavat mille peale ise ei ole tulnud.

Sarin -> kahtlane värk, enamasti ei anta ära asju mis mingit väärtust omavad. kui just ei ole endal kõik vajalik juba käes. farming on ainuke asi kuidas nänni saada. mängu lõpus oli väga hea farmingu koht tekitatud... pms võid end täiesti seebiks tankida seal + uuendada relvasid.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2011 23:27:25 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:
Kuigi ma pole suurem guide'de sõber, siis Dark Souls'i oma (The Official Guide by Future Press) soovitan thumbs_up.gif
http://www.future-press.com/index.php?book=115&skip=0
P.S kas selle LE kaasasoleva koodiga saab peale allalaetava mini strategy guide veel midagi või mitte (tasub seda üldse kasutada) icon_rolleyes.gif
See allalaetav Mini-guide katab konkreetselt paar esimest ala mängus ja on põhimõtteliselt tolle FuturePress guide'i demoversioon.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sarin
Kreisi kasutaja
Sarin

liitunud: 04.04.2005




sõnum 27.12.2011 14:24:10 vasta tsitaadiga

angel kirjutas:

Sarin -> kahtlane värk, enamasti ei anta ära asju mis mingit väärtust omavad. kui just ei ole endal kõik vajalik juba käes. farming on ainuke asi kuidas nänni saada. mängu lõpus oli väga hea farmingu koht tekitatud... pms võid end täiesti seebiks tankida seal + uuendada relvasid.


Ise ka olin WTF. Aga sain jah temalt üle 3 000 000 souli.
Kui kaamera kätte saan teen väisked pildid.
Hetkel isegi kahetsen et leveldasin ennast 128 peale. Vähem playereid näeb.
Enamus on pahad kes maagiaga mind one hitivad icon_sad.gif

_________________
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2011 19:58:18 vasta tsitaadiga

paras icon_razz.gif ei tasu nõnda "cheatida" icon_lol.gif

pms demon souls / dark souls'is ongi level up kohati karistus. AI'ga on jah sitaks kergem aga siis tulevad teised mängijad kellel samuti kõrge level ja teevad su kohe maatasa. Eriti kui said kiiruga levelid ülesse ja kogemusi vähe ja gear crap. Või siis level up'isid end väga valesti.

Ise imo olen paari asjaga mööda pannud... üritasin mingit "universaal" tüüpi teha ja kohati on tunda et läks nihu. Maagia vastu kaitse on täitsa sitt mis sitt thumbs_down.gif Ning ega armor kah suurem asi ei ole. Samas... enamasti löön invaderid kohati ka jooksma kui saan oma katanaga combo maha pandud icon_lol.gif

endal oli rõhk hp, str, dex, stamina.

Maagiga mängin siis vaatan, et süsteem suht ümber tehtud. "mana" värki ei ole ja mingid teatud arv kordi saad spelli teha ja vsio (vähemalt alguses). Aga juba algus spellid on jube võimsad. Eriti sellega kui esimesel läbimängimisel mingi "toikaga" üritasin vastaseid maha võtta.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2011 21:16:16 vasta tsitaadiga

EvilKatarn kirjutas:
beastbeats kirjutas:
Kuigi ma pole suurem guide'de sõber, siis Dark Souls'i oma (The Official Guide by Future Press) soovitan thumbs_up.gif
http://www.future-press.com/index.php?book=115&skip=0
P.S kas selle LE kaasasoleva koodiga saab peale allalaetava mini strategy guide veel midagi või mitte (tasub seda üldse kasutada) icon_rolleyes.gif
See allalaetav Mini-guide katab konkreetselt paar esimest ala mängus ja on põhimõtteliselt tolle FuturePress guide'i demoversioon.

Tänud teavitamast thumbs_up.gif
Sain soodsalt kasutatud LE, kuid seda koodi sai uuesti kasutada (kui sisestad esmase kasutaja e-maili)...
Üldiselt näeb see LE ikka väga odav välja thumbs_down.gif
P.S kas Cleric või Warrior icon_rolleyes.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2011 22:23:37 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:
Üldiselt näeb see LE ikka väga odav välja thumbs_down.gif
P.S kas Cleric või Warrior icon_rolleyes.gif
Pyromancer + Master Key

LE minuarust igati okei, arvestades et see on tavamänguhinnaga e. nagu ettekääne eeltellimuse jaoks. Artbook minu arust täitsa kena, soundtrack kah ripitud ja kunagi Making-of ka vaadata.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS3/X360] Dark Souls mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.