Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [MUU] Välismaa netipoed & tellimine märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 62, 63, 64 ... 85, 86, 87  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2011 21:24:53 vasta tsitaadiga

Teemaks on kosoolid, mitte sülerid icon_lol.gif icon_idea.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2011 21:30:29 vasta tsitaadiga

HotPop, eBay ja sealt tellimise kohta on eraldi teema olemas:
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=183734

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SPAAACE
HV vaatleja

liitunud: 30.09.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2011 18:37:58 vasta tsitaadiga

Ilma krediitkaardida on pmst. võimatu kuskilt välismaa netipoest tellida?
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 30.09.2011 18:41:04 vasta tsitaadiga

SPAAACE kirjutas:
Ilma krediitkaardida on pmst. võimatu kuskilt välismaa netipoest tellida?

jep

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xheix1712
HV Guru
xheix1712

liitunud: 24.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2011 18:59:22 vasta tsitaadiga

SPAAACE, ei. Seb-s saab teha virtuaalkrediitkaardi millega saad edukalt toiminguid teha.
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 30.09.2011 19:14:32 vasta tsitaadiga

xheix1712, mis on ka üks krediitkaardi vorme ju. icon_razz.gif
Kui tihedamat tellimist harrastada, siis võib ka pildikaardile mõelda thumbs_up.gif
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xheix1712
HV Guru
xheix1712

liitunud: 24.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2011 20:05:14 vasta tsitaadiga

Sellepeale tavainimene ei mõtle, ega tule. See on väga lihtne variant kui oled SEB klient.
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2011 10:40:28 vasta tsitaadiga

game teeb nalja jälle, reward points on ära nullitud, +2k punkte kadunud kuskile thumbs_up.gif

edit: nüüd paistab jälle korras olevat.


viimati muutis aise 03.10.2011 16:30:32, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tom-D
HV veteran
Tom-D

liitunud: 05.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2011 12:32:58 vasta tsitaadiga

On jah ära nullitud, mul oli veel 7120 punkti raiskamata. Huvitav mis naljakas error neil seekord on. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 174 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xSullx
HV kasutaja

liitunud: 12.11.2009




sõnum 04.10.2011 11:01:30 vasta tsitaadiga

Endal kõik punktid alles veel... icon_rolleyes.gif
_________________
Xbox LIVE gamertag: xSullx ; Forza Motorsport 4 gallery on Flickr.
Forza huvilised liituge! Forza Motorsport Eesti
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tom-D
HV veteran
Tom-D

liitunud: 05.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2011 11:37:05 vasta tsitaadiga

No nüüd muidugi, päevake on möödas ka juba, neil oli aega oma "error" kõrvaldada. Minu punktid oli eile hilisõhtul ka tagasi juba thumbs_up.gif
Kommentaarid: 174 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ilms
HV kasutaja

liitunud: 21.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2011 21:24:32 vasta tsitaadiga

punktide jaoks on vaja uk postiaadressi? või kuidas seda kaarti täpselt saab?
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tom-D
HV veteran
Tom-D

liitunud: 05.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2011 08:48:31 vasta tsitaadiga

Mina ostsin lihtsalt kontole kaardi juurde £3 eest, kaart ise saadetakse postiga aga kaardi number saadetakse kohe e-maili peale. Kaardi numbri seod oma kontoga ära ja hakkad ostude pealt punkte teenima. UK aadressi minul ei olnud. See oli muidugi aastaid tagasi, ei ole päris kindel kuidas neil uue süsteemiga asi käib.
Kommentaarid: 174 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matrix
HV kasutaja
matrix

liitunud: 11.09.2002




sõnum 06.10.2011 10:12:24 vasta tsitaadiga

Kaua asjad game.co.uk-st tulevad? Mul seal juba nädal aega shipped status, aga seni pole mäng veel kohale jõudnud.
_________________
Give a man a computer program and you give him a headache, but teach him to program computers and you give him the power to create headaches for others for the rest of his life... R. B. Forest
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2011 10:19:46 vasta tsitaadiga

matrix, reeglina 5 tööpäevaga.
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauricce
HV vaatleja

liitunud: 11.09.2007




sõnum 06.10.2011 14:17:54 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi teisel süüdistab ka game.co.uk SEB virtuaalkaardi peale Fraud-i? 2 nädalat tagasi tellisin mängu, läks ilusti läbi, nüüd aga ei saa kuidagi makstud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mxr
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2011 14:25:53 vasta tsitaadiga

lauricce kirjutas:
Kas kellelgi teisel süüdistab ka game.co.uk SEB virtuaalkaardi peale Fraud-i? 2 nädalat tagasi tellisin mängu, läks ilusti läbi, nüüd aga ei saa kuidagi makstud.


Kas virtuaalkaardi limiiti ei ole ületanud ? Seda saad vahetada ka .
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauricce
HV vaatleja

liitunud: 11.09.2007




sõnum 06.10.2011 14:30:50 vasta tsitaadiga

mxr kirjutas:
lauricce kirjutas:
Kas kellelgi teisel süüdistab ka game.co.uk SEB virtuaalkaardi peale Fraud-i? 2 nädalat tagasi tellisin mängu, läks ilusti läbi, nüüd aga ei saa kuidagi makstud.


Kas virtuaalkaardi limiiti ei ole ületanud ? Seda saad vahetada ka .

Kahtlustasin ise sama, muutsin suuremaks, proovisin uut kaarti, ei midagi. icon_sad.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xheix1712
HV Guru
xheix1712

liitunud: 24.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2011 15:55:31 vasta tsitaadiga

Kuidas Shoptost tellimine käib? Teen virtuaalse krediitkaardi ja muid lisategevusi ( autoriseerimine) ei lisandu? Samuti sooviks teada palju postikulu Eestisse on ning kuidas inimesed teenindusega rahul on ( shippingu kiiruss jne).

Aitäh.

Uurin, sest forza on seal kõige odavam ja miks maksta rohkem thumbs_up.gif
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2011 16:05:21 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Teen virtuaalse krediitkaardi ja muid lisategevusi ( autoriseerimine) ei lisandu?

Iga e-pood teeb sisestatud kaardile autoriseerimise (loe: "bronnib" x summa).
Kui mälu ei peta, siis ShopTo post oli 2.50 või 3.50 naela per item icon_rolleyes.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tom-D
HV veteran
Tom-D

liitunud: 05.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2011 17:25:07 vasta tsitaadiga

£3 on tavaline shipping Shoptost.
Kommentaarid: 174 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2011 18:42:41 vasta tsitaadiga

game'ga on üks häda ja viletsus, nüüd ei lase reward pointse kasutada tellimisel thumbs_down.gif tuleb mujalt tellima hakata, shopto vms.
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TombcaT
HV kasutaja

liitunud: 04.03.2003




sõnum 09.10.2011 14:30:31 vasta tsitaadiga

Forza 4 reliis on lähenemas ja sai siis uuritud kas ammuammu tehtud eeltellimusega on kõik korras. Nimelt sai preorder LCE tehtud Game.co.uk lehekülje avarustest. Üldiselt olen Shopto sõber aga LCE on kahjuks Game´i eksklusiiv. Igaljuhul teeb muret natuke see, kui tellimuse üldvaadet vaadata siis hind on ilma postitasuta. Kui billing aadressi vaadata siis seal on aadress õige ja summa ka. Samas deliveri aadressi koht üldse tühi. Maru kahtlane see uus kodukas neil. Loodan, et ikka süsteemis neil asjad paigas, sest LCE on väga raskesti saadavaks muutunud. Seega uuesti tellimust teha ka ei julge muidu ei pruugi üldse saada. Olen ma ainus kellel see uus leht kahtlast infot annab? icon_confused.gif Nii suure kaliibriga ettevõte võiks ikka vähe asjalikuma lehe endale teha. Tänapäeval pole vist enam midagi lihtsat ja arusaadavat. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2011 15:23:42 vasta tsitaadiga

Hmm, mul on ilusti kõik delivery aadressid olemas, samuti on märgitud postitusele kuluv summa (2,95naela) ja kokku 62,94naela. Üldiselt ei näe küll midagi segadusttekitavat nende kodulehel või tellimisprotseduurides... icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tom-D
HV veteran
Tom-D

liitunud: 05.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2011 17:37:25 vasta tsitaadiga

Minu vana kodulehega tehtud pre-orderid olid ka uuel kodulehel sassis ja segase ning puuduliku infoga. Mul oli rohkem probleeme maksmisega (võeti topeltraha) aga seegi sai korda aetud ja ka kõik puuduliku infoga tellimused tulid ilusasti kohale.
Kommentaarid: 174 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gruuv
HV vaatleja
gruuv

liitunud: 27.12.2006




sõnum 09.10.2011 20:06:14 vasta tsitaadiga

Kas VGP+ tellides peab ka tollimaksu tasuma või panevad nad paki peale mõne väiksema summa? Soov oleks osta sealt PS3 kõrvaklapid.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2011 20:11:21 vasta tsitaadiga

gruuv, kui uskuda PS3 teemas tehtud postitusi, siis klapid saadeti 20 dollarise kingitusena icon_rolleyes.gif
Viimati tellisin paar mängu sealt ca pool aastat tagasi ja siis oli küll pakil tegelik väärtus märgitud, nagu eelnevatel kordadelgi.

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tom-D
HV veteran
Tom-D

liitunud: 05.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2011 08:14:34 vasta tsitaadiga

aise kirjutas:
game'ga on üks häda ja viletsus, nüüd ei lase reward pointse kasutada tellimisel thumbs_down.gif tuleb mujalt tellima hakata, shopto vms.


Gamega on tõesti üks häda ja viletsus, mul on lampi kusagilt juurde tekkinud 17k punkte ehk £43 eest, täpselt nagu oleks mingi tellimuse eest refundi saanud. Samas kõik tellimused on ilusasti kohale jõudnud, peale RAGE-i, mis mis on shipped staatuses (pea nädal juba) ja mille eest ma maksin kaardiga, mitte punktidega. Äkki peaks nüüd ruttu midagi ära tellima ennem kui vea avastavad ja punktid ära võtavad? Või jätaks punktid puutumata, äkki nõuavad pärast välja kui laristama hakkan?
Kommentaarid: 174 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2011 09:53:36 vasta tsitaadiga

Tom-D, mina ostaks ära, tagantjärgi kaardi chargeda nad ei saa... Ja sina ei pea tähelepanelikult jälgima, et punkte õige arv oleks.
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2011 12:19:15 vasta tsitaadiga

game punkte ei saagi enam kasutada vist:

To redeem your Reward Points online you need:

a UK GAME Reward Card registered to a UK postcode
a GAME Account on the GAME.co.uk website to link your Reward Card to your membership account.


ma ei mäleta kas enne koduka ära nussimist oli ka see kiri. ühesõnaga on soovitav eemale hoida, enne koduka muutmist kõik toimis ja preorderi eest sai 2x punktid, nüüd on kõik peffis.
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2011 12:57:55 vasta tsitaadiga

aise kirjutas:
game punkte ei saagi enam kasutada vist:

To redeem your Reward Points online you need:

a UK GAME Reward Card registered to a UK postcode
a GAME Account on the GAME.co.uk website to link your Reward Card to your membership account.


ma ei mäleta kas enne koduka ära nussimist oli ka see kiri. ühesõnaga on soovitav eemale hoida, enne koduka muutmist kõik toimis ja preorderi eest sai 2x punktid, nüüd on kõik peffis.

Oli enne ka.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2011 13:14:33 vasta tsitaadiga

üldiselt on lisaks nende webile ka muu alla käinud. Juba teine pre-owned mäng mul, mis miskikahtlase poleerimis pastaga koos on. Seekord plaat küll töötab, aga eelmist käisin eestis ise lihvimas...
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tom-D
HV veteran
Tom-D

liitunud: 05.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2011 13:32:23 vasta tsitaadiga

aise kirjutas:
game punkte ei saagi enam kasutada vist:

To redeem your Reward Points online you need:

a UK GAME Reward Card registered to a UK postcode
a GAME Account on the GAME.co.uk website to link your Reward Card to your membership account.


ma ei mäleta kas enne koduka ära nussimist oli ka see kiri. ühesõnaga on soovitav eemale hoida, enne koduka muutmist kõik toimis ja preorderi eest sai 2x punktid, nüüd on kõik peffis.


Mina sain nii vana kodukaga kui saan ka uuega tellida punktide eest, see UK nõue on kogu aeg olnud, kuid see pole varem kedagi takistanud. Sõber muidu kurtis mulle, et ostis reward cardi aga ei saa seda kontoga siduda. Huvitav kas on nüüd pandud sinna miskine piirang peale? Customer service ütles, et viga selles, et pole UK elanik.

eShelobik, mõtlesin ise sama aga kahtlesin pisut. Eks kasutan vea ruttu ära ja tellin midagi, ennem kui mult punktid ära võetakse. Tänud!
Kommentaarid: 174 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2011 13:43:51 vasta tsitaadiga

Tom-D, ma helistasin neile ja nad linkisid mu aadressi ära... viga oli selles, et Jüri ei saanud kirjutada... icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matrix
HV kasutaja
matrix

liitunud: 11.09.2002




sõnum 11.10.2011 08:58:54 vasta tsitaadiga

On keegi üldse midagi viimasel ajal game.co.uk-st kätte saanud, mul nüüd juba 12 päeva shipped status ja ei midagi. Ja jälelepärimistele nad ka ei vasta.
_________________
Give a man a computer program and you give him a headache, but teach him to program computers and you give him the power to create headaches for others for the rest of his life... R. B. Forest
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2011 11:07:50 vasta tsitaadiga

ei vasta nad jah ühelegi kirjale... mille kuradi pärast nad selle lehe ära rikkusid, enne oli korralik leht mitte nagu shopto kus on igal lehel 10000000000 pilti... praeguse seisuga on shopto 10000000000 pildiga ka etem.
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2011 18:18:02 vasta tsitaadiga

Keegi kes zavvist forza tellinud, kas on juba teele pandud?
mul pole veel rahagi maha läinud ning Awaiting Stock Pick .
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2011 18:19:13 vasta tsitaadiga

mul zavviga sama lugu.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2011 19:16:14 vasta tsitaadiga

zavvi paneb suht 1-2p enne launchi alles teele. nad ei arvesta, et sa väljaspool UKd oled
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2011 22:14:36 vasta tsitaadiga

zavvile ei meeldi mingil põhjusel mu krediitkaart. Game ei teinud teist nägugi selle koha pealt...
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2011 22:26:28 vasta tsitaadiga

Tundub et midagi seal ikka toimub... Awaiting Stock Pick on muutunud nüüd Awaiting Despatch thumbs_up.gif
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2011 22:27:21 vasta tsitaadiga

mul küsis uuesti krediitkaardi andmeid ja nüüd on processing.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sub05
HV vaatleja
sub05

liitunud: 17.05.2008




sõnum 12.10.2011 02:15:37 vasta tsitaadiga

Kui game.co.uk jamab siis kasutage gamestation.co.uk
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2011 12:59:44 vasta tsitaadiga

zavvist ka despatch thumbs_up.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2011 14:33:18 vasta tsitaadiga

Anti kirjutas:
zavvist ka despatch thumbs_up.gif


Sama siin aga raha pole maha läinud icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2011 14:34:26 vasta tsitaadiga

mul on maha läinud.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xheix1712
HV Guru
xheix1712

liitunud: 24.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2011 17:15:18 vasta tsitaadiga

Mul endal läks 9. forza preorderi raha maha ja nüüd on saidil kirjas ka, et teele pandud. Release´i ajal ilmselt kätte ei saa, kuid loodaks laupäeval ehk juba kätte saada thumbs_up.gif
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2011 18:16:45 vasta tsitaadiga

Zavvis kirjutab et 10-15 päeva läheb kättesaamisega aega icon_lol.gif Üle mere võib minna isegi 20 päeva thumbs_up.gif
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sten260
HV kasutaja

liitunud: 28.09.2009




sõnum 12.10.2011 19:53:09 vasta tsitaadiga

Syncmahv kirjutas:
Zavvis kirjutab et 10-15 päeva läheb kättesaamisega aega icon_lol.gif Üle mere võib minna isegi 20 päeva thumbs_up.gif

whaaat icon_neutral.gif nalja teed?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2011 19:55:03 vasta tsitaadiga

kellelgi zavvi -10% või miskit coodi pole üle, mul oli 5 ja -10% aga krt aegunud on või on neil midagi pekkis seal icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [MUU] Välismaa netipoed & tellimine mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 62, 63, 64 ... 85, 86, 87  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.