Uncharted 3 will see protagonist Nathan Drake and mentor Victor Sullivan travelling both worldwide and to desert locales, such as the Rub'al Khali desert, in search of the legendary lost city, the Iram of the Pillars. The plot will draw from the archaeology days of T. E. Lawrence.
hm... kui sama hea kui eelmised siis kindel laks. tea kas coop'i mp tarvis aretatakse edasi, need 3 mapi mis anti olid küll üli pro'd kui mingid asjalikumad tegelased kokku said _________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Miks? Nüüd saavad just ju inimesed rääkima hakata ja neid on teavitatud, et millal rohkem informatsiooni tuleb. Saab ka näiteks arutada tiiseri üle või lihtsalt ootustest ja lootustest.
iDemon kirjutas:
General info, mis mängu tüüp, developer, publisher, aasta jms saad ikka lisada.
Ametlikult ei ole mitte midagi veel kivisse raiutud. Loomulikult on arvatavasti kõik väga sarnane eelmiste osadega ja seega võibki arvatavasti kahe eelmise osa teemasse kiigata, kellel informatsiooni vaja.
Pealegi, ega HV kasutajad alaarenenud ei ole. Igaüks oskab Wiki'sse mängu nime trükkida.
Siis kui on korralik informatsioon olemas saab alles ilusti paika panna. Mis mõtte sellel on, et lausete haaval seda täiendada.
kindel ost igatahes...hetkel mängin veel uncharted 2-te ..crushinguga poole peal,olen juba story-t 4 korda läbi teinud,aga ikka imestad kui hea mäng see ikkagi on _________________ PSN: Kilitapja
if you use the following PSN voucher code you will be able to download a ‘hidden’ Avatar and Static Theme. Here’s the voucher code for you to redeem both items (please note, this voucher will only work if you are a SCEE PSN user):
F57M-BNN2-G33H
Jimmy Fallon käib ikka jubedalt pinda. Juba ise enesest on suhteliselt mõttetu terve ta saade, aga need gameplay debut on eriti pasad. Sebib endale kuskilt mingisugused preview'id ja siis selle asemel, et dev'id saaksid korralikult näidata, ajab mingit lolli juttu ainult ja siis tirib alati puldi ära, et näidata oma mitteeksisteerivaid mänguoskusi. Automaatselt rikub terve preview'i ära. _________________ TALUSILDID
xxlmaster, tulistada küll ei osanud sepp samas näitab kui mõttetu puldiga shooterid on. Tea kas move support seekord olemas??? _________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
xxlmaster, on sul asi olemas? Mul on! Osade mängudega on asi päris hea, fpsidega saab näha aga arengut on võimalik teha nii, et asi palju parem on kui puldiga, ning tavaliselt move patch on tasuta nii, et _________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
xxlmaster, on sul asi olemas? Mul on! Osade mängudega on asi päris hea, fpsidega saab näha aga arengut on võimalik teha nii, et asi palju parem on kui puldiga, ning tavaliselt move patch on tasuta nii, et
noormees, mul see juba üle kahe kuu olemas olnud ja pärast RE5 proovimist ei tahaks sellist lollust üheski shooteris näha
xxlmaster, RE5-l mingi algeline tugi, aasta aega, küll nad parandavad, ei näe mina miks EI PEAKS asja tuge olema... tugi võiks igas mängus olla. _________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Uncharted 2 on imo suht "parim" puldiga mängitav 3rd person shooter. Selles suhtes, et väga mugav oli tulistada ning sai ka väga täpselt asju toimetada. Isegi see rõve PS3 crap puldi dead zone ei seganud. Online'is kõvasti kõmmutatud ja ainuke mäng millega toime tulnud kuna enamasti kasutan PC @ klaver + hiir mis on = parim lahendus kui korralikult paika seadistatud ja ei ole sogane (aka gta 4).
Move'iga susserdamine võtaks lisa dev aega seega teah... kas suudaks nad siis move'i heast küljest näidata ja samas ka väärlise mängu uuest valmis treida... või lähevad nime peale välja ja loodavad läbi selle müüa nagu enamik firmasid .
Aga jah videos oli naha pms uncharted mäng _________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kuskil kunagi mainiti et PS3mel on veeeel rammu mida nad u2 ei kasutanud ja plaanivad panna selle u3me, videos küll midagi uut ei tundunud. Samas teine osa nägi väga hea välja
eriti ei tundu, aga ehk on asi veel poolik kuna releaseini on veel aega _________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Mängitud siis mõned tunnid,mäng jällegi väga hea ja stoori jälle hästi tehtud,nagu film,üks väheseid mänge mille sõltuvusse võib jääda _________________
kas vahevideod on filmina v6i m2ngu tegelased ise r22givad seal? vaatasin netist, et iso on mingi yle 40gb, seega peaks suht palju kraami seal olema...
mäng tõesti ületab ennast,momendil 62 protsenti läbi,mis siin öelda mäng on pomm,selles osas siis pakub seiklust põnevust küllaga süzee ja lugu on põnevalt tehtud,eelmisest osast huvitavamad mõistatused mis kõik tunduvad erinevatena ja neid nüüd,mängus rohkem kaklus tagaajamis tseenid on huvitavad ,väikseid uuendusi ka,nüüd saab ka vastaste granaate tagasi loopida ja graafika väga tasemel,eriti jälle linnad ja looduse kohad,nii et olen täitsa nõus ign ja palju teistega kes mängu eest 10 andsid,mängust saab jälle väga hea elamuse. _________________
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.