Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Sinu neti kiirus? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 40, 41, 42 ... 48, 49, 50  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kui kiiret interneti kasutad?
512kb/s või väiksem
0%
 0%  [ 0 ]
1Mbit/s
0%
 0%  [ 1 ]
2Mbit/s
2%
 2%  [ 5 ]
5Mbit/s
4%
 4%  [ 10 ]
10Mbit/s
7%
 7%  [ 17 ]
12Mbit/s
6%
 6%  [ 16 ]
20Mbit/s
14%
 14%  [ 34 ]
50Mbit/s
19%
 19%  [ 44 ]
100Mbit/s
22%
 22%  [ 51 ]
150Mbit/s
4%
 4%  [ 10 ]
300Mbit/s
10%
 10%  [ 23 ]
400Mbit/s
2%
 2%  [ 6 ]
Üle 400Mbit/s
5%
 5%  [ 12 ]
hääli kokku : 229

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 10.09.2011 02:22:36 vasta tsitaadiga

Tööjuures

tundub, et 30/30

_________________
suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
korsten
HV veteran

liitunud: 07.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2011 02:28:02 vasta tsitaadiga


Jeelion kodus.
Tööl on porr, sõltub palju mobiililevist icon_razz.gif

_________________
Ma ei kuuluta jumalikku tõde vaid avaldan oma isiklikku subjektiivset arvamust.
God Hates Us All
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2011 07:04:34 vasta tsitaadiga



Saunalahti mobiilne internet praegu, kodust kaugel tööl. Minu jaoks on piisavalt kiire netis möllamiseks! icon_razz.gif Ennem oli Sonera pulk, aga see oli alla igasuguse arvestuse, tiksus vist GPRS peal, igastahes oli sigaaeglane.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2011 08:58:14 vasta tsitaadiga

tööl, tundub, et keegi vist downloadib midagi mahukat icon_biggrin.gif


_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 11.09.2011 10:50:06 vasta tsitaadiga


Kodus
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 11.09.2011 21:32:02 vasta tsitaadiga

Kodus Starmanni 15mbit powerboostiga 30 üle wifi. kaabliga polegi proovinud aga vist ei peakski parem olema?
reaalselt peale seda kui boost ära kaob tuleb ~1.6Mb/sec alla

Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2011 21:40:22 vasta tsitaadiga

Starman XL, läpakas üle WiFi connectiud:


_________________
..||..
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 12.09.2011 20:56:05 vasta tsitaadiga

flake - palju kaabliga annab? wifi piirab ikkagi natuke?

Mul ei and hing rahu ja vaatasin , et Li pealt XL peale minna siis on +6€/kuu aint. käisin just paketti vahetamas ja ruuter vedeleb autos.

EDIT:

kaabliga starman XL

wifiga starman XL

kas aitaks parem wifi kaart või see "N" rohkem ei annagi?

või annab midagi seadistada ruuteris ka? hetkel näitab wifi signaali põhjas aga kiirus on 78-130mbit vahel
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siim951
HV kasutaja
siim951

liitunud: 04.02.2007




sõnum 12.09.2011 21:16:34 vasta tsitaadiga

Elisa Mint
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2011 10:17:56 vasta tsitaadiga

InterFace kirjutas:
flake - palju kaabliga annab? wifi piirab ikkagi natuke?

Mul ei and hing rahu ja vaatasin , et Li pealt XL peale minna siis on +6€/kuu aint. käisin just paketti vahetamas ja ruuter vedeleb autos.

EDIT:

kaabliga starman XL

wifiga starman XL

kas aitaks parem wifi kaart või see "N" rohkem ei annagi?

või annab midagi seadistada ruuteris ka? hetkel näitab wifi signaali põhjas aga kiirus on 78-130mbit vahel


Proovin õhtul kaabliga ka. Aga nii palju kui mina aru olen saanud, siis saadaoleva kiiruse ruuter jagab kaheks. Sinu puhul siis 70 üles ja 70 alla teoreetiliselt. Elioniga on sama. Ruuterist tuleb G peal olles 20 alla ja 20 üles. Kaabliga on 100 alla ja 20 üles.

_________________
..||..
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 13.09.2011 10:29:39 vasta tsitaadiga

Selgepilt. Ega see 70mbit paha pole iseenesest. Magamise ajal tuli 45GB asju ära aga lihtsalt natuke asi põhimõttes icon_biggrin.gif Tahaks wifiga mingi 100 kanti siiski näha seda kiirust.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 13.09.2011 15:09:17 vasta tsitaadiga

InterFace, kui ruuterist saab seadistada channel bondingut, siis ehk saad ülespoole seda, muul juhul pead leppima sellega.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2011 15:13:32 vasta tsitaadiga

InterFace
Spoiler Spoiler Spoiler


oleneb ruuterist ja wifi kaardist masinas. lagi kodukasutuses on praegu 450Mb/s.
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 13.09.2011 22:55:34 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
InterFace, kui ruuterist saab seadistada channel bondingut, siis ehk saad ülespoole seda, muul juhul pead leppima sellega.


ruuteris saab valida b või g või mixed ja ainult 2.4ghz ning siis 20hz või 40hz. kanaleid käsitsi ja siis data kiirust kas auto või kuni 270mbs .
aga noh igal juhul tuleb ühenduse kiiruseks 130 ja speedtesti järgi 70net.

on seal üldse mingi vahe kas on 5ghz või 2.4ghz just kiiruse suhtes?

näppisin natuke wifi kaardi setinguid aga noh paremaks ei saa kuidagi



torrentist 6-7MB/s saab kätte igatahes. peab vist rahul olema.
kaabli taha istudes kaoks läppari mõte ära.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-vodafone-
HV Guru
-vodafone-

liitunud: 26.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2011 20:36:58 vasta tsitaadiga



Starman M 4mb
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2011 21:24:52 vasta tsitaadiga

Da QoX kirjutas:
VKHK Ühikanett:
Enamus ajast packet loss 15-20% ning ping ~100

Viga seal selles kuna enamus inimesi minestavad ära ühikasse tulles et nett on kiire ja siis hakatakse igast sitta alla kakkuma. Ei mäleta neid aadresse peast kust sai vaadata koormuse graafikuid

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Da QoX
HV vaatleja
Da QoX

liitunud: 03.05.2006




sõnum 16.09.2011 22:17:03 vasta tsitaadiga

Nujahh, üldiselt tulemus on suhteliselt sama, vahet pole kas üritad netis olla kell 2 öösel või kell 10 päeval kui kõik koolis. Vot nädalavahetusest mai tea midagi, pole siis viibinud kohapeal. Aga no ala 200 inimese vahel internet ära jagatud juttude järgi, siis ei imesta üldse, et esinevad taolised tõrked.

Et mitte niisama teemat risustada:
Üle wifi:

Kaabli otsas:

Ilmselt vaja seadmetele restart teha, vaevalt et iptv sööb ligi 40mb/s allalaadimiskiirust.

_________________
haxx
Kõik uus teretulnud.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SunBear
HV kasutaja
SunBear

liitunud: 07.03.2004




sõnum 16.09.2011 22:24:41 vasta tsitaadiga


Traadiga lauakas ja Elioni Hüperkiire.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 16.09.2011 22:50:37 vasta tsitaadiga

Da QoX kirjutas:
Nujahh, üldiselt tulemus on suhteliselt sama, vahet pole kas üritad netis olla kell 2 öösel või kell 10 päeval kui kõik koolis. Vot nädalavahetusest mai tea midagi, pole siis viibinud kohapeal. Aga no ala 200 inimese vahel internet ära jagatud juttude järgi, siis ei imesta üldse, et esinevad taolised tõrked.

Et mitte niisama teemat risustada:
Üle wifi:

Kaabli otsas:

Ilmselt vaja seadmetele restart teha, vaevalt et iptv sööb ligi 40mb/s allalaadimiskiirust.


wifi on sul G ? pane Ni peale jooksma ja saad ka normaalsed kiirused kätte.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2011 23:02:29 vasta tsitaadiga

mul moblaga tuli kodu wifis

rohkem see siga 2 välja ei võta icon_lol.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2011 23:27:54 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
mul moblaga tuli kodu wifis

rohkem see siga 2 välja ei võta icon_lol.gif

ma ei suuda ka rohkem välja võluda (oma Wave-st) icon_biggrin.gif

Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2011 09:30:22 vasta tsitaadiga

carlking kirjutas:
tööl, tundub, et keegi vist downloadib midagi mahukat icon_biggrin.gif



täna ei downloadita midagi vist icon_smile.gif

Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
haigo
HV veteran
haigo

liitunud: 05.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2011 13:52:59 vasta tsitaadiga

Sa töötad kuskil interneti alguse juures või?
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2011 13:58:36 vasta tsitaadiga

127.0.0.1
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Drover
HV vaatleja
Drover

liitunud: 03.03.2006




sõnum 28.09.2011 17:14:09 vasta tsitaadiga

Tähhepoiss , miks inimestele ka ei paku ???
beer_yum.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flameas
HV veteran
flameas

liitunud: 14.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2011 17:23:16 vasta tsitaadiga



Ajaloo Instituudis Tallinnas icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raix022
HV kasutaja
raix022

liitunud: 16.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2011 10:36:46 vasta tsitaadiga



elion thumbs_up.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mask
HV Guru
Mask

liitunud: 01.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2011 23:34:07 vasta tsitaadiga

Otsustasin peale 9a kasutamist vahetada vähe kiirema vastu ^^
Mask kirjutas:
elioni 2mb korter nett

Kommentaarid: 523 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 435
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reioibm
HV vaatleja

liitunud: 01.12.2005




sõnum 03.10.2011 20:05:41 vasta tsitaadiga


icon_lol.gif beer_yum.gif beer_yum.gif
Vaata ka youtube video: http://www.youtube.com/watch?v=EH6Yfh44TvI&lc=EOSZbTncIT5-2IejLxyTzr-38WOiQ_vC08DPfDL0pYU&feature=inbox

Kui on vaja küsimus või keegi soovib meie kaugtöö rent?
siis saada email: coolibm@hot.ee
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pihlakas
HV kasutaja
Pihlakas

liitunud: 18.10.2004




sõnum 03.10.2011 20:19:48 vasta tsitaadiga

Ma ka Elioni otsas. Äärmiselt rahul siiani.

Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel^^
HV kasutaja
Mihkel^^

liitunud: 24.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2011 23:22:06 vasta tsitaadiga


1,5mb/s emt pulk @ nõo
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 09.10.2011 01:19:45 vasta tsitaadiga

starman XL üle wifi
otsisin võimalikult tühja kanali ja näppisin siit-sealt. paremaks igatahes ei saa aga seegi hea



d/l on kuni 8.5MB/s torrentist.

võibolla aitaks kui ruuter töötaks 5ghz peal? seda ta igatahes ei tee.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 09.10.2011 01:45:52 vasta tsitaadiga

vea parem kaabel.
_________________
suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 09.10.2011 02:04:49 vasta tsitaadiga

kaabliots täitsa olemas aga läppar kaotaks mõtte - ei viitsi seda üle toa külge panna
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2011 01:12:06 vasta tsitaadiga

Parem kiirus nüüd kui enne (9.90).Mitte palju aga ikka arvestades elioni 12/1 paketti igati ok, sest ega kiiremat minu kodukohas ei pakuta (tallinna kesklinn pmst aga eramaja):


Pingtestid kah:


tsitaat:
ping neti.ee

Pinging neti.ee [195.50.209.246] with 32 bytes of data:
Reply from 195.50.209.246: bytes=32 time=13ms TTL=61
Reply from 195.50.209.246: bytes=32 time=13ms TTL=61
Reply from 195.50.209.246: bytes=32 time=13ms TTL=61
Reply from 195.50.209.246: bytes=32 time=13ms TTL=61

Ping statistics for 195.50.209.246:
Packets: Sent = 4, Received = 4, Lost = 0 (0% loss),
Approximate round trip times in milli-seconds:
Minimum = 13ms, Maximum = 13ms, Average = 13ms

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 10.10.2011 13:51:53 vasta tsitaadiga

16/1 saad kui kahe digiboxiga võtad.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2011 16:36:20 vasta tsitaadiga

InterFace kirjutas:
16/1 saad kui kahe digiboxiga võtad.

Mul ongi ruuteris 750/15.996 ehk kaks vaatajakohta.
Reaalselt 16Mbit/s muidugi ei saa.Liinikadu,overhead jms

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 10.10.2011 16:59:59 vasta tsitaadiga

Ei seda küll jah aga 1.5-1.6mb/s tõmbas mul küll.
samas ma ei mäleta mida speedtest näitas.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2011 17:11:25 vasta tsitaadiga



töö netti kenakesti kiiremaks keeratud, nii umbes 4x icon_razz.gif (enne oli laias laastus 4/2)
saab vähemalt tööl ka end valge inimesena tunda. varem oli ikka kole piin koduse 50/20 ühenduse tagant 4/2 taha tulla.

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sander989
Kreisi kasutaja
sander989

liitunud: 18.12.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2011 14:49:20 vasta tsitaadiga



Tele2 M pakett.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IT-Kutt
HV vaatleja
IT-Kutt

liitunud: 11.10.2007




sõnum 17.10.2011 20:07:50 vasta tsitaadiga

Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raitzzzz
HV vaatleja
raitzzzz

liitunud: 28.07.2010




sõnum 17.10.2011 22:25:07 vasta tsitaadiga

Smart kõnekaart jõgevamaa voorede vahel.

Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 20.10.2011 03:56:36 vasta tsitaadiga



ping vist kõrge tsipa.. samas nett tuleb 10m+ kauguselt ruuterist ja rotid on juhet närinud icon_razz.gif
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killerwave
HV Guru
Killerwave

liitunud: 05.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2011 07:30:49 vasta tsitaadiga

Välisilma paranes kiirus pisut icon_cool.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tauio111
HV vaatleja
tauio111

liitunud: 23.10.2010




sõnum 23.10.2011 01:13:55 vasta tsitaadiga

Mulle üldse ei meeldi kui vene server prioriteediks on...


reioibm kirjutas:

icon_lol.gif beer_yum.gif beer_yum.gif
Vaata ka youtube video: http://www.youtube.com/watch?v=EH6Yfh44TvI&lc=EOSZbTncIT5-2IejLxyTzr-38WOiQ_vC08DPfDL0pYU&feature=inbox

Kui on vaja küsimus või keegi soovib meie kaugtöö rent?
siis saada email: coolibm@hot.ee
Mis mõttes nii kiire? Pingi järgi ei asu sa laniski selle serveriga

viimati muutis tauio111 23.10.2011 01:21:22, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 23.10.2011 01:17:38 vasta tsitaadiga

mis asi on "UUS PROGRAMM"?
_________________
suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tauio111
HV vaatleja
tauio111

liitunud: 23.10.2010




sõnum 23.10.2011 01:24:48 vasta tsitaadiga

djpvx kirjutas:
mis asi on "UUS PROGRAMM"?

http://www.up.ee/est/portal.zzz.html sama ip otsas istunud 8 aastat..., kuigi olen kvaliteediga väga rahul ei mäletagi millal viimati nett ära kadus, hind on ka suhteliselt odav 14€...
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Prayer
HV veteran
Prayer

liitunud: 30.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2011 17:21:26 vasta tsitaadiga

Sai täna modem välja vahetatud, et uut Starman L-interneti kiirust kogeda (15Mbps vs. 40Mbps + powerboots). Nagu näha siis kogemus jäi esialgu veel kesiseks.


Sonkisin vana testi tulemuse välja, 15Mbps on kiirem kui 40Mbps.


viimati muutis Prayer 02.11.2011 19:51:25, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 232 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 02.11.2011 17:24:11 vasta tsitaadiga

Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 05.11.2011 15:58:52 vasta tsitaadiga


nujah, paremaks ei muutu see kunagi.
tagasi üles
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Sinu neti kiirus? mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 40, 41, 42 ... 48, 49, 50  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.