|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Mis pesaga Intel lauaarvuti emaplaat on kasutuses 2014 1. oktoobri seisuga? |
| Socket 478 |
|
2% |
[ 13 ] |
| LGA 775 |
|
13% |
[ 83 ] |
| LGA 1366 |
|
4% |
[ 30 ] |
| LGA 1155 |
|
32% |
[ 209 ] |
| LGA 1150 |
|
38% |
[ 243 ] |
| LGA 1156 |
|
3% |
[ 23 ] |
| LGA 2011 |
|
5% |
[ 35 ] |
|
| hääli kokku : 636 |
|
| autor |
|
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
17.09.2011 14:55:56
|
|
|
Üritan siis veelkord selgitada.
Üks HDR pilt pannakse kokku N fotost. See tähendab, et need loetakse ühe kaupa mällu, pakitakse seal lahti ja leitakse millised pildi osad tuleb lõpptulemusse võtta milliselt pildilt. Ehk siis iga HDR'i puhul algab mälukasutus nullist ning sõltuvalt kaadrite arvust-resost-keerukusest kerib ~1.5-2GB peale välja tolleks hetkeks kui lõpptulemus valmis on ja kettale kirjutatakse. Peale tulemuse kettale jõudmist vabastatakse mälu ja alustatakse järgmise pildi kokku panekuga. Sääraseid HDR'e oli kokku paarikümne tuhande kanti.
Mis seal keerulist arusaada on või miks sa arvad, et kuskil miski jama sees on? Keerukad operatsioonid võtavadki palju ressursse.
Nii imelik kui see ka pole siis tõepoolest eksisteerib inimesi kes vajavad igat piiska arvutusvõimsust ja koormate kaupa RAM'i ning ei kasuta seda mängudeks või benchmarkideks
[edit]
IB inffi: http://www.anandtech.com/show/4830/intels-ivy-bridge-architecture-exposed
- dynamic micro-architecture resource allocation between single-thread and SMT workloads;
- 2x faster FP/INT divider (again);
- a bunch of ISA improvements, like the MOV op's now actually employs the advantage of PRF;
- digital random number generator;
- FP16 converting instructions
- configurable TDP
- 22nm+new uarch vs 32nm = half power at same TDP/double perf/watt
- 33% more execution units in GPU + twice the perf/MHz per EU + half the power usage
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006

|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
18.09.2011 12:09:34
|
|
|
Transside arv niiväga palju ei kasvanudki kui numbreid õigesti mäletan, 1.14B->~1.4B kui õigesti mäletan. Seellest suur osa läks IGP peale.
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Le Inc
HV Guru

liitunud: 06.09.2002
|
19.09.2011 09:54:17
|
|
|
link :: Rohkem lugemist
Sandy Bridge E saab märksa mõnusamalt kellata kui vanemat sugulast. Intel on välja mõelnud miskise Reference Clock Ratio mis laseb BCLK kellata kas 1,25 või 1,67 korda (ilma et BCLK ise muutuks). Ehk ka kinniste kordajatega prose saab päris kurjaks ajada. Kui BCLK läheks ~110 x 1,67 = 183 Mhz!
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Optimist
HV veteran

liitunud: 18.11.2008
|
19.09.2011 11:24:55
|
|
|
| Ho Ho kirjutas: |
IB inffi:
- dynamic micro-architecture resource allocation between single-thread and SMT workloads
- configurable TDP
- 33% more execution units in GPU + twice the perf/MHz per EU + half the power usage |
Esimene on ilmselt IBMi Poweri pealt maha viksitud, tõsi seal tegeletakse dynaamiliselt kuni 4 threadiga. Configurable TDP on AMD Bulldozeri välja hõigatud feature. GPU jõdluse kasvatamine ning CPU osa võrdlemisi tagasihoidlik jõudluse kasv on reageering AMD APU strateegiale, mis täpselt sama fookusega juba praegu turul.
4-tuuma aastal 2012/2013 igatahes high-end system enam pole. IB tundub AMD Trinity vastu suunatud olevat.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002
|
19.09.2011 17:00:51
|
|
|
Intel Slip Up Discloses Core i7-2700K
http://www.techpowerup.com/152301/Intel-Slip-Up-Discloses-Core-i7-2700K.html
A slip-up by Intel revealed its next high-performance socket LGA1155 processor, the Core i7-2700K. The box part product code of the new chip was disclosed in the latest material deceleration datasheet (MDS) document, as BX80623I72700K, carrying the spec code SR0DG. From the given product code, one can deduce the SKU as Core i7-2700K. No other specifications were given out, but given that Core i5 2000 and Core i7 2000 quad-core models are spaced out in steps of 100 MHz, one can only guess that the i7-2700K carries a clock speed of 3.50 GHz, with 3.90 GHz Turbo Boost. In all likelihood, the release of this new chip could be timed to coincide with AMD FX 8150, displacing the Core i7-2600K from its existing price-point, and making the 2600K compete with the FX-8150 at a more competitive price.
_________________ M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat |
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-FoX-
HV Guru

liitunud: 26.04.2007
|
19.09.2011 19:15:21
|
|
|
Palju läpaka i7 lahjem on kui lauarvuti oma?
Või okei toome näiteks lauaarvuti i5 2500k vs läpaka i7-2630QM
_________________ Aita suve, söö lund! |
|
| Kommentaarid: 367 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
3 :: |
307 |
|
| tagasi üles |
|
 |
GinPenGuin
HV kasutaja

liitunud: 04.09.2008
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NeroEST
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.11.2007
|
20.09.2011 17:30:25
|
|
|
säästupilli ehitades i3-2100 vs amd x2 565 BE ?
mis keegi arvab?
Ja mis emaplaat võtta i3-2100 puhul (matx pole vajalik)
ja siit teemast vist ei ole viisakas küsida, mis emaplaat võtta amd puhul?
Tänud!
_________________ Winter is coming... |
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lolloom
HV veteran

liitunud: 31.10.2005
|
20.09.2011 17:36:54
|
|
|
i3 2100 pluss Asus P8H61 näiteks.
_________________ One does not simply overclock Sandy Bridge with SetFSB |
|
| Kommentaarid: 244 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
209 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
20.09.2011 17:43:44
|
|
|
säästupilli osas - ma võtsin omale g620 ligi, poole odavam kui i3-2100
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NeroEST
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.11.2007
|
20.09.2011 23:29:03
|
|
|
| londiste kirjutas: |
säästupilli osas - ma võtsin omale g620 ligi, poole odavam kui i3-2100  |
säästupill/gamer siiski, et 40+ fps võiks f1 2011 max detailidel hakkam saada:P
Järeldus ongi see, et i3-2100 on parim lahendus. AMD'l on hea konkurent, milleks on a8-3850, kuid too on kallim kui i3-2100.
i5-2400 neljatuumalisena on 60€ kallim, kuid too on mõttetu investeering, sest ivy on varsti kohal, siis peab nagunii prose välja vahetama.
Pool aastat kannatab ehk i3-2100 peal ära küll.
Ostuabisse kirjutasin ka:
| tsitaat: |
Küsimus ongi lõpuks siis selles, et milline emaplaat võtta?
z68 ja kallis, et ivy tulekuga ainult prose ära vahetada.
Või h61 ja odav, et ivyga koos uus plate ka osta?
|
_________________ Winter is coming... |
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Optimist
HV veteran

liitunud: 18.11.2008
|
21.09.2011 15:13:29
|
|
|
| NeroEST kirjutas: |
ja siit teemast vist ei ole viisakas küsida, mis emaplaat võtta amd puhul?
Tänud! |
Suvaline AM3+ socketiga, saab hiljem Bulldozeri sisse surada Emaplaatide laiendatavus ja hind on AMDil tugev.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002
|
23.09.2011 22:07:38
|
|
|
Intel to Reorganize its LGA1155 Core i7 Unlocked Processor Market Placement
http://www.techpowerup.com/152496/Intel-to-Reorganize-its-LGA1155-Core-i7-Unlocked-Processor-Market-Placement.html
In a possible bid to counter the upcoming AMD FX eight-core processors, Intel is reportedly reorganizing its Unlocked Core i7 processor series in the LGA1155 package. Currently there's only one Unlocked Core i7 LGA1155 processor model, the Core i7-2600K, and that is holding on to a US $320 price-point. It will be joined by the Core i7-2700K in the near future.
According to sources, this won't quite be a case of i7-2700K displacing the i7-2600K from its $320 price point, but that the new chip will occupy a slightly higher price point than the $320 the i7-2600K commands. According to the sources VR-Zone spoke with, the new i7-2700K could "end up somewhere close to US$340-350." It would then give Intel the flexibility to play with the price of the i7-2600K as the situation demands (letting the i7-2600K keep its $310~$320 price, or send it down below $300). Intel's Core i7-2700K is expected to launch on October 24, close to two weeks after AMD launches its first AMD FX processors.
_________________ M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat |
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Chidori
HV Guru

liitunud: 19.09.2007
|
24.09.2011 01:56:37
|
|
|
| NeroEST kirjutas: |
| milleks on a8-3850, kuid too on kallim kui i3-2100. |
IGP? quad core kah ju...
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
24.09.2011 07:35:35
|
|
|
IGP võib tal ju olla kuid kui on plaanis vähekenegi mingit graafikat jooksutada siis on mõnekümne eurine eraldi kaart kordades asjalikum.
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Chidori
HV Guru

liitunud: 19.09.2007
|
24.09.2011 12:15:39
|
|
|
Ho Ho, ja kui tahad mängida siis on mõnisada euri kallim süsteem üldse mõistlikum
- Llano on parim meedialahendus hands down
mu arvutis näiteks ei ole video lisamise võimalust ja inteli lahendused on lihtsalt nõrgad
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timo1337
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.10.2008
|
24.09.2011 21:21:30
|
|
|
| i7 2600k omanikud, mis jahutid teil peal on ? intel stock cooler häirib juba mängimist (lärmakas)? oskate ehk miskit soodamt jahutit soovitada mis oleks vaikne ja suudaks jahutada ka clockides
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
24.09.2011 21:27:04
|
|
|
| tsitaat: |
suudaks jahutada ka clockides
|
Räägi kus hätta jäid ja palju tempid on stockiga
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timo1337
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.10.2008
|
24.09.2011 21:38:03
|
|
|
| WäntWõll kirjutas: |
| tsitaat: |
suudaks jahutada ka clockides
|
Räägi kus hätta jäid ja palju tempid on stociga  |
stock cooler segab fps mängudes soundimist ( arvuti täpselt kõrval ).
praegu pole clockitud ja temp 55+C mängides.
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siinus
HV Guru

liitunud: 20.01.2007
|
24.09.2011 22:26:20
|
|
|
Arvuti eemaletõstmine või klappide kasutamine ei tule kõnealla?
_________________ suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu, |
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timo1337
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.10.2008
|
24.09.2011 22:28:48
|
|
|
| djpvx kirjutas: |
| Arvuti eemaletõstmine või klappide kasutamine ei tule kõnealla? |
ainuke koht kuhu annaks tõsta on radikas aga ei taha arvutit radika juurde tõsta, ma ei mängi ühtegi mängu ilma klapideta.
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
25.09.2011 11:14:53
|
|
|
korraliku koormamise järel @ stock'is läheb i7 2600k juba 60-70c lõdvalt ära. Testinud mingi 2-3 masinaga ja OCCT suht kiirelt andis asjale kuuma. Ühes läks ka kenasti 80c ära samas pange ei pannud kuigi väga pikalt ka ei testinud. Stock jahutus on i7, i5 suht crap mis kaasa pannakse aga ajab asja ära.
Kui soov vaikuse ja jaheda prose järele siis see peaks sobima -> http://www.arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Jahutid-CPU-Cooler194/Prolimatech-Megahalems-CPU-Cooler-RevB-96039 + korralik vent.
AK's enam ei ole aga vahepeal olid ka 35€ eest Zalman performa jahutid müügil mis kah päris asjalikult jahutasid oma hinna eest . ->ZALMAN CNPS 10X -> https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/Jahutid/132886/
Aga kui tava genialistide juttu kuulda siis las olla... 80-90c ei tee ju prosele midagi isegi pikemas perspektiivis
ps: kontrolli ka kastis õhuvool üle. Endal oli ühe kastiga tempide vahe mingi 5-10c kui tagumine vent töötamast lakkas. Panin tagasi pöörlema ja temp langes kolinal. Soe õhk jäi lihtsalt korpusesse "kinni" ja seda ei juhitud piisavalt edukalt välja ja asi "haudus".
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heff
HV veteran
liitunud: 18.11.2007
|
25.09.2011 12:03:13
|
|
|
| angel kirjutas: |
Aga kui tava genialistide juttu kuulda siis las olla... 80-90c ei tee ju prosele midagi isegi pikemas perspektiivis  |
Kui see 80-90 tuleb OCCT ajal, siis on täiesti õige jutt. Reeglina jääb mängudes temp mitukümmend kraadi allapoole.
Enda protsessor on ilmselt üks suuremaid ahje, 4GHz peal uue jahutiga läheb üle 80 pikemalt testides. Samas mängudes max mis näinud, on 67. 3dsmax tarkvaraga läheb renderdades 75 kanti. Kuna ma 24/7 ei käita OCCT-d ega renderda, on kõik OK.
Antud juhul probleemiks eelkõige vaikus. Siis tõesti 1) õhuvool ja 2) korralik CPU jahuti. Iseasi, kas just 57€ Megahalems on vajalik stock kiirusel rallitamiseks.
|
|
| Kommentaarid: 105 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sacher
HV kasutaja

liitunud: 29.01.2008
|
25.09.2011 12:21:31
|
|
|
see 60 tuleb selle megahalemsi jahutiga ära nagu tirtsub occt testi ajal. endal 2xarctic coolingu 120 venti õhku liigutamas ning korpuse õhuvool on ka korras. prosel turbo 3,8 peal, muidu muu kama on default.
_________________ no shit sherlock |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
25.09.2011 18:45:23
|
|
|
On olnud masin mis läks vist mingi "töötluse" tarvis ja ka seal lendas asi 80c peale väidetavalt. Lihtsalt kui OCCT 'ga sai vist mingi 5-7 min sellise tempi stock jahutusega kätte ehk siis päris töös võib temp samale väärtlusele minna kui mõnda aega asja koormatakse korralikult. See stock jahutus mis i7 2600 kaasa antakse on natuke liiga piiri peal, äpu minuarust. Võiks natuke parem olla sellisel "püssil" kaasas. googeldasin kah ning teistelgi sama "mure".
Megahalemsiga tuleb jah , olenevalt vendist ja õhuvoolust korpuses, 60c ära. Endal läks vist stock 55c koos noctua vendiga i5 2500k prosel (mingi über õhuvooluga turbiin peale panna mis karjub üle toa saaks paremad tempid, noctua eriti tugevat õhuvoolu teatavasti ei tekita). Samas nii kui 70c peale tahab minna oc'itud olekus lendab asi ludinal alla ehk siis väga hästi jahutab. Lasin just prime95 6h ja 67c sai vist ära 4.5GHz 1.34v (varieeruv volt kuna idle's laseb voldi alla s.t isegi koormuse ajal on asi 1.3-1.34v vahepealsetel väärtustel). Koos furmark + occt'ga 4h lasin siis sai vist isegi 77c ära. Osa tänu sellele et VGA küttis korpuse seest palavaks ning korpuse tagant õhku välja tõmbav vent ei ole kah kõige kiiremate seast + vaikselt töötab
Mingi enamvähem normaalne heatpiip jahutus peale ja tuld. Väga ahi ta ei ole
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zlenard
HV kasutaja
liitunud: 04.07.2008
|
25.09.2011 18:55:09
|
|
|
| Mõtlesin läpparit veidi uuendada, praegu peal Intel Core i3-2310M, millist i5 või ka i7(on võimalik?) asemele sobitada annab üldse?
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timo1337
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.10.2008
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
GinPenGuin
HV kasutaja

liitunud: 04.09.2008
|
25.09.2011 20:46:52
|
|
|
| zlenard kirjutas: |
| Mõtlesin läpparit veidi uuendada, praegu peal Intel Core i3-2310M, millist i5 või ka i7(on võimalik?) asemele sobitada annab üldse? |
Milline chipset läpakal on?
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
25.09.2011 20:49:33
|
|
|
ot:
Timo1337, Arutlus CPU e. Protsessori jahutite osas on õigem koht selle küsimuse jaoks.
need hydrod on kõik reas jäänud reviewdest silma üsna nadi performancega, jäädes parematele õhkjahutustele pigem alla. hind on neil samuti jube, selle eest saab vähemalt sama hea ja kuivema jahutuse.
eks see oleneb muidugi su eesmärgist ka.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aunus
Aeg maha 1p
liitunud: 27.11.2010
|
26.09.2011 11:56:13
|
|
|
| Winterwind kirjutas: |
soovitan asja uurida
eks kindlasti võib volt kahjustada kontrat. aga kui see kontra on prose sees
siis mida see volt kahjustab? vean kasti õlle peale kihla, et alguses ei klokku
keskmine nehalem üle 3.5ghz. kes vaidleb vastu võib mulle rahumeeli kasti
õlle välja teha.
mitte, et ma niisama mölisen vms. eks igalühel ole oma infokanalid.
ning raudselt proovin ma nehalemi suht kohe peale launchi ära, nagu ka kõige muu nn high end rauaga |
Sa pead nüüd ise rahvale kasti õlle välja tegema. Isegi i7 920 läksid ka algusest kenasti üle 3,5ghz
mõni üksik vaid on mis alla 3,5ghz aga need ka mingid noobid või kusekad.
http://hwbot.org/hardware/processor/core_i7_920/#coolingType=1
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002

|
26.09.2011 19:50:49
|
|
|
| kes vana asja meelde tuletab sel silm peast välja
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Evil
Hull

liitunud: 23.12.2004
|
27.09.2011 09:46:30
|
|
|
| Winterwind kirjutas: |
| kes vana asja meelde tuletab sel silm peast välja |
Kus õlu on?
|
|
| Kommentaarid: 242 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
202 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002

|
27.09.2011 09:52:39
|
|
|
| oleks õigel ajal meelde tuletatud mitte 3+a hiljem siis veel
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
27.09.2011 10:49:20
|
|
|
Millal õige aeg oleks olnud?
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rycyve
HV veteran

liitunud: 25.06.2006
|
27.09.2011 15:03:10
|
|
|
Neelud...
_________________ CH341A EEPROM Flash BIOS teenus. |
|
| Kommentaarid: 100 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002

|
27.09.2011 16:31:39
|
|
|
| Ho Ho kirjutas: |
| Millal õige aeg oleks olnud? |
nädal-kuu peale esimesi review-sid?
üle kolme aasta on mu arust veidi pikk aeg.
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Optimist
HV veteran

liitunud: 18.11.2008
|
27.09.2011 18:10:28
|
|
|
| ot: |
eks ole viimase kolme aastaga meeletult kalliks ka läinud Ise ka õlli lubanud ja pakun 3a pole näiteks minu jaoks probleem WW peab lihtsalt väiksemaid koguseid teine kord siis välja hõiskama |
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
omgwtf
HV Guru

liitunud: 23.10.2006
|
27.09.2011 18:12:52
|
|
|
Ma võtaks SmartPostiga kui saaks mõned õlled
|
|
| Kommentaarid: 155 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zlenard
HV kasutaja
liitunud: 04.07.2008
|
27.09.2011 20:22:29
|
|
|
| GinPenGuin kirjutas: |
| zlenard kirjutas: |
| Mõtlesin läpparit veidi uuendada, praegu peal Intel Core i3-2310M, millist i5 või ka i7(on võimalik?) asemele sobitada annab üldse? |
Milline chipset läpakal on? |
Google andis Intel HM65 Express...
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
GinPenGuin
HV kasutaja

liitunud: 04.09.2008
|
28.09.2011 00:50:07
|
|
|
| zlenard kirjutas: |
| GinPenGuin kirjutas: |
| zlenard kirjutas: |
| Mõtlesin läpparit veidi uuendada, praegu peal Intel Core i3-2310M, millist i5 või ka i7(on võimalik?) asemele sobitada annab üldse? |
Milline chipset läpakal on? |
Google andis Intel HM65 Express... |
Vaata seda lehekülge (Compatible Products'i alt vali Compatible Processors):
http://ark.intel.com/products/chipsets/52774
Siit võib järeldada, et päris palju valikuid!
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
28.09.2011 14:29:26
|
|
|
Esimese hooga ei leidnud sobivamat teemat, seega panen siia: http://www.anandtech.com/show/4884/intel-releases-atom-d2500-and-d2700-processors
Uued atomid mis peaks praegustest mäekõrguselt üle olema nii graafika kui prose jõu poolest ning väga tõenäoliselt edestavad ka Bobcat'e päris korralikult.
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zlenard
HV kasutaja
liitunud: 04.07.2008
|
30.09.2011 13:04:25
|
|
|
| GinPenGuin kirjutas: |
| zlenard kirjutas: |
| GinPenGuin kirjutas: |
| zlenard kirjutas: |
| Mõtlesin läpparit veidi uuendada, praegu peal Intel Core i3-2310M, millist i5 või ka i7(on võimalik?) asemele sobitada annab üldse? |
Milline chipset läpakal on? |
Google andis Intel HM65 Express... |
Vaata seda lehekülge (Compatible Products'i alt vali Compatible Processors):
http://ark.intel.com/products/chipsets/52774
Siit võib järeldada, et päris palju valikuid! |
Tänud, eks sis hakkab otsima mõnda i7-et läpparile...
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ricom2ger
HV veteran

liitunud: 15.04.2009
|
30.09.2011 15:21:12
|
|
|
Graphics Processing Unit Features
• Support Directx*9 compliant Pixel Shader* v3.0 and OGL 3. |
_________________ Kamehameha in your face! |
|
| Kommentaarid: 123 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
111 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
30.09.2011 15:30:34
|
|
|
Raua tasemel on tegu üsnagi paindliku arhitektuuriga ning DX/shaderite tugi sõltub puhtalt draiveritest. Pealegi peaks lisanduma dx11 ja muud kulinad järgmise aasta algul koos uuemate prosedega.
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
30.09.2011 20:25:29
|
|
|
| kas lähima paari nädala jooksul on 2700K prosede müügileilmumist oodata , ehk on keegi kursis ?
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rycyve
HV veteran

liitunud: 25.06.2006
|
30.09.2011 20:33:53
|
|
|
| pots4t4j4 kirjutas: |
| kas lähima paari nädala jooksul on 2700K prosede müügileilmumist oodata , ehk on keegi kursis ? |
Sul seda vaja või?
_________________ CH341A EEPROM Flash BIOS teenus. |
|
| Kommentaarid: 100 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
01.10.2011 16:36:44
|
|
|
| Evil kirjutas: |
| Winterwind kirjutas: |
| kes vana asja meelde tuletab sel silm peast välja |
Kus õlu on? |
Õlu letti
_________________ Ära siia kliki |
|
| Kommentaarid: 256 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
210 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002

|
03.10.2011 11:25:15
|
|
|
link :: Sandy Bridge-E VT-d Broken In C1 Stepping, Fixed In C2 Stepping, Shortly After Launch
| tsitaat: |
| PC enthusiast customers and companies running corporate datacentres looking to buy into the new Sandy Bridge-E platform may want to wait a little while before handing over their hard-earned money to Intel. The initial batch of C1 revision Sandy Bridge-E processors have a bug – “errata” in Intel terminology – in them with VT-d, which means that hardware accelerated virtualization doesn’t work properly with them (software only mode is unaffected). The feature when working properly, allows all hardware acceleration to work on the hosted operating system (virtual machine). This would allow things such as hard drive controllers to work, plus applications such as high-powered 3D games, typically First Person Shooters, to run at nearly full speed and the full Windows Aero desktop to be displayed on the hosted OS, as the hardware features of the graphics card can be used. Therefore, working VT-d is a critical feature for these kinds of applications. |
Tehakse samamoodi nagu B1/B2 rev S1155 mobodega
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Optimist
HV veteran

liitunud: 18.11.2008
|
03.10.2011 16:38:36
|
|
|
| pots4t4j4 kirjutas: |
| kas lähima paari nädala jooksul on 2700K prosede müügileilmumist oodata , ehk on keegi kursis ? |
Kõlakad käisid, et pidi tulema nädal/paar peale FX-8150 launchi, mis on 12 okt.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|