|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
madness
HV veteran

liitunud: 11.10.2004
|
25.09.2011 14:31:24
|
|
|
Ringiga mahajääjad küll ei oska teed anda
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SauriX
HV vaatleja
liitunud: 25.09.2011
|
25.09.2011 16:42:31
|
|
|
Tere! Mul on selline probleem F1-ga, et Online's mängides mul pidevalt (ning mulle tundub, et ma pole ainus) tuleb veateade:"Lost connection to server", kuigi mul on net olemas ja ping madal. Vahel õnnestub isegi lõpuni sõita, kuigi suht tihti disconnectib. Kas see on mingisugune bug või minu viga?
Ette tänades!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Emil
Uus generatsioon

liitunud: 13.09.2007
|
25.09.2011 16:51:00
|
|
|
| SauriX, originaal/pira?
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anonymic
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.12.2004
|
25.09.2011 16:56:23
|
|
|
| Piraga ei tohiks saada online sõitagi ju?
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SauriX
HV vaatleja
liitunud: 25.09.2011
|
25.09.2011 17:04:48
|
|
|
| Originaal ikka
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Timo1337
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.10.2008
|
25.09.2011 17:08:47
|
|
|
| kasutad xfiret ? see töötab siis mul kaob ka ära , vahel ei lase onlinegi minna
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SauriX
HV vaatleja
liitunud: 25.09.2011
|
25.09.2011 17:10:00
|
|
|
Xfire sees jah. Olgu, eks ma proovin ilma Xfire'ta ning annan teada, kas aitas .
|
|
| tagasi üles |
|
 |
vaherna
HV vaatleja

liitunud: 22.02.2010
|
25.09.2011 17:19:37
|
|
|
| madness kirjutas: |
Ringiga mahajääjad küll ei oska teed anda  |
Minul nendega küll probleemi pole olnud. Vali kindel sõidujoon ja nad peaks su mööda laskma, pendeldamise puhul on asi jah keerulisem.
_________________ Ega käsi kännust kaugele kuku! |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006

|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
striker13
HV Guru

liitunud: 03.10.2005
|
25.09.2011 17:47:07
|
|
|
On infot ka, mis seal patchis oli?
_________________ Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006

|
25.09.2011 20:55:08
|
|
|
| striker13 kirjutas: |
| On infot ka, mis seal patchis oli? |
Hetkel kahjuks veel ei olnud kirjas mis seal oli.
Huvitav mille põhjal mäng arvestab välja koha mida ta car infos näitab sõidu jooksul kui sa boksi lähed.Et siis see koht millele sa maandud pärast boksist tulekut.
Mingi raja keskmine boksitee läbimise aeg vms?
EDIT:
New Delhi 50% GP sõit.Vetteliga 24'dalt 8-ks
Fuel ja Tyre sim sees.AI Legend kuiva ilmaga.Oleks veel viimasel ringil Petrovi 8-nda kah ära võtnud, kuna oli 2 sek kaugusel aga kütus sai otsa
Strateegia oli Prime(Mix3)-Option(Mix1)-Option(Mix2)-Option(Mix3)
Mix 1-2-3 siis vastavalt kütuserežiimid, kus 1 on aeglaseim ja 3 kiireim.
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rastaman
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.02.2011
|
25.09.2011 21:22:51
|
|
|
| mis on teil time attackis see williamsiga spa sõidu aeg ?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
masterc
HV vaatleja

liitunud: 17.02.2009
|
25.09.2011 22:08:59
|
|
|
| Kus need tapsemad settingud on? Need kus sa valid kas SC ja etc
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
25.09.2011 22:58:32
|
|
|
Online on ikka täis mõttetus kui sõpradega just ei sõida Julm romuralli
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
25.09.2011 23:04:29
|
|
|
analoogset lahendust pole tehtud, nagu shift 2'ga, kus romurallitajad viisakate sõitjatega eraldi hoitakse?
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
25.09.2011 23:07:04
|
|
|
libe, seda ei tea.. aga igasugu penalteid lendab küll nii nagu jumal juhatab, hakkad ise ilusti esimest kurvi võtma ja mingi 4matsi sõidab täie pasaga tagant sisse sulle, sina saad penalty või koguni DSQ
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006

|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NeroEST
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.11.2007
|
26.09.2011 12:12:32
|
|
|
VAU. esimene impression on VAU.
mäng on 1280x720 resol ja ULTRA LOW settingutega.
Ehk siis ma hindan ainult gameplayd ja feelingut. Esimese 2 ringi järel on meeldiv naeratus kõrvuni.
Ma olen väga rahul auto juhitavusega, uunenud menüüga, overall quality on tõusnud.
Ehk siis esmamulje on hiilgavalt positiivne.
Keegi võiks soovitada nüüd miskit videokaarti, millega saaks mängu puhtalt (40+ fps võidusõidu jaoks vaja vist)
1920x1080 resol medium sätetega mängida.
Eelistatud variant on odavaim kaart, ei pea olema dx11 modes.
arvuti:
plate: msi 880GM-E41 am3
prose: amd x2 560
mälu: g.skill 4gb 1600mhz
kaart: sapphire hd6450 1gb gddr3
_________________ Winter is coming... |
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xpander
HV veteran

liitunud: 24.10.2005
|
26.09.2011 12:36:47
|
|
|
ati 6770 või 5770
aga võimalik et jääb 1920x1080 peal veits lahjaks. järgmised juba kahjuks kõvasti kallimad.
6870 või 5850
_________________ Linux Gaming Videos: Xpander69 |
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002
|
26.09.2011 12:40:58
|
|
|
NeroEST, miks sa praeguse kaardiga siis ei saa? Mina oma HD4850'ga saan küll edukalt
EDIT: 1680*1050 reso mul samas - kuigi ega see vahe nüüd nii suur ka pole.
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xpander
HV veteran

liitunud: 24.10.2005
|
26.09.2011 12:42:10
|
|
|
| Renka kirjutas: |
NeroEST, miks sa praeguse kaardiga siis ei saa? Mina oma HD4850'ga saan küll edukalt
EDIT: 1680*1050 reso mul samas - kuigi ega see vahe nüüd nii suur ka pole. |
tal ju kirjas kaart
hd6450
ega see miskit eriti vea.
_________________ Linux Gaming Videos: Xpander69 |
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002
|
26.09.2011 12:53:42
|
|
|
| xpander kirjutas: |
| Renka kirjutas: |
NeroEST, miks sa praeguse kaardiga siis ei saa? Mina oma HD4850'ga saan küll edukalt
EDIT: 1680*1050 reso mul samas - kuigi ega see vahe nüüd nii suur ka pole. |
tal ju kirjas kaart
hd6450
ega see miskit eriti vea. |
ma ei tea neist mudelitest suurt midagi Tundus suurem number - arvasin, et juu siis ka parem
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
26.09.2011 13:11:00
|
|
|
Minu 550ti mängis 1080p üle 45FPSi high settingutel DX11'ga täiesti probleemitult. Kaart on uuena 100€ juures.
edti: Täna soodus siit osta http://www.g2play.net/store/F1-2011-Retail-CD-Key.html 16.99€
Kui 2tk korraga osta on lausa 14.99€ ja 4tk 13.99€ , nii et kellel veel pole, hea aeg ühineda
Plaanin endale ära osta, kes tahab ka, saadab PMi
viimati muutis eShelobik 26.09.2011 13:12:34, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NeroEST
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.11.2007
|
26.09.2011 13:12:20
|
|
|
| eShelobik kirjutas: |
Minu 550ti mängis 1080p üle 45FPSi high settingutel DX11'ga täiesti probleemitult. Kaart on uuena 100€ juures.
edti: Täna soodus siit osta http://www.g2play.net/store/F1-2011-Retail-CD-Key.html 16.99€
Kui 2tk korraga osta on lausa 14.99€ ja 4tk 13.99€ , nii et kellel veel pole, hea aeg ühineda  |
tänud: ehk siis kaart peaks olema siit klassist või kõrgem
nvidia:
Discrete: GTX 260, GTX 275, GTX 280, GTX 460 768 MB, GTX 460 SE, GTX 550 Ti
ati:
Discrete: HD 4870, HD 5770, HD 4890, HD 5830, HD 6770, HD 6790
selle tabeli järgi:
http://www.tomshardware.com/reviews/gaming-performance-radeon-geforce,3018-7.html
Key kohta, kas foorumi oma keygeneraatorilt zpsy'lt parema diiliga ei saa?
| Renka kirjutas: |
ma ei tea neist mudelitest suurt midagi Tundus suurem number - arvasin, et juu siis ka parem  |
Ma võin raskelt puusse panna, kuid on jäänud arusaam, et ati kaartidest esimene number näitab generatsiooni, teine number näitab n.ö. klassi ehk võimsust ja kolmas ning neljas number näitavad selle sama klassi puhul, kas on tavaline (50) võimsam (70) v kahe gpu'ga kaart (90)
võisin jumala lampi panna, kuid generally võib see paika pidada:P
_________________ Winter is coming...
viimati muutis NeroEST 26.09.2011 13:16:57, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
26.09.2011 13:13:26
|
|
|
zpsy müüs 17.9 ise olen g2playst aegade jooksul üle 500€ ostnud, siiani väga rahul
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
26.09.2011 13:15:44
|
|
|
Keegi kahepeale osta ei taha? Saaks 2€ soodsamalt, kui pakkumine on.
_________________ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
26.09.2011 13:17:22
|
|
|
| ma plaanin osta täna...
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
26.09.2011 13:20:05
|
|
|
Äkki saab isegi 4 kokku
_________________ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
26.09.2011 13:21:20
|
|
|
| gan3b kirjutas: |
Äkki saab isegi 4 kokku  |
Ma arvan, et saabki, hetkel 3 olemas ... kui sa ka punti hüppad ja usun, et 4s tuleb ka ära Nii et ostan 4tk ära, PMis jagan konto andmeid, millel raha nähes saadan emailiga key
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
26.09.2011 13:22:05
|
|
|
| eShelobik kirjutas: |
| gan3b kirjutas: |
Äkki saab isegi 4 kokku  |
Ma arvan, et saabki, hetkel 3 olemas ... kui sa ka punti hüppad ja usun, et 4s tuleb ka ära Nii et ostan 4tk ära, PMis jagan konto andmeid, millel raha nähes saadan emailiga key  |
_________________ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
26.09.2011 13:25:09
|
|
|
| Niih, 4tk ostetud ja kõigile ka tahtjad olemas, gan3b kaasa arvatud. Kontoandmeid vahetan PMides osapooltega.
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gap
HV Guru

liitunud: 20.03.2006
|
26.09.2011 13:25:12
|
|
|
See kõige viimane raskusaste on seal siis legend eks ? Kui raskeks see asja teeb siis,ise alustasin careeri mediumiga ja tuleb tunnistada et suht kerge on küll isegi vihmases malaisias sõitsin 2 stardikoha välja et võib olla tõesti peab julguse kokku võtma ja natuke raskemat proovima Kui palju selle legend astmega siis teised sõitjad kiiremaks lähevad ? -10 sek ?
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NeroEST
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.11.2007
|
26.09.2011 13:32:22
|
|
|
hmm, u snooze u loose...
leiaks järgmisele 4le ka ostja?
oleksin ka ühest keyst huvitatud olnud:P
_________________ Winter is coming... |
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Groove
HV vaatleja

liitunud: 05.09.2009
|
26.09.2011 19:43:32
|
|
|
Oleksin kahest
Edit: enam mitte :/
_________________ E9 |
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
26.09.2011 20:46:34
|
|
|
| NeroEST kirjutas: |
hmm, u snooze u loose...
leiaks järgmisele 4le ka ostja?
oleksin ka ühest keyst huvitatud olnud:P |
davai, võin osta - anna ps
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDvurle
HV pensionär

liitunud: 03.04.2002
|
26.09.2011 20:54:09
|
|
|
Fakk. Teil kellelgi mäng feilib laadimisel. Olen juba marus raisk. Win7Ultimate ja F1 2011 kooslus.
_________________ Teie küsimused on vastatavad, kuid meie vastused on küsitavad.
IT uudissõnad. Pihuarvuti - pihkar, pihuarvuti kasutaja - pihkur. |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006

|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ohvitser12
HV vaatleja
liitunud: 05.12.2009
|
26.09.2011 21:40:47
|
|
|
No ei saa seda tööle, et mul race engineer räägiks minuga sõidu ajal,vb teeb seda ,aga mina ei kuule mõmmigi.Ilma selleta kuidagi tuim ja imelik mängida imo
_________________ K.Tali |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDvurle
HV pensionär

liitunud: 03.04.2002
|
26.09.2011 21:50:40
|
|
|
| tomorrow kirjutas: |
| HDvurle, GFWL Live installitud ikka ja Windows Live ID Sign-in Assistant teenus töötab? |
Lasin orika dvd pealt peale. Kasutan offline kontot.
See ülesütlemine toimub ebaregulaarselt. Teinekord saan sõita 2 nädalavahetust jutti, teinekord ainult treeningu või treeningu ja kvali.
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006

|
26.09.2011 21:51:07
|
|
|
| ohvitser12 kirjutas: |
No ei saa seda tööle, et mul race engineer räägiks minuga sõidu ajal,vb teeb seda ,aga mina ei kuule mõmmigi.Ilma selleta kuidagi tuim ja imelik mängida imo  |
My F1 - Audio - Engineer.Mina kuulen kõike:
Spoiler 
Vb ka Rapture driveri süü.See ei saa mõnede helikaartidega hästi läbi (sama oli ka 2010's).
Endal Int. Realtek aga õnneks pole probleeme olnud.
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ohvitser12
HV vaatleja
liitunud: 05.12.2009
|
26.09.2011 22:41:25
|
|
|
Settings on mul samasugune ,aga ei kuule muhvigi :S
_________________ K.Tali |
|
| tagasi üles |
|
 |
Redikate
HV veteran

liitunud: 30.12.2005
|
27.09.2011 00:27:32
|
|
|
Proovisin siin siis puldiga sõita.... ma ei tea kas asi on minus, puldis või mingites settingutes aga kurve ei õnnestu mul ikka sujuvalt võtta. Keset kurvi peab ikka korra rattad otseks laskma ja siis uuesti keerama hakkama.
Mulle tundub nagu see puldiga keeramine oleks "accumulated", st. keeramise nurk läheb aina suuremaks lihtsalt mida vähem keerad seda aeglasemini see suureneb AGA mul oleks vaja et ta keeraks rattad välja TÄPSELT niipalju kui ma puldi kangi ühele või teiselepoole hoian.
_________________ http://nodejs.org/
"I'm also a person. Programming is just one thing I do." |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mutabor
HV veteran

liitunud: 06.06.2002
|
27.09.2011 00:47:19
|
|
|
krt, klaveriga sõit samade settingute juures on ikka väga erinev 2010'st. abid sees ja äärekividest yle sõites ei tule piruetitamist eriti enam. samas ideaaltraektoori hoidmine on palju olulisem, muru peal korraks käimist oluliselt rohke. kogu juhtimine on kuidagi erinev... justkui ujub masin rajal ja eelmises versioonis oli asi mõne võrra konkreetsem. erinevad kurvid mis olid 2010's juba hästi selgeks saanud tuleb uuesti ära õppida, masin käitub täiega teistmoodi... samas, tundub justkui realistlikum või nii...
_________________ /allkiri |
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kirsa
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.12.2003
|
27.09.2011 01:09:11
|
|
|
| mutabor kirjutas: |
| krt, klaveriga sõit samade settingute juures on ikka väga erinev 2010'st. abid sees ja äärekividest yle sõites ei tule piruetitamist eriti enam. samas ideaaltraektoori hoidmine on palju olulisem, muru peal korraks käimist oluliselt rohke. kogu juhtimine on kuidagi erinev... justkui ujub masin rajal ja eelmises versioonis oli asi mõne võrra konkreetsem. erinevad kurvid mis olid 2010's juba hästi selgeks saanud tuleb uuesti ära õppida, masin käitub täiega teistmoodi... samas, tundub justkui realistlikum või nii... |
Jah täpselt.
Masin ujub rohkem nagu kummide pidamist ei oleks üldse. Minu arust just veidi ebarealistlikum. 2010 oli rohkem simu, see on kuidagi imelik. Ainult imelikud äärekivi piruetid on tõesti ära jäänud, see-eest on niisama piruetid juurde tulnud. Sõidan rooliga ja enamik abisid maas.
Graafika on ka koledam, nagu lapsele oleks 16 guaššvärvi kätte antud ja öeldud et värvi nüüd. Liiga lapsik ja kärts näeb see asi välja. Eelmine oli realistlikum ja mahedam.
Liigub küll sujuvamalt. High seadetega sain 88fps ja ultraga 52fps. Vsync sees.
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006

|
27.09.2011 04:15:48
|
|
|
Minu muljed on sellised, et juhitavusega harjumine võtab aega ja vajab täpseid sätteid.
Eriti vajab Linearity ja Saturation muutmist, et kurve korralikult võtta.Vastasel korral on raske teravaid 90 kraadiseid ja nõelasilma kurve korralikult võtta.
Samas 2010 peale tagasi minna tuleb vahe selgelt välja.2010 sõidad nagu puupakk keset höövlit ja äärekivide kasutamist karistatakse väga julmalt.
Samas juhitavus paigas ja suurema FOV-ga kaamera ja hakkab juba hea fiiling tekkima.50% sõidud pole enam rasked käele.2010's oli käsi tõesti rakkes 50% sõitudes ja valus.2011 on "mahedam".
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rastaman
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.02.2011
|
27.09.2011 05:32:50
|
|
|
masin käitub ikka reaalsemalt, eriti vedrustuse koha pealt. väga hea, et nad on 2010 rööbastel sõitmise ära kaotanud. palju parem on klaveri peal ikka sõita
graafika on poole kenam ja tõetruum, mitte see hall udukogu mis 2010s oli. ning siis veel heli..
|
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
27.09.2011 05:57:22
|
|
|
| libe kirjutas: |
| NeroEST kirjutas: |
hmm, u snooze u loose...
leiaks järgmisele 4le ka ostja?
oleksin ka ühest keyst huvitatud olnud:P |
davai, võin osta - anna ps |
Ostsite juba ära?
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006

|
27.09.2011 06:58:51
|
|
|
rastaman, Eriti mulle meeldib käikude allavahetamise heli.
Siiski tahaks, et Race Director oleks saadaval ka pärast sõitu sellel ekraanil kus on Continue/View Replay jne.
Sest kogu aeg läheb meelest viimasel ringil pausile panna ja vaadata sealt kas mõni AI driver tegi crashi vms.
Tegin ühtlasi uue New Delhi 50% sõidu.Seekord parem taktika ja tuli Legendi peal 24'ndalt esimeseks Vettelina
AI Legend nagu tavaliselt.Nii Buttonile kui Hamiltonile tegin DRS-ga ära ja Buttoniga madistasin veel kümme ringi enne lõppu esimeses kurvis kui ta oma viimasest boksipeatusest tuli.Sain teiselt esimeseks seal ja edasi oli ainult vormistamise küsimus.
Siiski AI jah päris mõnusalt eirab Bule Flagi .Mul on nüüd mitmeid videid sellest kuidas ma sõidan ideaaltrajektooril ja AI lihtsalt keerab julmalt peale kas enne kurvi või koguni keset kurvi.
Eriti need lollakad HRT-d koperdavad pidevalt jalus.Tõesti tahaks, et mängus oleks "Alonso käe" funktsioon kus sa blokkijast möödudes teed animatsiooni kus tõstad käe, et mida kuradit sa teed siin rajal
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vaherna
HV vaatleja

liitunud: 22.02.2010
|
27.09.2011 07:13:20
|
|
|
tomorrow vaata mõnda F1 etappi, ega keset kurvi ei antagi teed, vaata kas või selle nv Singapuri etapi lõppu kus Rubens ka Buttonit kurvis mööda ei lasknud. Välja arvatud Türgis see 8 kurv vasakule kus on võimalik aeglastel turvaalale sõita.
_________________ Ega käsi kännust kaugele kuku! |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
27.09.2011 07:16:31
|
|
|
tomorrow, ma sain oma ülevaate video valmis, oota kuni näed mida Heidy mu ees tegema hakkas Hungaroringil, joppas, et Vettelit ei teinud. (Eelmise aasta SPA Vettel vs Button)
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|