Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Grand Theft Auto IV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 547, 548, 549 ... 589, 590, 591  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 13.09.2011 21:34:17 vasta tsitaadiga

otty kirjutas:
libe kirjutas:
ja minul ei tööta 1.0.4 versiooniga absoluutselt, korduvalt puhtaid installe proovinud - ei tööta miski icon_cry.gif
1.0.7 vms see kõige värskemaga töötab kulda, kuid taevas vehib punast thumbs_down.gif

Msi Afterburner, Fraps kinni?
jah, peale loadingut lihtsalt paneb mäng pange ja vsjoo
anyway ei viitsi enam nussida, see 1.3 näeb palju koledam välja ka, kui 1.25 vms
ning jookseb alati kusiselt - muidu jookseb 55fps avg, aga ICE'ga 30fps okse.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007




sõnum 13.09.2011 22:41:48 vasta tsitaadiga

mul virvendas ka kord, aga see juhtus kui CCC sees oli antialiasing sisse lülitatud, panin tagasi linnuke "use app settings" ja see virvendamine läinud.
Kommentaarid: 405 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 302
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 14.09.2011 01:23:18 vasta tsitaadiga

Asgate kirjutas:
http://www.yougamers.com/gameometer/10296/


Ma saan selle peale sinise ekraani. WTF?

_________________
Müüa 3D-printer
Hunnik DVD filme oksjonil: link
Kommentaarid: 865 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 653
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mina2t
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.04.2005




sõnum 14.09.2011 08:01:21 vasta tsitaadiga

noxton kirjutas:
invension, just, kui otse sõita, mitte midagi vajutada, siis ei võngu icon_biggrin.gif
trip, tean jah, et 3x kiirem GTX570 icon_biggrin.gif ja mul on ssd 128GB icon_wink.gif ainult ssd! icon_biggrin.gif hdd ainult data säilitamiseks icon_biggrin.gif


kui nuppu vajutada ja siis lagib, aga muidu mitte, siis ... üllatus üllatus, proovige windows event log disable-ida.

jõudsime pärast pikka otsingut selleni välja ja meil sõbraga see töötas. lag nägi välja täpselt nagu ei jõuaks vedada.

ei tohiks olla 64bit-i viga. Pärast seda hakkas korralikult tööle.

http://www.gtaforums.com/index.php?showtopic=392315
Kommentaarid: 124 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syrrom
HV vaatleja

liitunud: 07.05.2011




sõnum 14.09.2011 14:50:41 vasta tsitaadiga

[trip] aga see juhtus kui CCC sees oli antialiasing sisse lülitatud, panin tagasi linnuke "use app settings" ?

Kust kohast ma peaksin antialiasingu välja lülitama v6i mis ?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
c4v6
Kreisi kasutaja
c4v6

liitunud: 15.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.09.2011 21:24:31 vasta tsitaadiga

Nonii..

Asuse läpakas. Peal 64bit Windows 7
Intel i7 2630QM 2GHz
8GB DDR3 1333MHz
750GB 5400RPM
GeForce GT540M 1GB DDR3 VRAM

Panin mängu käima, mängisin. Vahepeal jooksis väga ilusti, siis jälle tegi ebamääraste intervallidega jõnksusid. Kuna see mäng on minu silma all jooksnud ka palju nõrgema asja peal suht okeilt, otsustasin asja uurima hakata. Kukub välja, et mäng 64bit peal stockiga ei tahagi joosta ja patchid tuleks ära installida. Mõeldud tehtud. Lasin kõik 6 või 7 patchi peale ja käivitades kukub röökima, et xlive.dll pole leitud vms. Nii, natuke aega googeldamist ja otsinguid ning avastasin, et see asi tuleb käsitsi sinna toppida. Miskit ma häkkisin ja siis hakkas käivitades viskama kirja FATAL ERROR, mingit koodi polnud ja kiri juures, et re install. Selge. Lasin kõik maha ja installisin uuesti, seekord panin peale aint kaks viimast patchi ja sama asi. Otsisin mis ma otsisin aga vastust kusagil nagu ei antudki otseselt, sain ka siit foorumist mitu vastet aga ka seal oli ainus tulemus see, et 2009 aast on kaks kutti öelnud ,et nad nüüd said tööle.

Edit: Hetkel ei ole üldse mingit errori kirja, lihtsalt käivitamise ajal mõtleb hetke ja siis ütleb, et sorry, needs to be closed vms.
Edit2: Mäng ise tehase seades jooksis ilusti, vahepeal lihtsalt blokkis korraks, mingit klaviatuuri nuppu all hoides läks asi täitsa käest ära, lugedes seda teemat siin, tundub, et seda mängu vist ei saagi mängima kui ta juba korra ei mängi icon_biggrin.gif
Edit3: Olen proovinud nii 6'te kui 7't ja ühte mis enne neid on, igakord jama. Kas siis FATAL error või siis see live.dll teema, olen igast asju juba proovinud, mul hakkab mõistus otsa saama

Kas keegi mind aidata tahab/viitsib ? Nelipakk sellele, kes suudab mind otsast lõpuni aidata KUI SEE ÜLDSE VÕIMALIK ON, ehk siis võiks ikkagi selle naha tööle saada ja patchid peale....



Tanel
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003




sõnum 14.09.2011 23:00:24 vasta tsitaadiga

... mingi kalad sul. originaaliga tegemist? Retail või steam edition?

Endal korduvalt mäng 0'ist peale pandud ja pms:

Plaat sisse, installin mängu ära, windows live SHIT (pask jura, kurb et selline jura küljes asjal) uusim peale mille m$ lehelt tirin, mäng käima. Login windows live profiili sisse (enamasti copy paste vana xLive profiili kaust ennem ära + save game'id), küsib kas tahad uuendada. Vastan jah. Uuendan ära kuniks enam pätse ei pakku ja valma. Mängin, töötab.

Ideid mida proovida -> kas süsteem ise on töökorras ja muid jamasid ei ole? uusimad drivud ja windows live peal?

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mina2t
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.04.2005




sõnum 15.09.2011 10:08:59 vasta tsitaadiga

c4v6 kirjutas:

Edit2: Mäng ise tehase seades jooksis ilusti, vahepeal lihtsalt blokkis korraks, mingit klaviatuuri nuppu all hoides läks asi täitsa käest ära, lugedes seda teemat siin, tundub, et seda mängu vist ei saagi mängima kui ta juba korra ei mängi icon_biggrin.gif



Tanel


Disable windows event log
Kommentaarid: 124 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
c4v6
Kreisi kasutaja
c4v6

liitunud: 15.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.09.2011 20:30:06 vasta tsitaadiga

Event log disabled ja ei midagi, ikka teeb jõnksu nagu klaviatuuril mingit nuppu vajutada. Prioovisime ühe kutiga nii ka, et lasime samad GTA'd peale ja panime sama pathci, selle viimase. Temal töötab, minul ei tööta... kord viskab ühte, kord teist errorit, oleneb kas xlive asjaga teed midagi või ei



EDIT: RESTARTI OLI KA VAJA TEHA icon_biggrin.gif Nüüd jookseb nagu siid graafika päris peale keeratud !!! Kuna pathci muret ei ole lahendanud ja restarti sa ka teha ei käsikinud (tegelikult ise-enesest mõistetav), siis jään sulle võlgu kaks õlut. Kus kohas sa tahad neid kätte saada ?
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mina2t
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.04.2005




sõnum 15.09.2011 21:20:57 vasta tsitaadiga

c4v6 kirjutas:
Event log disabled ja ei midagi, ikka teeb jõnksu nagu klaviatuuril mingit nuppu vajutada. Prioovisime ühe kutiga nii ka, et lasime samad GTA'd peale ja panime sama pathci, selle viimase. Temal töötab, minul ei tööta... kord viskab ühte, kord teist errorit, oleneb kas xlive asjaga teed midagi või ei



EDIT: RESTARTI OLI KA VAJA TEHA icon_biggrin.gif Nüüd jookseb nagu siid graafika päris peale keeratud !!! Kuna pathci muret ei ole lahendanud ja restarti sa ka teha ei käsikinud (tegelikult ise-enesest mõistetav), siis jään sulle võlgu kaks õlut. Kus kohas sa tahad neid kätte saada ?


Tegid juba tuju heaks, õlled ostan tasuks täna ise icon_lol.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif
siin mitmeid veel kel sama jama, aga vist ei ole proovinud ikka veel seda.

Sai taha teada kui kaua läks aega meil selle lahenduse leidmiseks algselt
tsitaat:

kopeerin siia enda kirjutatud õpetusest bugfix-i, ehk kellelgi veel kasu(jah kirjutasin õpetuse kuidas lanis ja traineriga tööle saada, sest paras leiutamine oli)
bugfix

something fails
HAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHA
anyway
xlive.dll?
instal windows live games
shortcut still fails?
use program files-rocstar folder
launcher.exe




Kommentaarid: 124 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
c4v6
Kreisi kasutaja
c4v6

liitunud: 15.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.09.2011 12:01:32 vasta tsitaadiga

icon_biggrin.gif See event log asi jäi mulle kohe silma, mina loll üritasin asja teisest otsast arutada ja mõtlesin, et miks mul mitte ühegi patchiga enam käima ei lähe, ma va loll uskusin ju, et nendega kaob see jonksat ka ära. Hetkel saab päris eduliselt mängida kuid vahel viskab välja ja fatal error bla bla, saaks sellest ka lahti. Nii, et peab mõltema ikkagi miks patchi värk ei toimi. Aga EHK on kellelgi abi sellest minu kammajaast siin nüüd icon_biggrin.gif



Nii, mäng läbi pmst, viimast missiooni ei saa teha kuna vemp ei tõmba ennast kopterisse (mingi bug nähtavasti)
Nii vahepalaks hakkasin üldse nostalgitsema ja vaatasin gta III ja vice city asju, III'l on ikka päris väike kaart võrreldes uuematega icon_biggrin.gif

Kuidas asi nö kronoloogiliselt üldse välja peaks nägema ?

Gta Vice city kõigepealt, siis san andreas, siis gta III ja siis IV ? ma mõtlen siis seda kuidas ja kus toimub tegevus
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olxter
HV kasutaja
olxter

liitunud: 21.12.2005




sõnum 19.09.2011 12:11:04 vasta tsitaadiga

endal sain vist selle viimase missiooni bugi mingi frapsi trikiga kõrvaldatud
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.09.2011 12:24:18 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Kuidas asi nö kronoloogiliselt üldse välja peaks nägema ?

Gta Vice city kõigepealt, siis san andreas, siis gta III ja siis IV ? ma mõtlen siis seda kuidas ja kus toimub tegevus

http://en.wikipedia.org/wiki/Grand_Theft_Auto_(series)#Games

_________________
Kommentaarid: 353 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 294
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
c4v6
Kreisi kasutaja
c4v6

liitunud: 15.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.09.2011 12:29:42 vasta tsitaadiga

Ah, ega mind see ei huvitagi niiväga, vähemalt jõudsin nii kaugele, lõpu sai utuubist ka ära vaadata, niisama lammutamiseks võib ju 100% save võtta või ise edasi lammutada. Korra mõtlesin, et võtan Gta III ligi aga see on ikka nii ulme pildiga, kunagi tundus puhas kuld icon_biggrin.gif Gta V kohta ei ole ka väga kipu ega kõppu, igalpool oletatakse midagi


Ma ei mõtle mängude ilmumis aega vaid seda kuidas mängus toimub tegevus. Näietks san andreases ju näed korraks Gta III tegelast ja vice citys toimub tegevus 86 aastal vist.
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metsolend
HV vaatleja

liitunud: 16.10.2007




sõnum 19.09.2011 15:01:06 vasta tsitaadiga

2013 – Grand Theft Auto 2 nagu wiki ütleb

http://en.wikipedia.org/wiki/Grand_Theft_Auto_(series)#Games
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neap
HV kasutaja

liitunud: 22.12.2002




sõnum 22.09.2011 09:43:15 vasta tsitaadiga

Tere

Püüdes setinguid muuta, ei lubanud mäng seda alguses teha kuna ei saanud vist aru, kui palju on läpakal näitajad. Lahendasin selle väikse failimuutmisega. Siiski mängu käima pannes ei näe ma juba isegi natukene suuremate setingutega maju ja tänavaid enam? On see võimalik, et arvuti ei püüagi kasutada läpakas olevat erladiseisvat videokaarti või ei saa aru et see seal on? 4 DDR , i3 core, video 1 GB .

Aitäh.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Creat_1
HV veteran
Creat_1

liitunud: 29.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.09.2011 10:58:55 vasta tsitaadiga

mirrormade kirjutas:
Tere

Püüdes setinguid muuta, ei lubanud mäng seda alguses teha kuna ei saanud vist aru, kui palju on läpakal näitajad. Lahendasin selle väikse failimuutmisega. Siiski mängu käima pannes ei näe ma juba isegi natukene suuremate setingutega maju ja tänavaid enam? On see võimalik, et arvuti ei püüagi kasutada läpakas olevat erladiseisvat videokaarti või ei saa aru et see seal on? 4 DDR , i3 core, video 1 GB .

Aitäh.


võiksid natukene täpsemalt öelda icon_smile.gif 1gb video ei ütle just palju. Muidu viimane patch peal?

ot:
Sain kah hiljuti oma läppari kätte (i5 2410m 2,30ghz, 4gb ram (plaanis upgrade'ida 8gb peale) ja geforce gt520m 1gb (oleks tahtnud gt540m'i kuid seda hetkel ei olnud ja olin sunnitud ostma nõks lahjema icon_confused.gif )
Ühe esimese mänguna installisin gta4'ja. Esimesed hirmud, et mäng ei hakka tööle osutusid valeks, sest mäng oli default seadetel high peal icon_eek.gif kuid mulle see väga peale ei läinud (vahel kippus laggima) Tõmbasin siis seaded alla (enamus low peale) ja ei mingit laggi icon_razz1.gif
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 22.09.2011 23:39:42 vasta tsitaadiga

8 gb mälu on mõttetu gamingu jaoks, siiani olen max mälukasutuse saanud 4.2gb, seda ka GTA IVs
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003




sõnum 24.09.2011 10:04:53 vasta tsitaadiga

oleneb... enamasti on 8GB kittid kõik ning mälu on järjekordselt ropp odavaks läinud. Pms poole võrra odavamaks on läinud kui kevadel oli icon_neutral.gif Seega 8gb sisse virutada pole probleeme... samas 6'est piisaks aga kuidas teha dual'it sellega on müstika. Teatavasti Sandy Bridge on 4 slotti ja vanaviisi 2x2 dual. 1366 oli kolme kaupa paari pandud mälud.

Aga jah sellist mälu leak crap'i tõesti ei ole veel mängude seas mis 8gb kanti ära sööks. 5gb vast saab kuidagi välja pigistada ... Endal sööb GTA4 puhtalt üle 4.x gb mälu ära.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marten L
HV kasutaja
Marten L

liitunud: 20.12.2009




sõnum 24.09.2011 13:42:58 vasta tsitaadiga

Mure selline, et ei lase graphicu settinguid vahetada, kunagi kui iv peal oli sai ilusti vahetada, videokaardiks 256mb 8600gt natuke kaasa aidatud overclockiga, kõige low peal millegi pärast hakib, varem seda ei olnud.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karr000
HV veteran

liitunud: 26.09.2003




sõnum 24.09.2011 14:25:10 vasta tsitaadiga

Marten L kirjutas:
Mure selline, et ei lase graphicu settinguid vahetada, kunagi kui iv peal oli sai ilusti vahetada, videokaardiks 256mb 8600gt natuke kaasa aidatud overclockiga, kõige low peal millegi pärast hakib, varem seda ei olnud.
tee mängu kausta fail commandline.txt ning kirjuta sinna -norestrictions, siis ehk saad muuta icon_smile.gif
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
c4v6
Kreisi kasutaja
c4v6

liitunud: 15.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.09.2011 19:44:44 vasta tsitaadiga

Nii, et kui ma enda 8gb omava läppari 16 peale upgraden, siis ei juhtugi midagi ? icon_biggrin.gif Mitte, et hetkel puudu oleks aga reservi peaks ju olema ja kiirem võib alati olla.
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010




sõnum 24.09.2011 19:53:02 vasta tsitaadiga

16GB-ga kohe kindlasti pole praegusel ajal sellega midagi teha. Mõtet max panna vaid 8GB, ehk siis sul hetkel sellest täiesti piisab, jääb hulganisti ülegi
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007




sõnum 24.09.2011 22:29:13 vasta tsitaadiga

16gb-ga e-riist pikeneb kindlasti paar mm võrra icon_lol.gif.
vaheta pigem 5400rpm hdd ssd vastu, sealt tuleb kiirus.

16gb rammiga võib ka ram-diski teha icon_biggrin.gif
kiirused kosmilised
Kommentaarid: 405 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 302
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
c4v6
Kreisi kasutaja
c4v6

liitunud: 15.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.09.2011 01:11:10 vasta tsitaadiga

Ma ei saa ssd vastu vahetada, kuna mul on mussi juba 200 gigsi jagu, 750gb kõvaketas on ja alla selle enam välja ei mängi - või peab suure välise ostma mis on jällegi paras kobakas ja sülearvutipuhul nõme kasutada. Ega ma ise ei olegi neid 16gb kekesid puutunud aga ma mõtlesin, et kuna neid liigub ka 32gb ramiga, ju siis peab miskit ikkagi head tegema. Aga kui see midagi ei anna siis las olla icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Grand Theft Auto IV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 547, 548, 549 ... 589, 590, 591  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.