Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Minecraft märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 59, 60, 61 ... 87, 88, 89  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Mercury
HV veteran

liitunud: 08.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2011 14:32:34 vasta tsitaadiga

Lisatud.

Forgery/Crafting skill maha võetud kuna ei töötanud.
Kui keegi märkab buge siis reportige.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t2ring
Kreisi kasutaja
t2ring

liitunud: 26.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2011 14:33:00 vasta tsitaadiga

Kas see on normaalne, et mul on fps 6-20 sellise laptopiga:

Processor: Intel(R) Core(TM) i5-2410M CPU @ 2.30GHz (4 CPUs), ~2.3GHz
Memory: 4096MB RAM
Hard Drive: 640 GB
Video Card: nVidia GeForce GT540M 2GB DDR3 VRAM
Operating System: Windows 7 Ultimate 64-bit
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Myoldryn
HV kasutaja
Myoldryn

liitunud: 09.03.2004




sõnum 19.09.2011 14:56:46 vasta tsitaadiga

Ei...
_________________
"Free Your Phone" -> OpenMoKo
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 19.09.2011 14:58:53 vasta tsitaadiga

mul uimas ka eile täiega... nagu oleks HD mod peal.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mercury
HV veteran

liitunud: 08.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2011 15:17:53 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
mul uimas ka eile täiega... nagu oleks HD mod peal.

See juhtub eriti tihti mu profiili arvutiga kus mängu sisenemisel (SSP) oli selline lag et mc jooksis kokku.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 19.09.2011 15:19:36 vasta tsitaadiga

irw...see ju korralik arvuti. mul mingi dual-core säästukas hetkel.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 19.09.2011 15:22:46 vasta tsitaadiga

lisa palun SoapSgtKuus ka thumbs_up.gif
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mercury
HV veteran

liitunud: 08.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2011 15:25:26 vasta tsitaadiga

ertr2 kirjutas:
lisa palun SoapSgtKuus ka thumbs_up.gif

Lisatud.

Sisenemisel vaadake /help.

Magic kirjutas:
irw...see ju korralik arvuti. mul mingi dual-core säästukas hetkel.

MC kasutab ühte tuuma icon_razz.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xpander
HV veteran
xpander

liitunud: 24.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2011 18:37:07 vasta tsitaadiga

alguses kui sisse logid siis on mingi 20 fps aint niikaua kui chunke laeb...mingi 5 sec või nii..
kui need laetud siis 100+ minu vana raali peal ja seda 128x tekstuuri pakiga(PureBDcraft)
seega sul miskit muud mäda kui jamab. sest sul peaks arvuti ikka sitaks võimsam olema kui mul icon_smile.gif

_________________
Linux Gaming Videos: Xpander69
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t2ring
Kreisi kasutaja
t2ring

liitunud: 26.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2011 19:53:29 vasta tsitaadiga

xpander kirjutas:
alguses kui sisse logid siis on mingi 20 fps aint niikaua kui chunke laeb...mingi 5 sec või nii..
kui need laetud siis 100+ minu vana raali peal ja seda 128x tekstuuri pakiga(PureBDcraft)
seega sul miskit muud mäda kui jamab. sest sul peaks arvuti ikka sitaks võimsam olema kui mul icon_smile.gif


Ega jah, suht nõme. Ei saa aru ka, milles jama olla võiks.

see vist ka midagi ei ütle
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xpander
HV veteran
xpander

liitunud: 24.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2011 20:06:39 vasta tsitaadiga

hmm ma tõesti ei tea..kasutan linuxit.

aga mul on see allocated memory 1024 seal..kuigi ei usu et selles asi

java -Xmx2048M -Xms1024M -jar minecraft.jar

selline on script

kaugusesse vaadates on üle 50 kogu aeg fps
ja sees ruumides on le 100 enamasti.
default tekstuuri pakiga on üldse kogu aeg üle 100

http://dl.dropbox.com/u/28788188/Screenshot-188.png

_________________
Linux Gaming Videos: Xpander69
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jt234
HV veteran
jt234

liitunud: 12.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2011 20:21:58 vasta tsitaadiga

t2ring, kas sul on dual video kaart (low powered variandis kasutab inteli hd grafat nt?) ning kas proovisid siis kui juhe seinas?
_________________
Dima oli siin
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 124
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tonism
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.06.2002




sõnum 19.09.2011 20:46:01 vasta tsitaadiga

pakuksin kah välja samad variandid.

http://lmgtfy.com/?q=minecraft+optimus

ning kui see on tehtud siis kindlasti keela sellest minecrafti profiilist ära CUDA, mis muidu iga 5-15 min tagant mängu ca 10-30 sek külmutab. läbi käidud kannatuste rada juba icon_smile.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mercury
HV veteran

liitunud: 08.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2011 21:59:34 vasta tsitaadiga

http://minekraft.tumblr.com/post/10409288836/minekraft-1-8-beta-bugs
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t2ring
Kreisi kasutaja
t2ring

liitunud: 26.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2011 22:54:02 vasta tsitaadiga

Mõtlesin ise ka vahepeal, et vb kasutab seda Intel HD3000 kaarti... proovin seda optimuse värki. Juhe seinas on proovitud.

edit:

See javaw.exe lisamine sinna aitas. Nüüd fps 256-350.

Aitäh!!


viimati muutis t2ring 19.09.2011 23:08:15, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mercury
HV veteran

liitunud: 08.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2011 22:56:50 vasta tsitaadiga

t2ring kirjutas:
Mõtlesin ise ka vahepeal, et vb kasutab seda Intel HD3000 kaarti... proovin seda optimuse värki. Juhe seinas on proovitud.

Proovi OptiFog
Kas settings alt on ika MaxFPS?

TuleDraakon lisatud.
Don't blame me for bugs, you are warned. Põhimõtteliselt serveris esinevad vead, ma ei ole süüdi kui server sööb diamond seti ära või põletab maja maha.

Kes tahab ilma veadeta mängida peab ootama kuni server on ametlikult avatud icon_smile.gif
Reportige kui on vead.


viimati muutis Mercury 23.09.2011 15:54:43, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FD
HV kasutaja
FD

liitunud: 09.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2011 23:13:15 vasta tsitaadiga

lisage ka mind listi: TuleDraakon
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mikkvirk
HV vaatleja

liitunud: 13.01.2010




sõnum 20.09.2011 15:06:30 vasta tsitaadiga

Tahaks ka sinn whitlisti saada kui võimalik. Kasutaja: metslane
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mercury
HV veteran

liitunud: 08.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2011 16:15:15 vasta tsitaadiga

Mikkvirk kirjutas:
Tahaks ka sinn whitlisti saada kui võimalik. Kasutaja: metslane

Lubad et ei varasta, ei hacki ega griifi?
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rallih007
Kreisi kasutaja
Rallih007

liitunud: 01.06.2009




sõnum 20.09.2011 17:32:07 vasta tsitaadiga

Ma luban, et ei varasta ja ei griiifi icon_lol.gif aceopel siis thumbs_up.gif
Edit:Mis see aadress on icon_question.gif
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matuu13
HV vaatleja

liitunud: 22.09.2010




sõnum 20.09.2011 17:46:55 vasta tsitaadiga

Soovin, et mind lisatakse ka sinna listi, nimi Matuu:)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 20.09.2011 17:48:38 vasta tsitaadiga

aceopel kirjutas:
Ma luban, et ei varasta ja ei griiifi icon_lol.gif aceopel siis thumbs_up.gif
Edit:Mis see aadress on icon_question.gif
esimeses postis on ip, minekraft.eu
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mercury
HV veteran

liitunud: 08.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2011 18:28:12 vasta tsitaadiga

ertr2 kirjutas:
aceopel kirjutas:
Ma luban, et ei varasta ja ei griiifi icon_lol.gif aceopel siis thumbs_up.gif
Edit:Mis see aadress on icon_question.gif
esimeses postis on ip, minekraft.eu

minekraft.eu:25570

lihtsalt minekraft.eu suunab valesse serverisse icon_smile.gif

aceopel, matuu, Xgraver lisatud.
Esitasin tingimusi metslasele kuna ta oli bännitud 2x serverist.
Grief, Hack ja varastamine.


viimati muutis Mercury 20.09.2011 22:45:49, muudetud 3 korda
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Egert143
HV kasutaja
Egert143

liitunud: 18.06.2005




sõnum 20.09.2011 18:44:58 vasta tsitaadiga

Prooviks ka netivarjanti, nimeks Xgraver icon_smile.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2011 19:34:05 vasta tsitaadiga

ah, pane siis mind ka. Nimeks on "trsm"

ei griifi, ei peta ei varasta jne thumbs_up.gif

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
FD
HV kasutaja
FD

liitunud: 09.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2011 22:29:26 vasta tsitaadiga

Olin servus ja sain olla 15 minutit ning 3x katkes MP-s mäng ehk MC pani ennast kinni. Aga enne crashimist jõudsin näha, et mälu kasutus oli 50%, et millest jama võib olla? F3-ga vaadates all vasakus nurgas kus näitab graafilist (pingib?), oli lõpuni punane.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mercury
HV veteran

liitunud: 08.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2011 23:43:30 vasta tsitaadiga

FD kirjutas:
Olin servus ja sain olla 15 minutit ning 3x katkes MP-s mäng ehk MC pani ennast kinni. Aga enne crashimist jõudsin näha, et mälu kasutus oli 50%, et millest jama võib olla? F3-ga vaadates all vasakus nurgas kus näitab graafilist (pingib?), oli lõpuni punane.

Graafilist näitab Chunk Updates vist.
Ping näitab TABiga.

Kõik eelnevad lisatud whitelisti.
Lisatud:
http://minekraft.eu/mk/level/

LevelCraft uuendatud 1.8 peale. EXP bar töötab icon_razz.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xpander
HV veteran
xpander

liitunud: 24.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2011 23:45:20 vasta tsitaadiga

FD kirjutas:
Olin servus ja sain olla 15 minutit ning 3x katkes MP-s mäng ehk MC pani ennast kinni. Aga enne crashimist jõudsin näha, et mälu kasutus oli 50%, et millest jama võib olla? F3-ga vaadates all vasakus nurgas kus näitab graafilist (pingib?), oli lõpuni punane.


no anna rohkem mälu siis minecraftile. tee script

java -Xmx2048M -Xms1024M -jar minecraft.jar


hmm windowsis ma täpselt ei tea kuidas seda teha aga leidsin miskit sellist googlest:

@echo off
cd %AppData%\.minecraft
start javaw -Xms2048m -Xmx1024m -Djava.library.path=".\bin\natives" -classpath "bin\minecraft.jar;bin\jinput.jar;bin\lwjgl.jar;bin\lwjgl_util.jar" net.minecraft.client.Minecraft

bat file siis

_________________
Linux Gaming Videos: Xpander69
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Celos
Kreisi kasutaja
Celos

liitunud: 23.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2011 23:50:31 vasta tsitaadiga

Celos võiks ka kuskil whitelistis olla.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mercury
HV veteran

liitunud: 08.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2011 00:11:03 vasta tsitaadiga

Celos kirjutas:
Celos võiks ka kuskil whitelistis olla.

Olemas.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matuu13
HV vaatleja

liitunud: 22.09.2010




sõnum 21.09.2011 15:42:26 vasta tsitaadiga

Hmm, ikka pole Whitelistis, kardan et oled ära unustanud:) Nimi oli siis Matuu..
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mercury
HV veteran

liitunud: 08.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2011 16:04:05 vasta tsitaadiga

matuu13 kirjutas:
Hmm, ikka pole Whitelistis, kardan et oled ära unustanud:) Nimi oli siis Matuu..

thumbs_up.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mikkvirk
HV vaatleja

liitunud: 13.01.2010




sõnum 21.09.2011 19:33:59 vasta tsitaadiga

Kas ma siis ei saa whitelisti? icon_redface.gif Mina ei ole seal serveris kunagi selle kasutajaga mänginud. Kasutaja: metslane
Loodan et mõtled positiivselt
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mercury
HV veteran

liitunud: 08.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2011 22:05:20 vasta tsitaadiga

Mikkvirk kirjutas:
Kas ma siis ei saa whitelisti? icon_redface.gif Mina ei ole seal serveris kunagi selle kasutajaga mänginud. Kasutaja: metslane
Loodan et mõtled positiivselt

see kasutaja on sees.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2011 15:31:16 vasta tsitaadiga

MatchMaker ka sinna listi lisada paluks.


Igaljuhul Notch kirjutas:
tsitaat:
We'll do a 1.9 pre-release today, and a full release after feedback. More Adventure Mode content will come in 1.10, we're splitting it up!
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mikkvirk
HV vaatleja

liitunud: 13.01.2010




sõnum 22.09.2011 15:44:14 vasta tsitaadiga

tänud
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kazzka
HV kasutaja

liitunud: 11.06.2010




sõnum 22.09.2011 17:37:43 vasta tsitaadiga

Minecraft 1.9 Pre-release väljas!
DOWNLOAD

_________________
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tarts608
HV kasutaja
tarts608

liitunud: 18.10.2009




sõnum 22.09.2011 18:13:40 vasta tsitaadiga

changelog-i kah kuskilt leiab?
_________________
http://steamcommunity.com/id/Twizek/
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mercury
HV veteran

liitunud: 08.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2011 18:27:57 vasta tsitaadiga

tarts608 kirjutas:
changelog-i kah kuskilt leiab?

http://www.minecraftforum.net/forum/135-19-update-discussion/
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 22.09.2011 19:42:13 vasta tsitaadiga

tundub üpriski mahukas update ka see.
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mercury
HV veteran

liitunud: 08.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2011 23:37:08 vasta tsitaadiga

DeTHiCa. kirjutas:
tundub üpriski mahukas update ka see.

See vaud tundub nii icon_razz.gif
Reaalsuses on veidi teistmoodi.

MatchMaker olemas.
Plaanis on server välja lasta kui 1.9 tuleb.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 23.09.2011 00:03:44 vasta tsitaadiga

kust kohast skillide kohta lugeda saab... ?
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cubedude
Kreisi kasutaja
cubedude

liitunud: 20.12.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2011 00:12:48 vasta tsitaadiga

http://dev.bukkit.org/server-mods/levelcraft/
http://minekraft.eu/mk/level/
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mercury
HV veteran

liitunud: 08.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2011 00:48:46 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
kust kohast skillide kohta lugeda saab... ?

https://github.com/samkio/Levelcraft/wiki/Levels
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xpander
HV veteran
xpander

liitunud: 24.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2011 13:25:34 vasta tsitaadiga

Work In Progress Farm
http://www.youtube.com/watch?v=ySOegalTQFg

tehtud siis xpander0(minu) ja hannz18 poolt

_________________
Linux Gaming Videos: Xpander69
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 23.09.2011 13:30:26 vasta tsitaadiga

xpander kirjutas:
Work In Progress Farm
http://www.youtube.com/watch?v=ySOegalTQFg

tehtud siis xpander0(minu) ja hannz18 poolt
väga meeldiv thumbs_up.gif
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puik17
HV veteran
puik17

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2011 17:30:59 vasta tsitaadiga

xpander, mis teksuurpakki kasutad?
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rallih007
Kreisi kasutaja
Rallih007

liitunud: 01.06.2009




sõnum 23.09.2011 17:38:14 vasta tsitaadiga

puik17 kirjutas:
xpander, mis teksuurpakki kasutad?

+1
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xpander
HV veteran
xpander

liitunud: 24.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2011 17:59:27 vasta tsitaadiga

puik17 kirjutas:
xpander, mis teksuurpakki kasutad?

PureBDCraft 128x

_________________
Linux Gaming Videos: Xpander69
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 23.09.2011 21:27:22 vasta tsitaadiga

asjad ei taha tööd teha vahepeal. kord elioni adsl maas, siis mibbit ei tööta, server jne. icon_eek.gif
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Minecraft mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 59, 60, 61 ... 87, 88, 89  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.