Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 375, 376, 377 ... 434, 435, 436  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
10.10.10
Kreisi kasutaja
10.10.10

liitunud: 10.10.2010




sõnum 11.09.2011 13:19:38 vasta tsitaadiga

Njah, ei näe erilist mõtet piramisel, sest no mitut mängu sa ikka korraga mängida jõuad? Mul riiulis 9 mängu, millest on pooled lõpuni mängimata, sest aega pole. Hetkel kui ostaks läheks võtaks poest umbes 3-4 mängu juurde, kuid niisama riiulisse passima ka ei viitsi osta.

Täitsa normaalne minuarvates kuus 1-2 mängu osta ja neid toksida, saab siis ju läbitud mängud teisele ringile maha müüa ja voila ongi pool või rohkemgi uue mängu hinnast olemas. Simples icon_wink.gif

_________________
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2011 11:07:16 vasta tsitaadiga

Jumal tänatud...

http://blog.us.playstation.com/2011/09/08/ico-shadow-of-the-colossus-collection-hit-soon-see-final-box-art/

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mr.Luiks
HV kasutaja
mr.Luiks

liitunud: 05.12.2003




sõnum 12.09.2011 17:51:18 vasta tsitaadiga

tann84 kirjutas:
beastbeats kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler

http://www.joystiq.com/2011/08/20/ps3-wireless-stereo-headset-heads-to-retail-september-6/


Kas keegi on selle juba soetanud? Kuidas muljeid on? Amazoni klientide tagasiside on küll positiivne. Ise ootan enda oma ikka veel Videogameplus'ist


euroopas kah kuskil neid müügil on? või ainult usa turule mõeldud?
ei kujuta ette kui palju need koos käibe- ja tollimaksuga kokku läheks usast tellides.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
minake
HV veteran
minake

liitunud: 08.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2011 19:07:36 vasta tsitaadiga

t2itsa v6imalik tellida : http://www.amazon.co.uk/Ico-Shadow-Colossus-Collection-PS3/dp/B004T8C19W/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1315843622&sr=8-1
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
T4
HV kasutaja

liitunud: 13.05.2004




sõnum 12.09.2011 19:26:45 vasta tsitaadiga

mr.Luiks kirjutas:
tann84 kirjutas:
beastbeats kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler

http://www.joystiq.com/2011/08/20/ps3-wireless-stereo-headset-heads-to-retail-september-6/


Kas keegi on selle juba soetanud? Kuidas muljeid on? Amazoni klientide tagasiside on küll positiivne. Ise ootan enda oma ikka veel Videogameplus'ist


euroopas kah kuskil neid müügil on? või ainult usa turule mõeldud?
ei kujuta ette kui palju need koos käibe- ja tollimaksuga kokku läheks usast tellides.


Videogameplusist nagu siin eespool mainitud siis 75 € koos saatmisega + toll.
Ja kui kätte saan annan teada palju koos tolliga läks beer_yum.gif


viimati muutis T4 12.09.2011 19:27:54, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Torbik27
HV vaatleja

liitunud: 09.09.2011




sõnum 12.09.2011 19:27:03 vasta tsitaadiga

ps2 mänge saab ka ps3 peal mängida
kõiki ei saa olen kuulnud

kuidas siis neid eristada mida saab ja mida ei saa mängida
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2011 19:38:49 vasta tsitaadiga

Torbik27, on sul üldse mudel, millel PS2 mängude tugi icon_rolleyes.gif
http://en.wikipedia.org/wiki/PlayStation_3#Model_comparison

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Torbik27
HV vaatleja

liitunud: 09.09.2011




sõnum 12.09.2011 19:48:00 vasta tsitaadiga

320gb slim
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lauri0112
HV veteran
Lauri0112

liitunud: 03.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2011 19:48:34 vasta tsitaadiga

Torbik27, see sul küll ühtegi ps2 mängu ei mängi kahjuks...
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Torbik27
HV vaatleja

liitunud: 09.09.2011




sõnum 12.09.2011 19:52:50 vasta tsitaadiga

no selge sain jälle targemaks
tänan
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nikson
HV kasutaja

liitunud: 17.11.2008




sõnum 13.09.2011 00:05:01 vasta tsitaadiga

minake kirjutas:
t2itsa v6imalik tellida : http://www.amazon.co.uk/Ico-Shadow-Colossus-Collection-PS3/dp/B004T8C19W/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1315843622&sr=8-1

Kui sa eelmisele postitusele vastasid, siis seal küsiti kõrvaklappide kohta.

Nikson kirjutas:
tann84 kirjutas:
Kas keegi on selle juba soetanud? Kuidas muljeid on? Amazoni klientide tagasiside on küll positiivne. Ise ootan enda oma ikka veel Videogameplus'ist

Mul ka sealt tellitud. Nüüd seal kiri, et: This product will be in stock on Monday 12 September, 2011

Täna siis pandi teele. Näis kas ja kui palju juurde peab maksma. Tellisin Soome.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
minake
HV veteran
minake

liitunud: 08.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2011 10:37:58 vasta tsitaadiga

minu viga jah icon_redface.gif
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 14.09.2011 11:51:35 vasta tsitaadiga

Veel kaks värvi! Kuid momendil JPN-only.
http://kotaku.com/5840056/how-about-two-new-ps3-colors-okay-then/gallery/1

Also, FF X remake tuleb ka PS3 peale.
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aivo80
HV veteran
aivo80

liitunud: 07.02.2008




sõnum 14.09.2011 12:33:03 vasta tsitaadiga

iDemon kirjutas:

Also, FF X remake tuleb ka PS3 peale.


Not bad icon_smile.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Katre
HV kasutaja

liitunud: 24.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2011 14:27:28 vasta tsitaadiga

aise kirjutas:
amazon.co.uk'st 160GB Slim koos saatmisega 208€ thumbs_up.gif


Väga kiiresti saatsid kohale ka, upsiga kaks päeva.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2011 14:33:53 vasta tsitaadiga

tuli jah. tegemist siis kõige uuema 3003A mudeliga, ventikas on ülivaikne aga Bluray drive on päris lärmakas võrreldes vana Fatiga.
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2011 23:54:24 vasta tsitaadiga

http://www.strategyinformer.com/news/14470/sony-if-you-want-to-use-psn-you-must-waive-all-rights-to-lawsuits
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wilddog
HV vaatleja

liitunud: 27.05.2004




sõnum 16.09.2011 09:33:15 vasta tsitaadiga

Ei ole põhjust erutumiseks IMHO. Püütakse väita, et kohtuga asju ei aeta pärast lepingu sõlmimist. Hirmutamine...allpool on ikkagi kirjas info selle kohta, et kui asi on illegaalne SONY poolt arutatakse asja ikkagi kohtus. Ja enivei me oleme eestis...icon_smile.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArvQ
HV Guru
Keelatud avatar

liitunud: 29.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2011 09:41:08 vasta tsitaadiga

Lahe millele sony rõhku paneb juba viimased 3 kuud. Väga kasutajasõbralik ettevõte ikka monkey.gif. Vähemalt HB scene's areneb asi jõudsalt.
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2011 10:50:28 vasta tsitaadiga

Ma kardan, et selline Term of Service ei ole kohe mitte kehtiv, paned sinna jah või ei. See on pigem katse, et äkki läheb õnneks.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2011 10:56:03 vasta tsitaadiga

kui mitte muud, siis näitab selline liigutus suhtumist.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wilddog
HV vaatleja

liitunud: 27.05.2004




sõnum 16.09.2011 11:19:21 vasta tsitaadiga

Neutraalsena võin öelda, et igasugused EULA-d lõpuni läbi lugedes tekitavad oksatõmbamise tunde. Loed tableti infolehte, peaksid ka kõrvalnähtudess hoobilt surema. Õige hõlma ei hakka keegi-vot!
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArvQ
HV Guru
Keelatud avatar

liitunud: 29.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2011 13:05:51 vasta tsitaadiga

wilddog, õige hõlma tõesti ei hakka. Kuid see "ÕIGE" liigub järjest rohkem piiravaks ja rangemaks. Järjest raskem on "õigesti" elada. Valesti on sony meelest juba igasuguse kolmanda tootja puldi kasutamine. Ja kõige haigem on see, et sony kirjutab eulasse sisse, et nende vigade eest neid sina, kui tarbija, karistada ei saa kuidagi. Ehk nende puhul puudu vale. Endale kirjutab õigusi koguaeg juurde, kuid sinult vvõtab koguaeg õigusi vähemaks. Selline on nende õigus.
Aga ega siin polegi muud teha kui pead raputada ja edasi elada ilma asjale liiga palju tähelepanu pööramata. Senikaua kuni nad minu tuppa ei roni ei koti mind mis nad seal kaagutavad... kuid nagu teame siis päris mitmele on nad juba toas käinud ning maja tühjaks viinud icon_lol.gif
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wilddog
HV vaatleja

liitunud: 27.05.2004




sõnum 16.09.2011 13:37:00 vasta tsitaadiga

Jackinthex kirjutas:
Aga ega siin polegi muud teha kui pead raputada ja edasi elada ilma asjale liiga palju tähelepanu pööramata. Senikaua kuni nad minu tuppa ei roni ei koti mind mis nad seal kaagutavad... kuid nagu teame siis päris mitmele on nad juba toas käinud ning maja tühjaks viinud icon_lol.gif


Väga õige. Samas nad ise ka süüdi, et kodus käidi. Oleks saanud ka vaiksemalt asju ajada. Ratsavägi paistab alati silma ja messias kõlgub võllas...kuigi väga äge oleks ju olla kuulus.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 16.09.2011 14:27:23 vasta tsitaadiga

Guud nius everyone!

> http://kotaku.com/5840958/ni-no-kuni-is-coming-to-america

tsitaat:
It's due out in early 2012.
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2011 14:41:56 vasta tsitaadiga

iDemon kirjutas:
Guud nius everyone!
> http://kotaku.com/5840958/ni-no-kuni-is-coming-to-america
tsitaat:
It's due out in early 2012.

bananadance2.gif
P.S kuigi ootan DS versiooni natuke rohkem (+ pole "matnud" lootust, et lääne versioon ka korraliku raamatu kaasa saab)...

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
minake
HV veteran
minake

liitunud: 08.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2011 12:40:13 vasta tsitaadiga

klge tekkis selline kysimus, et kui ma oma ps3 fati sony-le viin parandada, kas peab kindlasti andma neile ka k6vaketta kaasa, kuna originaal ketast pole sest ostsin selle k2est ja sees oli juba 500gb ketas, on kellelgi kogemusi? probleeme veel pole a uurisin sonyst, et nad parandavad ka ilma kleepsuta konsoole ja ilma garantiita. lihtsalt tuleb maxta paranduse eest, kui peaks juhtuma YLOD siis vahetatakse lihtsalt emaplaat ja jahuti 2ra ning kogu moos.
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2011 12:48:11 vasta tsitaadiga

arvan,et siin mõni kasutaja parandaks odavamalt konsooli ära kui ametlik esindus
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2011 13:22:14 vasta tsitaadiga

minake, karta on, et YLOD'i puhul läheb garantiita konsooli parandus ametlikult päris kulukaks - mõistlikum varuosadeks müüa ja uus osta icon_idea.gif
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2011 14:08:07 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:
minake, karta on, et YLOD'i puhul läheb garantiita konsooli parandus ametlikult päris kulukaks - mõistlikum varuosadeks müüa ja uus osta icon_idea.gif

Või valutult ise ahju panna yawn.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2011 14:18:06 vasta tsitaadiga

retsept on 200kraadi 40minutit 1 kilogrammikohta.
mõnus krõbe ahjukana icon_smile.gif
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madboy
HV kasutaja
madboy

liitunud: 02.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2011 11:53:06 vasta tsitaadiga

Millal Wireless Stereo Headseti Euroopa turule oodata on?
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
minake
HV veteran
minake

liitunud: 08.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2011 15:07:33 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:
minake, karta on, et YLOD'i puhul läheb garantiita konsooli parandus ametlikult päris kulukaks - mõistlikum varuosadeks müüa ja uus osta icon_idea.gif


jah a mitteametlik parandaja vaevalt teise emaplaadi paneb sinna, vaid pigem yritab seda parandada mis on selline ajutine n2htus, samas uuemad ps3-ed ei toeta vanu ps2 plaate j2lle...
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2011 15:08:33 vasta tsitaadiga

Täitsa perses, õde suutis eile mu cfw masinale 3.60 peale installida gran turismot mängima minnes. icon_evil.gif icon_evil.gif
_________________
Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2011 15:14:03 vasta tsitaadiga

lauri23 kirjutas:
Täitsa <b>piixus</b>, õde suutis eile mu cfw masinale 3.60 peale installida gran turismot mängima minnes. icon_evil.gif icon_evil.gif


enda viga sul siis kui võrgus ps3 oli
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2011 15:14:54 vasta tsitaadiga

Ei olnud võrgus. Dirt3 data installis oma sõnul peale ja sellest aitas. Pmst võin selle vastu kivi visata nüüd ja võite mulle pakkuda 3.55cfw-ga masinat.
_________________
Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt.


viimati muutis lauri23 18.09.2011 15:23:15, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2011 15:17:58 vasta tsitaadiga

minake kirjutas:
beastbeats kirjutas:
minake, karta on, et YLOD'i puhul läheb garantiita konsooli parandus ametlikult päris kulukaks - mõistlikum varuosadeks müüa ja uus osta icon_idea.gif


jah a mitteametlik parandaja vaevalt teise emaplaadi paneb sinna, vaid pigem yritab seda parandada mis on selline ajutine n2htus, samas uuemad ps3-ed ei toeta vanu ps2 plaate j2lle...

PS2 ei maksa tänapäeval enam suurt midagi icon_wink.gif
P.S endal PS2 toega PS3 + PS2 ja PSOne icon_lol.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2011 12:25:47 vasta tsitaadiga

peale data transferi võib uues masinas hakata juba saadud trofeesid loopima lampi, GT5 plaatina kadus hetkeks aga peale synci oli seis õige, esmane reaktsioon oli küll WTF icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nikson
HV kasutaja

liitunud: 17.11.2008




sõnum 21.09.2011 00:18:59 vasta tsitaadiga

Nikson kirjutas:
Täna siis pandi teele. Näis kas ja kui palju juurde peab maksma.

Käes ja esimene mängiminegi tehtud. Olen igatahes rahul. Chattimist küll veel proovinud pole.
Tellisin Soome ja õnneks ei pidanud midagi juurde maksma. Ehk oli see tänu sellele, et pakile oli väärtuseks kirjutatud 20$ + veel GIFT.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tann84
HV kasutaja
tann84

liitunud: 30.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2011 12:11:27 vasta tsitaadiga

Nikson kirjutas:
Nikson kirjutas:
Täna siis pandi teele. Näis kas ja kui palju juurde peab maksma.

Käes ja esimene mängiminegi tehtud. Olen igatahes rahul. Chattimist küll veel proovinud pole.
Tellisin Soome ja õnneks ei pidanud midagi juurde maksma. Ehk oli see tänu sellele, et pakile oli väärtuseks kirjutatud 20$ + veel GIFT.

Paistab et Soome jõudis kiiremini, mul pandi samal päeval teele, aga Eesti Posti poolt ei mingit teadet siiani.

_________________
PSN: karl877
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
T4
HV kasutaja

liitunud: 13.05.2004




sõnum 21.09.2011 14:20:15 vasta tsitaadiga

tann84 kirjutas:
Nikson kirjutas:
Nikson kirjutas:
Täna siis pandi teele. Näis kas ja kui palju juurde peab maksma.

Käes ja esimene mängiminegi tehtud. Olen igatahes rahul. Chattimist küll veel proovinud pole.
Tellisin Soome ja õnneks ei pidanud midagi juurde maksma. Ehk oli see tänu sellele, et pakile oli väärtuseks kirjutatud 20$ + veel GIFT.

Paistab et Soome jõudis kiiremini, mul pandi samal päeval teele, aga Eesti Posti poolt ei mingit teadet siiani.


Sama siin ehk siis siiani muutusteta.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 21.09.2011 15:29:03 vasta tsitaadiga

PS Stores mäng Driver San Francisco (£57.99/€69.99) Rating: PEGI 12

Täiesti hullumeelne hind.

_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArvQ
HV Guru
Keelatud avatar

liitunud: 29.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2011 15:36:43 vasta tsitaadiga

Ei ma kah aru saa miks see DD nii kallis tihtipeale on.
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pealuu
HV veteran
pealuu

liitunud: 07.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2011 15:50:11 vasta tsitaadiga

kui on lolle, kes sellise hinnaga ostavad, siis võivad nad mu poolest vabalt ka 100raha hinnale juurde liita. iseasi kui oleks näha, et nad tõesti soovivad digital download asja tõsiselt edendada.
Kommentaarid: 211 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wilddog
HV vaatleja

liitunud: 27.05.2004




sõnum 21.09.2011 15:50:53 vasta tsitaadiga

Oodata kas häid diile või olla "rongist" nn pool aastat maas, siis nopib neid ala 25€/24£ mänge. Samal ajal eestis ikka maksad ca 60€.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2011 15:55:00 vasta tsitaadiga

weasel kirjutas:
PS Stores mäng Driver San Francisco (£57.99/€69.99) Rating: PEGI 12

Täiesti hullumeelne hind.
´

üksi osta on kulukas aga gameshare teeb asja vägagi soodsaks icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArvQ
HV Guru
Keelatud avatar

liitunud: 29.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2011 15:57:39 vasta tsitaadiga

Neid mänge saab kah gamesheeriga jagada? Kas asi karmimaks ei ole läinud?
Pole nii ammu PSN'iga kokku puutunud icon_neutral.gif
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10.10.10
Kreisi kasutaja
10.10.10

liitunud: 10.10.2010




sõnum 21.09.2011 16:43:19 vasta tsitaadiga

Poes meil see Driver 39.99£...
_________________
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IQzero
HV veteran

liitunud: 21.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2011 17:23:53 vasta tsitaadiga

Keegi veel peale viimast updatet enam netti ei pääse ? Või ma olen ainus... icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 148
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tarmor
HV vaatleja

liitunud: 14.03.2007




sõnum 21.09.2011 17:37:47 vasta tsitaadiga

Mina ka ei pääse enam PSN teenuseid kasutama, brauseriga netti pääsen.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 375, 376, 377 ... 434, 435, 436  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.