Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Tarkvara »  Acrobat Reader vs muud .pdf rakendused märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
sakunne
HV veteran
sakunne

liitunud: 15.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2011 22:07:53 Acrobat Reader vs muud .pdf rakendused vasta tsitaadiga

Huivtkas, kas Acrobat Reader on millegipoolest parem nt CutePDF'st v teistest .pdf lugejatest - on taju ona 50 MB'ga tõeline monstrum võrreldes nt CutePDF 12 MB - kuskil peab konks olema - mina ei leidnud icon_sad.gif
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2011 22:08:38 vasta tsitaadiga

Ta ei ole nii armas kui CutePDF.
_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2011 22:26:38 vasta tsitaadiga

Ise eelistan lugemiseks Foxiti oma. Ubuntus aga liigutab muidu Windovsis uimane Reader küll nobedalt.
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2011 22:31:34 vasta tsitaadiga

Adobe oma on ainukene, mis näitab PDF-i alati korrektselt ja prindib PDF-i alati korrektselt. Teised teevad vahepeal jumal-teab-mida. Foxiti Firefoxi pluginiga on mul nii palju maadlemist olnud, et halb hakkab, lihtsalt "error", nice noh.
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ThedEviL
HV Guru
ThedEviL

liitunud: 13.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2011 22:37:38 vasta tsitaadiga

maatriks, oleneb millega pdf tehtud on. Juhtub vahel ka vastupidi nt foxiti creatoriga
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2011 22:39:08 vasta tsitaadiga

maatriks, ju siis on sul vajadusest lähtuvalt suuremad nõudmised. Kuna aga Adobe Readeris ei saanud lahtreid täita, siis tekkis vajadus seda võimaldava proge järgi. Foxit suudab, mulle see loeb.
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2011 07:18:23 vasta tsitaadiga

Kui äärmist täpsust taga ei aja, siis on jah palju paremaid alternatiive nagu Foxit,SumatraPDF,CutePDF jne...
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aldios
HV kasutaja
aldios

liitunud: 25.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2011 14:00:38 vasta tsitaadiga

Minu + sumatrale pisike ja väle lihtsalt vaatamiseks temast küll ja küll.

http://blog.kowalczyk.info/software/sumatrapdf/free-pdf-reader.html

_________________
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2011 15:13:03 vasta tsitaadiga

Isegi sai kunagi SumatraPDF'i kasutatud, siis mingi aeg läksin Foxitile üle (jään ilmselt v4 peale paigale, sest v5 on on ikka ehe jubedus kuubis).
_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2011 14:48:19 vasta tsitaadiga

... annaks ise kah hääle tavakasutuse puhul Foxit poolt, suhteliselt kompaktne ja nobe ning seejuures ka üsna funktsionaalne, kuigi märkusena võib lisada, et kui veel mõned aastad tagasi oli vaja päris tihti pdf -iks tehtud CAD jooniseid avada, siis Foxit kippus teinekord joonise komponente ära kaotama näitamisel ja/või printimisel ...
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2011 09:14:24 vasta tsitaadiga

Kasutan Foxiti, kuid on olnud PDFe mida Foxit lugeda ei suuda, Adobe reader aga küll. Probleem võib tekkida kui on mingi blanketi täitmine vms.
Näiteks Foxitis täidad blanketi ära, salvestad, avad uuesti aga midagi pole salvestunud. Sama dokumendi puhul Adobe readeris aga pole sellist probleemi.
Printimisvõimalusi on Adobe Readeris ka rohkeim. Nii et kõiki asju ilma Adobe Readerita ajatud ikkagi ei saa. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2011 10:04:02 vasta tsitaadiga

PDF-XCange sai minu valikuks dokumentide kaemisel. Aeglasel masinal kiirem teistest sünnitistest.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 30.07.2011 10:18:34 vasta tsitaadiga

Adobe Readeri pikajalise kasutajana võin öelda igatahes sed,a et uuema aja AR-id on juba tunduvalt väiksemad ressursivajajad kui vanemad versioonid ning liigutavad ennast vägagi kiiresti.

Ja seda on näha enda nii uuema arvutiga kui ka vanema arvutiga. Ja 6 aastat vana masin on tänapäeva mõistes ikka juba väga-väga vana ja aeglane vanake. icon_smile.gif
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dzombe
HV kasutaja

liitunud: 17.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2011 13:37:45 vasta tsitaadiga

No kui vaja AR kõrvale "ilusat" PDF lugejat ning pisimärgete kiiret tegemist, siis on Nitro PDF Reader ka võimalik variant.
_________________
--


viimati muutis dzombe 10.08.2011 22:25:59, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Petz
HV Guru

liitunud: 05.11.2001




sõnum 10.08.2011 00:36:52 vasta tsitaadiga

Kõigist arvutitest Adobe eemal hoitud ja ei mäleta, et ükski dokument oleks Foxitile üle jõu käinud thumbs_up.gif
PDF printeriks aga Bullzip!
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CurJam
HV kasutaja
CurJam

liitunud: 05.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2011 10:28:06 vasta tsitaadiga

Mina soovitan samuti Foxit readerit. Kiire ja väikse install-suurusega. Adobe Readerist ei taha enam midagi kuulda.
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakunne
HV veteran
sakunne

liitunud: 15.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2011 13:54:25 vasta tsitaadiga

Kuidas ArchCAD'i dokumentide printimisega on icon_rolleyes.gif

Dijital kirjutas:
Isegi sai kunagi SumatraPDF'i kasutatud, siis mingi aeg läksin Foxitile üle (jään ilmselt v4 peale paigale, sest v5 on on ikka ehe jubedus kuubis).
Mispoolest v. 5 jubedus on ?
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
YvaaT
HV kasutaja

liitunud: 03.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2011 22:27:46 vasta tsitaadiga

Autocadi kasutajana on mul töös Acrobat 7. Kahjuks pärast 8-ndat versiooni ei ole programm oma ebameeldiva kasutajaliidese tõttu enam tarbitav.
Olen proovinud väga paljusid erinevaid vabavaralisi programme, aga Acrobati asendajat ei ole veel leidnud (kahjuks). Põhjuseks on enamasti igasugused pisivead, mis on täppisjoonise puhul olulised. Acrobadi puhul võib enam-vähem kindel olla, et pdf on see, mida sa tahtsid, ka said pdf-ina. Teiste puhul peab kontrollima. Aga keerulise joonise puhul on väga raseke kõike alati üle vaadata.
Mingi aeg tagasi oli Adobe puhul probleemiks kiirus, samas on masinad kiiremaks läinud ja see pole enem teab mis takistus.
Ühesõnaga kodukasutaja võib väga vabalt igasugu muid asju kasutada, aga kui tahad kindel olla siis kahjuks pead kasutama seda, mis toimib kindlamalt.

_________________
Elu on imelik, aga kõik kipuvad seda kole tõsiselt võtma...
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dzombe
HV kasutaja

liitunud: 17.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2011 12:25:03 vasta tsitaadiga

Et Acrobat Reader X on kole ja AutoCAD 2008 või 2011 on ilus ^^. CAD kasutades ei saa sa uuemate Readerite kiiruse üle kurta, pigem uimasid versioonid 7.xx kui versioonid alates Rearer 9'st.
_________________
--
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
YvaaT
HV kasutaja

liitunud: 03.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2011 16:58:38 vasta tsitaadiga

dzombe kirjutas:
Et Acrobat Reader X on kole ja AutoCAD 2008 või 2011 on ilus ^^. CAD kasutades ei saa sa uuemate Readerite kiiruse üle kurta, pigem uimasid versioonid 7.xx kui versioonid alates Rearer 9'st.

Üks asi on see, mida sa kodus katsetad, teine asi on mida sul tööandja sulle ostab ja mida sa igapäevaselt pead kasutama...
AutoCadist rääkides, siis saab ka kõige uuemale oma vana profiili sisse laadida ja näeb välja täitsa normaalne ja töötab ka.

_________________
Elu on imelik, aga kõik kipuvad seda kole tõsiselt võtma...
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakunne
HV veteran
sakunne

liitunud: 15.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2011 11:50:08 vasta tsitaadiga

Kuidas on .pdf editoritega - googeldus annab neid igavese hulga, kas üldse on võimalik .iga pdf faili muuta icon_eek.gif

viimati muutis sakunne 13.09.2011 12:49:32, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2011 12:34:54 vasta tsitaadiga

PDFill peaks tasuta olema.
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2011 13:40:29 vasta tsitaadiga

sakunne kirjutas:
Kuidas on .pdf editoritega - googeldus annab neid igavese hulga, kas üldse on võimalik .iga pdf faili muuta icon_eek.gif

Skaneeritud dokumenti, millest on PDF tehtud, minu teada ei saa muuta. Saab eksportida Wordi või mõnda muusse editeerimisprogrammi, aga see tulemus ei pruugi eriti ilus olla.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2011 15:15:21 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
sakunne kirjutas:
Kuidas on .pdf editoritega - googeldus annab neid igavese hulga, kas üldse on võimalik .iga pdf faili muuta icon_eek.gif

Skaneeritud dokumenti, millest on PDF tehtud, minu teada ei saa muuta. Saab eksportida Wordi või mõnda muusse editeerimisprogrammi, aga see tulemus ei pruugi eriti ilus olla.

Kui pead silmas seda, et pdf-i sees on pilt, siis saab ka seda muuta. Muidugi mitte pilti ennast, aga pildi peale saab kommentaarikaste teha küll. Proovi kas Nitro PDF Readerit (teised pdf-editorid töötavad kindlasti ka) või siis võta selline pilt-pdf lahti Inkscape-is. Igasuguseid pildi kujul skännitud pdf-vorme täidetud arvutis sedasi küll.

Muidugi pole ühegi pdf-i muutmine sama lihtne kui tekstidokumendi muutmine - sellega on ikka hulga rohkem nikerdamist.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakunne
HV veteran
sakunne

liitunud: 15.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2011 16:21:40 vasta tsitaadiga

udusiil kirjutas:
PDFill peaks tasuta olema.
Reader küll, a'editori eest tahavad raha icon_cry.gif

Proovisin Foxit PDF Editori, tundub päris kobe olevat
siin on ka variante>
http://software.tech-faq.com/free-pdf-editors.html
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2011 16:46:26 vasta tsitaadiga

sakunne, sellest sulle ei piisa? http://www.pdfill.com/pdf_tools_free.html
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sakunne
HV veteran
sakunne

liitunud: 15.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2011 23:39:16 vasta tsitaadiga

udusiil kirjutas:
sakunne, sellest sulle ei piisa? http://www.pdfill.com/pdf_tools_free.html

Hehheee seal editor on tasulina ja seda mul just vaja.

Siiani proovind: InFix, PDFill PDF Editor ja Foxit - kõik päris head asjad, pole veel otsustanud, millise soetan.

Siin on veel põnevat softi:
http://www.cadkas.com/


Tulles tagasi Auto/ArchiCAD'i teema juurde
YvaaT kirjutas:
...Olen proovinud väga paljusid erinevaid vabavaralisi programme, aga Acrobati asendajat ei ole veel leidnud (kahjuks)...

Kas Foxit Phantom ei anna mõõtu välja - pole küll vabavara icon_rolleyes.gif


viimati muutis sakunne 14.09.2011 13:21:25, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2011 13:18:51 vasta tsitaadiga

Nitro PDF Reader on tasuta ja sisaldab teatavaid muutmisfunktsioone - kommenteerimine jms, mis teistel nimetatutel on tasulised. Tavaliselt piisab sellest.
_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakunne
HV veteran
sakunne

liitunud: 15.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2011 13:22:44 vasta tsitaadiga

Tulles tagasi Auto/ArchiCAD'i teema juurde
YvaaT kirjutas:
...Olen proovinud väga paljusid erinevaid vabavaralisi programme, aga Acrobati asendajat ei ole veel leidnud (kahjuks)...

Kas Foxit Phantom ei anna mõõtu välja - pole küll vabavara icon_rolleyes.gif

_________________
Kuna ei pruugi õigel ajal foorumisse sattuda:
SMS: 5051598 [võõraid tel. ei vasta]
Email sakunne@seenior.ee
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Metsjeesus
HV Guru
Metsjeesus

liitunud: 12.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2011 13:35:35 vasta tsitaadiga

Foxit'i kasutaja.
_________________
Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2011 17:16:29 vasta tsitaadiga

sakunne, Ma proovisin mingi aeg samuti erinevaid softe millega PDF failis mingi tekst kustutada ja see uuega asendada.
Enamus on tasulised.Tasuta versioonidel on väga piiratud ja ära peidetud valikud muutmiseks.

Hetkel kasutan hoopis veebipõhist ja see saab tööga hakkama: http://www.pdfescape.com/open/

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakunne
HV veteran
sakunne

liitunud: 15.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2011 12:52:25 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:
sakunne, ... Hetkel kasutan hoopis veebipõhist ja see saab tööga hakkama: http://www.pdfescape.com/open/
Pole paha mõte, seda enam, et liiga sageli .pdf'fide toimetamist just vaja ei lähe icon_smile.gif
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Celion
HV kasutaja
Celion

liitunud: 31.10.2002




sõnum 15.09.2011 13:16:14 vasta tsitaadiga

Mina olen endiselt Adobe Readeri pooldaja, kuigi vahepeal kasutasin paar aastat Foxit Readerit. Kahel põhjusel:
  • Erinevalt vanematest versioonidest toetab Adobe Reader X kommenteerimist.
  • Foxit oli ilus ja kiire, aga tal on üks tülikas viga - sellega salvestatud PDFe ei pruugi olla võimalik teiste asjadega avada. Salvestasin omal ajal ühe loengu materjalid (poolteist aastat tagasi?) ja kui nüüd neid tuttavatele edastasin, siis enamus kurtsid, et ei saa faili avada Adobe Readeriga. Google väitel ei ole see ainult minu probleem.


Ja natuke tähenärimist - Adobe Acrobat on tarkvara, millega PDFe teha. Adobe Reader on tarkvara, millega PDFe vaadata. Selline asi nagu Adobe Acrobat Reader kadus juba 2003 suvel, kui see Adobe Readeriks ümber nimetati (versioon 6.0).

Mis aga puutub PDFide genereerimisse, siis tööandja ostetud Acrobat 6.0 teeb tüüpilistest Wordi dokumentidest väiksemaid PDFe kui Word 2003, CutePDF või PrimoPDF (muid ei ole proovinud). CutePDF ei saanud mingite dokumentidega üldse hakkama. PDFide toimetamist ei ole õnneks vaja olnud - selleks võetakse muus formaadis originaal, tehakse seal muudatused ja luuakse uus PDF. icon_wink.gif

_________________
Ostan Roger Zelazny "Amberi kroonikad" (soovitatavalt eesti keeles).
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killerwave
HV Guru
Killerwave

liitunud: 05.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2011 21:52:56 vasta tsitaadiga

Foxit seni tore olnud(viimased 4 aastat juba) aga kui asi läheb suurte ja paljusid pilte sisaldavate failideni siis Foxit sureb rämedalt maha lihtsalt, scrollimine lehelt lehele on tõeline piin ja kuna tegu on suure failiga siis ilmselgelt on vaja kiirelt liikuda lehekülgede vahel. icon_evil.gif See Foxiti enda mingi kala arvatavasti. Sest nagu ma natuke lugesin leidub ka teistel sama jama. Muidu mulle meeldib Foxiti interface jne aga no lihtsalt kiilub. Ehk keegi sama probleemi ees olnud ja lahenduse leidnud?
Adobe samas töötab aga puhtalt ka selliste failide puhul. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakunne
HV veteran
sakunne

liitunud: 15.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2012 13:36:05 vasta tsitaadiga

Olen siin proovinud igasuguseid, a'sõlale on jäänud Sumatra:
http://lifehacker.com/5328211/five-best-pdf-readers
Ikka mõnusalt väike ja kiire, kui mul on vaja rohkem funktsioone, siis kasutan juba mõnda vingemat riista ... Acrobat X näiteks

_________________
Kuna ei pruugi õigel ajal foorumisse sattuda:
SMS: 5051598 [võõraid tel. ei vasta]
Email sakunne@seenior.ee
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2012 08:33:00 vasta tsitaadiga

sakunne kirjutas:
Olen siin proovinud igasuguseid, a'sõlale on jäänud Sumatra:
http://lifehacker.com/5328211/five-best-pdf-readers
Ikka mõnusalt väike ja kiire, kui mul on vaja rohkem funktsioone, siis kasutan juba mõnda vingemat riista ... Acrobat X näiteks

Väga tore leid on see jah. Proovisin ise ka ära - pisike, kiire, oskab palju formaate avada (sh djvu, comic book cbz ja cbr). Ja lisaks on veel eesti keel ka olemas keelevalikute hulgas. Esmapilgul ei näinud ka ühtegi tõlke- ega õigekirjaviga, tundub väga korrektne töö olevat. Tänud Aivo Kuhlbergile selle eest!
Ainus puudus on tõepoolest see, et kasutada saab teda vaid esmase pdf readerina, millega saab dokumendist kiire ülevaate. Kui on vaja täita mõnd pdf-vormi, siis tuleb dokument paraku avada mõnes kogukamas readeris, sest Sumatra tõepoolest on vaid reader, täidetavaid vorme seal täita ei saa. Samuti on printimise seadistamise võimalused väga tagasihoidlikud.
Aga selle peale on Sumatra tegijad ka mõelnud - teised tuntud ja installitud pdf-readerid on loetletud failimenüüs ja vajadusel saab faili sealtkaudu otse avada teises readeris.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2012 18:07:53 vasta tsitaadiga

Ma aastaid tagasi kasutasin ka Sumatrat, kuid siis ühel hetkel miskipärast ei suutnud ta osasid igapäevaseid pdf'e avada, ilmselt mingi uus pdf formaat vms hakkas levima, näitas ainult tühja lehte ja seda päris pikka aega, mitmete uuendustega miskit ei muutunud. Siis liikusingi Foxiti peale.
_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sakunne
HV veteran
sakunne

liitunud: 15.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2012 15:05:10 vasta tsitaadiga

Tasuks veel vaadata 'Evince document viewer':
http://library.gnome.org/users/evince/stable/
Samuti eestikeelne ja näitab mitmeid formaate

_________________
Kuna ei pruugi õigel ajal foorumisse sattuda:
SMS: 5051598 [võõraid tel. ei vasta]
Email sakunne@seenior.ee
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2012 15:19:21 vasta tsitaadiga

PDF-XChange Viewerit võite ka uurida. Saadaval nii nuditud tasuta, kui tasulise variandina
_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
cirius
HV kasutaja
cirius

liitunud: 18.04.2004




sõnum 17.04.2012 17:22:00 vasta tsitaadiga

Kasutan Adobe Reader X ja Foxit Phantomi 1.0. Viimane on küll lollikindel asi, kommentaarid, muutmised, juurde kirjutamised ja teksti esiletõstmised värvi näol. Mis põhiline miks see mitte vabavara on, on see, et pidevalt on vaja mingist saja lehelisest kataloogist välja saada näiteks lehed 42-48 ja siis on Foxit arvutis ka printerina ja siis lihtsalt valin printeri ja saan oma osa sealt kätte ilusti.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2012 19:29:05 vasta tsitaadiga

Pdf printeriks on mul kasutusel Bullzip PDF Printer. Enne kasutasin PDF995
_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2012 10:49:00 vasta tsitaadiga

Foxit ikka kõike ei ava, praegu jälle juhus kus Foxit jookseb PDF avamisel kokku aga Adober reader avab ilusti. Sisaldab täidetavaid vorme.
Office 2013 pidi avama PDFe ja saama muuta, keegi katsetand?
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2012 10:53:25 Re: Acrobat Reader vs muud .pdf rakendused vasta tsitaadiga

sakunne kirjutas:
Huivtkas, kas Acrobat Reader on millegipoolest parem nt CutePDF'st v teistest .pdf lugejatest - on taju ona 50 MB'ga tõeline monstrum võrreldes nt CutePDF 12 MB - kuskil peab konks olema - mina ei leidnud icon_sad.gif

* Dokumentide täitmine
* DRM
* Printimine
* Värivhaldus
* Korrektselt kuvamine

Jne jne. Niipeal kui kasutusele tulevad keerulisemad PDF dokumendid on igasugused alternatiivid käpuli. Nt. täidad vormi ära ja vajutad saatmis nuppu ei oska tavaliselt teised PDF lugejad miskit peale hakata. Või kaotavad teised PDF lugejad lihtsalt elemente ära.

Kui sa aga kasutad seda lihtsalt mingite PDF raamatute lugemiseks või muude lihtsate dokumentide avamiseks, siis miks mitte kasutada Windowsisse sisse ehitatud PDF lugejat?

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2012 11:00:38 Re: Acrobat Reader vs muud .pdf rakendused vasta tsitaadiga

d3t kirjutas:
siis miks mitte kasutada Windowsisse sisse ehitatud PDF lugejat?
icon_eek.gif
Windows 8-l?
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2012 11:08:34 vasta tsitaadiga

DVDRW, jep, täitsa sisse ehitatud icon_razz.gif
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2012 11:18:17 vasta tsitaadiga

d3t, maailm ei koosne ainult W8-st. W7-l, Vistal ja XP-l seda pole. Mudida saab ka pdf-e LibreOfficega.
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2012 11:34:29 vasta tsitaadiga

Märt., upgrade hind on nii madal, et patt oleks vahele jätta. Uue Office 2013 saab ka ilusti PDF'e muuta.
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2012 13:39:10 vasta tsitaadiga

Ise kasutan Ubuntut. icon_smile.gif Ja ülejäänud kodused tambiks mu mutta, kui seda teeksin. Arvatavasti, kui XP tugi kaob, läheb mingi Linux, aga mitte W8. thumbs_up.gif Ja W7-l olevat tuge kuni 2020, nii et upgradet ei tule.
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 10.12.2012 16:31:24 vasta tsitaadiga

Adobe tooted igast asendist. Alles sattus juhtum, kus OS X'i sisseehitatud vaatur ei suutnud elektriarvet kuvada. Probleem lahenes Adobe Readeri paigaldusega.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2013 15:11:12 vasta tsitaadiga

Probleem Adobe Readeriga. Nimelt kui avada vähemalt kaks PDF faili, siis esimene avaneb ja saab kasutada normaalselt, aga iga järgmisega on probleem. Nimetaks seda mingiks kummaliseks suumimiseks readeri poolt, kus dokument muutub hiire kursorit liigutades või ka niisama idlena avatuna olles häguseks ning keskele tekib diagonaalselt kummaline kokkupuutejoon.

Video näitab olukorda. Pange tähele, millises järjekorras dokumendid avan. Ja see ei sõltu dokumentidest, iga PDF-iga esineb see probleem.


Link
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Tarkvara »  Acrobat Reader vs muud .pdf rakendused mine lehele 1, 2  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.