Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Heroes of Newerth märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 24, 25, 26 ... 28, 29, 30  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2011 09:36:25 vasta tsitaadiga

Ärge palun pange neid nõmedaid videosid siia thumbs_down.gif
_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaurrrr
HV kasutaja

liitunud: 06.03.2008




sõnum 23.08.2011 13:10:42 vasta tsitaadiga

After months of waiting, the second community created hero, the Geomancer, is finally here! Designed by community members Phopis and Chibbi, the "Megapede" is set to release this Friday.

Take a first look and read more about Megapede by visiting our Xfire Community Page. Become a member today for upcoming player events and much more!


Pilt missugune "MEGAPEDE" peaks välja hakkama nägema
Spoiler Spoiler Spoiler


Hero nime valikuga on ikka totaalselt täppi pandud icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2011 16:38:17 vasta tsitaadiga

hähähhä
_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaurrrr
HV kasutaja

liitunud: 06.03.2008




sõnum 23.08.2011 23:47:33 vasta tsitaadiga

Müüa ikka Legacy account ! 1720mmr , Eesti lipp, ja muud pahna.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kristjan*
Kreisi kasutaja
kristjan*

liitunud: 18.08.2008




sõnum 23.08.2011 23:52:09 vasta tsitaadiga

Hind?
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaurrrr
HV kasutaja

liitunud: 06.03.2008




sõnum 24.08.2011 16:29:07 vasta tsitaadiga

30 Eurot.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FeZ
HV kasutaja

liitunud: 15.02.2006




sõnum 24.08.2011 16:48:51 vasta tsitaadiga

mille eest see 30 eurot?
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t2ring
Kreisi kasutaja
t2ring

liitunud: 26.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2011 16:53:03 vasta tsitaadiga

Eestis nendele Legacy accountidele turgu väga pole... ebays vist saad kergemini lahti, ise müüsin mingile aafriklasele 15€... See 30€ on natuke liiga palju, aga edu!
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kristjan*
Kreisi kasutaja
kristjan*

liitunud: 18.08.2008




sõnum 24.08.2011 16:58:46 vasta tsitaadiga

30€ on ju täielik overkill. Ega need legacy kasutajad veel nii hinnas ka pole. icon_neutral.gif
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FeZ
HV kasutaja

liitunud: 15.02.2006




sõnum 24.08.2011 17:14:35 vasta tsitaadiga

algul arvasin et äkki ta selle "MMR" pärast...aga see oleks ju lollus icon_smile.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaurrrr
HV kasutaja

liitunud: 06.03.2008




sõnum 24.08.2011 17:23:33 vasta tsitaadiga

No mina arvestasin enda hinna jälgides välismaa turgu kus liiguvad legacy kasutajad kallimalt isegi.

Golden Shieldiga accoundid on saja dollari ligidale ( oman ,aga ei müü.)

http://www.elitepvpers.com/forum/heroes-newerth/1354602-selling-hon-legacy-account.html
http://www.sythe.org/showthread.php?t=1193432

Okei, Võin hinda langetada ka . 25 eur ikka kirves ?
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flasky
HV kasutaja
Flasky

liitunud: 19.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2011 19:41:13 vasta tsitaadiga

Müüks enda oma 20€, kui keegi huvitatud on. Aga pean tunnistama, et PSR ja MMR küllaltki madalad (aga eks olegi lõbus neid ülesse boostida icon_biggrin.gif)
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaurrrr
HV kasutaja

liitunud: 06.03.2008




sõnum 29.08.2011 16:12:54 vasta tsitaadiga

AINULT TÄNA LEGACY KONTO 1700+ MMR !! AINULT 15 EUROT !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dinkz
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.04.2008




sõnum 29.08.2011 16:40:32 vasta tsitaadiga

Keegi võiks need viimased postid eemaldada, selles alafoorumis äritegevust ei korraldata.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiiru
HV kasutaja
Hiiru

liitunud: 19.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2011 18:23:18 vasta tsitaadiga

Keegi vahel nalja tahab siis üleval stream kuda ma paari sõbraga vahel õhtuti mängin.

http://Twitch.tv/piiks
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dsg
HV kasutaja
dsg

liitunud: 15.07.2007




sõnum 31.08.2011 11:45:10 vasta tsitaadiga

ebays liiguvad 50 dollarit + legacy kontod muidu.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kristjan*
Kreisi kasutaja
kristjan*

liitunud: 18.08.2008




sõnum 31.08.2011 12:34:32 vasta tsitaadiga

dsg kirjutas:
ebays liiguvad 50 dollarit + legacy kontod muidu.

srsly, edu neile lollakatele, kes neid ostavad sellise hinnaga. thumbs_down.gif
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Minttunator
HV kasutaja
Minttunator

liitunud: 13.04.2007




sõnum 31.08.2011 17:05:55 vasta tsitaadiga

kristjan* kirjutas:
dsg kirjutas:
ebays liiguvad 50 dollarit + legacy kontod muidu.

srsly, edu neile lollakatele, kes neid ostavad sellise hinnaga. thumbs_down.gif


Miks nad lollakad on? Ma ei ole uusi hindu küll kokku löönud, aga ma oletan, et kõikide tegelaste eraldi väljaostmine maksab nüüd rohkem kui 50 taala.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 31.08.2011 17:08:37 vasta tsitaadiga

miks sul kõiki vaja osta on?
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flasky
HV kasutaja
Flasky

liitunud: 19.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2011 17:23:50 vasta tsitaadiga

ertr2 kirjutas:
miks sul kõiki vaja osta on?


Legacyga ei olegi icon_cool.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaurrrr
HV kasutaja

liitunud: 06.03.2008




sõnum 09.09.2011 10:31:44 vasta tsitaadiga

Ikka 1700+ MMRiga kasutaja müüa !!! Hinnaks 15 eurot ainult täna !
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JTalv
HV vaatleja

liitunud: 09.09.2011




sõnum 09.09.2011 13:09:24 vasta tsitaadiga

kaurrrr kirjutas:
Ikka 1700+ MMRiga kasutaja müüa !!! Hinnaks 15 eurot ainult täna !


Tere,

olen kindlasti huvitatud teie kasutajast. Andke palun enda e-mail.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bush
Kreisi kasutaja
bush

liitunud: 14.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2011 21:50:04 vasta tsitaadiga

On dibiilid ikka reede õhtul teevad downtime.
_________________
>OSTA ÕLUT
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tonsor
Kreisi kasutaja
Tonsor

liitunud: 24.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2011 01:44:54 vasta tsitaadiga

Pole mänginud mingi kuu ehk? Väga ei julge online minna ja vaadata, mitu uut skinni ja champi välja lastud on.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Saiapäts
HV kasutaja
Saiapäts

liitunud: 02.10.2008




sõnum 10.09.2011 09:51:25 vasta tsitaadiga

Tonsor kirjutas:
Pole mänginud mingi kuu ehk? Väga ei julge online minna ja vaadata, mitu uut skinni ja champi välja lastud on.


Champi icon_sad.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaurrrr
HV kasutaja

liitunud: 06.03.2008




sõnum 10.09.2011 12:00:01 vasta tsitaadiga

teevad liiga palju uuendusi :S
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jhael
HV kasutaja
Jhael

liitunud: 13.12.2008




sõnum 10.09.2011 22:40:02 vasta tsitaadiga

Keegi teine siin kes linuxi all ja ati kaardiga? On kaks game-breaking ebameeldivust...tahaks teada kas ainult enda süü või võin sõrme kellegi teise poole suunata...
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
xpander
HV veteran
xpander

liitunud: 24.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2011 23:44:16 vasta tsitaadiga

Jhael kirjutas:
Keegi teine siin kes linuxi all ja ati kaardiga? On kaks game-breaking ebameeldivust...tahaks teada kas ainult enda süü või võin sõrme kellegi teise poole suunata...

ma olen ati kaardiga linuxi all.
pole probleeme olnud..aga mis mureks?

_________________
Linux Gaming Videos: Xpander69
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bush
Kreisi kasutaja
bush

liitunud: 14.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2011 00:08:20 vasta tsitaadiga

Vahepeal ei saa mängu sisse. Kas ma olen ainuke kelle MM ei tööta?
_________________
>OSTA ÕLUT
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kristjan*
Kreisi kasutaja
kristjan*

liitunud: 18.08.2008




sõnum 11.09.2011 01:02:59 vasta tsitaadiga

bush kirjutas:
Vahepeal ei saa mängu sisse. Kas ma olen ainuke kelle MM ei tööta?

Neil oli seal mäletamist mööda vahepeal isegi mingi teade üleval serveri probleemide kohta. Eile õhtul oli üle viie tunni maas mäng ning täna õhtul olid samuti probleemid. thumbs_down.gif
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jhael
HV kasutaja
Jhael

liitunud: 13.12.2008




sõnum 11.09.2011 11:22:45 vasta tsitaadiga

xpander kirjutas:
Jhael kirjutas:
Keegi teine siin kes linuxi all ja ati kaardiga? On kaks game-breaking ebameeldivust...tahaks teada kas ainult enda süü või võin sõrme kellegi teise poole suunata...

ma olen ati kaardiga linuxi all.
pole probleeme olnud..aga mis mureks?
Pilt on frozen. Mäng jookseb normaalselt aga pilt ei uuenda ennast. Kui alla panna ja uuesti ette võtta siis uuendab. Aga siis edasi on jälle frozen. (Mingi 30 korda restarti mängule tehes hakkab lõpuks tööle)

Teine on, et mängus sees ei saa mingit single-target asja/skilli/assisti kasutada. Kursori kõik kenasti värvib ära, et valmis castima aga midagi klikkida siis ei saa. Isegi puid ei saa süüa icon_lol.gif

Huvitav asi on see, et ennem töötas suurepäraselt. Mõningad nädalad tagasi ilmus see probleem. Ja nad ei ilmunud koos.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
FeZ
HV kasutaja

liitunud: 15.02.2006




sõnum 11.09.2011 11:46:52 vasta tsitaadiga

"exclusive mode" graphic optioni alt...teeb äkki midagi paremaks sul?
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xpander
HV veteran
xpander

liitunud: 24.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2011 11:55:17 vasta tsitaadiga

fglrx(prop ati) on ikka? või kasutad neid open source pidureid?
mul catalyst 11.8 ja probleeme küll pole olnud.
muidu see et pilt jääb seisma võib mingisugune compiz säte olla sul mis ati driverile ei sobi.juhul kui kasutad compiz üldse.

_________________
Linux Gaming Videos: Xpander69
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jhael
HV kasutaja
Jhael

liitunud: 13.12.2008




sõnum 11.09.2011 12:12:05 vasta tsitaadiga

catalyst ikka. 11.8

full-screenis kaob esimene probleem. aga teine on alles.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
xpander
HV veteran
xpander

liitunud: 24.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2011 18:37:01 vasta tsitaadiga

Jhael kirjutas:
catalyst ikka. 11.8

full-screenis kaob esimene probleem. aga teine on alles.


vot ei tea..endal pole selliseid probleeme ja mängin aknas tavaliselt.
proovi HoN foorumist otsida.

_________________
Linux Gaming Videos: Xpander69
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaurrrr
HV kasutaja

liitunud: 06.03.2008




sõnum 11.09.2011 18:44:36 vasta tsitaadiga

HoNi võlu minusilmis langeb...
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 11.09.2011 20:01:46 vasta tsitaadiga

bush kirjutas:
Vahepeal ei saa mängu sisse. Kas ma olen ainuke kelle MM ei tööta?

Kalab järjepidevalt... update jälle, aga asi ikka metsas.
Minecraft uuendust ka pole...õnneks tihe töönädal tulemas icon_smile.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nestev
HV kasutaja

liitunud: 10.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2011 22:16:39 vasta tsitaadiga

Jhael kirjutas:
....

Teine on, et mängus sees ei saa mingit single-target asja/skilli/assisti kasutada. Kursori kõik kenasti värvib ära, et valmis castima aga midagi klikkida siis ei saa. Isegi puid ei saa süüa icon_lol.gif

Huvitav asi on see, et ennem töötas suurepäraselt. Mõningad nädalad tagasi ilmus see probleem. Ja nad ei ilmunud koos.

Mod-e kasutad? Sõbral igatahes põhjustasid nad samasuguse asja.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaurrrr
HV kasutaja

liitunud: 06.03.2008




sõnum 27.09.2011 19:01:49 vasta tsitaadiga

Oleks siin paar inimest kellega kokku panna mingine tiim, millega võiks vahest for fun HoN tournamente lasta jne... ei vaja mingisied high-skilled vendasid... NT 1600+ kutid.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
slingshot
HV kasutaja

liitunud: 24.09.2009




sõnum 28.09.2011 11:56:50 vasta tsitaadiga

ma oma sõbradega koguaeg mängime koos meid on 4 ja kd on kõigil 1+ aga psr kõigub 1550 1600 vahel no ei lähe edasi kuigi vahest on recent games kõik win win win win win järiest
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiwefak
HV kasutaja

liitunud: 29.10.2010




sõnum 28.09.2011 13:27:37 vasta tsitaadiga

slingshot kirjutas:
ma oma sõbradega koguaeg mängime koos meid on 4 ja kd on kõigil 1+ aga psr kõigub 1550 1600 vahel no ei lähe edasi kuigi vahest on recent games kõik win win win win win järiest

KD eriti rolli ei mängi, endal 0,68kd aga mmr 1840. Support player.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bush
Kreisi kasutaja
bush

liitunud: 14.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2011 13:28:56 vasta tsitaadiga

lisage sõbraks. antnx olen. võiks mõnikord eestlastega koos pubi purustada.
_________________
>OSTA ÕLUT
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
merekas
HV kasutaja

liitunud: 17.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2011 18:25:49 vasta tsitaadiga

Channel "impex" on eestlaste kanal. Lülitage autoconnect sisse ja saate vabalt suhelda.
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
slingshot
HV kasutaja

liitunud: 24.09.2009




sõnum 28.09.2011 23:48:30 vasta tsitaadiga

Rampage for the Win..
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sarin
Kreisi kasutaja
Sarin

liitunud: 04.04.2005




sõnum 11.11.2011 05:52:48 vasta tsitaadiga

Kerge motivatsiooni süst nolaiferitele : www.honwars.com
_________________
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2011 07:07:54 vasta tsitaadiga

Võtan osa honwarsist, 25 pela tehtud thumbs_up.gif
_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Yankuonu
HV kasutaja
Yankuonu

liitunud: 14.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2011 11:02:21 vasta tsitaadiga

Peaks ka vist uuesti mängima hakkama, tundub kuidagi kaua aega möödas millal viimati sees käisin
_________________
"You cannot judge me. I am Justice itself!"
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2011 17:47:35 vasta tsitaadiga

Kui aega üle hakka pihta, ise tahaks sellest mängimisest lahti saada juba icon_neutral.gif
_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Yankuonu
HV kasutaja
Yankuonu

liitunud: 14.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2011 21:45:29 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Kui aega üle hakka pihta, ise tahaks sellest mängimisest lahti saada juba icon_neutral.gif


icon_smile.gif eks see mängimine on niikuinii halb harjumus nagu suitsetamine ja beer_yum.gif aga samas me kõik sureme ühel päeval, lihtsalt gamerid panustavad respawni peale icon_biggrin.gif

_________________
"You cannot judge me. I am Justice itself!"
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dsg
HV kasutaja
dsg

liitunud: 15.07.2007




sõnum 13.11.2011 23:58:05 vasta tsitaadiga

Vahetaks enda legacy konto raha vastu /pm
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Heroes of Newerth mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 24, 25, 26 ... 28, 29, 30  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.