Mäng ei lähe tööle lihtsalt Selles probleem. Kõik võtme regasin ära jne kuid kui käivitada siis viskab appcrashi ette ja minu mõistus enam ei võta, mis valesti on... proovisin teise ketta peale uue windowsi peale lasta ja siis sealt proovida tööle panna aga ikka sama crash.
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Hm dll fail nagu ei sobiks.... DirectX küsimus äkki?
PlatoonSgtElias kirjutas:
Mäng ei lähe tööle lihtsalt Selles probleem. Kõik võtme regasin ära jne kuid kui käivitada siis viskab appcrashi ette ja minu mõistus enam ei võta, mis valesti on... proovisin teise ketta peale uue windowsi peale lasta ja siis sealt proovida tööle panna aga ikka sama crash.
IvarV, aga sain ühe teise revieweriga kontakti ning tol sama teema.. ootab hetkel kuni üks sepp Monza etapilt tagasi naaseb siis ehk leidub mingi fix.. hetkel täitsa masendav _________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
rastaman, proovitud, praegu üritan winxp üldse peale lasta, vaatab mis siis teeb _________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Üks asi tuli veel meelde et ei tea kas selles 2011 F1-s saab nagu tiimikaaslast ka n.ö reguleerida nagu .... boksipeatuste taktikat ise määrata ja mingil määral autot ka seadistada vastavalt rajale.... mitte nagu F1 2010-s oli et mitte midagi sa teha ei saa kuigi tiimikaaslane stardib vahel healt kohalt a la 2-3-4 aga lõppetab ikka mingi 9 või 12-13 kohal
Üks asi tuli veel meelde et ei tea kas selles 2011 F1-s saab nagu tiimikaaslast ka n.ö reguleerida nagu .... boksipeatuste taktikat ise määrata ja mingil määral autot ka seadistada vastavalt rajale.... mitte nagu F1 2010-s oli et mitte midagi sa teha ei saa kuigi tiimikaaslane stardib vahel healt kohalt a la 2-3-4 aga lõppetab ikka mingi 9 või 12-13 kohal
Ei tiimikaaslast ei saa ka uues versioonis ise abistada.Kogu asja point ongi tiimikaaslase edestamises.
Vähemalt mitte siis, kui tiimikaaslane on AI.
Co-op championchip's kus tiimikaaslaseks on näiteks sõber on see samas võimalik.Võid ju sõbrale anda oma auto sätted ja soovitada boksitaktikat, et ta saaks paremaid ringiaegu ja tuleks õigel ajal boksi.See ei pea tingimata rivaalitsemine olema ja arvan, et co-op võib päris lahe tulle, kuna splitscreen on kah mängus (see küll rohkem kui sõbraga ühes ruumis olete, seega PC-le nii ei sobi nagu konsoolidele). _________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Põhjus, miks F1 2011 review code tööle ei läinud oli selles, et see vajas SDK GFWL!
Codemasters aga jagas kenasti selle mulle peale Microsoftiga rääkimist ulme, aga mäng tööööötab previewd saate ilmselt siis reede õhtu mu youtubest videona näha _________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Pole paha võib vast öelda. Graafika dx11 peal on täitsa kaunis. Juhitavus paranenud eelmisest, tunnen nagu oleks ka lisatud midagi Shifti taolist, et pea pööraks tiba kurvi poole vms.. (edit: kallutab pigem pead roolitaga vasakule paremale... krt meenutab mingit mängu väga aga mida...)
Hakkan kohe Kersi ja DRS katsetama
Saftey Car oli valikuline osa alguses
Alguse menüü täiesti teine, kampaania menüü on nagu Dirt 2.
Valides Flying lap siis ei alga enne stardi sirget vaid viimasest sektorist
edit: Eh kui rajalt välja sõidad murule, gruusale siis kui valid return to garage on masinal ikka need rokased rohused rehvid all. _________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Hooooolyyyy mooolyyy meheeeed!!!!!!!! KERS ja DRS on SIIIICK!!!!
Elus esimest korda vist kasutan, G27 peal üleval vasaku panin kersi jaoks ja parema nupu ülevalt DRS jaoks. KOHE annab tunda kuda kurvidest minema läheb kiiremini masin kui kersi kasutada nagu nii haige. Siuke fiiling alguses vaatasin, et okkk, Vettel pani 1:22:3 kirja Monzas. Kõige raskem tase, abid maas. Siis ise sõitsin 1:28... aga ei tulnud meelde, et DRS ja KERS ju nuppudena nii kui KERS-i näppisin aeg lendas kohe niuhti alla... kasutasin veel DRS ka ja lõtva 1:24 aeg
oiii meheed, sellest võib täitsa normal F1 mäng veel tulla _________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
tunnen nagu oleks ka lisatud midagi Shifti taolist, et pea pööraks tiba kurvi poole vms.. (edit: kallutab pigem pead roolitaga vasakule paremale... krt meenutab mingit mängu väga aga mida...)
F1 2010-le on kaamera modid saadaval mis sama teevad.Tunduvalt mõnusam kokpitis nii sõita.
Kui see juba vaikimisi sees, siis on õppust võetud modderitest
PlatoonSgtElias , Kas jookseb paremini või halvemini kui F1 2010?
Ma pean silmas, et nüüd on DX11 juba kohe olemas ja ei pea patchi ootama aga muid graafikaeffekte on kah juurde lisatud nagu DoF jne.
Tõmbavad need väga rigelt jõudlust alla?
tomorrow, kõik viled põhjas Monza sirgel 66FPS. 8xQSAA peal. Ehk siis TÄPSELT sama hästi jookseb, kui mitte paremini Dx11 ja Dx9 vahel saab menüüs nüüd valida, imo enne ei saanud vist?
Teen varsti GP stardi, praegu siin katsetan rajal timetrialit sõites
Annan muudest asjadest ka teada.
Keegi võib veel küsimusi esitada _________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
tunnen nagu oleks ka lisatud midagi Shifti taolist, et pea pööraks tiba kurvi poole vms.. (edit: kallutab pigem pead roolitaga vasakule paremale... krt meenutab mingit mängu väga aga mida...)
F1 2010-le on kaamera modid saadaval mis sama teevad.Tunduvalt mõnusam kokpitis nii sõita.
Kui see juba vaikimisi sees, siis on õppust võetud modderitest
TDU2 teemas lugesin ainult vingumist selle sama teema kohalt
tundub, et selle nautimine on väga subjektiivne _________________ ☠
Nüüd ma tean, et Maldonado rääkis tõtt hahaha...
Parabolicast hakkasin juba gaasi tallama kui mõtlesin, et noo krt DRS ka kohe sisse, nii kui DRS sisse vajutasin, ADIOS
Täpselt samamoodi!
Link _________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
norm, kuidas DRS tsoonidega on, on samad, mis võidusõidus või mitte
rääkimata näiteks hooaja viimastest sõitudest, fikseeri ära
olen märganud, et sel hooajal need drs tsoonid valitakse justkui lennult, vahetult enne sõitu
kui mitu sekundit reaalselt on mängus võimalik kersi kasutada _________________ ☠
libe, siiani kõik alad olnud nii nagu sõitudes! Kersi sekundites jagub vist umbes 5ks sekundiks?
SC option millegipärast disabletud nüüdsest tahtsin mõni aeg tagasi proovida ja igal rajal oleks nagu hall see valik.. veider.
Igaljuhul, tahtsin tiba rääkida mängust..
Homme peale 17 tuleb mu youtube kanalile siis esimene gameplay video sellest kus räägin mängust jne, 30minutit videot ka uus India rada sees!
Igatahes, tahaks siin mõne kogenenud F1 sõitja vastukaja nüüd
Mis aega keegi sõitis Toro Rossoga F1 2010 Austraalia rajal?
Ma siin kõik abid maas sõidan ja vastased Legend tasemel. Suutsin kuidagi seal saada 1:30:1xx kindlasti jäi varu aga Toroga polnud väga võimalik paremat vist???? POLE sai 1:27:xxx midagi!
Igaljuhul, lükkasin tööle F1 2011 ja võtsin Austraalia ning RedBulli. Samad sätted, samad vastased. Pole sõideti 1:24
KERS-i ja DRS-i kasutamine õigetel aegadel on lihtsalt ülimalt tähtis!! Kui õieti ei kasuta siis kaotad ikka kohutavalt palju... Kasuta DRS sajandik liiga vara ja seinasõit garanteeritud Nii tõmbab käest ära kohe _________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Igatahes, tahaks siin mõne kogenenud F1 sõitja vastukaja nüüd
Mis aega keegi sõitis Toro Rossoga F1 2010 Austraalia rajal?
Ma siin kõik abid maas sõidan ja vastased Legend tasemel. Suutsin kuidagi seal saada 1:30:1xx kindlasti jäi varu aga Toroga polnud väga võimalik paremat vist???? POLE sai 1:27:xxx midagi!
Igaljuhul, lükkasin tööle F1 2011 ja võtsin Austraalia ning RedBulli. Samad sätted, samad vastased. Pole sõideti 1:24
Igatahes, tahaks siin mõne kogenenud F1 sõitja vastukaja nüüd
Neid peaks siin jaguma kuhjaga Varsti tuleb Ace Combat välja, siis tollele ülevaadet tehes saad kindlasti ka vastukaja siinsetelt kogenud hävitaja pilootidelt
Igatahes, tahaks siin mõne kogenenud F1 sõitja vastukaja nüüd
Neid peaks siin jaguma kuhjaga Varsti tuleb Ace Combat välja, siis tollele ülevaadet tehes saad kindlasti ka vastukaja siinsetelt kogenud hävitaja pilootidelt
tomorrow, pffffffffff, võta kõik abid maha MEES. Aga siis vist ehk polegi kõige hullem aeg ikkagi, kui su 1:24 kuulsin siis küll lõug kukkus vastu lauda vist hahah. Ise väänasin ennast ikka segaseks
Yas Marinas sain aga kõik abid maas 1:35 aja ise (F1 2010) vist mäletad ka näen, et ple siiani üle sõitnud
Muidu vägahea tabel sul
Igatahes, tund pool veel uploadib siin youtube _________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
TC ei saa maha võtta.Keyboardiga ei saaks muidu mängida.Niikui gaasi vajutaks oleks spinn.Paratamatus seega.Käike on väga raske kah klaviatuuriga vahetada kuigi mitte võimatu.
Muud abid maas jah.
ml 1:23:379 austraalias, sama olukord mis tomorrowl
aga muidu huvitaks, et kuidas nad on teinud selle "live the life" vms, et suurem hulk cutscene jne mis peaksid sind rohkem F1 maailma sisendama
a, ja kuidas nürburgring tundub ?
rastaman, sa ka abidega jah?
Nürburgi ei olegi proovida jõudnud veel. Karjääri ka pole väga teinud kuna see on selline preview\review code, et ehk midagi võib veel puudu olla. Ootan karbiversiooni ära, siis näpin karjääri _________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
tomorrow, replayd näitan videos. Aga täpselt samad vaated. Silverstones ehmatasin ära videos ka... panin replay, et näha starti ja, mis vägev action esimeses kurvis toimus. Replay näitas tervet starti ÜHEST kohast, vaatega siis pittide poole kõik masinad sõitsid mööda siis näitas esimest kurvi kus sai näha vägevalt viimaste meeste esimese kurvi läbimist mida helli _________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
and995, nope, aga võin ehk ühe lühikese veel special selle pärast teha? Sain teada, et kui tahad turvaautot rajal näha pead minimum 20% sõidust panema. Loogiline ka pisut. _________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
ikka abidega jah, klaveriga ei saa lihtsalt ilma, puudub ju gaasi- ja piduripedaali üle kontroll
a huvitav et kui 2010s oli mclaren kõige kiirem masin, kas siis 2011s on red bull ? loogiline oleks
kuidas muidu masina setup käib, sama mis 2010s ?
and995, nope, aga võin ehk ühe lühikese veel special selle pärast teha? Sain teada, et kui tahad turvaautot rajal näha pead minimum 20% sõidust panema. Loogiline ka pisut.
and995, vaatasin, et youtubes ka inimesed avaldasid soovi. Teen õhtu video valmis. Vaatan millal üles jaksan laadida Üritan SC rajalt välja rammida ka?
Video üleval igatahes väga halb kvaliteet veel aint
Link _________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.