Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  SEB versus Swedbank ja muud pangad (Uus küsitlus: Millist autentimisvahendit panka sisenemiseks peamiselt kasutad?) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 35, 36, 37 ... 469, 470, 471  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Millist autentimisvahendit panka sisenemiseks peamiselt kasutad?
ID-kaart
14%
 14%  [ 39 ]
Mobiil-ID
27%
 27%  [ 75 ]
Smart-ID
54%
 54%  [ 150 ]
Digi-ID
0%
 0%  [ 2 ]
Paroolikaart
0%
 0%  [ 1 ]
PIN-kalkulaator
2%
 2%  [ 6 ]
hääli kokku : 273

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Anti112
HV Guru
Anti112

liitunud: 14.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.09.2011 21:47:12 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
Super+ paketiga on igatahes tasuta (üldse hea pakett, mul tuleks ainuüksi kahe kaardi hooldustasud suuremad kui paketi kuutasu, rääkimata siis ülekannetest, püsikorraldustest ja krediitkaardi soodusintressist).


Aga pakett ise maksab ikkagi 2,24€ kuus.
Kommentaarid: 124 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
Aeg maha 1p
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002




sõnum 09.09.2011 22:00:49 vasta tsitaadiga

Mark0 kirjutas:
carlking kirjutas:
Marko, mul sampos juba aastaid kõik ylekandes tasuta. Esialgu privaatpanganduse kliendina ja nüüd isekas programmi soodustusena
Mul on LHV tavakliendina ilma ühegi eri- või lisalepinguta igapäevapanganduse kulu 0 - kas sul on Sampos sama? St mida tähendab "isekas" programm?
ise ja kasulikult, ehk isekas on lihtsalt sampo pysikliendi "pakett" kui kasutad pangateenuseid, siis saad endale soodustusi valida. Hoiuse, otsekorralduse, püsikorralduse, kaardiga maksmise, pensionisamba, ainult sampo automaatide kasutamise eest saab boonuspunkte ja teenuseid valida. Mul tasuta maksed, kaart kuutasuta, mingi x arv kordi tasuta teiste pankade automaadist raha võtmine ja veel vist midagi. Lisaks 2x aastas saab kogutud punktide eest loosiratast keerutada kus ma tavaliselt 10eurose selveri kinkekaardi saan icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003




sõnum 09.09.2011 22:23:03 vasta tsitaadiga

Anti112 kirjutas:
arm2004 kirjutas:
Super+ paketiga on igatahes tasuta (üldse hea pakett, mul tuleks ainuüksi kahe kaardi hooldustasud suuremad kui paketi kuutasu, rääkimata siis ülekannetest, püsikorraldustest ja krediitkaardi soodusintressist).


Aga pakett ise maksab ikkagi 2,24€ kuus.

nii, mis sellest? kui paketti ei vali, kehtib tavahinnakiri. ilma paketita oleks mul kaartide hooldustasu 0,96+1,6=2,54€ ehk ainuüksi kaartide eest maksaks 30 senti kuus rohkem.
niisama ilus olemise eest ei anna ükski pank ju tasuta ülekandeid jmt soodukaid icon_rolleyes.gif või ei saanud ma aru mis sa öelda tahtsid?
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti112
HV Guru
Anti112

liitunud: 14.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.09.2011 22:55:05 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
niisama ilus olemise eest ei anna ükski pank ju tasuta ülekandeid jmt soodukaid icon_rolleyes.gif või ei saanud ma aru mis sa öelda tahtsid?


Annab küll, aga ilus olemise eest küll tõesti mitte. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 124 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003




sõnum 09.09.2011 23:01:53 vasta tsitaadiga

misuke pank see lihtsalt kliendiks olemise eest (näiteks kui maksan ainult kaardiga, muid teenuseid ei kasuta) annab tasuta ülekanded, erinevad korraldused ja 0-kaardihoolduse?
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti112
HV Guru
Anti112

liitunud: 14.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.09.2011 23:04:23 vasta tsitaadiga

Anti112 kirjutas:
SEBis ka kuldkliendile kõik ülekanded tasuta.
Kommentaarid: 124 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.09.2011 23:04:42 vasta tsitaadiga

Anti112 kirjutas:
salatoimik kirjutas:
Ma pole SEBis mingi kuldklient kuid ülekanded on endiselt tasuta


Noortele (alla 24.a) olid vist ka.
Ja siis kui mingi kuutasuga pakett on tellitud.
alla 27 oli varem - peaks praegu ka olema.
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002




sõnum 09.09.2011 23:05:10 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
misuke pank see lihtsalt kliendiks olemise eest (näiteks kui maksan ainult kaardiga, muid teenuseid ei kasuta) annab tasuta ülekanded, erinevad korraldused ja 0-kaardihoolduse?
LHV.
Kommentaarid: 178 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 144
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
risker
HV vaatleja
risker

liitunud: 18.10.2007




sõnum 09.09.2011 23:23:30 vasta tsitaadiga

LHV ajas minu ikka päris närvi eile. Nimelt tahtsin endale konto avada, et välismaistest netipoodidest kaupa tellida. Esitasin taotluse, tellisin pangakaardi, kõik oli OK. Mingil hetkel sain LHV-st kõne, et on vaja ka kliendileping allkirjastada, leppisime kokku, et teen seda siis, kui kaardile järgi lähen. Nüüd, kui kaardile järgi läksin, ütles sealne teenindaja, et nad ei saa minuga lepingut teha, kuna olen veel 17. Soovitasid vanemaga tagasi minna. Ma pole vihane seepärast, et nad minuga lepingut ei saa teha (viitasid mingile seadusele, nende kodulehelt ma vastavat infot kuskilt ei leidnud), vaid seepärast, et mulle sellest varem teada ei antud. Sünnikuupäeva sisestasin ju esmase taotluse esitamisel juba, neil oli see algusest peale teada.
Igatahes, kuna mina oma vanemat sellega tüütama ei viitsi hakata, et see leping allkirjastada, siis võivad nad seda kaarti seal kontoris pool aastat hoida, lähen siis järgi, kui piisavalt vana olen icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001




sõnum 09.09.2011 23:23:58 vasta tsitaadiga

Mark0 kirjutas:
arm2004 kirjutas:
misuke pank see lihtsalt kliendiks olemise eest (näiteks kui maksan ainult kaardiga, muid teenuseid ei kasuta) annab tasuta ülekanded, erinevad korraldused ja 0-kaardihoolduse?
LHV.


jah eks alguses on kõik tored ja head. Küll see teatud kliendibaasi saavutamise järel muutub-

Ja hetkel maksad raha välja võttes täie rauaga enivei.

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003




sõnum 09.09.2011 23:30:27 vasta tsitaadiga

Anti112 kirjutas:
Anti112 kirjutas:
SEBis ka kuldkliendile kõik ülekanded tasuta.

mnjah, min 1250€ sissetulek või 40k arvel icon_rolleyes.gif jääb minu ja ilmselt paljude teistegi haardeulatusest välja...
Renka kirjutas:
Anti112 kirjutas:
salatoimik kirjutas:
Ma pole SEBis mingi kuldklient kuid ülekanded on endiselt tasuta


Noortele (alla 24.a) olid vist ka.
Ja siis kui mingi kuutasuga pakett on tellitud.
alla 27 oli varem - peaks praegu ka olema.

ma veel maikuuni alla 27 ja mind ähvardati küll, et kui Saldo+ lõpeb (juunis vist sai päriselt otsa) ja uut paketti ei vali, siis saan tavahinnakirja selga.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.09.2011 01:48:04 vasta tsitaadiga

Anti112 kirjutas:
Anti112 kirjutas:
SEBis ka kuldkliendile kõik ülekanded tasuta.

ja kõikeidele pere klientidele thumbs_up.gif
saan vaese inimesega tasuta ylekandeid teha icon_smile.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.09.2011 02:45:25 vasta tsitaadiga

Mis see parim pakett seb-s on? Jài öigel ajal valimata ja nüüd taavahinnakiri seljas... Mul üks pildikaart, millega tellin vàlismaalt kraami ning vahepeal teen niisama ülekandeid...
_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 347 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 276
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003




sõnum 10.09.2011 03:24:34 vasta tsitaadiga

The_Boss kirjutas:
Mis see parim pakett seb-s on? Jài öigel ajal valimata ja nüüd taavahinnakiri seljas... Mul üks pildikaart, millega tellin vàlismaalt kraami ning vahepeal teen niisama ülekandeid...

seda pead ikka ise valima, vastavalt oma pangategevustele, kas oled õpilane jne.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004



Online

sõnum 10.09.2011 09:34:07 vasta tsitaadiga

Kui tullakse reklaamima, siis kõige lihtsam viis nendest lahti saamiseks on öelda et sul juba olemas.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV veteran
Ramones

liitunud: 09.07.2004




sõnum 10.09.2011 15:44:50 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:

ma veel maikuuni alla 27 ja mind ähvardati küll, et kui Saldo+ lõpeb (juunis vist sai päriselt otsa) ja uut paketti ei vali, siis saan tavahinnakirja selga.

25 on minuteada see piir. Venitasin vana Saldo+ paketiga nii kaua kui võimalik ja nüüd aasta lõpuni on Super+ tasuta.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 10.09.2011 19:00:26 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
Kui tullakse reklaamima, siis kõige lihtsam viis nendest lahti saamiseks on öelda et sul juba olemas.

Seda soovitavad nad ka ise...
Hetkel LHV'l eriti põhjust reklaamimiseks pole - seal viimane langus kõige suurema hävituse teinud.
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.09.2011 14:40:31 vasta tsitaadiga

http://www.e24.ee/563740/kurjategijad-kopeerisid-swedbanki-klientide-kaardiandmeid/
Magnetriba võiks juba möödanik olla.
Kommentaarid: 691 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 533
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 14.09.2011 14:46:28 vasta tsitaadiga

Võiks ikka jah kuid paraku on veel palju legacy seadmeid mis kiipkaarti ei tunnista ning seetõttu ongi tehniliselt oluliselt täiuslikuma kiipkaardi andmed dubleeritud olematu turvalisusega magnetribal samal füüsilisel kaardil.

Huvitav kas oleks võimalik tellida omale kaarti kus magnetriba täiesti puuduks või vähemalt ei sisaldaks kaardiandmeid? Legacy jaoks võiks ju alati olla rahakoti vahel teine kaart kus riba eksisteerib mida saaks eriolukordades kasutada. Automaatides ja enamuses poodides saaks jääda veidi turvalisema kiipkaardi peale.

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.09.2011 14:58:10 vasta tsitaadiga

Üks variant oleks see magnetriba ise kaardi pealt maha kraapida või söövitava ainega loetamatuks teha ja tõesti võtta teine kaart kasutusse icon_rolleyes.gif
Enamikes automaatides on siiski veel magnetkaardi lugejad kasutuses thumbs_down.gif
Kommentaarid: 691 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 533
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fukiku
Kreisi kasutaja
Fukiku

liitunud: 06.11.2003




sõnum 14.09.2011 15:07:21 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Enamikes automaatides on siiski veel magnetkaardi lugejad kasutuses thumbs_down.gif
Hm, selles viimases väites julgen kahelda. Aasta oli 2006, kui sai suvise ajutise töökohana natukene tollase Hansapanga ATM-ide siseeluga tutvutud. Rääkisid töökaaslased igatahes juba siis, et on kõigil kiibi- ja magnetlugejad olemas. Kui kiip olemas, siis loetakse seda, ainult selle puudumisel loetakse magnetriba. Mehaaniliselt asusid lugejad üksteise taga masina sees ning vastavalt kaardi tüübile keriti kaart rullikutel ühe või teise sisse lugemiseks.
_________________
Foxic is just a simple fox
Enne kui sa küsid oma küsimuse - küsi seda vannipardilt! Rangelt soovitatav enne programmeerimise alafoorumisse uue teema tegemist.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ref
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.08.2003




sõnum 14.09.2011 15:15:22 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
Huvitav kas oleks võimalik tellida omale kaarti kus magnetriba täiesti puuduks või vähemalt ei sisaldaks kaardiandmeid? Legacy jaoks võiks ju alati olla rahakoti vahel teine kaart kus riba eksisteerib mida saaks eriolukordades kasutada. Automaatides ja enamuses poodides saaks jääda veidi turvalisema kiipkaardi peale.

SEB puhul ei ole võimalik (Hansa vahetas kaarditootjat ja tolle tehnoloogiaid ei tea). Pangakaardi (VISA/MC) standard ei luba toota kaarti, mil puuduks magnetriba (osad kontrollid käivad magnetriba kaudu).

Teoorias on võimalik tekitada mingi vaid riigisisene kaart, mis siis toimib piiratud arvul automaatides ja enamikes makseterminalides (teoorias peaks enamikel kaupmeestel olema kiibiterminalid ja vaid magnetriba asjad vahetatakse lähiajal välja).

Samas taoline kaart ei tasu end panga poolt vaadates ära - reisivaid kliente on palju ja teistpidi palju on ka neid, keda see magnetriba ebaturvalisus ei koti...
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.09.2011 15:34:07 vasta tsitaadiga

Fukiku kirjutas:
Betamax kirjutas:
Enamikes automaatides on siiski veel magnetkaardi lugejad kasutuses thumbs_down.gif
Hm, selles viimases väites julgen kahelda. Aasta oli 2006, kui sai suvise ajutise töökohana natukene tollase Hansapanga ATM-ide siseeluga tutvutud. Rääkisid töökaaslased igatahes juba siis, et on kõigil kiibi- ja magnetlugejad olemas. Kui kiip olemas, siis loetakse seda, ainult selle puudumisel loetakse magnetriba. Mehaaniliselt asusid lugejad üksteise taga masina sees ning vastavalt kaardi tüübile keriti kaart rullikutel ühe või teise sisse lugemiseks.

OK, see on igati positiivne tegelikult. Aga kuidas siis nende inimeste kaartidelt andmeid loeti? Eesti pangad annavad ju kaarte välja, millel on kiip kohustuslik element. Ja sinu toodud info kohaselt peaks loetama kiipi. Või siis võtsid mingid tarkurid krediitkaartidega pangaautomaadist raha? icon_confused.gif
Kommentaarid: 691 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 533
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003




sõnum 14.09.2011 15:35:35 vasta tsitaadiga

Kaart koos magnetribaga liigub ju ikka automaati.
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fukiku
Kreisi kasutaja
Fukiku

liitunud: 06.11.2003




sõnum 14.09.2011 16:20:35 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Fukiku kirjutas:
Betamax kirjutas:
Enamikes automaatides on siiski veel magnetkaardi lugejad kasutuses thumbs_down.gif
Hm, selles viimases väites julgen kahelda. Aasta oli 2006, kui sai suvise ajutise töökohana natukene tollase Hansapanga ATM-ide siseeluga tutvutud. Rääkisid töökaaslased igatahes juba siis, et on kõigil kiibi- ja magnetlugejad olemas. Kui kiip olemas, siis loetakse seda, ainult selle puudumisel loetakse magnetriba. Mehaaniliselt asusid lugejad üksteise taga masina sees ning vastavalt kaardi tüübile keriti kaart rullikutel ühe või teise sisse lugemiseks.

OK, see on igati positiivne tegelikult. Aga kuidas siis nende inimeste kaartidelt andmeid loeti? Eesti pangad annavad ju kaarte välja, millel on kiip kohustuslik element. Ja sinu toodud info kohaselt peaks loetama kiipi. Või siis võtsid mingid tarkurid krediitkaartidega pangaautomaadist raha? icon_confused.gif
Klassikaline meetod kaardiandmete kättesaamiseks on kaardilugeja pilu ette täiendava lugeja paigaldamine, mis magnetriba juba enne kaardi automaati sissetõmbamist ära loeb. Kõrgtehnoloogilised variandid on mingi nipiga ka klaviatuurilt nupuvajutusi lugema pandud, et kaardiga koos PIN kood ka kätte saada. Olen lugenud küll aga täpselt enam ei mäleta, mis trikke selle klaviatuuriga tehti, et sealt vajutused ka kätte saada.
_________________
Foxic is just a simple fox
Enne kui sa küsid oma küsimuse - küsi seda vannipardilt! Rangelt soovitatav enne programmeerimise alafoorumisse uue teema tegemist.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  SEB versus Swedbank ja muud pangad (Uus küsitlus: Millist autentimisvahendit panka sisenemiseks peamiselt kasutad?) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 35, 36, 37 ... 469, 470, 471  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.