Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Kalastus märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 23, 24, 25 ... 68, 69, 70  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kui tihti sa kalal käid?
Polegi kunagi käinud
50%
 50%  [ 1 ]
Kunagi lapsena isaga/vanaisaga
0%
 0%  [ 0 ]
Korra paari aasta jooksul
0%
 0%  [ 0 ]
Mõned korrad aastas
0%
 0%  [ 0 ]
Kord kuus, või tihemini
50%
 50%  [ 1 ]
hääli kokku : 2

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2011 22:17:20 vasta tsitaadiga

ceemic, tänud, kuidas sellist üldse ise teha..... korralik traat pluss silikoonvõi?
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2011 22:37:17 vasta tsitaadiga

Epovaigust tehtud vorm, ning vaht. Samast vahust on nii Are, kui Edi landid ja ka poetoodang. Lisaks siis hunnikus nitrovärve ja lakki.
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2011 22:25:05 vasta tsitaadiga

Sai täna jägala jõel käidud.
Nullipeale isegi ei jäänud, üks ~2kg haugipoiss jäi isegi otsa icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Lauri0112
HV veteran
Lauri0112

liitunud: 03.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2011 22:37:32 vasta tsitaadiga

Winterwind, location, location, location ? icon_biggrin.gif
Ise jägalast ainult alamõõdulisi saanud..
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2011 22:39:55 vasta tsitaadiga

Nagu siin juba mitu korda mainitud.. hüdrotammist ülesvoolu.. st kohe seal tammi juures pmst.
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Lauri0112
HV veteran
Lauri0112

liitunud: 03.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2011 22:59:28 vasta tsitaadiga

thumbs_up.gif järelikult seal kala ikka on, tuleb ainult kinni püüda.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martin366
HV Guru
martin366

liitunud: 07.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2011 23:05:20 vasta tsitaadiga

See jutt, et kala pole on täielik loll jutt..
Lihtsalt tuleb nutikas olla ja kala kinni püüda icon_wink.gif
Kui ma tahaks võiksin iga päev 20kg kala välja püüda, aga mul pole niipalju vaja icon_biggrin.gif

E: ma ei mõtle siin võrke ega elektrit vms, ikka seaduslikult icon_smile.gif
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2011 23:05:31 vasta tsitaadiga

And now is the time to tell us your secrets. Kamba peale püüame selle 20kg sinu eest kinni icon_razz.gif
_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RedFish
HV vaatleja
RedFish

liitunud: 02.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2011 11:23:52 vasta tsitaadiga

Sai eile jälle natuke täpikuid kimbutatud. Pikem jutt: http://www.kalaportaal.ee/blogid/taepiliste-kalade-jahil-15-august.html
_________________
Lähed kalale? Landid, ridvad, rullid, tamiilid & nöörid, kahlamispüksid - kalastustarbed firmadelt Daiwa, Shimano, Rapala, Mepps, Vision jt.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Pro7
Kreisi kasutaja
Pro7

liitunud: 18.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2011 16:21:39 vasta tsitaadiga

Pakkuda hunnik uusi lante.
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=6603727#6603727
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2011 12:20:15 vasta tsitaadiga

Jägala tammi pais lasti tühjaks icon_smile.gif

Olen alati huvitunud, et missugune see maastik seal all välja võiks näha, nüüd on võimalus

Tegin pildid kah: http://www.upload.ee/gallery/6479/j_gala_tamm.html

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2011 21:34:08 vasta tsitaadiga

on ikka ahvid, kuskohast ma nüüd hauge püüan thumbs_down.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Janar!
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2011 21:50:29 vasta tsitaadiga

Winterwind sealt tammi juurest ahvenat ka trehvab aegajalt?
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2011 21:51:17 vasta tsitaadiga

ise pole saanud aga tavalise õngega tüüpidel olen ämbris ahvenat ja särjelaadset looma kohanud küll.
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2011 09:53:35 vasta tsitaadiga

Eile ja üle-eile sai mõned lisalehega forellikraavid ette võetud.
Kaks kala läks soola icon_cool.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
RedFish
HV vaatleja
RedFish

liitunud: 02.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2011 10:00:30 vasta tsitaadiga

Veetsime mõned päevad Suure Emajõe ääres ja panime põhirõhku trollimisele. Saagiks kümmekond haugi. Sõber tõmbas viimasel päeval tõelise looma välja, pilt: http://www.kalaportaal.ee/kommuun/172:maxix/photos/photo?albumid=37#photoid=175
_________________
Lähed kalale? Landid, ridvad, rullid, tamiilid & nöörid, kahlamispüksid - kalastustarbed firmadelt Daiwa, Shimano, Rapala, Mepps, Vision jt.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2011 10:07:55 vasta tsitaadiga

Sai eile tõenäoliselt selle hooaja viimane forellitrip tehtud.
Võtt oli mega. Üle 10 kontakti 30+cm kaladega, neist kaldale 5. Kotti läks L39 ja L36.
Lisaks sain "linnukese kirja" lõpuks ometi harjusega.
Harjused võtsid üksvahe nii aktiivselt, et see segas lausa forellipüüki icon_lol.gif

http://ceemic.pri.ee/kalastus/forell11_30.08.11.jpg L39/700g
http://ceemic.pri.ee/kalastus/forell21_30.08.11.jpg L35 C&R
http://ceemic.pri.ee/kalastus/harjus11_30.08.11.jpg C&R
http://ceemic.pri.ee/kalastus/harjus22_30.08.11.jpg C&R
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 31.08.2011 22:10:09 vasta tsitaadiga

Sai emajõe peal paadiga natuke õnge leotatud ja kurask Haug oli otsas. Päris hea koha leidsime aga krt pimedaks läks icon_sad.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reints
HV Guru
reints

liitunud: 02.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2011 13:32:50 vasta tsitaadiga

Viskasin ka eelmine nädlal kolmel päeval unnad sisse ja ükski päev kalata ei jäänud. Midagi suurt muidugi polnud umbes 2-3 kg
_________________
Töö tegi ahvist inimese icon_smile.gif
Äkki teeb sinust ka icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RedFish
HV vaatleja
RedFish

liitunud: 02.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2011 14:55:55 vasta tsitaadiga

Siit leiab suuri kalapilte, kaalusid jm huvitavat: http://www.kalaportaal.ee/eesti-vete-kalade-maailmarekordid

Teemaks siis Eesti veekogudes elutsevate kalade maailmarekordid. Kui Eestis ka sellised sägad ringi ujuksid, jätaksin ma järgmised suplushooajad vahele icon_smile.gif

_________________
Lähed kalale? Landid, ridvad, rullid, tamiilid & nöörid, kahlamispüksid - kalastustarbed firmadelt Daiwa, Shimano, Rapala, Mepps, Vision jt.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 07.09.2011 15:06:27 vasta tsitaadiga

thumbs_up.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reints
HV Guru
reints

liitunud: 02.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2011 16:28:19 vasta tsitaadiga

Aga kus on kahen kilon siika icon_lol.gif
http://www.youtube.com/watch?v=ugl42dbJyz0

_________________
Töö tegi ahvist inimese icon_smile.gif
Äkki teeb sinust ka icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RedFish
HV vaatleja
RedFish

liitunud: 02.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2011 19:19:54 vasta tsitaadiga

reints kirjutas:
Aga kus on kahen kilon siika
icon_biggrin.gif

Kahen kilon siika jääb kindlasti legendaarseks kalaks, kuid siiarekord on sakslaste käes, sai ka see sinna juurde lisatud...

_________________
Lähed kalale? Landid, ridvad, rullid, tamiilid & nöörid, kahlamispüksid - kalastustarbed firmadelt Daiwa, Shimano, Rapala, Mepps, Vision jt.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
martin366
HV Guru
martin366

liitunud: 07.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2011 07:28:44 vasta tsitaadiga

RedFish, Mu lemmikkala turb puudu, see ikka väga levinud kala eestis juh..
pullipärast võiks kiisk ja viidikas ka olla icon_razz.gif
Muidu hea ettevõtmine, päris huvitav vaadata icon_smile.gif
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RedFish
HV vaatleja
RedFish

liitunud: 02.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2011 00:15:56 vasta tsitaadiga

martin366 kirjutas:
Mu lemmikkala turb puudu, see ikka väga levinud kala eestis juh..

turvakoll lisatud... http://www.kalaportaal.ee/eesti-vete-kalade-maailmarekordid

martin366 kirjutas:
pullipärast võiks kiisk ja viidikas ka olla icon_razz.gif
see mõte käin endalgi peast läbi, kuid kahjuks nende kohta infi ei olnud
_________________
Lähed kalale? Landid, ridvad, rullid, tamiilid & nöörid, kahlamispüksid - kalastustarbed firmadelt Daiwa, Shimano, Rapala, Mepps, Vision jt.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
hemmar
HV kasutaja

liitunud: 12.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2011 21:43:15 vasta tsitaadiga

Matsalu lahes on ka lõpuks haug tagasi. Mitu suve juba oleme juranud nende lubade taotlemisega aga kalaretked lõppesid ikka pigem tühjade kätega. See aasta aga pole sellist varianti veel olnud, et käed kalahaisuseks ei saaks. Enamasti ikka alamõõdulised või napilt mõõdus loomad, aga samas mulle meeldibki kalal käimise juures kõige rohkem see hetk kui ma saan aru, et kala on otsas ja tuleb hakata teda paati/kaldale tirima.
Täna tegin isikliku rekordi; nii nii väikest kala pole mul veel landi otsa hakanud. Tal oli veel miski parasiituss ennast silma külge imenud; päästsin ta sellest lahti ja lasin vette tagasi. Ehk nii umbes viie aasta pärast mäletab seda heategu ja kohtume taas...
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reints
HV Guru
reints

liitunud: 02.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2011 11:28:19 vasta tsitaadiga

Olen väiksemagi haugi landi otsa saanud icon_smile.gif
Kala oli enam vähem sama suur kui lant icon_biggrin.gif

_________________
Töö tegi ahvist inimese icon_smile.gif
Äkki teeb sinust ka icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RedFish
HV vaatleja
RedFish

liitunud: 02.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2011 14:10:39 vasta tsitaadiga

expressive kirjutas:
Matsalu lahes on ka lõpuks haug tagasi. See aasta aga pole sellist varianti veel olnud, et käed kalahaisuseks ei saaks.


Kasulik info thumbs_up.gif Olen ise ka kaks aastat järjest seda luba taotlenud ja napilt ilma jäänud. Kusjuures infi Matsalu lahe olukorra kohta eriti kuskilt võtta ei ole, nüüd on pilt natuke selgem.

_________________
Lähed kalale? Landid, ridvad, rullid, tamiilid & nöörid, kahlamispüksid - kalastustarbed firmadelt Daiwa, Shimano, Rapala, Mepps, Vision jt.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2011 19:25:53 vasta tsitaadiga

Täna sel sügisel teist päeva Emajõe ääres, ning lõpuks ometi koha-arve avatud.
Esimene pääsuke siis 1,57kg ja L55:
Spoiler Spoiler Spoiler


Püütud ei mujalt, kui ikka "sauna tagant". Teisel pildil paistab ka kohapüügi korüfee Erkki isiklikult. Ta sai just vahetult enne samast august 3 alamõõdulist.
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2011 19:48:46 vasta tsitaadiga

ceemic kirjutas:
"Näoraamatust" tuttavate profiilide kaudu hakkas ka see kohapilt silma. Tõsine jurakas ikka.
Enda värskeltpüütud pooleteist-kilone koha tundub selle 6,5kg kõrval ikka häbematult väike "räim".

räimepüüdja sa ju paraku oledki icon_lol.gif
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2011 23:27:02 vasta tsitaadiga

icon_redface.gif

Aga sinu suurim koha nupujõest? icon_razz.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
RedFish
HV vaatleja
RedFish

liitunud: 02.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2011 13:08:20 vasta tsitaadiga

Kuna kätte on jõudmas merikapüügi hooaeg, sai kokku pandud artikkel selle kala püüginippidest. Kuna selle kala kättesaamine pole teadupärast just maailma kõige lihtsam tegevus, siis äkki kuluvad algajale need nõuanded ära... kel on huvi, võib pilgu peale visata: http://www.kalaportaal.ee/meriforelli-puugi-pohitoed
_________________
Lähed kalale? Landid, ridvad, rullid, tamiilid & nöörid, kahlamispüksid - kalastustarbed firmadelt Daiwa, Shimano, Rapala, Mepps, Vision jt.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
reints
HV Guru
reints

liitunud: 02.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2011 22:08:30 vasta tsitaadiga

Käisnin täna lanti leotamas 10-16 ja tulemuseks 1 umbes 35cm haug mille ka vette tagasi lasin.
Proovisin nii erinevaid lante kui kohti ei tea kas asi oli selles, et vihma sadas icon_rolleyes.gif

_________________
Töö tegi ahvist inimese icon_smile.gif
Äkki teeb sinust ka icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lauri0112
HV veteran
Lauri0112

liitunud: 03.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2011 22:38:59 vasta tsitaadiga

reints, Oleneb kus leotasid. Harjumaal lihtsalt ei ole kala. Mina jään selle väite juurde. icon_lol.gif
Lante suve jooksul kaduma läinud paarikümne ringis ja kaladest vaid üks arvestatav ahven.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 16.10.2011 19:37:18 vasta tsitaadiga

kärevere kandis taas lustitud. Sain oma esimese täismõõdulise ja vähe suurema haugi kätte, 1.6 kg. Iga korraga lähevad kalad priskemaks. Järgmine eesmärk on 4 kg ja siis 9 kg icon_biggrin.gif Njuubarist kalamehele päev korras icon_razz.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2011 21:29:00 vasta tsitaadiga

Täna avasin jällegi enda jaoks "uue" kala arve. Õnnestus kätte saada tõugjas:
Spoiler Spoiler Spoiler

Püütud Kalevipoja kuju vastast. Kaalus täpselt 2,0kg. Loomulikult ujub edasi.
Võttis metsiku pauguga ja tegi kõvasti sõitu. Lõhkus ka landilõksu ära, niiet vedas, et üldse kätte sain.
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
martin366
HV Guru
martin366

liitunud: 07.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2011 21:53:08 vasta tsitaadiga

ceemic, kõvv thumbs_up.gif Hiljuti tõmmati mingi 4+kg välja, mõtle mis sõitu see veel teeb icon_eek.gif
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2011 22:00:47 vasta tsitaadiga

Räägivad jah, et tõugjas hirmus möllutegija on. Kui juba see 2kg jublakas lõksu ära lõhkus, ei taha teadagi, kuidas 2x suurem otsas end hoiab.
Ahjaa, silikooni rebis ka konksu otsast puruks.

See aasta on olnud päris tore - 6 uut kalaliiki icon_cool.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2011 19:46:17 vasta tsitaadiga

Sai täna jälle üle pika aja loopimas käidud. Kahe sõbraga nullitasime alguses Luunja silla all, seejärel läksime Kabina karjääri taha. Sõber sai ~1,5kg hauginolgi ja mõni hetk hiljem "õnnestus" mul landi otsa saada mõõdus latikas. Loomulikult külgepidi kinni thumbs_down.gif Õnneks vigastused olid kerged, ning läks tagasi ujuma.
Siis liikusime mööda karjääri kallast tagasi autoni, et päev lõpetada, kui mu landi otsa hakkas miskit rasket. Vinnasin tükk aega, kui nähtavale ilmus võrk. Seejärel haakisid ka sõbrad oma landid selle võrgu külge, ning tirisime kolmekesi võrgu jupphaaval kaldale. Pilt oli alguses nukker. 3 haugi, millest üks 2+kg ning 2tk kiloringis, 2 korralikku ahvenat, 2 nurgu ja 3 suurt särge. Arvasime, et elulooma neist kaladest ei ole, kuid järjest noa abil võrku lõikudes hakkasid kalad elumärke ilmutama. Tundus uskumatu, kuid paistis, et kõik ka ellu jäid. Vaid üks ahven vajas paar minutit turgutamiseks aega, enne kui vetesügavustesse ujus. Just sadakond meetrit enne seda kohta, üsna karjääri suudmekoha lähedal, metsa all, vedeles juba üks väljakistud võrk.
Täiesti haiged inimesed okse.gif thumbs_down.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2011 19:48:33 vasta tsitaadiga

krt, jälle mul pere söömata icon_evil.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2011 19:50:36 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
hmekk
HV Guru
hmekk

liitunud: 10.07.2004




sõnum 31.10.2011 13:43:59 vasta tsitaadiga

Käisin kah eile saunataga asja kaemas, loopisin kah natukene aega kui vene rahuvses kodanikud oma kanuudega keset kusemist ette parkisid ja hakkasid lanti loopima. Kuna poide juures oli võimatu loopida sisi viskasin ülesvoolu aga need töprad suutsid ikka minust üle visata ja siis tegid kurja nägu kui minu landi paati tirisid - ilge kuradi tahtmine oli järsult sikutada või siis kivirahe saata sinnapoole teele. Ikka maru ülbed ollakse oma paatidega. Järgmine krod hakkan üle paadi loopima. Ahjaa korralik nulliring oli (osaliselt ka ehk sellepärast, et loopida oli suhteliselt võimatu.
_________________
Fotoblogi / Flickr
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 8 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
reints
HV Guru
reints

liitunud: 02.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2011 16:42:11 vasta tsitaadiga

Oleks siis kärbikust laiatanud paar pauku icon_biggrin.gif
_________________
Töö tegi ahvist inimese icon_smile.gif
Äkki teeb sinust ka icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hmekk
HV Guru
hmekk

liitunud: 10.07.2004




sõnum 31.10.2011 18:23:56 vasta tsitaadiga

Järgmine kord panen tonka tina landi asemel ja hakkan uhama. igal asjal on ikkagi piir kah.
_________________
Fotoblogi / Flickr
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 8 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2011 16:03:19 vasta tsitaadiga

Täna korjati "sauna tagant" ja vist ka mujalt Emajõest poid ära. Punase poi kant nüüd hea vaba, ning olid ka mõned võtud. Ühe väikse meelitasin välja: http://ceemic.pri.ee/kalastus/koha_03.11.11.jpg Ujub edasi ofc...
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 04.11.2011 08:21:51 vasta tsitaadiga

Krt peab ka tulema proovima sinna "sauna taha" icon_smile.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2011 14:15:00 vasta tsitaadiga

Käisin täna vaatamas, kuidas täpilised elavad. Õnnestus kudemöllu veidi "filmile" ka saada:
http://ceemic.pri.ee/kalastus/pulmatrall_04.11.11.mp4 (165MB)

Üks pilt pesast: http://www.upload.ee/image/1785483/pesa.JPG
Eemal laiutas üks imelik forell kah: http://www.upload.ee/image/1785482/forell.JPG
Pildilt pole küll aru saada, kuid seljauime juures oli tal miskit viga. Justkui teiste forellide käest peksa saanud, ning pesa juurest ära peletatud...
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2011 15:19:39 vasta tsitaadiga

mul ei avane kumbki pilt icon_neutral.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reints
HV Guru
reints

liitunud: 02.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2011 15:44:59 vasta tsitaadiga

Ei ava uploadi linke icon_rolleyes.gif
_________________
Töö tegi ahvist inimese icon_smile.gif
Äkki teeb sinust ka icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2011 17:22:04 vasta tsitaadiga

Kuradi Upload thumbs_down.gif

http://ceemic.pri.ee/kalastus/forell.JPG
http://ceemic.pri.ee/kalastus/pesa.JPG
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Kalastus mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 23, 24, 25 ... 68, 69, 70  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.