Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Call of Duty: Modern Warfare 3 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 48, 49, 50  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2011 01:11:56 vasta tsitaadiga

mängustiilides on vahe. CoD seeria keskendub rohkem mängija personaalsele skillile, kui tiimitööle - action on tihti kiirem, perkid muudavad "one man army" reaalseks jms. Omamoodi mõnus - aga asi ei arene kuhugi praeguse seisuga kahjuks.
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
apelsin16
HV veteran
apelsin16

liitunud: 30.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2011 03:01:15 vasta tsitaadiga

sub05 kirjutas:
Ise ei saa küll aru milleks kogu see vingumine call of duty seeria kallal.

Need on Battlefieldi fännboi'd kes siin kõige üle vinguvad.
Iseenesest võiks võltlustandrisse teema teha "Call of duty vs Battlefield" ju. icon_lol.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2011 03:14:45 vasta tsitaadiga

Ausalt tahad öelda, et ei ole millegi üle kurta praeguseks nähtud kraami üle?
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
apelsin16
HV veteran
apelsin16

liitunud: 30.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2011 03:47:13 vasta tsitaadiga

Steamis praegu mw3 preorder 50% soodsam icon_biggrin.gif .

E: Jap, krt purjus ja unised silmad nägid valesti. icon_redface.gif Excludes oli hoopis mitte includes. icon_redface.gif


viimati muutis apelsin16 04.09.2011 04:00:32, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olxter
HV kasutaja
olxter

liitunud: 21.12.2005




sõnum 04.09.2011 03:56:40 vasta tsitaadiga

kui see mäng enne 120 euri ei maksnud, siis mina küll sealt soodukat ei saa. pakutakse hoopis mingit vana MWd kaasa.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2011 10:06:59 vasta tsitaadiga

Täitsa põnev tundub. icon_biggrin.gif
_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 04.09.2011 13:03:37 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler



Hea vähemalt et see loll nuke ära võeti ja perkidest see totakas commando ka icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2011 13:24:42 vasta tsitaadiga

Selle asemel, et asju tasakaalustada lihtsalt tiritakse välja, laisad on ikka küll. Commando on ise-enesest hea perk, aga MW2'es oli see lihtsalt broken. Lisaks on see konsoolidel palju võimsam, kus lähedalt on lihtsam nuga anda kui relvaga üritada sihtida. PC peal polnud eriti probleeme sellega minul.
_________________
TALUSILDID
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 04.09.2011 13:44:07 vasta tsitaadiga

maraton ja lightweight võeti ka ära thumbs_up.gif asemele pandi extreme conditioning, väga meeldiv et perkid tehakse vähem effektiivseks.
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mafia
HV veteran
Mafia

liitunud: 02.11.2005




sõnum 05.09.2011 02:05:26 vasta tsitaadiga


Link


Kes veel ütleb et Activision ei ole piisavalt investeerinud MW3 promomisse? icon_lol.gif

_________________
Bawse
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2011 05:27:37 vasta tsitaadiga

props for the idea... aga teostus oli küll ülimalt mage. ralli-wrc-offroad sõitjad rooli, päris sõdurid igale poole mujale ja palju muud teha "immersioni" jaoks, oleks päris vahva olnud. praegu oli videot vaadates selline tunne "guys lets go on the mw3 merry go round".
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madex
HV kasutaja

liitunud: 29.03.2005




sõnum 05.09.2011 09:58:14 vasta tsitaadiga

eks wäntwõlli sugustele fanboydele läheb igasugune pask mida CoD märgi all müüakse peale
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 05.09.2011 10:33:45 vasta tsitaadiga

madex, trolli vähem icon_rolleyes.gif
See, et inimene oskab nii CoDi kui BFi nautida, ei tee teda fänboyks ühel või teisel mängul icon_exclaim.gif

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lehys
Kreisi kasutaja
Lehys

liitunud: 15.07.2011




sõnum 05.09.2011 17:16:24 vasta tsitaadiga

Jah sellise video peale ei oska midagi kosta thumbs_down.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 05.09.2011 17:59:54 vasta tsitaadiga

Ma tegelikult ei saanud aru kuidas see MW3ga seotud on?
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KuriVaiM1
HV veteran
KuriVaiM1

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 06.09.2011 13:03:05 vasta tsitaadiga

tundub et mw3 näitab keskmist sõrme bf3-le EOD-ga


Link

2 top YT kommi:

tsitaat:
When does this Map Pack come out for Modern Warfare 2?
Ohh , Its Modern Warfare 3. icon_lol.gif thumbs_up.gif

tsitaat:
jesus this game looks easier than MW2

_________________
icon_arrow.gif "Mõtle kriitiliselt"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
bush
Kreisi kasutaja
bush

liitunud: 14.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2011 13:11:27 vasta tsitaadiga

EOD-le näitab keskmist sõrme? Kuidas ei tea
_________________
>OSTA ÕLUT
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XATM092
HV veteran
XATM092

liitunud: 03.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2011 13:25:00 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Comment Pending Approval!
icon_biggrin.gif


E:
Kolm tundi tagasi lasti üks komm läbi. Enne seda on 7 tunnine auk. icon_lol.gif
tsitaat:
MW3 > BF3


viimati muutis XATM092 06.09.2011 18:03:11, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puik17
HV veteran
puik17

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2011 16:52:29 vasta tsitaadiga

Ei ole ju väga vigagi.
Saab nii mõnegi õhtu sisustatud.
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 06.09.2011 18:41:36 vasta tsitaadiga

Usun,et leiab paremat tegevust õhtu sisustamiseks thumbs_up.gif Aga ära proovin kindlasti isegi,kuigi ega miskit väga ei oota asjast..
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caarel123
HV veteran
caarel123

liitunud: 14.12.2006




sõnum 06.09.2011 21:43:32 vasta tsitaadiga

cod, mis cod icon_biggrin.gif
_________________
Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole!
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 07.09.2011 12:29:54 vasta tsitaadiga

Klge see oleks võinud olla hoopis see esimene multiplayer trailer mitte see jamps mis meile näidati reveal trailerina või mis iganes jamps see oli.


Mis see EOD tähendab ? icon_redface.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eZ
HV kasutaja
eZ

liitunud: 06.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2011 12:42:42 vasta tsitaadiga

Gap, EOD - Explosive Ordnance Disposal
miinide/pommide jne. demineerimine
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2011 20:32:34 vasta tsitaadiga

Activision: Call of Duty busies 500+ devs
EuroGamer
tsitaat:
There are more than 500 developers working on mega-brand Call of Duty, Activision has revealed.

That number represents the combined work of multiple studios - "It takes a village in this case," Activision Publishing executive vice president Dave Stohl told GamesBeat.

Upcoming Call of Duty game Modern Warfare 3 is a collaboration between Infinity Ward and Sledgehammer Games. Sledgehammer Games had been making a third-person Call of Duty action adventure before being roped in to work on MW3.

Singularity developer Raven Software is also helping out with downloadable content, as it did with DLC for Call of Duty: Black Ops.

Black Ops studio Treyarch will make the Wii version of Modern Warfare 3, and n-Space will make MW3 for DS.

Meanwhile, new Activision studio Beachhead is making Call of Duty: Elite, and Treyarch expands Black Ops with more money-spinning map packs.

Demonware, the Activision-acquired multiplayer middle-ware company, makes the network code for the Call of Duty series.


500+ inimest ja kokku 1,2.....7 stuudiot!

Oeh, EuroGamer'i kommentaarid ütlevad kõik!
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bush
Kreisi kasutaja
bush

liitunud: 14.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2011 22:40:31 vasta tsitaadiga

Hea uudis. Ma tõesti naersin selle peale. Trolololooo!!!

500 tüüpi ja 10 aastat vana engine. We are being ripped off like donkeys.

_________________
>OSTA ÕLUT
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2011 00:13:20 vasta tsitaadiga

400/500'st on äri ja reklaami juhid. icon_razz.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ottf
HV veteran

liitunud: 29.11.2005




sõnum 08.09.2011 08:47:58 vasta tsitaadiga

ja ülejäänud 100-st 10 teevad mängu.

90 vaatavad pealt
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KuriVaiM1
HV veteran
KuriVaiM1

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 08.09.2011 09:13:33 vasta tsitaadiga

ottf kirjutas:
ja ülejäänud 100-st 10 teevad mängu.

90 vaatavad pealt

ülejäänud aitavad kaasa ohkida

_________________
icon_arrow.gif "Mõtle kriitiliselt"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2011 14:31:32 vasta tsitaadiga

Siis kümnest üheksal on juhe koos ja teevad kohvimasina juures lolli nalja.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2011 15:42:44 vasta tsitaadiga

Niih tuleb veel vingeid nalju või kebite "oma" teemasse tagasi twitteri tweete tsiteerima rofl.gif
Kui see BF kasvõi ühe nurga alt feilib või loen 1 posti virinat sealt teemast siis ma trollin sinna terve aasta jagu peale mängu reliisi.
Ise te ei saa aru, et kui mängu pole siis mida siin ironiseerida on icon_lol.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Munapea
HV vaatleja

liitunud: 24.07.2009




sõnum 08.09.2011 16:09:47 vasta tsitaadiga

WäntWõll kirjutas:
Niih tuleb veel vingeid nalju või kebite "oma" teemasse tagasi twitteri tweete tsiteerima rofl.gif
Kui see BF kasvõi ühe nurga alt feilib või loen 1 posti virinat sealt teemast siis ma trollin sinna terve aasta jagu peale mängu reliisi.
Ise te ei saa aru, et kui mängu pole siis mida siin ironiseerida on icon_lol.gif


Konkreetselt on siin lihtsalt MW3e maha tehtud, BF3st pole juttugi.
Ja pole mõtet vinguda, et miks MW3 siukest bashi saab. Minu arust on põhjus järgmine:
Pärast originaalselt Modern Warfarei olid kõigi ootused laes, aga tuli hoopis mingi IWnetiga jura, mis oli cheatereid täis. Pettumus.
Siis tuli Black Ops, jälle olid paljudel kõrgel ootused, dedi servud toodi ju tagasi! Aga jälle pettuti.

On loomulik, et kellelgi enam COD seeriasse usku ei ole ja seda igal pool maha tehakse.

Activision on CODi seeria suunanud imbetsillidele ja lastele. Näiteid võib tuua lugematul hulgal (youtubest).
Muide, ma ei ole mingi BF fanboy (pole ühtegi BF pela mänginud peale Bad Company 1&2 mida sinna hulka vist lugeda ei saa icon_biggrin.gif ), ma lihtsalt ütlen nii nagu asi on.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2011 16:21:48 vasta tsitaadiga

Minu poolt vaadates pole juttu BF vs CoD teemast vaid sellest, et Activision võib järjekordselt ühe seeria põhja lasta. CoD on hea mäng, aga kahjuks ma ei näe korralikku arendust, mis sellisel AAA mängul olema peaks. Pooled stuudiod Acti all töötavad ühe mängu kallal icon_eek.gif , ei saa aru mida need kõik inimesed seal teevad, selline tunne, et CoD on Acti põhiprioriteet praegu, prioriteet seeriast vähese vaevaga võimalikult palju lüpsta ja kui enam ei anna, siis lihtsalt minema visata!
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2011 17:13:28 vasta tsitaadiga

WäntWõll, mind päris tõsiselt huvitab, mida head sina seal MP s näed? Peale perki ja killstreak süsteemi revampi ei näe mina mittemidagi uut .
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2011 17:37:48 vasta tsitaadiga

Kogu Mp gameplay on hea ja paraja tempoga mulle. Graafika on rohkem kui küll ja relvahääled on tänaseni kõige paremad olnud Mw2-s. Äkki viga minus aga ma lasen ainult DOM-i ja see on Mw2-s parim mida olen mänginud.
BO oli nati kräpp, kuna antud game modes oli väha mängijaid prime time ajal ja lihtsalt serveris ringi joosta on kah niru 3 kesi.
Ainuke põhjus miks ma mängin Mw2 te tänaseni, tean matchmaking on saatanast aga alati on kellega mängida ja selles game modes ei ole millisekund niiväga oluline kui TDM-is või CTF.
Tegelikult DEM oli BO-s mängitav kui tagantjärgi mõtlen.

BF-i võrdlust siin tegema ei hakka aga enamus ajast tundub, et tiksutakse sinpe taga ja või kämbitakse kuniks miskisse sõjamasinasse lenksu saadakse.
Nüüd BF3 võib tõestada vastupidist ootan huviga. beer_yum.gif

painkillah, räägi mida sina ootad MP-st, lehma karjatamist või miskit muud ilusat stoorit peale killimise ja rushimise.
Killstrike on nagu on kui neid saab valida siis kasutan neid mis annavad mingi eelise mulle või meeskonnale.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2011 18:10:40 vasta tsitaadiga

ma mängisin ka aktiivselt MW2 e (oma seltskonnaga muidugi) kuni aasta-kolmveerand tagasi. Siis ammendas ära, ja kuna mw3 ei paku mittemidagi uut siis sellest ka parajalt pettumus. juba üle 2 aasta möödas ja ainuke areng on üritus asja balansseerida?
Ja siis on kõrval DICE kes paneb oma kogu vaeva et mängu mootorit täiustada ja mängu balansseerida ja lisaks viia mäng PC platvormile tagasi - raske on selles valguses MW3 peal töötavast stuudiost midagi head mõelda - eks oma süü Activisionil ka, kes on tuntud karmi lüpsjana ning keda frantsiisi olemus ei huvitagi.
Lisaks muidugi hinnapoliitika - 60€ olematu arendusega toote eest vs 30€ ? Vene võtmed vene võtmeteks - nendega saab mängu hinda tõesti kuskil kuni 50% vähendada, aga sellegipoolest on midagi väga väga viltu.
BC2 ei viitsi ma seletada, kuna mäng on enamus ajast teistsugune kui sina seda kirjeldad - aga eks uustulijale see nii tundub jah - pole eriti kerge mäng kohe sisse hüpata ja hästi mängima hakata. MW2 on sellepoolest tegelikult väga kerge kuna kogu geimplei on keskendunud rambo-stiilile, relvade recoil on väga arcade, igasugu perkid ja killstreakid teevad rambotamise veel kergemaks (väga väga palju sõltub õnnest) - et lõppudelõpuks taandub su tulemus pooles mahus laskmisega seotud skillile, ja ülejäänd pool mahtu jaguneb perkide ja killstreakide peale ära. Kuigi MW2 on mängitud päris pikalt, siis pole see rapsimine väga minu teema - seda oleks võinud MW3 veidi rohkem korrigeerida, rohkem mõtlemist ja tõsist gunplayd kui perkidele ja killstreakidele tuginemine. Lisaks tahaks näha tiimitööle sundimist - kuna praegu on igasugu muud gamemoded peale DM ja TDM i olnud lihtsalt selleks, et saaks pikemat KS taga ajada ja paremat KD radiot... tiimwork on ikka olematu seal mängus - kui just oma pundiga ei mängi.

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KuriVaiM1
HV veteran
KuriVaiM1

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 08.09.2011 19:46:57 vasta tsitaadiga


_________________
icon_arrow.gif "Mõtle kriitiliselt"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
bush
Kreisi kasutaja
bush

liitunud: 14.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2011 14:30:12 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler


From PC gamer.


Aga jah. Ma ei uskunud, et nad nii madalale langevad. Tõsiselt. Kohutav.

_________________
>OSTA ÕLUT
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rastaman
Kreisi kasutaja
rastaman

liitunud: 27.02.2011




sõnum 29.09.2011 15:44:54 vasta tsitaadiga

mw3 vs bf3 pole mõtet enam rääkida icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XT
HV kasutaja
XT

liitunud: 04.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2011 00:23:41 vasta tsitaadiga

Päris haige icon_neutral.gif
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2011 07:01:35 vasta tsitaadiga

Mis see on mingi nali või?
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2011 10:54:35 vasta tsitaadiga

Nali? See on kõige loogilisem asi, mida ma olen kolme kuu jooksul kuulnud.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bush
Kreisi kasutaja
bush

liitunud: 14.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2011 16:35:14 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler


Vot nii

_________________
>OSTA ÕLUT
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XT
HV kasutaja
XT

liitunud: 04.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2011 16:51:00 vasta tsitaadiga

See lendav pide peaks ka pepsi purk olema, kuna refreshment lvl on kriitikal icon_biggrin.gificon_biggrin.gificon_biggrin.gif
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
snap3
Kreisi kasutaja
snap3

liitunud: 20.04.2004




sõnum 03.10.2011 12:07:51 vasta tsitaadiga

ei ole kogu teemat lugenud.. kas beta või demo enne reliisi ka tuleb? tahaks esimest korda COD'i proovida:)
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2011 12:35:52 vasta tsitaadiga

snap3, Vaevalt!




Link
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bush
Kreisi kasutaja
bush

liitunud: 14.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2011 13:01:01 vasta tsitaadiga

Ma ei tea kas nutta või naerda.
_________________
>OSTA ÕLUT
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LauriTed
HV Guru

liitunud: 06.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2011 13:14:36 vasta tsitaadiga

snap3 kirjutas:
ei ole kogu teemat lugenud.. kas beta või demo enne reliisi ka tuleb? tahaks esimest korda COD'i proovida:)


Võta Warfare 2 ligi.
Ise praegu mängin ja imestan kui hea graafikaga see mäng on, DX10 thumbs_up.gif
Kommentaarid: 254 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 231
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 03.10.2011 13:34:14 vasta tsitaadiga

Päris vahva actionfilmi stiilis möll võib tulla.
Hea tasakaalustada BF'iga kui üks või teine kopa ette viskab pärast icon_razz.gif

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Worm390
HV kasutaja
Worm390

liitunud: 02.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2011 12:53:48 vasta tsitaadiga

Call of Duty: Modern Warfare 3.
It lets you blow up the streets of Paris, London, and Berlin. You'll destroy so much of Europe, you'll think you're the Greek Economy. - Stephen Colbert
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2011 20:25:16 vasta tsitaadiga

cant wait thumbs_up.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Call of Duty: Modern Warfare 3 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 48, 49, 50  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.