Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 129, 130, 131 ... 463, 464, 465  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2011 21:48:22 vasta tsitaadiga

Lauri0112 kirjutas:
Jumal tänatud, et kasutan telerisse sisse ehitatud vastuvõtjat icon_lol.gif
Ajaa, pidi sain korda. Enda kaablis oli viga. Aga miks kanalid lausa nimekirjast ära kadusid, ei tea vist vanajuma ka.


no ma ootan väga seda aega, kuni endale telekasisese tüüneriga teleka saan. praeguse ostsin ka ainult sutsu enne kui need meile sobivad tulid...damit...
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WAV
HV veteran

liitunud: 02.03.2010




sõnum 16.08.2011 00:32:46 vasta tsitaadiga

udumees kirjutas:
Oskab keegi öelda milles võib jama olla kui osade Zuumi kanalite levi on nagu suvel kehvaks jäänud. Tasuta kanalite levi ja kvaliteet väga hea (nii kvantiteet kui signaali tugevus) aga näiteks mõningad tasulised kanalid, eriti just millegi pärast TV6 jupsivad (signaali kvaliteet ja tugevus alla 50).

1. Tasuliste (Zoom) kanalite väiksem saatevõimsus ja kõrgem kandesagedus;
2. Suvise ilmastikuga sageli esinevad atmosfäärilised kauglevid, mille tõttu mingi hirmkaugel olev samal kanalil töötav võõras saatja ronib arvestatava signaalitugevusega sisse ja võib kohaliku saatja signaali ära rikkuda.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
D3ff
HV kasutaja
D3ff

liitunud: 14.01.2007




sõnum 16.08.2011 10:26:58 vasta tsitaadiga

Starman hakkab internetipakettide kiirusi tõstma.

EDIT: minu jaoks tähendab see seda, et nüüd on lootust M paketiga 4MB reaalselt kätte saada.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2011 14:41:10 vasta tsitaadiga

Mul täna juba paar korda internet ära kadunud (aitab vaid ruuteri restart).
Samuti ka viimastel päevadel paar korda umbes 5 sek korra ära läinud, mis küll mind ei mõjutanud, kuid siiski.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2011 15:28:07 vasta tsitaadiga

Huvitav kui ma saan praegu juba 130 koguaeg kätte, kas siis uuendusega saan veel rohkem? Või on mul juba see asi nn uuendatud?
ok, praegu tuli selline nr icon_eek.gif


_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
merku
HV kasutaja

liitunud: 08.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2011 18:29:38 vasta tsitaadiga

Kuhu Bloomberg TV kanal kadus icon_question.gif icon_confused.gif
Ja Arirang TV asemel on araabiakeelne Al-Jazeera icon_eek.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Forgotten
HV kasutaja

liitunud: 12.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2011 18:47:21 vasta tsitaadiga

merku kirjutas:
Kuhu Bloomberg TV kanal kadus icon_question.gif icon_confused.gif
Ja Arirang TV asemel on araabiakeelne Al-Jazeera icon_eek.gif


Bloomberg on 24 all kenasti olemas.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
merku
HV kasutaja

liitunud: 08.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2011 21:38:13 vasta tsitaadiga

Forgotten kirjutas:
merku kirjutas:
Kuhu Bloomberg TV kanal kadus icon_question.gif icon_confused.gif
Ja Arirang TV asemel on araabiakeelne Al-Jazeera icon_eek.gif


Bloomberg on 24 all kenasti olemas.


No ei ole, ütleb Access Denied ja peale uut otsingut kadus Kanal 12 ka ära, mitte et ma neist nüüd eriti puudust tunneks...
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2011 22:23:39 vasta tsitaadiga

merku kirjutas:
Forgotten kirjutas:
merku kirjutas:
Kuhu Bloomberg TV kanal kadus icon_question.gif icon_confused.gif
Ja Arirang TV asemel on araabiakeelne Al-Jazeera icon_eek.gif


Bloomberg on 24 all kenasti olemas.


No ei ole, ütleb Access Denied ja peale uut otsingut kadus Kanal 12 ka ära, mitte et ma neist nüüd eriti puudust tunneks...


Mul küll kanalid olemas. Võibolla oled vales teemas oma murega.. siin käib jutt kaabel digi DVB-C`st
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Markzer
HV vaatleja

liitunud: 19.01.2005




sõnum 20.08.2011 12:02:48 vasta tsitaadiga

Nädal tagasi vahetasin vana ühenduse XL vastu, kaasa anti Cicso EPC 3925 modem. Olen proovinud modemile ligi pääseda, et porte suunata. Ei võta vastu ühtki väidetavat koodi (admin, password, cisco) ega ka esindusest küsitud koodid (MAC-aadressi viis viimast numbrit kasutajana ja seerianumber). Tehaseseadete taastamisest pole kasu (siis saab ilma koodideta sisse), kuna laeb alla vanad seaded ning kirjutab kõik üle.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 20.08.2011 12:04:10 vasta tsitaadiga

cisco/cisco peaks olema ikkagi. Kui ei saa tööl, mine vaheta ära.
see MAC numbrid ja värki olid mul wifi võrgu nimi ja kood, süsteemi sellega sisse ei saagi.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2011 23:19:45 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi on veel sellist probleemi, et läbi spdif'i tuleb heli kõlaritesse väga vaikselt? Kõlariteks mul on logitechi z-5500.

EDIT: ka telekassse minev heli on vaiksem kui varem humaxi boksiga :S
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
un3v3n
HV Guru


liitunud: 27.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2011 22:45:53 vasta tsitaadiga

mul kiirus pidevalt 20mb juures ... kuigi peaks olema 120/150 PB.
Kommentaarid: 344 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2011 22:56:19 vasta tsitaadiga

Kas see speedtest.net lükkab käima ka PowerBoosti? Või kuna see tööle läheb?

Mul L pakett ning näitab download ~30Mbit/s, kuid ma ei saa nüüd aru, kas mul ikka see vana kiirus ning mul (viljandis) pole veel seda kiirust tõstetud? Kuna vana kiiruse kohaselt peaks koos Powerboostiga neti kiirus olema 30Mbit/s aga uute kiirustega peaks olema see tavaline kiirust just 30Mbit/s ja Poweriga 50. Seetõttu sooviks teada, kas siis speedtest paneb käima ka poweri - siis tean, kas mul juba kiirus tõusnud siin Viljandis.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
un3v3n
HV Guru


liitunud: 27.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2011 23:01:48 vasta tsitaadiga

noo sul L-ga 30
mul XL-ga 20 icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 344 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Margus
HV pensionär
Margus

liitunud: 06.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2011 23:03:43 vasta tsitaadiga

Krt viimane nädal on modem jälle usinasti restarte tegema hakanud icon_mad.gif . Peab vist mehikese kohale kutsuma signaalitugevust mõõtma. Digi TV jookseb korralikult muidugi icon_rolleyes.gif

Name
WebSTAR EPX2203

Modem Serial Number
105811252

Cable Modem MAC Address
00:14:F8:55:F4:52

Hardware Version
v2.1

Software Version
v2.0.2r1162-091102

Receive Power Level
7.7 dBmV

Transmit Power Level
41.2 dBmV

Cable Modem Status
Operational
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 22.08.2011 23:04:51 vasta tsitaadiga

un3v3n, kaabel/wifi? Endal oli vahepeal paanika kui võrgujuhe oli kannatada saanud ja gbit asemel 10mbit peal töötas icon_razz.gif


Modem on mul samuti rebootinud viimase ~3 päeva jooksul kokku ~10x. Täna küll on hommikust saati stabiilne olnud.

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2011 23:20:58 vasta tsitaadiga

Hämmastav on, et kui ma küsib abi digiboksi heli kohta on surmvaikus, samas kui on vaja neti kiiruseid võrrelda/korrastada, on kohe kamp koos icon_sad.gif
_________________
Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 22.08.2011 23:56:28 vasta tsitaadiga

Teiste kohta ei tea kommenteerida kuid ma ei kasuta teleka funktsioone ning seetõttu ei saa aidata.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hoer
HV vaatleja

liitunud: 17.11.2010




sõnum 24.08.2011 02:32:33 vasta tsitaadiga

Modem teeb x5 korda päevas restarti. Mustamäe. Mis toimub?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2011 11:52:12 vasta tsitaadiga

Mida nad öösiti teevad mu kaabliga? Täna kadus öösel mitu korda ühendus ära. Mingi iga teise kolmapäeva asi? Mida seal hooldada mitu korda kuus?
Renq, digiboxi heli täitsa korras, läbi hdmi telekasse.

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 24.08.2011 11:52:31 vasta tsitaadiga

iir kirjutas:
Mingi iga teise kolmapäeva asi? Mida seal hooldada mitu korda kuus?
Profülaktika mõttes reboodivad servereid? icon_smile.gif
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2011 11:57:31 vasta tsitaadiga

iir kirjutas:
Mida seal hooldada mitu korda kuus?
Odavad hiina serverid, ei pea pikemalt vastu icon_lol.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2011 12:11:32 vasta tsitaadiga

hehe. parem ikka kui elion, vähemalt digibox töötab ja saab salvestusi vaadata, elioni juust ei võtnud piltigi ette ilma liinita, kuigi kõvaketas sees icon_lol.gif
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tramburai
HV kasutaja
tramburai

liitunud: 06.04.2003




sõnum 24.08.2011 20:28:51 vasta tsitaadiga

iir kirjutas:
Mida nad öösiti teevad mu kaabliga? Täna kadus öösel mitu korda ühendus ära. Mingi iga teise kolmapäeva asi? Mida seal hooldada mitu korda kuus?
Renq, digiboxi heli täitsa korras, läbi hdmi telekasse.
Kiiremat/paremat/stabiilsemat netti ei soovi? Autol õli ka vahetate töötava mootoriga ehk ilma katkestuseta? icon_wink.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2011 20:43:40 vasta tsitaadiga

töökojamees ei tule töötava auto alla sõidu ajal ja ei lase õli välja ilma hoiatuseta.


siin tallinnas nõmmel on viimasel nädalal olnud paaril päeval ka 2-3 katkestust päevas mõnest minutist umbes tunni ajani, pole mingit kirja ega midagi tulnud, et selliseid asju oleks oodata.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 24.08.2011 20:46:28 vasta tsitaadiga

Kaon HD box unustab väljalülitamisel SPDIF väljundi (mõjutab ka HDMI väljundit) seaded ära.
Valitud on Dolby Digital, aga sisselülitamisel on jälle vaikimisi valikus PCM. Jube tülikas seda iga kord käsitsi panna.
Keegi teab lahendust probleemile?

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
wiinanina
HV kasutaja

liitunud: 27.02.2003




sõnum 24.08.2011 20:47:47 vasta tsitaadiga

tramburai kirjutas:
iir kirjutas:
Mida nad öösiti teevad mu kaabliga? Täna kadus öösel mitu korda ühendus ära. Mingi iga teise kolmapäeva asi? Mida seal hooldada mitu korda kuus?
Renq, digiboxi heli täitsa korras, läbi hdmi telekasse.
Kiiremat/paremat/stabiilsemat netti ei soovi? Autol õli ka vahetate töötava mootoriga ehk ilma katkestuseta? icon_wink.gif icon_lol.gif



Korralikumal laeval on ikka mitu sõukruvi ja rohkem kui üks mootor.

Tegelikult on Starmanil selleni pikk maa. Võib mootorrattaga võrrelda küll.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tramburai
HV kasutaja
tramburai

liitunud: 06.04.2003




sõnum 24.08.2011 21:05:48 vasta tsitaadiga

dvd vader kirjutas:
töökojamees ei tule töötava auto alla sõidu ajal ja ei lase õli välja ilma hoiatuseta.
Kui leping on allkirjastatud, siis seda andes oled eeldatavasti tutvunud ka tingimustega ja kui sa nendega ei arvesta, siis kelle probleem see on? Ehk siis, kui on hoiatatud (antud teada), et lastakse õli välja ilma hoiatuseta, siis võidakse seda ka teha.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raiku
HV Guru
Raiku

liitunud: 13.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2011 21:54:17 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Kaon HD box unustab väljalülitamisel SPDIF väljundi (mõjutab ka HDMI väljundit) seaded ära.
Valitud on Dolby Digital, aga sisselülitamisel on jälle vaikimisi valikus PCM. Jube tülikas seda iga kord käsitsi panna.
Keegi teab lahendust probleemile?

Pane kaart ükskord juba oma teleka sisse ja saada see Kaon kus kurat thumbs_up.gif

PS! See probleem oli Kaoni boxil ka juba 1,5 aastat tagasi... see oli üks põhjustest, miks ma Starmanist loobusin

_________________
Честных психов можно не лечить...
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 24.08.2011 21:59:31 vasta tsitaadiga

See tähendab lisakulutust kaardilugeja näol.
Kaon HD box on mul anyway tasuta käes, kuna mul on tähtajaline HD kanalite pakett.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 24.08.2011 23:37:16 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Mida nad öösiti teevad mu kaabliga? Täna kadus öösel mitu korda ühendus ära. Mingi iga teise kolmapäeva asi? Mida seal hooldada mitu korda kuus?


Tehakse erinevaid asju, muudetakse seadmete konfiguratsiooni, jagatakse koormusi ümber, lisatakse/vahetatakse riistvara jne. Kõiki asju ei saa nii teha, et modem liinilt ei kaoks, või mingit muud katkestust ei esineks.

tsitaat:
Odavad hiina serverid, ei pea pikemalt vastu


Serverid ei tegele võrguteenuste pakkumisega, selleks on võrguseadmed. Mõlemad pärinevad selle ala tippude hulgast, allahindlust pole.

tsitaat:
Profülaktika mõttes reboodivad servereid?


Seda ei tehta mitte kunagi, puudub vajadus.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
blas
Kreisi kasutaja
blas

liitunud: 27.01.2002




sõnum 24.08.2011 23:44:47 vasta tsitaadiga

tramburai kirjutas:
Kiiremat/paremat/stabiilsemat netti ei soovi? Autol õli ka vahetate töötava mootoriga ehk ilma katkestuseta? ;) :lol:


See"uudis" oli tõesti huvitavalt mittemidagiütlev. ...õige pea tõstame ...oleme jõudnud nendega lõpusirgele...Peagi anname Sulle teada.

_________________
The truth is out there
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Margus
HV pensionär
Margus

liitunud: 06.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2011 23:55:09 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
See tähendab lisakulutust kaardilugeja näol.
Kaon HD box on mul anyway tasuta käes, kuna mul on tähtajaline HD kanalite pakett.
Mine vaheta see lugeja vastu doh.gif
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 25.08.2011 09:09:12 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
See tähendab lisakulutust kaardilugeja näol.
Kaon HD box on mul anyway tasuta käes, kuna mul on tähtajaline HD kanalite pakett.


Tasuta vahetavad ümber. Lisakulu ei kaasne. See kaardilugeja võrdub digiboksiga. Mul tehnik ütles kohe, et na*ui nada boxi kui telekal pesa olemas kaardisüsteemiga jaoks icon_wink.gif

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 25.08.2011 09:30:28 vasta tsitaadiga

Hmm, sellest kuulen esimest korda, et tasuta antakse või vahetatakse ümber eusa_think.gif. Peaks järgi proovima icon_smile.gif
Heli läheks siis telekast kodukinosse digitaalselt vaid läbi SPDIF kaabli eks? Või HDMI ka?

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2011 11:22:07 vasta tsitaadiga

Starmaniga praegu tänasel päeval on kellelgi probleeme ? Kaob nagu mõneks ajaks jupiti täiesti ära. Oleks no starmanil foorum või miskit, kus öeldakse sellelaadseid häireid uudistena, aga ei.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2011 11:33:26 vasta tsitaadiga

Tanel, Siis kaotad ka salvestuse ju ära icon_rolleyes.gif Eile (üleeile?) tuli uus soft, nüüdsest kaovad info menüüd ise eest ära ilma EXIT nuputa. Kerimise ja play järel ei pea enam exit vajutama jne.
Milline kaabel on sobilik XL neti jaoks? Mingi kallim? cat5 ei sobi?

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway


viimati muutis iir 25.08.2011 11:34:31, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 25.08.2011 11:34:30 vasta tsitaadiga

Mis salvestuse? Ma ei kasuta seda teenust ja HD box pole selleks ka võimeline.
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2011 11:35:29 vasta tsitaadiga

Sul tavaline box. Ma miskipärast ajasin segi, mõtlesin, et kõvakettaga kast on... icon_redface.gif
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 25.08.2011 11:36:46 vasta tsitaadiga

Tavaline HD box jah.
Aga juba helistasin Starmani ja võtan prooviks selle Conaxi.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2011 12:08:46 vasta tsitaadiga

iir kirjutas:
Tanel, Siis kaotad ka salvestuse ju ära icon_rolleyes.gif Eile (üleeile?) tuli uus soft, nüüdsest kaovad info menüüd ise eest ära ilma EXIT nuputa. Kerimise ja play järel ei pea enam exit vajutama jne.
Milline kaabel on sobilik XL neti jaoks? Mingi kallim? cat5 ei sobi?


praegu proovisin, mingit uuendust ei ole :S ja see kanalivaliku menüü ei kao kuskile, ülimalt nõme on see, et kanaleid sirvides kohe läheb ka sellele kanalile ja kõrval ei näita infot nagu humaxiga oli.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
D3ff
HV kasutaja
D3ff

liitunud: 14.01.2007




sõnum 25.08.2011 13:12:34 vasta tsitaadiga

Renq kirjutas:
iir kirjutas:
Tanel, Siis kaotad ka salvestuse ju ära icon_rolleyes.gif Eile (üleeile?) tuli uus soft, nüüdsest kaovad info menüüd ise eest ära ilma EXIT nuputa. Kerimise ja play järel ei pea enam exit vajutama jne.
Milline kaabel on sobilik XL neti jaoks? Mingi kallim? cat5 ei sobi?


praegu proovisin, mingit uuendust ei ole :S ja see kanalivaliku menüü ei kao kuskile, ülimalt nõme on see, et kanaleid sirvides kohe läheb ka sellele kanalile ja kõrval ei näita infot nagu humaxiga oli.


Puldilt "Guide" nupu alt kuvab rohkem infot ja seal sirvides ei vaheta automaatselt kanalit.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti112
HV Guru
Anti112

liitunud: 14.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2011 15:04:16 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Heli läheks siis telekast kodukinosse digitaalselt vaid läbi SPDIF kaabli eks? Või HDMI ka?


G20 telekal HDMI2 sisend peaks toetama ka ARC'i, nagu ka su ressiiveri HDMI main out.
Ehk siis peaks saama heli telekast ressiiverisse ka läbi HDMI.
Kommentaarid: 131 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 114
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 25.08.2011 15:29:35 vasta tsitaadiga

thumbs_up.gif
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Lauri0112
HV veteran
Lauri0112

liitunud: 03.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2011 15:15:30 vasta tsitaadiga

Kuskohas asub starmanil kanal HD1 ??? ei leia mina kusagilt. icon_lol.gif
http://www.starman.ee/meediablogi/hd-paketti-lisandusid-nat-geo-wild-hd-ja-3d-kanal-hd1
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DjFreeze
HV kasutaja
DjFreeze

liitunud: 30.03.2010




sõnum 31.08.2011 16:12:04 vasta tsitaadiga

http://www.starman.ee/meediablogi/lisame-uue-looduse-ja-teaduse-teemapaketi hehe icon_biggrin.gif õnnex ma enam klient pole
_________________
Hardcore Power https://fr33z3dj.wordpress.com/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2011 16:14:49 vasta tsitaadiga

DjFreeze kirjutas:
http://www.starman.ee/meediablogi/lisame-uue-looduse-ja-teaduse-teemapaketi hehe icon_biggrin.gif õnnex ma enam klient pole


ah sa vana perse... ja olgugi, et neid kanaleid enam XL paketis ei ole ei muutu XL paketi hind odavamaks??
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
silvermann
HV vaatleja

liitunud: 26.09.2006




sõnum 31.08.2011 16:32:06 vasta tsitaadiga

Renq kirjutas:
DjFreeze kirjutas:
http://www.starman.ee/meediablogi/lisame-uue-looduse-ja-teaduse-teemapaketi hehe icon_biggrin.gif õnnex ma enam klient pole


ah sa vana <b>piix</b>... ja olgugi, et neid kanaleid enam XL paketis ei ole ei muutu XL paketi hind odavamaks??


Sinna otsitakse ju asendus a la Ohhota i rõbalka icon_smile.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2011 16:55:45 vasta tsitaadiga

silvermann kirjutas:
Renq kirjutas:
DjFreeze kirjutas:
http://www.starman.ee/meediablogi/lisame-uue-looduse-ja-teaduse-teemapaketi hehe icon_biggrin.gif õnnex ma enam klient pole


ah sa vana <b>piix</b>... ja olgugi, et neid kanaleid enam XL paketis ei ole ei muutu XL paketi hind odavamaks??


Sinna otsitakse ju asendus a la Ohhota i rõbalka icon_smile.gif


sõidan praegu bussiga ja tahtsin just sama asja kirjutada :d masendav lihtsalt
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 129, 130, 131 ... 463, 464, 465  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.