Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Facebook/Meta üldteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 59, 60, 61  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
kussu
HV veteran
kussu

liitunud: 18.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2011 14:24:37 vasta tsitaadiga

Bluebull kirjutas:
Mismoodi see elukas arvutisse siis saab?


Kahjukjs sisenemist pealt ei näinud, olin siis puhkusel ( tegemist ühe töötaja (tibi) arvutiga ja nagu ikka, pole midagi klikkinud ega näppinud). Sümptomid ilusti ESET-i lehel piltidena kirjas http://www.eset.eu/encyclopaedia/win32-delf-qcz-trojan-psw-vkont-bjv-infostealer-backdoor-kv

Sellel konkreetsel arvutil tegi 1:0 ära MSE-le icon_biggrin.gif
Peale rookimist huvitav vaadata ka windiri kirjutatud huvitavad RAR failid ja teiste zombide IP listid icon_smile.gif
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2011 20:59:18 vasta tsitaadiga

Trojan is spread via links in social networking sites.
Ühesõnaga kui kahtlaseid linke ei näpi, on ju kõik korras icon_smile.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2011 20:34:37 vasta tsitaadiga

05-11-11 http://piratepad.net/YCPcpwrl09
Spoiler Spoiler Spoiler


edit:
Mõtlemapanev.
http://www.guardian.co.uk/technology/blog/2010/oct/06/facebook-privacy-phone-numbers-upload

Nii et need, kes kelgivad, et neil FB kontot pole võivad päris kindlad olla, et nende nimi ja telefoninumber on seal juba ammu kirjas. Piisab ainult ühest sõbrast... Kontrollisin üle ja olin isegi paha aimamata ja enda teadmata rodu kontakte sinna laadinud. Need sai küll eemdaldada... vähemalt visuaalselt....
https://www.facebook.com/friends/edit/?sk=phonebook
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FR3AK
HV kasutaja
FR3AK

liitunud: 21.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2011 09:07:19 vasta tsitaadiga

Kas ma ainuke, kellel fb leht mingeid reklaame täis on? Mingid cursor mania'd ja smiley center'id. icon_mad.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2011 09:10:52 vasta tsitaadiga

Siinpool pole mingeid reklaame ..
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eeroj
HV kasutaja

liitunud: 29.10.2002




sõnum 18.08.2011 12:25:10 vasta tsitaadiga

Mul on tunne, et mu saadetud sõnumid ei jõua nende saajateni, kellega ma FB's sõber ei ole. Ühel juhul saaja kurtis, et läks mingisse x-kohta mu kiri, kuhu ta tavaliselt kunagi ei vaatagi. Kuhu täpsemalt, ma ei tea ega kujuta ettegi. Võib see nii olla või mind lihtsalt ignoreeritakse icon_smile.gif Kuidas oleks sel juhul mõistlik võõrastele teateid saata? Kas koos sõbrakutsega?

PS vabandan ette, kui seda teemat 100x arutatud juba on, aga ei hakanud nagu silma.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masterx
HV veteran
masterx

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2011 12:42:48 vasta tsitaadiga

FR3AK kirjutas:
Kas ma ainuke, kellel fb leht mingeid reklaame täis on? Mingid cursor mania'd ja smiley center'id. icon_mad.gif


Mingine reklaam paremas nurgas on aga see ei sega icon_cool.gif


Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 178 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
D3ff
HV kasutaja
D3ff

liitunud: 14.01.2007




sõnum 18.08.2011 12:46:19 vasta tsitaadiga

masterx kirjutas:
FR3AK kirjutas:
Kas ma ainuke, kellel fb leht mingeid reklaame täis on? Mingid cursor mania'd ja smiley center'id. icon_mad.gif


Mingine reklaam paremas nurgas on aga see ei sega icon_cool.gif


Spoiler Spoiler Spoiler


Mul juba kaua aega ei näita enam mingeid reklaame. Ma ei teagi, millest see tuleneb? Võib-olla sellest, et mu profiilis pole tervet hunnikut huvisid, muusikuid, raamatuid jne lisatud, mille põhjal midagi soovitada annaks. Ainult kasutajaid soovitatakse, keda oma listi võiksin FB arvates lisada.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
asjameez
Kreisi kasutaja
asjameez

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2011 13:25:39 vasta tsitaadiga

Kuidas profiili andmeid (elukoht, töökoht, kool jne) suvakatele peita?

Privaatsusseaded -> Facebook'is ühendumine -> Vaata seadeid
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FR3AK
HV kasutaja
FR3AK

liitunud: 21.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2011 13:42:57 vasta tsitaadiga

Ei, mul ikka tõsised reklaamid. Teistes arvutites pole seda nagu märganud.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
D3ff
HV kasutaja
D3ff

liitunud: 14.01.2007




sõnum 20.08.2011 13:50:32 vasta tsitaadiga

FR3AK kirjutas:
Ei, mul ikka tõsised reklaamid. Teistes arvutites pole seda nagu märganud.
Spoiler Spoiler Spoiler


Ainult sinu arvutis sinu kontoga on nii? Teistes arvutites sinu konto pole nii massilist reklaami täis? Võib-olla siis mingi brauserist tulenev kala põhjustab seda?
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masterx
HV veteran
masterx

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2011 14:39:15 vasta tsitaadiga

Sellisel määral reklaame näen küll esimest korda icon_eek.gif
Kommentaarid: 178 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FR3AK
HV kasutaja
FR3AK

liitunud: 21.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2011 14:56:11 vasta tsitaadiga

D3ff kirjutas:
FR3AK kirjutas:
Ei, mul ikka tõsised reklaamid. Teistes arvutites pole seda nagu märganud.
Spoiler Spoiler Spoiler


Ainult sinu arvutis sinu kontoga on nii? Teistes arvutites sinu konto pole nii massilist reklaami täis? Võib-olla siis mingi brauserist tulenev kala põhjustab seda?

Töö arvutis seda kala ei ole, samas seal ka adblocker peal. Brauseriks mõlemas arvutis FF 6.0, eks õhtu poole vaatan kas teistel kontodel samamoodi reklaam peal. Väga rõve igaljuhul icon_mad.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iceincube
HV veteran
iceincube

liitunud: 18.11.2005




sõnum 20.08.2011 14:58:19 vasta tsitaadiga

Ega äkki mingi viirus hoopis pole? Tundub kuidagi massiivselt kahtlane icon_rolleyes.gif
Pole sellist asja veel näinud.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Deadlock
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.07.2004




sõnum 20.08.2011 15:35:06 vasta tsitaadiga

No see on küll mingi adware sul kuskil. Mul facebooki valge ala ikka valge.
_________________
"Believe you can, believe you can't; either way, you're right." - Henry Ford
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2011 12:31:49 vasta tsitaadiga

http://www.postimees.ee/536732/schleswig-holsteini-voimud-keelasid-ara-like-nupu-kasutamise/
Varsti tulevad Euroopa Liidu poolt Facebookile sanktsioonid? icon_rolleyes.gif

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 21.08.2011 13:21:40 vasta tsitaadiga

Hetkel paistab tegelikult Saksamaa vist ainut riik, mis vähe aktiivsemalt FB ja privaatsusega tegeleb?
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marge181
HV vaatleja

liitunud: 21.08.2011




sõnum 21.08.2011 20:07:52 vasta tsitaadiga

Tere! mul on probleem facebooki jutukaga.kui login ennast kontole sisse,näen paremas servas jutuka nimekirjas enda sõpru,kes peaks ka just kui sees olema. samas on sealt puudu nimesi, kes on kindlasti sees. kui ma üritan mõnega neist tšäkkida, siis ükski sõnum nendeni ei jõua ja nende sõnumid ei minuni ei jõua .kõigil juuresolevatel nimedel puudub roheline numm ,mis näitab,et on sees. milles probleem?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
D3ff
HV kasutaja
D3ff

liitunud: 14.01.2007




sõnum 21.08.2011 20:12:35 vasta tsitaadiga

marge181 kirjutas:
Tere! mul on probleem facebooki jutukaga.kui login ennast kontole sisse,näen paremas servas jutuka nimekirjas enda sõpru,kes peaks ka just kui sees olema. samas on sealt puudu nimesi, kes on kindlasti sees. kui ma üritan mõnega neist tšäkkida, siis ükski sõnum nendeni ei jõua ja nende sõnumid ei minuni ei jõua .kõigil juuresolevatel nimedel puudub roheline numm ,mis näitab,et on sees. milles probleem?


See, et nad sees on, ei tähenda, et nad chatis saadaval on. FBs on valik Limit availability, kus saab määrata, kellele enda online-olekut näidata ja kellele mitte. Kui sinu sõbrad on lisanud su mõnda sellisesse nimekirja, kellele nad ennast chatis ei näita, siis sa neid ei näegi.

EDIT: ja siis on ju veel valik "Available for chat" - kui see maha keeratud, siis pole onlines olijaid ka chatis näha.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marge181
HV vaatleja

liitunud: 21.08.2011




sõnum 21.08.2011 20:17:36 vasta tsitaadiga

minul ei ole oma sõpradega enne olnud koguaeg sellist probleemi ,et nad ei ole jutukas, või et kes on ja nad ei näita end. asi peab olema millesgi muus.see probleem tekkis kuskil 10 päeva tagasi
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
D3ff
HV kasutaja
D3ff

liitunud: 14.01.2007




sõnum 21.08.2011 20:37:13 vasta tsitaadiga

marge181 kirjutas:
minul ei ole oma sõpradega enne olnud koguaeg sellist probleemi ,et nad ei ole jutukas, või et kes on ja nad ei näita end. asi peab olema millesgi muus.see probleem tekkis kuskil 10 päeva tagasi


Tavaliste kirjade saatmine FBs toimib?
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marge181
HV vaatleja

liitunud: 21.08.2011




sõnum 21.08.2011 20:50:31 vasta tsitaadiga

jah proovisin sugulasele saata ja ta ka vastas,aga jutukaga on küll midagi väga valesti.võibolla on keegi häkkinud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
äss
Kreisi kasutaja
äss

liitunud: 12.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2011 11:31:09 vasta tsitaadiga

Kuidas neid valikvastustega küsimusi välja filtreerida? Ülejäänud pasavoolu sain enam-vähem pidama.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
D3ff
HV kasutaja
D3ff

liitunud: 14.01.2007




sõnum 29.08.2011 22:28:27 vasta tsitaadiga

Facebookis on toimunud kaks uuendust. Esiteks on nüüd privaatsusseadete haldamise leht uue välimuse saanud ja nüüd saab oma seinale postitades valida, kellele teade nähtav on (sarnane Google Plusiga). Teine uuendus on piltide kuvamises - must lahmakas raam pildi ümber on asendunud heledaga.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristo69
HV kasutaja
Kristo69

liitunud: 04.12.2008




sõnum 30.08.2011 11:04:33 vasta tsitaadiga

Mul on ikka too must raam. Settingutest pean muutma midagi?
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CurJam
HV kasutaja
CurJam

liitunud: 05.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2011 11:10:15 vasta tsitaadiga

See peaks juba defaultis toimima. Mis brauserit muidu kasutad?
_________________
Kraam müügiks
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 30.08.2011 13:15:58 vasta tsitaadiga

D3ff kirjutas:
Facebookis on toimunud kaks uuendust. Esiteks on nüüd privaatsusseadete haldamise leht uue välimuse saanud ja nüüd saab oma seinale postitades valida, kellele teade nähtav on (sarnane Google Plusiga)
http://www.itworld.com/it-managementstrategy/198069/facebooks-new-privacy-controls-still-broken
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kristjan*
Kreisi kasutaja
kristjan*

liitunud: 18.08.2008




sõnum 30.08.2011 13:42:06 vasta tsitaadiga

Mul on ka veel asjad endised. Browseriks FF6.
FB Blog kirjutas:
These new features will be gradually rolling out to everyone over the next few days.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 30.08.2011 16:03:49 vasta tsitaadiga

Muuseas, mul vähemalt oli by default jällegi kogu profiil avalik peale nn paremate privaatsusseadete rakendamist thumbs_down.gif
Ja kinni keerata tuleb see kõik ükshaaval. Faking lambakari icon_exclaim.gif

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristo69
HV kasutaja
Kristo69

liitunud: 04.12.2008




sõnum 30.08.2011 18:17:22 vasta tsitaadiga

CurJam kirjutas:
See peaks juba defaultis toimima. Mis brauserit muidu kasutad?

Chrome
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2011 11:33:39 vasta tsitaadiga

Garage48 Tartu üritusel loodi Facebooki rakendus Elioni nutiTV-le
http://www.elion.ee/infoportaal/uudised/2011/08/29/Garage48+Tartu+%C3%BCritusel+loodi+Facebooki+rakendus+Elioni+nutiTV-le
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
teretalv
HV veteran

liitunud: 15.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2011 15:57:38 vasta tsitaadiga

kas keegi teab sellist asja et kas ma saan vaadata kes on minu profiili külastanud või minu nime otsingusse sisestanud, mingit rakendust ei ole? olen kuulnud et on olemas reeglite vastased rakendused kas se vastab tõele? siis teoreetiliselt saab teada ikkagi kes on keda vaadanud ja kui palju ja millal kui ta kangesti tahab teada konto blokeerimise hinnaga?
_________________
Ära usu kes kutsuvad kuskile raha investeerima. Suurt tootlust ei tule keegi kandikul kätte tooma! Head ja kindlat tootlust saab ainult siis, kui ise enda kontrolli all on kogu protsess või enamus sellest.
Teen Hobikorras Audio, Video, Foto ja Trükiettevalmistust/Kujundust ja Python Scripte
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 01.09.2011 16:03:45 vasta tsitaadiga

On olemas kõiksugu scamid mis väidavad, et seda infot avaldavad kuid siis lihtsalt korjavad su enda kohta inffi. Reaalselt pole võimalik minu teada sel viisil teiste järel luurata FBs.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
teretalv
HV veteran

liitunud: 15.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2011 17:48:08 vasta tsitaadiga

ok vbl keegi veel teab infot selle kohta
_________________
Ära usu kes kutsuvad kuskile raha investeerima. Suurt tootlust ei tule keegi kandikul kätte tooma! Head ja kindlat tootlust saab ainult siis, kui ise enda kontrolli all on kogu protsess või enamus sellest.
Teen Hobikorras Audio, Video, Foto ja Trükiettevalmistust/Kujundust ja Python Scripte
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2011 17:50:57 vasta tsitaadiga

Mõtle nüüd, kust see rakendus peaks teadma, et keegi on sinu profiilil käinud?
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 01.09.2011 17:55:07 vasta tsitaadiga

Omal ajal oli see võimalik myspaces kus kirjutasid JS'i mis end teiste profiili sisse vägistas. Piisavalt osavalt tegutsesid ja märkamatuks jäid ning enamuse rahvast nakatada suutsid siis oleks teoorias saanud jälgida mida keegi teeb icon_smile.gif
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2011 17:55:48 vasta tsitaadiga

facebookis sorades leidsin ühe suht huvitava mängu Pawn Stars: The game. seal saab oma pandimaja äri püsti panna
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laurikre
HV Guru
Laurikre

liitunud: 20.09.2003




sõnum 18.09.2011 16:40:26 vasta tsitaadiga



Meie kõikide sõber Facebook on tulnud välja uue Subscribe funktsionaalsuse lisaga mis võimaldab kasutajatel paremini uudisvoogusid hallata. Näiteks piirata oma naabril igapäevaste kassipiltide saatmist sinu uudiste voogu. Samuti võimaldab uus uuendus jägida ka nende inimeste uudiseid ja tegemisi kelle sõber sa ei ole. Loomulikult on kasutajatele jäetud võimalus antud teenus välja lülitada. Selleks on vajalik Facebook kasutaja uudisvoogude privaatsus seadeid muuta.

Loe edasi BattleIT's

Lauri Kreutzwald

_________________
Need: Windows, .Net, Sharepoint, Exchange, Dynamics, Visual Studio, XNA, Expression, Silverlight, SQL and many other skills? Talk to me icon_smile.gif
Rohkem IT uudiseid iga päev BattleIT lehelt
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 131
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 18.09.2011 16:41:15 vasta tsitaadiga

Tore näha, et g+ on pannud fb liigutama end icon_smile.gif
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2011 21:26:47 vasta tsitaadiga

Sõbralistis üks viimaste uuenduste kohta:

Dear Facebook, Thank you for the new design where you now choose which of my friends' posts you consider a "top news story." It was so difficult to scroll through their status updates and decide this for myself. Please continue to tell me what is important to me.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kristjan*
Kreisi kasutaja
kristjan*

liitunud: 18.08.2008




sõnum 21.09.2011 21:28:19 vasta tsitaadiga

See uuendus on küll kohutav. thumbs_down.gif
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 21.09.2011 21:56:09 vasta tsitaadiga

Mu emal on FBs mingi kala et seal jutuka moodi asjas rääkides ei lähe tekst läbi vaid Enterit vajutades läheb tekst hoopis uuele reale. Kas kellelgi sama jama?
_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2011 21:57:11 vasta tsitaadiga

tsitaat:

jutuka moodi asjas

jutukas töötab enter, "messages" all läheb enter järgmisele reale

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 21.09.2011 22:03:05 vasta tsitaadiga

Hmm, minul läheb küll Enter kohe "send". Ise mul seda jama ei ole aga vahest mõni inimene on tal aint FB saadaval ja siis kui vaja rääkida, ei lase ta teksti välja vaid muudab selle uuele reale. Kui ma hoian SHIFT + Enter, siis jah läheb uuele reale. Sama on ka kommentaaridel et press Enter to send vms.
_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2011 01:01:30 vasta tsitaadiga

kristjan* kirjutas:
See uuendus on küll kohutav. thumbs_down.gif

+1
Arvatavasti sellele +1 google panustaski, et kõik saaks panna +1, et fb on jura icon_biggrin.gif

Aru ma ei saa, miks on vaja toimiv asi nässu keerata, orkutiga läks täpselt sama moodi, mingi mega flash ja php peale panna, isegi kiire arvutiga tõmbab leht kooma ning uimab. Konfimis võimalus samuti 0 :@

_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Velociraptor
HV veteran
Velociraptor

liitunud: 27.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2011 16:29:52 vasta tsitaadiga

wirx kirjutas:
kristjan* kirjutas:
See uuendus on küll kohutav. thumbs_down.gif

+1
Arvatavasti sellele +1 google panustaski, et kõik saaks panna +1, et fb on jura icon_biggrin.gif

Aru ma ei saa, miks on vaja toimiv asi nässu keerata, orkutiga läks täpselt sama moodi, mingi mega flash ja php peale panna, isegi kiire arvutiga tõmbab leht kooma ning uimab. Konfimis võimalus samuti 0 :@

Alates sellest Orkut uuendusest (vist yle aasta tagasi juba?) pole mina seda enam kasutanud. Täielik katastroof..
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Deadlock
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.07.2004




sõnum 24.09.2011 14:12:11 vasta tsitaadiga

See timeline uuendus tundub isegi päris asjalik

Kes varakult tahab järele proovida.
http://techcrunch.com/2011/09/22/how-to-enable-facebook-timeline/

_________________
"Believe you can, believe you can't; either way, you're right." - Henry Ford
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kristjan*
Kreisi kasutaja
kristjan*

liitunud: 18.08.2008




sõnum 25.09.2011 00:04:57 vasta tsitaadiga

Panin ka selle timeline "developerina" peale, aga ei näe selles miskit erilist. Mingeid kellasid ja vilesid tuli juurde, aga kasutamismugavust need ei suurenda vaid pigem vastupidi.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2011 12:58:11 vasta tsitaadiga

link :: Ettevaatust! Facebook jälgib sind isegi pärast väljalogimist?

icon_rolleyes.gif

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rein001
HV kasutaja

liitunud: 18.04.2010




sõnum 28.09.2011 19:25:39 vasta tsitaadiga

uus Facebook on Google+ . icon_wink.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Facebook/Meta üldteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 59, 60, 61  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.