Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows 7 (arutelu ja probleemid) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 283, 284, 285 ... 372, 373, 374  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
kembadesig
HV veteran
kembadesig

liitunud: 18.10.2010




sõnum 20.08.2011 21:11:42 vasta tsitaadiga

Vajan väikest abi, nimelt sõber soovis oma arvutiga mu internetipulka kasutada, kuid ei saa seda tööle. Mäki sabas töötab kenasti, kuid just tema masinas millel Win 7, ei lase tarkvara installida. Poolikult on see peal, kuid nüüd ei saa seda ei maha ega peale.

Tarkvara installida üritades saab järgmise teate: "The UI name of AutoRun.dat are missing, Please check it!"

Tarkvara maha installides, saab järgmise teate: "CScript Error: Can't find script engine "VBScript" for script "C:\Users\Kasutaja\AppData\Local\Tific\Download\comviqconnect_tele2_com_80\ts-0-1697622.vbs"


Milles probleem võiks olla? Kuidas korda saaks? Varem on see pult selle sama arvuti sabas töötanud!

Netipulgaks on ZTE HSDPA USB Stick MF102

_________________
Sounds?...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2011 21:37:46 vasta tsitaadiga

Kas pulk on ühendatud otse arvuti porti või kasutad pikenduskaablit? Kui jah, siis kui pikk on pikendus?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kembadesig
HV veteran
kembadesig

liitunud: 18.10.2010




sõnum 20.08.2011 22:59:40 vasta tsitaadiga

tudiludi kirjutas:
Kas pulk on ühendatud otse arvuti porti või kasutad pikenduskaablit? Kui jah, siis kui pikk on pikendus?


Otse arvuti sabas. icon_rolleyes.gif

_________________
Sounds?...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-FoX-
HV Guru
-FoX-

liitunud: 26.04.2007




sõnum 21.08.2011 10:42:21 vasta tsitaadiga

Kas heli saab tulla korraga 2 kohast?
Nuh näiteks kui ma olen arvutis siis sealt heli ikooni juurest default seade on creative x-fi helikaart.
Hakkan telkast filmi vaatama siis lükkan teleka audio defaulti ehk siis läbi HDMI mis on GTX570 taga ... aga kas ni iei saa et pc tuleks heli ja kui telku lükkan atvuti peale siis kohe tuleks telkust ka ei peaks vahetama mis on default heli.

_________________
Aita suve, söö lund!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2011 10:49:15 vasta tsitaadiga

Mul tuleb näiteks winampi heli läbi kõlarite ja samal ajal läbi usb tuleb skype heli läbi headseti.
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kembadesig
HV veteran
kembadesig

liitunud: 18.10.2010




sõnum 21.08.2011 17:27:04 vasta tsitaadiga

kembadesig kirjutas:
Vajan väikest abi, nimelt sõber soovis oma arvutiga mu internetipulka kasutada, kuid ei saa seda tööle. Mäki sabas töötab kenasti, kuid just tema masinas millel Win 7, ei lase tarkvara installida. Poolikult on see peal, kuid nüüd ei saa seda ei maha ega peale.

Tarkvara installida üritades saab järgmise teate: "The UI name of AutoRun.dat are missing, Please check it!"

Tarkvara maha installides, saab järgmise teate: "CScript Error: Can't find script engine "VBScript" for script "C:\Users\Kasutaja\AppData\Local\Tific\Download\comviqconnect_tele2_com_80\ts-0-1697622.vbs"


Milles probleem võiks olla? Kuidas korda saaks? Varem on see pult selle sama arvuti sabas töötanud!

Netipulgaks on ZTE HSDPA USB Stick MF102



On mingit rohtu selle probleemi puhul kohe välja pakkuda? icon_rolleyes.gif

_________________
Sounds?...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2011 17:42:21 vasta tsitaadiga

kembadesig, proovi Revo Uninstalleriga ära eemaldada (kindlasti täieliku kontrolliga). Seejärel restart ja proovi uuesti installida.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kembadesig
HV veteran
kembadesig

liitunud: 18.10.2010




sõnum 21.08.2011 19:01:05 vasta tsitaadiga

tudiludi kirjutas:
kembadesig, proovi Revo Uninstalleriga ära eemaldada (kindlasti täieliku kontrolliga). Seejärel restart ja proovi uuesti installida.


Proovisin, see Comviq viskab jälle sama errori ning kustutasin kõik mahajäänud registri üksused ning failid ja kaustad, kuid ikka ei midagi. Ei lase seda uuesti installida miskipärast. Ainuke muutus on see, et "The UI name of AutoRun.dat are missing, Please check it!" ei esine enam.

Proovisin teist samasugust pulka veel, sellega sama jama. Teiste arvutite sabas toimivad ideaalselt. icon_rolleyes.gif

_________________
Sounds?...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SuurJuht
HV vaatleja

liitunud: 21.08.2011




sõnum 21.08.2011 20:58:05 vasta tsitaadiga

Tere!
Selline probleem siis, et täna tuli bsod ning selle põhjustas Service Control Manager id 7031 ning Application error id 1000! Nagu ma errorist vaatasin, oli see svchost.exe viga!
Tegelesin faili pakkimisega ja järsku ei õnnestunud mul desktopi peal enam kaustu liigutatada, ent kui tegin explorerile restardi, siis explorer ei tulnudki enam tagasi, kuigi task manager alt näitas et explorer töötab! Mõtlesin et login siis oma userist välja ning teen restardi, aga vot sulle nalja mingi pikk tekst tuli, mida ma lugeda ei jõudnudki, ning kohe siis bsod!! Eelnevalt lülitas veel viirusetõrje (MS Essential security) kah välja ja siis pilt läks..
Arvasin et ehk on häda viiruses, aga antimalwarebytes, essentials ning ttdskiller ei leia mitte midagi kahtlast.
Goglest ma uurisin, ent seal oli enam jaolt XP kohta sama häda..

Lisan igajuhuks ka errori teate, ehk keegi viitsib pilgu peale visata ja oskab täpsemat nõu anda, kuidas see probleem ära fixida:

Application error 1000

Log Name: Application
Source: Application Error
Date: 21.08.2011 18:03:34
Event ID: 1000
Task Category: (100)
Level: Error
Keywords: Classic
User: N/A
Computer: Martin-VAIO
Description:
Faulting application name: svchost.exe_RpcEptMapper, version: 6.1.7600.16385, time stamp: 0x4a5bc3c1
Faulting module name: rpcss.dll, version: 6.1.7600.16385, time stamp: 0x4a5be037
Exception code: 0xc0000005
Fault offset: 0x000000000000cc5e
Faulting process id: 0x34c
Faulting application start time: 0x01cc5fe895116cb9
Faulting application path: C:\Windows\system32\svchost.exe
Faulting module path: c:\windows\system32\rpcss.dll
Report Id: bd082120-cc06-11e0-92c2-5442495a94e5
Event Xml:
<Event xmlns="http://schemas.microsoft.com/win/2004/08/events/event">
<System>
<Provider Name="Application Error" />
<EventID Qualifiers="0">1000</EventID>
<Level>2</Level>
<Task>100</Task>
<Keywords>0x80000000000000</Keywords>
<TimeCreated SystemTime="2011-08-21T15:03:34.000000000Z" />
<EventRecordID>43762</EventRecordID>
<Channel>Application</Channel>
<Computer>Martin-VAIO</Computer>
<Security />
</System>
<EventData>
<Data>svchost.exe_RpcEptMapper</Data>
<Data>6.1.7600.16385</Data>
<Data>4a5bc3c1</Data>
<Data>rpcss.dll</Data>
<Data>6.1.7600.16385</Data>
<Data>4a5be037</Data>
<Data>c0000005</Data>
<Data>000000000000cc5e</Data>
<Data>34c</Data>
<Data>01cc5fe895116cb9</Data>
<Data>C:\Windows\system32\svchost.exe</Data>
<Data>c:\windows\system32\rpcss.dll</Data>
<Data>bd082120-cc06-11e0-92c2-5442495a94e5</Data>
</EventData>
</Event>

ning Service Control Manager error 7031

Log Name: System
Source: Service Control Manager
Date: 21.08.2011 18:03:37
Event ID: 7031
Task Category: None
Level: Error
Keywords: Classic
User: N/A
Computer: Martin-VAIO
Description:
The Remote Procedure Call (RPC) service terminated unexpectedly. It has done this 1 time(s). The following corrective action will be taken in 60000 milliseconds: Reboot the machine.
Event Xml:
<Event xmlns="http://schemas.microsoft.com/win/2004/08/events/event">
<System>
<Provider Name="Service Control Manager" Guid="{555908d1-a6d7-4695-8e1e-26931d2012f4}" EventSourceName="Service Control Manager" />
<EventID Qualifiers="49152">7031</EventID>
<Version>0</Version>
<Level>2</Level>
<Task>0</Task>
<Opcode>0</Opcode>
<Keywords>0x8080000000000000</Keywords>
<TimeCreated SystemTime="2011-08-21T15:03:37.641159700Z" />
<EventRecordID>146753</EventRecordID>
<Correlation />
<Execution ProcessID="596" ThreadID="5580" />
<Channel>System</Channel>
<Computer>Martin-VAIO</Computer>
<Security />
</System>
<EventData>
<Data Name="param1">Remote Procedure Call (RPC)</Data>
<Data Name="param2">1</Data>
<Data Name="param3">60000</Data>
<Data Name="param4">2</Data>
<Data Name="param5">Reboot the machine</Data>
</EventData>
</Event>

Palun abi! icon_sad.gif

_________________
Ennen oli ennen, nyt on nyt on nyttä
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2011 21:14:35 vasta tsitaadiga

Saan aru, et Safe mode toimib korralikult. Käivita command promptis sfc /scannow.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SuurJuht
HV vaatleja

liitunud: 21.08.2011




sõnum 21.08.2011 21:27:44 vasta tsitaadiga

Mõtled sa et teen " sfc /scannow " safe mode olekus?
_________________
Ennen oli ennen, nyt on nyt on nyttä
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2011 21:44:26 vasta tsitaadiga

SuurJuht, mismoodi sa Malwarebytesiga arvutit skännisid siis? icon_biggrin.gif Oletasin, et Safe mode said sisse ja seal tegid.

Aga Safe modes jah tee seda.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SuurJuht
HV vaatleja

liitunud: 21.08.2011




sõnum 21.08.2011 22:03:22 vasta tsitaadiga

sfc /scannow tegin just safe modes (Windows Resource Protection did not find any integrity violations) oli vastus, aga Antimalwarebytes jooksis mul enne taustal tavalises olekus ja see ei leidnud kah mitte ühtki kurjamit, ning nii ma arvasingi kuna scännin yle päeviti tavaliselt.
_________________
Ennen oli ennen, nyt on nyt on nyttä
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Miki-Hiir
HV veteran

liitunud: 04.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2011 23:11:12 vasta tsitaadiga

rpcss.dll viitab RPC jamale ... lõhnab süsteemi repairi järele. Kui kellelgi paremat ideed ei tule siis käivita arvuti Windowsi plaadilt ja lase repair peale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SuurJuht
HV vaatleja

liitunud: 21.08.2011




sõnum 22.08.2011 01:16:16 vasta tsitaadiga

Rpcss.dll peaks service alt ju kinni saama keerata, iseasi kas sellel mõtet on?
Tahtsin veel lisada, et mõni päev tagasi oli mul nokia driveritega jama, tulid errorid "DriverFrameworks-UserMode id 10110 ja 10111" Telefoniga katkes peale seda critical errorit ühendus ära, ning arvuti kah ei toiminud, enne kui kaabli tagant võtsin, uuendasin siis nii OVI kui PC Suite ning kõiki driveried, ent nagu ma errorist lugesin, oli seal memory leaks, peale seda tegin Windows Memory Diagnostic. Aga eile, kui bsod tuli siis polnud telefon kah arvutiga ühendatud, räägin seda sellepärast et ehk keegi oskab oletada, kas need kaks asja on omavahel seoses..
Teeks windowsi repairi küll, kui windowsi plaat oleks, keegi ei anna ju enam plaati kaasa, ning sellele "windows" seitsmele ei kujuta ma ettegi, kuidas repair otse arvuti HDD pealt teha. Tehase seadeid ei taha kah taasdada, kuna pilte ja muusikat pole lihtsalt kuskile panna icon_sad.gif

_________________
Ennen oli ennen, nyt on nyt on nyttä
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2011 07:14:54 vasta tsitaadiga

Tee süsteemitaaste ja vali kuupäev, kui kõik korras oli. Soovitan süsteemitaaste samuti safe modes käivitada.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 22.08.2011 09:33:39 vasta tsitaadiga

tudiludi: Väike ääremärkus - Süsteemitaaste "Restore Pointi" taastamiseks tuleb ikka kõigepealt see "Restore Point" varem salvestada. Ja kui seda varem tehtud pole, siis pole ka hiljem taastada midagi. icon_wink.gif

Ja veel üks pisike nüanss, et miks Sa veel tänapäeval kiviaegse võimekusega MBAM-i nii hirmsalt fännad, aastal 2011 on see MBAM juba igalt poolt analüüsidest ja võrdlustabelistest "välja visatud". icon_smile.gif
Selle asemel õitseb ja võidutseb igal pool hoopis SuperAntiSpyware.
Kellel huvi, uurib ise mis loom see on, mis kõvasti kiita saab: http://www.superantispyware.com/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miq1988
Kreisi kasutaja
miq1988

liitunud: 21.01.2006




sõnum 22.08.2011 11:28:16 vasta tsitaadiga

Hei,

Uus probleem, nimelt peale igat restarti/sleepi jne arvab arvuti, et on "public networki" ühendatud, mitte "home networki". Netiks Elisa Mint, seadmeks Huawei b260 ja sealt jookseb kaabliga arvutisse. Win 7 x64.

On kellelgi ideid kuidas jätta seda jäädavalt home networki peale vms ?

_________________
I don't need anger management. I need people to stop pissing me off !
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2 trini
HV veteran
2 trini

liitunud: 15.04.2004




sõnum 22.08.2011 13:00:05 vasta tsitaadiga

miq1988 kirjutas:
Hei,

Uus probleem, nimelt peale igat restarti/sleepi jne arvab arvuti, et on "public networki" ühendatud, mitte "home networki". Netiks Elisa Mint, seadmeks Huawei b260 ja sealt jookseb kaabliga arvutisse. Win 7 x64.

On kellelgi ideid kuidas jätta seda jäädavalt home networki peale vms ?


Group Policy - Computer Configuration - Windows Settings - Security Settings - Network List Manager Policies - Network - Network Location - Location type "Private". Group Policy on Pro ja Ultimate versioonidel ainult ,kui sul Win7 Home siis pead registrist otsima. http://msdn.microsoft.com/en-us/library/ms815238.aspx
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miq1988
Kreisi kasutaja
miq1988

liitunud: 21.01.2006




sõnum 22.08.2011 15:37:39 vasta tsitaadiga

Proovin hiljem restarti teha, annan teada kas toimis icon_wink.gif
_________________
I don't need anger management. I need people to stop pissing me off !
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 22.08.2011 16:56:12 vasta tsitaadiga

lambist on My Computerisse tekkinud drive H .
seda pole füüsiliselt olemas ja samas ei leia ma seda ei device managerist ega disk managemendist. mis kuradi moodi ma seda kustutada saaks?

Spoiler Spoiler Spoiler


1 drive on reaalselt dvd-rom ja teine on daemon-toolsi tehtud aga vot mäsasi see H nüüd siis tahab olla või kuidas lahti saada?[/spoiler]
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2011 18:37:02 vasta tsitaadiga

tahanteada, no krt, mul ei ole sõnu. icon_biggrin.gif Malwarebytes ei pruugi olla absoluutselt parim, aga üks parimatest. Tahad kogu aeg kellelegi ära panna???

InterFace, võibolla on sul installitud mingi muu programm, mis võimaldab virtuaalset seadet? Näiteks PowerISO?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2011 18:51:02 vasta tsitaadiga

InterFace, mul omal ajal UltraISO tekitas omale ka virtuaalse draivi.
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 22.08.2011 21:40:26 vasta tsitaadiga

icon_redface.gif

ma ei teadnudki , et ma olen UltraISO installinud endale - start menüüs enam pold.
uninstallisin ja see draiv kadus.

igatahes tänud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miq1988
Kreisi kasutaja
miq1988

liitunud: 21.01.2006




sõnum 22.08.2011 22:02:49 vasta tsitaadiga

2 trini kirjutas:
miq1988 kirjutas:
Hei,

Uus probleem, nimelt peale igat restarti/sleepi jne arvab arvuti, et on "public networki" ühendatud, mitte "home networki". Netiks Elisa Mint, seadmeks Huawei b260 ja sealt jookseb kaabliga arvutisse. Win 7 x64.

On kellelgi ideid kuidas jätta seda jäädavalt home networki peale vms ?


Group Policy - Computer Configuration - Windows Settings - Security Settings - Network List Manager Policies - Network - Network Location - Location type "Private". Group Policy on Pro ja Ultimate versioonidel ainult ,kui sul Win7 Home siis pead registrist otsima. http://msdn.microsoft.com/en-us/library/ms815238.aspx


Tegin selle ära ja ikka sama jama, arvab, et public network. pean käsitsi valime home network ja siis ühendusele disconnect/connect tegema.

_________________
I don't need anger management. I need people to stop pissing me off !
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
--hussar--
HV kasutaja
--hussar--

liitunud: 22.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2011 22:56:10 vasta tsitaadiga

Läpaka all on home premium litsents olemas, aga läpakaga plaati kaasa ei saanud. Kui netist kuskilt saan win7'me ja lükkan installides enda läpaka all oleva koodi sisse, kas siis on asi genuine ?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sama123
HV veteran

liitunud: 20.03.2009




sõnum 22.08.2011 23:03:01 vasta tsitaadiga

Milles võib olla problem,et välised kettad 1,5TB ja 3TB kahel arvutil töötavad,win7x64 arvutis ühteketast ei ole üldse ja teine 0baiti?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2 trini
HV veteran
2 trini

liitunud: 15.04.2004




sõnum 22.08.2011 23:31:10 vasta tsitaadiga

--hussar-- kirjutas:
Läpaka all on home premium litsents olemas, aga läpakaga plaati kaasa ei saanud. Kui netist kuskilt saan win7'me ja lükkan installides enda läpaka all oleva koodi sisse, kas siis on asi genuine ?

Litsents paki kokku ja pärast taastad: http://directedge.us/content/abr-activation-backup-and-restore
Netist pead oem versiooni otsima. Selle põhja all oleva võtmega saab ka muidugi, aga pole aimugi, kui mitu korda nii laseb installida, ilma et peaks kuhugi helistama ja aktiveerima hakkama.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kilpa
HV kasutaja
Kilpa

liitunud: 10.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2011 15:21:09 vasta tsitaadiga

Kust kohast leiab windows 7 all bluescreen dumpi?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2011 15:40:30 vasta tsitaadiga

Kilpa kirjutas:
Kust kohast leiab windows 7 all bluescreen dumpi?

C:\Windows\Minidump

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kilpa
HV kasutaja
Kilpa

liitunud: 10.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2011 15:59:57 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:
Kilpa kirjutas:
Kust kohast leiab windows 7 all bluescreen dumpi?

C:\Windows\Minidump


Suured tänud
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 23.08.2011 16:12:23 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
Keegi teab kuidas winkey+number shortcut'i kustutada või kusagile niiviisi ümber mappida, et saaksin noid shortcute kusagil mujal kasutada?
Keegi ei oska miskit kommenteerida sel teemal? Tahaks win+numbrid nuppe ühe teise programmi jaoks global shortcutideks määrata.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2011 16:23:17 vasta tsitaadiga

http://technet.microsoft.com/en-us/library/cc757877(WS.10).aspx ?
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 23.08.2011 16:30:59 vasta tsitaadiga

See paneb kinni absoluutselt kõik shortcutid, k.a win+r/e/m jne mida ma soovin kasutada. Vaja oleks ainult win+numbrite välja lülitamist.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 23.08.2011 17:31:48 vasta tsitaadiga

http://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/windows_7-desktop/how-do-i-change-the-windows-7-keyboard-shortcuts/0110d32d-66c0-4ce7-8682-eeb896e80c3f
_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 23.08.2011 17:46:02 vasta tsitaadiga

Kohvriparm, seal on kirjeldatud täpselt sama toiming aga Gpedit.msc asemel läbi registri.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hollow
Kreisi kasutaja
Hollow

liitunud: 19.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2011 11:50:18 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
tudiludi: Väike ääremärkus - Süsteemitaaste "Restore Pointi" taastamiseks tuleb ikka kõigepealt see "Restore Point" varem salvestada. Ja kui seda varem tehtud pole, siis pole ka hiljem taastada midagi. icon_wink.gif

Ja veel üks pisike nüanss, et miks Sa veel tänapäeval kiviaegse võimekusega MBAM-i nii hirmsalt fännad, aastal 2011 on see MBAM juba igalt poolt analüüsidest ja võrdlustabelistest "välja visatud". icon_smile.gif
Selle asemel õitseb ja võidutseb igal pool hoopis SuperAntiSpyware.
Kellel huvi, uurib ise mis loom see on, mis kõvasti kiita saab: http://www.superantispyware.com/

tahanteada... tegeledes päevast päeva arvutite puhastamisega erinevatest viirustest ja spammwarest ja spywarest, siis siiani on ideaalne kombinatsioon olnud ESET nod32 + SAS (loe: SuperAntiSpyware) + MBAM (loe: Malwarebytes Anti-Malware)
On asju mida ei ole eemaldanud SAS, samuti on asju mida pole leidnud nod32. Siiani pole nendest kolmest väheks jäänud aga kui jääb, siis tuleb leida kas mingi neljas asi juurde või mingid asjad välja vahetada
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 24.08.2011 11:58:03 vasta tsitaadiga

Hollow: Nii ja naa - olen juba aastaid tagasi näinud piisavalt olukordi, kus MBAM-il on käed püsti ja tugevamad viirused, Spy-d teevad arvutis mida ise tahavad ja irvitavad MBAM-ile näkku. icon_smile.gif

Nii, et tegelikult on seesama ka üks põhjustest, miks test-tabelite koostajad temast midagi enam eriti kuulda ei taha. Ta on jäänud XP-ajastusse toppama ja mida rohkem ta seal on, seda vähem temast ka kuulda tahetakse.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2011 17:39:02 vasta tsitaadiga

tahanteada, no nii ongi. Pole olemas programmi, mis absoluutselt kõik viirused kätte saab. Või on SAS üks taolistest?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2011 22:40:26 vasta tsitaadiga

tudiludi, SAS ei avasta viiruseid. Ta on antiSPYWARE. neid kahte asja ei maksa segamini ajada.
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2011 22:46:25 vasta tsitaadiga

Mina ei tee neil enam ammu midagi vahet. icon_biggrin.gif Olen kasutanud mbami, kuna see leiab igast liigist asju. SAS siis troojasid ja usse ei suudagi leida?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2011 07:33:11 vasta tsitaadiga

Ei mäleta enam, seni on piisanud KIS-ist, SAS-i kasutasin viimati 2-3 aastat tagasi. Kuna aga midagi selle aastakese jooksul, mis ta mu masinas oli, midagi ei leidnud, siis viskasin ta välja. Ei hakkagi väitma, et masinasse poleks iial ühtegi spyd sattunud, aga kuni win ja proged laitmatult töötasid, polnud ka vahet.
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 25.08.2011 09:35:40 vasta tsitaadiga

MBAM-i ja turvateema kohapealt lühidalt öeldes, et näha on üldse selline üleüldine trend, kus vanad tipus olijad-tegijad kipuvad kukkuma järjest allapoole igasugustes 2011 ja 2012 edetabelistes ja siis tõuse teevad nii varasemad tagapool olijad, kui ka terve rida uustulnukaid ning mis on ikkagi juba puhtalt Windows 7-le orienteeritud.

Näiteks tasulistst programmidest ruulib pidevalt esikohal BitDefender, samas pikki aastaid tipus püsinud Eseti NOD32 on jällegi näiteks kukkunud vahemikku a 5-9 koht jne. Ning on tunda, et ka Symanteci Norton üritab suuremat tõusu.
-----------------------------
Rahalistest siis üks tõsisem ülevaade näiteks siis:
AntiVirus Software Review
http://anti-virus-software-review.toptenreviews.com/

PS: Tundub, et peab vist millalgi teise arvutisse BitDefenderi Triali jooksma panema ja vaatama, mis temas siis väga head ja põnevat on, et ta igal pool kõvasti kiita saab. icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2011 10:13:32 vasta tsitaadiga

Mina ei kiida. Jooksis HP DV2000 Core Duo läpa peal aasta ja sai kinga. Õgib ülbelt ressurssi, seadistamine on segane ja tahab kõik asjad vaikeseades ise su eest ära otsustada. Isegi Wini turvauuendui tahab ta ise sulle valida, kohvi keeta ja saiakesi küpsetada. Full skann on aeglane ja tahab seda iga mõne aja tagant teha, muidu kukub kisama kui rahuldamata naine.
Peale selle õuduse asendamist KIS 2011-ga on läpa 2x kiirem ja pirtsakast leedist vaba.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 25.08.2011 11:16:06 vasta tsitaadiga

Edit: See mu oletus, et Windows 7 ajal on turvateema täiesti pea peal, võrrelduna XP-ajastuga, paistab järjest rohkem vett pidavat.

Kaks võrdlustabelit, ühes XP, teises Windows 7 ja kui neid korraga vaadelda, siis on tulemused ikka kapitaalselt erinevad.
---------------------------------------
1. Tabel, kus on XP-s tehtud võrdlus:
http://www.av-test.org/en/tests/test-reports/quarter-22011/
2. Tabel, kus on Windows 7-s tehtud võrdlus:
http://www.av-test.org/en/tests/test-reports/quarter-12011/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LP
HV vaatleja
LP

liitunud: 06.07.2007




sõnum 25.08.2011 13:51:34 vasta tsitaadiga

Kaks küsimust:

Millist versiooni Windows 7 puhul eelistada ja mis vahe on x64 ja x86 versioonidel. Kumbat soovitate ja mille poolest parem on?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 25.08.2011 14:06:13 vasta tsitaadiga

64bit toetab rohkem mälu, kui masinas on või on plaanis panna 3G või rohkem tasuks kindlsati see võtta. Eri editionitel nii väga suurt ja olulist vahet ei ole imho.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hollow
Kreisi kasutaja
Hollow

liitunud: 19.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2011 14:07:41 vasta tsitaadiga

Ho Ho ikka 4GB mälu või rohkem
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 25.08.2011 14:08:37 vasta tsitaadiga

Praktikas on 4G masinasse panekul kasutatav 3.2-3.6GB, ülejäänu on raisus.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LP
HV vaatleja
LP

liitunud: 06.07.2007




sõnum 25.08.2011 16:03:23 vasta tsitaadiga

Ühesõnaga x64 on igati mõttekam jah?
Esimene kogemus Win 7'ga niiet ei tea sellest eriti.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows 7 (arutelu ja probleemid) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 283, 284, 285 ... 372, 373, 374  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.