Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Vaidlused »  Parem HV »  HV foorumiga seotud mured/ettepanekud/lahendused VIII märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 22, 23, 24 ... 61, 62, 63  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2011 14:03:28 vasta tsitaadiga

Nomaitea... IMHO oleks paras nt. 1x aastas läbi jooksutada kõik kasutajad, kes pole viimase 2a jooksul sisse loginud ning neile e-mail meeldetuletusega saata. Ning 1 kuu peale e-mailide saatmist uuesti script käima tõmmata ja kõik, kes endiselt pole 2a sisse loginud ära kustutada.
Mis neid laipu ikka aktiivses baasis hoida.
Isegi pank viskab sind välja kui 10a nägu ei näita...

Samas, kui ära kaotatakse alati ainult mingi käputäis kasutajaid, pole ka sel aktsioonil mõtet.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 15.08.2011 14:04:18 vasta tsitaadiga

bladerunner, nevermind juba vastas sellele
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2011 14:15:40 vasta tsitaadiga

Ma saan aru et ilmus välja paar kasutajat kes aastaid mune sügasid... Tehku siis kord aastas klikk kui konto oluline on. Kui sedagi ei viitsita, siis võib ju väga hästi ka uue konto suletu asemele luua.
Aga tegelt vahet suurt pole, mind see ei puuduta (kuniks asi foorumi kiirusele oluliselt ei mõju).

Tegelt võiks siinsed HV koodijad ühe äärmiselt vastiku vana vea ära parandada - nimelt see, kui tahta minna uute postituste juurda, aga keegi on vahepeal selle uue postituse eemaldanud, siis sel juhul viskab foorum mind hetkel päris teema algusesse, hulga loogilisem oleks, kui viskaks teema lõppu või reaalselt järgmise lugemata postituseni teemas.
Suht häiriv on, vaatad et N lugemata postitust, siis see 1. neist on kustutatud ja leiad end hoopiski päris teema algusest ning hakka siis ise navigeerima lõpus, et mis nägemata, mis mitte.

Toon purgi mett kui see tehtud saab.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nevermind
HV Guru
nevermind

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2011 14:58:48 vasta tsitaadiga

Praeguse seisuga on vähem aktiivseid* kasutajaid alla 10%
*)Vähem aktiivne = ei ole 2 nädala jooksul sisse loginud.

Arvestades, et 2 nädalat on väike aeg, seda eriti puhkuste perioodil, siis ei oleks nende kustutamisega saadav võit märkimisväärne!

Kui suurest purgist jutt käib?

_________________
AHV ei tea, mis AHV teeb
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2011 15:05:02 vasta tsitaadiga

nevermind, 2n pole tõesti mingi näitaja, tee sama asi 2 aasta kohta ikka (jätta bännitud kasutajad välja).

Meepurk on standardne, ca 1kg. Selleaastane mesi, kergelt vahustatud, hea saiale määrida.
Värske saia ja külma piimaga jagub teda umbes 2-3 õhtuks. icon_razz1.gif

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2011 18:34:45 vasta tsitaadiga

Kui seda mett ei ole transportinud ja müünud teadmata isikud (ehk siis puhas maamesi), siis võin kinnitada omast kogemusest, et see mesi on maitsev. Niiet jookske tormi, kel see võimalik. 1 kg on päris suur kogus ka. icon_wink.gif icon_razz.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nevermind
HV Guru
nevermind

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2011 21:26:46 vasta tsitaadiga

banana_dance.gif mmmmmesi
loodan, et oled ikka ise mesinik ning tegu ei ole miskise suhkrust tehtud võilillemoosiga

ps. et siis testige...

_________________
AHV ei tea, mis AHV teeb
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 15.08.2011 21:50:39 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
Ma saan aru et ilmus välja paar kasutajat kes aastaid mune sügasid... Tehku siis kord aastas klikk kui konto oluline on. Kui sedagi ei viitsita, siis võib ju väga hästi ka uue konto suletu asemele luua.
Aga tegelt vahet suurt pole, mind see ei puuduta (kuniks asi foorumi kiirusele oluliselt ei mõju).

Tegelt võiks siinsed HV koodijad ühe äärmiselt vastiku vana vea ära parandada - nimelt see, kui tahta minna uute postituste juurda, aga keegi on vahepeal selle uue postituse eemaldanud, siis sel juhul viskab foorum mind hetkel päris teema algusesse, hulga loogilisem oleks, kui viskaks teema lõppu või reaalselt järgmise lugemata postituseni teemas.
Suht häiriv on, vaatad et N lugemata postitust, siis see 1. neist on kustutatud ja leiad end hoopiski päris teema algusest ning hakka siis ise navigeerima lõpus, et mis nägemata, mis mitte.

Toon purgi mett kui see tehtud saab.


Word. Mul endal on ikka miskipärast just Nokia 5800 teemaga nii et koguaeg viskab esimesse posti mulle igakord kui keegi sinna kirjutab. Harva viskab uue postituseni. Keegi koguaeg kustutab seal asju? See mis enne Nevermind mulle ütles et tegema pean, ei tahtnud aidata. Teiste teemadega pole ma nii tihedalt seda viga näinud.

_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jkddp
HV veteran
jkddp

liitunud: 22.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2011 22:41:53 vasta tsitaadiga

miks minu konto alt on foorumi pealehelt näha, et "hv-kardisõit" foorumis on uusi postitusi, kuigi tegelikult ei ole? miski alles hiljuti ilmunud selline kalamine.
_________________
Kui vaja joonistada/saagida/hööveldada midagi, võib alati küsida thumbs_up.gif
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 15.08.2011 22:48:55 vasta tsitaadiga

jkddp, andmebaasi synkimise/reindekseerimise teema
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
nevermind
HV Guru
nevermind

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2011 09:54:34 vasta tsitaadiga

synkimise jama on siis, kui ütleb, et on uusi postitusi aga viib eelmise lehe viimase postini uut lehte ei luba vaadata enne, kui keegi veel mõned kirjad lisab.
sellisel juhul tuleks viidata siiasamasse vastava teema/posti lingiga
ma saan selle asja üle kontrollida!

_________________
AHV ei tea, mis AHV teeb
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 16.08.2011 10:46:29 vasta tsitaadiga

Mul oli muidu täpselt sama teema mis jkddp.
Samas kardifoorumis endas ringi vaadates ei näinud ühtegi lugemata postitust.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
nevermind
HV Guru
nevermind

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2011 10:57:47 vasta tsitaadiga

kui on lihtsalt müstilisi lugemata teemasid/postitusi, siis tuleks vastav foorum loetuks märkida (foorumi lehel)
_________________
AHV ei tea, mis AHV teeb
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2011 00:12:27 vasta tsitaadiga

Äriteemade alafoorumi nimistus kuulutuste kõrval märgitud kaubamärki ei näe, kui sirvida neid kindlast alafoorumist eraldi, nt. "vaata enda postitusi" alt.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2011 00:17:25 vasta tsitaadiga

Pole jah kunagi olnud, ainult foorumi alajaotuse vaates on.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aunus
Aeg maha 1p

liitunud: 27.11.2010




sõnum 18.08.2011 00:19:05 vasta tsitaadiga

Me Marioga avastasime selle ja arvasime, et võiks teada anda küll sellest veast. Aga kas siis seda viga on kulukas jakallis remontida muidu, et siiani ei tööta see?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2011 00:20:35 vasta tsitaadiga

Mario. teadis seda juba ennem.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2011 01:25:54 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Mul oli muidu täpselt sama teema mis jkddp.
Samas kardifoorumis endas ringi vaadates ei näinud ühtegi lugemata postitust.


Endal hakkas nüüd sama "kino" ... ehk peaks baasi re-indekseerima taaskord?
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nevermind
HV Guru
nevermind

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2011 08:45:37 vasta tsitaadiga

Etz,
nevermind kirjutas:
sellisel juhul tuleks viidata siiasamasse vastava teema/posti lingiga
ma saan selle asja üle kontrollida!

_________________
AHV ei tea, mis AHV teeb
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2011 13:44:45 vasta tsitaadiga

Tagantjärele Varias hulgiteema õigust osta ei saa.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 18.08.2011 13:48:10 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Tagantjärele Varias hulgiteema õigust osta ei saa.

tagantjärgi ei saagi osta, teemat alustades peab selle teenuse valima

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2011 13:53:02 vasta tsitaadiga

Mis siis saab?
Mul ei ole momendil uue tasuta teema tegemise õigust, ja olemasolevat kasti niisama ei viska, et +10 krediiti kulutada.

HV sai ostetud krediidi näol raha küll kätte, seega kehitame õlgu?
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 18.08.2011 13:58:32 vasta tsitaadiga

Mario., mis teemast üldse jutt?
Kui on vaja tavateemana tehtud teema teha hulgiteemaks, siis on tagantjärgi vaid üksvõimalus.
Nimelt pangalingi kaudu kindlaksmääratud HV-toetuse tegemine ja teemasse märgin siis, et tasutud on nõuetekohane HV toetus.
Alternatiiv on reeglite vastu eksitud teema katkestada, kulutatud krediit läheb n.ö kaduma ja kasutaja peab uue nõuetekohase teema tegema.

Aga sellist asja võiks pigem privas edasi arutada.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Taavi©
Piiratud kasutaja
Taavi©

liitunud: 28.08.2006




sõnum 20.08.2011 17:54:37 vasta tsitaadiga

Küsitluses võiks olla selline lisa, et vastuse variantide vastajate nimed võiks näha olla, klikkides peale näiteks vastanude aru peale.
_________________
Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 1 :: 328
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2011 18:12:26 vasta tsitaadiga

Taavi© kirjutas:
Küsitluses võiks olla selline lisa, et vastuse variantide vastajate nimed võiks näha olla, klikkides peale näiteks vastanude aru peale.

Ei peaks olema.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2011 18:15:14 vasta tsitaadiga

tudiludi, optional.
erinevates teemades on selle võimaluse vajalikkus korduvalt olnud.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi©
Piiratud kasutaja
Taavi©

liitunud: 28.08.2006




sõnum 20.08.2011 18:16:35 vasta tsitaadiga

tudiludi, miks ? minumeelest see teeks vastused vähe usutavamaks ja reaalsemaks, mõni niisama äkki toksib lampi, kui teada on, et vastajad on avalikud siis tuleks äkki kaalutletum vastus.
_________________
Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 1 :: 328
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2011 18:19:18 vasta tsitaadiga

Taavi©, ei kõigile küsitlustele kindlasti mitte.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi©
Piiratud kasutaja
Taavi©

liitunud: 28.08.2006




sõnum 20.08.2011 18:26:25 vasta tsitaadiga

londiste, näiteks ?
_________________
Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 1 :: 328
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2011 18:32:35 vasta tsitaadiga

Taavi©, mida näiteks?

küsitluse tegemisel võimalusena oleks see täitsa hea, eeldusel et vastajatele see ka selge on.
kõigile küsitlustele seda juurde, kindlasti mitte.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi©
Piiratud kasutaja
Taavi©

liitunud: 28.08.2006




sõnum 20.08.2011 18:49:21 vasta tsitaadiga

londiste, pidasin silmas, mis küsitlusele see kindlasti sinu nägemuse järgi hea ei oleks, minu nägemuses iga avalik asi on hea, umbes sama, et ütlen 3dm teemas "tegin 2006es wri 100k p." pilti pole siis pole juhtunud, küsitluste puhul sama teema, mõni vastab naljapärast misiganes variandi.
_________________
Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 1 :: 328
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2011 18:53:41 vasta tsitaadiga

mis küsitlused meil siin nii olulised on, et neid isikustama peaks?
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2011 19:05:36 vasta tsitaadiga

Isikustamine lihtsalt ei toimi internetis icon_wink.gif .Isegi EPL on hakanud lubama anonüümseid komme jälle.
Seega deal with it icon_biggrin.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi©
Piiratud kasutaja
Taavi©

liitunud: 28.08.2006




sõnum 20.08.2011 19:10:41 vasta tsitaadiga

londiste, mis nendest küsitlustest kasu on kui nad on nii ja naa ? paljudel netisaitidel on küsitlused ja on tihti tulnud ette, et valitakse esimene variant, ei viitsita alumisi lugeda või mis iganes põhjusel.

tomorrow, ega ta ei toimigi, aga usun, et teeks vähe usutavamaks selle.

_________________
Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 1 :: 328
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2011 19:41:15 vasta tsitaadiga

On see oluline kuidas näiteks mina mingil küsitlusel vastan? Küsitlus on paljude inimeste arvamus, mis individuaalselt ei kajasta tõde, kuid kõik kokku lugedes saab tõenäolise õige tulemuse. Kui tahan, võin küsitlusele ka lampi vastata või nalja teha, aga see ei tähenda, et minu vastust peaks siis keegi tühistama või kustutama.

Otseselt mul selle vastu midagi pole ja ta võib ju olla, aga kui see tähendaks mingit lisatööd, siis ei viitsiks küll.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mTim
HV Guru
mTim

liitunud: 19.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2011 00:05:48 vasta tsitaadiga

HV küsitlustel on mõni üksik, kes soovib olla lahe ja paneb mingit umbluud. Küsitluse tulemus annab ÜLDISE pildi/vastuse küsimusele. Pole mõtet mingeid üli täpseid tulemusi tikutulega otsida...
_________________
Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 21.08.2011 09:04:52 vasta tsitaadiga

ot:
Müügifoorumis pole toitekate alavalikus SilverStone valiku võimalust icon_eek.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 21.08.2011 10:51:50 vasta tsitaadiga

Winterwind, ega tootjad automaatselt ei tekigi.
Tootjaid lisandub ikka juurde, HV on kaua tegutsenud ja omal ajal polnud mitmeid tootjadki olemas.
Kõike maamunal toimuvat ei jõua jälgida, selleks käesolev foorum ongi icon_wink.gif

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
nevermind
HV Guru
nevermind

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2011 10:20:05 vasta tsitaadiga

Taavi© kirjutas:
paljudel netisaitidel on küsitlused ja on tihti tulnud ette, et valitakse esimene variant, ei viitsita alumisi lugeda või mis iganes põhjusel.

noh selle vastu aitaks küsitluse läbimõeldud koostamine - näiteks vastus, mis tavaliselt viimane on ja pigem omab neutraalset mõtet ilma tulemusi muutmata, tuleks panna esimeseks a'la "pole aimugi, millest jutt käib" vms.

_________________
AHV ei tea, mis AHV teeb
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2011 15:26:41 vasta tsitaadiga

Kas oleks võimalik/omaks mõtet teha täiendus, et kui www.hinnavaatlus.ee lehelt sisse logida, siis üleval reas, kui on link "Foorum" oleks selle taga number mis näitaks lugemata PS arvu?
a'la visuaalselt näeks asi välja "Foorum (2)" või siis lihtsalt "Foorum" kui uusi PS pole? Eriti seksikas oleks kui number oleks ise ka veel link mis viiks otse postkasti (nagu mu siinne näidegi). icon_razz1.gif

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2011 18:39:25 vasta tsitaadiga

bladerunneri ettepanek võib päris hea mõte olla. icon_smile.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 22.08.2011 18:40:02 vasta tsitaadiga

Teoreetiliselt teostatav, lisasin to-do listi.
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Lordlesta
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2011 14:48:15 vasta tsitaadiga

Nupp mis viib teema viimasele lugemata postitusele, on endiselt katki. Nüüd viib suhteliselt tihti teema kõige viimase posti juurde thumbs_down.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nevermind
HV Guru
nevermind

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2011 15:23:33 vasta tsitaadiga

Lordlesta, loed ilmselt massiliselt läbuteemasid, kus toimub pidev kustutamine.
see lahendus oligi pehme alternatiiv esimesele lehele viimise asemel.

_________________
AHV ei tea, mis AHV teeb
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2011 16:17:16 vasta tsitaadiga

nevermind, kuskil tabelis on teil ju kirjas et mis # postituseni mingi teema kasutajal nähtud on? (nö ajalugu vms mis siin kasvab ja aegajalt tühjendatakse?) Teisipidi on ju kindlasti baasis teemade juures ka postituse # järgi indeksid olemas?
Kas mysql siis tõesti kooleb maha, kui öelda et leidku nüüd 1. postitus teemas mille # on suurem varem baasi salvestatust?

P.S. võid ka PS vastata, kui ei näe mõtet siin HV siseelundeid lahata.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nevermind
HV Guru
nevermind

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2011 16:32:30 vasta tsitaadiga

nagu IRL mainisin on see asi seal natuke keerukam ning muutused ei ole väga lihtsalt teostatavad.
viimane katse tõmbas foorumi kooma...

_________________
AHV ei tea, mis AHV teeb
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2011 11:35:35 vasta tsitaadiga

See oleks päris kõva asi kui saaks HV'le külge http://www.tapatalk.com/plugin.php
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2011 11:56:50 vasta tsitaadiga

ufo56, niipalju kui mul varasemast meeles, siis HV jooksis phpBB 2.0.3 peal mis pole toetatud.
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2011 12:09:10 vasta tsitaadiga

Jah jookseb tõesti aga seal kuskil öeldud et sobib ka "Your forum is heavily customized and would like to "hack" existing Tapatalk plugin to work with your system." süsteemile samuti. Ma lihtsalt postitasin lingi et kuuleks arvamusi
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mart352
HV Guru
Mart352

liitunud: 05.02.2003




sõnum 28.08.2011 12:13:16 vasta tsitaadiga

ufo56 kirjutas:
Jah jookseb tõesti aga seal kuskil öeldud et sobib ka "Your forum is heavily customized and would like to "hack" existing Tapatalk plugin to work with your system." süsteemile samuti. Ma lihtsalt postitasin lingi et kuuleks arvamusi



https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=6551280&highlight=tapatalk#6551280

_________________
Imperfection is perfect
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Vaidlused »  Parem HV »  HV foorumiga seotud mured/ettepanekud/lahendused VIII mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 22, 23, 24 ... 61, 62, 63  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.