Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  DotA 2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4 ... 34, 35, 36  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Taat
HV vaatleja

liitunud: 23.08.2002




sõnum 16.08.2011 20:43:54 vasta tsitaadiga

muide, sellest 1 miljoni dollari turniirist võtab osa ka üks meie kaasmaalane, Puppey tal nimeks. Tiimiks Ukraina Na'Vi. Tüüp on üsna mitmes rahvusvahelises tiimis enne Na'Vit olnud, tundub üks kõva kärbes olema.

keda huvitab siis üks intervjuu temaga

http://www.gosugamers.net/dota/news/16516-video-asus-summer-special-featuring-puppey
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sarin
Kreisi kasutaja
Sarin

liitunud: 04.04.2005




sõnum 16.08.2011 20:59:08 vasta tsitaadiga

Taat kirjutas:
muide, sellest 1 miljoni dollari turniirist võtab osa ka üks meie kaasmaalane, Puppey tal nimeks. Tiimiks Ukraina Na'Vi. Tüüp on üsna mitmes rahvusvahelises tiimis enne Na'Vit olnud, tundub üks kõva kärbes olema.

keda huvitab siis üks intervjuu temaga

http://www.gosugamers.net/dota/news/16516-video-asus-summer-special-featuring-puppey


thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif On nüüd kellele põialt hoida

_________________
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flasky
HV kasutaja
Flasky

liitunud: 19.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2011 21:44:34 vasta tsitaadiga

Kõik marss www.dota2.com ja registreerige betasse!

Homme kell 10 hommikul saksa kohaliku aja järgi (kell 11 meil) algavad The International turniiri matšid, mida kantakse ka lives üle. Dota 2 kodulehel täpsem info.

Ja Dota 2 blogi andmetel jagunevad auhinnarahad järgnevalt:
1st place: $1,000,000 USD
2nd place: $250,000 USD
3rd place: $150,000 USD
4th place: $80,000 USD
5th place: $35,000 USD
6th place: $35,000 USD
7th place: $25,000 USD
8th place: $25,000 USD
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sarin
Kreisi kasutaja
Sarin

liitunud: 04.04.2005




sõnum 17.08.2011 11:16:51 vasta tsitaadiga

Karta oligi...

Leht rämedalt umbes.

_________________
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bush
Kreisi kasutaja
bush

liitunud: 14.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2011 11:21:50 vasta tsitaadiga

Kohevarsti peaks algama.
_________________
>OSTA ÕLUT
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sarin
Kreisi kasutaja
Sarin

liitunud: 04.04.2005




sõnum 17.08.2011 11:31:37 vasta tsitaadiga

Käib !

http://dota2.com/tournaments/international/?q=hd&c=English kommentaaridega

http://www.dota2.com/tournaments/international/ ilma

_________________
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FurioN
HV kasutaja
FurioN

liitunud: 08.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2011 11:42:46 vasta tsitaadiga

Täitsa pekkis kuidas need kommentaatorid karjuvad icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bush
Kreisi kasutaja
bush

liitunud: 14.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2011 11:43:22 vasta tsitaadiga

Idioot karjub ja kisab.
_________________
>OSTA ÕLUT
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sten260
HV kasutaja

liitunud: 28.09.2009




sõnum 17.08.2011 11:56:15 vasta tsitaadiga

hakkasin just vaatama ja tüübid tammuvad ühe koha peal nagu neil oleks server lag? Asi minus v?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2011 11:58:25 vasta tsitaadiga

pani pange vist jah. praegu jälle dota2 splash screen ees.
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 17.08.2011 13:20:02 vasta tsitaadiga

Kas asi minus või kommentaatoreid pole kuulda?
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flasky
HV kasutaja
Flasky

liitunud: 19.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2011 13:45:46 vasta tsitaadiga

ertr2 kirjutas:
Kas asi minus või kommentaatoreid pole kuulda?


Poole pealt kadus ära jah. Peaks mainima, et väga pikk matš oli. Hoidsin alguses juba EHOME-le pöialt, suutsid võidu ära võtta.

Dota 2 näeb iseenesest väga ilus välja, kindel pre-order!
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sarin
Kreisi kasutaja
Sarin

liitunud: 04.04.2005




sõnum 17.08.2011 14:09:43 vasta tsitaadiga

rip hon icon_sad.gif hea mäng oli....
_________________
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2011 14:48:25 vasta tsitaadiga

Kust see betasse registeerimine täpsemalt käib?
_________________
TALUSILDID
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aurah
HV vaatleja

liitunud: 05.08.2006




sõnum 17.08.2011 15:14:14 vasta tsitaadiga

Sarin kirjutas:
rip hon icon_sad.gif hea mäng oli....


Ei ole see asi nii kindel veel...ehk ikka ei lähe nii....DOTA 2, summaks peaks tulema kuskil 50-60$, mis ei ole nii väike summa...ehk tõrjub rahva eemale:D
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bush
Kreisi kasutaja
bush

liitunud: 14.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2011 15:47:31 vasta tsitaadiga

Täpselt sama mis HON. Ma ei näe isiklikult küll mingit erinevust väga. Te näete?
_________________
>OSTA ÕLUT
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flasky
HV kasutaja
Flasky

liitunud: 19.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2011 15:49:03 vasta tsitaadiga

Näeme.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
stUnt
HV vaatleja

liitunud: 24.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2011 16:08:19 vasta tsitaadiga

Flasky kirjutas:
kindel pre-order!

Aurah kirjutas:
DOTA 2, summaks peaks tulema kuskil 50-60$

Millest te räägite? Võib-olla olen ma midagi maha maganud, aga antud hetkel viitavad kõik märgid siiski free-to-play peale. Kõigepealt lisati Steami F2P mängud, siis läks Team Fortress 2 F2P, peamised konkurendid League of Legends ja Heroes of Newerth on F2P. Ei tahaks uskuda, et Valve tuleb nüüd välja tasulise mänguga ja eriti veel $50-60. Kui siis võib-olla $10-20, aga esimese valikuna panustaks ma F2P peale.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaurrrr
HV kasutaja

liitunud: 06.03.2008




sõnum 17.08.2011 17:44:47 vasta tsitaadiga

kuulsin ka kuskilt ,et 10-20 dollarit
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aavo
HV kasutaja
Aavo

liitunud: 12.06.2007




sõnum 17.08.2011 18:46:36 vasta tsitaadiga

Hetkel mängib Na'Vi. icon_smile.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flasky
HV kasutaja
Flasky

liitunud: 19.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2011 19:19:45 vasta tsitaadiga

kaurrrr kirjutas:
kuulsin ka kuskilt ,et 10-20 dollarit


Kindlat hinda pole veel määratud.

Ja tõesti loodan et mäng tasuline, hoiab teatudki määral (suurema hulga) pahatahtlikke inimesi eemal.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 17.08.2011 19:34:26 vasta tsitaadiga

Flasky kirjutas:
kaurrrr kirjutas:
kuulsin ka kuskilt ,et 10-20 dollarit


Kindlat hinda pole veel määratud.

Ja tõesti loodan et mäng tasuline, hoiab teatudki määral (suurema hulga) pahatahtlikke inimesi eemal.
Sel pole vahet, peaasi et item shoppi ega leveleid ei tule
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fhlouz
HV kasutaja
Fhlouz

liitunud: 29.05.2004




sõnum 17.08.2011 20:45:13 vasta tsitaadiga

Peaks viimane mäng täna olema, http://www.dota2.com/tournaments/international/?q=sd&c=English tune in!
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
birds
HV vaatleja


liitunud: 19.07.2011




sõnum 17.08.2011 23:34:54 vasta tsitaadiga

Jäin magama turniiri ajal. Na'Vi oli küll parim meeskond täna minu arust.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flasky
HV kasutaja
Flasky

liitunud: 19.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2011 10:54:19 vasta tsitaadiga

Täna winners bracketi mängud. http://dota2.com/tournaments/international/

Samuti, enamuste eilsete mängude replayd on üleval. http://dota2.com/tournaments/international/schedule/Wednesday/
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bush
Kreisi kasutaja
bush

liitunud: 14.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2011 13:17:19 vasta tsitaadiga

NA'Vi vs EHOME tuleb suure tõenäosusega.
_________________
>OSTA ÕLUT
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaurrrr
HV kasutaja

liitunud: 06.03.2008




sõnum 18.08.2011 13:33:22 vasta tsitaadiga

Viimases navi intervjüü lõpus
zerogravity: "Puppey, kas sa eraldi tervitusi oma riigile ei taha saata?"
Puppey: "Ei."
XBOCT: "*naer* ta müüs juba ennast maha sealt riigist"
Puppey: "Headaega."


puppey on siis eesti pärituoluga mängija NaVi tiimis.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 18.08.2011 14:17:10 vasta tsitaadiga

seda on siin juba mitu lehte räägitud jah
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaurrrr
HV kasutaja

liitunud: 06.03.2008




sõnum 18.08.2011 14:51:40 vasta tsitaadiga

oh , andeks ... ei märganud.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2011 16:52:02 vasta tsitaadiga

Navi rollib ikka päris korralikult üle vastaste. Ma mõtsin et need aasialased domineerivad dotas ka, aga ennäe
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 20.08.2011 16:52:58 vasta tsitaadiga

painkillah kirjutas:
Navi rollib ikka päris korralikult üle vastaste. Ma mõtsin et need aasialased domineerivad dotas ka, aga ennäe
Eks see ole et kelle kohanemisvõime parem on .
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sigakoer
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.01.2004



Online
sõnum 20.08.2011 16:56:22 vasta tsitaadiga

Jah, see oli juba mängu moodi mäng. icon_smile.gif
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2011 16:56:55 vasta tsitaadiga

huvitav kas neil seal Pracce ei lastud teha? st oligi kohe pulti ja minek? Sest noh praegu juba päris mitmendad mängud , ja Navi on 0 kaotusega päris head skilli näidanud.
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 20.08.2011 16:59:55 vasta tsitaadiga

painkillah kirjutas:
huvitav kas neil seal Pracce ei lastud teha? st oligi kohe pulti ja minek? Sest noh praegu juba päris mitmendad mängud , ja Navi on 0 kaotusega päris head skilli näidanud.
athene rääkis et nädal aega said harjutada
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2011 17:24:18 vasta tsitaadiga

sai vist vara hõisatud, scythe alustab teist mängu päris kurjalt
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t2ring
Kreisi kasutaja
t2ring

liitunud: 26.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2011 18:15:54 vasta tsitaadiga

Väga ulme mäng Na'vi ja Scythe vahel. Mina sellist lõppu igatahes oodata ei osanud icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sigakoer
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.01.2004



Online
sõnum 20.08.2011 18:16:11 vasta tsitaadiga

Tõesti kõva mäng oli. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2011 18:26:16 vasta tsitaadiga

navi tõmbas küll kübarast jänese välja. igastahes super mäng thumbs_up.gif
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flasky
HV kasutaja
Flasky

liitunud: 19.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2011 19:44:24 vasta tsitaadiga

Na`Vi võitis EHOME-t 3-1.

Peab tunnistama, et väga võimas turniir oli. Vaatasin peaaegu igat matši. Valve võiks The International'i iga-aastaseks Dota 2 turniiriks teha.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sarin
Kreisi kasutaja
Sarin

liitunud: 04.04.2005




sõnum 21.08.2011 22:42:16 vasta tsitaadiga

On mingeid kõlakaid ka, et millal beeta tuleb?
_________________
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Saiapäts
HV kasutaja
Saiapäts

liitunud: 02.10.2008




sõnum 22.08.2011 02:45:46 vasta tsitaadiga

Meie kaasmaalane tuleb siis päris hea papiga koju. Muidu beta pidavat algama esmaspäeval.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aavo
HV kasutaja
Aavo

liitunud: 12.06.2007




sõnum 22.08.2011 11:02:21 vasta tsitaadiga

Kust selline info ning kas see esmaspäev?
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sigakoer
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.01.2004



Online
sõnum 22.08.2011 16:43:38 vasta tsitaadiga

Beta stardi kuupäeva ega aastat ei avalikustatud, aga kindlasti algab see esmaspäeval. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Saiapäts
HV kasutaja
Saiapäts

liitunud: 02.10.2008




sõnum 22.08.2011 17:02:01 vasta tsitaadiga

Aavo kirjutas:
Kust selline info ning kas see esmaspäev?

Seda olevat maininud Valve töötajad gamescomil.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kristjan*
Kreisi kasutaja
kristjan*

liitunud: 18.08.2008




sõnum 22.08.2011 17:06:43 vasta tsitaadiga

Olevat maininud? Kuskil mingit viidet ka on usaldusväärsele allikale, kes sellist asja väidaks?
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Saiapäts
HV kasutaja
Saiapäts

liitunud: 02.10.2008




sõnum 23.08.2011 01:30:55 vasta tsitaadiga

kristjan* kirjutas:
Olevat maininud? Kuskil mingit viidet ka on usaldusväärsele allikale, kes sellist asja väidaks?

Ei. Mina olengi usaldusväärne icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flasky
HV kasutaja
Flasky

liitunud: 19.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2011 15:02:40 vasta tsitaadiga

Ma lugesin kusagilt, et paar nädalat pärast Gamescomi hakkab beta. Ei mäleta täpselt, kust ma lugesin seda.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kristjan*
Kreisi kasutaja
kristjan*

liitunud: 18.08.2008




sõnum 23.08.2011 23:41:48 vasta tsitaadiga

Pole mõtet siia väga kirjutada juttu stiilis "naised saunas rääkisid". icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cubedude
Kreisi kasutaja
cubedude

liitunud: 20.12.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2011 02:00:16 vasta tsitaadiga

kas sul peab olema steam et beta jaoks end kirja panna? Ise olen rohkem LoL-i mängija ja mõtlen, et vaatan siis teised sellised mängud ka üle ning Valve pole mind veel kordagi alt vedanud ning hoopis vastupidi, ühed lemmikud mängud on Valve poolt (HL, portal jne) ning ehk saab 1 veel lisada icon_smile.gif
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bush
Kreisi kasutaja
bush

liitunud: 14.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2011 09:15:35 vasta tsitaadiga

http://www.dota2.com/tournaments/international/ Siit saab
_________________
>OSTA ÕLUT
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  DotA 2 mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4 ... 34, 35, 36  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.