Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  StartUp/ IT ettevõtluse foorum  »  Otsin abi oma idee teostamisel märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Haleskinn
HV vaatleja

liitunud: 30.05.2009




sõnum 26.04.2011 09:36:09 Otsin abi oma idee teostamisel vasta tsitaadiga

Tere HV-lased
oli endal idee selline et teha jalgratta kiiver millel oleks hädaabisüsteem, aga sellest hiljem
läksin oma ideega garage48le aga moded arvasid et seda ideed pole võimalik teostada 48 tunni jooksulis
ise olin storymarks tiimis, mis võitis garage 48 ürituse
esimene põhjus kindlasti see et pole insenere või siis ma ei tunne neid piisavalt
igas tahse oleks vaja kontakteeruda min 2 inseneriga kes oskaks tegutseda anduritega(põrutus), samuti kes oskaks ehitada sim kaardiga seadeldist
millel oleks võimalik programmeerida/monteerida andurid kylge, et andurite purunemisel sim kaardiga seade helistaks automaatselt kiirabisse ja annaks ka asukoha jalgratturi õnnetuspaiga kohta

kes on ideest huvitatud see kontakteerugu, saab minu käest pb esitluse ja saab tutvuda minu ideega ja kui on huvi selle miljoni ideega ühineda siis andku teada

,
btw
kui insenere pole siis on võimalus ka ios/android/symbian dev-idel kuna teine võimalus on teha minu idee rakenduse baasil mis kasutab bluetooth andureid,
jne jne jne....


msn indrekjarne@hotmail.com
skype jndrekjarne


powerpoint esitlus lisatud manusena
Manus

tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.08.2011 13:28:26 vasta tsitaadiga

Oeh. Alustaks õigekirjast.
_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  StartUp/ IT ettevõtluse foorum  »  Otsin abi oma idee teostamisel
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.