|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Viilutaja
HV Guru

liitunud: 28.07.2002
|
|
| Kommentaarid: 226 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Markxy10
HV kasutaja

liitunud: 27.09.2009
|
08.08.2011 21:58:39
|
|
|
Viilutaja, mis siis parem võiks olla? Kui mehe surnuks lööd ja ta ragdollina maha lendab, imo sellest väga palju paremaks minna ei saa
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Viilutaja
HV Guru

liitunud: 28.07.2002
|
08.08.2011 22:29:14
|
|
|
Ma räägin üldiselt füüsikast kui sellisest, ei pea siis kohe ragdollima üle väljaku 10m kaugusele Lihtsalt paremat füüsikat ootasin veits. Ning kui mõõgaga uhad siis nagu õhku lööd ja sellist puudet nagu ei tunne/näe, aga mees saab viga ja mõõk läheb veriseks.
Selle kohapealt on üks väga vana mäng ikka siiamaani ülim: "Blade of Darkness". Soovitan soojalt kõigile, kes Skyrimi ootavad. Seal on ka mehe arendamist exp pointide kaudu ja saab valide erinevaid tegelasi, millega alustada. Ning mis peamine, seal oli tehtud meeste/trollida ja muud koletiste tapmine nauditavaks, lendas kehaosi ja verd ning isegi kukuvad kehaosad langesid realistlikult. See mäng on vist nüüd juba 10 aastat või rohkemgi vana! Seega natuke mõistetamatuks jääb, kuidas praegu ei suudeta samaväärset teha...
Loodan tõsiselt, et see oli väga varajase beeta beeta versiooni video Ja arvutile tuleb midagi ülihead!
Üks väga hea lühike gameplay video, tõestamaks oma pointi
http://www.youtube.com/watch?v=WZdP83kxT-U
_________________ Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241
viimati muutis Viilutaja 08.08.2011 22:47:22, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 226 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
08.08.2011 22:39:41
|
|
|
| vastaste liikumist oli ikka väga valus vaadata..
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Viilutaja
HV Guru

liitunud: 28.07.2002
|
08.08.2011 22:45:11
|
|
|
Kle, 10 aasta eest oli osa asju ikka teistmoodi kui praegu, tunnistan ise ka Aga praegustel mängudel ei tohiks olla ühtegi mänguelementi, mis on kehvemad kui toona
Spoiler 
_________________ Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241
viimati muutis Viilutaja 08.08.2011 22:45:52, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 226 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Viilutaja
HV Guru

liitunud: 28.07.2002
|
|
| Kommentaarid: 226 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
FurioN
HV kasutaja

liitunud: 08.03.2006
|
08.08.2011 23:02:28
|
|
|
Mäng võiks Dark Messiah of Might and Magic stiilis olla, seal oli combat ülikõva Aga eks seegi tundub huvitav, jään ootama.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dude .
HV Guru
liitunud: 11.10.2007
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Erx15
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2008
|
13.08.2011 10:09:07
|
|
|
| Bosmer on väga Dark Elfish.
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kala1
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.12.2006
|
14.08.2011 10:38:34
|
|
|
| tsitaat: |
| Your character can get married. |
wiki
_________________ M: LG 29wk500-p
The German soldier has impressed the world, however the Italian Bersagliere soldier has impressed the German soldier. |
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
FurioN
HV kasutaja

liitunud: 08.03.2006
|
14.08.2011 11:15:32
|
|
|
Mida rohkem uurida, seda suurem isu tekib
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Éxxon
Kreisi kasutaja
liitunud: 20.04.2007
|
14.08.2011 12:16:48
|
|
|
Kust kõige parem preorderit oleks teha?
Vaja muidugi, et Eestisse ka saadetaks.
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Markxy10
HV kasutaja

liitunud: 27.09.2009
|
14.08.2011 18:30:55
|
|
|
See asi mulle meeldib, et inimesed näevad inimeste moodi välja Oblivionis oli selliseid vähe.
Dude . poolt spoilerisse pandud pildid jätsid suu lahti, kolmas eriti
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Evil14
HV Guru

liitunud: 25.02.2004
|
14.08.2011 18:52:09
|
|
|
| Markxy10 kirjutas: |
Dude . poolt spoilerisse pandud pildid jätsid suu lahti, kolmas eriti  |
Rinnakas blondiin!
Esialgu paistab liiga hea mäng tulevat. Ootus on .... (kirjeldamatu).
|
|
| Kommentaarid: 225 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aunus
Aeg maha 1p
liitunud: 27.11.2010
|
14.08.2011 20:54:49
|
|
|
| Kas see mäng hakkab tööle sellisel arvutil celeronD830 5900ultra 2gbvram 160gb
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tener
HV kasutaja
liitunud: 10.07.2008
|
14.08.2011 20:55:28
|
|
|
| Viilutaja kirjutas: |
Ma räägin üldiselt füüsikast kui sellisest, ei pea siis kohe ragdollima üle väljaku 10m kaugusele Lihtsalt paremat füüsikat ootasin veits. Ning kui mõõgaga uhad siis nagu õhku lööd ja sellist puudet nagu ei tunne/näe, aga mees saab viga ja mõõk läheb veriseks.
Selle kohapealt on üks väga vana mäng ikka siiamaani ülim: "Blade of Darkness". Soovitan soojalt kõigile, kes Skyrimi ootavad. Seal on ka mehe arendamist exp pointide kaudu ja saab valide erinevaid tegelasi, millega alustada. Ning mis peamine, seal oli tehtud meeste/trollida ja muud koletiste tapmine nauditavaks, lendas kehaosi ja verd ning isegi kukuvad kehaosad langesid realistlikult. See mäng on vist nüüd juba 10 aastat või rohkemgi vana! Seega natuke mõistetamatuks jääb, kuidas praegu ei suudeta samaväärset teha...
Loodan tõsiselt, et see oli väga varajase beeta beeta versiooni video Ja arvutile tuleb midagi ülihead!
Üks väga hea lühike gameplay video, tõestamaks oma pointi
http://www.youtube.com/watch?v=WZdP83kxT-U |
Sellest mängust võiks tõesti tänapäevased tegijad innustust saada.
Ise pole mänginud, aga videote järgi tundus hoopis parem, kui tänapäevased mängud, kus vaenlased lendavad kahte lehte laiali
Pead lendasid kuidagi liiga tihti ja kergelt, aga vana mäng ka.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jt234
HV veteran

liitunud: 12.04.2005

|
14.08.2011 20:55:52
|
|
|
Vaevalt ta sellise arvuti peal eriti sujuvalt töötab.
_________________ Dima oli siin |
|
| Kommentaarid: 132 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
124 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aunus
Aeg maha 1p
liitunud: 27.11.2010
|
14.08.2011 21:40:58
|
|
|
| Aga mis jupi peaks välja vahetama, et saada normaalselt mängida?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jt234
HV veteran

liitunud: 12.04.2005

|
14.08.2011 21:48:51
|
|
|
Ilmselt kõik..
allikas
_________________ Dima oli siin |
|
| Kommentaarid: 132 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
124 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Erx15
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2008
|
14.08.2011 23:12:23
|
|
|
| Markxy10 kirjutas: |
See asi mulle meeldib, et inimesed näevad inimeste moodi välja Oblivionis oli selliseid vähe.
Dude . poolt spoilerisse pandud pildid jätsid suu lahti, kolmas eriti  |
Kõige parem muutus ilmselt ikkagi bosmerite poolelt, väikestest pervodest on saanud suht normaalsed tegelased, loodame et nad nende hääli ära ei riku.
Kahtlen et nii kõrged seaded tulevad, loodetavasti madalamad.
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
FurioN
HV kasutaja

liitunud: 08.03.2006
|
14.08.2011 23:17:00
|
|
|
Oblivioni sai ka modidega päris ilusaks teha, aga jah, vähemalt nüüd vähem jamamist. Oblivion jäigi mul story mõttes pooleli, ühel hetkel hakkasin modidega liiga palju tegelema ja järsku viskas kopa ette
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aunus
Aeg maha 1p
liitunud: 27.11.2010
|
14.08.2011 23:21:02
|
|
|
Ma olen siin foorumis ainuke kes oblivioni mängis ilma moditeta ja ma pole elu sees ühtegi modi sellele pannud
Mäng võiks juba kiiremini tulla prooviks oma raami peale ära kuidas töötab ja kui ei tööta saaks planeerima hakata midagi juba
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Evil14
HV Guru

liitunud: 25.02.2004
|
14.08.2011 23:39:12
|
|
|
| Main story tegin läbi ja praegu tegelen Shivering Isles ja Knights of The Nine läbi tegemisega ennem kui Skyrim välja tuleb.
|
|
| Kommentaarid: 225 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aah
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.09.2007
|
14.08.2011 23:45:09
|
|
|
| Dude . kirjutas: |
Oblivion vs Skyrim:
Spoiler 
|
Väga viis kuid uues osas tunduvad high/dark elfid suht sarnased olevat. Kõrvad jätame mängust välja
Evil14, Knights of The Nine on super
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Markxy10
HV kasutaja

liitunud: 27.09.2009
|
15.08.2011 11:48:24
|
|
|
| aunus, päris ainuke pole, ma ka ei kasutanud mode
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
FurioN
HV kasutaja

liitunud: 08.03.2006
|
15.08.2011 12:00:14
|
|
|
Modidega on nii, et kui sa juba neid proovid, siis defaulti enam ei taha Liiga palju muutsid: verd juurde, NPC-d realistlikumaks, combat realistlikumaks, loodus ilusamaks +dünaamiline ilm, tormid jne, arhitektuuri sai teha kenamaks, linnavalgustused öösiti, näod palju normaalsemaks jne. Oblivion on lihtsalt nii muudetav mäng ja sellel on nii palju mode, et mida iganes sa ette kujutad, kõik saad teha selliseks nagu sulle meeldib.
Kes modidega ei viitsi jamada, võiks soovitavalt vähemalt Unofficial Oblivioni Patchi peale panna, see muudab mängu kõvasti paremaks oma suure hulga fixidega. Pmst. Oblivion jäigi poolikuks mänguks, mida arendasid fännid edasi, et teha seda mängitavamaks, muidu originaal on ikka väga algeline.
viimati muutis FurioN 15.08.2011 12:05:00, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NeroEST
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.11.2007
|
15.08.2011 12:03:08
|
|
|
| FurioN kirjutas: |
Modidega on nii, et kui sa juba neid proovid, siis defaulti enam ei taha Liiga palju muutsid: verd juurde, NPC-d realistlikumaks, combat realistlikumaks, loodus ilusamaks +dünaamiline ilm, tormid jne, arhitektuuri sai teha kenamaks, linnavalgustused öösiti, näod palju normaalsemaks jne. Oblivion on lihtsalt nii muudetav mäng ja sellel on nii palju mode, et mida iganes sa ette kujutad, kõik saad teha selliseks nagu sulle meeldib. |
Endal jäi ka mäng mängimata modide pärast. Sai kunagi aretatud ja pilt korralikuks saadud, kuid neid mode on nüüd liiga palju erinevaid ja isu kadus ära. Vanillat enam ei taha ja modde ei viitsi installida.
Võiks olla miskine üks mod nagu stalker complete vms...
_________________ Winter is coming... |
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Evil14
HV Guru

liitunud: 25.02.2004
|
15.08.2011 12:11:28
|
|
|
| NeroEST kirjutas: |
| Võiks olla miskine üks mod nagu stalker complete vms... |
+1
|
|
| Kommentaarid: 225 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
15.08.2011 12:13:41
|
|
|
Neid o mõned kuid ka nende kasutamine pole teab kui triviaalne. Endal sai peale lastud miski modpack mis lisas ~25GB jagu uut nodi kuid see kipub suht.koht tihti pangestuma ja aeg-ajalt käivitudes ei taha tegelane käsklustle reageerida.
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Velociraptor
HV veteran

liitunud: 27.03.2004
|
15.08.2011 12:19:34
|
|
|
Nende modidega on nii, et ei saa teha sellist all in 1 packi. Kohe tulevad vinguma ja kaebavad kohtusse veel
25 gigal küll pointi ei näe. Enamasti mõttekas lihtsalt graafilised modid + paar gameplay related modi. Suuri muutusi nagu pole vaja teha peale eyecandy. Ilma eyecandy modideta on muidugi suht mõttetu pelada, vahe ikkagi hiigaslik
_________________ 🕊 Kuruppo ぽ 🕊
https://www.last.fm/user/Ingvaarr |
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
15.08.2011 12:22:56
|
|
|
See 25G oligi peamiselt eyecandy, ega siis mehaanika muutused erilist ruumi võta. Näitek miski "combat archery" mod mis täielikult muudab kogu vibu-ambude tööpõhimõtet oli paari mega kanti ning sedagi seetõttu, et seal olid mõned lisa animatsioonid sisse pandud.
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
15.08.2011 16:37:32
|
|
|
| DrZ kirjutas: |
Nende modidega on nii, et ei saa teha sellist all in 1 packi. Kohe tulevad vinguma ja kaebavad kohtusse veel
25 gigal küll pointi ei näe. Enamasti mõttekas lihtsalt graafilised modid + paar gameplay related modi. Suuri muutusi nagu pole vaja teha peale eyecandy. Ilma eyecandy modideta on muidugi suht mõttetu pelada, vahe ikkagi hiigaslik  |
Peamine probleem selliste AIO modidega on see, et kuidas panna kõik modid omavahel korralikult toimima ja hoida pakki uuena kui mõnda üksikut modi uuendatakse
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SinineSiil
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.07.2009
|
16.08.2011 14:53:12
|
|
|
Hah
Spoiler 
Lõpuks ometi näevad näod korralikud välja.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aunus
Aeg maha 1p
liitunud: 27.11.2010
|
16.08.2011 15:24:48
|
|
|
Eepilised inimesed olidki kunagi väga koledad.
Aga mulle pakuti 8800gts kaarti kas selle kaardiga minu spekkidega saab pelada?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LightsabeR
HV veteran

liitunud: 19.09.2004
|
16.08.2011 15:42:16
|
|
|
| aunus kirjutas: |
Eepilised inimesed olidki kunagi väga koledad.
Aga mulle pakuti 8800gts kaarti kas selle kaardiga minu spekkidega saab pelada? |
Kus me neid sinu spekke näha saame? Ja 8800GTS on ikka natuke nõrk tänapäeval. Teoreetiliselt võib ju mängu käima vedada, kuid graafika settingud tuleb tõenäoliselt miinimumi peale keerata ja madala reso peal mängida.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NeroEST
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.11.2007
|
16.08.2011 16:15:39
|
|
|
| LightsabeR kirjutas: |
| aunus kirjutas: |
Eepilised inimesed olidki kunagi väga koledad.
Aga mulle pakuti 8800gts kaarti kas selle kaardiga minu spekkidega saab pelada? |
Kus me neid sinu spekke näha saame? Ja 8800GTS on ikka natuke nõrk tänapäeval. Teoreetiliselt võib ju mängu käima vedada, kuid graafika settingud tuleb tõenäoliselt miinimumi peale keerata ja madala reso peal mängida. |
Kui ma õigesti mäletan, siis isegi 8800gtx kooles oblivioni käes omal ajal.
_________________ Winter is coming... |
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aunus
Aeg maha 1p
liitunud: 27.11.2010
|
16.08.2011 16:18:26
|
|
|
| Vaevalt oblivioni aeg kooles. Kaart mingi aasta uuem kui see mäng ja siis oli ta ka kõige võimsam kaart vahepeal. Mul 5900utlraga nagu nalja keskmise speki peal mängis oma 30-35fpsiga
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tener
HV kasutaja
liitunud: 10.07.2008
|
16.08.2011 16:43:30
|
|
|
aunus, Sul on lihtsam otsida ja uurida uus arvuti omale kokku.
Müü praegune maha, ära seda GTS'i võta, pane raha juurde ja juba nii 200-300 euroga saad masina, millega tänapäevased mängud tööle lähevad korralikult ja ei pea iga mänguteema all küsima, et kas Sina saad mängida
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aunus
Aeg maha 1p
liitunud: 27.11.2010
|
16.08.2011 16:50:16
|
|
|
| No ma ei taha AMD kasti. AMD on juustu võib jah saada sellise raha eest aga ma intel poiss. Võibolla tuleks tõesti võtta uuem DDR3 mäludega Socket 775 plate ja siis umbes AMD phenomi hinnase 775 prose peale panna ja kaardiks mõtlesin GTS450 panna ja tulevikus SLI peale panna. Q6600 oleks norm prose? See vist teeb Phenom X4 ka ära vähemalt overclockkides kuna q6600 klokkub kõvasti võrreldes phenomiga. Selle peaks ilma modideta high end graafikuga vist tegema ära küll.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tener
HV kasutaja
liitunud: 10.07.2008
|
16.08.2011 17:02:05
|
|
|
Räägid, et AMD on mõttetu ja juba järgmises lauses viid kokku socket 775 ja sõna "tulevik"
Ilmselgelt ei jaga eriti neid asju.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aunus
Aeg maha 1p
liitunud: 27.11.2010
|
16.08.2011 17:07:59
|
|
|
AMD ei meeldi jah ja AMD phenomi x4 hinna eest paremat ei saagi inteli peal kui socket 775 cpu mingi. Socket 1366 ja 1155 või 1156 on juba kallimad ka kui phenom x4.
Ja tulevik käis sõnale GTS450 kaart mis ei ole sugugi vana kaart ja SLI-na täiesti arvestatav kaart ka lähitulevikus.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Heineken
HV Guru
liitunud: 09.06.2008
|
16.08.2011 17:47:13
|
|
|
aunus, mõnikord on lihtsalt valus tehnikavõõra inimese, kes enda arvates seda ei ole juttu lugeda... aga eks ise tead mis oma rahaga teed. Edit: Järele mõeldes nüüd, pigem tundub et tegemist on trolliga...
NeroEST, vanilla Oblivion jooksis mälu järgi @90fps average 8800GTX-ga mingis testis, siis kui 8800GTX välja tuli.
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madfury
HV veteran

liitunud: 05.09.2004
|
16.08.2011 17:51:59
|
|
|
aunus, Phenom II 645 3.4 GHz=110eurot, Intel I3-2100=110eurot või isegi vana i3-540=90 eurot. Wut?
_________________ Avatar by Flacko |
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Erx15
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2008
|
16.08.2011 22:21:07
|
|
|
| Ikkagi kahtlen nendes spekkides, kuna need pole avalikud vaid lihtsalt spekulatsioonid.
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Éxxon
Kreisi kasutaja
liitunud: 20.04.2007
|
16.08.2011 22:21:50
|
|
|
| Éxxon kirjutas: |
Kust kõige parem preorderit oleks teha?
Vaja muidugi, et Eestisse ka saadetaks. |
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jt234
HV veteran

liitunud: 12.04.2005

|
16.08.2011 23:31:29
|
|
|
siit näiteks.
Kunagi preorderisin GTA 4, tuli ilusti kohale.
_________________ Dima oli siin |
|
| Kommentaarid: 132 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
124 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Evil14
HV Guru

liitunud: 25.02.2004
|
17.08.2011 00:23:49
|
|
|
| jt234 kirjutas: |
siit näiteks.
Kunagi preorderisin GTA 4, tuli ilusti kohale. |
+1
|
|
| Kommentaarid: 225 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|