|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
frits66
HV vaatleja
liitunud: 06.08.2011
|
06.08.2011 12:20:09
Pay Pal |
|
|
Proovin uuesti aga see ta on paraku pakun muid tehinguid pole teinud aga proovin veel
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Ollaz
HV veteran

liitunud: 04.01.2008
|
06.08.2011 15:07:08
|
|
|
| tsitaat: |
| 24/08/2010 00:00 1.50 EUR(+0.17%) kaart...XXXXXX PP*2762CODE /XXXXXXXXX/GB #XXXXXX |
Selline väljavõte peaks sul kuskil olema.
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
frits66
HV vaatleja
liitunud: 06.08.2011
|
06.08.2011 16:34:05
Paypal |
|
|
Tegin uue virtuaalse krediitkaardi ja seal tõesti see 4 kohaline nr olemas aga kuidas ja kust saab muuta või lisada krediitkaarte oleks hää kui saaks lingi
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Ollaz
HV veteran

liitunud: 04.01.2008
|
06.08.2011 18:22:49
|
|
|
| Logid sisse, pealehel My Account -> Profile -> Add/Edit Credit Card
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
frits66
HV vaatleja
liitunud: 06.08.2011
|
06.08.2011 19:08:49
Paypal |
|
|
Uue virtuaalse arve sain tehtud ja kinnitatud ka nüüd vaja need 4 nr lisada esimesel korral ütles et valed teisel korral oli üle koormatud vabandasid panen ka lingi kuidas tegin kas õige koht....
Mul veel kaart kas selle virtuaalse arve pean peamiseks arveks märkima või jääb nagu on see deebet kaart millega see seotud.
aga täitsin nii
Krediitkaardi kontrollimine kasutatav süsteem PayPal ei ole hetkel saadaval. Palun proovige lisada oma krediitkaardi hiljem. Vabandame selle ebamugavuste pärast.
Tõstke oma konto piiridest ja saada Verified
Tegime € 1.50 EUR või samaväärset tasuta kaardi kohta 6. august 2011.
Kontrolli oma kokkuvõtte finantstegevuse, mida teie kaardi väljaandja jaoks unikaalne kood saatsime koos tasuta.
Card kinnitada
Enter PayPal kood (4 numbrit)
Me tagastab € 1.50 EUR või samaväärset tasu oma PayPal kontole 24 tunni jooksul pärast seda, kui kinnitaksite, et teie kaart.
Otse pealehele
Logi väljaAitamaSecurity Center
Minu konto
Ülevaade
Lisa fondid
Tagasi
Ajalugu
Resolutsioon Center
Profiil
Saada makse
Request Money
Merchant Services
Tooted ja teenused
Back to My Profile
Krediitkaardid
Lisa kaardile oma PayPal kontole, et tõsta oma saates piiri, oma raha oma PayPal kontole, kasutada backup rahastamise või kinnitada oma aadress.
Card Type 4 viimast numbrit kaardi Aegumiskuupäev Arveldusaadress Tegevus
Esmane
9116 9 / 2011
Tõrma 04/07
Tõrma 04/07
Rakvere Eesti
44406
Eesti
|
Aktsepteerib PayPal väljavõtmine
0567 7 / 2014
Eesti
|
Aktsepteerib PayPal väljavõtmine
More Information
Mass PayViitedFirmastKonto tüübidTasudPrivaatsusSecurity CenterKontaktJuriidilised lepingudKinkekaardid
Copyright © 1999-2011 Pa
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
06.08.2011 19:12:46
|
|
|
Miks see viimane info oli vajalik siia lisada
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
frits66
HV vaatleja
liitunud: 06.08.2011
|
06.08.2011 19:52:00
Pay Pal |
|
|
Et surgin ikke õiges kohas
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
09.08.2011 03:13:44
|
|
|
UK'st 5 aug posti asjad ja 8 hommikul postkastis.
_________________
Lae pildid -> pilt.io |
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Amdfan
HV Guru
liitunud: 23.06.2002
|
09.08.2011 10:41:20
|
|
|
| Kas on keegi näinud PayPal´is pärast claim´i sulgemist "Appeal" valikut?
|
|
| Kommentaarid: 362 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
330 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ämber
HV kasutaja
liitunud: 26.12.2008
|
09.08.2011 11:35:28
|
|
|
Selline küsimus, et kui kaua tuleb PayPalilt raha üle minu SEB virtuaalsele krediitkaardile?
Tellisin eBayst ühe asja, aga ese oli vigane ning sain full refundi.. PayPal näitab nagu ta oleks selle raha mulle üle kandnud, kuid panga konto väljavõtet vaadates pole sinna ühtegi senti juurde tulnud.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ollaz
HV veteran

liitunud: 04.01.2008
|
09.08.2011 13:44:20
|
|
|
| Kolm päeva kuni terve nädal on minul selleks ajaks saanud.
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ewur
HV veteran

liitunud: 17.02.2004
|
09.08.2011 21:24:15
|
|
|
| ufo56 kirjutas: |
| UK'st 5 aug posti asjad ja 8 hommikul postkastis. |
Täpselt sama kogemus, ainuke vahe, et koju toodi 8 peale lõunat...
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kalaluu
HV kasutaja

liitunud: 24.08.2004
|
10.08.2011 12:27:20
|
|
|
| ämber kirjutas: |
Selline küsimus, et kui kaua tuleb PayPalilt raha üle minu SEB virtuaalsele krediitkaardile?
Tellisin eBayst ühe asja, aga ese oli vigane ning sain full refundi.. PayPal näitab nagu ta oleks selle raha mulle üle kandnud, kuid panga konto väljavõtet vaadates pole sinna ühtegi senti juurde tulnud. |
Mingi aeg tagasi ootasin ka, et millal jõuab....
Varem oli 3-5 päeva, nüüd on 5-7. Järjekordne "kasutajasõbralik" muudatus
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jaanus
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
10.08.2011 12:53:40
|
|
|
Mul on vastupidised kogemused, enne oli pea nädal, nüüd on 3 päevaga, ju ma siis kuldklient
| kalaluu kirjutas: |
| ämber kirjutas: |
Selline küsimus, et kui kaua tuleb PayPalilt raha üle minu SEB virtuaalsele krediitkaardile?
Tellisin eBayst ühe asja, aga ese oli vigane ning sain full refundi.. PayPal näitab nagu ta oleks selle raha mulle üle kandnud, kuid panga konto väljavõtet vaadates pole sinna ühtegi senti juurde tulnud. |
Mingi aeg tagasi ootasin ka, et millal jõuab....
Varem oli 3-5 päeva, nüüd on 5-7. Järjekordne "kasutajasõbralik" muudatus  |
|
|
| Kommentaarid: 717 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
571 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kalaluu
HV kasutaja

liitunud: 24.08.2004
|
10.08.2011 23:52:21
|
|
|
Seda ei oska kommenteerida, äkki vedas või veab pidevalt.
Ülekandeks kuluvat päevade arvu ma ei mõelnud ise välja - Paypal Help Center
Varem oli seal märgitud 3-5 päeva. Samas ma ei ole ka mingi über ülekannete tegija, paari-kolme kuu tagant tuleb vast ette... ja viimane kord kui tegin, läks kuus pangapäeva, siis vaatasingi uuesti help'i.
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tipp
HV kasutaja

liitunud: 25.02.2007
|
11.08.2011 15:10:29
|
|
|
| Kui soovin osta ühe asja USA-st ja see maksab alla 22EUR, kas siis ei pea ma tolliga üldse kokku puutuma (a'la mingite paberite/avalduste täitmine)? Või kuidas nad selle asja väärtust hindavad? Kunagi tellisin paar objektiivi USA-st, siis pidin emailiga saatma panga väljavõtte.
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
11.08.2011 15:18:39
|
|
|
väärtus märgitakse pakile ja vajadusel toll kontrollib seda (kui obje on märgitud 22€, siis seda nad muidugi ei usu).
ja alla 22€ pole mingit paberimäärimist, mine vaid postkontorisse pakile järgi.
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tipp
HV kasutaja

liitunud: 25.02.2007
|
11.08.2011 16:26:04
|
|
|
| arm2004 kirjutas: |
väärtus märgitakse pakile ja vajadusel toll kontrollib seda (kui obje on märgitud 22€, siis seda nad muidugi ei usu).
ja alla 22€ pole mingit paberimäärimist, mine vaid postkontorisse pakile järgi. |
Ega postikulusi sinna 22 EUR sisse ju ei arvestata, vaid ikka ainult paki sisu?
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
attrs
HV Guru

liitunud: 04.03.2004
|
11.08.2011 16:26:41
|
|
|
| Vanasti arvestati ostuhind + post.
|
|
| Kommentaarid: 418 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
368 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vahur
HV Guru

liitunud: 01.10.2006
|
11.08.2011 16:37:51
|
|
|
| Sinna €21,98 sisse käib nii paki sisu kui ka post.
|
|
| Kommentaarid: 458 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
388 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vutt
HV kasutaja
liitunud: 14.11.2003
|
11.08.2011 19:49:19
|
|
|
No miss jutt? Saatmiskulusid sinna €21,98 piirmäära sisse ei arvestata.
Kui aga paki sisu väärtus ületab €21,98 siis juurde makstava käibemaksu arvutamisel läheb saatmiskulu ka arvesse.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
12.08.2011 19:23:14
|
|
|
| tsitaat: |
Kui aga paki sisu väärtus ületab €21,98 siis juurde makstava käibemaksu arvutamisel läheb saatmiskulu ka arvesse.
|
Täpselt + ühelt füüsiliselt isikult teisele füüsilisele isikule tasuta saadetud (sisaldab üksnes kauba saaja või tema pereliikmete isiklikuks kasutamiseks ettenähtud kaupa) saadetise maksuvaba piirmäär on 45 eurot.
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Xcater
HV kasutaja
liitunud: 11.03.2007
|
15.08.2011 00:07:36
|
|
|
Ebay oksjonil oli siis selline asi, et panin 8 sekundit enne lõppu "maximum bid-i" 100$, 5 sekundit enne lõppu pakkus üks 98$, aga ikkagi tema võitis. Ma ei sa aru kas mu "maximum bid" ei jõudnud siis süsteemi kohale või ei loe "maximum bid" viimastel sekunditel. Kuidas oleks muidu kõige kavalam panustada, oskab keegi head strateegiat soovitada?
Tänud
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heikis
HV Guru
liitunud: 17.03.2003
|
15.08.2011 08:08:45
|
|
|
| Xcater kirjutas: |
Ebay oksjonil oli siis selline asi, et panin 8 sekundit enne lõppu "maximum bid-i" 100$, 5 sekundit enne lõppu pakkus üks 98$, aga ikkagi tema võitis. Ma ei sa aru kas mu "maximum bid" ei jõudnud siis süsteemi kohale või ei loe "maximum bid" viimastel sekunditel. Kuidas oleks muidu kõige kavalam panustada, oskab keegi head strateegiat soovitada?
Tänud |
ehk on müüjal õigus su pakkumine tühistada, kui näeb et madalama pakkumisega on turvalisem/mugavam äri teha. lihtsalt üks oletus
|
|
| Kommentaarid: 338 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
290 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
15.08.2011 13:19:18
|
|
|
| Xcater kirjutas: |
Ebay oksjonil oli siis selline asi, et panin 8 sekundit enne lõppu "maximum bid-i" 100$, 5 sekundit enne lõppu pakkus üks 98$, aga ikkagi tema võitis. Ma ei sa aru kas mu "maximum bid" ei jõudnud siis süsteemi kohale või ei loe "maximum bid" viimastel sekunditel. Kuidas oleks muidu kõige kavalam panustada, oskab keegi head strateegiat soovitada?
Tänud |
Kas kinnitasid ka oma pakkumise (tuleb eraldi aken, kus kinnitad oma max pakkumise)
P.S lihtsalt kunagi üks mu tuttav jättis suures tuhinas selle tegemata (ka viimastel sekunditel tehtud pakkumine)
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
10.10.10
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.10.2010
|
15.08.2011 14:20:50
|
|
|
| beastbeats kirjutas: |
| Xcater kirjutas: |
Ebay oksjonil oli siis selline asi, et panin 8 sekundit enne lõppu "maximum bid-i" 100$, 5 sekundit enne lõppu pakkus üks 98$, aga ikkagi tema võitis. Ma ei sa aru kas mu "maximum bid" ei jõudnud siis süsteemi kohale või ei loe "maximum bid" viimastel sekunditel. Kuidas oleks muidu kõige kavalam panustada, oskab keegi head strateegiat soovitada?
Tänud |
Kas kinnitasid ka oma pakkumise (tuleb eraldi aken, kus kinnitad oma max pakkumise)
P.S lihtsalt kunagi üks mu tuttav jättis suures tuhinas selle tegemata (ka viimastel sekunditel tehtud pakkumine)  |
Kas järgmine samm oli 98-st edasi 100? Või äkki pidi samm olema suurem? Sest siis ka ei lähe arvesse kui ei tee miinimum ülepakkumist. (Vastavalt hinna tõusmisele tõuseb ka miinimumpakkumise summa).
Endal kuulutus üleval netis, et müüa laptop, ja mingi nigeeria sell on ikka väsimatu. Loob Paypali sarnaseid kirju ja mida iganes, et ikka ära saadaks Ta juba mul 3-mas "ostja", et paistab ilmaasjata nad ei tegutse, et vist mõni loll saadab ka nigeeriasse või türki või teab kuhu oma asju ilma raha nägemata esmalt.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tical
HV kasutaja

liitunud: 05.07.2010
|
15.08.2011 15:46:42
|
|
|
Ma ei jõua kõiki neid lehti läbi käia , et vastust saada kui seda üldse ongi siin . Nii et ma siis lihtsalt küsin !
Asi on selles , et üritan oma deebet kaarti Paypal'iga ära ühendada , kuid annab seda mulle :
| tsitaat: |
This credit card has been denied by the bank that issued your credit card. For details on why your card was denied, please contact your credit card issuer's customer service department. Or, you may want to try adding a different credit card.
|
Oskab keegi aidata ?
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
10.10.10
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.10.2010
|
15.08.2011 16:18:00
|
|
|
| Tical kirjutas: |
Ma ei jõua kõiki neid lehti läbi käia , et vastust saada kui seda üldse ongi siin . Nii et ma siis lihtsalt küsin !
Asi on selles , et üritan oma deebet kaarti Paypal'iga ära ühendada , kuid annab seda mulle :
| tsitaat: |
This credit card has been denied by the bank that issued your credit card. For details on why your card was denied, please contact your credit card issuer's customer service department. Or, you may want to try adding a different credit card.
|
Oskab keegi aidata ?  |
Kas deebet kaarti kas saabki ühendada ? Pigem selleks vaja ikka krediitkaarti millel on turvakood küljes?
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
15.08.2011 17:45:41
|
|
|
ei ole tavalise deebetkaardiga miskit peale hakata. kui taga on 3-kohaline CVV2 kood (osad deebetid väidetavalt krediikaardi põhjal), siis saab PayPal-iga siduda.
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ollaz
HV veteran

liitunud: 04.01.2008
|
15.08.2011 17:59:22
|
|
|
Ega ikka ei saa küll (Visa electron, mis on siis puhtatõuline deebet)
Swedi uued NPNK kaardid omavad koodi, PayPal tühistab. Pank saadab kukele, et tee krediitkaart.
Üks deebeteid mis seal töötab on SEB Pildikaart.
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
15.08.2011 18:39:14
|
|
|
| Ollaz kirjutas: |
Üks deebeteid mis seal töötab on SEB Pildikaart. |
töötab laitmatult
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ämber
HV kasutaja
liitunud: 26.12.2008
|
15.08.2011 19:14:30
|
|
|
| Küsimus: kui müüja teeb mulle full refundi ja maksab raha tagasi, kas siis paypal võtab vahelt mingi raha endale? Millegipärast on nii, et paypal näitab et maksis mulle raha tagasi.. kontol vaatan, et seal on 1 euro vähem makstud ning broneeringutes on ka -1 euro paypalile vms...
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
henry1992
HV kasutaja
liitunud: 01.09.2006
|
15.08.2011 21:51:40
|
|
|
| ämber, See vahe tekkis ilmselt sellest, et panga välisvaluuta ostu- ja müügikurss on erinevad.
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tical
HV kasutaja

liitunud: 05.07.2010
|
15.08.2011 22:14:02
|
|
|
| Ollaz kirjutas: |
Ega ikka ei saa küll (Visa electron, mis on siis puhtatõuline deebet)
Swedi uued NPNK kaardid omavad koodi, PayPal tühistab. Pank saadab kukele, et tee krediitkaart.
Üks deebeteid mis seal töötab on SEB Pildikaart. |
Et siis lühidalt ma ei saa oma deebet kaarti ära ühendada Paypal'iga ? Jama .
Aga kuidagi muud moodi ei saa oma pangakontolt raha üle kanda oma Paypal'ile
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
15.08.2011 22:18:01
|
|
|
| Tical kirjutas: |
| Ollaz kirjutas: |
Ega ikka ei saa küll (Visa electron, mis on siis puhtatõuline deebet)
Swedi uued NPNK kaardid omavad koodi, PayPal tühistab. Pank saadab kukele, et tee krediitkaart.
Üks deebeteid mis seal töötab on SEB Pildikaart. |
Et siis lühidalt ma ei saa oma deebet kaarti ära ühendada Paypal'iga ? Jama .
Aga kuidagi muud moodi ei saa oma pangakontolt raha üle kanda oma Paypal'ile  |
tuleb yhispanka yle kolida
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Väikemees
HV kasutaja

liitunud: 05.01.2010
|
15.08.2011 23:16:07
|
|
|
Tegin omale PayPali konto ja kohe hakkasin Verify'ma oma kaarti aga 1.50 EURi asemel broneeris PP minult veel eraldi mingi 1 EURi. Mis hea jaoks see on? Summa pole suur aga lihtsalt tahaks teada. Esimene makse muidu tehtud juba ja tundus, et kõik sujus Täitsa asjalik värk (ptui-ptui-ptui, et ära ei sõnuks)
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ollaz
HV veteran

liitunud: 04.01.2008
|
16.08.2011 00:56:21
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| Tical kirjutas: |
| Ollaz kirjutas: |
Ega ikka ei saa küll (Visa electron, mis on siis puhtatõuline deebet)
Swedi uued NPNK kaardid omavad koodi, PayPal tühistab. Pank saadab kukele, et tee krediitkaart.
Üks deebeteid mis seal töötab on SEB Pildikaart. |
Et siis lühidalt ma ei saa oma deebet kaarti ära ühendada Paypal'iga ? Jama .
Aga kuidagi muud moodi ei saa oma pangakontolt raha üle kanda oma Paypal'ile  |
tuleb yhispanka yle kolida  |
Päris kolima ei pea, olen mõlema panga klient.
Ei, Eestis kahjuks ei ole võimalust pangakontolt laadimiseks.
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
16.08.2011 10:13:37
|
|
|
To ollaz
tee virtuaalkaart ja asi korras , kui pildiaarti ei soovi teha
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
16.08.2011 11:41:29
|
|
|
| tsitaat: |
Aga kuidagi muud moodi ei saa oma pangakontolt raha üle kanda oma Paypal'ile?
|
Variant A:
Teed oma kodupangas endale krediitkaardi.
Variant B:
Teed Ühispangas endale Virtuaalkaardi.
Variant C:
Palud mõnelt siinselt kasutajalt, et see kannaks sinu PayPal kontole soovitud summa.
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heikis
HV Guru
liitunud: 17.03.2003
|
|
| Kommentaarid: 338 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
290 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ollaz
HV veteran

liitunud: 04.01.2008
|
16.08.2011 12:17:52
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
To ollaz
tee virtuaalkaart ja asi korras , kui pildiaarti ei soovi teha  |
Ei ei, minul on kõik korras.
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aunus
Aeg maha 1p
liitunud: 27.11.2010
|
16.08.2011 15:26:59
|
|
|
| Kui palju on hetkel tollivaba piirmäer? Uus aasta äkki nüüd tõstetud.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ollaz
HV veteran

liitunud: 04.01.2008
|
16.08.2011 16:32:41
|
|
|
| Ei tõsta sul seda keegi.
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aunus
Aeg maha 1p
liitunud: 27.11.2010
|
16.08.2011 16:34:11
|
|
|
| keskerakond lubas tõsta aga kahjuks võimule ei saanud. Inimesed ikka lollid võtsid sama jura uuesti nagu eelmine kord.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
16.08.2011 16:58:26
|
|
|
| aunus kirjutas: |
| keskerakond lubas tõsta aga kahjuks võimule ei saanud. Inimesed ikka lollid võtsid sama jura uuesti nagu eelmine kord. |
vale teema (pigem isegi vale foorum) sellise iba jaoks...
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RassK
HV Guru

liitunud: 17.01.2007
|
16.08.2011 17:37:54
|
|
|
ole õnnelik, et piirmäära veel alandatud pole.
Toll laekub siiski ELi kontole, mingi s*tase erakonnaga pole siin midagi pistmist.
|
|
| Kommentaarid: 118 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ollaz
HV veteran

liitunud: 04.01.2008
|
17.08.2011 03:43:10
|
|
|
| ot: |
| Mulle miskipärast meenub, et kasutaja aunus üritas kunagi trollida, aga ta kogu aeg feilis ja siis jäi tunne, nagu ta on tegelt ka nii loll. Võib-olla ongi. |
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
17.08.2011 16:59:21
|
|
|
krdi jama, see pakk mis toppama jäi (29. juuli shipiti, täna tuli pakikutse), on veel vale asi tellisin tavalised SkullCandy Ink'd klapid (11£ koos postiga ju üsna soodne, Eestis kõige soodsam pakkumine 20€ millele tuleks post veel otsa panna), tulid aga Ink'd Mic'd e iFöönile mõeldud handsfree isendid - mu Samsung Wave taga teevad normaalset häält vaid siis, kui mikri peal olevat nuppu all hoida vaatab mis müüja räägib, kas saadab õiged asjad...
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ollaz
HV veteran

liitunud: 04.01.2008
|
17.08.2011 18:12:13
|
|
|
| arm2004 kirjutas: |
| (11£ koos postiga ju üsna soodne, Eestis kõige soodsam pakkumine 20€ millele tuleks post veel otsa panna) |
Ostsid kinnitatud retaileri käest? Kui ei, siis ma arvasin, et mu Sennheiserid on ka päris odavalt saadud. Oma nime nad muidugi ei väärinud, tegemist oli võltsinguga.
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|