Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 257, 258, 259 ... 887, 888, 889  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 13.08.2011 16:19:06 vasta tsitaadiga

Renq, tõenäoliselt kehtivad ikka, lihtsalt tähtajaliseks muutub leping ajutiselt (a'la aasta vms). Helista neile, vastavad hea meelega.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
D3ff
HV kasutaja
D3ff

liitunud: 14.01.2007




sõnum 13.08.2011 16:19:49 vasta tsitaadiga

Renq kirjutas:
küsimus, aegada algusest saati starmani klient. a nüüd tahaks senised paketid Stardi vastu vahetada, kas siis mulle ka see tasuta vajalikud seadmed + lisaboks kehtivad või on vaja maksma hakata nende eest?


Kui mingi ammuse kaabelTV ja aeglase neti mõne kuu eest digiTV ja kiirema ühenduse vastu vahetasin, toodi küll uued seadmed tasuta (modem ja digiboks) ning vanad korjati kokku. Kaasnes muidugi aastane tähtajaline leping.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lauri0112
HV veteran
Lauri0112

liitunud: 03.10.2006




sõnum 13.08.2011 22:05:56 vasta tsitaadiga

Kellelgi veel starman kaabel-digi jamab ? kadus lambist esimesed 9 kanalit ära ja ülejäänud no signal või väga ruuduline pilt. icon_evil.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
udumees
Kreisi kasutaja
udumees

liitunud: 04.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.08.2011 11:19:48 vasta tsitaadiga

Oskab keegi öelda milles võib jama olla kui osade Zuumi kanalite levi on nagu suvel kehvaks jäänud. Tasuta kanalite levi ja kvaliteet väga hea (nii kvantiteet kui signaali tugevus) aga näiteks mõningad tasulised kanalid, eriti just millegi pärast TV6 jupsivad (signaali kvaliteet ja tugevus alla 50).

Ise kahtlustan antenni. Oskab keegi midagi öelda või peab spetsilisti poole pöörduma?

_________________
"My doctor says that I have a malformed public-duty gland and a natural deficiency in moral fibre, and that I am therefore excused from saving Universes." - Ford Prefect
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
melofan
HV vaatleja

liitunud: 17.07.2005




sõnum 15.08.2011 12:42:20 vasta tsitaadiga

Kevadel oli kõik okey aga minu jaoks esimene suvi zuumiga tekkis sama jama, et palju kanaleid võimatu normaalselt jälgida, hakib või hoopis "signaal puudub". Arvasin siis, et suve kuumus, pilvede tihedus ja mida iganes segab signaali. Ostsin parema toaanteni, võimendiga, aga ilmnes, et vana ilma võimendita rehaantenn paremgi. Arvan, et asi pole antennis vaid kivi Starmani kapsaaeda.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 15.08.2011 12:43:08 vasta tsitaadiga

melofan kirjutas:
Kevadel oli kõik okey aga minu jaoks esimene suvi zuumiga tekkis sama jama, et palju kanaleid võimatu normaalselt jälgida, hakib või hoopis "signaal puudub". Arvasin siis, et suve kuumus, pilvede tihedus ja mida iganes segab sigaali. Ostsin parema toaanteni, võimendiga, aga ilmnes, et vana ilma võimendita rehaantenn paremgi. Arvan, et asi pole antennis vaid kivi Starmani kapsaaeda.


Reha tuleb hoopis sul oma kapsaaias hoida.
Seda saab su jutu kohta kokku võttes öelda.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ricom2ger
HV veteran
ricom2ger

liitunud: 15.04.2009




sõnum 15.08.2011 12:46:54 vasta tsitaadiga

Nende 818Mhz kanalitega on jah vahest jama kui antenn toas, prooviga akna taha panna, endal dvb-t pulgaga ja antenniga lippavad kõik kanalid normilt, signaali tugevus on norm (üle 50%) ja kvaliteet vastavalt sagedusele, kõrgema sagedusega kanalite puhul ~40% ja ei haki, kui kvaliteet on alla 20%, sis jamab. Tallinn, Astangul.
_________________
Kamehameha in your face!
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.08.2011 12:49:39 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
melofan kirjutas:
Kevadel oli kõik okey aga minu jaoks esimene suvi zuumiga tekkis sama jama, et palju kanaleid võimatu normaalselt jälgida, hakib või hoopis "signaal puudub". Arvasin siis, et suve kuumus, pilvede tihedus ja mida iganes segab sigaali. Ostsin parema toaanteni, võimendiga, aga ilmnes, et vana ilma võimendita rehaantenn paremgi. Arvan, et asi pole antennis vaid kivi Starmani kapsaaeda.


Reha tuleb hoopis sul oma kapsaaias hoida.
Seda saab su jutu kohta kokku võttes öelda.


Mul isa maal oli sama tark.. juras ühe ja teise antenniga ja kirus seda starmani ja uut süsteemi. Toppis veel võimendeid vahele. Sai katusel seda resti igas suunas keerutatud. Lõpuks tüütas ära ja panin 500eeku hakkama ja ostsin korraliku antenni ja kaabli. Peale seda pole ühtegi kirumist olnud, signaal tuleb ilma võimendi abita kenasti 80%.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
melofan
HV vaatleja

liitunud: 17.07.2005




sõnum 15.08.2011 12:51:27 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
melofan kirjutas:
Kevadel oli kõik okey aga minu jaoks esimene suvi zuumiga tekkis sama jama, et palju kanaleid võimatu normaalselt jälgida, hakib või hoopis "signaal puudub". Arvasin siis, et suve kuumus, pilvede tihedus ja mida iganes segab sigaali. Ostsin parema toaanteni, võimendiga, aga ilmnes, et vana ilma võimendita rehaantenn paremgi. Arvan, et asi pole antennis vaid kivi Starmani kapsaaeda.


Reha tuleb hoopis sul oma kapsaaias hoida.
Seda saab su jutu kohta kokku võttes öelda.


Varem tulid ju kõik kanalid hästi, ja nagu "udumeeski" räägib on kehvaks läinud just tasuliste kanalite vastuvõtt. Tasuta kanalite pilt on praegu ka hea!
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.08.2011 12:57:11 vasta tsitaadiga

melofan kirjutas:

Varem tulid ju kõik kanalid hästi, ja nagu "udumeeski" räägib on kehvaks läinud just tasuliste kanalite vastuvõtt. Tasuta kanalite pilt on praegu ka hea!
No vahepel kasvas mets kõrgemaks icon_rolleyes.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
udumees
Kreisi kasutaja
udumees

liitunud: 04.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.08.2011 13:03:57 vasta tsitaadiga

Ei see mets nii kiiresti kasva. Ma pole teletornist kuigi kaugel kah.Ei tohiks mul küll levi vilets olla. Ise ma mõtlen et järku mu antenniga/juhtmega midagist juhtunud suve tormide/äikesega või midagi. Ühendused nagu tunduvad silmaga vaadates korras olevat ja teist antennikaablit pesast telekani proovisin kah.

Kas need tasuta kanalid levivad paremini ja tulevad järku poolpiduse antenniga kah läbi?

Lihtsalt juurdlen kas tasub mõnele antennieksperdile kurta. Need tegelased tahavad ju raha kui kohale tulevad. Või tasub sügis ära oodata ja kui pilt paremaks lähe alles sisi raha välja käia...

_________________
"My doctor says that I have a malformed public-duty gland and a natural deficiency in moral fibre, and that I am therefore excused from saving Universes." - Ford Prefect
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ricom2ger
HV veteran
ricom2ger

liitunud: 15.04.2009




sõnum 15.08.2011 13:07:36 vasta tsitaadiga

Tasuta kanalid on MUX1 sagedusel ja nende sagedusi langetati vist hiljuti, niiet kvaliteet pidi paranema.
_________________
Kamehameha in your face!
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002




sõnum 15.08.2011 13:15:52 vasta tsitaadiga

Välisantenni võib ka suurem lind hooga vastulennates paigast nihutada.
Ning jah, nö. vabalevi saatjate võimsus on suurem kui Starmani Zuum-i levitavate oma.

Võta siit http://www.antennikeskus.ee/web/?TV_Antennid:UHV_Antennid 48 elemendiga Iskra, kui sellega ka pilti ette ei saa, siis otsi viga mujalt.
Mul omal oli nt. juhus, kus see Starmani poolt pakutud digibox näitas normaalselt ainult tasuta kanaleid, tasulised kõik hakkisid ja seda 900m kaugusel mastist.
Kusjuures probleem ilmnes peale seda, kui box oli pool aastat lihtsalt kapipeal seisnud, st. ennemalt töötas.
Peale boxivahetust tulevad kõik kanalid jälle ilusti. 15cm traadijupiga...

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 152
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sulomile
HV kasutaja
sulomile

liitunud: 01.04.2007




sõnum 15.08.2011 13:17:52 vasta tsitaadiga

See on juba ammu olnud, et osade tasuliste kanalite saataja levi on nõrgem. Rakveres korralik välisantenn suunatud Koeru peale. Vabalevi 618 sagedusel mõlemad L ja Q 100%, tasulised sagedusel 786( Animal Planet, Discovery, Eurosport) normaalsed aga sagedusel 810( Fox, MTV) kõigub L-90-60% ja Q 40-50% juures. See pidi normaalne olema, et kõrgematel sagedustel on levi nõrgem, aitab ainult väga korralik katuseantenn, kuidi olen saanud Rakverest pildi kätte ka Avermedia pulga pisikese antenniga, kui see asetada plekist aknalauale, nii, kui see vähe eemale tõsta, on pilt läinud. Aga sellist levi on harva ja pildi saab ette ainult tasuta kanalitega.
_________________
Oleks mina näinud, kuis sind tehti, oleks öelnud: ärge tehke.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jannp
HV kasutaja
jannp

liitunud: 07.06.2009




sõnum 15.08.2011 13:29:42 vasta tsitaadiga

Tallinn,Teletorn

MUX1 E28 saatja võimsus 18,8 kW
MUX2 E59 saatja võimsus 14,7 kW
MUX3 E64 saatja võimsus 14,7 kW

Koeru
E39 618 MUX1 5 kW
E60 786 MUX2 1,7 kW
E63 810 MUX3 1,8 kW

Allikas: http://www.levira.ee/dyna/site/saatejaamad.pdf

Ma nüüd küll päris täpselt ei tea, aga ma arvan, et mida võimsam saatja = suurem kulu Starmanile.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
udumees
Kreisi kasutaja
udumees

liitunud: 04.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.08.2011 13:37:20 vasta tsitaadiga

Kuna bladerunner siin ütles, et tal digiboksi kala tõttu hoopis tasulised jõnksutasid olen ikkagi lõhkise küna ees. Kas osta uus digibox või hoopis kutsuda antenni spets. Peab vist kelleltki digiboxi laenama ja vaatama kuda teise boxiga pilt on. Kahjuks pole ainult praegu ühtegi head ideed kellelt teist laenata.
_________________
"My doctor says that I have a malformed public-duty gland and a natural deficiency in moral fibre, and that I am therefore excused from saving Universes." - Ford Prefect
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002




sõnum 15.08.2011 13:47:35 vasta tsitaadiga

Sümptomid muidu olid samad, et tasuta Q ~100, tasulistel Q 60-80. Ning sellega juba see õnnetu Starmani Kaon juba hakkis.
Mnjah, mul oli lihtne, kui lõpuks selge, et asi digibox's, siis sammusin aga Starmani ja anti uus box asemele (rendin seda).
Pakun, et aasta-paari pärast hakkavad kõik need odavamad digibox'd surema, lüüdid kuivavad , tundlikkus kaob vms. probleemid.
Minu oma on veel lisaks paar korda kaarti lugemise võime ära kaotanud, tahab väljalülitust ja kaarti uuesti sisse-väljaliigutamist saada.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 152
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.08.2011 14:27:14 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:

Mul omal oli nt. juhus, kus see Starmani poolt pakutud digibox näitas normaalselt ainult tasuta kanaleid, tasulised kõik hakkisid ja seda 900m kaugusel mastist.
Kusjuures probleem ilmnes peale seda, kui box oli pool aastat lihtsalt kapipeal seisnud, st. ennemalt töötas.
Peale boxivahetust tulevad kõik kanalid jälle ilusti. 15cm traadijupiga...

sama siin, tasulisi ei näita, hakivad, kuigi levi nn põhjas. ma valisin lihtsama variandi, viskasin digiboxi teise teleka taha tasuta kanaleid näitama ja õigesse telekasse ostsin conaxi mooduli. thumbs_up.gif
elu lihtsam ja mugavam. Eks kui vaja annan boxi neile tagasi, hetkel rendin.
vaadates kui saastad need boksid yldiselt on, siis ei näe mõtet neid yldse välja osta

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003




sõnum 15.08.2011 17:35:04 vasta tsitaadiga

niii, uus digiboks on olemas, hdmi'd muidugi kaasas ei olnud, vaid need värvlised otsad.... ühendasin ära, leidis kanalid, uuendas firmware'i... aga pilt on ainult etv'l ees... teistel on must ekraan ja hd kanalitel kuuleb häält ainult. pakett siis digixl... mida ma tegema peaks?
_________________
Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.08.2011 17:37:20 vasta tsitaadiga

1770
_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003




sõnum 15.08.2011 18:02:49 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
1770


tegin algseadete taastamise, läks käima.. hd kanalid on muidugi ilusad. a mis häirib, on see et kui keskmist OK nuppu vajutada ja sealt kanal valida, siis see nimekiri jääb sinna paigale... humaxi poksiga kadus see ise ära... :S
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
D3ff
HV kasutaja
D3ff

liitunud: 14.01.2007




sõnum 15.08.2011 18:16:12 vasta tsitaadiga

Renq kirjutas:

tegin algseadete taastamise, läks käima.. hd kanalid on muidugi ilusad. a mis häirib, on see et kui keskmist OK nuppu vajutada ja sealt kanal valida, siis see nimekiri jääb sinna paigale... humaxi poksiga kadus see ise ära... :S


Selle Starmani boksiga jäävadki kõik menüüd ette ja peab ise exit nupuga välja ronima sealt. Kuskil seadetes jäi silma, et sai menüü ekraanilolemise aega muuta, aga ma nüüdseks juba nii harjunud ise exitiga väljuma.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003




sõnum 15.08.2011 18:27:51 vasta tsitaadiga

D3ff kirjutas:
Renq kirjutas:

tegin algseadete taastamise, läks käima.. hd kanalid on muidugi ilusad. a mis häirib, on see et kui keskmist OK nuppu vajutada ja sealt kanal valida, siis see nimekiri jääb sinna paigale... humaxi poksiga kadus see ise ära... :S


Selle Starmani boksiga jäävadki kõik menüüd ette ja peab ise exit nupuga välja ronima sealt. Kuskil seadetes jäi silma, et sai menüü ekraanilolemise aega muuta, aga ma nüüdseks juba nii harjunud ise exitiga väljuma.


tjap aga selle menüü kohta see tundub, et ei käi... ja mis veel... spdif'ist läheb heli logitechi z-5500'sse.. ja see heli on millegipärast nii vaikne... :S olgem ausad. mu humaxi fox cII boks istus mulle algusest peale rohkem icon_smile.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 15.08.2011 18:34:31 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
melofan kirjutas:

Varem tulid ju kõik kanalid hästi, ja nagu "udumeeski" räägib on kehvaks läinud just tasuliste kanalite vastuvõtt. Tasuta kanalite pilt on praegu ka hea!
No vahepel kasvas mets kõrgemaks icon_rolleyes.gif


thumbs_up.gif

Kuna kogu DVB-T saatjatevõrgustik on ehitatud välisantenniga vastuvõtuks siis kurta, et toantenniga ei näe ja Starman on süüdi on lihtsalt võhiklik.
Zuum-TV muuseas ei kata oma levialalt isegi kogu eestit, ka sellest pole saladust tehtud ja on heietatud igas võimalikus suhtlus ja meediakeskkonnas.
Kui asud isegi kusagil levialas, ka siis võib esineda erinavate looduslike segajate tõttu häireid vastuvõtus. Seda isegi hea antenniga.
Zuum on näiteks mul ikka levinud, imelikud lood on hoopis vabakanalite muxiga, mis kord-paar aastas lihtsalt kukutab signaali nulli ja pilti pole. Soomed ja Zuum tulevad aga edasi. Ei aidanud ka kanali liikumine E28 peale.
On palju õnnelikke, kes elavad saatjale piisavalt lähedal, et kasvõi traadijupiga telesignaali püüda, olen ka ise üks sellistest, paraku aga on siin asi ka ilmast sõltuvuses, mõnel päeval kippus signaali nappima, kui ikka telerit tahad vaadata siis ilma on ja ei ole pilti variandita soovitavalt.

Kuna väidad, et võid väidetavalt ka sügiseni pildiparanemist oodata siis pole ka ilmselt tõsise telerihuvilisega tegu ja vahel puuduv pilt väga ei häiri icon_razz1.gif

kui sügisel katusel libedaks läheb ja pimedas õhtul midagi väljas teha pole eks vaata siis, kuidas sellise antenni katusele saad..
http://www.serigo.ee/product_info.php?cPath=6_147&products_id=32

PS. on ka endal esimene KAON boks otsad andnud, kuna levitundlikkus vähenes sellise tasemeni, et ei näinud lõpuks enam üldse midagi. Starman vahetas selle uue vastu välja. 2007a. siiani on vastu saadud boks oma ülesannete kõrgusel olnud.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lauri0112
HV veteran
Lauri0112

liitunud: 03.10.2006




sõnum 15.08.2011 20:47:29 vasta tsitaadiga

Jumal tänatud, et kasutan telerisse sisse ehitatud vastuvõtjat icon_lol.gif
Ajaa, pidi sain korda. Enda kaablis oli viga. Aga miks kanalid lausa nimekirjast ära kadusid, ei tea vist vanajuma ka.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 257, 258, 259 ... 887, 888, 889  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.