Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows 7 (arutelu ja probleemid) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 280, 281, 282 ... 372, 373, 374  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 04.08.2011 18:05:38 vasta tsitaadiga

tudiludi, Kasutan seda, et kontrollida oma eestikeelse teksti paikapidavust: http://www.filosoft.ee/html_speller_et/
Eriti ülevaadete ja pikemate juttude korral jääb üht koma teist alati kahe silma vahele.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2011 18:13:03 vasta tsitaadiga

tomorrow, thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kirssand
HV vaatleja

liitunud: 05.08.2011




sõnum 05.08.2011 00:14:28 vasta tsitaadiga

Plaanis osta uus läpakas, aga sellel pole Windows 7-et peal. Tahan kindlasti, et oleks just Windows 7, aga ametlik hind on üle 80 €. Kas on kellelgi odavamat varianti pakkuda ? icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 05.08.2011 00:46:08 vasta tsitaadiga

kirssand kirjutas:
Plaanis osta uus läpakas, aga sellel pole Windows 7-et peal. Tahan kindlasti, et oleks just Windows 7, aga ametlik hind on üle 80 €. Kas on kellelgi odavamat varianti pakkuda ? icon_smile.gif

Ega palju odavamalt just ei saa.See ongi selline Home Premium OEM versiooni hinna kanti.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2011 07:43:33 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:
tudiludi, Kasutan seda, et kontrollida oma eestikeelse teksti paikapidavust: http://www.filosoft.ee/html_speller_et/
Eriti ülevaadete ja pikemate juttude korral jääb üht koma teist alati kahe silma vahele.

Üldse on abiks selline koht nagu Keeleveeb

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 05.08.2011 09:26:19 vasta tsitaadiga

My Windows Club on kokku pannud loetelu Best free "AntiSpyware" software for Windows 7 operating system.
Postituse aeg on 14 Jun 2011, seega päris värske kraam ja peaks päris söödav olema.

http://www.mywindowsclub.com/resources/4792-Best-free-AntiSpyware-software-for-Windows.aspx
----------------------------------------
PS: Seda, kas seda tabelit pruukida või mitte, otsustab igaüks ise. Mina isiklikult eelistan võimalikult värskeid turvatabeleid, mitta aastaid vanu ja hapuks läinud produkte. icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SurfData
HV Guru
SurfData

liitunud: 19.05.2006




sõnum 05.08.2011 15:32:01 vasta tsitaadiga

kirssand kirjutas:
Plaanis osta uus läpakas, aga sellel pole Windows 7-et peal. Tahan kindlasti, et oleks just Windows 7, aga ametlik hind on üle 80 €. Kas on kellelgi odavamat varianti pakkuda ? icon_smile.gif


vali siis läpakas kus on kohe win 7 peal, üldiselt on soodsam kui 2 asja eraldi osta (läpakas + soft juurde).
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2011 16:34:15 vasta tsitaadiga

SurfData kirjutas:
kirssand kirjutas:
Plaanis osta uus läpakas, aga sellel pole Windows 7-et peal. Tahan kindlasti, et oleks just Windows 7, aga ametlik hind on üle 80 €. Kas on kellelgi odavamat varianti pakkuda ? icon_smile.gif


vali siis läpakas kus on kohe win 7 peal, üldiselt on soodsam kui 2 asja eraldi osta (läpakas + soft juurde).

Või osta tühi läpats ja pane Ubuntu peale. Win jääb praegu veel vaid mängimiseks, Ubuntuga saab kõik teha. Office 2007 jookseb ka hästi, mida veel vaja? icon_smile.gif

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SurfData
HV Guru
SurfData

liitunud: 19.05.2006




sõnum 05.08.2011 16:39:47 vasta tsitaadiga

udusiil kirjutas:
SurfData kirjutas:
kirssand kirjutas:
Plaanis osta uus läpakas, aga sellel pole Windows 7-et peal. Tahan kindlasti, et oleks just Windows 7, aga ametlik hind on üle 80 €. Kas on kellelgi odavamat varianti pakkuda ? icon_smile.gif


vali siis läpakas kus on kohe win 7 peal, üldiselt on soodsam kui 2 asja eraldi osta (läpakas + soft juurde).

Või osta tühi läpats ja pane Ubuntu peale. Win jääb praegu veel vaid mängimiseks, Ubuntuga saab kõik teha. Office 2007 jookseb ka hästi, mida veel vaja? icon_smile.gif


paljud läpakad on kohe ubuntuga, need mis on DOS-iga on tegelt suhteliselt vähe, suur enamus on kohe koos winniga.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2011 17:41:24 vasta tsitaadiga

jätame siiski meelde, et antud juhul see 80€ kehtib ainult uue arvuti ostuga. kui ostad arvuti ära, proovid ubuntut, siis mõtled - et tahaks ikka seda 80€ wini, oled juba automaatselt lõhkise küna ees kuna OEM ei tohi eraldi müüa. Retail aga maksab juba seal 200€ ringis.
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2011 17:50:46 vasta tsitaadiga

Windows on tegelikult ikka üüratult kallis. Kui retail oleks poole odavam ning OEM hind oleks protsendina tollest retail hinnast, siis kindlasti kaaluks Windowsi ostmist ja kaalukauss oleks ostmise suunas. Kui läpakal peaks ikka emaplaat vastu taevast lendama (400- ... $) ja lisaks kolmandik lisaks Windowsi eest, siis tekib küsimus, et kes neid Windowsi jaoks mõeldud tarkvara üldse kasutavad?

Või kehtib litsents ka siis, kui osta asemele uus täpselt sama emaplaat? Läpakatel eriti valikuvarjante ei ole, lauaarvuti puhul on lihtsam see asi. icon_razz.gif icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2011 18:13:48 vasta tsitaadiga

emaplaadi vahetuse osas, kui see garantiiajal toimub, on müüja-garantii teostaja kohustus uus activation tekitada.
ise vahetamisel - microsoft on activationi juba üsna pika aja jooksul suhtunud neisse juhustesse väga mõistvalt.
400€ emaplaate ei vaheta tänapäeval peaaegu keegi, ostetakse uus arvuti...

ostmise osas - mul on 2 retail vista ultimate ja 1 w7 home premium (jah, mul on peres mitu arvutit, mille ma ise kokku ladunud olen). vista ultimate ostetud kohe peale vista reliisi ~180€ eest, teine peale w7 reliisi ~70€ eest. w7hp maksis 90€ kanti. arvestades, et neid just tihti ei osta, siis ei ole see väljaminek nii hull midagi.

ma pigem kurdaks upgrade hinna üle. mulle vista ultimate omanikuna on w7 ultimate upgrade kui ainuke upgrade path praktiliselt tutika w7 ultimate hinnaga icon_smile.gif

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 05.08.2011 22:42:55 vasta tsitaadiga

udusiil kirjutas:

Ubuntuga saab kõik teha.



oi. ma olen küll ca 4 aastat ubuntut kasutanud. kuid selle väitega ei taha nõustuda. Vahetasingi ubuntu windows 7 vastu välja.
tagasi üles
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2011 22:49:22 vasta tsitaadiga

Kas tõesti linuxiga ei ole võimalik enamikke mänge mängida? Mul üks tuttav kasutab linuxit. Ta on küll kidakeelne ja ütles, et tal mingi rakendus on, mis exe faile käivitab, aga millegipärast, kui on vaja mingit online mängu vaja mängida, siis jääb sealtpoolt nagu vastus tulemata.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2011 22:54:40 vasta tsitaadiga

vale teema, windows vs linux vaidlusteema on foorumis olemas.
ei, linuxiga ei ole võimalik enamikke mänge mängida.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 05.08.2011 23:27:58 vasta tsitaadiga

tudiludi, WINE ja cedega on nendeks programmideks. ma nimetaks seda aanuse kaudu hambaraviks.


tegelikult seisab kõik programmeerimise oskuse taga.
tagasi üles
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2011 09:10:56 vasta tsitaadiga

olavsu1 kirjutas:
udusiil kirjutas:

Ubuntuga saab kõik teha.



oi. ma olen küll ca 4 aastat ubuntut kasutanud. kuid selle väitega ei taha nõustuda. Vahetasingi ubuntu windows 7 vastu välja.

Kuidas kellelgi-mängur ei ole, rohkem süsteemimees, hooldan, toimetan, varundan, parandan, prindin, skannin, seni olen saanud kõik mis tarvis, ära tehtud. Ainult Ovi Suite ei saanud tööle, ent täpselt samamoodi crashis mingil põhjusel ka XP all.

Aga aitab OT-st.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sulomile
HV kasutaja
sulomile

liitunud: 01.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2011 11:14:28 vasta tsitaadiga

Kui ühendad mingi välise seadme USB kaudu arvutile külge, siis käib selline spetsiifiline Windowsi heli, prose näitajad hüppavad korraks üles ja seade on ühendatud. Selline on siis tavaprodseduur. Mul käib see heli ja prose koormuse hetkeline kasv perioodiliselt viimased paar nädalat, kuigi midagi USB kaudu külge ei ühenda. Kas on olemas sellist kohta, kus ma saaksin näha, mis seda põhjustab? Milline komponent ennast külge ja lahti ühendab?
_________________
Oleks mina näinud, kuis sind tehti, oleks öelnud: ärge tehke.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mazdagti
HV veteran
mazdagti

liitunud: 28.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2011 21:26:38 vasta tsitaadiga

Võimalik et sellest siin juba ka räägitud aga küsiks siis ikkagi:

Probleemiks 7U ja Intel GMA945/950 video driveritega. Nimelt panevad 2 erineval läpakal pange(video driver stoped working). Masinad on MS-1057 ja FS Amilo Pro V3525. Esimese puhul olen proovinud ka inteli lehelt tõmmatud driveritega aga probleem endiselt.

_________________
No ikka täitsa kagu nukas!

FB Volvokodu, diagnostikaabi Võrumaal.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mhei
HV kasutaja
mhei

liitunud: 03.12.2009




sõnum 09.08.2011 02:13:29 vasta tsitaadiga

nüüd vabandan küll ette ära, kuna see puudutab nii WIN 7 ja MSNi siis küssa : kas SAFE MODEs Msni kasutada ei saa, see MSN mulle töö jaoks vajalik asi aga ei ei lase sisse logida.............
see jama siis jätkub, ple veel prose kallale jõudnud ja kas SM plokib MSNi 100ga ??
see pic on FMis tehtud......

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 09.08.2011 03:58:37 vasta tsitaadiga

mhei, proovi mõne teise porditava IM kliendiga. ise kasutan pidgini.
tagasi üles
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2011 07:51:30 vasta tsitaadiga

Pidgin on jah hää asi.
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
friik1
HV Guru
friik1

liitunud: 18.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2011 09:18:09 vasta tsitaadiga

mazdagti, kivi Inteli kapsaaeda. W7le tehti 945 draivereid ainult 2tk vist ja mõlemal on aegajalt see "Stopped responding".
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mazdagti
HV veteran
mazdagti

liitunud: 28.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2011 18:52:58 vasta tsitaadiga

Aegajalt on ikka vägagi leebelt öeldud, Football Manager 2011 ja 1 kohtumise jooksul min. 5x ning lisaks järgmise kohtumise alguses kohe mängust välja viskamine icon_evil.gif
_________________
No ikka täitsa kagu nukas!

FB Volvokodu, diagnostikaabi Võrumaal.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
--hussar--
HV kasutaja
--hussar--

liitunud: 22.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2011 22:42:34 vasta tsitaadiga

Win7 home premiumiga selline nali, et prügikast näitab senikaua,et on tühi kuni "open" selle peale vajutad ja prõgikasti akna ette viskab..siis alles ilmub ka võimalus "empty recycle bin"
Kuidas asja parandada?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sama123
HV veteran

liitunud: 20.03.2009




sõnum 10.08.2011 08:52:11 vasta tsitaadiga

Arvuti on muutunud uimaseks ja boodib 4min.Lööb selliseid erroreid:

Lisaks win7 manager-i 1click cleaner tahab registripuhastuses leida 14000 viga.Kas lasta puhastada?Kardan,et arvuti ei boodi pärast sellist puhastust.Registri vigasid näitab üle 16000-e!Puhastusaeg 7 tundi,lasin ~30min puhastada ja panin kinni,sellist valede registri key-de arvu ei saa olla.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2011 10:02:20 vasta tsitaadiga

sama123 kirjutas:
Arvuti on muutunud uimaseks ja boodib 4min.Lööb selliseid erroreid:

Lisaks win7 manager-i 1click cleaner tahab registripuhastuses leida 14000 viga.Kas lasta puhastada?Kardan,et arvuti ei boodi pärast sellist puhastust.Registri vigasid näitab üle 16000-e!Puhastusaeg 7 tundi,lasin ~30min puhastada ja panin kinni,sellist valede registri key-de arvu ei saa olla.

Mälu ja kettatest oleks esimene asi mida teha. Võimalik, et kuumeneb miski üle. Võimalik ka mingi rootkit on pesa pununud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sama123
HV veteran

liitunud: 20.03.2009




sõnum 10.08.2011 16:38:10 vasta tsitaadiga

Nii mälu kui SSD kontrollitud ja korduvalt.SSD on kirjutuskiiruse kohalt tõesti vilets aga kontrollin veelkord üle.Rootkitt-i kui on tuleb otsida,see võib ka mingi teist tüüpi pahalane olla mida avast ei näita .Panen prooviks peale symantec endpoin-ti,vabandan kui ma ei kirjutanud õieti.Mis põhjus võib aga registris olla,et tahab terve registri kustutada,~16400 keyd,niipalju valesid asju küll ei saa olla kuna teised puhastajad pole leidnud peale win7 manageri.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SurfData
HV Guru
SurfData

liitunud: 19.05.2006




sõnum 10.08.2011 17:11:57 vasta tsitaadiga

sama123 kirjutas:
Nii mälu kui SSD kontrollitud ja korduvalt.SSD on kirjutuskiiruse kohalt tõesti vilets aga kontrollin veelkord üle.Rootkitt-i kui on tuleb otsida,see võib ka mingi teist tüüpi pahalane olla mida avast ei näita .Panen prooviks peale symantec endpoin-ti,vabandan kui ma ei kirjutanud õieti.Mis põhjus võib aga registris olla,et tahab terve registri kustutada,~16400 keyd,niipalju valesid asju küll ei saa olla kuna teised puhastajad pole leidnud peale win7 manageri.


äkki on puhastaja ise üks pahalane? Või näitab fake pilti ja siis tahab pappi saada et ostaksid "täisversiooni" jms. Avast pole just hiilanud oma püüdmistega. Lase mõne onlain skänneriga läbi (eset vms). Peale seda pane peale kasvõi MSE (oma kogemuste põhjal parim TASUTA antiviirus).
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 10.08.2011 18:27:48 vasta tsitaadiga

SurfData: Väike OT, aga kui nutikal viirusel on kaasas nupp "Yes", siis sellele vajutades saab viiruse igast viirusetõrjest mööda lasta. Ja siis blokeeritakse suvalise viirusetõrje rünnakud viiruse vastu.

Ja sel juhul on täiesti suva, mis nime viirusetõrje omab, viirus irvitab talle näkku ja teeb, mida tahab.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2011 19:30:40 vasta tsitaadiga

SurfData kirjutas:
sama123 kirjutas:
Nii mälu kui SSD kontrollitud ja korduvalt.SSD on kirjutuskiiruse kohalt tõesti vilets aga kontrollin veelkord üle.Rootkitt-i kui on tuleb otsida,see võib ka mingi teist tüüpi pahalane olla mida avast ei näita .Panen prooviks peale symantec endpoin-ti,vabandan kui ma ei kirjutanud õieti.Mis põhjus võib aga registris olla,et tahab terve registri kustutada,~16400 keyd,niipalju valesid asju küll ei saa olla kuna teised puhastajad pole leidnud peale win7 manageri.


äkki on puhastaja ise üks pahalane? Või näitab fake pilti ja siis tahab pappi saada et ostaksid "täisversiooni" jms. Avast pole just hiilanud oma püüdmistega. Lase mõne onlain skänneriga läbi (eset vms). Peale seda pane peale kasvõi MSE (oma kogemuste põhjal parim TASUTA antiviirus).

Vägagi tõenäoline et seda 1click cleanerit ei maksa usaldada, kuna see figureerib peamisetl brothersofti ja muudel sarnastel saastavara levitamise lehtedel.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sama123
HV veteran

liitunud: 20.03.2009




sõnum 10.08.2011 20:45:46 vasta tsitaadiga

Win 7 manager on uusim täisversioon ja sellel on kunagi ka selline "anomaalia" esinenud,samas on kasutatud paar aastat (enne vista ja xp manageri).Teisel arvutil pole mingit probleemi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2011 20:53:18 vasta tsitaadiga

Arvan, et see mingi tundmatu Win 7 manager on kahtlane tarkvara. Kas system restoret saad käivitada, kas teised windowsi funktsioonid toimivad (windows update, event viewer, msconfig jne)?

Logiteenus millegipärast ei tööta sul. Kui sul on vaja teenused viia tagasi vaikeseadistusse, saad abi näiteks siit -> http://www.blackviper.com/downloads/downloads.php . Kui sul on Win 7 ilma service pack 1-ta, siis vali REtail, teisel juhul SP1. Seejärel vali oma Win 7 versioon "Default Windows 7 Services Start Key:" nimekirjas ning lae fail alla.
Võid proovida seda .reg faili käivitada windowsi tavarežiimil, aga kui importimine ei õnnestu millegipärast, siis mine Safe Mode ja käivita fail sealt.

Ja loomulikult eemalda see tundmatu Win 7 manager. Või vähemalt ütle, millise firma oma see on. Kui on paha tarkvara, saame selles veenduda. Kõige lõpuks soovitaks lasta Windowsil ennast natuke kontrollida ja vajadusel parandada - selleks käivita sfc /scannow.

Kui tahad registrit korras hoida, siis pole mõtet mingeid imevigureid otsida. Täiesti piisab tavalisest CCleanerist. See pole maailma lõpp, kui see 100% vigu üles ei suuda leida, palju hullem, kui miski muu teeb 14 000 muud pahandust.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sama123
HV veteran

liitunud: 20.03.2009




sõnum 10.08.2011 21:19:54 vasta tsitaadiga

PresentationFontCache.exe on süüdi.Võtab 15%prose koormust ja 152sek boot aega.Tuleb vist netframework uuesti installida.Panin ka symantec endpoint protection täisversiooni tööle ja leidis juba pahalasi nagu mag.sys millega olen ennegi kokkupuutunud.Antud trooja takistab arvutil väljalülimist.Nõrgemal arvutil presentationfontcache.exe tõmbas kunagi täitsa kooma.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 10.08.2011 21:26:54 vasta tsitaadiga

tudiludi: eraidea.com on selle 1 click cleaneri autor.

Ja tõenäoliselt on asi selles, et see on aastaid vana ja tal pole olemas Win 7 tehnoloogiat.
Release date: July 27, 2008
OS: Microsoft Windows Me/NT4.0/2000/XP/2003/Vista
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sama123
HV veteran

liitunud: 20.03.2009




sõnum 10.08.2011 22:21:20 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
tudiludi: eraidea.com on selle 1 click cleaneri autor.

Ja tõenäoliselt on asi selles, et see on aastaid vana ja tal pole olemas Win 7 tehnoloogiat.
Release date: July 27, 2008
OS: Microsoft Windows Me/NT4.0/2000/XP/2003/Vista


Yamisoft on,iga kuu tuleb uuendusi,2 kuu tagant uus versioon.sfc /scannow käis hetkega üle:uus framework-i install tegi natuke paremaks boot 122sek.Tuleb otsida võimalus deinstalliks
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2011 22:40:16 vasta tsitaadiga

Kui see käis hetkega, siis on see kahtlane. SFC kontroll käib kauem. Kui mälu mind ei peta, siis 5-10 minutit. Tee seda Safe modes. Ja Safe modes tee ka malwarebytesiga täielik kontroll kõikidele ketastele.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sama123
HV veteran

liitunud: 20.03.2009




sõnum 10.08.2011 22:45:58 vasta tsitaadiga

tudiludi kirjutas:
Kui see käis hetkega, siis on see kahtlane. SFC kontroll käib kauem. Kui mälu mind ei peta, siis 5-10 minutit. Tee seda Safe modes. Ja Safe modes tee ka malwarebytesiga täielik kontroll kõikidele ketastele.


Kust aga saab net frameworki boot-ist eemaldada?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mhei
HV kasutaja
mhei

liitunud: 03.12.2009




sõnum 10.08.2011 23:31:46 vasta tsitaadiga

kuidas WIN 7 starteril tausta pilti muuta ???
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2011 23:48:57 vasta tsitaadiga

sama123 kirjutas:
tudiludi kirjutas:
Kui see käis hetkega, siis on see kahtlane. SFC kontroll käib kauem. Kui mälu mind ei peta, siis 5-10 minutit. Tee seda Safe modes. Ja Safe modes tee ka malwarebytesiga täielik kontroll kõikidele ketastele.


Kust aga saab net frameworki boot-ist eemaldada?

.net frameworki pole vaja sul eemaldada.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sama123
HV veteran

liitunud: 20.03.2009




sõnum 11.08.2011 00:29:34 vasta tsitaadiga

Tegin ka safe modes verifing-i läbi.Probleem on ikka presentation font cache-s kinni.Microsoft data access components sai ka uuesti installitud (kasutult,lööb ikka errorit).Computer managmentis service all pole pole sellist protsessi,kui panna kinni resource monitorist siis peale restarti käivitub see protsess uuesti.Advanced startup ja system service ka sai üle vaadatud.
Kasutades google õpetust:C: \ Windows \ ServiceProfiles \ LocalService \ AppData \ Local \ kustutage kõik Font *. dat ja reboot sai lõpuks korda, boot aeg 1,2min.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 11.08.2011 02:56:28 vasta tsitaadiga

mhei kirjutas:
kuidas WIN 7 starteril tausta pilti muuta ???

Esimene Google vaste: http://starter-background-changer.en.softonic.com/

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mazdagti
HV veteran
mazdagti

liitunud: 28.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2011 06:29:48 vasta tsitaadiga

On keegi kuskilt leidnud ka Inteli GMA945 video tarvis custom draivereid, mäletan et ise kunagi PC peal kasutasin nVidia 7900GS jaoks mingeid mitte tootja ega ka wini omasid icon_rolleyes.gif Või on selle "Stoped Working" lahendamiseks miski muu moodus?
_________________
No ikka täitsa kagu nukas!

FB Volvokodu, diagnostikaabi Võrumaal.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 11.08.2011 08:05:55 vasta tsitaadiga

mazdagti: Ja oled ikka kindel, et see on 100% videodraiveri probleem, mitte pole tingitud poolkutust, kiirelt liialt ülekuumenevast videokivist, mis mängimisel 3D-rezhiimis lolliks kätte ära läheb ja siis mingi kontroller jõuga 3D kinni paneb, et sa videokivi lõplikult "lõhki ei keedaks". icon_smile.gif

Niipalju väikseks kõrvalvihjeks, et paar päeva tagasi katsetasime tuttavaga, tema vanakest Compaq 63XX-seeria läpparit ja sellel siis samuti Inteli 945-video. Mingeid probleeme polnud, 945-draiver oli Win 7 Updates täiesti olemas ja see installiti automaatselt, ilma igasuguse õiendamiseta ja jamamiseta.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mikkvirk
HV vaatleja

liitunud: 13.01.2010




sõnum 11.08.2011 22:13:19 Windows 7 Starter vasta tsitaadiga

Kas kellelgi on kogemust sellega? Tahaks endale väikse läpaka osta aga ei tea kas on mõtet kuna paljudel on Windows 7 Starter peal. Kuidas ta supportib programme? Iga kokkupuude mis teade on teretulnud icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CurJam
HV kasutaja
CurJam

liitunud: 05.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2011 10:23:40 vasta tsitaadiga

Põhimõtteliselt on see nuditud Windows 7 Home versioon. Igapäevased toimetused saab tehtud aga kui sa juhtud olema kange taustapiltide vahetaja, siis Windows 7 Starter'is neid muuta ei saa.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mikkvirk
HV vaatleja

liitunud: 13.01.2010




sõnum 12.08.2011 11:24:20 vasta tsitaadiga

Aga mingeid muud ei ole tal erinevat? Et nagu on veel midagi mis teha ei saa?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2011 11:31:47 vasta tsitaadiga

http://windows.microsoft.com/et-EE/windows7/products/compare

Peamised asjad, mis on välistatud, on Windows media center, keelepaketid, 64-bitise tugi puudub, Aero ja kaugtöölaud.


viimati muutis LiivaneLord 12.08.2011 11:35:04, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2011 11:31:49 vasta tsitaadiga

Mikkvirk kirjutas:
Aga mingeid muud ei ole tal erinevat? Et nagu on veel midagi mis teha ei saa?

http://en.wikipedia.org/wiki/Windows_7_editions#Comparison_chart
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kaarta
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2011 11:31:59 vasta tsitaadiga

natuke guugeldamist ja saab ka selle wallpaperi vahetatud Starteril...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows 7 (arutelu ja probleemid) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 280, 281, 282 ... 372, 373, 374  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.