Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  AMD vs. nVidia (küsitlus nullitud 30.07.2024) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 29, 30, 31 ... 62, 63, 64  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

AMD vs nVidia
AMD
37%
 37%  [ 30 ]
nVidia
62%
 62%  [ 51 ]
hääli kokku : 81

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 03.08.2011 12:24:13 vasta tsitaadiga

Küsitlus võiks jah uuesti alata vms thumbs_up.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 03.08.2011 12:33:26 vasta tsitaadiga

Asi algas positiivselt icon_lol.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2011 12:33:42 vasta tsitaadiga

Küsitlus nullitud.

03.07.2008 - 03.08.2011 tulemused:

Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArvQ
HV Guru
Keelatud avatar

liitunud: 29.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2011 12:38:45 vasta tsitaadiga

4 vs 1 mulle meeldib icon_biggrin.gif
Aitäh nullimise eest thumbs_up.gif
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 03.08.2011 12:48:07 vasta tsitaadiga

Kunagi kaks-kolm aastat tagasi sai hääletatud Nvidia poolt kui mul 8800GT oli ja nüüd siis läheb jälle hääl Nvidiale GTX295 on mind siiamaani ka suht-koht hästi teeninud icon_smile.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 03.08.2011 12:53:56 vasta tsitaadiga

Pole rohelisi 5 aastat kasutanud icon_cool.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wilts
HV veteran

liitunud: 07.02.2002




sõnum 03.08.2011 17:18:47 vasta tsitaadiga

Olin nvidia 8800 peal ja mõtlesin ati peale minna, sain tuksis kaardi.
Mässasin terve jõulu puhkuse sellega, kolisin tagasi nvidia peale.
Ainuke ATI kaart mis mul töötas nagu loom oli 9800 hercules ülejäänutega olen vast päid ja jalgu saanud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArvQ
HV Guru
Keelatud avatar

liitunud: 29.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2011 18:55:26 vasta tsitaadiga

Sain kah tuleks ATI. See ka põhjus miks nvidiat toetan.
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2011 19:06:54 vasta tsitaadiga

Hääletasin AMD, kuna nii pikka aega AMD kaardid olnud. Samas sooviks vaheldust küll.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2011 19:17:32 vasta tsitaadiga

AMD üsna mitmel põhjusel.
Parem perf per watt
Eyefinity (minu puhul 3x 1920 x 1200 desktop)
Unlockitud HD6950 on päris kõva tegija selle raha eest, mis ta maksis.

_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The Man
HV kasutaja
The Man

liitunud: 20.01.2010




sõnum 03.08.2011 20:24:34 vasta tsitaadiga

Viimased kolm kaarti Nvidia ja järgmine tuleb ilmselt ka, sellepärast hääl nendele. Enne seda oli mitu ATI kaarti, töötasid samuti probleemideta. Maitse asi icon_smile.gif
_________________
Press A to disagree.
<Too late!>
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-FoX-
HV Guru
-FoX-

liitunud: 26.04.2007




sõnum 09.08.2011 09:45:12 vasta tsitaadiga

Huvitav kui tahta jõudlust juurde saada siis kas pigem ostaks 1 HD6870 juurde ,et oleks 2xHD6870 või müüks selle 1 maha ja ostaks GTX580 icon_rolleyes.gif
_________________
Aita suve, söö lund!
Kommentaarid: 367 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 3 :: 307
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anti666
HV kasutaja

liitunud: 27.04.2006




sõnum 10.08.2011 15:02:06 vasta tsitaadiga

Läpakas ati kaart sees, toimib nagu peab. Draiverite uuendamine (võrreldes eelmise läpaka nVidia kaardiga) on palju mugavam.
_________________
Siin on siis signatuur, mis lisatakse soovikorral minu sõnumitele icon_razz.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bush
Kreisi kasutaja
bush

liitunud: 14.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2011 16:36:01 vasta tsitaadiga

Võiks olla ka neutraalne küsitluse küsimus, et mõlemad head näiteks vms. Või et ei Hooli
_________________
>OSTA ÕLUT
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
J_V
HV vaatleja
J_V

liitunud: 03.04.2011




sõnum 11.08.2011 22:12:24 vasta tsitaadiga

Hääl AMD'le kuna kõik kaardid siiamaani Radeonid olnud ja ei kahetse thumbs_up.gif .
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
asjameez
Kreisi kasutaja
asjameez

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 12.08.2011 00:30:00 vasta tsitaadiga

Seekord siis AMD kaart masinas. Lai mudelivalik ja tundus best bang for buck (HD5670).
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sant
HV veteran


liitunud: 04.08.2003




sõnum 12.08.2011 00:41:53 vasta tsitaadiga

Minevikus olid aint nvidia kaardid, atist ei teadnud midagi. Nüüd on lisaks juba erinevad atid aasta jagu old ja nende võimsus meeldib, ati soft on nigelam kui nvidial kahjuks. Praegu pole kummagi vastu midagi, hääle andsin ati\amd-le. Vanasti olin täis nvidioot muidu icon_biggrin.gif aga see on minevik.
_________________
So, at the end of the day, after I have butchered all the nvidiots all around me, standing alone in a pool of blood surrounded by the corpses of my victims, a horrible truth reveals itself to me: I am an amd\ati fänboy...and I must do my dark masters bidding, for I am damned for all eternity...
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 12.08.2011 01:18:24 vasta tsitaadiga

Jackinthex kirjutas:
4 vs 1 mulle meeldib icon_biggrin.gif
Aitäh nullimise eest thumbs_up.gif

kisub käest ära sul see hea seis icon_lol.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ossa
HV kasutaja


liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2011 08:25:41 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Võiks olla ka neutraalne küsitluse küsimus, et mõlemad head näiteks vms. Või et ei Hooli

Siis ei ole ju üldse mõtet hääletada icon_lol.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degreal
HV veteran

liitunud: 07.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2011 14:47:03 vasta tsitaadiga

Pooldan AMD-d. Sama raha eest rohkem TeraFLOPS-e. Paroole murrab hästi. Vaikselt imbub juba audiotöötlusesse. Heliefekte arvutab GPU ja seda kümneid kordi kiiremini kui CPU. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 12.08.2011 16:12:15 vasta tsitaadiga

degreal kirjutas:
Sama raha eest rohkem TeraFLOPS-e
See sõltub otseselt algoritmidest. Hetkeseisuga on sellist GPGPU kraami siiski oluliselt rohkem mis nv arhitektuuidel jupp maad efekiivsemalt-kiiremini jookseb. Ega see pole juhus, et AMD gpu'sid eriti top500 listis ei leidu kui nv'l on mitu to10 seas icon_smile.gif
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2011 07:05:08 vasta tsitaadiga

Hetkel hääletasin Nvidia, kuna nende driverid on paremad.Õigemini nvidia driveriteemas suurt muud ei toimugi, kui uute versioonide postid samas kui ATI teemas ikka probleeme jagub icon_smile.gif
Raua poolest on nad suht võrdsed ja muus osas kah suurt erinevust pole thumbs_up.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
Aeg Maha 2a

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2011 08:02:03 vasta tsitaadiga

Hääletasin AMD Kuna sisuliselt probleeme pole olnud. Alates kaardi ostust on kõik töötanud. Sellist asja nagu teistel on minu kaardil pole. 4870X2 kaardil oli vast alguses powerplay bug kuid hiljem töötas.

Selle 2 aastajooksul oli 1 BSOD ja 2 x VPU recovery. Ülejäänud ajast on kõik töötanud. AMD kaardid ei salli mädanevat winni ja sealt need probleemid alguse saavad. Paljud istutavad nVidia kaarte füüsika jaoks ja sealt tulevad jällegi anomaalidad. Kõik sõltub mismoodi te winni installite ja millise lahendusega.

Mina olen ATI kaarte alates RADEON 8500 seeriast ostnud.

_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2011 03:42:29 vasta tsitaadiga

Endiselt AMD/ATi ja nii ilmselt jääb ka edaspidiseks, kui just sellisel hetkel uut kaarti soetama ei hakka, kus mõnel võimekamal nVidia kaardil parem euro/perfi suhe on, kui sama hinnaklassi AMD/ATi kaardil/kaartidel, mida tuleb üsna harva ette.
Olen nii nVidia kui ATi kaarte kasutanud ja pole kummagi poolega probleeme ette tulnud.
Firma suhtumise poolest meeldib ka AMD rohkem, aga see otseselt valikut ei mõjuta.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 14.08.2011 09:43:43 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Firma suhtumise poolest meeldib ka AMD rohkem, aga see otseselt valikut ei mõjuta.


Mis siis AMD suhtumises paremat on? Tehakse mingi rame kallis high-end GPU ja jäetakse kasutaja sellega hätta tihti pikaks ajaks enne kui drivud korralikult tööle saadakse icon_rolleyes.gif Suhtumine pigem vale?
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 14.08.2011 10:15:10 vasta tsitaadiga

hetkel üldse intel icon_razz.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sirius4k
HV veteran
sirius4k

liitunud: 25.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2011 10:15:29 vasta tsitaadiga

Tuleb ka seekord nVidia
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2011 10:23:48 vasta tsitaadiga

Olen kasutanud ja katsetanud mõlemaid, nii uusi kui vanu, kuid minu silmis sõidab nvidia alati atist üle. Alati mingid probleemid ja kiun atil. Küll on üli lärmakad(uus seeria nüüd), küll on mängud täpilised ja siis ei toimi driverid(Driverid juba omaette nali atil icon_biggrin.gif ), siis lihtsalt ei tööta uued mängud. Lisaks tundub, et nvidia kaartide fps on mängudes oliliselt stabiilsem, ning seega mäng sujuvam. Oc annab nvidial rohkem juurde, ning sama prf. iga kaardid on tavaliselt vaiksemad....jne jne. Seega pole mingit kahtlust ja hään nVidia-le thumbs_up.gif

Mulle teeb alati nalja, kui keegi ütleb, et nvidia fermi halb, kuna tarbib palju ja on kuum. Kuidas see siis tunda annab? icon_biggrin.gif Asi on vaikne ja toimib siis milles viga? Suutsid osta 1000.- maksva koplekti, kuid kuu arvele 2.- euri otsa(kui sedagi) ei kannata enam välja icon_lol.gif

_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
Aeg Maha 2a

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2011 12:25:57 vasta tsitaadiga

Cb4 kirjutas:
Olen kasutanud ja katsetanud mõlemaid, nii uusi kui vanu, kuid minu silmis sõidab nvidia alati atist üle. Alati mingid probleemid ja kiun atil. Küll on üli lärmakad(uus seeria nüüd), küll on mängud täpilised ja siis ei toimi driverid(Driverid juba omaette nali atil icon_biggrin.gif ), siis lihtsalt ei tööta uued mängud. Lisaks tundub, et nvidia kaartide fps on mängudes oliliselt stabiilsem, ning seega mäng sujuvam. Oc annab nvidial rohkem juurde, ning sama prf. iga kaardid on tavaliselt vaiksemad....jne jne. Seega pole mingit kahtlust ja hään nVidia-le thumbs_up.gif

Mulle teeb alati nalja, kui keegi ütleb, et nvidia fermi halb, kuna tarbib palju ja on kuum. Kuidas see siis tunda annab? icon_biggrin.gif Asi on vaikne ja toimib siis milles viga? Suutsid osta 1000.- maksva koplekti, kuid kuu arvele 2.- euri otsa(kui sedagi) ei kannata enam välja icon_lol.gif


Bullsitt jutt ATI ei tööta mängudes ma olen 6 aastat ja enam ATI kaarte kasutades kõik tööle saanud. Mis siis kohe ei tööta seal mäng ei lähe käima kui seal jutt best meant to be played nVidia. Kas see on probleemiks et jääb +10 fps tulematata. Haiged inimesed.

_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 14.08.2011 12:30:08 vasta tsitaadiga

Margus kirjutas:
Bullsitt jutt ATI ei tööta mängudes ma olen 6 aastat ja enam ATI kaarte kasutades kõik tööle saanud
... ning ma olen aastate jooksul linuxis läbi wine käima vägistanud pea kõik mis kätte sattunud, see veel ei tähenda et tegu oleks hea kasutukogemusega
Margus kirjutas:
Kas see on probleemiks et jääb +10 fps tulematata
Kui küsimus on 20 vs 30FPS siis kindlasti icon_smile.gif
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LauriTed
HV Guru

liitunud: 06.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2011 12:32:42 vasta tsitaadiga

Hetkel on ATI selgelt parem thumbs_up.gif
Kommentaarid: 254 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 231
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2011 13:20:41 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
Margus kirjutas:
Bullsitt jutt ATI ei tööta mängudes ma olen 6 aastat ja enam ATI kaarte kasutades kõik tööle saanud
... ning ma olen aastate jooksul linuxis läbi wine käima vägistanud pea kõik mis kätte sattunud, see veel ei tähenda et tegu oleks hea kasutukogemusega
Margus kirjutas:
Kas see on probleemiks et jääb +10 fps tulematata
Kui küsimus on 20 vs 30FPS siis kindlasti icon_smile.gif


Just. Pealegi paraku on nii, et viimase aja parimad mängud toimivad rohelisel oluliselt paremini.

Haiget pole siin midagi, imelik lihtsalt vaadata seda meeletut kiitmist kogu aeg, ning siis kõrval teemast sama inimese "nuttu" lugeda icon_biggrin.gif

Kui keegi ütleb, et asi soodsam ja mulle lihtsalt meeldib siis ma olen rahu. Asi nagnii suuresti maitses kinni tegelikult.

LauriTed, Põhjenda! Kogemused millega?

_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
Aeg Maha 2a

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2011 14:12:06 vasta tsitaadiga

Jutt probleemidest on vanadel kaartidel. Ülekellatud kaartidel. Olete nõus kui arvate ,et mina kellan kaarti siis peaks minu kaardil iga driveriga probleeme olema ,aga ma ei kella ju. Annate molli kaardile kellamisega ja siis tullakse halama. Ülekellamine just ongi ati probleemiks. Alates 6970 kaardi ostust pole olnud vähimatki probleemi. Beta driverid jätame arvestusest välja.
_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 14.08.2011 14:28:14 vasta tsitaadiga

Alles oli probleemiks tihend,siis sitt windows ja nüüd ülekellamine? icon_lol.gif Sul jälle mingid rohud võtmata?
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LauriTed
HV Guru

liitunud: 06.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2011 14:49:34 vasta tsitaadiga

Nvidia kaardid on voolunõudlikumad, hinnaklass kõrge, kasutavad ka tippkaartidel vaid 1-1,5gb mälusid. Ainuke kaart, mis hetkel tõeliselt tubli, on GTX 560 ti ja selle plaanin ise ka osta. See siis selgituseks, et pole tegemist ATI fanbboy´ga.
Kommentaarid: 254 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 231
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 14.08.2011 14:58:38 vasta tsitaadiga

Margus kirjutas:
Alates 6970 kaardi ostust pole olnud vähimatki probleemi. Beta driverid jätame arvestusest välja.

olen küll ati pool, aga see lause ajas küll naerma icon_lol.gif
Tuleb välja, et kõik ylejäänud vanemad kaardid on pullshit

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 14.08.2011 15:03:02 vasta tsitaadiga

See ju vanarahva tarkus, et endale ostetud nodi tuleb haipida, muidu võib mõnele jääda mulje, et tehti rumal otsus icon_smile.gif
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
Aeg Maha 2a

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2011 16:22:03 vasta tsitaadiga

Lugege eelmist postitust kus ma ennem pajatasin pekkis win, üle kellamine. Harva beta driverid. Kas te üldse loete kõki, või ma pean romaani iga postitusega siis ühte ja sama kirjutama naljamehed.
See foorum on juba nii tainas ime ,et siis keegi midagi ei saavuta ja kisub muljed alla kogu hinnavatlus.ee ees. Kunagi tohtis siin ainult arvuti arvuti rauast rääkida ja teisi ei tohtinud solvata nüüd igamees irvitab kellegi üle.

_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2011 17:38:12 vasta tsitaadiga

Margus, Kes sinu kohta otse midagi halba ütles? Sa ülel nimetasid mind haigeks ja nüüd kiunud? icon_neutral.gif

Ma tunnen, et sellest saab mu lemmik teema icon_biggrin.gif

_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2011 18:19:11 vasta tsitaadiga

Margus, Sulle üks hea pilt mida kasutada nvidiootide vastu.Midagi ei meeldi, siis pilt ülesse ja asi korras icon_lol.gif :
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 14.08.2011 20:20:32 vasta tsitaadiga

Ja ongi korras icon_eek.gif Ulme!
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xpander
HV veteran
xpander

liitunud: 24.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2011 23:19:19 vasta tsitaadiga

hälletasin ati, kuna oman hetkel ati kaarti ja ati paistab best bang for buck olevat.
samas kuna kasutan linuxit, siis aeg ajalt mõtlen ikka et peaks uuesti rohelise peale kolima.
muidu ati driverid kõik fine olnud aga wine all mängudega pisut rohkem probleeme kui rohliste driveritega.

_________________
Linux Gaming Videos: Xpander69
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 14.08.2011 23:20:32 vasta tsitaadiga

Linuxi all võid ati perfist nv vastu julgelt mitukümmend protsenti maha võtta ning sellest bang per buck'ist ei jää siis suurt midagi alles icon_razz.gif
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 15.08.2011 00:32:48 vasta tsitaadiga

Ho Ho, ja kui Linux mitte vähimalgi määral ei huvita?
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 15.08.2011 01:00:54 vasta tsitaadiga

Siis sõltub see peamiselt millises hinnaklassis kaarti otsitakse.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 15.08.2011 01:29:47 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flavius
HV Guru

liitunud: 25.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2011 11:17:30 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler

Top10 kaartide seas: 5 Nvidia ja 5 AMD
Top20 kaartide seas: 10 Nvidia ja 10 AMD

Selle järgi oleneb kõik kaardi hinnaklassist jah.
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xpander
HV veteran
xpander

liitunud: 24.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2011 13:07:50 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
Linuxi all võid ati perfist nv vastu julgelt mitukümmend protsenti maha võtta ning sellest bang per buck'ist ei jää siis suurt midagi alles icon_razz.gif


ei ütleks: http://www.hexus.net/content/item.php?item=18017&page=6
wine mängudega olen nõus, kuid native mängudega erilist vahet pole.

kahjuks ei leia uuemaid benchmarke.. need suht vanade driveritega mõlema kompanii poolt. ja amd on viimaste aastatega päris kõvasti drivereid parandanud.

veel mingeid benchmarke:
http://www.phoronix.com/scan.php?page=article&item=ati_radeonhd_5450&num=4
http://www.phoronix.com/scan.php?page=article&item=nvidia_geforce_gtx460&num=6

_________________
Linux Gaming Videos: Xpander69
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2011 05:59:24 vasta tsitaadiga

omgwtf kirjutas:
tsitaat:

Firma suhtumise poolest meeldib ka AMD rohkem, aga see otseselt valikut ei mõjuta.


Mis siis AMD suhtumises paremat on? Tehakse mingi rame kallis high-end GPU ja jäetakse kasutaja sellega hätta tihti pikaks ajaks enne kui drivud korralikult tööle saadakse icon_rolleyes.gif Suhtumine pigem vale?

Lühidalt, PhysX ja kõik sellega seonduv. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2011 11:51:25 vasta tsitaadiga

Heineken kirjutas:
omgwtf kirjutas:
tsitaat:

Firma suhtumise poolest meeldib ka AMD rohkem, aga see otseselt valikut ei mõjuta.


Mis siis AMD suhtumises paremat on? Tehakse mingi rame kallis high-end GPU ja jäetakse kasutaja sellega hätta tihti pikaks ajaks enne kui drivud korralikult tööle saadakse icon_rolleyes.gif Suhtumine pigem vale?

Lühidalt, PhysX ja kõik sellega seonduv. icon_rolleyes.gif

PhysX-ga on veel see jama, et installitud võib olla uusim versioon aga mängud ei oska seda kasutada vaid kasutavad ikka oma vana versiooni mis on jumal teab kuna kaasa pandud icon_rolleyes.gif
Vähe sellest.Kui kopeerid uusimad failid mängukausta ja asendad need vanad failid, siis tulemuseks võib vabalt olla crash mitte parem-sujuvam mäng.

Ja veel.Nvidia pole ammust aega oma PhysX allalaadimislehekülge uuendanud.Pidevalt aja mööda veebi taga uut versiooni.See mis driveritega kaasa tuleb on kah tavaliselt ajast maas.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  AMD vs. nVidia (küsitlus nullitud 30.07.2024) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 29, 30, 31 ... 62, 63, 64  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.