Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Windows Phone üldteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 18, 19, 20 ... 159, 160, 161  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Laurman
Kreisi kasutaja
Laurman

liitunud: 08.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.08.2011 12:05:10 vasta tsitaadiga

Scoutist ja Bingi asukohapõhisest otsingust pole küll suurt abi ning Bing maps vajab huvitavat loogikat aadresside sisestamiseks. Rakendustega (vähemalt mul) on niiviisi, et ega neid eriti vaja ei lähegi, kõige vajalikuga saab telefon ise hakkama.
Kommentaarid: 99 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.08.2011 12:51:10 vasta tsitaadiga

Kuna WP7 telefonid on läinud väga odavaks, tekkis vahepeal päris tugev mõte üks selline testimiseks osta.
Peale mitmete nii praeguse softiversiooni ja Mango ülevaadete lugemist ja videote vaatamist jõudsin järeldusele et veel on vara.
Ehk järgmine uuendus peale Mangot tuleb selline, mis ka mulle sobib...

_________________
twitter: @meelisv
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004




sõnum 09.08.2011 17:01:50 vasta tsitaadiga

deathdog kirjutas:
d3t kirjutas:
http://wpdev.uservoice.com/forums/110705-app-platform/suggestions/1760059-sim-toolkit?utm_campaign=ShortUrls&utm_medium=twitter&utm_source=wpdev.uservoice.com

Aitame Eestlastele Mobiil-ID saada! Tänud!



Oli kasu ka?


Apollose hetkel lubavad siin midagi.

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Lecktor - 3D printerid ja lisatarvikud, Voron, Prusa jne
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
deathdog
HV kasutaja

liitunud: 22.03.2009




sõnum 09.08.2011 18:39:28 vasta tsitaadiga

ma pole veel eriti viitsinud uurida aga tundub et kõike mida ma vajan et telefon teeks ei tee wp7 veel. isegi mitte symbiani pealt üle minnes. esiteks kaardirakendus, ovi vist siis tuleb aga garmini/igo sugust kuhu ise kaart saan panna veel ei paista. teiseks peab saama telefoni automatiseerida, kodus üks helin tööl vahetab teise vastu jne. emaili ja calendri synk pidi toimima aga kas ka gmailiga calendri ja taskidega? w7 puhulgi ei ole ma viitsinud seda otsida, pakub aint ju oma calendrit. Aga seda päeva kui nokia ja wp7 telefon müügile jõuab ootab esialgu ikka. kui nokia teeb oma korralikut ära ja wp7 pidi symbiani tasemel kindlasti olema siis võib täitsa asja saada. Kuidas wp7 3osapoole softiga on? nagu iphone? Ma tahan ikka ise otsustada mis saasta telefoni tirin.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004




sõnum 09.08.2011 20:51:02 vasta tsitaadiga

deathdog kirjutas:
ma pole veel eriti viitsinud uurida aga tundub et kõike mida ma vajan et telefon teeks ei tee wp7 veel. isegi mitte symbiani pealt üle minnes. esiteks kaardirakendus, ovi vist siis tuleb aga garmini/igo sugust kuhu ise kaart saan panna veel ei paista. teiseks peab saama telefoni automatiseerida, kodus üks helin tööl vahetab teise vastu jne. emaili ja calendri synk pidi toimima aga kas ka gmailiga calendri ja taskidega? w7 puhulgi ei ole ma viitsinud seda otsida, pakub aint ju oma calendrit. Aga seda päeva kui nokia ja wp7 telefon müügile jõuab ootab esialgu ikka. kui nokia teeb oma korralikut ära ja wp7 pidi symbiani tasemel kindlasti olema siis võib täitsa asja saada. Kuidas wp7 3osapoole softiga on? nagu iphone? Ma tahan ikka ise otsustada mis saasta telefoni tirin.

* Kaardirakendusi on päris mitu juba müügil, kuid meie regioonile pole veel kaardirakendusi müüki lastud (Sakasmaa ja selle lähedal on küll).
* Telefoni automatiseerimine on huvitav mõte kuid hetkel seda ei pakuta. Küll aga peaks olema võimalik telefonile öelda, et ta koosolekute ajal oleks automaatselt hääletu peal.
* Gmaili taske minuteada ei toetata, kalendri osas töötab ühepoole sünkronseerimine WP7 puhul Googliga (ehk kõik evendid mis sa googlisse sätid ilmuvad telefoni). Teistpidi kohta ei oska ise öelda, ei ole Googli toodete kasutaja.
* Kolmanda osapoole rakendusega on lood kenad, nendest puudust ei tule. Kuid lukus on ta küll samamoodi nagu iPhone.

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Lecktor - 3D printerid ja lisatarvikud, Voron, Prusa jne
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
netmaster
HV kasutaja
netmaster

liitunud: 21.08.2004




sõnum 09.08.2011 20:53:32 vasta tsitaadiga

deathdog kirjutas:
Kuidas wp7 3osapoole softiga on? nagu iphone? Ma tahan ikka ise otsustada mis saasta telefoni tirin.


ainult marketplace, ei mingit isetegevust. Peale Inglise alamaks valetamist on seal softi üldiselt lademetes, aga tasuta saad enamasti igasugu banneritega saasta. Pole väga süvenenud, aga eestlast vist inimeseks ei peeta ja kohaliku maksevahendiga midagi osta ei lasta.

Ma olen oma WP7'ga paari kuu jooksul üldiselt ära harjunud, aga Zune on ikka küll eriline saast ja sellest ei saa üle ega ümber ....
Kesiganes iganes WP7 telefoni ostab, siis teravaid elamusi jätkub tükiks ajaks. Alles täna avastasin, et numbrid telefoniraamatus peavad täpselt vastama sellele numbrile, mis sisse helistab. Kui kontaktides on 5012345, aga helistab +3725012345, siis on tundmatu number. Elusees pole sellist asja näinud, kõik telefonid on ikka viimaseid numbreid klapitanud ja sellest on äratundmiseks piisanud.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Juhan88
HV Guru

liitunud: 11.11.2003




sõnum 09.08.2011 20:56:27 vasta tsitaadiga

Ilge saast oli see WP7 ikka...hea, et lahti sain icon_smile.gif
_________________
Fotoblogi
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004




sõnum 09.08.2011 21:05:06 vasta tsitaadiga

netmaster, viimane numbri mure peaks lahenema kui sa aktiveerid internashional call assisti. Muidu on see mure, et see sama number ei pruugi olla sinuga samast riigist vaid mujalt ja seega ei saa täie kindlusega väita, et number klapib. Muidugi ma ise pole proovinud, mul iidamast aadamast kõigil +372 ees.
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Lecktor - 3D printerid ja lisatarvikud, Voron, Prusa jne
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
deathdog
HV kasutaja

liitunud: 22.03.2009




sõnum 09.08.2011 21:39:11 vasta tsitaadiga

google taske ei toeta ka symbian nt. tegelt ei ole mul vahet mis kalendrit ma kasutan peaasi et see suudaks syncida moblaga läbi "pilve" siis. kuskile juhtmega ühendamine on täielik mõtetus minu jaoks. kaardirakenduste puhul mõni turn-by-turn ka on? Kui android marketid saab netis niisama tuulata ja ka itunesit siis kus kohas saab wp7 asju näha ilma telefoni omamata?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netmaster
HV kasutaja
netmaster

liitunud: 21.08.2004




sõnum 09.08.2011 22:12:17 vasta tsitaadiga

d3t kirjutas:
viimane numbri mure peaks lahenema kui sa aktiveerid internashional call assisti.


mina küll ei leia kohta, kust sellist asja aktiveerida saaks ...

d3t kirjutas:
Muidu on see mure, et see sama number ei pruugi olla sinuga samast riigist vaid mujalt ja seega ei saa täie kindlusega väita, et number klapib.


no olgem ausad, see võimalus on siiski kaduvväike, aga noh WP7 hiilgab igast otsast tavainimesele täiesti mõistetamatu loogikaga ...

Vaatamata kõigele, olen leidnud ka paar positiivset asja - SMS'id grupeeritakse threadidesse vastavalt saatjatele ja sadade SMS'ide kustutamine käib hetkega. Samuti on telefon endiselt meeldivalt kiire reageerimisega. Sellegipoolest jään ma esialgu oma arvamuse juurde - sihukest käkki ma ei ostaks oma raha eest ealeski. Vaatame mis uuendused toovad, võibolla 3a. pärast saab asja ...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laurman
Kreisi kasutaja
Laurman

liitunud: 08.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.08.2011 00:52:26 vasta tsitaadiga

netmaster, kehvasti otsisid. Settings -> Applicatons -> Phone ja seal see assist end peidabki. Minuarust suht loogiline koht, kust teda otsida..
Kommentaarid: 99 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
netmaster
HV kasutaja
netmaster

liitunud: 21.08.2004




sõnum 10.08.2011 08:40:37 vasta tsitaadiga

[lauri] kirjutas:
netmaster, kehvasti otsisid. Settings -> Applicatons -> Phone ja seal see assist end peidabki. Minuarust suht loogiline koht, kust teda otsida..


mnjah, leidsin.
Ju siis nüüd näha on, kas hakkab vähem tundmatuid numbreid helistama...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
deathdog
HV kasutaja

liitunud: 22.03.2009




sõnum 12.08.2011 17:21:31 vasta tsitaadiga

terve mobiili foorum pekki keeratud, aint mingi androidi hala: org. soft kindlasti ei kõlba ja aku ei kesta ja ise modides telfon surnud. jube ja nii igas androidiga telefoni teemas.
Teemasse ka. Kui tegin uue @hotmail liveid @hoti asemel siis hakkasid ka syncid toimima. ülesanded lähevad küll webi aga mitte w7ga masinasse.meilid kontaktid ja kalender tulevad aga ülesandeid ei tule. Erinevalt google exshange toest mis vajas nokia puhul igahommikust restarti @hotmail ei ole vajanud. thumbs_up.gif Kui nokia wp7 välja tuleb (17.08 väidetavalt esitlevd) siis peab hakkama vaatama mis teenuseid ma vajan ja mis on olemas.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nugis
Kreisi kasutaja
nugis

liitunud: 28.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.08.2011 17:28:59 vasta tsitaadiga

Mul töötas syncimine niivõrd hästi, et kustutades telefonist Live´i kontakte syncis raibe end ära ja tegi veebikontos ka sama töö (mida ma muidugi ei eeldanud). Lahendust äkki sellele, kuidas esimene seotud Live Account ära kustutada (v.a reset)?
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thoppers
HV vaatleja

liitunud: 27.05.2008




sõnum 18.08.2011 20:18:15 vasta tsitaadiga

Ma ei saa absull aru icon_biggrin.gif Kui loen mingeid v2lismaa reviewe ja v2rke siis kiidetakse seda WP7 taevani jne. aga siin foorumis ei paista ldse selline meeleolu olevat icon_biggrin.gif Ma saan aru jah et v2lismaal palju rohkemad v6imalused k2ttesaadavad, aga millal on siis lootust et ka eesti kodanik saab neid kasutada v6i milles asi? Sest t66tab ju küll see WP7 v2ga kenasti ja sujuvalt ning tulevik paistab v2ga helge olevat.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.08.2011 20:38:28 vasta tsitaadiga

Tegelikult on see tohutult maitse asi.
WP7 on tõesti ilus ja sujuv.
Paljude inimeste jaoks ilmselt ka täiesti piisav OS.
Minule ei meeldi see et paljud asjad mis minuarust peaks/võiks olemas olla (veel) puuduvad, ja loogika on minu vanainimese kinnistunud mõttemaalima jaoks kohati väga tagurpidi.
Andoidil on ka see häda et paljud asjad puuduvad või on kehvad, kuid erinevalt WP7'st on neile marketis olemas alternatiive.
WP7 on piisavalt kinnine et selliseid alternatiive ei saa ilmselt kunagi tekkida. Samas tuleb nõustuda väitega et turvalisuse seisukohalt on kinnisus jälle hea.
Lõpuks on ju ikka nii et igaüks proovib ise ja kui sobib/meeldib siis ongi kõik hästi. Liiga palju teiste jutust ennast mõjutada lasta ei maksa.

_________________
twitter: @meelisv
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.08.2011 21:27:26 vasta tsitaadiga

netmaster kirjutas:
deathdog kirjutas:
Kuidas wp7 3osapoole softiga on? nagu iphone? Ma tahan ikka ise otsustada mis saasta telefoni tirin.


ainult marketplace, ei mingit isetegevust. Peale Inglise alamaks valetamist on seal softi üldiselt lademetes, aga tasuta saad enamasti igasugu banneritega saasta. Pole väga süvenenud, aga eestlast vist inimeseks ei peeta ja kohaliku maksevahendiga midagi osta ei lasta.

Ma olen oma WP7'ga paari kuu jooksul üldiselt ära harjunud, aga Zune on ikka küll eriline saast ja sellest ei saa üle ega ümber ....
Kesiganes iganes WP7 telefoni ostab, siis teravaid elamusi jätkub tükiks ajaks. Alles täna avastasin, et numbrid telefoniraamatus peavad täpselt vastama sellele numbrile, mis sisse helistab. Kui kontaktides on 5012345, aga helistab +3725012345, siis on tundmatu number. Elusees pole sellist asja näinud, kõik telefonid on ikka viimaseid numbreid klapitanud ja sellest on äratundmiseks piisanud.


WM 6.5 puhul sai kuskil süsteemi failides määrata parameetrit, mitu numbrit kasutatakse tel nr tuvastamiseks, mäletan et pidi väiksemaks keerama, muidu ei saanud tööl lühinumbritega hakkama (5 numbrit siis sai määrata ja töötas).
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 18.08.2011 23:46:55 vasta tsitaadiga

thoppers kirjutas:
Ma ei saa absull aru icon_biggrin.gif Kui loen mingeid v2lismaa reviewe ja v2rke siis kiidetakse seda WP7 taevani jne. aga siin foorumis ei paista ldse selline meeleolu olevat icon_biggrin.gif
Sõltub suuresti kui valikuliselt sa neid reviewsid loed.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
netmaster
HV kasutaja
netmaster

liitunud: 21.08.2004




sõnum 19.08.2011 11:55:12 vasta tsitaadiga

minumeelest see "internashional call assisti" sisselülitamine küll ei aita lühikeste ja pikkade numbrite klapitamisel. Sirvides sissetulnud kõnesi, kontrollisin mitu korda üle, ega ammuste tuttavate numbrid muutunud pole, aga ei, kõik nad on tundmatud, sest +372 on eest puudu.

Mis review'idesse puutub, siis Google viskab esimesel paaril lehel ainult ülevaateid, mis on konveieril treitud, kinnimakstud või kirjutatud inimeste poolt, kes pole telefoni tegelikult pikemalt igapäevaselt kasutanud. Esimene mulje on kahtlemata hea. Jamad tulevad siis välja, kui sa temaga ka tegelikult midagi praktilist teha tahad. Loe tegelike kasutajate kogemustest foorumites (ka microsofti enda omades) ja mujal - need on üldiselt väga sarnased antud teemaga siin. Ilmselt on olemas inimesi, kes WP7'ga sellisel kujul rahul on, aga see niiöelda sihtgrupp on siiski väga väike, mida peegeldavad selgelt ka pea olematud müüginumbrid.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004




sõnum 19.08.2011 11:58:35 vasta tsitaadiga

thoppers, see on suht hea ülevaade: http://thisismynext.com/2011/06/21/windows-phone-mango-75-preview/
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Lecktor - 3D printerid ja lisatarvikud, Voron, Prusa jne
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Xender
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.01.2002




sõnum 19.08.2011 12:30:34 vasta tsitaadiga

Olles juba nats aega kasutanud WP7, peaks mainima, et 99% tavakasutaja jaoks olulisi asju on tal olemas. Nöökida saab siit ja sealt külje pealt, kuid mingeid tohutuid puudujääke tal pole ( paljud kõrvaldab ka mango ära ). Mis tõsiselt meeldib on see, et ta on kiire - kiirem kui iphone 4 ja Anderoidiga telefonid ( ok kõige uuemaid pole kasutanud, kuid see ei mängi ka rolli, neil on juba riistvara täiesti teine klass ka ). Huvitaval kombel pole ka ühtegi korda kokku jooksnud või midagi muud sarnast juhtunud ( Anderoidiga ikka juhtus ja Iphoneiga ka ) huvitaval kombel, viimasega isegi sagedamini.

Sealjuures näiteks LG E900 Optimus 7 on kõige odavam ( 299 eurot ) nutitelefon mida eestis müüakse ja millel on normaalne riistvara - 3.8 tolline ekraan ( reso 480 x 800 ), 1 GHz prose, 512 MB RAMi, 16 GB mälu. Ühtegi uuest peast müüdavat sarnaste näitajatega Anderoidi ei saa selle raha eest.

Igal juhul mina olen hetkel rahul, et eks näis mis saab.
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004




sõnum 19.08.2011 13:04:16 vasta tsitaadiga

Sahinad käivad, et Mobiil-ID ja kohalik marketplace võib jõuda isegi varem kui Apollo, juba Tango ajaks. thumbs_up.gif
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Lecktor - 3D printerid ja lisatarvikud, Voron, Prusa jne
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
deathdog
HV kasutaja

liitunud: 22.03.2009




sõnum 19.08.2011 17:10:56 vasta tsitaadiga

17.08 loodeti et nokia tuleb oma wp7 telefoniga välja ei miskit pole kuulnud.
Nagu mine hetkel aru saan siis ainuke asi mis meie maal puudu on navi. saksas saab navigoni (t-mobile) mujal pole silma hakanud miskit. IGO või garmin võiks oma valmis teha siis oleks hea. Teiste puhul ei tea et saaks ise kaarte lisada.


viimati muutis deathdog 19.08.2011 22:38:55, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004




sõnum 19.08.2011 17:18:04 vasta tsitaadiga

deathdog, kannata veidi, töötlen ja uploadin videod, üritan õhtul ära teha, saab mahlast kraami icon_smile.gif
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Lecktor - 3D printerid ja lisatarvikud, Voron, Prusa jne
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Laurman
Kreisi kasutaja
Laurman

liitunud: 08.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.08.2011 13:24:29 vasta tsitaadiga

Kas ja kuidas on võimalik WP7-t backupida? Nimelt on plaanis asendada Trophy 8gb kaart 32gb-sega, aga et see toimima hakkaks on vaja teha hard reset ja kõik seaded kustuksid.
Kommentaarid: 99 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Windows Phone üldteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 18, 19, 20 ... 159, 160, 161  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.