Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Linux vs Windows märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 80, 81, 82 ... 93, 94, 95  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kasutad Linuxit või Windowsi?
Linux
30%
 30%  [ 213 ]
Windows
62%
 62%  [ 435 ]
muu..
7%
 7%  [ 50 ]
hääli kokku : 698

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2011 20:07:49 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
olavsu1 kirjutas:
pealegi näib, et Ho Ho ei erista enam serverit töölaua arvutist. Linux on serveritarkvara ja seal on sellised võimalused põhivarustuses.
Pigem ei tee Linux vahet tava ja "enterprise" kasutajal, kõik saavad ja võivad kõike kasutada ilma piiranguteta. Wini puhul pead hakkama erilisi OS'i versioone hankima et asju tehtud saaks.

Huvipärast - milliseid asju serveriversioon teeb mida tavaversioon teha ei suuda?
Pealegi on kasvõi tasulised programmid tavaversioonile mis on võimekamad kui serveriversiooni sisseehitatud kraam.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 02.07.2011 21:27:39 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:
Huvipärast - milliseid asju serveriversioon teeb mida tavaversioon teha ei suuda?
Ma pole winiga just kõige paremini kursis kuid kui mälu ei peta siis kasvõi näiteks ei olnud võimalik ilma kerge häkkimiseta tava-wini mitme kasutaja alt korraga remote desktop'iga sisse logida. Kindlasti oskab olavsu1veel näiteid tuua, tema ju selle teema üles võttis icon_smile.gif
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 02.07.2011 23:26:52 vasta tsitaadiga

Patchides saab, aga ka siis ei toimi see normaalselt, näiteks Win7 all kaovad ekraani kalibreeringud ära kui nüüd oma kasutajaga eemalt sisse login. Samuti ei saa ma üle võtta konsoolisessiooni, vaid alati tekitatakse uus sessioon.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2011 18:58:28 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
Patchides saab, aga ka siis ei toimi see normaalselt, näiteks Win7 all kaovad ekraani kalibreeringud ära kui nüüd oma kasutajaga eemalt sisse login. Samuti ei saa ma üle võtta konsoolisessiooni, vaid alati tekitatakse uus sessioon.

mstsc /admin võtab konsoolisessiooni üle IIRC
http://technet.microsoft.com/en-us/library/cc753907%28WS.10%29.aspx
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 03.07.2011 19:41:14 vasta tsitaadiga

sukelduja, peaks jah võtma, aga ei võta miskipärast. Server 2003/2008 peal toimib ilusasti see parameeter, kuid patchitud Win7 peal mitte.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2011 20:29:24 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
sukelduja, peaks jah võtma, aga ei võta miskipärast. Server 2003/2008 peal toimib ilusasti see parameeter, kuid patchitud Win7 peal mitte.

Millega sa nüüd mille külge tahad ühenduda?
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 03.07.2011 21:42:02 vasta tsitaadiga

sukelduja, ühendujaks on olnud nii XP, Vista kui 7. Sihtpunktideks 2003/2008 ja 7.
2003/2008 külge ühendudes toimib /admin parameeter, patchitud 7 külge ühendudes mitte.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2011 09:07:55 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
sukelduja, ühendujaks on olnud nii XP, Vista kui 7. Sihtpunktideks 2003/2008 ja 7.
2003/2008 külge ühendudes toimib /admin parameeter, patchitud 7 külge ühendudes mitte.

Windows 7-l ju ongi ainult 1 aktiivne sessioon. Ma pole küll mitte kordagi täheldanud, et Windows 7 looks uut sessiooni va juhul kui kasutatakse teist kasutajatkui see kes parajasti sisse on logitud. Ja ühendunud olen erinevatest masinatest Windows 7 külge sadu kui mitte tuhandeid kordi.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 04.07.2011 10:20:56 vasta tsitaadiga

sukelduja, patchimata kujul tuli nagu selline teade:
Spoiler Spoiler Spoiler
Patchides saab mitu kasutajat korraga, nii füüsiliselt taga istuv kui kusagilt mujalt sisse logiv, kasutada arvutit samaaegselt. Peale patchimist aga ei saa eemalt sisse logides üle võtta konsoolikasutaja sessiooni, vaid luuakse alati uus sessioon.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
friik1
HV Guru
friik1

liitunud: 18.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2011 10:30:13 vasta tsitaadiga

mikk36, GPs oli mingi valik, et üks sessioon kasutaja kohta - vaikimisi luuakse alati uus sessioon. Oled seda proovinud?
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2011 10:41:48 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
sukelduja, patchimata kujul tuli nagu selline teade:Patchides saab mitu kasutajat korraga, nii füüsiliselt taga istuv kui kusagilt mujalt sisse logiv, kasutada arvutit samaaegselt. Peale patchimist aga ei saa eemalt sisse logides üle võtta konsoolikasutaja sessiooni, vaid luuakse alati uus sessioon.

See teade viitaks nagu, et sisse üritab logida teine kasutaja ehk siis peaksid proovima täispikka kasutajanime kujul kas kasutaja@domain või siis domain\kasutaja kujul. Nimetagem asju ikka õigete nimedega, mitmekasutaja sisselogimine on puhtal kujul kräkk, mis ei peagi töötama. Tegemist on illegaalse tegevusega.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 04.07.2011 12:23:40 vasta tsitaadiga

sukelduja, kräkk jah. Tõin lihtsalt välja võimaluse et on võimalik, kuid väikese agaga.
friik1, oskad ehk nimetada selle GP?
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
friik1
HV Guru
friik1

liitunud: 18.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2011 20:23:07 vasta tsitaadiga

mikk36, http://technet.microsoft.com/en-us/library/cc787315(WS.10).aspx
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2011 22:50:11 vasta tsitaadiga

Panin küll Vaba Mikrofoni foorumisse selle, kuid tundub, et kõiki jätab külmaks selline "tühine avastus". 23. juunil avalikustatud Microsofti patent:

Microsoft Covert Spying Patent Application
link

Ei ole soovi soppa loopida, pigem ootaks teiste kommentaare selle kohta, et kas olen isegi asjast õigesti aru saanud. Seal mainitud ära ka Skype ja kui nüüd võtta veel arvesse, et Microsoft Skype ära ostis...
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 08.07.2011 22:59:24 vasta tsitaadiga

Võtsime teadmiseks, mis siin ikka sitta torkida, läheb veel haisema.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
asjameez
Kreisi kasutaja
asjameez

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 08.07.2011 23:19:55 vasta tsitaadiga

Mis patent see on?
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2011 23:38:01 vasta tsitaadiga

asjameez kirjutas:
Mis patent see on?

Kahjuks ma üheski oma brauseris millegipärast kaasapandud jooniseid ei näe, aga mulle jääb mulje, et tegu on kommunikatsiooniteenusesse istutatud jälgimismehhanismiga. Parandage kui ma valesti aru sain.

Info oli ära toodud cryptome.org veebisaidil (mis on Wikileaksi eelkäija ja tegelikult sellise veebinduse rajaja).
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2011 08:36:49 vasta tsitaadiga

Maailm ei ole päris mustvalge. Microsofti arendaja on linux 3.0 arendajate tipus. icon_smile.gif
http://www.h-online.com/open/news/item/Microsoft-contributes-a-lot-of-changes-to-Linux-kernel-3-0-1280528.html
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 18.07.2011 11:23:39 vasta tsitaadiga

sukelduja, koodiridade muutuste järgi aga tabeli lõpus.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 30.07.2011 04:33:13 vasta tsitaadiga

http://www.aptiquant.com/IQ-Browser-AptiQuant-2011.pdf

Üks IQ testide sait pani rahva tulemused brauserite järgi ritta ning selgus, et IE kasutajad* on selgelt kõigist teistest maas ning võrreldes 5a vanade tulemustega on IE 6/7 kasutajad oluliselt rumalamaks jäänud icon_lol.gif
*) ainus erand oli IE+chrome'i tab.
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2011 12:17:13 vasta tsitaadiga

Ma ei saa siiani aru mis selles operas nii erilist nähakse. Lihtsalt et erineda teistest ?
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2011 13:05:00 vasta tsitaadiga

online iq testide järgi järelduste tegemine on usaldusväärne.
eriti kasutatud omapärase metoodikaga, millesse ma süveneda praegu ei viitsi.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2011 13:41:49 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
http://www.aptiquant.com/IQ-Browser-AptiQuant-2011.pdf

Üks IQ testide sait pani rahva tulemused brauserite järgi ritta ning selgus, et IE kasutajad* on selgelt kõigist teistest maas ning võrreldes 5a vanade tulemustega on IE 6/7 kasutajad oluliselt rumalamaks jäänud icon_lol.gif
*) ainus erand oli IE+chrome'i tab.
Spoiler Spoiler Spoiler

Chrome on küll kahtlaselt kõrgel.See ju selline, et kõik on ette-taha ära tehtud ja kasutaja eest ära otsustatud.Mingit erilist IQ-d see ei nõua.Safari on vähemalt wini peal hea näide halvast webkitil baseeruvast brauserist.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 31.07.2011 14:05:46 vasta tsitaadiga

Ma ei loeks sealt välja mitte brauseri funktsioonide kasutamiseks vajalikku inteligentsi taset vaid pigem seda, et targemad inimesed kolivad IE pealt paremate peale icon_smile.gif
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2011 18:22:28 vasta tsitaadiga

Usutavasti koliks veel enam aga vähemalt Firefoxil (pole teistega nii kursis) pole korralikku GPO integreeritust, mis firmades oluline on.
IE-l on see olemas ja see osalt põhjus miks paljudes firmades töötajad ikka seda taluma peavad icon_confused.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 31.07.2011 21:07:15 vasta tsitaadiga

GPO on suht poogen tbh. Meil töö juures on see ka kasutuses ning iga kord kui masin domeeni logib lükatakse mingi skript käima mis IE otsas elab. Peale seda kasuta ükskõik mis brauserit tahad.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2011 09:48:25 vasta tsitaadiga

Kas Opera on oma smartcardi toe lõpuks valmis saanud? Ilma id-kaardita browseriga pole just palju peale hakata.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
asjameez
Kreisi kasutaja
asjameez

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 01.08.2011 13:51:51 vasta tsitaadiga

ID-kaart on feil ja topin seda oma arvutisse vaid juhul kui teistmoodi ei saa asja ajada.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeDy
HV vaatleja
XeDy

liitunud: 17.04.2011




sõnum 01.08.2011 20:54:25 vasta tsitaadiga

Noo tagasi tulles teema juurde siis on mõlemad väga head OPid.

-Windows XP/7 on hea visuaalse väljanägemisega ,samas nad ei ole nii väga töö kindlad. (Vistast ei hakka ma rääkimagi kuna see Windowsi häbiplekk)

-Linux aga on parim OP kasutajatele ,kes tahavad töö kindlat hobust. Samas aga väljanägemine napib ,kuigi seda sai vist modida ilusamaks.

-Windows on aga maailma valitseja ,kuna 90% programmidest on mõeldud just windowsile

-Linux on aga vähem tuntud ja kahjuks ka programme vähem

Tegelikult on kõik maitses ,seega valige omale sobivaim ja parim

_________________
BreakingLS | SAMP RolePlay | http://breakingls.eu/foorum/ | Nimi: Dan_Fox

Liituge ka!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2011 21:10:48 vasta tsitaadiga

Seleta nüüd lahti, kuidas Windows ebatöökindel on?
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2011 21:18:21 vasta tsitaadiga

ja while you`re at it seleta kuidas "Windows XP/7 on parema visuaalse väljanägemisega" kui mõni linux?
Vähegi uuemad distrod omavad selliseid graafilisi vidinaid milleni Windows ilmselt veel tükk aega ei jõua ning hoiab pigem konservatiivset joont.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anti666
HV kasutaja

liitunud: 27.04.2006




sõnum 01.08.2011 21:30:40 vasta tsitaadiga

XeDy kirjutas:

-Windows XP/7 on hea visuaalse väljanägemisega ,samas nad ei ole nii väga töö kindlad. (Vistast ei hakka ma rääkimagi kuna see Windowsi häbiplekk)


Windows Vista hangus mul mõned korrad update käigus. Ülejäänud aja ei jooksnud kordagi kokku (isegi siis mitte, kui kõvaketas surema hakkas, kuigi windows muutus ketta tõttu tohutult aeglasemaks kohati)
Windows 7'ga pole aasta jooksul veel ühtegi probleemi esinend.

Isiklikult pean windows 7't töökindlamaks, kui seda oli XP.

_________________
Siin on siis signatuur, mis lisatakse soovikorral minu sõnumitele icon_razz.gif


viimati muutis anti666 01.08.2011 21:32:56, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2011 21:31:49 vasta tsitaadiga

ma tean et vale teema aga XeDy, palun seleta miks vista windowsi häbiplekk on?
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeDy
HV vaatleja
XeDy

liitunud: 17.04.2011




sõnum 02.08.2011 10:44:43 vasta tsitaadiga

Noojh ,windows häbiplekk Vista on MSi poolt isegi tunnistatud kui suurim plekk kaelakees.
Vista sobib inimestele kellel on väga hea arvuti. Sest nagu tean ma on 7palju vähem nõudlik kui seda on vista. Isegi Gates oli üllatunud t see nii kehvasti tuli välja.

Kõik vista omanikud saidki selle pärast 1kuuks 7 tasuta.
Juu siis on 75% siin olijatest mustad silmad.
Terve internet on täis foorumites kirjakesi vista as a peace of shit jne....

http://apcmag.com/10_reasons_not_to_get_vista.htm

siin siis 10 põhjust kuigi neid on rohkem

_________________
BreakingLS | SAMP RolePlay | http://breakingls.eu/foorum/ | Nimi: Dan_Fox

Liituge ka!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2011 10:46:41 vasta tsitaadiga

Loomulikult on Vista aeglane, kui panna ta arvutisse, mis ei ole Vista jaoks mõeldud. Vastava riistvaraga masinates on Vista täiesti normaalne OS, kahtlejatel soovitan uurida "Project Mojave" youtubest.
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 02.08.2011 10:49:30 vasta tsitaadiga

XeDy kirjutas:
Terve internet on täis foorumites kirjakesi vista as a peace of shit jne....
Millise wini versiooni kohta ei ole seda räägitud? Otsi suvaline versioon N ja garanteerin, et umebs paari aasta jooksul peale selle ilmumist kiruvad kõik N-1 versiooni kasutajad kui vilets see on ning kui tuleb välja N+1 siis viriseb uus seltskond kui saast see ikka oli ning uus on nii palju parem.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 02.08.2011 12:03:01 vasta tsitaadiga

Võite rahus ignoreerida antud kasutajat, konsoolide teemas üritas juba algatada uut mõttetut sõda.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2011 12:48:33 vasta tsitaadiga

ma tahtsin lihtsalt näha, kas seal ignorantsuse taga ka midagi on.
selge, rohkem ei torgi.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2011 16:22:06 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
GPO on suht poogen tbh. Meil töö juures on see ka kasutuses ning iga kord kui masin domeeni logib lükatakse mingi skript käima mis IE otsas elab. Peale seda kasuta ükskõik mis brauserit tahad.

See on jah naljanumber. Meil väänati kohalik proxy peale, aga see mõjubki vaid IE-le, portable FF ruulib, Portable Skype-l on kah sest sügavalt pohlad. icon_razz.gif Ja milleks siis muud proxyd olemas on? icon_lol.gif Töökaaslasi see küll piirab eduliselt Youtubest ja mujalt videoid sikutamast. icon_cool.gif

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
friik1
HV Guru
friik1

liitunud: 18.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2011 16:25:43 vasta tsitaadiga

udusiil, aeg meelde tuletada adminile Software Execution Policy kasutamist, mis sellisele tsirkusele kiiresti lõpu teeb.
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 02.08.2011 16:27:34 vasta tsitaadiga

Pigem oli mu point selles, et GPO tõttu pole vaja sundida rahvast kindla brauseri peale kui igasugune piiramine käib juba madalamal tasemel mis ei sõltu brauserist ega kasutaja masinast.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DoS
HV veteran
DoS

liitunud: 19.08.2002




sõnum 04.08.2011 00:53:29 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
http://www.aptiquant.com/IQ-Browser-AptiQuant-2011.pdf

Üks IQ testide sait pani rahva tulemused brauserite järgi ritta ning selgus, et IE kasutajad* on selgelt kõigist teistest maas ning võrreldes 5a vanade tulemustega on IE 6/7 kasutajad oluliselt rumalamaks jäänud icon_lol.gif
*) ainus erand oli IE+chrome'i tab.
Spoiler Spoiler Spoiler


Internet Explorer story was bogus
http://www.bbc.co.uk/news/technology-14389430
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
asjameez
Kreisi kasutaja
asjameez

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 06.08.2011 14:07:57 vasta tsitaadiga

Ext4 puhul on failide taastamine täielik ikaldus.
Kunagi sai NTFS pealt kõik kustutatud asjad kätte.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 06.08.2011 14:23:41 vasta tsitaadiga

Umbes poolteist nädalat tagasi kustutasin ext4 pealt kogemata posu faile ära ning suutsin ka kõik taastada, kadu ei olnud icon_rolleyes.gif
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
asjameez
Kreisi kasutaja
asjameez

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 06.08.2011 15:06:50 vasta tsitaadiga

Kustutasin 4 GB andmeid ja taastada sai seal mõne üksiku mega.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mangroove
HV vaatleja

liitunud: 09.05.2005




sõnum 03.09.2011 15:18:27 vasta tsitaadiga

Xfce 4.8 on ma vaatan Mac Os X stiiliradu väga tallama hakanud. icon_smile.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2011 07:48:40 vasta tsitaadiga

Hetkel Ubuntu 11.04, Winiga ketas kooles maha ja puudust kah ei tunne. Dualboodist sai monoboot. icon_cool.gif
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Q.
HV kasutaja
Q.

liitunud: 08.09.2009




sõnum 27.03.2012 22:07:29 vasta tsitaadiga

Sai poolkogemata Ubuntu 11.10 peale kolitud mõni aeg tagasi ja ausalt öeldes Wini poole tagasi küll hetkel ei tõmba. Uus asi ja esialgu vähemalt nudimist ja avastamist jätkub.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vaegkuulja
Aeg maha 30

liitunud: 08.11.2007




sõnum 27.03.2012 22:37:08 vasta tsitaadiga

Avastamist on loomulikult, kuid kui saad vanemaks, alles siis hakkad mõtlema et kas see avastus ka midagi väärt oli. Noortele soovitaks ASP.NET'i tuleviku jaoks ja miks mitte ka lihtsalt lõõgastuda arvutimängudega ja unuatada see pedede Linux.
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Priidik199
HV kasutaja
Priidik199

liitunud: 14.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2012 22:38:09 vasta tsitaadiga

Q. kirjutas:
Sai poolkogemata Ubuntu 11.10 peale kolitud mõni aeg tagasi ja ausalt öeldes Wini poole tagasi küll hetkel ei tõmba. Uus asi ja esialgu vähemalt nudimist ja avastamist jätkub.


Kui pikk on mõni aeg tagasi?
Ma pakun, et maksimum 2 kuu pärast oled jälle tagasi Windows keskkonnas.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Linux vs Windows mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 80, 81, 82 ... 93, 94, 95  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.