Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Steam arutlus ja probleemid (lisatud küsitlus, vt 1. postitus) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 33, 34, 35 ... 154, 155, 156  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Palju aega võtaks sinu steam kontol olevate mängude läbimine?
1-10 tundi
4%
 4%  [ 21 ]
10-25 tundi
3%
 3%  [ 18 ]
25-100 tundi
9%
 9%  [ 43 ]
100-200 tundi
10%
 10%  [ 48 ]
200-500 tundi
8%
 8%  [ 39 ]
500-1000 tundi
12%
 12%  [ 55 ]
Rohkem kui 1000 tundi
50%
 50%  [ 228 ]
hääli kokku : 452

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
iBean
HV vaatleja

liitunud: 25.02.2011




sõnum 19.07.2011 17:39:38 vasta tsitaadiga

See on lihtsalt ulme. Ma ei saa sisse logitud. Kui ütlen, et tahaks uut parooli siis vastuseks saan, et sellist kasutajat pole olemas. Proovinud selle supportiga, aga ei ole tulemust kuskilt näha...
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 19.07.2011 17:43:19 vasta tsitaadiga

Support peab sulle ikka vastama ka enne kui miskit toimuma hakkab.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UB
HV Guru
UB

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2011 18:41:05 vasta tsitaadiga

painkillah kirjutas:
No esimene WTF oli mul hetkel kui installisin steami ema läpparisse - et mõnda lihtsamat mängu mängida. Karjus mulle järjepidevalt et parool või kasutaja vale... Jätsin sinnapaika. Siis üks moment proovisin telefonis läbi brauseri - sama. Siis pool tundi enne formati algust, testisin steami veebis, kas ikka mäletan parooli. saadeti see new pc validation code mailile (milleks, kui samas masinas klient töötas autologiniga???) ja sain ka veebis sisse. Peale formatti aga näidati igast ukses ja august keskmist näppu, vahet pole mis masinat kasutasin. Samas kontole, millele kunagi ühe odavama mängu ostsin, sain kohe ligi. Mis probleem see siis oli ei teagi - äkki läks lukku, kui liiga mitu korda pressisin paroole (sest see parool mis reaalselt ka oli, ei töötanud ju). Sel juhul peaks süsteem mind teavitama kah, et lukus ja kogu moos. Aga ei, istu teadmatuses - õnneks steam support lahendas asja kahe päevaga ära. Enam ei julge sees hoida seda Guardi.

Kas seda Guardi saab siis välja ka lülitada? Ma mõtlesin, et see ongi nüüd vaikimisi peal. Ennast on see küll juba räigelt ära tüüdanud...
Kuna mul on Steamis ainult kolm sõpra ning profiil salastatud, siis ma ei karda olla liiga atraktiivne, et keegi tahab minu kontot pihta panna. Siiani sai hakkama ning ma usun, et saaks ilma ka edasi...
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2011 19:12:14 vasta tsitaadiga

Settings -> Manage Steam Guard account security -> Disable Steam Guard
Saab maha võtta.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2011 15:12:19 vasta tsitaadiga

kellel arvutis ati kaart istumas saab Half Life 2: Lost Coast ja Half Life 2: Deathmatch tasuta http://steampowered.com/ati_offer1a/
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XATM092
HV veteran
XATM092

liitunud: 03.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2011 15:15:00 vasta tsitaadiga

Ka Nvidia omajad saavad need tasuta.
http://forums.steampowered.com/forums/showthread.php?t=851573
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2011 01:15:23 vasta tsitaadiga

Kolmas Humble Indie Bundle: http://www.humblebundle.com/?hib3
Kõiki mänge saab ka Steam'is aktiveerida. Ärge siis liiga kitsid olge ja andke ikka natukene rohkem kui 1$.

_________________
TALUSILDID
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RK2.0
HV kasutaja

liitunud: 06.04.2007




sõnum 27.07.2011 11:23:51 vasta tsitaadiga

kui tirid need mängud siis jäävadki sinu kasutajasse elguaeg? Kuda sa ainult nimekirja lisad omale et ei peagi peale laskma?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valdars
HV veteran
Valdars

liitunud: 22.02.2003




sõnum 27.07.2011 11:45:28 vasta tsitaadiga

Jah. Ostad mängu ära ja siis lisatakse see sinu mängude hulka. Ja siis võid selle endale alla tõmmata ja installida siis, kui sa seda ise soovid.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2011 15:08:28 vasta tsitaadiga

RK2.0, oled sa steami kasutanud? on nimekiri mängudest, mis sul on. installida saad sealt neid omal valikul.
humble bundle jaoks ei ole steami üleüldse vaja kui sa seda ise ei soovi.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RK2.0
HV kasutaja

liitunud: 06.04.2007




sõnum 02.08.2011 13:43:04 vasta tsitaadiga

XATM092 kirjutas:
Ka Nvidia omajad saavad need tasuta.
http://forums.steampowered.com/forums/showthread.php?t=851573

mul nvidia tirin alla ja code pole vaja? Saab nagu originaali tasuta pelada? icon_razz.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2011 13:54:09 vasta tsitaadiga

Jah.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flasky
HV kasutaja
Flasky

liitunud: 19.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2011 13:54:29 vasta tsitaadiga

RK2.0 kirjutas:
XATM092 kirjutas:
Ka Nvidia omajad saavad need tasuta.
http://forums.steampowered.com/forums/showthread.php?t=851573

mul nvidia tirin alla ja code pole vaja? Saab nagu originaali tasuta pelada? icon_razz.gif


Jah, HL2:DM ja Lost Coast on kui 'originaal' mängud, aga mängimiseks pead koguaeg Steami kasutama.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2011 14:51:05 vasta tsitaadiga

Keegi üldse mängib veel online-s HL2:DM-i? Ja Lost Coast mänguks on küll natuke palju nimetada - kõva 10-15 min madinat. Kui päris läbi ei jookse, siis vast isegi 20min icon_razz.gif
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2011 15:28:57 vasta tsitaadiga

Ramones, Lost Coast on ju kõrge resoga tekstuuride eesmärgil tehtud, see on kõige kõvem mis Source mootoril pakkuda oli selle release hetkel.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 02.08.2011 15:29:40 vasta tsitaadiga

Pigem demoti sellega uut shaderite süsteemi
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2011 15:36:26 vasta tsitaadiga

HDR lisati sellega.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2011 15:50:00 vasta tsitaadiga

Pakuks, et varsti lastakse ka algne HL1 ja HL:S igaühele vabaks mängimiseks.
Saadakse jälle väike 'boost' Steami kasutajate arvule kellele siis saaks veidi ka tasulisi asju juurde müüma hakata.

Samas võiksid mängud üldse tasuta välja tulla, ainult, et tegelane näeks välja kui kriipsujuku ja graafika nagu CGA jaoks tehtud.
Kui tahad paremaid tekstuure, köhi pappi. icon_lol.gif

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 02.08.2011 17:24:07 vasta tsitaadiga

Ramones kirjutas:
Keegi üldse mängib veel online-s HL2:DM-i? Ja Lost Coast mänguks on küll natuke palju nimetada - kõva 10-15 min madinat. Kui päris läbi ei jookse, siis vast isegi 20min icon_razz.gif
mängitakse, coop ja puzzle serverid on väga populaarsed.
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2011 17:25:10 vasta tsitaadiga

bladerunner, medium tekstuurid 20$, high 49.99$ ? icon_razz.gif

Olen kursis mis asjaga Lost Coasti puhul tegemist ja mida sellega promoti aga ei näe küll põhjust, miks osa rahvast selle tasuta saamise üle särama hakkab.

ertr2, mida see coop endast kujutab?
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OhMyGod
HV kasutaja
OhMyGod

liitunud: 21.03.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2011 17:57:01 vasta tsitaadiga

Ramones kirjutas:
bladerunner, medium tekstuurid 20$, high 49.99$ ? icon_razz.gif

Olen kursis mis asjaga Lost Coasti puhul tegemist ja mida sellega promoti aga ei näe küll põhjust, miks osa rahvast selle tasuta saamise üle särama hakkab.

ertr2, mida see coop endast kujutab?

Ma võn küll eksida, aga ma arvan, et ta pidas Portal-it silmas.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 02.08.2011 19:29:28 vasta tsitaadiga

OhMyGod kirjutas:
Ramones kirjutas:
bladerunner, medium tekstuurid 20$, high 49.99$ ? icon_razz.gif

Olen kursis mis asjaga Lost Coasti puhul tegemist ja mida sellega promoti aga ei näe küll põhjust, miks osa rahvast selle tasuta saamise üle särama hakkab.

ertr2, mida see coop endast kujutab?

Ma võn küll eksida, aga ma arvan, et ta pidas Portal-it silmas.
Ei pidanud, pidasin silmas ikka hl2:dm coop_ algusega mappe, kus sõditakse NPCde vastu ning lahendadakse kergeid mõistatusi.
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RK2.0
HV kasutaja

liitunud: 06.04.2007




sõnum 03.08.2011 12:33:53 vasta tsitaadiga

america army 3 panin just tirima tasuta sekin kuda on icon_cool.gif. Teised pelad suht olemas mis seal pakkuda veel...
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kalle1989
HV vaatleja

liitunud: 25.04.2007




sõnum 05.08.2011 19:13:35 vasta tsitaadiga

Kui keegi viitsib Limbo mulle osta, saan raha ülekandega tagasi maksta.

9,99€

Kasutaja: Kallestofeles
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wusses
mehine eesti muffin
Wusses

liitunud: 31.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2011 23:35:28 vasta tsitaadiga

tahaks täna saada crysise packi..
kes saaks aidata
pangaks swed.
raha pakun 22eur
Steam user:Wusses-ET

_________________
Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele.
Kommentaarid: 345 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 282
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t2ring
Kreisi kasutaja
t2ring

liitunud: 26.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 06.08.2011 02:25:18 vasta tsitaadiga

Wusses kirjutas:
tahaks täna saada crysise packi..
kes saaks aidata
pangaks swed.
raha pakun 22eur
Steam user:Wusses-ET


Võin osta, kui keegi ette pole jõudnud.
Kui huvitatud, siis saada PS.
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ZuluXE
Kreisi kasutaja
ZuluXE

liitunud: 25.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2011 19:06:45 vasta tsitaadiga

Kuidas tollele 50000GB errorile ravi leida?
_________________
Vaata asukohta
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UB
HV Guru
UB

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2011 08:12:19 vasta tsitaadiga

ZuluXE kirjutas:
Kuidas tollele 50000GB errorile ravi leida?

Äkki räägid täpsemalt?
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ZuluXE
Kreisi kasutaja
ZuluXE

liitunud: 25.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2011 11:35:56 vasta tsitaadiga

Viskab steami installides sellise errori ette.
_________________
Vaata asukohta
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2011 13:18:31 vasta tsitaadiga

ZuluXE, äkki sul pole vaba ruumi ajutiste failide jaoks? Või on mingid muud piirangud ees.
http://forums.steampowered.com/forums/showthread.php?t=1279289

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2011 20:56:51 vasta tsitaadiga

Kas Steamis on ikka võimali ka nii, et kui sul on mõne mängu key olemas, siis sisestad seal selle kuskile ning võimalus kohe siis alla laadida? Või mõndade mängudega sellist võimalust polegi?
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 11.08.2011 21:11:49 vasta tsitaadiga

Kui mäng on Steamis saadaval, siis peaks piisama ainult key sisestamisest.
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
J_V
HV vaatleja
J_V

liitunud: 03.04.2011




sõnum 11.08.2011 21:12:41 vasta tsitaadiga

Proovisin enda GTA 4 ja Battlefield Wietnami keyd regada, ütleb et invalid key icon_rolleyes.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2011 21:15:42 vasta tsitaadiga

Ainult steamworks mänge saab cd-keyga registreerida steamis.
https://support.steampowered.com/kb_article.php?ref=7480-WUSF-3601#which

_________________


viimati muutis prtv 11.08.2011 21:16:14, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2011 21:16:02 vasta tsitaadiga

Suvaliste mängudega minu teada ei saa. Ainult siis, kui mäng on eksklusiivselt steamworks vms.
_________________
TALUSILDID
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KaarelK
HV kasutaja
KaarelK

liitunud: 22.11.2004




sõnum 11.08.2011 21:44:34 vasta tsitaadiga

a lisada saab suvam2nge ikkagi, steami, et m2ngid kasv6i WoWi ja shift tab ja r22gid steamis rahvaga jne.
_________________
life is a bitch with 12inch strapon
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
J_V
HV vaatleja
J_V

liitunud: 03.04.2011




sõnum 11.08.2011 21:58:53 vasta tsitaadiga

Non-steam game, st et sa ei saa neid steamist alla laadida.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2011 16:45:26 vasta tsitaadiga

Kui Stiimi lisada retail võtmega mäng, siis kas emailile saadetakse tänukiri (Thank you for the purchase blablabla) ostu eest või mitte? Lisasin see nädal oma kontole Metro 2033 ja RO2, kuna aga ma ei saa oma emailikontole ligi, ei saa ma kontrollida.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2011 16:52:42 vasta tsitaadiga

Scart, vähemalt aasta tagasi küll IMHO ei saadetud. 100% pead sellepeale panti siiski ei pane...
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
robin
Kreisi kasutaja
robin

liitunud: 25.01.2005




sõnum 12.08.2011 17:04:01 vasta tsitaadiga

Humble bundle'i Steami lisamisel seda kirja ei saadetud mulle.
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2011 17:09:41 vasta tsitaadiga

Scart, ei saadeta. vähemalt mulle pole viimasel ajal tulnud.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2011 17:20:08 vasta tsitaadiga

Giftisin sõbrale Breath of Death&Cthulhu Saves The World combo juba mitu tundi tagasi, aga endiselt näitab transaction historys, et pending. Tüübile mingisugust akent kah pole ette hüpanud, mis annaks teada et gift on tulnud. On kellelgi veel sellist jama ette tulnud? Muidu minule tehtud giftid on alati koheselt ilmunud.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2011 17:29:26 vasta tsitaadiga

EvilKatarn, emaili las vaatab, sinna saadetakse koopia, isegi juhul kui oled otse kasutajale saatnud.
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2011 18:04:04 vasta tsitaadiga

Nüüd, kõva 4 tundi hiljem saatis Steam mulle meili tänamaks kingituse ostmise eest. Ju siis oli asi ikka neis kinni.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The Man
HV kasutaja
The Man

liitunud: 20.01.2010




sõnum 13.08.2011 00:02:24 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Kui Stiimi lisada retail võtmega mäng, siis kas emailile saadetakse tänukiri (Thank you for the purchase blablabla) ostu eest või mitte? Lisasin see nädal oma kontole Metro 2033 ja RO2, kuna aga ma ei saa oma emailikontole ligi, ei saa ma kontrollida.

Millegipärast ei ilmu siis Community alla rida ka stiilis "XXX now owns Game Y". Õnneks on veel selline suhteliselt hästi peidetud koht nagu https://store.steampowered.com/account/, seal on ilusti ülevaatlikult olemas kõik tehingud kontol: kingitud, ostetud, auhinnaks saadud ja retail litsentsid.

_________________
Press A to disagree.
<Too late!>
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aunus
Aeg maha 1p

liitunud: 27.11.2010




sõnum 14.08.2011 22:10:25 vasta tsitaadiga

Keegi kursis on millal uus versioon steamist tuleb? Praegune välimus juba nii igav ja läbi nämmutatud tahaks midagi uuemat välimust.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2011 22:11:52 vasta tsitaadiga

8 oktoober 2011.
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2011 22:21:06 vasta tsitaadiga

aunus, mida see uuem välimus annab? :S Steam ei olegi asi, mida sa peaksid iga päev tundide kaupa imetlema. Lähed sinna, valid mängu ja asi korras, ehk käid pealehelt ka läbi, et vb ostad mõne asi. Peaasi, et funktsionaalne on.

Pealegi on võimalus tõmmata skinne jms.

_________________
TALUSILDID
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2011 22:28:43 vasta tsitaadiga

The Man kirjutas:

Millegipärast ei ilmu siis Community alla rida ka stiilis "XXX now owns Game Y". Õnneks on veel selline suhteliselt hästi peidetud koht nagu https://store.steampowered.com/account/, seal on ilusti ülevaatlikult olemas kõik tehingud kontol: kingitud, ostetud, auhinnaks saadud ja retail litsentsid.


Elupäästja oled icon_razz1.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NeroEST
Kreisi kasutaja
NeroEST

liitunud: 11.11.2007




sõnum 25.08.2011 12:15:54 vasta tsitaadiga

"no steam, no play" tundub olevat tulevase mänguhooaja (q4 2011-q1 2012) põhilause:P
Peaks steami eula ka läbi lugema, ega neil midagi origini sarnast sees pole...

_________________
Winter is coming...
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Steam arutlus ja probleemid (lisatud küsitlus, vt 1. postitus) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 33, 34, 35 ... 154, 155, 156  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.