Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Kalastus märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 22, 23, 24 ... 68, 69, 70  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kui tihti sa kalal käid?
Polegi kunagi käinud
50%
 50%  [ 1 ]
Kunagi lapsena isaga/vanaisaga
0%
 0%  [ 0 ]
Korra paari aasta jooksul
0%
 0%  [ 0 ]
Mõned korrad aastas
0%
 0%  [ 0 ]
Kord kuus, või tihemini
50%
 50%  [ 1 ]
hääli kokku : 2

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2011 22:48:08 vasta tsitaadiga

Tavaliselt läheb kalal käies lante aga täna oli teistpidi kahtlane päev..
Leidsin hoovipealt Predatek Viper-i
Spoiler Spoiler Spoiler

Ei tea mis kajakas vms lind selle kala pähe kaasa oli vedanud icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
martin366
HV Guru
martin366

liitunud: 07.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2011 10:28:59 vasta tsitaadiga

Kas keegi siit vee all ka kalal käib ? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raitl
HV veteran


liitunud: 20.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2011 10:56:30 vasta tsitaadiga

martin366, saan aru, et oled selle kalapüügiviisi värske austaja. Loodetavasti on sul kombed paremad, kui nendel pladistajatel, kellega siiani kokku olen puutunud. Tundub, et täiesti tavaline on käitumine, kus pladistatakse otse õngemehe sissesöödetud püügiala keskelt läbi, tehakse veel paar sukeldumist suuremate kalade järgi, ja pladistatakse rõõmsalt edasi. thumbs_down.gif
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martin366
HV Guru
martin366

liitunud: 07.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2011 11:12:06 vasta tsitaadiga

raitl, tean mida tunned icon_biggrin.gif Õnneks mina austan teisi kalamehi beer_yum.gif
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Redikate
HV veteran
Redikate

liitunud: 30.12.2005




sõnum 30.07.2011 18:31:25 vasta tsitaadiga

Küsiks vähe kogenumad meestelt, et mismoodi ahvenat kätte saada.
Olen paar päeva käinud nüüd Pärnu jõe peal püüdmas ja saanud ainult selliseid peaaegu käesuuruseid (korgiga kusjuures).

Landiotsa hakkas ka üks, aga sai enne kaladale jõudmist minema.

Huvitaks just, et missugust lanti kasutada (mingi pilt näiteks oleks hea?) ja kas trossiga või ilma? Ise olen siiani ilma püüdnud, veel pole tamiili otsast ära hammustatud, aga samas pole eriti näkanud ka (kasutan ~12kg tamiili).

Ja veel, et kuidas tonkale sõlmesid ise teha (saan aru, et need peaks olema mingid mittelibisevad sõlmed, kuid ei oska millegi järgi neid googlest otsida). Aitaks kui keegi ütleb sõlme nime või annab mingi pildi vms.

Igasugune nõu ja abi on teretulnud, loodan et ei küsi midagi mida kalamehed keelduvad elueest rääkimast thumbs_up.gif

_________________
http://nodejs.org/
"I'm also a person. Programming is just one thing I do."
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lauri0112
HV veteran
Lauri0112

liitunud: 03.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2011 18:41:52 vasta tsitaadiga

Pöörlevaga, ilma trossita. pöörleva suurus võiks kusagil 3 olla...
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RedFish
HV vaatleja
RedFish

liitunud: 02.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2011 18:50:43 vasta tsitaadiga

Soovitan kasutada näiteks väikeseid nr 2 (või nr 3) pöörlevaid (Mepps, Vibrax) või kõige pisemaid silikoonlante. Trossi vahele panna ei ole vaja, kuna see kipub nii pisikestel lantidel mängu ära rikkuma (muidugi, kui trossi ei kasuta, jääb väike oht, et kui haug "kogemata" otsa hakkab, jääd landist ilma.... a seda juhtub harva).

Kalamehejuttude saates on paar korda landiga ahvenat püütud, viimane neist "Ahven Soomes" http://www.kalaportaal.ee/kalamehejutud-2-hooaeg-lk2 Soovitan kindlasti pilgu peale visata.

Tonkade tegemisel olen ise kasutanud selliseid spets. traadist õlgasid (müüakse kalastustarvete kaupluses), mis kinnitatakse pealiinile niiviisi: http://www.sepikoda.ee/sisu/NSwxMzgsMTU2LDE/lipsuhoidja-sidumine/
Nende puhul jääb tülikas sõlmimine ära ja nad hoiavad konksud pealiinist eemal, nii et sul ei takerduks konksud viske ajal pealiini külge.

Kui midagi veel soovid küsida, aitan hea meelega (kui oskan icon_wink.gif )

Edu!

_________________
Lähed kalale? Landid, ridvad, rullid, tamiilid & nöörid, kahlamispüksid - kalastustarbed firmadelt Daiwa, Shimano, Rapala, Mepps, Vision jt.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Redikate
HV veteran
Redikate

liitunud: 30.12.2005




sõnum 30.07.2011 19:41:44 vasta tsitaadiga

Tänud, jälle targem.

Mis seis muidu Pärnu jões haugiga on?
Ei teeks ilmselt paha teadmine kuidas haugi kätte saada. Vast mingipäev kalapoodi jõuan, siis saab neid lante juba rohkem võetud, mõlema jaoks.

_________________
http://nodejs.org/
"I'm also a person. Programming is just one thing I do."
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RedFish
HV vaatleja
RedFish

liitunud: 02.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2011 20:02:56 vasta tsitaadiga

Redikate kirjutas:

Ei teeks ilmselt paha teadmine kuidas haugi kätte saada.


Just praegu siin selline teema aktuaalne, äkki leiad midagi kasulikku:

http://www.kalaportaal.ee/foorum?func=view&catid=3&id=164&limit=10&start=10#338

_________________
Lähed kalale? Landid, ridvad, rullid, tamiilid & nöörid, kahlamispüksid - kalastustarbed firmadelt Daiwa, Shimano, Rapala, Mepps, Vision jt.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Redikate
HV veteran
Redikate

liitunud: 30.12.2005




sõnum 30.07.2011 20:07:34 vasta tsitaadiga

Oli abiks küll. Tänud! thumbs_up.gif
_________________
http://nodejs.org/
"I'm also a person. Programming is just one thing I do."
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2011 20:33:06 vasta tsitaadiga

uh, kohe jägalale haugijahile minek.. loodetavasti saab ka miskit icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Lauri0112
HV veteran
Lauri0112

liitunud: 03.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2011 20:57:51 vasta tsitaadiga

Winterwind, Julgen kahelda... icon_lol.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2011 22:39:00 vasta tsitaadiga

nulliring jah.. krdi lisavarba vennad tegid mingeid ehitustöid seal kus tavaliselt püüda on saanud..
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 04.08.2011 17:40:09 vasta tsitaadiga

Trofee saatis sellise vahva meili: icon_smile.gif
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2011 22:41:48 vasta tsitaadiga

Sai täna esimest korda elus haugi suitsetatud. Üllatavalt positiivne kogemus thumbs_up.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2011 00:30:16 vasta tsitaadiga

Redikate, olen vägapalju erinevaid lante proovinud ja ahvenaid olen saanud vaid ühe landiga, ja neid ikka päris palju. Ja mõni alla mõõdu havi ka otsa jäänud.
http://www.lant.ee/abu-garcia/poorlevad-landid/abu-garcia-reflex-red-wh-red-60mm-7g.html
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 05.08.2011 06:00:47 vasta tsitaadiga

ceemic kirjutas:
Sai täna esimest korda elus haugi suitsetatud. Üllatavalt positiivne kogemus thumbs_up.gif


Ära ei kuivanud? Või määrisid millegagi asja? icon_razz1.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2011 08:25:31 vasta tsitaadiga

omgwtf, üle-eile peale püüki sai puhastatud, ning veits soola. Eile õhtul suitsu. Kartsin küll, et äkki see sool kuivatab liialt, aga üllatavalt mahlane liha jäi. Muud temaga ei teinud.
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
reints
HV Guru
reints

liitunud: 02.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2011 08:30:39 vasta tsitaadiga

omgwtf kirjutas:
Trofee saatis sellise vahva meili: icon_smile.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

http://www.trofee.eu/index.php

_________________
Töö tegi ahvist inimese icon_smile.gif
Äkki teeb sinust ka icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2011 08:30:50 vasta tsitaadiga

ceemic kirjutas:
Muud temaga ei teinud.

kus tead siis, kuidas maitses? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2011 08:40:00 vasta tsitaadiga

eusa_wall.gif icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 05.08.2011 12:16:25 vasta tsitaadiga

ceemic kirjutas:
omgwtf, üle-eile peale püüki sai puhastatud, ning veits soola. Eile õhtul suitsu. Kartsin küll, et äkki see sool kuivatab liialt, aga üllatavalt mahlane liha jäi. Muud temaga ei teinud.


Krt peab täitsa proovima, võib täitsa huvitav olla rasvavaba kala suitsutada icon_smile.gif Soolaga jah üldiselt ise ei pane enne kui asi valmis on haugile,praadides vaid paneerimis värgile lisan soola,ahjus tehes läheb ohtra taluvõi ja natukese sinihallitusjuustuga,kuid ka siis sool alles siis kui asi valmis icon_razz1.gif Alguses on ehk natsa harjumata,kuid tegelt hoiab vähemalt selle vähesegi mahla sees.
Krt tuligi isu peale,peab tooma ühe õhtal icon_smile.gif
Haugiga ise peale selle ühe landi ostmist ei ole enam kohvrit kaasa vedanud lantidega,kuna üldjuhul 100% võtt selle landiga icon_lol.gif Sai ka varuks ostetud samasuguseid 2tk lisaks,värv hakkab juba ühel kuluma lihtsalt haugi hammastest icon_cool.gif icon_cool.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2011 12:30:04 vasta tsitaadiga

omgwtf, landist pilti? icon_razz.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 06.08.2011 07:57:24 vasta tsitaadiga

parast voin teha pildi. Lives emajoelt,4 angerjat ooga 5 onge peale. Olen omal tapitahed maha joonud sry icon_lol.gif
e:täpitähed tagasi koos väikse lutsuga:)
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2011 09:17:57 vasta tsitaadiga

omgwtf, kalast pilti saab icon_eek.gif icon_question.gif
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martin366
HV Guru
martin366

liitunud: 07.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2011 09:35:45 vasta tsitaadiga

Kui suitsuhaugist juttu tuli siis võin ka öelda, et ka suitsusäinas on väga hää thumbs_up.gif Turb kõlbab ka vaesel ajal icon_lol.gif

Nüüdseks 3 korda vee all kalal käinud ja tulemuseks 5 haugi (kilosed), 5 ahvenat (300-400gr), 2 särge (300-400gr)
Kõik kalad nõukaaegadest pärit turbarabast, mis on sügaval metsa sees. Nähtavust 2,5-3m thumbs_up.gif
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2011 10:30:03 vasta tsitaadiga

martin366, kus see loik asub?
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 06.08.2011 15:42:31 vasta tsitaadiga

võtas-uxu kirjutas:
omgwtf, kalast pilti saab icon_eek.gif icon_question.gif


Millisest täpsemalt icon_biggrin.gif ?
Lõpp scooriks jäi 8 vaksa ja mõned latikad thumbs_up.gif
Paar pilti osadest kaladest ja esimesest vaksast:
Väike luts oli ööseks jäänud otsa kellel oli juba saba ära näritud icon_lol.gif Kalu oli rohkem natsa kui antud piltidel silma jääb,asi lihtsalt selles,et osaliselt läksime pundiga lahku ja omad kalad võeti kaasa beer_yum.gif Hetkel järan vaksa õlle kõrvale icon_cool.gif Soola kiht paistab peal juba,kuid tegelt sai päris hää. Suitsuahju mees oli lihtsalt liialt sodi icon_razz1.gif
Spoiler Spoiler Spoiler


Pildid said vähe suured,seega kellele ei sobi ärgu vahtigu spoilasse,ei viitsi hakata ümber tegema,kohe peipsile edasi yawn.gif
Hiid, Landist teen pildi ka,kuid natsa hiljem icon_wink.gif hetkel kiire. icon_redface.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2011 16:03:20 vasta tsitaadiga

omgwtf, thumbs_up.gif
mis selle puukünaga käisite kalal? tra, tahate ennast ära uputada või. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2011 16:33:42 vasta tsitaadiga

sa poiss kalade alammõõte ka tead vä? icon_rolleyes.gif
http://kalala.emu.ee/userfiles/KALALA/Kalastusinfo/Kalade%20alamm66dud.pdf
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martin366
HV Guru
martin366

liitunud: 07.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2011 16:37:46 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
martin366, kus see loik asub?

Võhma külje all icon_razz.gif

btw, täna sai käidud Tänasilma jõe peal, sõber sai 1,5kg linaski, ma 1,5kg haugi thumbs_up.gif
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 06.08.2011 22:17:41 vasta tsitaadiga

Sai üle 12a ussi leotatud...
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2011 22:21:28 vasta tsitaadiga

kus leotasid?
suurus? väiksepoolne vist?

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 06.08.2011 22:24:35 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
kus leotasid?
suurus? väiksepoolne vist?

Esivanemate tiigis - midagi suurt seal veel olla ei saa icon_razz.gif
ei mõõtnud, aga väike jah... pole kodus vist sellist kasti muidu oskaks vähemalt pikkuse öelda.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 07.08.2011 16:33:39 vasta tsitaadiga

Hiid, Mis sulle ei sobi? Kõige lühem Angerjas oli 5xcm,ahjus ka jah see väike luts kes oli hommikul surnult otsas,tahtsin lihtsalt maitsta ja ei hakanud rebastele jätma.
võtas-uxu, Sama künaga jah icon_lol.gif Täitsa edev asi tegelt,natsa laseb vaid läbi icon_cool.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reints
HV Guru
reints

liitunud: 02.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2011 18:59:00 vasta tsitaadiga

Mis landi hindadega juhtunud on ? Läksin poodi, et osta black furry ja hind nagu 4€ wtf icon_rolleyes.gif
Sama lant mille eelmine aasta ostsin 75.- krooni eest oli nüüd nagu 10€ icon_neutral.gif

_________________
Töö tegi ahvist inimese icon_smile.gif
Äkki teeb sinust ka icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2011 19:13:22 vasta tsitaadiga

omgwtf kirjutas:
Hiid, Mis sulle ei sobi? Kõige lühem Angerjas oli 5xcm,ahjus ka jah see väike luts kes oli hommikul surnult otsas,tahtsin lihtsalt maitsta ja ei hakanud rebastele jätma.
võtas-uxu, Sama künaga jah icon_lol.gif Täitsa edev asi tegelt,natsa laseb vaid läbi icon_cool.gif


Ootan huviga maagilise landi kohta infot icon_razz.gificon_razz.gif

_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 07.08.2011 19:14:53 vasta tsitaadiga

Hiid, pildid landist sulle icon_smile.gif Savagear.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2011 19:26:06 vasta tsitaadiga

Ja kuskohast seda imelooma osta saab? Tikutops ja snusikarp omal olemas, aga lant puudu icon_razz.gif

http://www.lant.ee/savage-gear/diving-prey/diving-prey90-firetiger-9cm-21g.html
Leidsin vist.

_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reints
HV Guru
reints

liitunud: 02.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2011 19:49:29 vasta tsitaadiga

Keegi selliseid ka proovinud on http://www.lant.ee/kuusamo/suurhauki.html
Kaalu on muidugi mehiselt icon_smile.gif

_________________
Töö tegi ahvist inimese icon_smile.gif
Äkki teeb sinust ka icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2011 19:55:14 vasta tsitaadiga

ma ei ole sellise savageariga küll ühtegi haugi saanud icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 07.08.2011 20:08:32 vasta tsitaadiga

Ehk sõltub ka veekogust,emajõe sogase ja tumeda vee jaoks on asi ideaalne thumbs_up.gif Sellega loopides ei ole ise kunagi ilma jäänud,on olnud väikseid mis tagasi ujuma läinud,kuid vähemalt võtt on olnud alati icon_cool.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2011 21:02:45 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
ma ei ole sellise savageariga küll ühtegi haugi saanud icon_biggrin.gif


Aaaga müü siis see mulle maha icon_razz.gif Täpselt sama?

_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2011 08:08:12 vasta tsitaadiga

mul on selliseid savegearisid mitu tükki, värv on aint roosam, aga kuna nad näevad nii ufod välja ja ühtegi kala pole nendega ka saanud, siis võtsin konksud ää ja andsin need lapsele mängida icon_lol.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martin366
HV Guru
martin366

liitunud: 07.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2011 12:23:42 vasta tsitaadiga

Eile sai hommikul kell 5 jõe äärde mindud ja tuldud miski kell 15.
Tulemuseks 15,2kg kala 4-peale. Säinas, turb, haug, ahven thumbs_up.gif
Suitsukalast ära ei keelduks hetkel icon_smile.gif

btw, eelmisel korral tegin uue turbarekordi: http://www.kalale.ee/sisu/NywxMTQ1ODczLDMsbWFydGluMzY2LDE/ thumbs_up.gif
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2011 21:27:51 vasta tsitaadiga

Käisin Raio tehtud lanti proovimas:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
reints
HV Guru
reints

liitunud: 02.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2011 21:33:34 vasta tsitaadiga

Mingi väike junn ju icon_smile.gif
_________________
Töö tegi ahvist inimese icon_smile.gif
Äkki teeb sinust ka icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2011 21:39:27 vasta tsitaadiga

reints, haug jah, veits alla kilo; ujub edasi.
Lant on 6,5cm "sub-wart" tüüpi.
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2011 21:43:22 vasta tsitaadiga

ceemic, pilti saaks landist, please!
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2011 22:11:40 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Kalastus mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 22, 23, 24 ... 68, 69, 70  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.