|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
20.07.2011 23:56:24
|
|
|
| Tanel kirjutas: |
| Andekad löövad igalpool läbi. |
Seda küll... aga Nigeerias saad lihtsalt kuuli pähe - kogemata...
Kasvava tööpuudusega USA pole ka teatud piirkondades sellest kaugel, et rikastelt hakatakse jõuaga varasid ära võtma.
USA mudel hakkab hääbuma kasvõi seetõttu, et infra on uuendama ja võlakoorem ei luba seda.
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi©
Piiratud kasutaja

liitunud: 28.08.2006
|
21.07.2011 22:03:29
|
|
|
Kogu see jutt mis meie kõrva/silma jõuab ei pruugi olla tõsi, meedia jms on tugevalt mõjutatud suuremate võimude poolt, näidatakse seda mida on vaja ja kuidas rahvast parasjagu mõjutada on vaja, inimesed kes tõde otsivad surutakse maha või jäävad kadunuks, lihtne.
_________________ Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta |
|
| Kommentaarid: 377 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
1 :: |
328 |
|
| tagasi üles |
|
 |
fallout3
Kreisi kasutaja
liitunud: 20.04.2005
|
21.07.2011 23:17:06
|
|
|
| Taavi© kirjutas: |
| Kogu see jutt mis meie kõrva/silma jõuab ei pruugi olla tõsi, meedia jms on tugevalt mõjutatud suuremate võimude poolt, näidatakse seda mida on vaja ja kuidas rahvast parasjagu mõjutada on vaja, inimesed kes tõde otsivad surutakse maha või jäävad kadunuks, lihtne. |
Reaalseid argumente selle poolt ehk? Või on kõhutunne?
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
21.07.2011 23:20:36
|
|
|
Arvutimaailma selline asi üldse ei kõiguta. Selle 300-400 W saab kasvõi päikesepatareist kätte. Ja kui seda ka ei ole, siis pane genekas jalgrattale taha ja hakka väntama.
Probleem on kütmisega ning tootmisega.
Edit: Ja muidugi transport.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi©
Piiratud kasutaja

liitunud: 28.08.2006
|
21.07.2011 23:29:42
|
|
|
| fallout3 kirjutas: |
| Taavi© kirjutas: |
| Kogu see jutt mis meie kõrva/silma jõuab ei pruugi olla tõsi, meedia jms on tugevalt mõjutatud suuremate võimude poolt, näidatakse seda mida on vaja ja kuidas rahvast parasjagu mõjutada on vaja, inimesed kes tõde otsivad surutakse maha või jäävad kadunuks, lihtne. |
Reaalseid argumente selle poolt ehk? Või on kõhutunne? |
No ma olen igasuguste vandenõuteooriate fänn, 50% nendest on suht selline, noh BS, aga teine 50% jällegi materjal mida võiks uurida, näiteks "nine eleven" sündmused muud säärased, jubedalt katetakse asju mis võiks ju avalikkusele teada olla, eks on põhjus ka selle taga, mida suuremaks lähevad rahad, seda suuremaks läheb mäng, ei pea eriline geenius olema, et neid asju märgata.
Kõike võid alustada vabamüürlastest, lõpetades "super-riikide" presidentidega"
_________________ Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta |
|
| Kommentaarid: 377 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
1 :: |
328 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
22.07.2011 01:26:18
|
|
|
| fallout3 kirjutas: |
| Taavi© kirjutas: |
| Kogu see jutt mis meie kõrva/silma jõuab ei pruugi olla tõsi, meedia jms on tugevalt mõjutatud suuremate võimude poolt, näidatakse seda mida on vaja ja kuidas rahvast parasjagu mõjutada on vaja, inimesed kes tõde otsivad surutakse maha või jäävad kadunuks, lihtne. |
Reaalseid argumente selle poolt ehk? Või on kõhutunne? |
Alustada võid nendest, mõned reaalsed näited:
Spoiler 
Spoiler 
Spoiler 
Starsuckers, film uudiste tootmisest: http://blip.tv/play/hZgdgdjOYQI.html
Ja...
http://en.wikipedia.org/wiki/Operation_Mockingbird
...ning minu lemmikklipp:
Spoiler 
Päris suur kott soola on vaja kõrvale võtta, et selline müra alla neelata.
Aga ärge siis mind süüdistage kui peale nende läbivaatamist enam eriti telekat lahti ei taha teha või ajalehti lugeda, hehe.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
delef
HV veteran
liitunud: 12.12.2009
|
|
| Kommentaarid: 143 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
125 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bitCON
Aeg Maha 2n
liitunud: 12.11.2005
|
25.07.2011 14:03:42
|
|
|
kes veits huumorit tahab: lugege zerohedge.com uudiseid eesti keeles
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ossa
HV kasutaja

liitunud: 18.11.2004
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
2korda2
HV kasutaja
liitunud: 19.07.2003
|
27.07.2011 15:23:36
|
|
|
Kui nüüd norida, siis:
a) tegemist ei ole VÄLISvõlaga
b) eelviimasel pildid olev ei ole veel faktistaatuses (kuigi tõenäoliselt juhtuv paratamatus)
c) viimasel pildid olev on lihtsalt kellegi orgasmiline ponnistus. Hetkel puudujäägiga eelarvega riigi olukorda lõpmatult tulevikku prognoosides võime rahahunnikuid kasvõi kuuni kasvatada (tähelepanelik vaatleja näeb, et selle hunniku juures puudub igasugune tähtaeg).
Kahtlemata on USA võlg suur aga võrreldes mõnede euroliidu riikidega (või Jaapaniga) on suhe vastava riigi SKP-sse tagasihoidlikum.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
27.07.2011 23:04:14
|
|
|
USA täna ikka väga punane:
Dow 12,302.55 -198.75 (-1.59%)
Nasdaq 2,764.79 -75.17 (-2.65%)
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MatchMaker
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2007
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
delef
HV veteran
liitunud: 12.12.2009
|
28.07.2011 18:05:47
|
|
|
| selle jaoks pangal raha on, et teiste kodusid hävitada
|
|
| Kommentaarid: 143 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
125 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
28.07.2011 18:38:38
|
|
|
| Tanel kirjutas: |
Tehniliselt nad siiski pole teiste kodud.
Aga loll olukord muidu jah. |
Kunagi eelmise sajandi lõpus vaidlesin härra Kukrusega intellektuaalomandi õiguskaitse loengus teemal "mida teha politsei poolt kokkukorjatud piraatriietega". Tema - ja ilmselgelt ka BoA - seisukoht oli ,et hävitada kuna muidu võivad need sattuda uuesti ringlusse ning üldse on tegu halva ja paha kraamiga.
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
28.07.2011 18:43:58
|
|
|
Tegelikult on see kohutav raiskamine. Piraatriiete äravõtmisest ning süüdlaste karistamisest peaks piisama.
Loomulikult tekib küsimus, et millist piraattoodet võiks siis uuesti kasutusse anda või mitte. Alkoholi näiteks ikka ei saa uuesti ringlusse anda, sest kes krt teab selle kvaliteeti.
Toiduraiskamine on olnud ja on ka praegu lausa kohutav. Aga õnneks on tuldud sellise asja peale, nagu toidupank. Need, kes selle idee peale tulid, on geeniused. Nüüd vaja ainult seda süsteemi arendada.
Energia muutub väärtuslikuks ja kalliks - see on paratamatus.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lauri
HV veteran

liitunud: 05.11.2001
|
28.07.2011 18:48:00
|
|
|
| tudiludi kirjutas: |
Tegelikult on see kohutav raiskamine. Piraatriiete äravõtmisest ning süüdlaste karistamisest peaks piisama.
Loomulikult tekib küsimus, et millist piraattoodet võiks siis uuesti kasutusse anda või mitte. Alkoholi näiteks ikka ei saa uuesti ringlusse anda, sest kes krt teab selle kvaliteeti.
Toiduraiskamine on olnud ja on ka praegu lausa kohutav. Aga õnneks on tuldud sellise asja peale, nagu toidupank. Need, kes selle idee peale tulid, on geeniused. Nüüd vaja ainult seda süsteemi arendada.
Energia muutub väärtuslikuks ja kalliks - see on paratamatus.  |
Piraatriided võiks anda sotsiaalabi vajavatele inimestele, kodututele, lastekodudele, hooldekodudele, jne.
Salaalkoholiga on keerulisem, ma ei teagi mida praegu sellega tehakse, aga teoreetiliselt saaks seda ehk kuskil katlamajades kütteallikana kasutada.
Aga toidu raiskamine on jah kohutav, näen seda ka enda töökoha sööklast. Tõstetakse suur ports ette ja siis avastatakse, et ei mahu või ei maitse ning visatakse minema.
_________________ The sh*t has hit the fan. |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
80 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
28.07.2011 19:42:30
|
|
|
Sööklate kohta ma ei tea, aga üks tuttav töötab suures toidukaupluses. Tähtaja ületanud tooted visatakse minema ja neid ei ole mitte vähe. Ja toit ei ole roiskunud, kui ta päeva-paar on üle läinud. Oma töötajadki ei tohi neid omale võtta.
Selle äravisatud raha võiks anda parem toodete tootjatele, et saaks kvaliteetsemaid tooteid teha. Sööme ju kõik kokkuvõttes mürki ja maksame selle eest veel peale.
Ja täiesti arusaamatu on, miks kodumaised tooted peavad kallimad olema? Kas tõesti on transport näiteks Saksamaalt nii odav? Ma saaks aru banaanide ja arbuuside transpordist, aga kõik muu ...
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
28.07.2011 19:49:31
|
|
|
lauri: Täpsustuseks - mingi osa piraatriietest läheb uuele ringile küll sotsiaalabi kaudu. Võetakse "piraatmärgid" maha ja siis algab riiete uus ringlus.
Mingid tegelased kunagi meedias seletasid seda.
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
28.07.2011 20:01:52
|
|
|
Ärgu pangu siis kõiki korraga müüki kui nad juba soovivad turgu manipuleerida. Lammutamine on absurd, kuigi idee iseenesest ei midagi uut. Lihtsalt kapitalistliku ühiskonna kõrvalnäht, mis on suunatud pidevale kasvule ja kasumi suurendamisele ning mitte jätkusuutlikusele või ressursside efektiivsele kasutusele. A la - lased endast ülejäänud toidu külmkapis vanaks minna, aga kõrval nälgivale sõbrale ka ei anna, parem viskad prügikasti.
| tsitaat: |
“No one needs these homes, no one is going to buy them,” said Christopher Thornberg, founding partner at the Los Angeles office of Beacon Economics LLC, a forecasting firm. “Bank of America is not going to be able to cover its losses, so it might as well give them away and get a little write-off and some nice public relations.”
Donating a house may create an income-tax deduction, said Robert Willens, an independent accounting analyst based in New York. A bank might deduct as much as the fair market value if a home wasn’t acquired with the explicit intent of knocking it down, he said. |
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Koppel-
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.04.2009
|
28.07.2011 21:20:42
|
|
|
| tudiludi kirjutas: |
| Toiduraiskamine on olnud ja on ka praegu lausa kohutav. Aga õnneks on tuldud sellise asja peale, nagu toidupank. Need, kes selle idee peale tulid, on geeniused. |
Eee... Toidupanka ei lähe ju toit vaid raha. Kuidas see toiduraiskamist vähendab?
Lisaks: Eesti Toidupank demonstreeris mündikampaania käigus kogutud raha eest soetatud kaubikuid!
PS. Tegu on kindlasti väga hea kampaaniaga, mida ka toetanud olen, lihtsalt toitu ju ei annetata.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
28.07.2011 21:44:33
|
|
|
| Toitu annetatakse ka. Kaubanduskeskustes on kastid olnud.
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
28.07.2011 22:04:14
|
|
|
Raha annetamine on selle kampaania üks osa. Toidupank suurel määral liigutab siiski toitu - sellest on palju räägitud.
"Parim enne" toodetega pani mu mälu natuke puusse. Meenus, et selle üle mõeldi, et neid tooteid võiks ka jagada, kuid eesti seadus seda ei luba.
Toiduga on paratamatult see häda, et see siiski rikneb kiiresti. Süsteem peaks olema kiire, et poest tulev toit liigub kohe sihtkohta.
Omalt poolt arvan, et toidupank on nn "tulekahju kustutamine". Alustada tuleks palju madalamalt. Nagu eelnevalt mainisin, peaks tootjad saama toodete pealt suurema protsendi (selle võrra, mis minema visatakse). Suurem toote omahind võimaldab tootjatel areneda, palgata uusi töölisi või tõsta palka. Selle võrra väheneb näljahäda ja ongi MOTT (Mida Oligi Tarvis Tõestada). Kauplustel peab olema surve peal, et toidu minemaviskamine on kallis lõbu. See ei peaks olema ebanormaalne nähtus, kui kella 21.00-ks on kauplusest näiteks piim otsas. Kui nii juhtuks, siis sa teaksid, et kogu toodetud toit on läinud kasutusse. Kliendina maksad sa ju ka selle toidu kinni, mis minema visatakse (loomulikult mitte otseselt).
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Koppel-
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.04.2009
|
29.07.2011 02:00:47
|
|
|
Näljahädade lahendamisest toidu jagamisega... see on üks kole ebameeldiv paradoks.
Translated into everyday terms, before the Green Revolution children were starving, but the Green Revolution allowed those starving children to have children of their own, so now we have ... more starving children than there were before (according to UNICEF, 10 million children under the age of five now starve annually)
Lõik ühe väga targa mehe väga targast artiklist. Targa all pean silmast, et He designed spacecraft components for the NASA Space Shuttle, created a mathematical model of the solar system used during the Viking Mars lander program...jne
Soovitan kõigil lugeda: http://www.arachnoid.com/evolution/index.html
PS. Probleem ei puuduta niiväga eestit, ei poolda toidu raiskamist ning ühiskonna vähem õnnistatud liikmete abistamine on igati teretulnud.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
29.07.2011 03:35:20
|
|
|
Ausaltöeldes ei mäleta, et oleks Eestis näinud allahinnatud toidu nurka suurimates toidupoodides nagu Rimis, Selveris või Primas. Maximas küll. Eesti kaupmees viskab toidu enne prügikasti kui selle kuupäeva lähenedes sümboolse summa eest maha müüks. Saaks vähemalt mingigi raha sealt tagasi, aga ei, eelistab hoopis lihtsalt välditava lisa-prügi ära viimise eest pealegi maksta. Selles osas võiks mõne teise riigi pealt õppust küll võtta, kus näiteks sama kuupäevaga või lähenevaga tooteid antakse, ära viskamise asemel, otseses mõttes sentide eest. Või on asjad muutunud viimase aasta jooksul?
http://www.reporter.ee/2009/05/29/aravisatud-rimi-toitu-kaitstakse-ka-noa-ahvardusel
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
29.07.2011 07:34:31
|
|
|
See vana kaup üritatakse sulle kõigepealt täisrahaga ära müüa
Ja siis tehakse midagi alla, kui keegi hädaldama hakkab - ma leidsin kodu poest nädal üle aja kana
-----------
Samas ega eesti tarbija ka loll pole... kui pood jagas iga õhtu torte 50% odavamalt käidi enne kuupäevi vaatamas ja täishinnaga ei ostetud
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004

|
29.07.2011 07:40:36
|
|
|
poed müüvad maha tordid, vorstid, sooja toidu aga sa pead minema pool tundi enne sulgemist. selverist olen sooja toitu sedasi päris palju ostnud. maksimarketist torte.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
29.07.2011 07:55:52
|
|
|
| Magic kirjutas: |
See vana kaup üritatakse sulle kõigepealt täisrahaga ära müüa
Ja siis tehakse midagi alla, kui keegi hädaldama hakkab - ma leidsin kodu poest nädal üle aja kana
-----------
Samas ega eesti tarbija ka loll pole... kui pood jagas iga õhtu torte 50% odavamalt käidi enne kuupäevi vaatamas ja täishinnaga ei ostetud  |
See probleem on arvatavasti väikepoodide puhul. Suuremate kaupluste puhul kui seda esineb, on see pigem eksitus.
Selleks, et toitu odavalt müüa ei saaks, peab see ennem otsa saama.
Second hand toodete puhul on see häda, et keegi ostab selle kallimalt ja kui ta enam seda ei taha, läheb see teistele odavamalt. Ja need, kes selle odavamalt saavad, need ju selle tootmise eest ei maksa. Samas on see aga ideaalne süsteem selles mõttes, et ühe toote tegemiseks kulunenud loodusressursse kasutatakse paremini ära. Ja see rikas, kes selle kallimalt ostab, kuid ära annab või odavalt maha müüb, tema maksab selle tootmise kinni. Toode on väärtuslikum ja samas kasutatakse seda paremini ära. Ehe näide on "kaltsukad". Täiesti korralikud riided, mida keegi on ära visanud, sest pole neid enam tahtnud. Milleks selline asi mädanema visata?
Võiks arvutite kogumiskohad ka olla. Need arvutid ei konkureeri otseselt uute arvutitega, sest on inimesi, kes ei vaja kaasaegseid arvuteid ja kui keegi on midagi head ära visanud, siis on selle toote eest siiski makstud täishinda. Piisab, kui mingi office näiteks töötab või malet mängida saab.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004

|
29.07.2011 08:15:41
|
|
|
| tsitaat: |
Võiks arvutite kogumiskohad ka olla
|
uuskasutuskeskused iseenesest on aga sinna ei jõua suurt midagi, millega midagi ka teha oleks.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
number
külaline
|
29.07.2011 13:29:18
|
|
|
...
viimati muutis number 13.03.2012 03:07:25, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
29.07.2011 20:07:39
|
|
|
Varematel aegadel sai grilli sealt võetud. Korralikus marinaadis asjaga ei juhtu ka külmas paari päevaga midagi. Odavalt sai ikka kilosid
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MatchMaker
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2007
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
31.07.2011 12:25:10
|
|
|
päris hea
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Koppel-
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.04.2009
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
01.08.2011 10:11:04
|
|
|
Ei olegi üllatust... USA on inflatsiooni tee juba ammu valinud. Lihtsalt oli lootus, et valitakse masina pidurdamine. Kui kõik riigid mängivad mängu kaasa, siis ei juhtu ju järgmise 10a jooksul midagi
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bitCON
Aeg Maha 2n
liitunud: 12.11.2005
|
01.08.2011 11:09:40
|
|
|
| ega lõpmatuseni neile ei laenata ju sellise intressiga
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SurfData
HV Guru

liitunud: 19.05.2006
|
01.08.2011 11:28:13
|
|
|
USA demokraadid ja vabariiklased jõudsid riigi võlapiiri tõstmise osas kokkuleppele - selle kohaselt tõuseb piir 14,3 triljonilt dollarit 16,4 triljoni peale. Defitsiiti vähendatakse järgmise dekaadi vältel 2,5 triljoni võrra.
Kahe partei plaani peab nüüd heaks kiitma ka esindajatekoda, kirjutab Bloomberg.
Kongressiliikmete esindajate sõnul rahuldab võlapiiri tõstmine riigi vajadusi 2013. aastani. Kava kohaselt kavatsetakse dekaadi vältel kärpida kulutusi 917 miljardi dollari võrra. Ülejäänud kärbete leidmiseks moodustatakse spetsiaalne komitee, kes peab tulemusi esitama selle aasta detsembriks.
http://www.e24.ee/515428/usa-tostab-volapiiri-2-1-triljoni-vorra/
paar aastat nüüd muretut elu neil enne kui jälle tõstmise kallale minnakse
|
|
| Kommentaarid: 84 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Koppel-
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.04.2009
|
01.08.2011 14:53:43
|
|
|
Probleem on see, et võlg muudkui kasvab, laenukohustus muudkui kasvab - eraisiku tasandil saavad kõik sellest aru.
USA puhul on põnev see, et välisvõlg ei kasva suuremaks mitte ainult lineaarselt vaid juba eksponentsiaalselt. Iga aasta on võrreldes eelmisega rohkem raha vaja.
Lõpuks ületavad laenu intressid SKT-d ning põhiosa ei vähene kunagi. Sellest august ei ole võimalik välja tulla.
Kujutage ette, et te teenite vähem kui igakuised laenu intressid - Millal saab võlg makstud?
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SurfData
HV Guru

liitunud: 19.05.2006
|
01.08.2011 14:58:09
|
|
|
| USA-l pole sellega probleemi, kuna enamus võlast on erafirmakesele.
|
|
| Kommentaarid: 84 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
01.08.2011 15:33:56
|
|
|
| Tegelikult ei ole nad ju sunnitud laenama ja võiks selle võla tagasi maksta, aga nende kohalik MSM sellest ei räägi. Lihtsalt poliitilised mängud, mis täidavad "eliidi" huve.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SurfData
HV Guru

liitunud: 19.05.2006
|
01.08.2011 16:19:40
|
|
|
| SKG kirjutas: |
| Tegelikult ei ole nad ju sunnitud laenama ja võiks selle võla tagasi maksta, aga nende kohalik MSM sellest ei räägi. Lihtsalt poliitilised mängud, mis täidavad "eliidi" huve. |
eks ta ole jah, kogu maailm on vaid lava ja see kõik on tavaline näitemäng.
|
|
| Kommentaarid: 84 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004

|
02.08.2011 08:45:54
|
|
|
maailmalõpp lükati edasi.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
delef
HV veteran
liitunud: 12.12.2009
|
02.08.2011 09:24:32
|
|
|
| Miks EU või Eesti ei võiks hakata ise raha trükkima?
|
|
| Kommentaarid: 143 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
125 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Koppel-
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.04.2009
|
02.08.2011 09:50:08
|
|
|
| Kõlab nagu krooni devalveerimine. Rootsi pangad saaks lohku ja eesti laenuorjad juubeldaks. Selleks kõigeks on praegu juba natuke hilja ja ega see eesti mainele just suurpäraselt ei oleks mõjunud.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bitCON
Aeg Maha 2n
liitunud: 12.11.2005
|
02.08.2011 10:03:37
|
|
|
| laurx kirjutas: |
| maailmalõpp lükati edasi. |
Ei, maailmalõpu saabumine kiirenes sellega (limiiti tõsteti rekordkogus). Kui limiiti poleks tõstetud, siis oleks maailmalõpp tulemata jäänud.
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|