KÕU
muud kiirused on normis 200KB/s tuleb kolinal päevad läbi ...aga just java asjadega paistab mingi kala olevat. muude online mängudega nagu WoW, WAR, Lotro, Champions Online jne probleeme pole.
nii windowsi kui linuxi all.
eks ma saadan maili neile kah
kas sa netipulka pole kaalunud? Tuleks vast odavam
ma ei saa aru miks kõik kohe neti pulka pähe määrivad:D
ma ei soovi mingisuguseid liimiite
ja KÕU on siiani üpris asjalik siiski olnud. Online mänge saab täitsa normilt mängida. FPS mängudega natuke keerulisem suurema pingi tõttu. aga pole hullu.
jah kiirused võivad aeglased olla, aga tean et võin iga kell kasutada mitte ei pea põdema et ei tea kas keeratakse kiirused kinni kuna limiit ületatud.
enamasti tuleb ilusti 1,5mbps alla KÕuga. öösiti 2 ja üle isegi. nii et ei saa kurta _________________ Linux Gaming Videos: Xpander69
bullshit jutt. ei levi ükski netipulk korralikult kui ikka karuperses elad, a la metsas või kusagil orus. KÕU omab oluliselt paremat levi koos parema latency'ga.
ja netipulga mahupõhised limiidid räägivad iseenda eest.
on mis on.. pole mõtet teemat risustada eriti.
muide netipulgaga ei saa ma wifit tekitada teisele arvutile selleks pean kas eraldi ruuteri ostma millele confida pulganduse soft või kasutama oma arvutit serverina edasi jagamiseks.
Saatsin televõrku emaili igatahes. Vaatame mis nad vastavad.
tundub et mingisugused limiidid on peal alates 13:00-0:00
aga imelikul kombel ainult java mängudega.
kas java kasutab mingisugust protokolli või mis iganes mida ilma javata mängud ei kasuta?
aga eks ootab mida neil vastata on.
Edit: Ok sain vastuse televõrgust, kuid probleem endine.
"Tere.
Meie võrguseadmete spetsialist seadistas pisut ümber võrgu turvalisusega seatud vaheseadmeid.
Palun andke võimalusel tagasisidet, kas antud muudatustest oli abi.
Administrator
Televõrgu AS" _________________ Linux Gaming Videos: Xpander69
Tere icon_smile.gif olen avanud oma minecrafti serveri ja mõtlesin, et lisaks siia postituse, et ka mõned eestlased kampa saada icon_wink.gif
Server töötab linuxil ja Pariisis... üleüldiselt on ping üsna normaalne.
Serveris mängimiseks on tarvilik minecraft.net kasutaja omamine icon_smile.gif
Läbi Hamachi mängida ei saa selles serveris.
Server ise online 24/7 , niiet iga kell võimalik mängida icon_smile.gif Uusim Patch 1.7.3
IP : 77.111.246.242:3456
Lühikokuvõte oleks serverist : Survival, No Cheating, No Griefing, PVP lubatud mõistlikuse piires, meil on MMO plugin ning Iconomy plugin, plus palju muud... pidevalt arendame serverit ja igasugune abi on alati teretulnud icon_smile.gif
Hetkeli uusi Admineid ja Mod'e ei otsi.... samas iial ei või teada icon_wink.gif
läbi hamachi mul vähemalt kiirused normis ööpäev läbi:D
Aga loodan endiselt et laheneb see probleem ka normaalsetes serverites.
ja see netipulkade teema.. mõistlik piirang ei sobi mitte..mul tuleb päevas vahest 5giga juba youtube videosid vaadates _________________ Linux Gaming Videos: Xpander69
lol muutsin süsteemi kella aega ja korraks pärast muutmist läksid kiirused suureks ja siis kukkust tagasi 12KB/s peale
ruuteris ma ei leia küll miskit konfi et oleks kella ajaliselt seadistatud:D
teleõrgust hetkel vastatud kahjuks pole veel.
sain muidu oma "project Maze" mingil määral valmis minekraftis.
kes tahab võib uurima minna..koordinaate öelda peast ei oska hetkel
ertr2 , suure hurraagalähevad kõik pulkade peale ja siis on palju kasutajaid ning kiirused juravad.. eriti tipptunnil. loen neid pulkade foorumeid küll ja küll. no thx. kõuga hetkel siiski rahul kuna arvatavasti palju kliente ära läinud, seega kiirused üpris stabiilsed.
eks mingi aeg peab vaatama seda IT-service OÜ lahendust..saatsin neile maili ka et teada saada kas siia kanti ka plaanis seda MIMO värki panna. _________________ Linux Gaming Videos: Xpander69
Väike jama oli alguses Aether mod-i peale saada kuid päris lahe asi tundub Vaatan, et selle modi-ga lets play-d oleks hea teha kuna neid veel pea üldse pole (ainult paar ja ega nemadki eriti ei oska).
Muideks mul Minecraft võtab viimasel ajal väga kokku.. nii singelplayeris kui multiplayeris lägib vahest nii et fps kukub isegi 4 peale ja alla selle :/ Videokaart on mul Geforce 8400 GS mis kui ma mängima hakkasin MC võimaldas stabiilselt 60 FPS kui kõik maxis oli...
Muideks mul Minecraft võtab viimasel ajal väga kokku.. nii singelplayeris kui multiplayeris lägib vahest nii et fps kukub isegi 4 peale ja alla selle :/ Videokaart on mul Geforce 8400 GS mis kui ma mängima hakkasin MC võimaldas stabiilselt 60 FPS kui kõik maxis oli...
Mul sama probleem. FPS on koguaeg low. Ja igalpool. Proovisin eri servereid.
Isegi tühjal mapil singelplayeris on FPS 20 kandis kõigest.
Arvuti ise: RAM 4 GB, CPU Phenom II 940 x4 3 GHz, Sapphire 4870 1 GB, internet 120 Mbit/s.
Proovisin ka HD texture packi nii 64, 128 kui ka 256 ning kõigiga on FPS 20. Samuti proovisin default graafikat mängus ikka 20 FPS.
Proovisin eri settinguid ikka FPS 20.
Ja probleem tekkis 1.7.3-me peale laskmisega.
Varem oli FPS 100 kandis.
java maha - java peale. kui 64bit os siis 64bit java selga. _________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Muideks mul Minecraft võtab viimasel ajal väga kokku.. nii singelplayeris kui multiplayeris lägib vahest nii et fps kukub isegi 4 peale ja alla selle :/ Videokaart on mul Geforce 8400 GS mis kui ma mängima hakkasin MC võimaldas stabiilselt 60 FPS kui kõik maxis oli...
Mul sama probleem. FPS on koguaeg low. Ja igalpool. Proovisin eri servereid.
Isegi tühjal mapil singelplayeris on FPS 20 kandis kõigest.
Arvuti ise: RAM 4 GB, CPU Phenom II 940 x4 3 GHz, Sapphire 4870 1 GB, internet 120 Mbit/s.
Proovisin ka HD texture packi nii 64, 128 kui ka 256 ning kõigiga on FPS 20. Samuti proovisin default graafikat mängus ikka 20 FPS.
Proovisin eri settinguid ikka FPS 20.
Ja probleem tekkis 1.7.3-me peale laskmisega.
Varem oli FPS 100 kandis.
Minecraft --> Options --> Video Settings --> Performance: Max FPS
Sellel nädalal toimub /ob uuendus mis muutub /obx ja parandab mõningad vead. Lisatud on iConomy support mille abil saaks protectida blokke raha eest. <--- Seda peab veel läbi mõtlema, serveris saad raha vaid aktiivsuse eest ja mis on suhteliselt väike arv arvestades seda, et Autorepair on kulukas.
Kui on mõtteid kuidas serverit paremaks teha andke ideid.
java maha - java peale. kui 64bit os siis 64bit java selga.
Tehtud ja natuke läks paremaks. Kuigi enamus ajast on FPS ikkagi 20 ringis.
64 bit OS on ja mul on nii 64 bit java kui ka 32 bit java. Mäng kasutab 64 bitist.
Mercury kirjutas:
Minecraft --> Options --> Video Settings --> Performance: Max FPS
Ostsin ka endale uue kasutaja kasutades MoneyBookers.com-i. Tõesti lihtne teenus ning 10 minutiga konto käes. Minuarust sa ei peagi vist isegi registreerima sinna moneybookers lehele vaid saad isegi otse valides minecraft kodulehelt selle variandi kanda sinna. Igatahes soovitan
huvitav mis ta drop ja spawn rate/tingimused tulevad ja mis ta tegema hakkab? suht ulmeline jms tundub olevat. võiks rohkem olla naljakaid ja lahedaid mobe juurde nagu hobuseid või uusi hostile mobe.
huvitav mis ta drop ja spawn rate/tingimused tulevad ja mis ta tegema hakkab? suht ulmeline jms tundub olevat. võiks rohkem olla naljakaid ja lahedaid mobe juurde nagu hobuseid või uusi hostile mobe.
Tekib küsimus, kes selle modi tegi?
Väga hea mod tundub olevad aga kuna kiire google andis erinevaid vastuseid sarnaste modide kohta siis võiks arvata et tegu sinupoolt kellegi teise modide kokkuklapitatud pakiga.
Vabandan kui eksin aga kui pole sinu tehtud siis tahaks originaaltöid ka näha _________________ Mess with the best, die like the rest!
Tekib küsimus, kes selle modi tegi?
Väga hea mod tundub olevad aga kuna kiire google andis erinevaid vastuseid sarnaste modide kohta siis võiks arvata et tegu sinupoolt kellegi teise modide kokkuklapitatud pakiga.
Tehtud on teise autori poolt. Mina panin sätted paika oma vajadustele ja lisasin netti. Autori nimi on lisatud MCFoorumis GLSL teemas.
-------------------
Täna õhtul katsetan DynMap HD resoga.
Homme uuendan OwnBlocks.
-------------------
DynMap http://minekraft.eu:40023
Plaanis teha uus areena ja likvideerida vead uute võimalustega!
-------------------------
Tänane uuendus mis uuendas kõik pluginid kui ka tekitas palju jama.
Hetkel pidavat mitte töötama (täielikult) AutoRepair, FalseBook, MobArena. + Memory leak ja lisaks konsoolis errorid. See nädal tegelen nende veade kõrvaldamisega. Järgmine nädal tuleb uus PvP süsteem.
Seniks läheb mobareena maha. Peagi tegelen selle parandamisega.
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.