Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Paypal & eBay üldteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 145, 146, 147 ... 353, 354, 355  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 21.07.2011 21:04:59 vasta tsitaadiga

eShelobik kirjutas:
huvitav kas siit tellitud asjad eesti tollist läbi ka lähevad http://www.shwholesale.com/


ikka oleneb kust pakk saadetakse ja kui väljapool EU-d siis 50/60 kas keegi piilub sisse
eu siseselt kedagi ei koti mis sul seal pakis on va narko, radiotsiooni jne seadmed

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2011 11:03:06 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
eShelobik kirjutas:
huvitav kas siit tellitud asjad eesti tollist läbi ka lähevad http://www.shwholesale.com/


ikka oleneb kust pakk saadetakse ja kui väljapool EU-d siis 50/60 kas keegi piilub sisse
eu siseselt kedagi ei koti mis sul seal pakis on va narko, radiotsiooni jne seadmed


kui tegemist on mitte originaalidega, siis need lähevad hävitamisele. Seda kas tegu on originaalidega ma küll kuskilt välja ei loe.
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2011 11:45:35 vasta tsitaadiga

eShelobik, kas on originaalid või mitte leiad järmisest lingist------ icon_biggrin.gif
http://www.shwholesale.com/accessories/watches/breitling/ icon_lol.gif
http://www.shwholesale.com/sunglasses/oakley/----- boss.gif


edit: samas pohh kui ei ole originaalid, hind ju ka vastav. Jalatseid muidugi ei tasuks osta, need mädanevad lihtsalt paari tunniga ära.
Ise tellisin "fake" päikeseprille 8 paari ca. kuu aega tagasi ja tuli hiinast ilma probleemideta koju kätte.
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2011 11:56:54 vasta tsitaadiga

kelladega on nii, et neid võlts-kelli on saadetud igast muude seadmete sees. tuttav sai ühe korra kõlari sees, ja teine kord mänguauto sees. plagiaat läheb jah kohe mahakandmisele.
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalaluu
HV kasutaja
kalaluu

liitunud: 24.08.2004




sõnum 22.07.2011 16:01:29 vasta tsitaadiga

kalaluu kirjutas:
Jah, ma vaatasin dpd hinnakirja - 41£ 5kg + 3.4£ iga kg eest peale + vat
http://www.dpd.co.uk/dpd_tariff_guide_europe.pdf

Kõige odavam, mis ma lõpuks leidsin, peaks olema selle lehe kaudu http://www.worldwide-parcelservices.co.uk/


Ja hopsti! oli DHL mul täna uksetaga pakiga. Niiet toimib.
Ja kõige rohkem meeldis mulle, et sms'ga sai paki liikumise kohta infot icon_smile.gif
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Amdfan
HV Guru

liitunud: 23.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2011 13:40:52 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi on kogemusi Hellenic Post-ga? Kas pakk jõuab siin Eesti posti kätte?
Kommentaarid: 362 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 330
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
traks
HV Guru

liitunud: 07.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2011 23:55:24 vasta tsitaadiga

tundub, et eBay on hiljuti üleüldiselt müügilimiite alandanud:

"We've updated the selling limits on your account... You can now sell up to 10 items and up to $500.00 a month, whichever comes first. We'll review your account periodically, and may automatically increase these limits based on your selling performance."

Limiitide tõstmiseks vajalik nendele helistada ja ära põhjendada, miks kõrgemaid limiite vaja.
Odavamaid asju pole seal müünudki, sest saatmine jm kulud sööksid kogu kasumi ära.
Järjest hullemaks läheb... müüjale. icon_smile.gif

_________________
The greatest trick the devil ever pulled
was convincing the world glossy widescreen is the way to go.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 304
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kiez
HV kasutaja
Kiez

liitunud: 30.09.2006




sõnum 25.07.2011 18:29:39 vasta tsitaadiga

Kas keegi saab aidata selle kella tellimisega ?
http://www.amazon.co.uk/Diesel-Gents-Digital-Leather-Stainless/dp/B00175E14I/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1311272410&sr=8-1

_________________
V:Club 3D 7950GT parema kaarti vastu + komp
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bbyte
HV vaatleja

liitunud: 09.06.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2011 21:55:48 vasta tsitaadiga

Kas ma olen õigesti aru saanud, et NPNK EURO<26 Noortekaardiga ei saa PayPalist osta aga EURO<26 Tudengikaardiga saab?
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2011 21:58:43 vasta tsitaadiga

bbyte, jah, Noortekaardil pole krediitkaardiomadusi. Samas PayPal'ist ei osta Sa midagi icon_wink.gif
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2011 09:37:27 vasta tsitaadiga

[VaHuR] kirjutas:
Profiil: H
Viis: A
Deklaratsiooni liik: IM

Seda mis kauba koodiks panna ei oska öelda. Enne seda aastat oli lihtne, alla €150 maksvatele kaupadele piisas vastava koodi panekust, nüüd taheti nt. lühikestele pükstele ~4 erinevat koodi saada.

Kui kõik oled saanud ära sisestada ja enam vigu ei näita, siis näidatakse sulle mis summa tasumisele kuulub. Selle tasud enne deklaratsiooni kinnitamist ära. Siit saad andmed: http://www.emta.ee/index.php?id=1680

Nüüd ootad umbes kümme minutit ja vajutad deklaratsioonil uuesti "Kontrolli", kui raha kohal, siis ei näidata enam, et puudub piisav summa või kuidas see seal sõnastatud oli. Kui nüüd ära kinnitad, siis salvesta PDF deklaratsioon arvutisse ja saada see tolliagentuur@post.ee. Kirja kirjuta oma paki kood ja see, et tegid ise deklaratsiooni ära. Kuni mõned päevad läheb aega kuni keegi maili ja deklaratsiooni üle vaatab, ning kaup vabastatakse.


Tänu, nendest käputäis juhendist oli palju abi. Mässasin pühapäeva õhtul sirka 3h vist selle kallal ennem kui tehtud sain. Järgmine kord peaks 15min. hakkama saama. Siin foorumis võiks eraldi teema küll teha, puust ja punasest ette teha kuidas deklaratsiooni täita, 9€ ikka suur raha mida eesti postile tühja maksta.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2011 10:20:38 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Siin foorumis võiks eraldi teema küll teha, puust ja punasest ette teha kuidas deklaratsiooni täita, 9€ ikka suur raha mida eesti postile tühja maksta.

see oleks küll väga tänuväärt tegevus kui keegi selle ära teeks thumbs_up.gif
eriti nüüd, kui on oodata dollari rämedat kukkumist icon_biggrin.gif

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jaanus
HV Guru
Jaanus

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2011 14:20:58 vasta tsitaadiga

Mul on ports Eurosid üle Paypalis, kellel krediitkaart puudub on võimalik osta otse Paypali kontole ilma vahendustasuta icon_wink.gif
Kommentaarid: 717 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 571
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 26.07.2011 20:48:48 vasta tsitaadiga

tellisin ebayst galaxy s2 jigi
kaup tuli kohale dongikongist 5 päevaga icon_eek.gif
väga huvitav ymbrik oli, kinni needitud ja veel kaup oli seal kyljes

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2011 21:26:49 vasta tsitaadiga

Olen ka selliseid ümbrikuid saanud. Siis vähemalt aru saada, kas mõni pikanäpumees kallal käinud või mitte.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pyrex
Aeg Maha 2a
pyrex

liitunud: 05.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2011 21:44:46 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
tellisin ebayst galaxy s2 jigi
kaup tuli kohale dongikongist 5 päevaga icon_eek.gif
väga huvitav ymbrik oli, kinni needitud ja veel kaup oli seal kyljes


Olen isegi sellises ümbrikus hiinlastelt asju saanud. Tundub, et läinud tagasi kiviaega kus ürikud ka nööriga kokku tõmmati icon_biggrin.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalaluu
HV kasutaja
kalaluu

liitunud: 24.08.2004




sõnum 27.07.2011 14:54:53 vasta tsitaadiga

Jaanus kirjutas:
Mul on ports Eurosid üle Paypalis, kellel krediitkaart puudub on võimalik osta otse Paypali kontole ilma vahendustasuta icon_wink.gif


Mul oleks samuti kiiresti üks väiksem summa vaja "maha müüa"! Vahendustasuta muidugi.

+1€ vahetaja kasuks!
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kapten_bn
HV kasutaja

liitunud: 04.04.2004




sõnum 27.07.2011 16:02:09 vasta tsitaadiga

Kas SEB ajutise kaardiga maksmisel läheb raha maha "ülekande müük" kursiga? Kas SEB võtab igalt ülekandelt mingeid lisatasusid?
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krist2an
HV veteran
krist2an

liitunud: 24.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2011 16:46:20 vasta tsitaadiga

võtas-uxu kirjutas:
eShelobik, kas on originaalid või mitte leiad järmisest lingist------ icon_biggrin.gif
http://www.shwholesale.com/accessories/watches/breitling/ icon_lol.gif
http://www.shwholesale.com/sunglasses/oakley/----- boss.gif


edit: samas pohh kui ei ole originaalid, hind ju ka vastav. Jalatseid muidugi ei tasuks osta, need mädanevad lihtsalt paari tunniga ära.
Ise tellisin "fake" päikeseprille 8 paari ca. kuu aega tagasi ja tuli hiinast ilma probleemideta koju kätte.

Tellisin just DealExtreme'ist 2 paari "RayBani" päikeseprille ning tulid ilusasti läbi.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2011 17:55:59 vasta tsitaadiga

kapten_bn kirjutas:
Kas SEB ajutise kaardiga maksmisel läheb raha maha "ülekande müük" kursiga? Kas SEB võtab igalt ülekandelt mingeid lisatasusid?

Kui mõtled Virtuaalkaarti, siis ei ole küll mingeid lisatasusid täheldanud...

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karuj6mm
HV vaatleja

liitunud: 17.09.2010




sõnum 27.07.2011 22:39:42 vasta tsitaadiga

Kas keegi helde inimene oskaks öelda mulle, mis tuleks selle eseme hinnaks?
Ma ei saa ise hetkel nendest tolli-ja käibemaksudest aru.

http://cgi.ebay.com/NWT-MENS-79-FOX-RACING-MORONGO-HOODIE-SWEATSHIRT-XL-/180664268121?pt=US_Mens_Sweats_Hoodies&hash=item2a106df559#ht_4144wt_1297

Ette tänades icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2011 22:49:12 vasta tsitaadiga

Karuj6mm
Kaup + saatmine: $58,66
Käibemaks: $11,73
Tolliformaalsused: €9,00

Kokku: $70,39 + €9,00.
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kapten_bn
HV kasutaja

liitunud: 04.04.2004




sõnum 29.07.2011 00:27:55 vasta tsitaadiga

Osadel Hong Kongi asjadel hind odavam kui saatmine(ei kujuta ette kui palju saatmine maksab). Kas tõesti on võimalik saada 1 USD eest kraami või nõutakse lõpuks saatmist juurde?
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2011 00:53:01 vasta tsitaadiga

ei nõuta miskit juurde, kui just pole tollipiirist kallima asjaga, siis tahetakse makse riigi poolt.
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Amdfan
HV Guru

liitunud: 23.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2011 14:49:28 vasta tsitaadiga

Kaua tavaliselt PayPal´il claim´i ülevaatamine aega võtab?
Kommentaarid: 362 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 330
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jaanus
HV Guru
Jaanus

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2011 15:01:57 vasta tsitaadiga

Sõltub, millega tegu. 2 nädalat - mitu kuud.
Amdfan kirjutas:
Kaua tavaliselt PayPal´il claim´i ülevaatamine aega võtab?
Kommentaarid: 717 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 571
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 03.08.2011 00:19:33 vasta tsitaadiga

mul hg tuleb pakk ostetud ebyst ja välja saadetud 5 päeva tagasi. tracknr RB950313916HK
aga see näitab mulle mitte kui midagi.
Kust seda oleks õigem vaadata ?

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2011 00:23:28 vasta tsitaadiga

http://app3.hongkongpost.com/CGI/mt/enquiry.jsp
täna hakkab tulema.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 03.08.2011 10:19:26 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
http://app3.hongkongpost.com/CGI/mt/enquiry.jsp
täna hakkab tulema.

kust sa seda tead, ma sisestasin numbri, aga midagi ei näidanud icon_redface.gif
kas ma pean alt mingi riigi ka valima ?

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2011 10:41:08 vasta tsitaadiga

nr sisse ja enter, muud ma pole küll valinud icon_rolleyes.gif

Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 03.08.2011 12:10:42 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
nr sisse ja enter, muud ma pole küll valinud icon_rolleyes.gif

tänud abi eest thumbs_up.gif
ma vist tegin ise midagi valesti, nüüd nägin sama lehte

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2011 21:19:02 vasta tsitaadiga

konto limited juba 180+ päeva, paypal saatis kirja, et nüüd võimalik kontol olev raha withdraw-da. aga kui withdraw teha, siis mõned tunnid kuni 24h on asi "pending" ning siis paypal teeb tehingule reverse ning raha on jälle kontol tagasi. ja seda kõike igasuguste teadeteta minule. mingit meili pole neilt saanud seoses sellega. juba 3 korda olen üritanud raha kätte saada- kõik on paypali poolt reversitud.

on kellelgi midagi sarnast juhtunud?
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jaanus
HV Guru
Jaanus

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2011 21:42:59 vasta tsitaadiga

Verifymata kaardile proovid raha kanda?

heikis kirjutas:
konto limited juba 180+ päeva, paypal saatis kirja, et nüüd võimalik kontol olev raha withdraw-da. aga kui withdraw teha, siis mõned tunnid kuni 24h on asi "pending" ning siis paypal teeb tehingule reverse ning raha on jälle kontol tagasi. ja seda kõike igasuguste teadeteta minule. mingit meili pole neilt saanud seoses sellega. juba 3 korda olen üritanud raha kätte saada- kõik on paypali poolt reversitud.

on kellelgi midagi sarnast juhtunud?
Kommentaarid: 717 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 571
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2011 22:03:38 vasta tsitaadiga

Jaanus kirjutas:
Verifymata kaardile proovid raha kanda?

heikis kirjutas:
konto limited juba 180+ päeva, paypal saatis kirja, et nüüd võimalik kontol olev raha withdraw-da. aga kui withdraw teha, siis mõned tunnid kuni 24h on asi "pending" ning siis paypal teeb tehingule reverse ning raha on jälle kontol tagasi. ja seda kõike igasuguste teadeteta minule. mingit meili pole neilt saanud seoses sellega. juba 3 korda olen üritanud raha kätte saada- kõik on paypali poolt reversitud.

on kellelgi midagi sarnast juhtunud?


kaart oli verified. seb virtuaal. nüüd lisasin hansa krediitkaardi ning eks näis kas sellega on midagi erinevat
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jaanus
HV Guru
Jaanus

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2011 22:30:08 vasta tsitaadiga

Tasub proovida jah. Ma mäletan et mul oli ka üks kord nii, midagi ma tegin ja järgmisel korral läks läbi icon_smile.gif

heikis kirjutas:
Jaanus kirjutas:
Verifymata kaardile proovid raha kanda?

heikis kirjutas:
konto limited juba 180+ päeva, paypal saatis kirja, et nüüd võimalik kontol olev raha withdraw-da. aga kui withdraw teha, siis mõned tunnid kuni 24h on asi "pending" ning siis paypal teeb tehingule reverse ning raha on jälle kontol tagasi. ja seda kõike igasuguste teadeteta minule. mingit meili pole neilt saanud seoses sellega. juba 3 korda olen üritanud raha kätte saada- kõik on paypali poolt reversitud.

on kellelgi midagi sarnast juhtunud?


kaart oli verified. seb virtuaal. nüüd lisasin hansa krediitkaardi ning eks näis kas sellega on midagi erinevat
Kommentaarid: 717 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 571
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maxsimiljo
Kreisi kasutaja
maxsimiljo

liitunud: 15.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2011 17:59:05 vasta tsitaadiga

Kui reaalne on, et ühte itemit lihtsalt ei ole minu purchase history's? Vähemalt 10 korda igaltpoolt otsinud ja mida pole seda pole, ometigi krediitkaardi väljavõttes kenasti näha, et asi ostetud. Asi selles, et vaja see item müüjale tagasi saata, aga ta soovib item no'd saada.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2011 21:12:09 vasta tsitaadiga

Oleneb kui vana ost on. Peale 60-t päeva ei ole enam andmeid alles.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soodent
HV Guru


liitunud: 10.04.2002




sõnum 05.08.2011 23:10:30 vasta tsitaadiga

Praegu näeb mitu aastat vana ajalugu ka ebay all, see muudatus tehti hiljuti.Vähemalt ebay.co.uk all on nii.
Tavaline asi, et mingi kauba jälg kaob ebay all.Ebay tahab väliselt ilus paista ja kõik probleemsed müügid/kasutajad suht kiiresti kustuvad.
Eks refundid, müüjate eneste väljumine ebay alt ka kustutab vanu müüke.

Siin teemas see küsitlus kas annetate lisa ebay all ostes on ikka pehmelt öeldes lapsik ...
Teeks siis küsitluse mitu korda keegi petta on saanud, või mis tähega kellegi reiting on- kas lisate annetuse.. seda on nii hale lugeda.
Kommentaarid: 822 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liiv
HV Guru
liiv

liitunud: 21.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2011 23:19:45 vasta tsitaadiga

heikis kirjutas:
konto limited juba 180+ päeva, paypal saatis kirja, et nüüd võimalik kontol olev raha withdraw-da. aga kui withdraw teha, siis mõned tunnid kuni 24h on asi "pending" ning siis paypal teeb tehingule reverse ning raha on jälle kontol tagasi. ja seda kõike igasuguste teadeteta minule. mingit meili pole neilt saanud seoses sellega. juba 3 korda olen üritanud raha kätte saada- kõik on paypali poolt reversitud.

on kellelgi midagi sarnast juhtunud?
jah, minul on seda juhtunud. paypal tegi "withdraw money" aga raha ei jõudnud kunagi minu kontole. minu pärimiste peale hakkas paypal minu passwordi peale ütlema et vale pass ja kontole enam ligi ei lasknud. kui tahtsin passi taastada siis küsisid selliSt salasõna mida ma pole pannud (ma panen igale poole alati ühe ja sama sõna). küsib mult raamatukogu liikme numbrit, mis on võimatu, sest ma ei sisesatsks sellist salasõna (ma pole liige kuskil).

PAYPAL LIHTSALT VÕTTIS PETTUSEGA MINU RAHA OMALE!!!

ÄRGE USALDAGE PAYPALI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Kommentaarid: 627 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 6 :: 517
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2011 00:05:12 vasta tsitaadiga

soodent kirjutas:
Praegu näeb mitu aastat vana ajalugu ka ebay all, see muudatus tehti hiljuti.Vähemalt ebay.co.uk all on nii.
Tavaline asi, et mingi kauba jälg kaob ebay all.Ebay tahab väliselt ilus paista ja kõik probleemsed müügid/kasutajad suht kiiresti kustuvad.
Eks refundid, müüjate eneste väljumine ebay alt ka kustutab vanu müüke.

Siin teemas see küsitlus kas annetate lisa ebay all ostes on ikka pehmelt öeldes lapsik ...
Teeks siis küsitluse mitu korda keegi petta on saanud, või mis tähega kellegi reiting on- kas lisate annetuse.. seda on nii hale lugeda.

on see ainult minul nii, et näen vaid selle aasta ajalugu? et kui poliitikas miskit ei muutu, siis kahe aasta pärast näen sama esemeni? ühesõnaga tagasiulatuv vaid selle aasta alguseni.

täheküsitluse võiks küll teha! saaks nõks aimu kui aktiivsed ebay-tajad AHV-id on icon_smile.gif annetuseteema suht pointless...
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soodent
HV Guru


liitunud: 10.04.2002




sõnum 06.08.2011 01:08:56 vasta tsitaadiga

Vali purchase history- show archive, mitte show recent.Ma näen alates 2009 aasta ostude ajalugu.Ebay.de ja ebay.com all ka toimib.
Äkki sõltub see näitamine ka kasutajast.Ma olen alates 2006. aastast ebay kasutaja.
Kommentaarid: 822 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2011 01:20:49 vasta tsitaadiga

valisin enne eelmist posti juba, ikka vaid selle aastased ostud. kasutaja vist samast aastast kui sina, või varemgi (aktiivne kasutaja vähemalt 2008. aastast).
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2011 01:22:59 vasta tsitaadiga

liiv kirjutas:
heikis kirjutas:
konto limited juba 180+ päeva, paypal saatis kirja, et nüüd võimalik kontol olev raha withdraw-da. aga kui withdraw teha, siis mõned tunnid kuni 24h on asi "pending" ning siis paypal teeb tehingule reverse ning raha on jälle kontol tagasi. ja seda kõike igasuguste teadeteta minule. mingit meili pole neilt saanud seoses sellega. juba 3 korda olen üritanud raha kätte saada- kõik on paypali poolt reversitud.

on kellelgi midagi sarnast juhtunud?
jah, minul on seda juhtunud. paypal tegi "withdraw money" aga raha ei jõudnud kunagi minu kontole. minu pärimiste peale hakkas paypal minu passwordi peale ütlema et vale pass ja kontole enam ligi ei lasknud. kui tahtsin passi taastada siis küsisid selliSt salasõna mida ma pole pannud (ma panen igale poole alati ühe ja sama sõna). küsib mult raamatukogu liikme numbrit, mis on võimatu, sest ma ei sisesatsks sellist salasõna (ma pole liige kuskil).

PAYPAL LIHTSALT VÕTTIS PETTUSEGA MINU RAHA OMALE!!!

ÄRGE USALDAGE PAYPALI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ning ostja rollis on PayPal aidanud mu raha tagasi saada. Viis korda.
Sorri, aga su tekst tundub lahmimisena praegu. Ma muidugi ei eita probleemi olemasolu. Samas on see nende poolt natuke imelik, kui see tõsi on.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kismet
HV vaatleja
Kismet

liitunud: 25.07.2007




sõnum 06.08.2011 05:36:32 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
valisin enne eelmist posti juba, ikka vaid selle aastased ostud. kasutaja vist samast aastast kui sina, või varemgi (aktiivne kasutaja vähemalt 2008. aastast).

Ega sul arhiivi alt see ajavahemiku valimise koht kahe silma vahele ei jäänud? icon_biggrin.gif Vaikimisi näitab vist ainult käesolevat aastat.
Liitumise aeg ei tohiks küll siia kuidagi puutuda. Näha on lihtsalt kuni 3 aasta tagused ostud.

_________________
Minds are like parachutes - they only function when they are open.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2011 09:45:06 vasta tsitaadiga

kusjuures jäi, järelikult minu paha icon_biggrin.gif
aga def. brauseriga (IE9) ei anna noolekesel klikkimine mitte midagi! icon_eek.gif Chrome-ga saan küll 2009 aastasse liikuda.

edit: saatsin eBay-le ka kirja, et IE9-ga miski kala, ehk saab korda.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
frits66
HV vaatleja

liitunud: 06.08.2011




sõnum 06.08.2011 11:35:31 PAY PAL vasta tsitaadiga

Tere!
Vaja oleks oma Seb panga Visa kaart kinnitada Ebays aga peale kinnitamist ütleb et saatis 4 kohalise nr.Olen oma Seb panga arve kinnitusest seda numbrit otsinud aga kus ta seal asub icon_evil.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Andrus Luht
itimees.ee
Andrus Luht

liitunud: 11.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2011 11:39:46 vasta tsitaadiga

Kas sa paypal'i tehnigut näed oma krediitkaardi konto väljavõttel? Kui näed siis otsi tehingu selgitusest neljakohalist numbrit ja sisesta see!
_________________
Äriklassi serverilahenduste müük, paigaldus ja haldus. SaaS / PaaS / IaaS lahendused
Kasutatud äriklassi serverite, andmesalvede ja võrguseadmete ost-müük-rent
Tier-3 privaatpilvede, virtuaal- ja virtuaal-privaat-serverite lahendused. 24/7 haldus, monitooring
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 318
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2011 11:40:03 vasta tsitaadiga

vaata konto väljavõttest seda
_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
frits66
HV vaatleja

liitunud: 06.08.2011




sõnum 06.08.2011 11:48:25 Pay Pal vasta tsitaadiga

Tehing 31/07/2011 00:00 23.45 USD(16.41 EUR+1%) kaart...490567 PAYPAL *LANDSER COM/35314369001/GB #130154

Kas selles reas see nr 0567 seda proovisin ütles et vale icon_confused.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2011 12:18:30 vasta tsitaadiga

See pole ju PayPali tehing, see on midagi muud.. PayPal võtab 1.5 EUR, kui kinnitama hakkad.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Paypal & eBay üldteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 145, 146, 147 ... 353, 354, 355  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.