|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
21.07.2011 21:04:59
|
|
|
ikka oleneb kust pakk saadetakse ja kui väljapool EU-d siis 50/60 kas keegi piilub sisse
eu siseselt kedagi ei koti mis sul seal pakis on va narko, radiotsiooni jne seadmed
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
22.07.2011 11:03:06
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
ikka oleneb kust pakk saadetakse ja kui väljapool EU-d siis 50/60 kas keegi piilub sisse
eu siseselt kedagi ei koti mis sul seal pakis on va narko, radiotsiooni jne seadmed |
kui tegemist on mitte originaalidega, siis need lähevad hävitamisele. Seda kas tegu on originaalidega ma küll kuskilt välja ei loe.
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
villu70
HV Guru

liitunud: 19.12.2006
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
122 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
22.07.2011 11:56:54
|
|
|
kelladega on nii, et neid võlts-kelli on saadetud igast muude seadmete sees. tuttav sai ühe korra kõlari sees, ja teine kord mänguauto sees. plagiaat läheb jah kohe mahakandmisele.
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kalaluu
HV kasutaja

liitunud: 24.08.2004
|
22.07.2011 16:01:29
|
|
|
Ja hopsti! oli DHL mul täna uksetaga pakiga. Niiet toimib.
Ja kõige rohkem meeldis mulle, et sms'ga sai paki liikumise kohta infot
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Amdfan
HV Guru
liitunud: 23.06.2002
|
23.07.2011 13:40:52
|
|
|
| Kas kellelgi on kogemusi Hellenic Post-ga? Kas pakk jõuab siin Eesti posti kätte?
|
|
| Kommentaarid: 362 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
330 |
|
| tagasi üles |
|
 |
traks
HV Guru
liitunud: 07.03.2002
|
24.07.2011 23:55:24
|
|
|
tundub, et eBay on hiljuti üleüldiselt müügilimiite alandanud:
"We've updated the selling limits on your account... You can now sell up to 10 items and up to $500.00 a month, whichever comes first. We'll review your account periodically, and may automatically increase these limits based on your selling performance."
Limiitide tõstmiseks vajalik nendele helistada ja ära põhjendada, miks kõrgemaid limiite vaja.
Odavamaid asju pole seal müünudki, sest saatmine jm kulud sööksid kogu kasumi ära.
Järjest hullemaks läheb... müüjale.
_________________ The greatest trick the devil ever pulled
was convincing the world glossy widescreen is the way to go. |
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
304 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kiez
HV kasutaja

liitunud: 30.09.2006
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bbyte
HV vaatleja
liitunud: 09.06.2011
|
25.07.2011 21:55:48
|
|
|
| Kas ma olen õigesti aru saanud, et NPNK EURO<26 Noortekaardiga ei saa PayPalist osta aga EURO<26 Tudengikaardiga saab?
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vahur
HV Guru

liitunud: 01.10.2006
|
25.07.2011 21:58:43
|
|
|
bbyte, jah, Noortekaardil pole krediitkaardiomadusi. Samas PayPal'ist ei osta Sa midagi
|
|
| Kommentaarid: 458 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
388 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
26.07.2011 09:37:27
|
|
|
| [VaHuR] kirjutas: |
Profiil: H
Viis: A
Deklaratsiooni liik: IM
Seda mis kauba koodiks panna ei oska öelda. Enne seda aastat oli lihtne, alla €150 maksvatele kaupadele piisas vastava koodi panekust, nüüd taheti nt. lühikestele pükstele ~4 erinevat koodi saada.
Kui kõik oled saanud ära sisestada ja enam vigu ei näita, siis näidatakse sulle mis summa tasumisele kuulub. Selle tasud enne deklaratsiooni kinnitamist ära. Siit saad andmed: http://www.emta.ee/index.php?id=1680
Nüüd ootad umbes kümme minutit ja vajutad deklaratsioonil uuesti "Kontrolli", kui raha kohal, siis ei näidata enam, et puudub piisav summa või kuidas see seal sõnastatud oli. Kui nüüd ära kinnitad, siis salvesta PDF deklaratsioon arvutisse ja saada see tolliagentuur@post.ee. Kirja kirjuta oma paki kood ja see, et tegid ise deklaratsiooni ära. Kuni mõned päevad läheb aega kuni keegi maili ja deklaratsiooni üle vaatab, ning kaup vabastatakse. |
Tänu, nendest käputäis juhendist oli palju abi. Mässasin pühapäeva õhtul sirka 3h vist selle kallal ennem kui tehtud sain. Järgmine kord peaks 15min. hakkama saama. Siin foorumis võiks eraldi teema küll teha, puust ja punasest ette teha kuidas deklaratsiooni täita, 9€ ikka suur raha mida eesti postile tühja maksta.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
26.07.2011 10:20:38
|
|
|
| tsitaat: |
Siin foorumis võiks eraldi teema küll teha, puust ja punasest ette teha kuidas deklaratsiooni täita, 9€ ikka suur raha mida eesti postile tühja maksta.
|
see oleks küll väga tänuväärt tegevus kui keegi selle ära teeks
eriti nüüd, kui on oodata dollari rämedat kukkumist
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jaanus
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
26.07.2011 14:20:58
|
|
|
Mul on ports Eurosid üle Paypalis, kellel krediitkaart puudub on võimalik osta otse Paypali kontole ilma vahendustasuta
|
|
| Kommentaarid: 717 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
571 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
26.07.2011 20:48:48
|
|
|
tellisin ebayst galaxy s2 jigi
kaup tuli kohale dongikongist 5 päevaga
väga huvitav ymbrik oli, kinni needitud ja veel kaup oli seal kyljes
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ollaz
HV veteran

liitunud: 04.01.2008
|
26.07.2011 21:26:49
|
|
|
| Olen ka selliseid ümbrikuid saanud. Siis vähemalt aru saada, kas mõni pikanäpumees kallal käinud või mitte.
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pyrex
Aeg Maha 2a

liitunud: 05.08.2004
|
26.07.2011 21:44:46
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
tellisin ebayst galaxy s2 jigi
kaup tuli kohale dongikongist 5 päevaga
väga huvitav ymbrik oli, kinni needitud ja veel kaup oli seal kyljes
 |
Olen isegi sellises ümbrikus hiinlastelt asju saanud. Tundub, et läinud tagasi kiviaega kus ürikud ka nööriga kokku tõmmati
|
|
| Kommentaarid: 88 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
80 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kalaluu
HV kasutaja

liitunud: 24.08.2004
|
27.07.2011 14:54:53
|
|
|
| Jaanus kirjutas: |
Mul on ports Eurosid üle Paypalis, kellel krediitkaart puudub on võimalik osta otse Paypali kontole ilma vahendustasuta  |
Mul oleks samuti kiiresti üks väiksem summa vaja "maha müüa"! Vahendustasuta muidugi.
+1€ vahetaja kasuks!
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kapten_bn
HV kasutaja
liitunud: 04.04.2004
|
27.07.2011 16:02:09
|
|
|
| Kas SEB ajutise kaardiga maksmisel läheb raha maha "ülekande müük" kursiga? Kas SEB võtab igalt ülekandelt mingeid lisatasusid?
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
krist2an
HV veteran

liitunud: 24.08.2008
|
27.07.2011 16:46:20
|
|
|
Tellisin just DealExtreme'ist 2 paari "RayBani" päikeseprille ning tulid ilusasti läbi.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
27.07.2011 17:55:59
|
|
|
| kapten_bn kirjutas: |
| Kas SEB ajutise kaardiga maksmisel läheb raha maha "ülekande müük" kursiga? Kas SEB võtab igalt ülekandelt mingeid lisatasusid? |
Kui mõtled Virtuaalkaarti, siis ei ole küll mingeid lisatasusid täheldanud...
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Karuj6mm
HV vaatleja
liitunud: 17.09.2010
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Vahur
HV Guru

liitunud: 01.10.2006
|
27.07.2011 22:49:12
|
|
|
Karuj6mm
Kaup + saatmine: $58,66
Käibemaks: $11,73
Tolliformaalsused: €9,00
Kokku: $70,39 + €9,00.
|
|
| Kommentaarid: 458 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
388 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kapten_bn
HV kasutaja
liitunud: 04.04.2004
|
29.07.2011 00:27:55
|
|
|
| Osadel Hong Kongi asjadel hind odavam kui saatmine(ei kujuta ette kui palju saatmine maksab). Kas tõesti on võimalik saada 1 USD eest kraami või nõutakse lõpuks saatmist juurde?
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
29.07.2011 00:53:01
|
|
|
ei nõuta miskit juurde, kui just pole tollipiirist kallima asjaga, siis tahetakse makse riigi poolt.
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Amdfan
HV Guru
liitunud: 23.06.2002
|
29.07.2011 14:49:28
|
|
|
| Kaua tavaliselt PayPal´il claim´i ülevaatamine aega võtab?
|
|
| Kommentaarid: 362 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
330 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jaanus
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
29.07.2011 15:01:57
|
|
|
Sõltub, millega tegu. 2 nädalat - mitu kuud.
| Amdfan kirjutas: |
| Kaua tavaliselt PayPal´il claim´i ülevaatamine aega võtab? |
|
|
| Kommentaarid: 717 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
571 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
03.08.2011 00:19:33
|
|
|
mul hg tuleb pakk ostetud ebyst ja välja saadetud 5 päeva tagasi. tracknr RB950313916HK
aga see näitab mulle mitte kui midagi.
Kust seda oleks õigem vaadata ?
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
03.08.2011 10:19:26
|
|
|
kust sa seda tead, ma sisestasin numbri, aga midagi ei näidanud
kas ma pean alt mingi riigi ka valima ?
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
03.08.2011 10:41:08
|
|
|
nr sisse ja enter, muud ma pole küll valinud
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
03.08.2011 12:10:42
|
|
|
| arm2004 kirjutas: |
nr sisse ja enter, muud ma pole küll valinud  |
tänud abi eest
ma vist tegin ise midagi valesti, nüüd nägin sama lehte
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heikis
HV Guru
liitunud: 17.03.2003
|
03.08.2011 21:19:02
|
|
|
konto limited juba 180+ päeva, paypal saatis kirja, et nüüd võimalik kontol olev raha withdraw-da. aga kui withdraw teha, siis mõned tunnid kuni 24h on asi "pending" ning siis paypal teeb tehingule reverse ning raha on jälle kontol tagasi. ja seda kõike igasuguste teadeteta minule. mingit meili pole neilt saanud seoses sellega. juba 3 korda olen üritanud raha kätte saada- kõik on paypali poolt reversitud.
on kellelgi midagi sarnast juhtunud?
|
|
| Kommentaarid: 338 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
290 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jaanus
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
03.08.2011 21:42:59
|
|
|
Verifymata kaardile proovid raha kanda?
| heikis kirjutas: |
konto limited juba 180+ päeva, paypal saatis kirja, et nüüd võimalik kontol olev raha withdraw-da. aga kui withdraw teha, siis mõned tunnid kuni 24h on asi "pending" ning siis paypal teeb tehingule reverse ning raha on jälle kontol tagasi. ja seda kõike igasuguste teadeteta minule. mingit meili pole neilt saanud seoses sellega. juba 3 korda olen üritanud raha kätte saada- kõik on paypali poolt reversitud.
on kellelgi midagi sarnast juhtunud? |
|
|
| Kommentaarid: 717 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
571 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heikis
HV Guru
liitunud: 17.03.2003
|
03.08.2011 22:03:38
|
|
|
| Jaanus kirjutas: |
Verifymata kaardile proovid raha kanda?
| heikis kirjutas: |
konto limited juba 180+ päeva, paypal saatis kirja, et nüüd võimalik kontol olev raha withdraw-da. aga kui withdraw teha, siis mõned tunnid kuni 24h on asi "pending" ning siis paypal teeb tehingule reverse ning raha on jälle kontol tagasi. ja seda kõike igasuguste teadeteta minule. mingit meili pole neilt saanud seoses sellega. juba 3 korda olen üritanud raha kätte saada- kõik on paypali poolt reversitud.
on kellelgi midagi sarnast juhtunud? |
|
kaart oli verified. seb virtuaal. nüüd lisasin hansa krediitkaardi ning eks näis kas sellega on midagi erinevat
|
|
| Kommentaarid: 338 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
290 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jaanus
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
03.08.2011 22:30:08
|
|
|
Tasub proovida jah. Ma mäletan et mul oli ka üks kord nii, midagi ma tegin ja järgmisel korral läks läbi
| heikis kirjutas: |
| Jaanus kirjutas: |
Verifymata kaardile proovid raha kanda?
| heikis kirjutas: |
konto limited juba 180+ päeva, paypal saatis kirja, et nüüd võimalik kontol olev raha withdraw-da. aga kui withdraw teha, siis mõned tunnid kuni 24h on asi "pending" ning siis paypal teeb tehingule reverse ning raha on jälle kontol tagasi. ja seda kõike igasuguste teadeteta minule. mingit meili pole neilt saanud seoses sellega. juba 3 korda olen üritanud raha kätte saada- kõik on paypali poolt reversitud.
on kellelgi midagi sarnast juhtunud? |
|
kaart oli verified. seb virtuaal. nüüd lisasin hansa krediitkaardi ning eks näis kas sellega on midagi erinevat |
|
|
| Kommentaarid: 717 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
571 |
|
| tagasi üles |
|
 |
maxsimiljo
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.08.2007
|
05.08.2011 17:59:05
|
|
|
| Kui reaalne on, et ühte itemit lihtsalt ei ole minu purchase history's? Vähemalt 10 korda igaltpoolt otsinud ja mida pole seda pole, ometigi krediitkaardi väljavõttes kenasti näha, et asi ostetud. Asi selles, et vaja see item müüjale tagasi saata, aga ta soovib item no'd saada.
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ollaz
HV veteran

liitunud: 04.01.2008
|
05.08.2011 21:12:09
|
|
|
| Oleneb kui vana ost on. Peale 60-t päeva ei ole enam andmeid alles.
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soodent
HV Guru

liitunud: 10.04.2002
|
05.08.2011 23:10:30
|
|
|
Praegu näeb mitu aastat vana ajalugu ka ebay all, see muudatus tehti hiljuti.Vähemalt ebay.co.uk all on nii.
Tavaline asi, et mingi kauba jälg kaob ebay all.Ebay tahab väliselt ilus paista ja kõik probleemsed müügid/kasutajad suht kiiresti kustuvad.
Eks refundid, müüjate eneste väljumine ebay alt ka kustutab vanu müüke.
Siin teemas see küsitlus kas annetate lisa ebay all ostes on ikka pehmelt öeldes lapsik ...
Teeks siis küsitluse mitu korda keegi petta on saanud, või mis tähega kellegi reiting on- kas lisate annetuse.. seda on nii hale lugeda.
|
|
| Kommentaarid: 822 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
19 :: |
6 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
liiv
HV Guru

liitunud: 21.11.2009
|
05.08.2011 23:19:45
|
|
|
| heikis kirjutas: |
konto limited juba 180+ päeva, paypal saatis kirja, et nüüd võimalik kontol olev raha withdraw-da. aga kui withdraw teha, siis mõned tunnid kuni 24h on asi "pending" ning siis paypal teeb tehingule reverse ning raha on jälle kontol tagasi. ja seda kõike igasuguste teadeteta minule. mingit meili pole neilt saanud seoses sellega. juba 3 korda olen üritanud raha kätte saada- kõik on paypali poolt reversitud.
on kellelgi midagi sarnast juhtunud? |
jah, minul on seda juhtunud. paypal tegi "withdraw money" aga raha ei jõudnud kunagi minu kontole. minu pärimiste peale hakkas paypal minu passwordi peale ütlema et vale pass ja kontole enam ligi ei lasknud. kui tahtsin passi taastada siis küsisid selliSt salasõna mida ma pole pannud (ma panen igale poole alati ühe ja sama sõna). küsib mult raamatukogu liikme numbrit, mis on võimatu, sest ma ei sisesatsks sellist salasõna (ma pole liige kuskil).
PAYPAL LIHTSALT VÕTTIS PETTUSEGA MINU RAHA OMALE!!!
ÄRGE USALDAGE PAYPALI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
|
|
| Kommentaarid: 627 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
6 :: |
517 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
06.08.2011 00:05:12
|
|
|
| soodent kirjutas: |
Praegu näeb mitu aastat vana ajalugu ka ebay all, see muudatus tehti hiljuti.Vähemalt ebay.co.uk all on nii.
Tavaline asi, et mingi kauba jälg kaob ebay all.Ebay tahab väliselt ilus paista ja kõik probleemsed müügid/kasutajad suht kiiresti kustuvad.
Eks refundid, müüjate eneste väljumine ebay alt ka kustutab vanu müüke.
Siin teemas see küsitlus kas annetate lisa ebay all ostes on ikka pehmelt öeldes lapsik ...
Teeks siis küsitluse mitu korda keegi petta on saanud, või mis tähega kellegi reiting on- kas lisate annetuse.. seda on nii hale lugeda. |
on see ainult minul nii, et näen vaid selle aasta ajalugu? et kui poliitikas miskit ei muutu, siis kahe aasta pärast näen sama esemeni? ühesõnaga tagasiulatuv vaid selle aasta alguseni.
täheküsitluse võiks küll teha! saaks nõks aimu kui aktiivsed ebay-tajad AHV-id on annetuseteema suht pointless...
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soodent
HV Guru

liitunud: 10.04.2002
|
06.08.2011 01:08:56
|
|
|
Vali purchase history- show archive, mitte show recent.Ma näen alates 2009 aasta ostude ajalugu.Ebay.de ja ebay.com all ka toimib.
Äkki sõltub see näitamine ka kasutajast.Ma olen alates 2006. aastast ebay kasutaja.
|
|
| Kommentaarid: 822 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
19 :: |
6 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
06.08.2011 01:20:49
|
|
|
valisin enne eelmist posti juba, ikka vaid selle aastased ostud. kasutaja vist samast aastast kui sina, või varemgi (aktiivne kasutaja vähemalt 2008. aastast).
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ollaz
HV veteran

liitunud: 04.01.2008
|
06.08.2011 01:22:59
|
|
|
| liiv kirjutas: |
| heikis kirjutas: |
konto limited juba 180+ päeva, paypal saatis kirja, et nüüd võimalik kontol olev raha withdraw-da. aga kui withdraw teha, siis mõned tunnid kuni 24h on asi "pending" ning siis paypal teeb tehingule reverse ning raha on jälle kontol tagasi. ja seda kõike igasuguste teadeteta minule. mingit meili pole neilt saanud seoses sellega. juba 3 korda olen üritanud raha kätte saada- kõik on paypali poolt reversitud.
on kellelgi midagi sarnast juhtunud? |
jah, minul on seda juhtunud. paypal tegi "withdraw money" aga raha ei jõudnud kunagi minu kontole. minu pärimiste peale hakkas paypal minu passwordi peale ütlema et vale pass ja kontole enam ligi ei lasknud. kui tahtsin passi taastada siis küsisid selliSt salasõna mida ma pole pannud (ma panen igale poole alati ühe ja sama sõna). küsib mult raamatukogu liikme numbrit, mis on võimatu, sest ma ei sisesatsks sellist salasõna (ma pole liige kuskil).
PAYPAL LIHTSALT VÕTTIS PETTUSEGA MINU RAHA OMALE!!!
ÄRGE USALDAGE PAYPALI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! |
Ning ostja rollis on PayPal aidanud mu raha tagasi saada. Viis korda.
Sorri, aga su tekst tundub lahmimisena praegu. Ma muidugi ei eita probleemi olemasolu. Samas on see nende poolt natuke imelik, kui see tõsi on.
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kismet
HV vaatleja

liitunud: 25.07.2007
|
06.08.2011 05:36:32
|
|
|
| arm2004 kirjutas: |
| valisin enne eelmist posti juba, ikka vaid selle aastased ostud. kasutaja vist samast aastast kui sina, või varemgi (aktiivne kasutaja vähemalt 2008. aastast). |
Ega sul arhiivi alt see ajavahemiku valimise koht kahe silma vahele ei jäänud? Vaikimisi näitab vist ainult käesolevat aastat.
Liitumise aeg ei tohiks küll siia kuidagi puutuda. Näha on lihtsalt kuni 3 aasta tagused ostud.
_________________ Minds are like parachutes - they only function when they are open. |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
06.08.2011 09:45:06
|
|
|
kusjuures jäi, järelikult minu paha
aga def. brauseriga (IE9) ei anna noolekesel klikkimine mitte midagi! Chrome-ga saan küll 2009 aastasse liikuda.
edit: saatsin eBay-le ka kirja, et IE9-ga miski kala, ehk saab korda.
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
frits66
HV vaatleja
liitunud: 06.08.2011
|
06.08.2011 11:35:31
PAY PAL |
|
|
Tere!
Vaja oleks oma Seb panga Visa kaart kinnitada Ebays aga peale kinnitamist ütleb et saatis 4 kohalise nr.Olen oma Seb panga arve kinnitusest seda numbrit otsinud aga kus ta seal asub
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Andrus Luht
itimees.ee

liitunud: 11.06.2002
|
|
| Kommentaarid: 377 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
318 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ranel
HV Guru
liitunud: 28.02.2005
|
06.08.2011 11:40:03
|
|
|
vaata konto väljavõttest seda
_________________ Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121 |
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
165 |
|
| tagasi üles |
|
 |
frits66
HV vaatleja
liitunud: 06.08.2011
|
06.08.2011 11:48:25
Pay Pal |
|
|
Tehing 31/07/2011 00:00 23.45 USD(16.41 EUR+1%) kaart...490567 PAYPAL *LANDSER COM/35314369001/GB #130154
Kas selles reas see nr 0567 seda proovisin ütles et vale
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Ollaz
HV veteran

liitunud: 04.01.2008
|
06.08.2011 12:18:30
|
|
|
| See pole ju PayPali tehing, see on midagi muud.. PayPal võtab 1.5 EUR, kui kinnitama hakkad.
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|