Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  IT-Service OÜ märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
montesauri
HV kasutaja
montesauri

liitunud: 05.09.2010




sõnum 16.02.2011 20:30:21 vasta tsitaadiga

Ands kirjutas:
ma olen IT-Servicele kaks korda saatnud päringu, et kas minu kodukohta saaks internetti, pole suvatsetud vastata, järelikult kliente palju ja raha pole vaja thumbs_down.gif


Äkki sa panid kontaktaadressiks mail.ee postkasti? icon_lol.gif icon_lol.gif Sinna teadaolevalt pooled kirjad ei jõuagi, seega võikski vastus kuskile Tele 2 rägastikku jääda icon_razz.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eldorado
HV veteran


liitunud: 11.11.2001




sõnum 16.02.2011 20:34:18 vasta tsitaadiga

montesauri kirjutas:
eldorado, Issand Jumal, kuidas sa sellise sovjeetliku mõtteviisiga üldse eraäri ajad? icon_eek.gif Riiki peab meie elus olema täpselt nii vähe kui see ainult võimalik on. Kui poolakad on sinu jaoks autoriteet, siis loe kas või Leszek Balcerowicz'i artkli "W KIERUNKU OGRANICZONEGO PAŃSTWA" - "Toward a limited state" - http://www.balcerowicz.pl/pliki/artykuly/3_toward_a_limited_state.pdf - poola keeles, http://www.inliberty.ru/library/authors/Leszek_Balcerowicz/ - vene keeles. Saa üks kord aru: riik ei anna sulle midagi, sest riik ei toodagi midagi. Eelkõige riik võtab sinult, siis kulutab oma enda eksisteerimise peale ja kui sellest midagi üle jääb, siis jagab natuke ka laiali. Ja ära tule siia rääkima kuidas riik meid ravib ja teid ehitab: mul on, näiteks, vabatahtlik ravikindlustus ostetud, sest riikliku haigekassa peale lootma jäädes jõuad ennem ära kõngeda kui sinu ravijärjekord saabub. Ja teid ehitab riik meie endi raha eest, mida aktsiiside näol korjatakse, kusjuures ehituse kvaliteet on selline, et paari-kolme aastaga laguneb vastvalminud tee amortide katsepolüginiks!


kahtlaselt seda kulda eestlasest... mul pole sovjeetliku mõtteviis, minu äri seisukord ja raha taskus seda tõestavad, aga kui mõelda vaid sellele mis on SULLE ISIKLIKULT hää - siis aga sa ei klapi kodanikuga mitte mingil viisil, võrras isik oled.

Ma loodan et pead meeles, mis juhtus eesti raudteega? müüdi maha ja hiljem osteti tagasi kolme korda rohkem.
Eesti telefoniga täpselt nii ja tuli, MÜÜDI maha ettevõtte mis toob kullased munad, müüdi maha summaga, mis ettevõtte kasu katab kolme-nelja aastaga - rumalus, korruptsioon ? Raha tänu sellele kaduvad riigist ära.


Sinu järelduse järgi tuleb nii, et peame KÕIK maha müüma, las KÕIK on müüdud(ERAettevõttes, eestlastel nagunii nii palju raha pole, nii et läheb välismaalse inimestele kätte - sakslastele, soomlastele jne jne), meil sittagi ei jää. Ainuke et saaksime oma käed ehk töö turul pakkuda, rohkemgi meil lihtsalt ei jää, siis aga Riik ka KAOB ÄRA KIIRELT.


P.S. Ära õpeta mind majandusele, mul on majandus kõrg haaridus, samas olen nürnbergis samal erialal õppinud umbes aasta, saksa keeles. Kogu vara jagamine on juba tehtud 90 ndatel, millal väike osa said endale võileva hinnaga kinnistused, ärid, tehased jne, Eestis ka - lõppes see aga väga halvasti, tehased suletud, kinnisvara müüdud. Bandiitid/aus omanikud on USAs või kanaaras puhkavad - teised siin püüavad kuidagi elada ja pere hoida.


viimati muutis eldorado 16.02.2011 20:44:26, muudetud 3 korda
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 4 :: 106
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
montesauri
HV kasutaja
montesauri

liitunud: 05.09.2010




sõnum 16.02.2011 20:38:54 vasta tsitaadiga

eldorado kirjutas:

Ma loodan et pead meeles, mis juhtus eesti raudteega? müüdi maha ja hiljem osteti tagasi kolme korda rohkem.


Eesti raudtee tagasiostmine oli täielik idiootsus, mida surus läbi tollane majandusminister товарищ соврисам. Loodame, et see tovarištš enam kunagi ministritooli ei satu ja seega jääb telekomi tagasiostmine ära.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eldorado
HV veteran


liitunud: 11.11.2001




sõnum 16.02.2011 20:47:31 vasta tsitaadiga

montesauri kirjutas:
eldorado kirjutas:

Ma loodan et pead meeles, mis juhtus eesti raudteega? müüdi maha ja hiljem osteti tagasi kolme korda rohkem.


Eesti raudtee tagasiostmine oli täielik idiootsus, mida surus läbi tollane majandusminister товарищ соврисам. Loodame, et see tovarištš enam kunagi ministritooli ei satu ja seega jääb telekomi tagasiostmine ära.


no jah.. võib ka maanteamet tühjendada ja teed maha müüa. Meil pole tarvis riigi sees kommunikatsioonid, raudtee jne jne, mis aga loetakse strateegia tähtsad infrastruktuurid...

Oled mingil viisil nagu Eltsin, kes kinkis ja müüs mis ta soovis... ma ei toeta venemaa, nii et ei tasu seda niivisi pöörata.


IT on AJU äri,
teiste sõnadega INIMESED valmistavad tooted, lahendused jne. Valmistavad Eestis elavad elanikud.
Milleks siis meie AJUD müüakse välismaale poole hinnaga, et välismaalsed MÜÜAVAD meile MEIE valmistatud teenused kordades kallim?
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 4 :: 106
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
montesauri
HV kasutaja
montesauri

liitunud: 05.09.2010




sõnum 16.02.2011 21:09:21 vasta tsitaadiga

eldorado kirjutas:

no jah.. võib ka maanteamet tühjendada ja teed maha müüa. Meil pole tarvis riigi sees kommunikatsioonid, raudtee jne jne, mis aga loetakse strateegia tähtsad infrastruktuurid...


Aga sõida siis näiteks Prantsusmaal sealsetel tasulistel kiirteedel, mis on erafirmade kätes - kordades paremad kui tasuta sakslaste riiklikud autobahnid. Jaapanis on aga isegi tuumaelektrijaamad eraetevõttete omad - ja ei kurda keegi, et ajud kuskile välja voolavad - vastupidi, Jaapan on ikka tehnoloogiate poolest maailma juhtivaim riik.

eldorado kirjutas:

P.S. Ära õpeta mind majandusele, mul on majandus kõrg haaridus, samas olen nürnbergis samal erialal õppinud umbes aasta, saksa keeles. Kogu vara jagamine on juba tehtud 90 ndatel, millal väike osa said endale võileva hinnaga kinnistused, ärid, tehased jne, Eestis ka - lõppes see aga väga halvasti, tehased suletud, kinnisvara müüdud. Bandiitid/aus omanikud on USAs või kanaaras puhkavad - teised siin püüavad kuidagi elada ja pere hoida.


Suletud on vaid need tehased, mille toodangu vastu puudus nõudlus. Teised - näiteks enamus toiduainetööstusest - töötavad väga edukalt siiamaani. Samas ainus riigile kuulunud toiduainetööstus Werol sõitis kolinal pankrotti ja päästeti vaid kiirkorras erastamisega.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eldorado
HV veteran


liitunud: 11.11.2001




sõnum 16.02.2011 21:17:13 vasta tsitaadiga

montesauri kirjutas:
eldorado kirjutas:

no jah.. võib ka maanteamet tühjendada ja teed maha müüa. Meil pole tarvis riigi sees kommunikatsioonid, raudtee jne jne, mis aga loetakse strateegia tähtsad infrastruktuurid...


Aga sõida siis näiteks Prantsusmaal sealsetel tasulistel kiirteedel, mis on erafirmade kätes - kordades paremad kui tasuta sakslaste riiklikud autobahnid. Jaapanis on aga isegi tuumaelektrijaamad eraetevõttete omad - ja ei kurda keegi, et ajud kuskile välja voolavad - vastupidi, Jaapan on ikka tehnoloogiate poolest maailma juhtivaim riik.

eldorado kirjutas:

P.S. Ära õpeta mind majandusele, mul on majandus kõrg haaridus, samas olen nürnbergis samal erialal õppinud umbes aasta, saksa keeles. Kogu vara jagamine on juba tehtud 90 ndatel, millal väike osa said endale võileva hinnaga kinnistused, ärid, tehased jne, Eestis ka - lõppes see aga väga halvasti, tehased suletud, kinnisvara müüdud. Bandiitid/aus omanikud on USAs või kanaaras puhkavad - teised siin püüavad kuidagi elada ja pere hoida.


Suletud on vaid need tehased, mille toodangu vastu puudus nõudlus. Teised - näiteks enamus toiduainetööstusest - töötavad väga edukalt siiamaani. Samas ainus riigile kuulunud toiduainetööstus Werol sõitis kolinal pankrotti ja päästeti vaid kiirkorras erastamisega.


Kokkuvõttes, igal on oma vaatamis nurk selle kohta, ühel on omaniku poolt, teisel on tööinimeste poolt..
Nagunii kuigi rohkem "edasimüüjad" tootjalt lõpptarbijale, sega kallim ka hind mis maksab viimane
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 4 :: 106
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aivoonu
HV kasutaja
aivoonu

liitunud: 19.05.2004




sõnum 16.02.2011 21:17:14 vasta tsitaadiga

Ands kirjutas:
ma olen IT-Servicele kaks korda saatnud päringu, et kas minu kodukohta saaks internetti, pole suvatsetud vastata, järelikult kliente palju ja raha pole vaja thumbs_down.gif


nojh helista ...
egas siis kui nii kysid "kas minu kodukohta saaks internetti" kus tehnik peab teadma kus kohas sa elad ... ja kui väga tahta siis saab alati jutud räägitud on see täna homme ylehomme ...
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ands
HV Guru

liitunud: 16.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.02.2011 21:43:35 vasta tsitaadiga

aivoonu kirjutas:
Ands kirjutas:
ma olen IT-Servicele kaks korda saatnud päringu, et kas minu kodukohta saaks internetti, pole suvatsetud vastata, järelikult kliente palju ja raha pole vaja thumbs_down.gif


nojh helista ...
egas siis kui nii kysid "kas minu kodukohta saaks internetti" kus tehnik peab teadma kus kohas sa elad ... ja kui väga tahta siis saab alati jutud räägitud on see täna homme ylehomme ...


muidugi võiks helistada. aga kui meilile ei taheta vastata ja kodukal olev päringuvorm ka ei vasta, siis miks neid üldse panna....pole nii suurt valu olnud, et helistada. lihtsalt see näitab suhtumist minu arvates....(ja päringusse on asukoht päris täpselt saand kirja panna)
Kommentaarid: 347 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 294
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aivoonu
HV kasutaja
aivoonu

liitunud: 19.05.2004




sõnum 16.02.2011 22:07:50 vasta tsitaadiga

Ands kirjutas:
aivoonu kirjutas:
Ands kirjutas:
ma olen IT-Servicele kaks korda saatnud päringu, et kas minu kodukohta saaks internetti, pole suvatsetud vastata, järelikult kliente palju ja raha pole vaja thumbs_down.gif


nojh helista ...
egas siis kui nii kysid "kas minu kodukohta saaks internetti" kus tehnik peab teadma kus kohas sa elad ... ja kui väga tahta siis saab alati jutud räägitud on see täna homme ylehomme ...


muidugi võiks helistada. aga kui meilile ei taheta vastata ja kodukal olev päringuvorm ka ei vasta, siis miks neid üldse panna....pole nii suurt valu olnud, et helistada. lihtsalt see näitab suhtumist minu arvates....(ja päringusse on asukoht päris täpselt saand kirja panna)


iseasi kas kodulehe päring kohalegi jõudis ... ja palju nad meile loevad enamus asju aetakse telefoni otsas 2 -3 kesi nad seal tööl on 1500 klienti vast tuleb ära juba pigem helista 55525432 sinna ja saad asja liikuma
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
montesauri
HV kasutaja
montesauri

liitunud: 05.09.2010




sõnum 16.02.2011 23:53:49 vasta tsitaadiga

eldorado, vot natuke värskemat infi kuidas käib majandamine riiklikus ettevõttes: http://www.e24.ee/?id=389684
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eldorado
HV veteran


liitunud: 11.11.2001




sõnum 17.02.2011 00:15:07 vasta tsitaadiga

montesauri kirjutas:
eldorado, vot natuke värskemat infi kuidas käib majandamine riiklikus ettevõttes: http://www.e24.ee/?id=389684


mul starmani taga ei lähe millalgi pärast lahti.. majandamine riiklikus ettevõttes KÄIB niiviisi, kuidas on töötajad tööle vastu võtnud. Kui on ülim juhtkond koosneb perekonna tuttavatest, sõbradest jne jne MITTE spetsialistidest, siis aga pole mingi ime.

Kui meil võetakse vastu tööle inimeste professionalsuse kogemuse suhtes, siis ja majandus olukord oleks parem.

Välja lõik oma kogemuses - eksperimendi järgi proovitud leida tööd IT valdkonnas või ärijuhtimises või riigi ettevõttes. Ja tead, ma saatsin üle 40 RIIGILE kuluvad ettevõttele/ministeeriumile kandideerimiseks, ja ÜHTEGI ei kutsu isegi vestlusele
Kandideeritamiseks eelistasin RIIGIettevõtted, kus oli vaja kas süstem admin või töö seoses võrguhaldamisega, ehitamisega, unix süsteemitega.

Olen proovinud teistel riigis huvi järgi tööd leida, ja leidsin peaaegu kohe koht inglismaal palk 2500eur+; saksamaal ; soomes proovitud pole, veel itaalias ka võimalus oli IPTV integreerida.

Selline huvitav eksperement. Mul tegelikult oli lihtsalt soov vaadata, kas on üldse mõtet proovida leida riigi ettevõttes tööd või pole.

Aga, probleem koosneb pigem nendest, kes praegu on kohal, kes eelistavad tuttavad proffesionalidele.


´´´´´´´´´´´
seejärel ja tulevad ettevõtted mis tõid kasu pankrotiks
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 4 :: 106
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pinnawaatluz
HV kasutaja

liitunud: 12.02.2002




sõnum 17.02.2011 02:35:09 vasta tsitaadiga

montesauri kirjutas:
Ands kirjutas:
ma olen IT-Servicele kaks korda saatnud päringu, et kas minu kodukohta saaks internetti, pole suvatsetud vastata, järelikult kliente palju ja raha pole vaja thumbs_down.gif


Äkki sa panid kontaktaadressiks mail.ee postkasti? icon_lol.gif icon_lol.gif Sinna teadaolevalt pooled kirjad ei jõuagi, seega võikski vastus kuskile Tele 2 rägastikku jääda icon_razz.gif


Sama siin, emailiga saadetud päringule vastust pole saanud. Mingeid mail.ee ja hotmaile või seda tellimuse esitamiseks mõeldud veebivormi ma saatmiseks ei kasutanud. Telefoni ei näe mingit mõtet päringuks kasutada, kuna emailiga on oma asukoha parameetreid parem ning mugavam kirjeldada. Eks paistab siis, palju neil aega võtab ja kas nad üldse emaili kasutavad. Oleks siiski suht kummaline, et internetti pakkuv firma ei saa emailiga kommunikeeritud.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cracker
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.08.2007




sõnum 16.07.2011 16:14:58 vasta tsitaadiga

Praeguseks on juba negatiivsed kogemused antud firmaga thumbs_down.gif

Eelmine kuu keskpaigas saatsin meili ja 16. juunil helistati, et reede-laupäeval tulevad. Siiamaani ootan. Eelmine nädal siiskunagi helistasin ja lubati siis uuesti nädalavahetusel tulla(kuupäeva ei antud, öeldi lihtsalt nädalavahetusel, aga ma ei mäleta kas ta ütles see või järgmine). Eks ma ootan edasi...

Suht jama ikkagi kui lastakse nii oodata....aga mingit normaalset konkurentsi ka ei ole, niiet jah, peab ootama :/
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pinnawaatluz
HV kasutaja

liitunud: 12.02.2002




sõnum 17.07.2011 15:33:20 vasta tsitaadiga

endal ainult positiivsed kogemused. thumbs_up.gif kevadest saati asi tiksub juba väga stabiilselt. ei taha enam kuuldagi miskistest 3g ja elijunnidest. neil on väike firma ja pole lihtsalt tööjõudu kes päris esimese vile peale jookseb aga kui asi saab tööle pandud siis nii jääbki.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lempzz
HV kasutaja
lempzz

liitunud: 11.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.07.2011 06:55:27 vasta tsitaadiga

Näib, et kätte on jõudnud suvi- avalikku IP aadressi ootan liitumisest saati (4 kuu läheb), kahte porti pole kolme nädalaga ära suunata jõutud.....
Egas midagi- äkki sügiseks saab.
Aga ühendus toimib muidu muretult.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wifi.ee
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.10.2006




sõnum 22.07.2011 09:14:40 ISP cowboy Virumaal vasta tsitaadiga

Teada on juhtum, kus IT service mehed katkestasid teenuse, vurasid kohale ja
seadistasid kliendi LAN oma vajaduste järgi.

Klient sai asjale jaole mõni nädal hiljem ..

Hoidke silm peal!

_________________
WiFi/WiMax.ee traadita Interneti levialad
WiFi oskusteave: http://wiki.wifi.ee/index.php/Esileht
Roosikrantsi 9. Tallinn EMail: veljo(at)wifi.ee
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pinnawaatluz
HV kasutaja

liitunud: 12.02.2002




sõnum 22.07.2011 10:41:41 Re: ISP cowboy Virumaal vasta tsitaadiga

wifi.ee kirjutas:
Teada on juhtum, kus IT service mehed katkestasid teenuse, vurasid kohale ja
seadistasid kliendi LAN oma vajaduste järgi.

Klient sai asjale jaole mõni nädal hiljem ..

Hoidke silm peal!

oskad oma jutu tõestuseks ka midagi tuua? sellises "vihjes" sisalduvad piisavalt tõsised süüdistused, mis vajaks kindlasti täpsemat lahkamist. muidu jätab küll pigem mõne konkurendi laimu mulje. võimalik, et on tegu ka mingi dumbuserist kliendi ja teenuspakkuja vahelise möödarääkimisega. mõni süüdistab ka kiibi ajusse panekus. et siis rohkem nagu hullari teema. icon_lol.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wifi.ee
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.10.2006




sõnum 22.07.2011 11:29:22 ISP cowboyd vasta tsitaadiga

juhtum leidis aset Avinurme vallas, kus 2 talu kasutasid ühist Internetti alates aastast 2002.
Välisühendus oli algselt Turbocell Orinoco AP1000 vasakpoolses WiFi kaardis, ühenduse jagas talude vahel Orinoco parempoolne WiFi kaart.

Pisu hiljem võttis teenuse üle IT service nime kandev seltskond.
Meeste eesmärk on maksustada mis vähegi võimalik.
Seadus ühiskasutust ei keela, kuid jõuga saab hakkama.
Ühendus katkestati ära ja "parandama tulles" seadistati võrk oma soovi järgi.
Lepingud tuleb sõlmida igale suitsule!

Kui mehed uksest sisse lasete, hoidke silm peal ja juhtige toimuvat!
Täna levib selles külas 3,5G ja cowboyd on liigsed.

_________________
WiFi/WiMax.ee traadita Interneti levialad
WiFi oskusteave: http://wiki.wifi.ee/index.php/Esileht
Roosikrantsi 9. Tallinn EMail: veljo(at)wifi.ee
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pinnawaatluz
HV kasutaja

liitunud: 12.02.2002




sõnum 22.07.2011 11:53:33 Re: ISP cowboyd vasta tsitaadiga

wifi.ee kirjutas:

Täna levib selles külas 3,5G ja cowboyd on liigsed.

wow, lausa 3,5G! icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif . meil ei ole ju enam aasta 2002. aastal 2011 mingi näkane 3,5G nüüd küll MIMO ühendustele konkurentsi ei paku kui jutt püsivaks kasutuseks mõeldud netiühendusest! need asjad pole oma tehnilistelt võimalustelt ning hinnalt isegi võrreldavad mitte. võibolla alles 4G puhul tekib aga arvestades meie mobiilioperaatorite rahaahnust ning seadmete hindu, siis ilmselt niipea mitte. aga kui mõni talupoeg tõesti arvab nii, siis muidugi edu talle..


viimati muutis pinnawaatluz 22.07.2011 12:00:10, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 22.07.2011 11:58:05 vasta tsitaadiga

wifi.ee: Muide samasugust lahendust, kus ISP-d panevad enda seadistusega ruuteri ja siis läbi selle jagatakse erinevatele klientidele nende lepingujärgne kindel kiirus, kasutavad ka teised firmad.

Ise tean kohta, kus RadioNet on majade vahel täpselt samuti jaganud, et nende ruuter ja sellest saab siis iga maja täpselt endale mõeldud kiiruse. Ja kõik on rahul, pole mingit õiendamist, et keegi tõmbab kogu kiiruse endale ja siis on teised ilma.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wifi.ee
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.10.2006




sõnum 22.07.2011 13:07:00 cowboy Internet vasta tsitaadiga

Konkreetses mastis on 3,5G püsivam kui ülemüüdud cowboy Internet.
Paari mehega regioonis teenust ülal ei hoia, sellest viivitused, vastamata kõned, EMailid jne.

Radionet.ee pakub garanteeritud teenust.
see on parem kui M nettus.

_________________
WiFi/WiMax.ee traadita Interneti levialad
WiFi oskusteave: http://wiki.wifi.ee/index.php/Esileht
Roosikrantsi 9. Tallinn EMail: veljo(at)wifi.ee
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pinnawaatluz
HV kasutaja

liitunud: 12.02.2002




sõnum 22.07.2011 13:36:52 vasta tsitaadiga

eks konkreetse kohakese leiab kõigi teenuspakkujate kohta, kus mingi probleemsem case või kasvõi siis mingi kümne aasta tagune väidetav jama "naised saunas rääkisid" aset leidnud. üldistada pole selle põhjal mõtet.
/offtopic
3,5G-d näiteks ei suudeta/taheta ju üleval hoida isegi terve armee staffiga. ülemüüdud, ülehinnatud, samamoodi vastamata kõned, emailid, valetatakse, vassitakse, katkestused, pidevad jamad arvetega jne. ja seda üle eesti, välja arvatud mõnes üksikus kolkas, kus parasjagu vähe kasutajaid. 3,5G kohta praegusel kujul oleks isegi cowboy internet üsna meelitav öelda, lausa ropendada tahaks. icon_lol.gif

radionet.ee spämmist.. radionet.ee garanteerib näiteks mulle ainult seda, et pole neil pakkuda essugi. isegi kui nad antud piirkonnas teenust pakuks, ei ole nende pakkumine piisavalt atraktiivne. ilmselt läheb "teenuse ülevalhoidmine" neile väga kalliks. ma eelistan toita mitte rohkemat kui kahte cowboyd. thumbs_down.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xpander
HV veteran
xpander

liitunud: 24.10.2005




sõnum 22.07.2011 18:44:15 vasta tsitaadiga

Tere!


Kahjuks praegu ei ole meil selles kandis saatjaid.

Parimatega: IT-Service OÜ


kahju icon_sad.gif. Küsisin Muidugi ka et kas ja millal on plaanis rajada juhul kui hetkel pole.. kahjuks aga sellele ei vastanud.
Märjamaa lähedal siis.

_________________
Linux Gaming Videos: Xpander69
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aivoonu
HV kasutaja
aivoonu

liitunud: 19.05.2004




sõnum 22.07.2011 22:44:24 eh vasta tsitaadiga

kle wifi.ee paned tarka jälle irw sinu teenus mida sa pakkusid ei toiminud yldse sa yleyldse palusid "põlvili" et it-service pakuks tuge ... kahemehe teenus on tõiesti toimiv niiet ära musta teisi ... aeg läheb edasi ja ilmselgelt 3G võid endale pähe määrida ... arenda natukenegi oma mõtteviisi ja ära soovita teistele paska mida ilmselgelt lähevad vaesed kasutajad kohe poodi ostma

Edit : kuna sa said eitava vastuse it servise poolt pole mõtet jonnida ja neela parem oma uhkus alla ja vaata reaalsusele näkku
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wifi.ee
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.10.2006




sõnum 23.07.2011 14:16:45 Lähemalt vasta tsitaadiga

tsitaat:
irw sinu teenus mida sa pakkusid ei toiminud yldse sa yleyldse palusid "põlvili"

aivoonu, räägi meile sellest!

_________________
WiFi/WiMax.ee traadita Interneti levialad
WiFi oskusteave: http://wiki.wifi.ee/index.php/Esileht
Roosikrantsi 9. Tallinn EMail: veljo(at)wifi.ee
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  IT-Service OÜ mine lehele eelmine  1, 2, 3  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.