|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
lightbluefox
HV Guru
liitunud: 30.12.2004
|
12.07.2011 21:46:27
|
|
|
| D3ff, seda otsisingi! Tänud.
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
12.07.2011 22:32:12
|
|
|
elisa 7päeva, tele2-14 päeva.
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vana_urr
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.06.2007
|
13.07.2011 06:45:44
|
|
|
| lepkai kirjutas: |
| lightbluefox kirjutas: |
| Kas praegu mõni operaator neid nn proovipakette ka veel pakub? Tekkis vajadus üks nädalake netti kasutada linnast väljas ja ehk keegi annab veel võimaluse tasuta "testida"? |
14 päeva peaks olema see aeg mil võid pulga tagasi viia ja öelda et ei sobi see sulle, miski raha tuleb küll vist maksta, aga 14 päeva peaks olema see aeg mis kehtib iga kauba puhul. |
see 14 päeva ei kehti seaduse alusel mitte kuskil mujal kui järelmaks ja veebiostud.
Esindusest ostetud asju seadus ei kohusta tagasi ostma.
aga opekad ise teevad küll.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
lepkai
HV kasutaja

liitunud: 11.10.2009
|
13.07.2011 09:31:17
|
|
|
| vana_urr kirjutas: |
| lepkai kirjutas: |
| lightbluefox kirjutas: |
| Kas praegu mõni operaator neid nn proovipakette ka veel pakub? Tekkis vajadus üks nädalake netti kasutada linnast väljas ja ehk keegi annab veel võimaluse tasuta "testida"? |
14 päeva peaks olema see aeg mil võid pulga tagasi viia ja öelda et ei sobi see sulle, miski raha tuleb küll vist maksta, aga 14 päeva peaks olema see aeg mis kehtib iga kauba puhul. |
see 14 päeva ei kehti seaduse alusel mitte kuskil mujal kui järelmaks ja veebiostud.
Esindusest ostetud asju seadus ei kohusta tagasi ostma.
aga opekad ise teevad küll. |
jälle tiba targem
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
13.07.2011 11:51:18
|
|
|
Kes siin kekutas, et saab 2mbit paketiga 2mbit kätte, siis eile panin huvipärast SIM kaardi läpakasse ja tegin prooviks mõned kiirustestid, siis sain stabiilselt 2,4-3mbit. Paketiks Mint Mild 1mbit/s. Suve lõpuni mul 2,5€ kuu
Edit: 99% ajast on mul see SIM telefonis ning mind ei huvita kas seal tuleb 1mbit või 10 mbitti, sync ja muu jama saab tehtud ning kõik okay. mobiilne internet ei tohiks olla ja ei olegi mõeldud püsiühenduseks
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
viimati muutis Sold OUT 13.07.2011 12:20:41, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
13.07.2011 12:15:51
|
|
|
carlking: Aga ma saan seda 2 megast kiirust stabiilselt kätte juba umbes pool aastat. Mitte nii, et mingi osa ajast on see mul 2 mega ja mingi osa ajast mingi mega ja mingi osa asjast EDGE või koguni GPRS-kiirus.
Olen oma tutvusringkonnas piisavalt seda näinud, kus teatud aeg pärast paketi-ostmist on kiirus piiramatu ja siis lüüakse paketi-kiirus peale ja siis on see kiirus, mis on ette nähtud.
PS: Ajutiselt, lühiajaliselt näen ka oma paketiga nii 3-4 megaseid kiiruse-booste.
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marcor1
HV veteran

liitunud: 29.09.2003
|
13.07.2011 12:29:32
|
|
|
| carlking kirjutas: |
| ...y. mobiilne internet ei tohiks olla ja ei olegi mõeldud püsiühenduseks |
Kus kohast see kenijaalne mõttetera pärit on? Lähed maakodusse ja lased mõnekümne tuhande eest, endale püsiühenduse panna?
_________________ War. War never changes.
Malkavian: [to a stop sign] No, you stop! |
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
miq1988
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.01.2006
|
13.07.2011 17:45:28
|
|
|
Nett viimasel ajal probleemideta töötanud
Mint Strong siis paketiks
_________________ I don't need anger management. I need people to stop pissing me off ! |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
syndikat
HV vaatleja
liitunud: 08.06.2011
|
13.07.2011 18:31:28
|
|
|
| miq1988 kirjutas: |
Nett viimasel ajal probleemideta töötanud
Mint Strong siis paketiks |
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
13.07.2011 19:34:32
|
|
|
Keegi teab kust Tartus suundantenni saada? No ei ole seda Elisa levi ja kiirust
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
13.07.2011 19:46:37
|
|
|
Minult
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
montesauri
HV kasutaja

liitunud: 05.09.2010
|
|
| tagasi üles |
|
 |
OhMyGod
HV kasutaja

liitunud: 21.03.2010
|
14.07.2011 01:10:22
|
|
|
Ka Mint strong paketiks
Suhteliselt probleemivabalt töötanud, tugijaam ca. 1km kaugusel.
Modemiks kasutan oma nutitelefoni
Lisaks ka seda, et YouTubes't saab striimida 1080p videoid ilma kokkujooksmisetta.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aixi
HV kasutaja
liitunud: 13.07.2007
|
14.07.2011 13:36:55
|
|
|
| Tekkis selline äriidee seoses mahtudega. Kuna osadel jääb üle ja osad saavad täis siis võiksid mobiilioperaatorid sellise rakenduse teha et kliendid saavad omavahel mahtu osta ja müüa ja hind tuleks siis kauplemise tulemusena nõudmine pakkumine. Ega ma küll ei tea aga ehk on maailmas midagi sellist.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim Sipelgas
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.03.2006
|
14.07.2011 13:45:46
|
|
|
| aixi kirjutas: |
| Tekkis selline äriidee seoses mahtudega. Kuna osadel jääb üle ja osad saavad täis siis võiksid mobiilioperaatorid sellise rakenduse teha et kliendid saavad omavahel mahtu osta ja müüa ja hind tuleks siis kauplemise tulemusena nõudmine pakkumine. Ega ma küll ei tea aga ehk on maailmas midagi sellist. |
See pole absoluutselt operatorite huvides. Neile ideaalne klient, kes kasutab 0,1 ühikut ära ostetud sajast ja ülejäägi saab uuesti maha müüa.
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
e-Vant
HV vaatleja

liitunud: 19.12.2010
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tipp
HV kasutaja

liitunud: 25.02.2007
|
14.07.2011 19:11:11
|
|
|
Tervist.
Hetkel on käes üks vana läppar (peal on XP) ja Elisast ostetud Huawei E1752 netipulk. Probleem selles, et ühendan ilusti ära m-internetti, aga mingi aja pärast viskab op süsteem veateate, et "generic host process for win32 services ..." ning internet on kadunud. Natukene googeldasin ja tõmbasin mingisuguse XP update'i ka peale, aga see praegu ei aidanud. Hetkel aitab ainult restart.
Kas kellelgi on sarnane probleem esinenud?
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mkj2006
HV kasutaja
liitunud: 23.02.2006
|
14.07.2011 20:41:35
|
|
|
MINA saan, MINA teen, MINA... Terve see teema on su haiget läkutamist täis, mine ela ennast välja kusagil. Su postitustes puudub igasugune mõte, tohutu ego upitamine ainult. Iga su postitus ajab jubedalt närvi, mõttetu kloun on ikka tõesti mõni. Kui pole midagi mõistlikku öelda siis topi oma näpud ilma põhjadeta taskutesse ja klõbista seal, mitte klaviatuuril.
| tahanteada kirjutas: |
carlking: Aga ma saan seda 2 megast kiirust stabiilselt kätte juba umbes pool aastat. Mitte nii, et mingi osa ajast on see mul 2 mega ja mingi osa ajast mingi mega ja mingi osa asjast EDGE või koguni GPRS-kiirus.
Olen oma tutvusringkonnas piisavalt seda näinud, kus teatud aeg pärast paketi-ostmist on kiirus piiramatu ja siis lüüakse paketi-kiirus peale ja siis on see kiirus, mis on ette nähtud.
PS: Ajutiselt, lühiajaliselt näen ka oma paketiga nii 3-4 megaseid kiiruse-booste.  |
Teemakohast ka, et mitte tarkurit ja supermani mängida, nagu mõni: Kas keegi kasutab Pärnumaal Tõstamaa või Lindi kandis ka Minti? Sealpool ikka leviga väga halvad lood, 3G saatja täielikult rivist väljas juba pikemat aega, 2G toimetab. Elisast pole keegi suvatsenud tagasi helistada.
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
14.07.2011 22:06:19
|
|
|
mkj2006: Mossitamise ja kadetsemise asemel võiksid hoopis mõne kaugemal asuva, võimsama, kiirema masti "kinni püüda" ja selles asuvat 3,5G netti kasutada.
Päris tõsiselt muide, sest mingi ekstra-lähedal asuvat masti võid kaua-kaua oodata, enne kui üldse tuleb või ei tule üleüldse.
---------------------------------------
Ja et projekteerimised, ehitamised, monitoorimised lihtsamalt läheks, siis ette ka väike "legend":
1. 3,5G (HSPA) võrk kindlasti, mitte 3G (WCDMA) võrk.
2. Signaalitugevus kindlasti vähemalt -90dB, veel parem kui saab kätte -70dB.
NB! Alla 100/110dB võivad ühendused mitte püsida, s.t. modem / ruuter võivad selle taseme peal ise ühendusi "maha loopida".
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
15.07.2011 11:56:06
|
|
|
Palju Mint Light hetkel maksab? Elisa koduleht seda ei avalda. Mul 6,33€ praegu aga tegelt peaks juba odavam olema?
| Tipp kirjutas: |
Tervist.
Hetkel on käes üks vana läppar (peal on XP) ja Elisast ostetud Huawei E1752 netipulk. Probleem selles, et ühendan ilusti ära m-internetti, aga mingi aja pärast viskab op süsteem veateate, et "generic host process for win32 services ..." ning internet on kadunud. Natukene googeldasin ja tõmbasin mingisuguse XP update'i ka peale, aga see praegu ei aidanud. Hetkel aitab ainult restart.
Kas kellelgi on sarnane probleem esinenud? |
Minul oli sama asi. Võttis ka kogu LANi maha . See update aitas ainult mõnda aega. Siis tegin format C: - aitas. Uuesti XP pealepanekul panin ka kõik updateid, eelmine kord keelasin need ära. Äkki oli sellepärast.
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
D3ff
HV kasutaja

liitunud: 14.01.2007
|
15.07.2011 12:18:41
|
|
|
| DVDRW kirjutas: |
Palju Mint Light hetkel maksab? Elisa koduleht seda ei avalda. Mul 6,33€ praegu aga tegelt peaks juba odavam olema?
|
Vaadates seda, millised hinnad on Elisa andmetel konkurentidel, siis peaks Light olema tõesti odavam kui 6,33€
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LongHorn
HV kasutaja

liitunud: 29.11.2004
|
15.07.2011 12:20:42
|
|
|
| DVDRW kirjutas: |
Palju Mint Light hetkel maksab? Elisa koduleht seda ei avalda. Mul 6,33€ praegu aga tegelt peaks juba odavam olema?
|
| elisa koduleht kirjutas: |
PAKETT
MiNT Light - Soodsaim hind Eestis!
EMT Internet S - 5,99
Tele2 Internet arvutis Small - 5,93
|
Vahepeal oli Mint Light kuumakse 5,94€, aga ei imesta, kui nad teeksid Sulle pakkumise 5,92€ peale.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
15.07.2011 12:24:21
|
|
|
Seda väikest on vist nii massiliselt ostetud, et ma tühistan elisa lepingu ära - 5 mega paketiga saan vaid 1mega kätte. Lisaks Elisa kavalpea katab osasid leviauke linnas 900 võrguga 2100 asemel
Isegi, kui levi on, siis kiirust pole kuna on ülekoormus
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AKE
HV kasutaja
liitunud: 02.04.2009
|
15.07.2011 12:39:00
|
|
|
| Kas keegi teeks puust ja punaselt selgeks, millisest menüükäsklusest (eestikeelne Vodafone Mobile tarkvara) käib netipulga lukustamne 3,5g-sse. Mul vanasti oli mingi muu soft, mis vist EMTi pulgaga kaasas käs, kus sai valida 3,5G only ja kogu jutt. Vodafone softil on menüüvalikus eraldi Lukusta aga ühtegi võrgulukstust nagu valida pole. Mul pendeldab maal pulk aegajalt edgesse, paneks ta kinni, kuhu vaja. Muidu kahe pulgaga 3,5g on täiesti piisav olnud tavatoiminguteks.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
15.07.2011 13:58:00
|
|
|
3,5G-sse ei lukusta mitte ükski Dial-Up tarkvara, nad lukustavad selle modemi ikkagi 3G-sse. Ja niikaua, kuni ISP-d oma laiskusest üle ei saa ja 3,5G lukustamise-skripti valmis ei kirjuta, niikaua tuleb ühendust jõuga ikka ise 3,5G-s hoida.
- mingi pidev pingimine, juhul kui see töötab
- või siis mingi pidev interneti-tegevus üle HTTP vms.
Ja kipun arvama, et kui moodi läheb 3,75G, et ka siis on asi vanaviisi, kus ISP-d lukustavad modemeid 3G-sse ja ummistavad sellega omi 3G-võrke.
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
15.07.2011 14:10:49
|
|
|
Mis jura sa ajad? Modem valib ju kõige kiirema võrgu.
Sinu loogika toimib vaid väga kehva ühenduse korral, kus on oht üldse edge võrku kukkuda.
Muidugi elisa võrk on uimasem, kui tele2 nii et su ristiretk Elisa võrgus isegi pädeb natuke. Koormusega kohas ping ikka parajalt kehv.
Samas ära seda loogikat kõikjale laienda... Tele2 puhul on see paras kägu.
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mkj2006
HV kasutaja
liitunud: 23.02.2006
|
15.07.2011 22:44:42
|
|
|
Ei ole ma ei kade ega mossis, lihtsalt su lõputu uhkustamine viskas rihma üle lõpuks. Kohati tundub, et sa ei anna endale aru mida kirjutad.
Teemasse: tugijaam lihtsalt "maas", enne toimetas väga hästi. Poolteist nädalat pole tagasisidet Elisa poolt olnud. Ootame veidi veel, siis hakkan vaatama mis edasi teen. Vaja maal see asi toimima saada lõpuks.
| tahanteada kirjutas: |
mkj2006: Mossitamise ja kadetsemise asemel võiksid hoopis mõne kaugemal asuva, võimsama, kiirema masti "kinni püüda" ja selles asuvat 3,5G netti kasutada.
Päris tõsiselt muide, sest mingi ekstra-lähedal asuvat masti võid kaua-kaua oodata, enne kui üldse tuleb või ei tule üleüldse.
---------------------------------------
Ja et projekteerimised, ehitamised, monitoorimised lihtsamalt läheks, siis ette ka väike "legend":
1. 3,5G (HSPA) võrk kindlasti, mitte 3G (WCDMA) võrk.
2. Signaalitugevus kindlasti vähemalt -90dB, veel parem kui saab kätte -70dB.
NB! Alla 100/110dB võivad ühendused mitte püsida, s.t. modem / ruuter võivad selle taseme peal ise ühendusi "maha loopida". |
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ewur
HV veteran

liitunud: 17.02.2004
|
15.07.2011 23:09:07
|
|
|
| Magic kirjutas: |
Mis jura sa ajad? Modem valib ju kõige kiirema võrgu.
Sinu loogika toimib vaid väga kehva ühenduse korral, kus on oht üldse edge võrku kukkuda.
Muidugi elisa võrk on uimasem, kui tele2 nii et su ristiretk Elisa võrgus isegi pädeb natuke. Koormusega kohas ping ikka parajalt kehv.
Samas ära seda loogikat kõikjale laienda... Tele2 puhul on see paras kägu. |
Tegelikult ka normaalse ühenduse korral, endal oli mast umbes 330 meetrit "otselennult" Nõmmel ja signaalitugevus kõikus -60db kuni -65db ning 3-4 sekise "idle" puhul viskas alati aeglasemasse 3G-sse, täpselt nagu tahanteada kirjutab. Tema poolt tuleb ka norm juttu, pole mõtet teda kõiges maha teha. Ja see teema siin on Elisa kohta...
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
15.07.2011 23:18:12
|
|
|
Jah aga lõppkiirust see ei takista reeglina. Lisaks see sunnitud 2100 kasutamine pole mõttekas, kui osa auke kaetakse ka linnas 900 võrguga.
See trall fikseerimise osas on jama kuna idle seisust läheb HSPA võrku ka Elisa lõpuks - jah aeglasemalt ja imeliku pingiga, aga mõne aja möödudes toimib asi ilusti.
Ega kui koormus suur või levi kehv pole kiirust nagunii - testisin enda ruuteriga Elisat ja vähemalt mina mingit võitu ei saanud.
Ja oletame, et 2100 võrk kukub maha - siis nett maas, kuigi saaks kattuvat 900 kasutada... no milleks teha elu keeruliseks
Elisa klienditeenindaja lasi programmi kokku kui palusin näidata mulle 900/2100 kaarti
--------------------------------
Tele2 võrgus reaktsioon kusagil 100ms ja oled kõige kiiremas võrgus
Speedtest moblaga vähe aeglasem, aga lõppkiirus pea sama.
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
15.07.2011 23:26:56
|
|
|
Järgnevalt siis üks Monitoorimisprogramm neile, kellel on vaja täpsemalt suunamisi kaugemal asuvatele mastidele või kellel on vaja kätte vaja saada suuremat signaalitugevust.
PS: Uurisin mitmeid monitoorimisprogramme, kuid see järgmine peaks olema piisavalt lihtsalt käsitletav ja samuti sai seesama programm ka üksjagu kiita internetis.
--------------------------------
Programm: MDMA - a Mobile Data Monitoring Application
Ja link temale: http://www.nerve.org.za/mdma/
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tipp
HV kasutaja

liitunud: 25.02.2007
|
16.07.2011 15:13:47
|
|
|
| Tipp kirjutas: |
| Tipp kirjutas: |
Tervist.
Hetkel on käes üks vana läppar (peal on XP) ja Elisast ostetud Huawei E1752 netipulk. Probleem selles, et ühendan ilusti ära m-internetti, aga mingi aja pärast viskab op süsteem veateate, et "generic host process for win32 services ..." ning internet on kadunud. Natukene googeldasin ja tõmbasin mingisuguse XP update'i ka peale, aga see praegu ei aidanud. Hetkel aitab ainult restart.
Kas kellelgi on sarnane probleem esinenud? |
Googlest leiab päris palju infot selle kohta, XP enda kala, hetkel polnud aega probleemiga tegeleda, aga tõmbasin SP3 alla ning lasen selle mingi hetk peale, eks siis näeb, kas ka aitas. |
Teadmiseks neile, kellel sama probleem tulevikus esineb, et lasin SP3 peale (http://www.microsoft.com/download/en/details.aspx?id=24) ja hetkel pole seda interneti katkestust enam esinenud.
viimati muutis Tipp 20.07.2011 13:52:52, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
surender007
HV kasutaja

liitunud: 13.09.2002
|
16.07.2011 17:55:41
|
|
|
| Magic, sul on mingi programm, mis näitab 900/2100 võrku või ajad lihtsalt udu?
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
16.07.2011 19:06:33
|
|
|
| surender007 kirjutas: |
| Magic, sul on mingi programm, mis näitab 900/2100 võrku või ajad lihtsalt udu? |
Ikka udu, sest ka mina arvasin, et Elisa kasutab linnas vaid 2100 ehk suurema läbilaskega võrku
Loe jutt korralikult läbi ja saad aimu, et inff pärineb Elisa töötajatelt...
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
16.07.2011 20:24:01
|
|
|
Edit: Kunagi kusagil eespool oli paari sõnaga juttu uue ajastu malli modemitest, mis oskavad HSPA+ võrkudes topelt-kiirust kasutada.
Ja nüüd siis vahelduseks kah link sellisele modemile, mis tänu topelt-kiirusele on kuni 42 megabitti Download-kiirusega.
Huawei E372
http://www.huaweidevice.com/worldwide/productFeatures.do?pinfoId=2940&directoryId=5008&treeId=582&tab=0
-----------------------------------
PS: Arvutuslikult siis HSPA+ võrgus reaalne kiirus siis a 28 megabitti ja HSPA++ võrgus siis 42 megabitti. Iseasi muidugi, kuidas Eesti ISP-d HSPA+ võrku arendavad või ehk hakkavad kunagi juhtumisi hoopis HSPA++ võrku ehitama.
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vana_urr
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.06.2007
|
17.07.2011 09:55:43
|
|
|
| tahanteada kirjutas: |
Edit: Kunagi kusagil eespool oli paari sõnaga juttu uue ajastu malli modemitest, mis oskavad HSPA+ võrkudes topelt-kiirust kasutada.
Ja nüüd siis vahelduseks kah link sellisele modemile, mis tänu topelt-kiirusele on kuni 42 megabitti Download-kiirusega.
Huawei E372
http://www.huaweidevice.com/worldwide/productFeatures.do?pinfoId=2940&directoryId=5008&treeId=582&tab=0
-----------------------------------
PS: Arvutuslikult siis HSPA+ võrgus reaalne kiirus siis a 28 megabitti ja HSPA++ võrgus siis 42 megabitti. Iseasi muidugi, kuidas Eesti ISP-d HSPA+ võrku arendavad või ehk hakkavad kunagi juhtumisi hoopis HSPA++ võrku ehitama.  |
Ja kui sa loeks uudiseid õigel ajal, siis sa näeks ka et selliseid modemeid kasutati eestis juba aasta alguses...
https://www.emt.ee/web/www/uudised/-/uudis/2646314
|
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
17.07.2011 11:39:33
|
|
|
Edit: Eelmisele väiksele, Kuni 42 megabitt-kiirusega Modemi kohta võib veel juurde sahistada seda, et kui hästi läheb, siis võib varsti ka kuulda juba Kuni 80 megabitt-kiirusega Modemi turuletoomisest.
Ja mis Elisasse puutub, siis millegipärast julgen prognoosida, et just Elisa on see, kes tuleb välja teadetega HSPA++ võrgu ehitamisest ja et tema HSPA++ võrgus oskavad uued, moodsad HSPA-modemid siis topelt-kiirust täismahus ära kasutada ja et saab tarbida USB-modemit täiskiirusel.
Eks nüüd saavad konkurendid selle peale omakorda jalad kõhu alt välja võtta ja hoopis ise olla esimesed...
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
17.07.2011 12:27:27
|
|
|
võrguressurssi ei jätku ka praegustele modemitele, mis HSPA+++++++ me räägime?
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
17.07.2011 13:52:45
|
|
|
| Hiid kirjutas: |
| võrguressurssi ei jätku ka praegustele modemitele, mis HSPA+++++++ me räägime? |
Niipalju, kui ma 6 päeva Elisa klient olin pettusin ikka täiega. Kahes kattuvas mastis on tele2 ja EMT puhul 2100 sagedus, elisal seal 900.
See 900 teema seletas ka miks -54dB ühendusega sain vaid 1-1,4mega kiiruseks. Elisa ilmselgelt üritab katta selle 900 võrguga linnas auke, kus tegelikult oleks vaja ikka paigaldada 2 2100 masti - leviaugu saab ta ju kaetud, aga neti kiirust pole.
-------------
Arvestades paljudel juba mingi netis tiksuv nutimobla, mis andmeid syncib siis tundub, et asjad lähevad 900 võrgus veel nutusemaks.
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vana_urr
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.06.2007
|
18.07.2011 15:42:51
|
|
|
| tahanteada kirjutas: |
Edit: Eelmisele väiksele, Kuni 42 megabitt-kiirusega Modemi kohta võib veel juurde sahistada seda, et kui hästi läheb, siis võib varsti ka kuulda juba Kuni 80 megabitt-kiirusega Modemi turuletoomisest.
Ja mis Elisasse puutub, siis millegipärast julgen prognoosida, et just Elisa on see, kes tuleb välja teadetega HSPA++ võrgu ehitamisest ja et tema HSPA++ võrgus oskavad uued, moodsad HSPA-modemid siis topelt-kiirust täismahus ära kasutada ja et saab tarbida USB-modemit täiskiirusel.
Eks nüüd saavad konkurendid selle peale omakorda jalad kõhu alt välja võtta ja hoopis ise olla esimesed...  |
Kas sa ka tead, kui kaugel jaamast see suur kiirus siis tuleks, ninatark?
ning mis investeeringuid see eeldaks?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
18.07.2011 16:59:59
|
|
|
Ega midagi pole teha - ajaga tasub kaasas käia ning hoida pöidlaid, et kõikvõimalikud uued uuendused kah Eestimaal olevate ISP-de poolt võimalikult siva ära tehakse, mitte ei jääda vahtima "kiviaegsete" ühenduste otsa a la "me oleme laisad, las teised teevad, meie laiskleme".
Ja seda võib veel lisada Mobiilinterneti-kiiruste fännidele, et on olnud isegi selliseid sahinaid, nagu Kuni 160 megabitti kiirusega modemite tulekust. Kui arvestada, kui kiiresti on jõutud kiirusest Kuni 3,6 mega kiiruseni Kuni 42 mega, siis samas tempos jätkates võivad sellised 160-320 megabitti kiirusega modemid täiesti reaalseks tooteks osutuda. Ja seda siis 3G-3,5G-3,75G-3,9G lahenduste peal.
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
18.07.2011 17:44:15
|
|
|
kiire küsimus, mis on Mint Medium ja Strong paketide üleslaadimise kiirused?
Elisa ei avalda!
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
18.07.2011 18:20:53
|
|
|
Edit: Niipalju lühidalt lisaks, et ega "paralleel-kanalite kasutustehnoloogias" pole ju midagi uut ja seda arendatakse edasi ka isegi GPRS-i ja EDGE puhul. Nii, et kui GPRS-i korral on sellega ülempiir kuni 110 kilobitti, EDGE korral oli see vist mingi 480 kilobitti jne, järjest ülespoole, 3G-3,5G-3,75G ja 3,9G-ga lõpetades.
Ja tavakasutajatel on selline arendus vägagi meeltmööda, kuna sobiva modemi korral oskab seesama modem ise topelt-kiirust kasutada, ilma et tavakasutaja peaks oma olemasolevat modemit minema viskama ja hakkama ostma utoopiliste hindadega 4G modemit
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Erik_Est
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.08.2005
|
18.07.2011 18:25:45
|
|
|
| Mul on läpaka jaoks olemas ka mint. Kui avan lehte siis esimese lehe teeb lahti aga kui nüüd klikata seal lehel asuvale lingile siis näitab et netti pole ja lingi avab alles pärast refreshile vajutamist. Milles kala? 3G levi näitab paar pulka.
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LongHorn
HV kasutaja

liitunud: 29.11.2004
|
18.07.2011 19:24:16
|
|
|
| DVDRW, tõepoolest, nende kodulehelt ei saa varsti mitte midagi kätte... Mingi vana tabeli ma leidsin nende pakettide kohta: siin
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scuall
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.02.2007
|
18.07.2011 23:04:42
|
|
|
Järvakandi. Mint Light
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vana_urr
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.06.2007
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
19.07.2011 18:06:36
|
|
|
| Dijital kirjutas: |
| Kusjuures täna jäi omalegi see reklaam lehes silma. |
Amet: Elisa teeb seda juba teist korda Pole halba reklaami...
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RCC
HV Guru

liitunud: 03.12.2003
|
19.07.2011 19:34:22
|
|
|
| tahanteada kirjutas: |
Ega midagi pole teha - ajaga tasub kaasas käia ning hoida pöidlaid, et kõikvõimalikud uued uuendused eised teevad, meie laiskleme"[/i]. . |
need kes ajaga kaasas käivad ei kasuta juttu stiilis AT ja T käsklused, modem, viskab maha, suundantenn, leviaugud, pööra sinna, aga ma ju ütlesin jne. ajaga kaasas käijatel on nurgas 10 gigane switch ja nemad torkavad niipalju cat6e -d palju parajasti vaja on.
_________________ Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti |
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
react
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.10.2003
|
19.07.2011 21:30:16
|
|
|
Kas ma olen ainuke kellel on Tartus light paketiga probleeme? Kunagi ammu oli taskuwifi ruuteriga see sama light pakett - mingi hetk lihtsalt loob kinni. Midagi ei toimu, levi nagu oleks aga lehti ära ei lae. Võtsin nüüd uuesti ipadi jaoks ja sama pull. Istusin prisma parklas ja no ei laadinud lehti korralikult ära, jagasin siis telefonist EMT 3mbit ühendust ja hoopis teine teema.
Huvitav kas EMT 1,5mbit oleks etem kui see Elisa väidetavalt kiirem light pakett. Hinnavahe mingi 7 senti vaid. Ainult kiiruse vahe on. Jube tüütu ikka vahepeal, ootad nagu loll laadimist.
Lisaks panin tähele et küllalt tihti vaheldub edge ja 3G vahel.
Vahepeal töötab normaalselt samas.
|
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|