Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung I9100 Galaxy S II märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 18, 19, 20 ... 141, 142, 143  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2011 17:25:47 vasta tsitaadiga

... kui on pandud uus ROM värskelt peale ongi vaja vähemalt 1 korra täiesti täis ja täiesti tühjaks laadimist ehk nö. aku kalibreerimist, et süsteem aku võimetest õige pildi saaks ja õigeid numbreid näitama hakkakas ...
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2011 17:41:45 vasta tsitaadiga

Panin juice defender ultimate peale ja 1.5 päev tõsist kasutamist ning 60% on alles, heledus põhjas, wifi sees...ennem oleks selle aja peale juba laadima pannud, prose hz kallale ei läinud, aga wifi-data automaatne välja lülitus, kui ei kasuta sai peale pandud.
_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Qwebar
HV vaatleja

liitunud: 18.05.2011




sõnum 18.07.2011 17:50:02 vasta tsitaadiga

ega keegi ei tea kust ma saaks enda sgs 2 tõmmata STOCK ROM i , kuna mu hetkene rom (lite ning ) üldse ei meeldi , ei taha teha un rooti
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tsarenze
HV vaatleja
tsarenze

liitunud: 30.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2011 18:32:24 vasta tsitaadiga

Eile päeval hakkas telefon esimest korda tõrkuma. Mingist suvalisest hetkest otsustas, et lõpetab mikri töö ja kui hetkel kellegagi rääkida tahan, pean sõna-otseses mõttes karjuma. Aga kui lülitada valjuhääldi peale on kõik jälle normis. Samuti on olemas hääl videoklippe filmides. Kas peaks hakkama muretsema asetelefoni, niikauaks kuni see garantiis on või on võimalik, et see probleem tarkvaraline, mitte riistvaraline?
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madfury
HV veteran
madfury

liitunud: 05.09.2004




sõnum 18.07.2011 19:09:44 vasta tsitaadiga

Qwebar, XDAs SGSII alamfoorumis on täiesti olemas stock romid. Täpset linki anda ei saa, sest foorum ägab kasutajate alla ja ma saan 404 või 504 erroreid.
_________________
Avatar by Flacko
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Qwebar
HV vaatleja

liitunud: 18.05.2011




sõnum 18.07.2011 19:33:05 vasta tsitaadiga

ikka kohe üldse ei õnnestu seda teemat leida kust saaks stock ROM i , abi oleks teretulnud . aga kas ma panen stock ROM i samamoodi peale nagu muidu ROM me pannakse ?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2011 20:10:37 vasta tsitaadiga

Qwebar kirjutas:
ikka kohe <b>ül<font color=red>d</font>se</b> ei õnnestu seda teemat leida kust saaks stock ROM i , abi oleks teretulnud . aga kas ma panen stock ROM i samamoodi peale nagu muidu ROM me pannakse ?

aga palun
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1075278

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Qwebar
HV vaatleja

liitunud: 18.05.2011




sõnum 18.07.2011 21:06:55 vasta tsitaadiga

kas ma vaatan sisi oma põhiriba (eestikeelne telefon ) versiooni järgi milline tarkvara on õige ja siis panen odin-iga selle samamoodi peale nagu rom i et valin PDA ja sealt siis selle tarkvara ?? suur aitäh et aitate !
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivar80
HV kasutaja
ivar80

liitunud: 25.10.2004




sõnum 18.07.2011 23:31:10 vasta tsitaadiga

Avastasin, et olen osad videod salvestanud pahupidi, ehk siis jalad taeva poole. Telefonis mängivad kõik õigesti aga kui kusagile arvutisse või telekasse ümber kopida, siis on jama majas. Paar tundi netis tuustimist ei andnud hetkel tulemust. Otsisin mingit lihtsat tarkvara, mis full HD videole (MP4) teeks ilma formaati muutmata "180 rotate". Teab keegi soovitada midagi?
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nevermind
HV Guru
nevermind

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2011 08:57:59 vasta tsitaadiga

Qwebar kirjutas:
kas ma vaatan sisi oma põhiriba (eestikeelne telefon ) versiooni järgi milline tarkvara on õige ja siis panen odin-iga selle samamoodi peale nagu rom i et valin PDA ja sealt siis selle tarkvara ?? suur aitäh et aitate !
võid ka uuema "stock" ROM-i panna
see 2.3.4 täiesti töötas
vähemalt minul tuli Odinis 3 asja välja valida (lisaks neile linnukestele)
Igatahes on õpetused olemas, kui natuke otsida.

_________________
AHV ei tea, mis AHV teeb
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NeroEST
Kreisi kasutaja
NeroEST

liitunud: 11.11.2007




sõnum 19.07.2011 09:50:39 vasta tsitaadiga

tsitaat:
They found with 20 hours – ten of which were used to play with the phone – there was still 15 percent battery life left.

Allikas: link

Ma saan aru, et mängu taga peaks sellisel juhul olema 50% ?

Kirjeldan aku kasutust ja soovin teada, kas see on normaalne?
Spoiler Spoiler Spoiler

Kas see on rohkem telefoni suure ekraani tõttu tingitud "design flaw", et aku kaob ka siis kui telefoni võimalused on kõik välja lülitatud.
Et siis kui tahaksin telefoni kasutada nii nagu seda on ette nähtud ja ka võimalusi kasutada, mida telefon pakub ja päikese käes ka näha, mis ekraanil pesitseb, kestab aku 2-4h ja peab hakkama uuesti laadima? Enne kui ma ei olnud telefonil mitte ühtegi seadistust näppinud, tõmbas peale full laadimist 1 tund drag racingut mängides aku 100lt 35% peale.

Desire S hoiab paremini akut? Sõber laadis öösel telefoni, lõuna ajal oli telefonil aku endiselt 100%. Vaatas seal korra netti ja drag racingut ( ca 5min) ja aku oli ikka 100% icon_eek.gif
Samsung galaxy s-2 kaotab 1% akut niisama seistes, desire S ei kaota 1% akut isegi mitte kasutades.

Telefon on EMT'st ostetud ja sellises seisundis nagu ta karbist välja tuli, ainult võimalused, mida telefon pakub, et olla teistest parem telefon, on kõik maha keeratud, et aku päeva vastu peaks.


Edit: leidsin ühe teema, kus küsitakse galaxy battery life kohta ja ühe tüübi tulemus on WTF?
wtf mismoodi
Ja poll on siin.

Teemat edasi lugedes väidavad, et rooting ja titanium oleks lahendus?

_________________
Winter is coming...
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nevermind
HV Guru
nevermind

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2011 10:44:00 vasta tsitaadiga

NeroEST, loe seda sama teemat alates uue Androidi versiooni väljatulekust.
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=6546678#6546678
AOS bug on väidetavalt selle versiooniga parandatud (Android OS Battery drain)

Paljudel on peale versiooni värskendust aku kasutus paremaks läinud, vähestel kohe ei läinud (mina näiteks) aga aitas aku täielik tühjendamine.
Omast kogemusest ütlen, et need vidinate peale ja maha keeramised ei olnud nii olulised toimega, kui Androidi upgrade.

Varasem elu käis sellises rütmis - hommikul telefon laadimisest maha, päevaga kulus 75% akut (= umbes 25% alles), õhtul laps mängis natuke vihaseid linnukesi kuni tel hädaldama hakkas ning siis laadima.
Isegi Juice defenderi kasutamine ja igasuguse aktiivsuse keelamine selle abil + väga paljude appide külmutamine ei andnud märgatavaid tulemusi.

Nüüd käib nii: hommikul laadimisest maha, õhtuks 80% akut alles, laps peab enne magama minema, kui tel aku kohta hädaldama jõuab hakata. Ilma lapse "abita" pidas vastu 2 päeva ning oleks 3-da ka pidanud.
Praeguse seisuga ei ole midagi spetsiaalselt aku kasutuse parendamiseks installeeritud. Telefon toimib info vahetajana, nagu peab - st. email vahetus 1h, ilmajaam 3h, MSN onlines.
Ainult Skypet ei pannud, sest see mõjutas aku kasutust liiga suures mahus.

Mul on küll Lightening ROM peal aga usun, et originaal 2.3.4 ei ole kehvem...

_________________
AHV ei tea, mis AHV teeb
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NeroEST
Kreisi kasutaja
NeroEST

liitunud: 11.11.2007




sõnum 19.07.2011 11:06:40 vasta tsitaadiga

Tänud vastuse eest, nevermind!

Ma saan aru, et lahendus on 2.3.3est vabanemine?

Leidsin sellise õpetuse: link

Toiminguid peaks nii tegema, et garantii ei kaoks ja telefon ikka edasi töötaks, tegemist siiski EMT lukus oleva jubinaga.

Et kas ülavoleva õpetuse järgi toimida on safe?icon_smile.gif
Tänud!

_________________
Winter is coming...


viimati muutis NeroEST 19.07.2011 13:22:44, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nevermind
HV Guru
nevermind

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2011 11:56:30 vasta tsitaadiga

Õpetus tundus üpriski sama sellega, kuidas mina seda tegin - seega asi toimib ja on üldjuhul safe.

Kui mõtled safe garantii mõttes, siis hüümärki bootimisel see ei tekita ning ilmselt ei oska garantii tegelane versiooni muutust isegi kontrollida.
Aga omal käel flashimise ajal telliseks muutumine ei käi garantii alla!
Huvitav, kas siis käib, kui sama asja ametlikult Kies-iga teha?

backup-i tuleb tõsiselt võtta - eriti kahju oleks kadunud kontaktidest!
Ma lasin lisaks Google kontole veel Outlookiga ka ära sünkida.

_________________
AHV ei tea, mis AHV teeb
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
juuser
Aeg Maha 2a

liitunud: 04.12.2002




sõnum 19.07.2011 12:33:39 vasta tsitaadiga

Garantii jääb vast ikka püsima ainult siis kui ametliku upgrade'i üle KIES'i teed, odiniga flashides vaevalt.

Kui telefon päris peeti ei ole läinud, siis on muidugi võimalik enne garantiisse viimist originaalsoft peale lasta ja flashimise counter spets jig'iga ära nullida.

Soovitan peale lasta XDA-foorumist Infusion 2.0 ROM, mis 2.3.4 baasil. Väga ilus AOSP look ja kõik üleliigne kräpp maha kooritud. Teatud asjad nagu Software Update, Maps jms võib lisaks veel Titanium Backup'iga freezida. Panin ka JuiceDefenderi peale ja aku kestab ikka väga hästi, ca 3 päeva. Kasutus kümmekond paari-kolmeminutilist kõnet päevas, natuke veebi, natuke tetrist, kalendri ja meilide sync kord tunnis + veel nipet-näpet

Lisaks ka mõned screenshotid...

Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler


NeroEST kirjutas:
Tänud vastuse eest, nevermind!

Ma saan aru, et lahendus on 2.3.3est vabanemine?

Leidsin sellise õpetuse: link

Toiminguid peaks nii tegema, et garantii ei kaoks ja telefon ikka edasi töötaks, tegemist siiski EMT lukus olema jubinaga.

Et kas ülavoleva õpetuse järgi toimida on safe?icon_smile.gif
Tänud!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nevermind
HV Guru
nevermind

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2011 13:34:27 vasta tsitaadiga

Mulle tundub, et märkimisväärset vahet pole, kui mul köik maha keeramata ning "kestab u. 3 päeva" aga juuseril palju maha keeratud ning "kestab ca 3 päeva"

Kas keegi viitsiks miski asise testi teha, et palju tegelikult maha keeramine akut mõjutab?

Muidugi mujale maailma vaadates kestis nende aku 3 päeva enne viimast upgrade - nüüd juba saadakse ketvamaid aegu.

_________________
AHV ei tea, mis AHV teeb
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nevermind
HV Guru
nevermind

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2011 13:45:20 vasta tsitaadiga

tahtsin kontaktile sünnipäeva lisada ning sattusin koheselt bugi otsa!

nimelt juuni ja juuli mõlemad on 3-e tähelise tunnusega "Juu"
valides sealt juuli e. teist korda "Juu", spikker näitab 07 aga salvestamisel paneb ikkagi 06 e. juuni

_________________
AHV ei tea, mis AHV teeb
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valtsweb
HV kasutaja

liitunud: 11.06.2002




sõnum 19.07.2011 15:56:08 vasta tsitaadiga

No jah .. Panin mingi widgetswitch asja peale, et saaks sellised valikud nagu HTC (screenidelt saaks wifi ja mobiilset interneti sisse ja välja lülitada).
Vaatasin et asi ei funka ja lasin programmi maha. Nüüd ei toimi üldse enam apn.. jube mõnus

EDIT. Need programmid mida proovisin keerasid lihtsalt EMT apn seaded paigast icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
juuser
Aeg Maha 2a

liitunud: 04.12.2002




sõnum 19.07.2011 16:16:32 vasta tsitaadiga

Soovitan SwitchPro widget'it. Toimib ideaalselt ja väga palju seadistamisvõimalusi. Igal juhul APN-i seadeid see ei torgi.


Valtsweb kirjutas:
No jah .. Panin mingi widgetswitch asja peale, et saaks sellised valikud nagu HTC (screenidelt saaks wifi ja mobiilset interneti sisse ja välja lülitada).
Vaatasin et asi ei funka ja lasin programmi maha. Nüüd ei toimi üldse enam apn.. jube mõnus

EDIT. Need programmid mida proovisin keerasid lihtsalt EMT apn seaded paigast icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Qwebar
HV vaatleja

liitunud: 18.05.2011




sõnum 19.07.2011 16:45:18 vasta tsitaadiga

nevermind kirjutas:
Qwebar kirjutas:
kas ma vaatan sisi oma põhiriba (eestikeelne telefon ) versiooni järgi milline tarkvara on õige ja siis panen odin-iga selle samamoodi peale nagu rom i et valin PDA ja sealt siis selle tarkvara ?? suur aitäh et aitate !
võid ka uuema "stock" ROM-i panna
see 2.3.4 täiesti töötas
vähemalt minul tuli Odinis 3 asja välja valida (lisaks neile linnukestele)
Igatahes on õpetused olemas, kui natuke otsida.


milline sealt muidu see õige versioon on , mai saa enam aru milline on õige , ei taha väga oma telefoni ka ära rikkuda .
aga kas muidu lite ning ROM iga kaobki stock android browser ära ? et kas seda tagasi ei saa kuna olen sellega juba harjunud.
tänud vastamise ja abi eest.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2011 19:08:53 vasta tsitaadiga

no peale 2 päeva pingelist ahju ehitamist sain kinnitust, et aku suurim söödik on yle 3G nett( vähemal määral 2g)
ennem kui ikka ca 2-3 päevas netis istusin, siis kella 4-ks oli asi suht finito icon_rolleyes.gif

nüüd (eile hommikul kell 7.26 laadija eemaldatud) juba 36h järjest ja aku 44%, sellist head asja pole ma veel näinud icon_razz.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nevermind
HV Guru
nevermind

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2011 22:16:23 vasta tsitaadiga

Qwebar, vaata NeroEST posti, seal link olemas ning lingi all samm-sammult stocki flashimise õpetus
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=6559678#6559678

Edit: nüüd tuleks muidugi XXKG2 stocki otsida (NB! tegelikult on need lekkinud või lekitatud beetad)

Lite'ningil kadus stock browser alguses ära aga see pandi järgmise patchiga tagasi.

Samas vaatan, et nüüd lausa 3.0 välja - ma kasutan veel 2.2
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1095274

_________________
AHV ei tea, mis AHV teeb
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xenover
HV kasutaja
xenover

liitunud: 09.12.2008




sõnum 20.07.2011 18:45:06 vasta tsitaadiga

Elion ja EMT langetasid hinna € 549 peale
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
in-sane
HV kasutaja
in-sane

liitunud: 18.03.2006




sõnum 21.07.2011 18:55:35 vasta tsitaadiga

Oi seda "Rõõmu". Sain sii täna EMT-st teada miks mu telefon segast pani.
Nimelt on väidetav vedelikukahjustus kuigi telefon pole väga niisketes oludes taskus olnud ning rahataskut tuleb kergendada 240€ võrra. icon_sad.gif
Siit loo moraal pange kõik enda galaxytele kondoomid vms ümber, tuleb odavam.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
waux
HV Guru
waux

liitunud: 01.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2011 19:03:30 vasta tsitaadiga

in-sane, huvitav, kas nad seda vedelikukahjustust tõestavad ka?
Mul koguaeg suvel kuppel higine, ning kui telefoniga räägin, eks siis läbi kuulari ava võib nii paljugi sisse imenduda.
ja ongi garantii läbi?
Kommentaarid: 611 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 505
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
in-sane
HV kasutaja
in-sane

liitunud: 18.03.2006




sõnum 21.07.2011 19:07:37 vasta tsitaadiga

tsitaat:

in-sane, huvitav, kas nad seda vedelikukahjustust tõestavad ka?
Mul koguaeg suvel kuppel higine, ning kui telefoniga räägin, eks siis läbi kuulari ava võib nii paljugi sisse imenduda.
ja ongi garantii läbi?

Asi selles et garantii tüübid pole helistanud veel aga käisin esinduses uurimas et kus maal asi on ja siis luges kuskilt välja et küsimus kliendile kas tahab üldse parandada või mitte. Aga garantiiga on kogu lugu kahjuks jah nagu ma täna aru sain. Mida seal ikka onudega vaielda.
Eks homme helistavad garantii tüübid ka eks näis mis kostavad.
Murelikuks teeb mind see kas siis panevad uue kuulari ja aku jms ka. Kuigi telefon ju käima läks ja rääkida sai. Kes teab mis järelnähud muidu tekivad.
Kindlamalt maksaks ma siis kui ma oksüdeerunud elemente näeks telefoni sees icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2011 19:18:48 vasta tsitaadiga

in-sane, 99% võimalus, et sulle tahetakse kotti pähe tõmmata ! Ära ole nõus ja nõua erapooletut ekspertiisi või muidu lähed joonelt tarbijakaitsesse. Juhul, kui ostust on möödas vähem, kui 6 kuud, siis nad peavad seda tegema oma kulu ja kirjadega icon_idea.gif
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
in-sane
HV kasutaja
in-sane

liitunud: 18.03.2006




sõnum 21.07.2011 19:20:19 vasta tsitaadiga

tsitaat:

in-sane, 99% võimalus, et sulle tahetakse kotti pähe tõmmata ! Ära ole nõus ja nõua erapooletut ekspertiisi või muidu lähed joonelt tarbijakaitsesse. Juhul, kui ostust on möödas vähem, kui 6 kuud, siis nad peavad seda tegema oma kulu ja kirjadega icon_idea.gif

Ostust on möödas 1.5 kuud umbes.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2011 19:21:12 vasta tsitaadiga

... siis kindlasti nõua ekspertiisi, see on sulle seadusega antud õigus, neil pole midagi kobiseda sest kuni 6 kuuni on nende asi vea põhjust tõestada, edasi pead juba hakkama ise sebima ...
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
in-sane
HV kasutaja
in-sane

liitunud: 18.03.2006




sõnum 21.07.2011 19:34:52 vasta tsitaadiga

tsitaat:

... siis kindlasti nõua ekspertiisi, see on sulle seadusega antud õigus, neil pole midagi kobiseda sest kuni 6 kuuni on nende asi vea põhjust tõestada, edasi pead juba hakkama ise sebima ...

Ma siis homme suhtlen nendega kui suvatsevad helistada. Annan neile 2 valikut kuna telefon on nutipaketiga võetud siis kas sõltumatu uuring või tarbjakaitse ning kui siis ka piiderdama peaksid siis ma usun et maksan ära leppetrahvi ning ülejäänud telefoni väärtuse ja võtan teise teenusepakkuja. Aga seda juhul kui peaksid midagi sokkima hakkama.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2011 20:01:34 vasta tsitaadiga

Nutune on sellistel puhkudel see, et ekspertiisi teeb harilikult sama asutus kes hooldust, kuna tegemist on tihti ainukese vastavat pädevust omava hooldusega.
Sellisel juhul tõmmatakse kott pähe nagunii.
Teenusepakkuja ei ole ju antud juhul süüdi, otsuse on teinud ikka tootja poolt volitataud hooldus, kuhu teenusepakkuja telefoni edasi saatis.

Kurb aga tõsi et vedelikukahjustuse jutt kipub telefonide remondifirmade tihti selliseks mugavaks standardvastuseks olema.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2011 21:14:39 vasta tsitaadiga

vortex kirjutas:
Nutune on sellistel puhkudel see, et ekspertiisi teeb harilikult sama asutus kes hooldust, kuna tegemist on tihti ainukese vastavat pädevust omava hooldusega.
Sellisel juhul tõmmatakse kott pähe nagunii.
Teenusepakkuja ei ole ju antud juhul süüdi, otsuse on teinud ikka tootja poolt volitataud hooldus, kuhu teenusepakkuja telefoni edasi saatis.

Kurb aga tõsi et vedelikukahjustuse jutt kipub telefonide remondifirmade tihti selliseks mugavaks standardvastuseks olema.

ok, kui samsa eesti saadab peese, siis anna tuttavale mobla ja tsekk kätte ja saada soome mõne töömehega thumbs_up.gif
30-6227 515
www.samsung.com/fi

samsungil rahvusvaheline garantii doh.gif
sellest peaks juba palju jutti olema siin foorumis

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2011 21:17:00 vasta tsitaadiga

jeesus188, arvad, et kui eestis on öeldud, et niiskusekahjustus, siis soomes nii ei arvata. Olen kindel ,et neil seal sigahea meel, et siin selline otsus ja vastavad samaga.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2011 21:36:13 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
jeesus188, arvad, et kui eestis on öeldud, et niiskusekahjustus, siis soomes nii ei arvata. Olen kindel ,et neil seal sigahea meel, et siin selline otsus ja vastavad samaga.


no kysida võiks nagu ikka, kui on kahjustus, siis kahjustus. Pole midagi teha
Aga nagu eestis tavaks, siis iga teine probleem on "niiskuskahjustus"
Keegi ei käse seda niiskust eemaldada soomes, seal eeldatavasti ikka helistavad ennem kui tagema hakkavad

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mustmantel
HV kasutaja

liitunud: 08.01.2009




sõnum 21.07.2011 22:29:20 vasta tsitaadiga

Kas keegi on leidnud mõne normaalse dialleri ? Mind hullult häirib et sama kontakti näidatakse miljon korda, kui ma ei eksi siis wm oli nii et tegid dialleri lahti ning mingile kontaktile klõpsates avanes logi. Kui ma suhtlen mingil põhjusel sama inimesega 20 korda edasi-tagasi pluss sõnumid ning õhtul tuleb vajadus hommikust numbrit logist otsida, siis scrolli nagu vigane.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2011 22:54:01 vasta tsitaadiga

no kui seal on ikka vedeliku jälgi näha, siis pole siin suurt midagi vaielda, kui tasuta saad ekspertiisi siis muidugi igaks petteks võib, aga vedeliku kahjustus on üks väheseid asju, mille puhul ei saa olla kakspidi mõistmist elektroonikas, kui ikka näha on, et oksüdeerunud, siis vedelik on selle ka põhjustanud aga alustuseks uuri parandaja poistelt, kas on tugevalt näha vee kahjustust, neil pole erilist põhjust valetamiseks
_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2011 23:05:15 vasta tsitaadiga

Touchpal Dialer näitab küll ainult viimast kõnet kontakti kohta dialeri aknas, logi aknas näitab eraldi valitud, vastatud ja vastamata kõned kontakti kohta, iga kõnetüübi taga vastav kordade arv, kirje peal klikkides avaneb detailne logi.

Paar kiiruga tehtuid koledat näidispilti ka:

http://dl.dropbox.com/u/1100423/etrayz/temp/screenshot_18.png
http://dl.dropbox.com/u/1100423/etrayz/temp/screenshot_19.png
http://dl.dropbox.com/u/1100423/etrayz/temp/screenshot_20.png



Mis veekahjustusse puutub, siis harilikult saadab teenindus soovi korral ka pildid kahjustuse olemusest.
Neid tuleb aga tavaliselt spetsiaalselt küsida.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2011 00:17:34 vasta tsitaadiga

wirx kirjutas:
no kui seal on ikka vedeliku jälgi näha, siis pole siin suurt midagi vaielda, kui tasuta saad ekspertiisi siis muidugi igaks petteks võib, aga vedeliku kahjustus on üks väheseid asju, mille puhul ei saa olla kakspidi mõistmist elektroonikas, kui ikka näha on, et oksüdeerunud, siis vedelik on selle ka põhjustanud aga alustuseks uuri parandaja poistelt, kas on tugevalt näha vee kahjustust, neil pole erilist põhjust valetamiseks


kui sa ise pole mobla lahti võtnud, siis sa vaevalt näed vee kahjustusi. sellest ka väljend, et eestis tavaks veekahjustused kirja panna. alles kellelgi oli kamm sellega, mitte just s2 foorumis, aga ikkagi (ei mäleta millises)

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2011 00:49:59 vasta tsitaadiga

arvad, et tehnikud on laisad ja riskivad oma töökohaga ning ei vaevu seadet lahti võtma ning kirjutavad garantiilise probleemi asemele veekahjustus?
_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2011 00:58:41 vasta tsitaadiga

wirx kirjutas:
arvad, et tehnikud on laisad ja riskivad oma töökohaga ning ei vaevu seadet lahti võtma ning kirjutavad garantiilise probleemi asemele veekahjustus?

eestis tõesti seda on juhtunud, seda küll 5-6 aastat tagasi minuga seoses, hetkel( aga kardan, et siiani see asi käib edasi) ytleme tuttavaga icon_rolleyes.gif

töö kaotus on neil vist nulli lähedane icon_lol.gif
vähemalt suhtumine neil selline

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zest
Kreisi kasutaja
zest

liitunud: 17.12.2007




sõnum 22.07.2011 06:24:44 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
wirx kirjutas:
arvad, et tehnikud on laisad ja riskivad oma töökohaga ning ei vaevu seadet lahti võtma ning kirjutavad garantiilise probleemi asemele veekahjustus?

eestis tõesti seda on juhtunud, seda küll 5-6 aastat tagasi minuga seoses, hetkel( aga kardan, et siiani see asi käib edasi) ytleme tuttavaga icon_rolleyes.gif

töö kaotus on neil vist nulli lähedane icon_lol.gif
vähemalt suhtumine neil selline


Mida on seda on.
Vähemalt paar aastad tagasi tahtsid ka mulle seda "veekahjustust" määrida Tele2s, saatsin p....e, tuttav leidis viga ja asi töötab siiamaani.

_________________
If Jesus had been killed twenty years ago, Catholic school children would be wearing little electric chairs around their necks instead of crosses.
Kommentaarid: 183 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valtsweb
HV kasutaja

liitunud: 11.06.2002




sõnum 22.07.2011 09:05:49 vasta tsitaadiga

Endalgi oli ühe telefoniga üks riistvaraline probleem (mingi vana siemens cx65 sajand tagasi icon_biggrin.gif). Käisin kolm korda garantiiremondis sama probleemiga, kaks esimest korda väideti et tehti asi korda, kuigi ei olnud korras ja kolmas kord lükati letti niiskuskahjustus icon_smile.gif.
Olen kuulnud et mingil ericssoni telefonil vms on aku all või küljes mingi indikaator lausa, mis näitab kas telefon on niiskust saanud või ei.

S2 teemast kah
Kas keegi oskab öelda kuidas saaks GO dialeriga selle HTC moodi kiirvaliku tööle täpitähtedega. Probleem siis selles, et kui mul kontakti perekonnanimi on Õpik või Ärni vms, siis nende nimesid sisse toksides ei anna vasteid.
Võib pakkuda ka mingit pädevamat dialeri.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2011 09:40:48 vasta tsitaadiga

Touchpal annab küll U+L vahutades vasteks ilusti Ülo
Ühtegi täpitähega algavat perekonnanime kontaktide hulgas mole, nii et seda proovida ei saa, küll aga leiab ilusti kui perekonnanime teine täht on täpitäht.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Roven
HV vaatleja

liitunud: 23.09.2009




sõnum 23.07.2011 13:40:14 vasta tsitaadiga

kuskil eestis silikoonümbrist ka antud telefonile müüakse?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mustmantel
HV kasutaja

liitunud: 08.01.2009




sõnum 23.07.2011 14:55:47 vasta tsitaadiga

Roven kirjutas:
kuskil eestis silikoonümbrist ka antud telefonile müüakse?


Mul ühteist varuks icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oliver112
HV veteran

liitunud: 13.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2011 13:20:36 vasta tsitaadiga

Keegi teab, kas seda Samsungi stiilis ekraanilukku on võimalik kuidagi muuta näiteks selliseks nagu tavalisel Androidil? Maru lihtsalt kipub taskus lukk maha tulema. Patterni/PINi ei taha ka kasutada.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
veixv
HV veteran
veixv

liitunud: 12.05.2006




sõnum 24.07.2011 14:52:11 vasta tsitaadiga

Olen ise ka Galaxy S2 kasutaja ning küsimus selline. Kas kellelgi on ka probleeme olnud noice cancellation -iga? Kui tahad seda maha võtta, tuleb seda iga kõne ajal eraldi teha aga ehk saaks ka jäädavalt selle maha võtta, kuna vastaspool kuuleb tihtipeale suurema tuule käes rääkides mind liiga vaikselt tänu sellele.
Kommentaarid: 378 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 351
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madfury
HV veteran
madfury

liitunud: 05.09.2004




sõnum 24.07.2011 22:17:57 vasta tsitaadiga

Oliver112, Widgetlocker (tasuline) või tasuta alternatiivid (nimeliselt ei mäleta, mul widgetlocker ostetud)

veixv, Ma ausalt ei teadnud, et noise cancellationi saab maha keerata...mis nupust see kõne ajal käib?

_________________
Avatar by Flacko
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
veixv
HV veteran
veixv

liitunud: 12.05.2006




sõnum 25.07.2011 00:15:50 vasta tsitaadiga

veixv, Ma ausalt ei teadnud, et noise cancellationi saab maha keerata...mis nupust see kõne ajal käib?[/quote]

siis kui teine on vastu võtnud kõne, saab seda teha vasakpoolse puutetundliku valikuklahviga ja nimetusega "mürasummutus väljas/sees"
Kommentaarid: 378 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 351
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madfury
HV veteran
madfury

liitunud: 05.09.2004




sõnum 25.07.2011 01:29:31 vasta tsitaadiga

veixv, http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1171036 Mõni väidab, et 2.3.4 peal saab permanentselt välja lülitada.
_________________
Avatar by Flacko
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung I9100 Galaxy S II mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 18, 19, 20 ... 141, 142, 143  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.