|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Need4Weed
HV kasutaja
liitunud: 04.05.2011
|
18.07.2011 15:46:28
|
|
|
| duxdery kirjutas: |
| Kilpa kirjutas: |
Ehk on kellelgi pakkuda välja millist suhtluskanalit kasutada võiks, keegi nagunii siin koguaeg silma peal ei hoia. Kes üldse tulevad siis?
smurfar - ?
heretic666 - ?
eltso - ?
duxdery - ? |
Nu ma olen pmst praegusest alates kuni keskööni olemas. Alati on mul lahti MSN (viux44@hotmail.com) ja XFire (duxdery)... BFBC2 nick: [PDE] mAts |
Mis serveri nimi on?
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
smurfar
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.02.2010
|
18.07.2011 17:32:19
|
|
|
Puhkasin öist lahinguväsimust välja
Mina olen igatahes alates kella 18.00 TNT and EST serveris kohal. Teamspeaki ei saa kasutada- pole mikrit kahjuks..
_________________ Parandan lõhutud küttepuid. Hind kokkuleppel |
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
106 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kilpa
HV kasutaja

liitunud: 10.06.2010
|
18.07.2011 18:15:34
|
|
|
| Ingame: Kilpa, msn profiilis.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
smurfar
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.02.2010
|
18.07.2011 18:17:40
|
|
|
möllame kilpaga teises serveris, kes koos tahab möllata, lisage meid sõbralisti, lihtsam üles leida.
ingame: [HV] Smurfar
_________________ Parandan lõhutud küttepuid. Hind kokkuleppel |
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
106 |
|
| tagasi üles |
|
 |
duxdery
HV veteran

liitunud: 13.05.2011
|
18.07.2011 18:41:25
|
|
|
| Korra hüppasin läbi juba aga kahjuks pean kodust ära käima korraks. Kui keegi veel 20.00 paiku mängib siis olen olemas...
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pätu
HV Guru

liitunud: 18.07.2006
|
18.07.2011 21:11:01
|
|
|
Elioni ühendusega viskab pingi ikka vahel 320+ peale masendav mängida nii. Kui kõik mehed lagivad ringi.
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eltso
HV veteran

liitunud: 03.02.2010
|
18.07.2011 22:01:44
|
|
|
Kust sellist elioni ühendust antakse, ise elan kuskilt mägra p****** ja elion nagu muiste, aastaid tagasi oli vähe hullem asi, aga nüüd viimased paar aastat ei oska eriti midagi halba nende kohta öelda.
Üldjuhul läheb elekter enne kui internet
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aht0
HV veteran
liitunud: 14.10.2003
|
19.07.2011 05:09:13
|
|
|
| eltso kirjutas: |
Kust sellist elioni ühendust antakse, ise elan kuskilt mägra p****** ja elion nagu muiste, aastaid tagasi oli vähe hullem asi, aga nüüd viimased paar aastat ei oska eriti midagi halba nende kohta öelda.
Üldjuhul läheb elekter enne kui internet  |
oli jah õhtul mingi kamm.. juba Webhalleni servus oli ping 150.. ja Elioni nett käis ära 3-4x (ilmselt ruuter lihtsalt crashis)
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eltso
HV veteran

liitunud: 03.02.2010
|
19.07.2011 07:44:51
|
|
|
Ok, ise tegin tunnikese 11 ajal ja siis oli ok, vähemalt minul siin
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
19.07.2011 17:21:38
|
|
|
| Esimest korda kickiti mind high rank pärast (lvl 49).
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laulasmaa
HV veteran
liitunud: 15.06.2007
|
19.07.2011 18:31:31
|
|
|
| täna ka teeb midagi ?.ma muidu istun mumbles jope.ee omas.
|
|
| Kommentaarid: 96 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
19.07.2011 22:09:17
|
|
|
no mis toimub... viskab ranki nulli, viskab serverist välja, mingid tõsised häired?
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madd0g
HV veteran

liitunud: 05.10.2007
|
19.07.2011 23:42:15
|
|
|
Klge, kas alguses ongi nii kuradi raske, et sure ära?
_________________ Mõõdan üheksa korda enne kui lõikan, aga ikka on kuradi naljakas. |
|
| Kommentaarid: 120 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laulasmaa
HV veteran
liitunud: 15.06.2007
|
19.07.2011 23:43:23
|
|
|
| madd0g kirjutas: |
| Klge, kas alguses ongi nii kuradi raske, et sure ära? |
Mis mõttes?Kui mängu mõtled ise,siis minuarust ülikerge mäng.
|
|
| Kommentaarid: 96 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
19.07.2011 23:53:37
|
|
|
| Kus keegi myngib atm ?
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
20.07.2011 00:35:08
|
|
|
no täiesti ulme kuidas tüüp kellel on ping 170 tuleb ja spämmib maast laeni ujuva sihikuga korduvalt ära. ja siis muidugi piloteerib helikat nii, et laseb absoluutselt iga raketi sinu helikale pihta. palju õnne - ei jaksa enam .
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilMick007
HV veteran
liitunud: 25.12.2001
|
20.07.2011 01:18:16
|
|
|
| painkillah kirjutas: |
| no mis toimub... viskab ranki nulli, viskab serverist välja, mingid tõsised häired? |
Mul serveritest välja ei visanud, kuid ranki ja kõigi relvade "kasutusse" tulek võttis paar surma aega paaris serveris jutti enne... Nüüd on küll korras juba.
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olxter
HV kasutaja

liitunud: 21.12.2005
|
20.07.2011 07:50:08
|
|
|
| madd0g kirjutas: |
| Klge, kas alguses ongi nii kuradi raske, et sure ära? |
ei tohiks küll midagi rasket olla. kui BF seeriat eriti mänginud pole, siis tõesti teistsugune.
MoHis oli küll alguses ehmatus, kui tahtsin hakata snaiprit mängima ja mulle visati kätte optikata M14
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
20.07.2011 08:41:00
|
|
|
| tsitaat: |
visati kätte optikata M14
|
Jube iron sight tollel.
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ottf
HV veteran
liitunud: 29.11.2005
|
20.07.2011 08:59:42
|
|
|
krt ei kannata enam seda bc2-te mängida... kobisin vut vut tagasi tf2-te kus asjad töötavad ja gameplay pole nii sloppy
ausõna ei viitsi mingi tuhat kuuli mardile sisse loopida ja vaadata kuidas mitte midagi ei tööta.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eltso
HV veteran

liitunud: 03.02.2010
|
20.07.2011 09:03:17
|
|
|
| Varem ajas ka jubedalt vihale, et üldse kuulid ei mõju, aga kui sihtima hakata ja väiksemate valangutega, siis tapab ikka suhteliselt lihtsalt, lähivõitluses ei ole erilist pinget isegi kui hetkega 3 kuuli näkku lased vastasele. Kui muidugi vastane on samasuguse osavusega, siis loeb juba ping ja üldjuhul surevad mõlemad korraga.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ottf
HV veteran
liitunud: 29.11.2005
|
20.07.2011 09:25:43
|
|
|
mainisin, et ma ei sihi ja spraytan niisama kilomeetri pealt käsirelvaga vä?
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Leinö
HV veteran

liitunud: 07.05.2008
|
20.07.2011 09:41:16
|
|
|
Paar päeva tagasi tõdesin järjekordselt, et rambotama hakata ei tohi
Teen medicu SA pin´i. Sattusin vastasele suht lähedale ja kukkusin puusalt täristama, terve mg36 salv läks vastase assaulti poole ja tulemus oli minu surm
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
smurfar
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.02.2010
|
20.07.2011 09:54:25
|
|
|
Ega ei tohi jah.. Kõige kindlam ikkagi lühikesed valangud. Paar kuuli pähe on kõige kindlam asi
_________________ Parandan lõhutud küttepuid. Hind kokkuleppel |
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
106 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aht0
HV veteran
liitunud: 14.10.2003
|
20.07.2011 11:16:51
|
|
|
| smurfar kirjutas: |
Ega ei tohi jah.. Kõige kindlam ikkagi lühikesed valangud. Paar kuuli pähe on kõige kindlam asi  |
kõik ei sihi pähe..see on normali mängijate sissejuurdunud harjumus automaatselt pead/ülakeha sihtida.. hc-s piisab tervesse kehasse kõmmutamisest.. iseenesest ei ole vahe suurem kui paar kuuli ja sekundimurdosad aga need loevad.. ärge lugege seda kui järjekordset hc mahategemist igaühele oma
| amachie kirjutas: |
Paar päeva tagasi tõdesin järjekordselt, et rambotama hakata ei tohi
Teen medicu SA pin´i. Sattusin vastasele suht lähedale ja kukkusin puusalt täristama, terve mg36 salv läks vastase assaulti poole ja tulemus oli minu surm  |
Meediku SA on ju MG3.. meetri pealt MG3-ga puusalt full autoga notib aga kaugemalt pole eriti lootustki siis juba peab sihiku ette tirima.. vähemalt iron sight on MG3-l normaalne.. saab võtta lisaammo perkiks..
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Leinö
HV veteran

liitunud: 07.05.2008
|
20.07.2011 11:25:05
|
|
|
aht0, jah, mg3 on küll sa relv, kuid pin´i saamiseks peaks ju Kiti kasutamisest piisama?
St MEDIC SA profiil ainult, vahet pole mis relv ja perk..
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eltso
HV veteran

liitunud: 03.02.2010
|
20.07.2011 13:46:12
|
|
|
Ma ei taha ka HC-d maha teha, aga kellel sihtimisega probleeme on ja killidega raskusi on, siis mingie mängiga HC-d, seal ikka saab
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilMick007
HV veteran
liitunud: 25.12.2001
|
20.07.2011 15:56:33
|
|
|
| eltso kirjutas: |
Ma ei taha ka HC-d maha teha, aga kellel sihtimisega probleeme on ja killidega raskusi on, siis mingie mängiga HC-d, seal ikka saab  |
Ei pruugi ju saada, seal lastakse selle võrra kiiremini teda ka maha
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jules
HV veteran

liitunud: 04.10.2004
|
20.07.2011 16:12:37
|
|
|
| amachie kirjutas: |
aht0, jah, mg3 on küll sa relv, kuid pin´i saamiseks peaks ju Kiti kasutamisest piisama?
St MEDIC SA profiil ainult, vahet pole mis relv ja perk.. |
oleneb mida tahetakse, kui nii nagu kirjas - pin, siis on vaja SA MG3'ga seda teha.
kui niisama insignia, siis tõesti piisab kit'ist.
|
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Leinö
HV veteran

liitunud: 07.05.2008
|
20.07.2011 16:20:08
|
|
|
jules, sul on õigus
Mõtlesin Insiginiat.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pätu
HV Guru

liitunud: 18.07.2006
|
20.07.2011 17:04:13
|
|
|
| EvilMick007 kirjutas: |
| eltso kirjutas: |
Ma ei taha ka HC-d maha teha, aga kellel sihtimisega probleeme on ja killidega raskusi on, siis mingie mängiga HC-d, seal ikka saab  |
Ei pruugi ju saada, seal lastakse selle võrra kiiremini teda ka maha  |
Campi lihtsalt põõsas oma MG36-ga. Tärista niisama tühja ja killid tulevad
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
20.07.2011 18:40:58
|
|
|
| Normalis lasevad enamik mängijaid nii võssa, et isegi buckerite puhul keera ringi ja lase maha.
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
20.07.2011 18:51:21
|
|
|
ei tea, enamus ajast kui frontline rünnakul olen, siis on mul kas liiga hea peidik või on ekraan koguaeg moosi täis - ehk pidevalt lastakse pihta, ja ka ülikaugelt. normalis pigem õpidki laskma, pead korralikult leadima ja burstima et reaalselt ka kedagi tappa.
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aht0
HV veteran
liitunud: 14.10.2003
|
20.07.2011 22:46:05
|
|
|
| heretic666 kirjutas: |
| Normalis lasevad enamik mängijaid nii võssa, et isegi buckerite puhul keera ringi ja lase maha. |
kõlab ju nagu fanboy, ei mingeid argumente, lihtsalt lahmimine..
| amachie kirjutas: |
aht0, jah, mg3 on küll sa relv, kuid pin´i saamiseks peaks ju Kiti kasutamisest piisama?
St MEDIC SA profiil ainult, vahet pole mis relv ja perk.. |
kle ehk tõesti..endal SA-d ei ole.. mõtlesin et peab ka SA relva kasutama
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iBean
HV vaatleja
liitunud: 25.02.2011
|
20.07.2011 23:18:19
|
|
|
Äsja hakkasin mängima. Kui keegi tahab, siis võib lisada iBean {EST}
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
21.07.2011 00:35:41
|
|
|
| tsitaat: |
kõlab ju nagu fanboy, ei mingeid argumente, lihtsalt lahmimine
|
Samamoodi bashimine, et hc's megalabane kõik, lase ja vastased kukuvad, K/D ratio 999999/0.
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
21.07.2011 00:37:23
|
|
|
eks räigelt oleneb tiimi kompost kah. kui sul mingid põrandamatid on siis ei saa ka sina mingit üli KDR i. aga kui sul mõistusega tüübid, kes enamjaolt hooravad mingeid camp spote siis on HC küll naervuväärne.
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sven
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.04.2007
|
21.07.2011 02:02:08
|
|
|
| amachie kirjutas: |
jules, sul on õigus
Mõtlesin Insiginiat. |
Proovi G3 + Magnum, lased nagu oleks HC, aga tegelt normalis.
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pätu
HV Guru

liitunud: 18.07.2006
|
21.07.2011 08:16:52
|
|
|
| heretic666 kirjutas: |
| tsitaat: |
kõlab ju nagu fanboy, ei mingeid argumente, lihtsalt lahmimine
|
Samamoodi bashimine, et hc's megalabane kõik, lase ja vastased kukuvad, K/D ratio 999999/0. |
Aga kahjuks on nii. HC on liiga lihtne.
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ottf
HV veteran
liitunud: 29.11.2005
|
21.07.2011 08:48:40
|
|
|
haha.. on on lihtne.
HC on lihtne kui mängid noobide vastu.
tegelikult ikkagi vahet pole, kui oled crap siis mõlemas gamemodes kui oled hea siis samuti mõlemas.
HC on rohkem sneaky ja tähelepanu mäng. Ja teeb natukene sita netcode kah tasa...
viimati muutis ottf 21.07.2011 08:52:02, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eltso
HV veteran

liitunud: 03.02.2010
|
21.07.2011 08:49:19
|
|
|
| patrick615 kirjutas: |
| heretic666 kirjutas: |
| tsitaat: |
kõlab ju nagu fanboy, ei mingeid argumente, lihtsalt lahmimine
|
Samamoodi bashimine, et hc's megalabane kõik, lase ja vastased kukuvad, K/D ratio 999999/0. |
Aga kahjuks on nii. HC on liiga lihtne. |
Mina ei ütleks, et lihtne on, sest mina ei suuda paar tundi järjest ennast kuskil põõsas peita (aeg mis ma üljuhul järjest mängin), seega minu jaoks on see väga raske. Normalis see eest saan rahulikult ringi liikuda ja mulle sobib
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
21.07.2011 10:18:05
|
|
|
| tsitaat: |
Aga kahjuks on nii. HC on liiga lihtne.
|
Raske juhus, mul normalis liiga lihtne , saad isegi paar kuuli pihta, natuke aega jooksed, siis ffffffft ja elud taas täis nagu niuhti, ehtne surematu senikaua kuni carl gustavit keegi ei otsusta võtta, mängu sisse ehitatud wallhackist nimega "spottimine" ei hakka rääkimagi . Üldjuhul HC vs normali vahe on see, et ühes pead ikka varjendi taha jooksma, mitte suursuguse Punaarmee moodi kangelaslikult mööda lagendikku vastasele frontaalrünnakus peale jooksma suure hurraaa saatel.
Pealegi muudkui postitad ise oma black hawk screenshotte, kus neid pudulojuseid mustmiljon maha niitnud normalis, HC's see gunner väga kaua ei ela, kui närvidele käib (ma ei mõtle TT'ga heli mahaniitmist, vaid kuulirahe läbi surma saamist).
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
21.07.2011 10:21:36
|
|
|
wat? normalis on nägu moosi täis ikka oma 15-20 seki. ja kui sa varjendi taha ei jookse oled sa kohe kindlasti surnud. ma ei tea mis sererites sa mängid - aga kui vastas pole totaalsed algajad siis lagedal platsil peale jooksmine toidab ainult mingi diversiooni peale, kui seegi. helikaga on ka võimatu lennata, tangid lasevad su taevast nii kiiresti alla, et nutumaik tuleb suhu. snaiprit on kah tunduvalt vägevam mängida - headshot or nothing. HCs oma kerelaske paugutada killideks on ikka mageduse tipp.
HC on paras võssikämp ja vaidlemist selle vastu pole - jah on üksikud kes viitsivad tormata ringi, aga see ringitormamise pikkus sõltub juba vastastiimi kompetentsist - ja enamus ajast on kahjuks bc2 s tiimid nii balansist väljas, et lihtsam on urgu ronida ja reconiga campida, kui enda närve rikkuda.
spottimine on ainuke balansist väljas asi - sest vahest toimub täiesti random spot ja ka kõige luuravam tüüp on lotoga välja peilitud.
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ottf
HV veteran
liitunud: 29.11.2005
|
21.07.2011 10:33:41
|
|
|
normal modes ju sniperil puudub igasugune eesmärk... ACOG-ga suht suva relv, nt. m416 on oluliselt tõhusam.
HC modes tulevad mängijate skilli vahed palju drastilisemalt välja.
Kui sa ikka berretist keset kere litri saad siis edasi jooksmine on suht välistatud... aga normal modes antakse see ju andeks.
nagu TF2 kus medic istub sabas ja siis võid 5 raketti heavyga ära süüa.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Forgotten
HV kasutaja
liitunud: 12.07.2004
|
21.07.2011 10:44:29
|
|
|
HC....
Kui juba normalis campidakse jubedalt ja liigutakse edasi kilpkonna kiirusel, siis HC on eriti jube mängida enamus teami on põõsas ja liigutakse teokiirusel. Ise igatahes sellist aeglast gameplayed ei kannata üldse, kui ma tahaks mingi hullu taktilist gameplayed teha siis selleks on teised mängud. Seesuhtes suts pettunud, et Rush modes rushitakse ainult väga harva kuigi just see on huvitav ja põnev.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ottf
HV veteran
liitunud: 29.11.2005
|
21.07.2011 10:58:32
|
|
|
minuarust hc käib palju kiiremini... dunno mida sa mängid.
võibolla sa oled see kes spawnib ja siis kükitab 5m eemal põõsas mängu lõpuni, siis on jah igav...
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eltso
HV veteran

liitunud: 03.02.2010
|
21.07.2011 11:09:16
|
|
|
Viimased korrad kui olen HC-d mänginud, siis see on iseenesest selline rahustav elamus. Serverites on küll 32 mängijat, aga on vaikne, ilus loodus, aga eriti seda vaadata ei saa, sest kui sa põõsast välja tuled, siis teised põõsad hakkavad haiget tegema. Ei tea, võibolla on mingeid imeservereid kus on asi teisiti, aga siiani nendes kus mina olen käinud jääb 32 kohaslises serveris mulje nagu oleks seal 2 mängijat sees
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
21.07.2011 11:19:24
|
|
|
ottf, say what? no kerepaukude plärtsutamine on jah debiilne. lase pähe või ära üldse lase, välja arvatud juhul kui tüüp on just tulevahetusest tulnud ja elud madalal. m24 kõige parem snaiper (kiire "scope", väga hea optika ja muud näitajad samuti tasakaalus), sellega notib vendi mõnuga - isegi vaikselt hakkab jooksu pealt pähelaskude tegemine kätte jääma.
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
21.07.2011 11:52:30
|
|
|
| Kõik scoped on head, ainult M24 raadius liiga tilluke. Isla inocentes ja valpas pole samuti määnseidki tanke (tange), mis black hawki võiksid maha niita.
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Forgotten
HV kasutaja
liitunud: 12.07.2004
|
21.07.2011 11:53:40
|
|
|
| ottf kirjutas: |
minuarust hc käib palju kiiremini... dunno mida sa mängid.
võibolla sa oled see kes spawnib ja siis kükitab 5m eemal põõsas mängu lõpuni, siis on jah igav... |
Ma olen see, kes rindel ja armib mcommi, tapan mõned vaenlased ja siis suren kuna meeskonna kaaslased campivad kuskil kauguses...
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|