Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield: Bad Company 2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 277, 278, 279 ... 290, 291, 292  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Need4Weed
HV kasutaja

liitunud: 04.05.2011




sõnum 18.07.2011 15:46:28 vasta tsitaadiga

duxdery kirjutas:
Kilpa kirjutas:
Ehk on kellelgi pakkuda välja millist suhtluskanalit kasutada võiks, keegi nagunii siin koguaeg silma peal ei hoia. Kes üldse tulevad siis?

smurfar - ?
heretic666 - ?
eltso - ?
duxdery - ?


Nu ma olen pmst praegusest alates kuni keskööni olemas. Alati on mul lahti MSN (viux44@hotmail.com) ja XFire (duxdery)... BFBC2 nick: [PDE] mAts
Mis serveri nimi on?
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
smurfar
Kreisi kasutaja
smurfar

liitunud: 15.02.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2011 17:32:19 vasta tsitaadiga

Puhkasin öist lahinguväsimust välja icon_cool.gif
Mina olen igatahes alates kella 18.00 TNT and EST serveris kohal. Teamspeaki ei saa kasutada- pole mikrit kahjuks..

_________________
Parandan lõhutud küttepuid. Hind kokkuleppel
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 106
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kilpa
HV kasutaja
Kilpa

liitunud: 10.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2011 18:15:34 vasta tsitaadiga

Ingame: Kilpa, msn profiilis.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
smurfar
Kreisi kasutaja
smurfar

liitunud: 15.02.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2011 18:17:40 vasta tsitaadiga

möllame kilpaga teises serveris, kes koos tahab möllata, lisage meid sõbralisti, lihtsam üles leida.
ingame: [HV] Smurfar

_________________
Parandan lõhutud küttepuid. Hind kokkuleppel
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 106
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
duxdery
HV veteran
duxdery

liitunud: 13.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2011 18:41:25 vasta tsitaadiga

Korra hüppasin läbi juba aga kahjuks pean kodust ära käima korraks. Kui keegi veel 20.00 paiku mängib siis olen olemas...
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2011 21:11:01 vasta tsitaadiga

Elioni ühendusega viskab pingi ikka vahel 320+ peale icon_sad.gif masendav mängida nii. Kui kõik mehed lagivad ringi.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eltso
HV veteran
eltso

liitunud: 03.02.2010




sõnum 18.07.2011 22:01:44 vasta tsitaadiga

Kust sellist elioni ühendust antakse, ise elan kuskilt mägra p****** ja elion nagu muiste, aastaid tagasi oli vähe hullem asi, aga nüüd viimased paar aastat ei oska eriti midagi halba nende kohta öelda.
Üldjuhul läheb elekter enne kui internet icon_smile.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aht0
HV veteran

liitunud: 14.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2011 05:09:13 vasta tsitaadiga

eltso kirjutas:
Kust sellist elioni ühendust antakse, ise elan kuskilt mägra p****** ja elion nagu muiste, aastaid tagasi oli vähe hullem asi, aga nüüd viimased paar aastat ei oska eriti midagi halba nende kohta öelda.
Üldjuhul läheb elekter enne kui internet icon_smile.gif

oli jah õhtul mingi kamm.. juba Webhalleni servus oli ping 150.. ja Elioni nett käis ära 3-4x (ilmselt ruuter lihtsalt crashis)
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eltso
HV veteran
eltso

liitunud: 03.02.2010




sõnum 19.07.2011 07:44:51 vasta tsitaadiga

Ok, ise tegin tunnikese 11 ajal ja siis oli ok, vähemalt minul siin icon_smile.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2011 17:21:38 vasta tsitaadiga

Esimest korda kickiti mind high rank pärast (lvl 49).
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laulasmaa
HV veteran

liitunud: 15.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2011 18:31:31 vasta tsitaadiga

täna ka teeb midagi ?.ma muidu istun mumbles jope.ee omas.
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2011 22:09:17 vasta tsitaadiga

no mis toimub... viskab ranki nulli, viskab serverist välja, mingid tõsised häired?
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madd0g
HV veteran
madd0g

liitunud: 05.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2011 23:42:15 vasta tsitaadiga

Klge, kas alguses ongi nii kuradi raske, et sure ära?
_________________
Mõõdan üheksa korda enne kui lõikan, aga ikka on kuradi naljakas.
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laulasmaa
HV veteran

liitunud: 15.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2011 23:43:23 vasta tsitaadiga

madd0g kirjutas:
Klge, kas alguses ongi nii kuradi raske, et sure ära?
Mis mõttes?Kui mängu mõtled ise,siis minuarust ülikerge mäng.
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2011 23:53:37 vasta tsitaadiga

Kus keegi myngib atm ?
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2011 00:35:08 vasta tsitaadiga

no täiesti ulme kuidas tüüp kellel on ping 170 tuleb ja spämmib maast laeni ujuva sihikuga korduvalt ära. ja siis muidugi piloteerib helikat nii, et laseb absoluutselt iga raketi sinu helikale pihta. palju õnne - ei jaksa enam .
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilMick007
HV veteran

liitunud: 25.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2011 01:18:16 vasta tsitaadiga

painkillah kirjutas:
no mis toimub... viskab ranki nulli, viskab serverist välja, mingid tõsised häired?


Mul serveritest välja ei visanud, kuid ranki ja kõigi relvade "kasutusse" tulek võttis paar surma aega paaris serveris jutti enne... Nüüd on küll korras juba.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olxter
HV kasutaja
olxter

liitunud: 21.12.2005




sõnum 20.07.2011 07:50:08 vasta tsitaadiga

madd0g kirjutas:
Klge, kas alguses ongi nii kuradi raske, et sure ära?
ei tohiks küll midagi rasket olla. kui BF seeriat eriti mänginud pole, siis tõesti teistsugune.
MoHis oli küll alguses ehmatus, kui tahtsin hakata snaiprit mängima ja mulle visati kätte optikata M14 icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2011 08:41:00 vasta tsitaadiga

tsitaat:

visati kätte optikata M14

Jube iron sight tollel.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ottf
HV veteran

liitunud: 29.11.2005




sõnum 20.07.2011 08:59:42 vasta tsitaadiga

krt ei kannata enam seda bc2-te mängida... kobisin vut vut tagasi tf2-te kus asjad töötavad ja gameplay pole nii sloppy icon_biggrin.gif

ausõna ei viitsi mingi tuhat kuuli mardile sisse loopida ja vaadata kuidas mitte midagi ei tööta.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eltso
HV veteran
eltso

liitunud: 03.02.2010




sõnum 20.07.2011 09:03:17 vasta tsitaadiga

Varem ajas ka jubedalt vihale, et üldse kuulid ei mõju, aga kui sihtima hakata ja väiksemate valangutega, siis tapab ikka suhteliselt lihtsalt, lähivõitluses ei ole erilist pinget isegi kui hetkega 3 kuuli näkku lased vastasele. Kui muidugi vastane on samasuguse osavusega, siis loeb juba ping ja üldjuhul surevad mõlemad korraga.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ottf
HV veteran

liitunud: 29.11.2005




sõnum 20.07.2011 09:25:43 vasta tsitaadiga

mainisin, et ma ei sihi ja spraytan niisama kilomeetri pealt käsirelvaga vä? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2011 09:41:16 vasta tsitaadiga

Paar päeva tagasi tõdesin järjekordselt, et rambotama hakata ei tohi icon_lol.gif
Teen medicu SA pin´i. Sattusin vastasele suht lähedale ja kukkusin puusalt täristama, terve mg36 salv läks vastase assaulti poole ja tulemus oli minu surm icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
smurfar
Kreisi kasutaja
smurfar

liitunud: 15.02.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2011 09:54:25 vasta tsitaadiga

Ega ei tohi jah.. Kõige kindlam ikkagi lühikesed valangud. Paar kuuli pähe on kõige kindlam asi thumbs_up.gif
_________________
Parandan lõhutud küttepuid. Hind kokkuleppel
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 106
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aht0
HV veteran

liitunud: 14.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2011 11:16:51 vasta tsitaadiga

smurfar kirjutas:
Ega ei tohi jah.. Kõige kindlam ikkagi lühikesed valangud. Paar kuuli pähe on kõige kindlam asi thumbs_up.gif

kõik ei sihi pähe..see on normali mängijate sissejuurdunud harjumus automaatselt pead/ülakeha sihtida.. hc-s piisab tervesse kehasse kõmmutamisest.. iseenesest ei ole vahe suurem kui paar kuuli ja sekundimurdosad aga need loevad.. ärge lugege seda kui järjekordset hc mahategemist icon_wink.gif igaühele oma

amachie kirjutas:
Paar päeva tagasi tõdesin järjekordselt, et rambotama hakata ei tohi icon_lol.gif
Teen medicu SA pin´i. Sattusin vastasele suht lähedale ja kukkusin puusalt täristama, terve mg36 salv läks vastase assaulti poole ja tulemus oli minu surm icon_biggrin.gif

Meediku SA on ju MG3.. meetri pealt MG3-ga puusalt full autoga notib aga kaugemalt pole eriti lootustki icon_razz1.gif siis juba peab sihiku ette tirima.. vähemalt iron sight on MG3-l normaalne.. saab võtta lisaammo perkiks..
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2011 11:25:05 vasta tsitaadiga

aht0, jah, mg3 on küll sa relv, kuid pin´i saamiseks peaks ju Kiti kasutamisest piisama?
St MEDIC SA profiil ainult, vahet pole mis relv ja perk..
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eltso
HV veteran
eltso

liitunud: 03.02.2010




sõnum 20.07.2011 13:46:12 vasta tsitaadiga

Ma ei taha ka HC-d maha teha, aga kellel sihtimisega probleeme on ja killidega raskusi on, siis mingie mängiga HC-d, seal ikka saab icon_smile.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilMick007
HV veteran

liitunud: 25.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2011 15:56:33 vasta tsitaadiga

eltso kirjutas:
Ma ei taha ka HC-d maha teha, aga kellel sihtimisega probleeme on ja killidega raskusi on, siis mingie mängiga HC-d, seal ikka saab icon_smile.gif

Ei pruugi ju saada, seal lastakse selle võrra kiiremini teda ka maha icon_razz.gif
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jules
HV veteran
jules

liitunud: 04.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2011 16:12:37 vasta tsitaadiga

amachie kirjutas:
aht0, jah, mg3 on küll sa relv, kuid pin´i saamiseks peaks ju Kiti kasutamisest piisama?
St MEDIC SA profiil ainult, vahet pole mis relv ja perk..


oleneb mida tahetakse, kui nii nagu kirjas - pin, siis on vaja SA MG3'ga seda teha.
kui niisama insignia, siis tõesti piisab kit'ist.
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2011 16:20:08 vasta tsitaadiga

jules, sul on õigus icon_lol.gif
Mõtlesin Insiginiat.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2011 17:04:13 vasta tsitaadiga

EvilMick007 kirjutas:
eltso kirjutas:
Ma ei taha ka HC-d maha teha, aga kellel sihtimisega probleeme on ja killidega raskusi on, siis mingie mängiga HC-d, seal ikka saab icon_smile.gif

Ei pruugi ju saada, seal lastakse selle võrra kiiremini teda ka maha icon_razz.gif



Campi lihtsalt põõsas oma MG36-ga. Tärista niisama tühja ja killid tulevad icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2011 18:40:58 vasta tsitaadiga

Normalis lasevad enamik mängijaid nii võssa, et isegi buckerite puhul keera ringi ja lase maha.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2011 18:51:21 vasta tsitaadiga

ei tea, enamus ajast kui frontline rünnakul olen, siis on mul kas liiga hea peidik või on ekraan koguaeg moosi täis - ehk pidevalt lastakse pihta, ja ka ülikaugelt. normalis pigem õpidki laskma, pead korralikult leadima ja burstima et reaalselt ka kedagi tappa.
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aht0
HV veteran

liitunud: 14.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2011 22:46:05 vasta tsitaadiga

heretic666 kirjutas:
Normalis lasevad enamik mängijaid nii võssa, et isegi buckerite puhul keera ringi ja lase maha.

kõlab ju nagu fanboy, ei mingeid argumente, lihtsalt lahmimine.. icon_neutral.gif

amachie kirjutas:
aht0, jah, mg3 on küll sa relv, kuid pin´i saamiseks peaks ju Kiti kasutamisest piisama?
St MEDIC SA profiil ainult, vahet pole mis relv ja perk..

kle ehk tõesti..endal SA-d ei ole.. mõtlesin et peab ka SA relva kasutama
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iBean
HV vaatleja

liitunud: 25.02.2011




sõnum 20.07.2011 23:18:19 vasta tsitaadiga

Äsja hakkasin mängima. Kui keegi tahab, siis võib lisada iBean {EST} beer_yum.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2011 00:35:41 vasta tsitaadiga

tsitaat:

kõlab ju nagu fanboy, ei mingeid argumente, lihtsalt lahmimine

Samamoodi bashimine, et hc's megalabane kõik, lase ja vastased kukuvad, K/D ratio 999999/0.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2011 00:37:23 vasta tsitaadiga

eks räigelt oleneb tiimi kompost kah. kui sul mingid põrandamatid on siis ei saa ka sina mingit üli KDR i. aga kui sul mõistusega tüübid, kes enamjaolt hooravad mingeid camp spote siis on HC küll naervuväärne.
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sven
Kreisi kasutaja
Sven

liitunud: 27.04.2007




sõnum 21.07.2011 02:02:08 vasta tsitaadiga

amachie kirjutas:
jules, sul on õigus icon_lol.gif
Mõtlesin Insiginiat.

Proovi G3 + Magnum, lased nagu oleks HC, aga tegelt normalis.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2011 08:16:52 vasta tsitaadiga

heretic666 kirjutas:
tsitaat:

kõlab ju nagu fanboy, ei mingeid argumente, lihtsalt lahmimine

Samamoodi bashimine, et hc's megalabane kõik, lase ja vastased kukuvad, K/D ratio 999999/0.


Aga kahjuks on nii. HC on liiga lihtne.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ottf
HV veteran

liitunud: 29.11.2005




sõnum 21.07.2011 08:48:40 vasta tsitaadiga

haha.. on on lihtne.
HC on lihtne kui mängid noobide vastu.


tegelikult ikkagi vahet pole, kui oled crap siis mõlemas gamemodes kui oled hea siis samuti mõlemas.

HC on rohkem sneaky ja tähelepanu mäng. Ja teeb natukene sita netcode kah tasa...


viimati muutis ottf 21.07.2011 08:52:02, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eltso
HV veteran
eltso

liitunud: 03.02.2010




sõnum 21.07.2011 08:49:19 vasta tsitaadiga

patrick615 kirjutas:
heretic666 kirjutas:
tsitaat:

kõlab ju nagu fanboy, ei mingeid argumente, lihtsalt lahmimine

Samamoodi bashimine, et hc's megalabane kõik, lase ja vastased kukuvad, K/D ratio 999999/0.


Aga kahjuks on nii. HC on liiga lihtne.

Mina ei ütleks, et lihtne on, sest mina ei suuda paar tundi järjest ennast kuskil põõsas peita (aeg mis ma üljuhul järjest mängin), seega minu jaoks on see väga raske. Normalis see eest saan rahulikult ringi liikuda ja mulle sobib icon_smile.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2011 10:18:05 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Aga kahjuks on nii. HC on liiga lihtne.

Raske juhus, mul normalis liiga lihtne icon_smile.gif, saad isegi paar kuuli pihta, natuke aega jooksed, siis ffffffft ja elud taas täis nagu niuhti, ehtne surematu senikaua kuni carl gustavit keegi ei otsusta võtta, mängu sisse ehitatud wallhackist nimega "spottimine" ei hakka rääkimagi . Üldjuhul HC vs normali vahe on see, et ühes pead ikka varjendi taha jooksma, mitte suursuguse Punaarmee moodi kangelaslikult mööda lagendikku vastasele frontaalrünnakus peale jooksma suure hurraaa saatel.

Pealegi muudkui postitad ise oma black hawk screenshotte, kus neid pudulojuseid mustmiljon maha niitnud normalis, HC's see gunner väga kaua ei ela, kui närvidele käib (ma ei mõtle TT'ga heli mahaniitmist, vaid kuulirahe läbi surma saamist).
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2011 10:21:36 vasta tsitaadiga

wat? normalis on nägu moosi täis ikka oma 15-20 seki. ja kui sa varjendi taha ei jookse oled sa kohe kindlasti surnud. ma ei tea mis sererites sa mängid - aga kui vastas pole totaalsed algajad siis lagedal platsil peale jooksmine toidab ainult mingi diversiooni peale, kui seegi. helikaga on ka võimatu lennata, tangid lasevad su taevast nii kiiresti alla, et nutumaik tuleb suhu. snaiprit on kah tunduvalt vägevam mängida - headshot or nothing. HCs oma kerelaske paugutada killideks on ikka mageduse tipp.
HC on paras võssikämp ja vaidlemist selle vastu pole - jah on üksikud kes viitsivad tormata ringi, aga see ringitormamise pikkus sõltub juba vastastiimi kompetentsist - ja enamus ajast on kahjuks bc2 s tiimid nii balansist väljas, et lihtsam on urgu ronida ja reconiga campida, kui enda närve rikkuda.
spottimine on ainuke balansist väljas asi - sest vahest toimub täiesti random spot ja ka kõige luuravam tüüp on lotoga välja peilitud.

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ottf
HV veteran

liitunud: 29.11.2005




sõnum 21.07.2011 10:33:41 vasta tsitaadiga

normal modes ju sniperil puudub igasugune eesmärk... ACOG-ga suht suva relv, nt. m416 on oluliselt tõhusam.

HC modes tulevad mängijate skilli vahed palju drastilisemalt välja.
Kui sa ikka berretist keset kere litri saad siis edasi jooksmine on suht välistatud... aga normal modes antakse see ju andeks.

nagu TF2 kus medic istub sabas ja siis võid 5 raketti heavyga ära süüa.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Forgotten
HV kasutaja

liitunud: 12.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2011 10:44:29 vasta tsitaadiga

HC.... icon_lol.gif

Kui juba normalis campidakse jubedalt ja liigutakse edasi kilpkonna kiirusel, siis HC on eriti jube mängida enamus teami on põõsas ja liigutakse teokiirusel. Ise igatahes sellist aeglast gameplayed ei kannata üldse, kui ma tahaks mingi hullu taktilist gameplayed teha siis selleks on teised mängud. Seesuhtes suts pettunud, et Rush modes rushitakse ainult väga harva kuigi just see on huvitav ja põnev.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ottf
HV veteran

liitunud: 29.11.2005




sõnum 21.07.2011 10:58:32 vasta tsitaadiga

minuarust hc käib palju kiiremini... dunno mida sa mängid.

võibolla sa oled see kes spawnib ja siis kükitab 5m eemal põõsas mängu lõpuni, siis on jah igav...
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eltso
HV veteran
eltso

liitunud: 03.02.2010




sõnum 21.07.2011 11:09:16 vasta tsitaadiga

Viimased korrad kui olen HC-d mänginud, siis see on iseenesest selline rahustav elamus. Serverites on küll 32 mängijat, aga on vaikne, ilus loodus, aga eriti seda vaadata ei saa, sest kui sa põõsast välja tuled, siis teised põõsad hakkavad haiget tegema. Ei tea, võibolla on mingeid imeservereid kus on asi teisiti, aga siiani nendes kus mina olen käinud jääb 32 kohaslises serveris mulje nagu oleks seal 2 mängijat sees icon_smile.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2011 11:19:24 vasta tsitaadiga

ottf, say what? no kerepaukude plärtsutamine on jah debiilne. lase pähe või ära üldse lase, välja arvatud juhul kui tüüp on just tulevahetusest tulnud ja elud madalal. m24 kõige parem snaiper (kiire "scope", väga hea optika ja muud näitajad samuti tasakaalus), sellega notib vendi mõnuga - isegi vaikselt hakkab jooksu pealt pähelaskude tegemine kätte jääma.
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2011 11:52:30 vasta tsitaadiga

Kõik scoped on head, ainult M24 raadius liiga tilluke. Isla inocentes ja valpas pole samuti määnseidki tanke (tange), mis black hawki võiksid maha niita.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Forgotten
HV kasutaja

liitunud: 12.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2011 11:53:40 vasta tsitaadiga

ottf kirjutas:
minuarust hc käib palju kiiremini... dunno mida sa mängid.

võibolla sa oled see kes spawnib ja siis kükitab 5m eemal põõsas mängu lõpuni, siis on jah igav...


Ma olen see, kes rindel ja armib mcommi, tapan mõned vaenlased ja siis suren kuna meeskonna kaaslased campivad kuskil kauguses...
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield: Bad Company 2 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 277, 278, 279 ... 290, 291, 292  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.