Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Arvutikastist pildid siia märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 83, 84, 85 ... 126, 127, 128  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Samurai_Jack
HV Guru
Samurai_Jack

liitunud: 21.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2011 20:33:17 vasta tsitaadiga

ma võin ülteda et sata kaabli võib keerata ümber pastaka siis tuleb spiraal ja võtab vähem ruumi. thumbs_up.gif
_________________
MÜÜA KUUBA JA DOMINIKAANI VABARIIGI SIGARGID.
NB !Softrendi kreedit summas 100 ära müüa 50 euro eest.
Kommentaarid: 488 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 4 :: 389
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
äss
Kreisi kasutaja
äss

liitunud: 12.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2011 20:35:54 vasta tsitaadiga

lühem kaabel võtab veel vähem ruumi icon_wink.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tonis454
HV kasutaja

liitunud: 15.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2011 04:00:07 vasta tsitaadiga

x-ray, täitsa kena kast sul, endal sama jahutus ja toide icon_biggrin.gif kuidas tempid on muidu?
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
x-ray
HV vaatleja
x-ray

liitunud: 05.12.2009




sõnum 16.07.2011 04:04:09 vasta tsitaadiga

Prose on 34C ja video on 31C kui toa temp on üle 25C
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Drizzle
Kreisi kasutaja
Drizzle

liitunud: 02.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2011 19:28:46 vasta tsitaadiga



sai uus jahutus ligi võetud

vaja uued mälud ka osta , kuna Corsairid on liiga kõrged ja 2 fan-iga ei lähe korpusele küljeplekk peale icon_razz.gif

_________________
Sven Suigussaar Photography
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K3ndu
HV Guru
K3ndu

liitunud: 25.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2011 19:30:47 vasta tsitaadiga

Drizzle kirjutas:


sai uus jahutus ligi võetud

vaja uued mälud ka osta , kuna Corsairid on liiga kõrged ja 2 fan-iga ei lähe korpusele küljeplekk peale icon_razz.gif


Ülejäänud kastist võiks ka pilte panna siis.
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Drizzle
Kreisi kasutaja
Drizzle

liitunud: 02.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2011 12:46:17 vasta tsitaadiga

K3ndu kirjutas:
Drizzle kirjutas:


sai uus jahutus ligi võetud

vaja uued mälud ka osta , kuna Corsairid on liiga kõrged ja 2 fan-iga ei lähe korpusele küljeplekk peale icon_razz.gif


Ülejäänud kastist võiks ka pilte panna siis.


Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler


ketaste toitekaabel sai ümber tehtud , lõikasin 2 sata voolu vahelt sleeve ära ja lisasin 2 sata voolu juurde icon_cool.gif

_________________
Sven Suigussaar Photography
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 24.07.2011 14:13:30 vasta tsitaadiga

Drizzle kirjutas:

ketaste toitekaabel sai ümber tehtud , lõikasin 2 sata voolu vahelt sleeve ära ja lisasin 2 sata voolu juurde icon_cool.gif


Krt, oleks taipu piisavalt, siis teeks isegi sellsie lahenduse thumbs_up.gif

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 24.07.2011 14:15:42 vasta tsitaadiga

Mida seal taibutada on? Need sata otsad on imekergelt lisatavad icon_wink.gif Paned teisega lihtsalt joonele ja surud juhtme klemmide vahele,ise lõikab läbi isolatsiooni ja ühendus olemas. Seda teed 5x järjest ja paned katte pistikule peale thumbs_up.gif Kunagi tegin ise sama Sweex toitekaga thumbs_up.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Drizzle
Kreisi kasutaja
Drizzle

liitunud: 02.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2011 14:32:29 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:
Drizzle kirjutas:

ketaste toitekaabel sai ümber tehtud , lõikasin 2 sata voolu vahelt sleeve ära ja lisasin 2 sata voolu juurde icon_cool.gif


Krt, oleks taipu piisavalt, siis teeks isegi sellsie lahenduse thumbs_up.gif



Link


Õpetus icon_biggrin.gif

_________________
Sven Suigussaar Photography
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Estnx
HV Guru
Estnx

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2011 14:34:58 vasta tsitaadiga

omgwtf kirjutas:
... Need sata otsad on imekergelt lisatavad icon_wink.gif ...

Kust sa neid külge klõpsatavaid otsi said ja mis hinnaga ?

edit: juba leidsin, Ebay-s olemas.
http://cgi.ebay.com/5pcs-Power-Connector-ATX-Case-SATA-Punch-Head-Plug-HDD-/270783780334?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item3f0bf895ee

_________________
Just see vidin, mida sa oled otsinud...


viimati muutis Estnx 24.07.2011 14:45:20, muudetud 3 korda
Kommentaarid: 241 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 205
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 24.07.2011 14:39:25 vasta tsitaadiga

Sain ise sõbralt peotäie neid,kuid kust tema sai neid seda ma ei tea. Tegelt algselt avastasin lihtsalt kogemata,et Sweexil olid sellised küljes ja tõstsin alguses lihtsalt ringi vastavalt oma vajadusele,hiljem hakkasin uurima,et kust saab ja sõbral oli jäänud üle mingist projektikast.
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chidori
HV Guru
Chidori

liitunud: 19.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2011 15:00:49 vasta tsitaadiga

otsisin kapist ja mul on kas sulatatud või klemmidega - tellisin ebayst 40tk... eks ~3 nädala pärast ole Hong Kongist kohal icon_biggrin.gif
siis kui tulevad võin jagada, endal läheb vast max 10tk vaja.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kriisa H
HV kasutaja
Kriisa H

liitunud: 30.09.2009




sõnum 25.07.2011 14:17:02 vasta tsitaadiga

Tere.

Enda tagasihoidliku kasti pildid siis:
Pildid pole kõige paremad.
Spoiler Spoiler Spoiler

Juhtmed segamini kuna pole üldse ruumi seal ja teiseltpoolt ka vedada ei anna kuna kaanel pole erilist vahet seal ning puuduvad mingised normaalsed augud, kust pistikud läbi mahuksid.
Uue kasti otsingud ka käivad vaikselt icon_smile.gif
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Drizzle
Kreisi kasutaja
Drizzle

liitunud: 02.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2011 14:56:56 vasta tsitaadiga

alati saab ka ruumipuuduses juhtmed korralikult vedada

Spoiler Spoiler Spoiler


peaasi on ikka see , et kastis õhk liiguks normaalselt.

_________________
Sven Suigussaar Photography
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pwnage
HV kasutaja
pwnage

liitunud: 20.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2011 15:07:55 vasta tsitaadiga

Kriisa H kirjutas:
Tere.

Enda tagasihoidliku kasti pildid siis:
Pildid pole kõige paremad.
Spoiler Spoiler Spoiler

Juhtmed segamini kuna pole üldse ruumi seal ja teiseltpoolt ka vedada ei anna kuna kaanel pole erilist vahet seal ning puuduvad mingised normaalsed augud, kust pistikud läbi mahuksid.
Uue kasti otsingud ka käivad vaikselt icon_smile.gif


Natuke mõtlemisainet:

Prose jahuti vent peaks ikka kas ees või allpool olema ja läbi jahuti puhuma.
Arusaadav, et mälu jahuti takistab, aga kui vajalik see seal mälude peal on, on omaette küsimus. beer_yum.gif
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kriisa H
HV kasutaja
Kriisa H

liitunud: 30.09.2009




sõnum 25.07.2011 15:20:08 vasta tsitaadiga

Tänan tähelepanu eest icon_smile.gif
Aga nii nagu selle jahuti sain ka peale panin, ei pööranud erilist tähelepanu sellele icon_smile.gif
Ning hetkel temeratuurid korras: idle ~38 ja näiteks BF2 mängides ~4h jutti ~60

edit:
Vent puhub läbi küll, kuid kas siis paigutus valel pool? icon_redface.gif
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2011 15:23:52 vasta tsitaadiga

Kriisa H, mälusi pole sul küll mõtet jahutada, täielik nonsense, see prose vent tõmbaks juba piisavalt õhku neilt eemale. Mälude vent teeb hirmsat lärmi ka
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Chidori
HV Guru
Chidori

liitunud: 19.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2011 19:18:32 vasta tsitaadiga

Nädalaga SATA pistikud Hong Kongist kohal thumbs_up.gif
Kui kellelgi vaja siis andke teada.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 01.08.2011 19:54:43 vasta tsitaadiga

Ise ajaviiteks aretasin 1.5Kw TT oma juhtmest ühe sellise juhtme kokku mille tegin lühemaks ja panin väikeste vahedega 4 pistikut thumbs_up.gif Kasutasin juhme enda küljes olevaid icon_smile.gif Kuigi mõtlen,et ehk mingi 6-7tk võtaks Sinult juurde eusa_think.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chidori
HV Guru
Chidori

liitunud: 19.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2011 20:55:13 vasta tsitaadiga

55 senti tükist tuli hind
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2011 21:19:26 vasta tsitaadiga

mulle kuluks paar sata pistikut ära icon_smile.gif
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chidori
HV Guru
Chidori

liitunud: 19.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2011 22:04:42 vasta tsitaadiga


päris korraliku jupi kaablit sain ära lõigatud tänu neile
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 01.08.2011 22:11:33 vasta tsitaadiga

Ajuvabalt suurte vahedega tehakse by def toidetel neid Sata otsasi icon_confused.gif thumbs_down.gif Mõni tõsisem tootja võiks teha kasvõi siis nt pooltel juhtmetel väikeste vahedega ja pooltel siis nn "standard jura" icon_smile.gif Ei ole nagu näinud veel korpust kus kõvaketta sahtlid oleks selliste vahedega nagu juhe võimaldab icon_rolleyes.gif thumbs_down.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Liil6u
HV veteran
Liil6u

liitunud: 11.05.2010




sõnum 03.08.2011 02:45:53 vasta tsitaadiga

Siin paar lehte tagasi oli kasutajal K3ndu sisu karbi peale laotud.Tuli vajadus endal ka asjad kastist välja tõsta ning kuidagi tööle panna. Kuid miks mitte ka siis juhtmed ära peita icon_biggrin.gif
Ärge pikka viha pidage icon_lol.gif


_________________
Parem Hilja, kui Helga.
Kommentaarid: 111 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Drizzle
Kreisi kasutaja
Drizzle

liitunud: 02.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2011 03:22:03 vasta tsitaadiga

Liil6u, pole just kõige antistaatilisem lahendus imo
_________________
Sven Suigussaar Photography
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K3ndu
HV Guru
K3ndu

liitunud: 25.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2011 10:23:58 vasta tsitaadiga

Kaablid on iseenesest väga hästi ära peidetud. thumbs_up.gif

Iseenesest kui oleks kuskil suur laud võikski nii jääda kuid, videokaart laperdab emaplaadi küljes nõnda, et vähe pole. thumbs_down.gif
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Liil6u
HV veteran
Liil6u

liitunud: 11.05.2010




sõnum 03.08.2011 10:57:01 vasta tsitaadiga

K3ndu kirjutas:
Kaablid on iseenesest väga hästi ära peidetud. thumbs_up.gif

Iseenesest kui oleks kuskil suur laud võikski nii jääda kuid, videokaart laperdab emaplaadi küljes nõnda, et vähe pole. thumbs_down.gif


Video ei laperda isegi mitte mm icon_biggrin.gif Toitekaablid hoiavad ta stabiilselt paigal. thumbs_up.gif

E: Katsusin. Mm jagu ikka liigub ka icon_biggrin.gif

_________________
Parem Hilja, kui Helga.
Kommentaarid: 111 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2011 22:53:13 vasta tsitaadiga

Kõvakettad kenasti ära paigutatud. icon_lol.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Matti
HV veteran
Matti

liitunud: 24.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2011 18:19:18 vasta tsitaadiga

kõvaketaste paigutuse ja juhtmete peitmise eest viis punkti thumbs_up.gif
mõnel reaalsel korpuste tootjal oleks siit nii mõndagi õppida icon_biggrin.gif

_________________

Siin peaks juba selgelt politsei sekkuma.
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
feka
HV vaatleja

liitunud: 18.06.2008




sõnum 04.08.2011 22:51:29 vasta tsitaadiga

Minu masin:
Spoiler Spoiler Spoiler


Spoiler Spoiler Spoiler


Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2011 00:02:26 vasta tsitaadiga

feka kirjutas:
Minu masin:
Spoiler Spoiler Spoiler


Spoiler Spoiler Spoiler


Spoiler Spoiler Spoiler

päris lahe linnupuur thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DJope
HV veteran
DJope

liitunud: 15.06.2003




sõnum 05.08.2011 00:37:53 vasta tsitaadiga

Minu neti/muusika/filmiarvuti, tarbib 25W voolu, mõõdud 24x21x5,5cm

Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 141
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Liil6u
HV veteran
Liil6u

liitunud: 11.05.2010




sõnum 05.08.2011 00:45:31 vasta tsitaadiga

See on küll vahva pill.On ta sul pildina tapeedile liimitud nagu antud pildist järeldada võiks? icon_lol.gif
_________________
Parem Hilja, kui Helga.
Kommentaarid: 111 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Saabu
HV kasutaja
Saabu

liitunud: 30.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2011 11:51:20 vasta tsitaadiga

Androidi FXCameraga on tehtud see pilt, sellepärast selline efekt.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heff
HV veteran

liitunud: 18.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2011 23:14:32 vasta tsitaadiga

Sai jahutit vahetatud thumbs_up.gif



//EDIT: kaablimajandus sai ka korda tehtud ja uued, kvaliteetsed pildid korraliku aparaadiga tehtud thumbs_up.gif

Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tonis454
HV kasutaja

liitunud: 15.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2011 07:21:16 vasta tsitaadiga

00bandiit0, Kaablimajandus tegi kasti väljanägemise kohe kenamaks thumbs_up.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Inim
HV kasutaja
Inim

liitunud: 19.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2011 10:04:00 vasta tsitaadiga

Tegin ka paar pilti oma kastist

Spoiler Spoiler Spoiler


Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
argottt
Kreisi kasutaja
argottt

liitunud: 20.12.2006




sõnum 23.08.2011 14:25:39 vasta tsitaadiga

kõvakettaid teistpidi ei saa panna? et kaablimajandus jääks taha poole peitu?
_________________
www.simracing.ee
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Inim
HV kasutaja
Inim

liitunud: 19.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2011 14:40:43 vasta tsitaadiga

argottt kirjutas:
kõvakettaid teistpidi ei saa panna? et kaablimajandus jääks taha poole peitu?


Vaatan äkki saab
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killzone88
Kreisi kasutaja
Killzone88

liitunud: 15.05.2006




sõnum 23.08.2011 15:09:12 vasta tsitaadiga

kraff kirjutas:
Endal sama korpus ja igati õige valik. icon_smile.gif

Sama kast siin , väga rahul ja süsteem on jahe. thumbs_up.gif

Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Chidori
HV Guru
Chidori

liitunud: 19.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2011 20:21:39 vasta tsitaadiga

Inim kirjutas:
Vaatan äkki saab

saab küll!

peaksin enda kastis kah keerama...
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Drizzle
Kreisi kasutaja
Drizzle

liitunud: 02.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2011 23:25:00 vasta tsitaadiga

Chidori kirjutas:
Inim kirjutas:
Vaatan äkki saab

saab küll!

peaksin enda kastis kah keerama...


mõttetu imo, mul olid ümber pööratud üle aasta nüüd õiget pidi kuna lihtsam kätte saada icon_smile.gif

_________________
Sven Suigussaar Photography
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Liil6u
HV veteran
Liil6u

liitunud: 11.05.2010




sõnum 23.08.2011 23:52:55 vasta tsitaadiga

Drizzle kirjutas:
Chidori kirjutas:
Inim kirjutas:
Vaatan äkki saab

saab küll!

peaksin enda kastis kah keerama...


mõttetu imo, mul olid ümber pööratud üle aasta nüüd õiget pidi kuna lihtsam kätte saada icon_smile.gif


Ehk kõigil pole kommet/vajadust pidevalt kettaid välja võtta. icon_razz1.gif

_________________
Parem Hilja, kui Helga.
Kommentaarid: 111 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chidori
HV Guru
Chidori

liitunud: 19.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2011 01:50:21 vasta tsitaadiga

Drizzle, ma panin kasti "lõplikult paika", praeguseid kettaid enam välja ei võta.
Spoiler Spoiler Spoiler


Õhtul pimedas mobiiliga tehtud pildid nii, et ärge ulguge.

Lisasin 2 temperatuuri näiturit, 1) näitab siseneva õhu temperatuuri, 2) näitab väljuva õhu temperatuuri
Spoiler Spoiler Spoiler


Videokaardi jahuti paigalduseks pidin HDD hoidjasse korraliku augu lõikama
Spoiler Spoiler Spoiler


Päris viisakas välimus õhtul - sees on laes väike led lamp, et saaks laua all asja ehitada ilma suurema jamata.
Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler


Meelega ei kasutanud välku kuna siis ei oleks eriti midagi aru saanud mis seal toimub (praegugi ei saa aga vähemalt efekt on äge)
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2011 07:03:02 vasta tsitaadiga

Mul kast veidi uuenenud aja jooksul.
Kasti raamil palju värvi täkkeid, peaks uuesti üle värvima, jääb vähe kenam.



_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil
Hull
Evil

liitunud: 23.12.2004




sõnum 09.09.2011 15:33:27 vasta tsitaadiga

Cb4 kirjutas:


Üks kaart on puudu. thumbs_down.gif
Kommentaarid: 242 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2011 15:55:26 vasta tsitaadiga

Keegi ei taha mulle müüa teist gtx480-i thumbs_down.gif icon_biggrin.gif

siis kui polnud vajadust ja raha, siis oli 4tk müüis, nüüd on 0 juba pikemat aega.

_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
apelsin16
HV veteran
apelsin16

liitunud: 30.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2011 16:19:59 vasta tsitaadiga

DJope kirjutas:
Minu neti/muusika/filmiarvuti, tarbib 25W voolu, mõõdud 24x21x5,5cm
Spoiler Spoiler Spoiler

Paluks rohkem pilte sisust/ehitusest jms. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil
Hull
Evil

liitunud: 23.12.2004




sõnum 09.09.2011 18:42:39 vasta tsitaadiga

Cb4, palju sul loadis temp on selle 480-ga Crysises näiteks?
Gtx480-d on poest ka kadunud. Ise teeks 3-way jälle aga, siis peaks toiteka välja vahetama ja jahutus oleks ka probleemne. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 242 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Arvutikastist pildid siia mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 83, 84, 85 ... 126, 127, 128  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.