Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Arvutikastist pildid siia märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 82, 83, 84 ... 126, 127, 128  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 15.06.2011 18:14:14 vasta tsitaadiga

Mis firma omad olid? Olid ikka õiged asjad? icon_lol.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Microx
HV kasutaja
Microx

liitunud: 03.09.2010




sõnum 15.06.2011 18:22:05 vasta tsitaadiga

omgwtf kirjutas:
Mis firma omad olid? Olid ikka õiged asjad? icon_lol.gif


http://www.aquatuning.de/product_info.php/info/p7977_extension-8-Pin-or-EPS12V-45cm---black.html

See sama oli icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
äss
Kreisi kasutaja
äss

liitunud: 12.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2011 19:25:04 vasta tsitaadiga

braien334 kirjutas:
omgwtf, Tegelt peaks üldse kaablivitsad olema, aga see selleks, kuskilt on päkapikukägistaja meelde jäänud, ning öiget nime ei tulnud too hetk meelde.

Makaronideks on ka neid nimetatud icon_lol.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2011 20:04:00 vasta tsitaadiga

The_Boss kirjutas:
Jah, vabandust, et talle sellise väljendi õpetasin kunagi icon_biggrin.gif

Aga kast iseenesest väga korralik thumbs_up.gif

Ise viimasel ajal ainult läpparil elanud ja polegi lauaarvutit, mida nii tuunida..Aga nkn kui peaksingi tuunima ja midagi head tuleb välja, siis müüki ka, sest imo pole arvuti vaatamiseks, vaid kuskil nurgas töötamiseks. Põhiline, et ta vaikne oleks.

Jahutusomadused siis rolli ei mängi? icon_razz.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2011 20:15:13 vasta tsitaadiga

Mängib ikka, polegi väitnud, et ta ei pea jahe olema. Samas mul siiani sellised protsessorid olnud lauakatel, mis lihtsalt üle 40 kraadi ei lähegi vabatahtlikult, kuigi arvuti ise samal ajal vaikne.
_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 25.06.2011 16:52:13 vasta tsitaadiga

Uus kast nüüd juba paar päeva tiksunud icon_smile.gif Väga 5+ kest selle raha eest thumbs_up.gif Soliidne ja samas piisava õhutusega,ning mahukas thumbs_up.gif
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kembadesig
HV veteran
kembadesig

liitunud: 18.10.2010




sõnum 25.06.2011 18:13:27 vasta tsitaadiga

omgwtf, igati viisakas, puhas, korrektne, minimalistlik! Mulle meeldib thumbs_up.gif
_________________
Sounds?...
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2011 21:11:28 vasta tsitaadiga

Lõpuks siis ikkagi kast millel toide õigel pool. icon_razz.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 25.06.2011 21:15:59 vasta tsitaadiga

No tegelt Element-S-il oli ka õiges kohas asi,kuid üks PCI auk oli puudud thumbs_down.gif Selle kastiga aga saan kenasti 570 SLI teha sedasi,et kasutan kõige alumist ja kõige ülemist PCI-E pesa icon_cool.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kraff
HV veteran


liitunud: 10.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2011 22:25:49 vasta tsitaadiga

Endal sama korpus ja igati õige valik. icon_smile.gif
_________________
Let`s go, let`s go, I`m bored, let`s go!
Kommentaarid: 290 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 236
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Drizzle
Kreisi kasutaja
Drizzle

liitunud: 02.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2011 23:53:49 vasta tsitaadiga

omgwtf kirjutas:
No tegelt Element-S-il oli ka õiges kohas asi,kuid üks PCI auk oli puudud thumbs_down.gif Selle kastiga aga saan kenasti 570 SLI teha sedasi,et kasutan kõige alumist ja kõige ülemist PCI-E pesa icon_cool.gif


kõige alumine pesa X8 pole ?

_________________
Sven Suigussaar Photography
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
recent
HV veteran
recent

liitunud: 12.01.2004




sõnum 26.06.2011 02:45:40 vasta tsitaadiga

Drizzle kirjutas:
omgwtf kirjutas:
No tegelt Element-S-il oli ka õiges kohas asi,kuid üks PCI auk oli puudud thumbs_down.gif Selle kastiga aga saan kenasti 570 SLI teha sedasi,et kasutan kõige alumist ja kõige ülemist PCI-E pesa icon_cool.gif


kõige alumine pesa X8 pole ?


Minuarust peaks UDP4 jal olema ikka 3 X16.. oskab isegi tri sli'd.
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Drizzle
Kreisi kasutaja
Drizzle

liitunud: 02.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2011 03:32:29 vasta tsitaadiga

recent kirjutas:
Drizzle kirjutas:
omgwtf kirjutas:
No tegelt Element-S-il oli ka õiges kohas asi,kuid üks PCI auk oli puudud thumbs_down.gif Selle kastiga aga saan kenasti 570 SLI teha sedasi,et kasutan kõige alumist ja kõige ülemist PCI-E pesa icon_cool.gif


kõige alumine pesa X8 pole ?


Minuarust peaks UDP4 jal olema ikka 3 X16.. oskab isegi tri sli'd.


ainult NF200 kiibiga mobodel 3x16 icon_wink.gif mujal on 16/16/4 või 16/8/8 X58 puhul...

_________________
Sven Suigussaar Photography
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 26.06.2011 11:29:39 vasta tsitaadiga

Alumine jah 8x,aga perfi osas kadu olulist pole 16x8x SLI. Kahjuks pesa juba ise füüsiliselt 8x,kuna klemme poole pesa jagu ainult.
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smoking
HV Guru
Smoking

liitunud: 15.08.2005




sõnum 26.06.2011 11:48:50 vasta tsitaadiga

Kui üks kaart 8x pesas, siis töötavad mõlemad pesad 8x peal. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 298
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 26.06.2011 11:52:33 vasta tsitaadiga

GPU-Z näitas sedasi,et 1x8 ja teine x16 icon_rolleyes.gif Aga juu siis valetas vms.
E: ei siiski 16x+8x SLI täitsa võimalik icon_wink.gif
Nt: http://www.hardocp.com/article/2010/08/16/sli_cfx_pcie_bandwidth_perf_x16x16_vs_x16x8/1
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smoking
HV Guru
Smoking

liitunud: 15.08.2005




sõnum 26.06.2011 12:36:58 vasta tsitaadiga

Minu viga seljuhul. beer_yum.gif
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 298
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K3ndu
HV Guru
K3ndu

liitunud: 25.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2011 15:07:21 vasta tsitaadiga

Ajutine hetkel:


Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
woozy
HV Guru
woozy

liitunud: 09.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2011 18:44:59 vasta tsitaadiga

Arvutikastist pildid siia icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K3ndu
HV Guru
K3ndu

liitunud: 25.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2011 18:56:09 vasta tsitaadiga

woozy kirjutas:
Arvutikastist pildid siia icon_rolleyes.gif


Pappkarp ongi.icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2011 18:56:59 vasta tsitaadiga

Tal eriti läbipaistev ja õhuline korpus thumbs_up.gif
_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2011 18:58:45 vasta tsitaadiga

Ei tea kuidas korpusel kaaluga lood on.
_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2011 00:26:00 vasta tsitaadiga

Kuidas puhastamisega lood on? Sel tolmufiltrid ka on?
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 06.07.2011 07:12:03 vasta tsitaadiga

kuulge, nali sai läbi juba...
_________________
suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 06.07.2011 07:55:09 vasta tsitaadiga

Mind huvitab, et mida sellise kastiga tehakse kui HDD ka jahutatud on juba icon_razz.gif
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K3ndu
HV Guru
K3ndu

liitunud: 25.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2011 09:56:07 vasta tsitaadiga

Kõige suurem temperatuuri tõusu tegi emaplaat ja on 15 kraadi kõrgem nüüd. Video jäi samaks kuna kontrollib ise ome tempe ja prose on ka mingi 5 kraadi kõrgem. Ketttad sama.
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
liivainime
HV kasutaja
liivainime

liitunud: 25.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2011 14:55:05 vasta tsitaadiga

Kas mulle ainult tundub, või on ventilaatorid otse kõvaketaste peal ilma õhuvaheta?

Tegelikult ma kahtlen, kas tavaline 7200 p/min ketas üldse eraldi jahutust vajab, kui ta just korpuses teiste ketaste vahel võileivas pole.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K3ndu
HV Guru
K3ndu

liitunud: 25.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2011 15:01:13 vasta tsitaadiga

liivainime kirjutas:
Kas mulle ainult tundub, või on ventilaatorid otse kõvaketaste peal ilma õhuvaheta?

Tegelikult ma kahtlen, kas tavaline 7200 p/min ketas üldse eraldi jahutust vajab, kui ta just korpuses teiste ketaste vahel võileivas pole.


Igaksjuhuks panin kuna niikuinii olid üle vendid.
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
liivainime
HV kasutaja
liivainime

liitunud: 25.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2011 15:03:47 vasta tsitaadiga

Ma paneks kas või kaks harilikku pliiatsit piki ketast ja siis sinna peale vent, siis saab see pealepuhutav õhk kuskilt välja ka ning kokkuvõttes liigub oluliselt rohkem õhku üle ketta.

Praegu lihtsalt pumpab vastu ketast ja natukene külje pealt maha ka, kus vent üle ketta ääre ulatub.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K3ndu
HV Guru
K3ndu

liitunud: 25.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2011 14:10:37 vasta tsitaadiga

Kes ülevaadete teemas ei käi...siis selline kast Praegu.




Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 12.07.2011 17:47:19 vasta tsitaadiga

Suht jube juhtmepundar,natsa võiks vaeva näha,saaks enamus jamast peitu..
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Drizzle
Kreisi kasutaja
Drizzle

liitunud: 02.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2011 18:03:15 vasta tsitaadiga

ide rommi viskaks üldse välja , imo tänapäeval rom ainult windowsi installimiseks kuigi selleks on ka juba mälupulgad icon_biggrin.gif
_________________
Sven Suigussaar Photography
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K3ndu
HV Guru
K3ndu

liitunud: 25.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2011 18:26:58 vasta tsitaadiga

Drizzle kirjutas:
ide rommi viskaks üldse välja , imo tänapäeval rom ainult windowsi installimiseks kuigi selleks on ka juba mälupulgad icon_biggrin.gif


Nii ta on küll jah, aga igaksjuhuks on arvutis kuna mine tea kui vaja.icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Jaan
HV veteran

liitunud: 20.11.2001




sõnum 13.07.2011 00:40:23 vasta tsitaadiga

omgwtf kirjutas:
Suht jube juhtmepundar,natsa võiks vaeva näha,saaks enamus jamast peitu..

onon icon_smile.gif
üks hiljuti sõbrale kokkupandud kast (konf spoileris)
Spoiler Spoiler Spoiler

(pildid pole suurem asi kahjuks..)

Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Drizzle
Kreisi kasutaja
Drizzle

liitunud: 02.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2011 04:19:36 vasta tsitaadiga

Jaan kirjutas:
omgwtf kirjutas:
Suht jube juhtmepundar,natsa võiks vaeva näha,saaks enamus jamast peitu..

onon icon_smile.gif
üks hiljuti sõbrale kokkupandud kast (konf spoileris)
Spoiler Spoiler Spoiler

(pildid pole suurem asi kahjuks..)



kuhu kanti mugeniga tempid jäid ?

kaabeldus thumbs_up.gif

_________________
Sven Suigussaar Photography
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 13.07.2011 08:23:22 vasta tsitaadiga

Jaan kirjutas:
omgwtf kirjutas:
Suht jube juhtmepundar,natsa võiks vaeva näha,saaks enamus jamast peitu..

onon icon_smile.gif
üks hiljuti sõbrale kokkupandud kast (konf spoileris)
Spoiler Spoiler Spoiler

(pildid pole suurem asi kahjuks..)



Teisest küljest ka pilte jagad? icon_smile.gif
Huvitab väga, kuna endal kaabeldus veits kehv sealt tagant, et päris puhtaks eest saada.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pwnage
HV kasutaja
pwnage

liitunud: 20.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2011 09:37:02 vasta tsitaadiga

Jaan, hea töö thumbs_up.gif
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jaan
HV veteran

liitunud: 20.11.2001




sõnum 13.07.2011 10:31:33 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:
Teisest küljest ka pilte jagad? icon_smile.gif
Huvitab väga, kuna endal kaabeldus veits kehv sealt tagant, et päris puhtaks eest saada.

Ei ole kahjuks mul seda, kui väga huvitab, siis võin lasta teha.
Eks seal on ikka omajagu jutmeid- kaane peale saamiseks pidin neid laiali jaotama, muidu ei saanud icon_smile.gif
Lisaks tegin ümber need kasti vendi molexid, et vendid 12V asemel 5V-ga töötaks.
Temperatuurid olid väga ok, peast neid ei mäleta, aga tavatöös ja isegi mängudes töötas kast ilma prose vendita, OCCT-ga andis küll errori ca 30min pealt.
Mugen 2 jahutuspindala on 10,634cm2 icon_eek.gif ja kuna kast on vente täis, liigub õhk hästi.
Kogu kast tarbis idles kõigest 65W, mängudes 250-300W, "piinamisprogedega" 320W, selle jahutamiseks olid 2x140mm+2x120mm vendid @5V
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 13.07.2011 10:41:52 vasta tsitaadiga

6 SATA kaablit on varuks ette ära pandud kui kettaid peaks lisama?
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jaan
HV veteran

liitunud: 20.11.2001




sõnum 13.07.2011 11:15:27 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
6 SATA kaablit on varuks ette ära pandud kui kettaid peaks lisama?

1xDVD, 1x väline eSATA, 2x HDD ja 2tk valmis pandud jah koos vooluga.
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 13.07.2011 12:01:35 vasta tsitaadiga

Jaan kirjutas:
softis kirjutas:
Teisest küljest ka pilte jagad? icon_smile.gif
Huvitab väga, kuna endal kaabeldus veits kehv sealt tagant, et päris puhtaks eest saada.

Ei ole kahjuks mul seda, kui väga huvitab, siis võin lasta teha.
Eks seal on ikka omajagu jutmeid- kaane peale saamiseks pidin neid laiali jaotama, muidu ei saanud icon_smile.gif


Kui viitsid, oleks väga pro icon_smile.gif
Endal ka veits jebimist selle hajutamisega, et mugavalt kaas kinni läheks.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 13.07.2011 12:06:49 vasta tsitaadiga

Jaan kirjutas:
omgwtf kirjutas:
Suht jube juhtmepundar,natsa võiks vaeva näha,saaks enamus jamast peitu..

onon icon_smile.gif
üks hiljuti sõbrale kokkupandud kast (konf spoileris)
Spoiler Spoiler Spoiler

(pildid pole suurem asi kahjuks..)



No vot,piltidelt näha kenasti mida on võimalik teha kui natsa vaeva näha thumbs_up.gif Vähemaga ei lepikski icon_razz1.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2011 12:07:53 vasta tsitaadiga

omgwtf, Minu korpuse ja toitega vöib ka vaeva näha, kuid sellest abi pole:D
_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 13.07.2011 12:10:58 vasta tsitaadiga

No omal ka olnud korpus kus lihtsal ei olnud võimalik peita midagi,kuid kaablisidemed ventikatele pikendused ja kõvasti pusimist tegid imet thumbs_up.gif Olemas ka igast pikendused toitekale,et ei peaks kuidagi risti-rästi vedama icon_smile.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2011 12:17:02 vasta tsitaadiga

Nägin vaeva küll, kuid tulemus on nagu ta on.

_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kaspar00
HV Guru
kaspar00

liitunud: 06.07.2003




sõnum 13.07.2011 12:27:05 vasta tsitaadiga

mul sama corpus vist icon_razz.gif icon_razz.gif
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
x-ray
HV vaatleja
x-ray

liitunud: 05.12.2009




sõnum 14.07.2011 18:34:43 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 14.07.2011 20:19:28 vasta tsitaadiga

See punane mõjub väga räigelt selles kastis...
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 14.07.2011 20:26:00 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:
See punane mõjub väga räigelt selles kastis...


aga kyljekaas käib ju peale, kui see just täis klaasisit pole, siis ei tohiks kuidagi häirida icon_rolleyes.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 14.07.2011 20:31:20 vasta tsitaadiga

Töitsa tibens-tobens teema thumbs_up.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Arvutikastist pildid siia mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 82, 83, 84 ... 126, 127, 128  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.