Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 515, 516, 517 ... 560, 561, 562  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
nah
HV veteran
nah

liitunud: 17.02.2006




sõnum 05.07.2011 20:50:43 vasta tsitaadiga

Samas võib konsoolil laser ka tuksis olla - teiste plaatidega probleeme pole olnud?
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 141
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raydnoper
HV kasutaja

liitunud: 29.12.2004




sõnum 05.07.2011 21:27:36 vasta tsitaadiga

nah kirjutas:
Samas võib konsoolil laser ka tuksis olla - teiste plaatidega probleeme pole olnud?

Eip, eksperimendina üritasin installida ühte teist veel kasutamata plaati (kunagi soodukate kastist kaasa rabatud Golden Axe) - kõik toimis ühegi probleemita... Konsool ise on ka vaevu paar kuud kasutuses olnud, sellestki enamus aja niisama seisnud..
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
j2mm
Kreisi kasutaja
j2mm

liitunud: 28.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2011 00:23:26 vasta tsitaadiga

Xbox 360 Cloud Storage Now Live
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Okman
HV veteran
Okman

liitunud: 04.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2011 23:36:30 vasta tsitaadiga

Xbox Live rewardsist vaatasin et ostes 2 ükskõik mis arcade mängu mis maksavad 800 või rohkem punkti siis saab 200p tagasi. Oskab keegi kommenteerida... ma nimelt ostsin siin hiljuti päris mitu 800p-st mängu aga ma ei näe rewardsi alt kuskilt et ma peaks 200p või 400p tagasi saama...
_________________
https://steamcommunity.com/id/okman_est/
Kommentaarid: 429 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 367
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xheix1712
HV Guru
xheix1712

liitunud: 24.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2011 14:51:47 vasta tsitaadiga

Kust saada usa kontole kõige soodsamalt MS punne?
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 12.07.2011 15:27:42 vasta tsitaadiga

Tahan ühes asjas kindel olla. Kas Gold on region free? Kui tuttav ostab UKst mulle Goldi aga mul endal on US, see lähev tööle või ei? Uurisin küll netist, aga üks ütleb et ei ole ja teine ütleb et on küll... ma olen segaduses. Maximuscards ütleb ka et worldwide. Tean et punktid on region locked....
_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2011 15:29:23 vasta tsitaadiga

on olnud juhust kus nt maximuscardsist ostetud laivi kood ei sobinud EU sse. väga vabalt võib UK st ostetud laiv olla mittesobiv US kontole. a proovimise värk icon_neutral.gif
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raynor
HV kasutaja

liitunud: 29.06.2005




sõnum 12.07.2011 18:00:15 vasta tsitaadiga

Regioonipiirang on minuteada ainult MS punktidel olnud, Goldi teenusel seda pole.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArvQ
HV Guru
Keelatud avatar

liitunud: 29.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2011 18:05:37 vasta tsitaadiga

On ka goldil olnud. Hetkel suht enam ei ole neid regiooniga kaarte aga kunagi ei voi teada.
Flacko, igatahes lase tuttaval ära tuua ja isegi kui ei peaks sobima (mis vahe tõenäoline) saaksid maha müüa.
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 12.07.2011 18:16:43 vasta tsitaadiga

Olgu tänud. Sõber lubas vaadata kui mulle GAMEst Sonic Generationsi mängu preordib. Siis saab vaadatud kas töötab või ei icon_smile.gif.
_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
overgrow
HV kasutaja
overgrow

liitunud: 03.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2011 11:56:41 vasta tsitaadiga

Küsimus modimise kohta, kas modida saab ükskõik millise emapaladi või HDDga xboxe või on mingid kindlad xboxid mida saab ainult modida?
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 2 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2011 12:16:12 vasta tsitaadiga

flashida drive täpsemalt öeldes, ning kõige uuemat veel ei saa, teisi peaks saama
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 13.07.2011 12:19:45 vasta tsitaadiga

overgrow kirjutas:
Küsimus modimise kohta, kas modida saab ükskõik millise emapaladi või HDDga xboxe või on mingid kindlad xboxid mida saab ainult modida?
DVD draiv määrab kas saad või mitte, xbox360 fate sai minuteada kõiki modida.
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2011 13:05:34 vasta tsitaadiga

esimest varianti Slimist saab ka
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valtsweb
HV kasutaja

liitunud: 11.06.2002




sõnum 13.07.2011 14:28:24 vasta tsitaadiga

overgrow,
Olen käinud selle flashimise tee läbi, seda alguse tuhinas. Lõpuks oli loomulikult tulemus see, et tuli välja et tegelikult mängin põhiliselt 1-2 mängu, mida oleks saanud vabalt endale lubada.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2011 14:31:36 vasta tsitaadiga

nii ongi, ma ei kavatsegi enda oma flashida, kuna ma pole nii suur gamer, mängingi paari head hitti aint
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel^^
HV kasutaja
Mihkel^^

liitunud: 24.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2011 14:53:50 vasta tsitaadiga

kellelgi 3 kuu kulda on müüa? tahaks osta paari tunni jooksul nüüd
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2011 20:09:52 vasta tsitaadiga

Näib, et 2,5a vanal kastil läks Lite-on´i draivil laser läbi. Suure vaevaga suudab plaadi olemuse välja lugeda aga kettale installides annab praktiliselt kohe loetamatu plaadi veateate. Laserile vunki juba juurde keeratud, ei aidanud. Kuuldavasti aitavat laseri vahetus aga kes seda teeb ja mis kuluga?
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 186
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lexo
HV kasutaja
lexo

liitunud: 16.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2011 21:59:26 vasta tsitaadiga

Ega keegi juhuslikult XBoX Live's 3G ühendusega ei ole? Endale olen muretsenud ZTE MF23 ruuteri ja lahendanud sellega ajutiselt enda internetimured (elan keset paksu metsa), samas ainukeseks murelapseks on jäänud just XBoX. Testi ajal ei saa reeglina teisest sammust edasi ("Connect to the Internet"), samas vahest jääb isegi esimese sammu peal jänni ("Connect to the Network") ning annab ka erinevaid erroreid, kõige levinum paistab olevat siiski mingi probleem DNS serveritega. Enne kui ehk veelgi täpsustama pean hakkama, on keegi sarnase probleemiga kokku puutunud?
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
j2mm
Kreisi kasutaja
j2mm

liitunud: 28.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2011 10:25:07 vasta tsitaadiga

Xboxi tuleb kaabliga või ruuterist üle wifi?
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lexo
HV kasutaja
lexo

liitunud: 16.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2011 10:44:53 vasta tsitaadiga

Wifiga. Paar korda on erroriks visanud ka, et MTU on vale väärtusega, samas põhiliselt ikka umbmäärase errori DNS'iga seoses. Proovisin DNS'i XBoX Live settingutes manuaalselt sisestada (ISP annab ainult ühe DNS'i, muuseas), aga sellest ei olnud samuti kasu.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xheix1712
HV Guru
xheix1712

liitunud: 24.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2011 12:07:59 vasta tsitaadiga

Õnneks on varsti MadCatzi poolt tulemas turule uus korralik wireless rool. Hetkeseis on ju, et kas on liialt odavad käkid või maru kallid (Fanatec) roolid valikus. Loodame, et see on stabiilselt hea nii hinna kui kvaliteedi suhtes.

Info siin: http://www.madcatz.com/wheel
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArvQ
HV Guru
Keelatud avatar

liitunud: 29.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2011 13:21:26 vasta tsitaadiga

http://majornelson.com/2011/07/18/xbox-360-system-update-coming-this-tuesday/
Ap25 vasteid jälle uuendatakse. Võibolla flashib ka osasi slim draive.

Majori postituse tõlge on muidugi naljakas: "uuendus tulevase uuenduse jaoks"
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 19.07.2011 13:28:59 vasta tsitaadiga

Mul käis just see uuendus ära.
_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Okman
HV veteran
Okman

liitunud: 04.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2011 18:07:49 vasta tsitaadiga

ei no siis on ju hullult äge... OC seaded saadeti mulle konsooli... varsti siis kõrbelõhna oodata icon_biggrin.gif
_________________
https://steamcommunity.com/id/okman_est/
Kommentaarid: 429 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 367
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 19.07.2011 18:22:25 vasta tsitaadiga

Okman kirjutas:
ei no siis on ju hullult äge... OC seaded saadeti mulle konsooli... varsti siis kõrbelõhna oodata icon_biggrin.gif
mis oc seaded?
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArvQ
HV Guru
Keelatud avatar

liitunud: 29.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2011 12:18:19 vasta tsitaadiga

Backup meestel pidupäev. Põhimõtteliselt kõik slim konsoolid tehtavad lõpuks.
http://forums.xbox-scene.com/index.php?showtopic=733672
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2011 12:37:57 vasta tsitaadiga

see võiks xboxi flashimise hinnad ka alla lasta
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArvQ
HV Guru
Keelatud avatar

liitunud: 29.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2011 13:07:07 vasta tsitaadiga

nali on see, et just tõstab icon_lol.gif
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2011 13:19:49 vasta tsitaadiga

icon_biggrin.gif see ongi põhjus miks ma eelistan flashimata konsooli:P ootan vaikselt millal mängud sobivatesse hindadesse jõuavad ning ostan
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mining531
HV vaatleja
mining531

liitunud: 25.10.2008




sõnum 20.07.2011 14:13:18 vasta tsitaadiga

Tere rahvas,
Oleks soov tellida endale võimalikult odavalt 1 aastane gold kood ja 2100 MS pointsi. Kui keegi oleks nii abivalmis ja on valmis mulle tellima, siis saaks teavet vahetada PM-i kaudu. icon_wink.gif
Tänud!

_________________
GT: karl kreevald
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2011 14:15:13 vasta tsitaadiga

Oot oot, aga uus dashboard siis lukustab kõik xboxid? Ehk siis enam lugeda ka ei ole võimalik?
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
S.I.L.L.U
HV veteran


liitunud: 26.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2011 14:20:57 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
Oot oot, aga uus dashboard siis lukustab kõik xboxid? Ehk siis enam lugeda ka ei ole võimalik?


Lukku peaksid minema ainult: 0272 & 0225, 0401

Selle vastu on esialgne lahendus olemas icon_smile.gif
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2011 14:21:50 vasta tsitaadiga

häkkerid on kiiremad vennad kui mikisofti tarkvaraarendajad
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2011 14:31:00 vasta tsitaadiga

S.I.L.L.U, mõtled seda raja läbilõikamist? Kas 0272 mitte polnud lihtsalt uus firmware icon_razz.gif 9504 läheb ka lukku ikka
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
S.I.L.L.U
HV veteran


liitunud: 26.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2011 15:14:53 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
S.I.L.L.U, mõtled seda raja läbilõikamist? Kas 0272 mitte polnud lihtsalt uus firmware icon_razz.gif 9504 läheb ka lukku ikka


Pmst jah 0272 ja 9504, mille ma ennem ära unustasin icon_smile.gif

Mingisugune raja läbilõikamine jäi kuskil vene lehel silma, kuhu tuli mingi takisti veel vahele toppida vms - vähemalt xbox-scene foorumi põhjal sain nii aru.
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2011 15:18:12 vasta tsitaadiga

ajage oma pira juttu kuskil mujal.
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
S.I.L.L.U
HV veteran


liitunud: 26.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2011 16:28:25 vasta tsitaadiga

Lihtsalt infoks inimestele icon_smile.gif
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nah
HV veteran
nah

liitunud: 17.02.2006




sõnum 20.07.2011 17:11:31 vasta tsitaadiga

S.I.L.L.U kirjutas:
PlatoonSgtElias kirjutas:
S.I.L.L.U, mõtled seda raja läbilõikamist? Kas 0272 mitte polnud lihtsalt uus firmware icon_razz.gif 9504 läheb ka lukku ikka


Pmst jah 0272 ja 9504, mille ma ennem ära unustasin icon_smile.gif

Mingisugune raja läbilõikamine jäi kuskil vene lehel silma, kuhu tuli mingi takisti veel vahele toppida vms - vähemalt xbox-scene foorumi põhjal sain nii aru.


Ja DG-16D4S 1071 ka.
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 141
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alvaaro
HV Guru
Alvaaro

liitunud: 23.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2011 21:11:26 vasta tsitaadiga

eShelobik kirjutas:
ajage oma pira juttu kuskil mujal.

Räägiti ju ainult tarkvarast mitte pirast. icon_lol.gif
Kommentaarid: 217 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2011 21:31:35 vasta tsitaadiga

Paraku vaid piramehi see tarkvara huvitab. Vähemalt siinses foorumis.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jyrisa
HV veteran

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2011 21:33:17 vasta tsitaadiga

EvilKatarn kirjutas:
Paraku vaid piramehi see tarkvara huvitab. Vähemalt siinses foorumis.

Mina ei ole "piramees", samas mind huvitab. icon_eek.gif
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2011 22:07:56 vasta tsitaadiga

Ma ei ole metrooseksuaal kah, aga metroos ikka läheb kõvaks vahest. Erand on erand. Kui sa üritad selle oma postitusega tõestada, et see jutt on siin homebrew programmeerimise entusiastide lõbuks, siis sa lihtsalt eksid.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArvQ
HV Guru
Keelatud avatar

liitunud: 29.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2011 22:09:50 vasta tsitaadiga

DVD draivi flashimine ei saagi kuidagi HB'ga seotud olla seega see vast pole kellegi vabandus.
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Okman
HV veteran
Okman

liitunud: 04.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2011 13:01:00 vasta tsitaadiga

ok aitab küll... model muidu palju kustutada jälle icon_wink.gif

Kõik Star Warsi fännid võivad nüüd rõõmustada sest peagi saab soetada endale Star Wars Limited Edition Xbox360 Slim konsooli.
Eriliseks teeb siis selle Xbox360 slimmi see, et Xbox ise on R2-D2 disainiga ja xboxi nuppude hääled on samuti R2-D2 -lt võetud icon_biggrin.gif.
Pult on kuldne nagu C-3PO ja riistvaraliselt on ketas nüüd juba 320GB. Bundle sisaldab ka "Valget" kinect sensorit ja Kinecti mängu "Star Wars".

Konsooli tutvustust saab vaadata nii Xboxis kus Major Nelson seda tutvustab. Ise nägin sealt kõigepealt. Video on ka Youtube-is -> http://www.youtube.com/watch?v=CxOcF6We1VU
Samuti on info Major Nelsoni kodulehel -> http://majornelson.com/2011/07/21/limited-edition-star-wars-console/
Amazon -> http://www.amazon.co.uk/dp/B005DRB89C/ref=pe_18101_25977851_as_txt_3/

_________________
https://steamcommunity.com/id/okman_est/
Kommentaarid: 429 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 367
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masterc
HV vaatleja
masterc

liitunud: 17.02.2009




sõnum 23.07.2011 21:33:10 vasta tsitaadiga

Hello mehed. 4gb VS 250gb. 250gb mingi paarkumend doltsi kallim nii et selleparast kusin. Ja kui osta kinectiga, siis mulle tundub et 4gb jaab kuidagi vaheseks, sest updated ja asjad tulevad paljudel mangudel ja siis veel demod ka ju. Mis teie arvate?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2011 22:21:22 vasta tsitaadiga

4gb on igaljuhul väike, kui sa plaanid kasvõi 1 demo sikutada...
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristjan94
HV vaatleja

liitunud: 22.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2011 23:54:22 vasta tsitaadiga

Kust tellida mw2?
Vaatasin, et amazon, zavvis ja game.co.uk pole.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jyrisa
HV veteran

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2011 00:05:33 vasta tsitaadiga

Kristjan94 kirjutas:
Kust tellida mw2?
Vaatasin, et amazon, zavvis ja game.co.uk pole.

MW2 kui Modern Warfare 2?
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xheix1712
HV Guru
xheix1712

liitunud: 24.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2011 00:09:35 vasta tsitaadiga

Kristjan94, kasutatud 10 naela http://www.game.co.uk/Games/Xbox-360/Shooter-First-Person/Call-of-Duty-Modern-Warfare-2/~r339837/?s=modern+warfare
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 515, 516, 517 ... 560, 561, 562  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.