Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Tarkvara »  windows7 sinise taustaga error märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
F45
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2011 12:15:58 windows7 sinise taustaga error vasta tsitaadiga

Tere,

Ei tea kas sai mingi viiruseuss või oskamatusest midagi tuksi keeratud, aga nüüd vistkab restartimisel või siis kinni panekul(arvutit kinni panna ei laseegi) sellise teksti ette:
http://album.ee/node/25364575/50280897

Edit:
kustutasin selle faili, nüüd tegin asja vist veel hullemaks. icon_smile.gif
Värvid väga kehvad ja resolutsioon samuti madal.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 13.07.2011 12:21:44 vasta tsitaadiga

F45, ati/amd videokaardi driveriga mingi jama. tiri uusim CCC, uninstall vana CCC control panelist>uninstall a program ja sealt ati catalyst install manager, sellega paned express uninstall ALL ATI Software, teed restardi, paned uue CCC peale, restart ja siis peaks korras olema.

siit leiad omale sobiva CCC.

_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
k-d.k
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.07.2010




sõnum 13.07.2011 12:43:20 vasta tsitaadiga

NATAS999, Ära ole nii kindel et uuem töötab icon_wink.gif mul oli kunagi ati X1650 mis töötas ainult, ma kordan, ainult catalyst 7.3 ja uuemaid üldse ei võtnud omaks.

Aitas BIOS uuendamine.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 13.07.2011 12:47:32 vasta tsitaadiga

ka-la, üldine soovitus oli see, kuna videokaardi ja ülejäänd süsteemi kohta info puudub.
_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
F45
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2011 12:50:29 vasta tsitaadiga

tänud sulle, sain pildi ette, aga ccc installides lööb ette :

Setub was unable to complete the istallation.
Try to setup your display adapter with standard VGA
driver before running setup.

Ise ei oska nagu seiskohta võtta:D
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 13.07.2011 12:54:07 vasta tsitaadiga

F45, sellisel juhul parem klõps my computer peal>properties>ülevalt vasakust nurgast device manager ja vaata, mis ta sul display adapters all näitab. see, mis sealt alt lahti lööb, parem klõps>update driver software>search automatically for updated driver software>restart ja proovi uuesti CCC installida.
_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
k-d.k
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.07.2010




sõnum 13.07.2011 12:54:51 vasta tsitaadiga

Mul oli ka vist nii... proovi device managerist manuaalselt installida.. et paned sealt selle standard vga adapter ja parem klik ja update ja browse computer ja valid selle ati kausta.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 13.07.2011 12:57:28 vasta tsitaadiga

ka-la kirjutas:
Mul oli ka vist nii... proovi device managerist manuaalselt installida.. et paned sealt selle standard vga adapter ja parem klik ja update ja browse computer ja valid selle ati kausta.
ka nii võib thumbs_up.gif

peale seda protseduuri oleks hea CCC normaalselt installida, kuna selle käsitsi driveri installiga ei pruugi control center ja muu sodi installeeruda. (graafika seadete settingud, raudvaraline video kiirendus...)

_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
F45
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2011 13:04:46 vasta tsitaadiga

peale update ütleb, et parim variant on peal.
Manuaalselt ei saa valida kuna kodulehelt tõmmatud fail on .exe lihtsalt

käin restartil ja proovin uuesti äkki seda ccc installida.

Edit: Annab sama errori proovides ati softi installida


viimati muutis F45 13.07.2011 13:06:57, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2011 13:05:09 vasta tsitaadiga

Kas seda .exe faili lahti pakkida ei saa? Milline videokaart sul täpsemalt on?
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 13.07.2011 13:06:44 vasta tsitaadiga

F45, kui korra oled exe käima pannud, siis ta pakib oma sisu lahti vaikimisi "C:\ATI\Support" kausta. pole ise ati drivereid käsitsi selliselt installinud, niiet ei oska kahjuks öelda, milline kaust/fail device manageris valida tuleb, et install õnnestuks.

Betamax, ilmselt ei saa, 7-zip näitab seal dollari märkidega kaustu.

_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
F45
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2011 13:11:47 vasta tsitaadiga

ati radeon 9200 128mb. Pealt lugesin välja veel sellise kirja: R92LE


SUPPORT kaustas siis kaks varianti.
C2_38185.inf
CX_38185.inf
Ükskõík kumma valin, annab Modeliks: RADEON 9200 SERIES.
Et kumma ma siis valin või pole vahet? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2011 13:17:30 vasta tsitaadiga

NATAS999 kirjutas:
Betamax, ilmselt ei saa, 7-zip näitab seal dollari märkidega kaustu.

Mul pakkis kenasti lahti. Osadel kaustadel on tõesti dollarimärk ees, aga kõik failid on olemas.
F45 kirjutas:
ati radeon 9200 128mb. Pealt lugesin välja veel sellise kirja: R92LE


SUPPORT kaustas siis kaks varianti.
C2_38185.inf
CX_38185.inf
Ükskõík kumma valin, annab Modeliks: RADEON 9200 SERIES.
Et kumma ma siis valin või pole vahet? icon_biggrin.gif

Vahet pole, anna Windowsile kaust ette, kus mõlemad sees ja las ise valib.

ATi kodulehel pole Windows 7 drivereid sellele mudelile allalaadimisel isegi valikus. Seega oletan, et kasutasid seda varianti:
http://sites.amd.com/us/game/downloads/Pages/radeon_win7-32.aspx#1 icon_question.gif
Seal saad ka kõik komponendid eraldi alla laadida.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
F45
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2011 13:18:44 vasta tsitaadiga

Ise sain nagu sellise valiku
http://support.amd.com/us/gpudownload/Pages/radeon-prer300-xp.aspx

AGa hetkel läks siis sinupoolt pakutav variant downloadimisele. KAs siis ei pea ma praegu manuaalselt hakkama seda driverit ka installima jah?
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2011 13:23:39 vasta tsitaadiga

See sinu lingil toodu on ju XP driver.
Kõige mõttekam oleks ehk teha Device Manageris videokaardile Uninstall ja Programs and Features alt eemaldada ATi tarkvara. Seejärel restart ja proovi minu toodud lingilt saadud driveripaketti installida.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
F45
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2011 13:28:54 vasta tsitaadiga

kui sinu poolt pakutud driverite kausta vaatasin, siis seal polnud radeon 9200 valikut.
enda poolt tõmmatud variandis oli neid kaks tükki. Hetkel installisin ühe neist manuaalselt ära ja läksin restartile
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2011 13:32:18 vasta tsitaadiga

Sa praegu üritad Windows 7-le peale vägistada XP drivereid. Kahtlen, et see sul õnnestub.
Kui sa Windows 7 driverid lahti pakid, siis näita Windowsile ette ainult see kaust, kuhu sa lahti pakkisid. Täpsemalt polegi vaja näidata - Windows 7 on piisavalt tark, et leiab sobiva .inf faili alamkaustadest ise üles icon_wink.gif

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
F45
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2011 13:39:52 vasta tsitaadiga

enda poolt tõmmatud soft andis sama errori.
sinu poolt tõmmmatud sot ütleb hetkel finished ja installation complete.
ET vist nagu õnnestus äkki.
Tegin just sinu poolt pakutud variandi ka läbi, et valisin sinu poolt tõmmatud softi kausta ja andis peale seda koheselet teate, et : The best driver software for your device is already installed.

Et kas nüüd siis on korras? icon_biggrin.gif

Samas kasutaks kohe tarkade abi veel, et olen kimpus wifi kaardi installimisel. Jutt käib siis lauaarvutist.
Margiks on WL 138 R1.21.
Windows update suudab ise ka leida talle mingi driveri, aga annab errori code 10.
Ja netist kuskilt sobivat driverit leida ei suutnud.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2011 14:06:43 vasta tsitaadiga

Tee restart, siis näed kohe, kas on OK või mitte.
WiFi kaart on see: http://support.asus.com/download.aspx?SLanguage=en&m=WL-138g&p=11&s=1&os=24&hashedid=Vgx0aZsJGcCUz7Zz või see: http://support.asus.com/download.aspx?SLanguage=en&m=WL-138g%20v2&p=11&s=1&os=29&hashedid=zFAQkGgBuVPEYq6A icon_question.gif
Esimesele 7 drivereid pole, aga reeglina võtab Vista driverid ka omaks.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
k-d.k
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.07.2010




sõnum 13.07.2011 14:13:36 vasta tsitaadiga

screen resolution all näitab et ati 9200 mitte standard vga siis on OK

edit: Vista draiverid töötab 90% Windows 7-mel , ning et XP omad peale ei vägista ei ole ka läbinisti õige icon_smile.gif
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
F45
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2011 14:22:58 vasta tsitaadiga

Betamax,
see esimene variant.
Hetkel proovin saada installitud, aga ei õnnestu veel icon_smile.gif

Screeni alt näitab Radeon 9200. Nii et tänud kõigile abistajatele thumbs_up.gif

Edit:
Poole pealt ülteb, et setup has finsished installation ja reaalselt nagu midagi muutunud pole


viimati muutis F45 13.07.2011 14:25:55, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
k-d.k
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.07.2010




sõnum 13.07.2011 14:24:59 vasta tsitaadiga

Proovi manuaalselt icon_razz.gif
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
F45
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2011 14:28:40 vasta tsitaadiga

installid nagu ära, aga hüümärgi ikoon on ees ja veateda on, et The device cannot start (code 10). Reaalselt asi ei vilgu ka ega midagi.
Äkki proovin teise pessa tõsta kaardi?
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2011 14:29:22 vasta tsitaadiga

Restardi oled ka teinud?
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
k-d.k
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.07.2010




sõnum 13.07.2011 14:32:07 vasta tsitaadiga

Enne kui lõpuni lugesin oli ka mõttes et teise pessa thumbs_up.gif
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
F45
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2011 14:37:22 vasta tsitaadiga

Hetkel pole teinud, kuna tööasjad vaja ära salvestada enne icon_smile.gif

Tõstan kaardi mujale ja teen restarti ja anna teada, mis sai
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2011 14:45:31 vasta tsitaadiga

Tee kõigepealt restart. Kui see ei aita, siis alles hakka ümber tõstma.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
F45
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2011 14:54:28 vasta tsitaadiga

restart pani asja toimima, aga ega see veel tööle pannud icon_smile.gif
Hetkel ütleb, et on limited access. Edit: Connetctis ära, aga näitab no internet access.

Ja siis vana probleem tuli ka päevakorda ehk siis annab uuesti restarti ajal error.
Vot ei teagi, milline install seda põhjustas
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
k-d.k
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.07.2010




sõnum 13.07.2011 14:57:42 vasta tsitaadiga

Millal viimase BIOS-i peale panid?
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
F45
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2011 15:04:05 vasta tsitaadiga

liiga raske küsimus icon_smile.gif
Pole õrna aimugi. Lasin sõbral windows7 peale panna ja ise pani sõtta jooksu pooliku lahendusega icon_smile.gif
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
Aeg Maha 2a

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2011 15:17:08 vasta tsitaadiga

Lugbagem naerda kui oskamatud. Keegi teist ei tea isegi kus kataloogis driverid device managerile asuvad ja juba räägite x postitust. Nii te ei jõua kuskile kui ei tea keegi mida teha. C:\AMD\AMD_Catalyst_11.6b_Hotfix_Win7_Vista_July04\Packages\Drivers\Display\W76A_INF
_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
F45
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2011 15:21:35 vasta tsitaadiga

kuidas ma endale selle kataloogi saan? St mille installimisega?
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
Aeg Maha 2a

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2011 15:30:02 vasta tsitaadiga

Tirid omale vastavad driverid lähed kas c:\ATI\Packages\Drivers\Display\või c:\AMD\Packages\Drivers\Display\ JA SEDA DEVICE MANAGERIS kui sa ei oska tiri omale TeamViewer 6 ja ütled minule oma id ja password see on igakord erinev ja pead peale restarit ütlema privas uuesti. Vaata ,et sa ära ei kao. Ma vaataks ise mis jama on.
_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
k-d.k
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.07.2010




sõnum 13.07.2011 15:40:34 vasta tsitaadiga

Tõsi ta on, enam ise ei kasuta ATI kaarte, ja varem oli ta mingil C:\ATI\Support ... ? midagi ma ei tea tal kah suht vana kaart ju.

Sellepärast ei hakanud siin väga ütlema kuhu ta lahti pakib need, pole kindel kuida uutel catalystidel on.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
F45
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2011 15:47:29 vasta tsitaadiga

kas wifi asja vaatad ka üle? icon_smile.gif
aga selles kaustas ei tohiks olla sobivat driverit. ehk siis radeon 9200

ootan märguannet, st teamviewer ootab
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
Aeg Maha 2a

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2011 15:51:24 vasta tsitaadiga

See TeamViewer on väärt asi ma ei käi kliendi juures kunagi ,aga inimesed kardavad seda kasutada. Kui meeldib pasahunnikus edasi maadelda lasku minna. Selle team asjaga pole põdeda midagi ja sellest kasu 1 kord. Kõik saab jonksu kui ma näen asja, su jutt on imelik mida sa saavutada tahad wifi ja ati asjad hoopis erinevad see pole probleemiks kui drivereid leiab.
_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
k-d.k
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.07.2010




sõnum 13.07.2011 15:51:45 vasta tsitaadiga

No kui sul kõu oleks... vast käiksid kliendi juures icon_smile.gificon_smile.gif
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
Aeg Maha 2a

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2011 15:53:55 vasta tsitaadiga

Sinna peaks ka saama vahet pole kuhu.
_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
k-d.k
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.07.2010




sõnum 13.07.2011 16:00:53 vasta tsitaadiga

No saab, kõike saab, aga tööd teha on pea võimatu. Kisub kole teemaväliseks ära, muidu ta sai juba vahepeal üle lastud draiverid aga peale restarti tuli probleem tagasi nagu ma aru sain.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
F45
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2011 16:07:31 vasta tsitaadiga

jep,
igatahes sinnamaani oli kõik korras kuni oli installitud see standar vga variant. Kui tuli see radeoni 9200 mängu, siis mingi hetk vist lõi tõrke sisse.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
k-d.k
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.07.2010




sõnum 13.07.2011 16:13:29 vasta tsitaadiga

no see standard vga pole suurem asi, see mingi Windowsi draiver, ega sellega mingeid mänge vms 3D asju ei saa
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
F45
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2011 16:08:37 vasta tsitaadiga

Wifi probleemi lahendasin sellega, et ostsin usb wifi.
Kasutaja Margus küll soovitas hakata wifi ruuteri seadeid näppima, aga pidasin seda liiga keeruliseks, kuna kõik teised arvutid ühenduvad läbi wifi internetti probleemivabalt.

Hetkel siis see probleem veel kummitab, et kui installida peale ati radeoni 9200 videokaardi driver, siis ei suuda arvuti ennast shut downida ning restartides annab errori, milles teema alguses kirjeldatud.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2011 23:49:14 vasta tsitaadiga

F45, kas kasutad uusimat draiverit?
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Tarkvara »  windows7 sinise taustaga error
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.