|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kui tihti sa kalal käid? |
| Polegi kunagi käinud |
|
50% |
[ 1 ] |
| Kunagi lapsena isaga/vanaisaga |
|
0% |
[ 0 ] |
| Korra paari aasta jooksul |
|
0% |
[ 0 ] |
| Mõned korrad aastas |
|
0% |
[ 0 ] |
| Kord kuus, või tihemini |
|
50% |
[ 1 ] |
|
| hääli kokku : 2 |
|
| autor |
|
martin366
HV Guru

liitunud: 07.09.2009
|
08.07.2011 20:21:54
|
|
|
ceemic, vähemalt ei jäänud ilma, see põhiline
|
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ceemic
24/7@kalal

liitunud: 21.03.2005
|
08.07.2011 20:26:37
|
|
|
| martin366, ega ma ei põe jah. Meeldiv matk oli sellegipoolest.
|
|
| Kommentaarid: 421 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
322 |
|
| tagasi üles |
|
 |
martin366
HV Guru

liitunud: 07.09.2009
|
08.07.2011 20:29:39
|
|
|
btw, käisin öösel turba jahtimas, kuid kätte sain ainult kaks poolekilost isendit, suuremad ei võta üldse enam miskipärast, kõhud kiile täis vist mõned ahvenad ja haugid tüütasid ka nagu alati @ navesti jõgi.
|
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ceemic
24/7@kalal

liitunud: 21.03.2005
|
08.07.2011 20:38:57
|
|
|
Käisime ükspäev Taevaskojas voltciga. Seal oli ka turba üsna palju, ainult, et valgel ajal nad lanti ei võtnud. See-eest tulid mõned täitsa kenad ahvenad, ning kärestikust sain ühe 15cm haugi
|
|
| Kommentaarid: 421 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
322 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
08.07.2011 21:03:02
|
|
|
see su rekord, kui võõrsil püütud 20cm. makrill välja arvata?
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ceemic
24/7@kalal

liitunud: 21.03.2005
|
08.07.2011 21:36:42
|
|
|
Hiid, just, see 15cm oli rekord. Läks suitsu
|
|
| Kommentaarid: 421 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
322 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
09.07.2011 20:14:50
|
|
|
Käisin vennaga jägala jõel.
üks korralik jurakas läks vennal meeter enne kallast minema,
muidu oli kena nulliring kui kolme landi kadu mitte arvestada
E: vend just helistas, pean hakkama varsti jõekat puhastama
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ceemic
24/7@kalal

liitunud: 21.03.2005
|
09.07.2011 23:00:45
|
|
|
| Winterwind kirjutas: |
E: vend just helistas, pean hakkama varsti jõekat puhastama  |
No on põrsas Aitasin vist pisiku süstimisel kaasa
Strateegilised mõõdud+pilt siis ka
|
|
| Kommentaarid: 421 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
322 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
09.07.2011 23:51:18
|
|
|
| ceemic kirjutas: |
Strateegilised mõõdud+pilt siis ka  |
Pilti pole, aga oli teine natuke üle mõõdu. Muidu igati ilus täpik, peaks ise ka millalgi võsasse ronima minema
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
martin366
HV Guru

liitunud: 07.09.2009
|
10.07.2011 10:54:49
|
|
|
Sai eile Põltsu jõe peal käidud. Kala võttis ikka kenasti, koguaeg tuli midagi - 4 turba, 1 säinas, kümmekond ahvenat, haugi ning 2 kolli läks minema, ühte nägin ja see polnud mitte väike kala, silmajärgi säinas vähemalt poolteist kilo. Muidu oli hea retk v.a julm paduvihm ja rahe mis läbimärjaks tegi ja veidi võttu halvustas
|
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kaivo-
HV Guru
liitunud: 22.08.2007
|
10.07.2011 19:55:47
|
|
|
Käisin Peipsil, uuele poisile ehk mulle nati konks punase tutiga kätte. Ahvenat sai nii kenasti .
Nüüd olen Pro.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
omgwtf
HV Guru

liitunud: 23.10.2006
|
10.07.2011 20:02:42
|
|
|
Ennast kahjuks enam see Peipis Ahven ei kisu Rebid kümnete kilodega asja paati nagu krdi liinitööna Kaob lõõgastumise ja niisama olemise moment ära,käed koguaeg nii lägased,et õlletki ei saa näppida vahepeal
Pigem kuskil kaldal öösel lõkke ääres ja donkad sees Peipsist vist muud enam ei tulegi,koha rebitakse välja juba alamõõdulisena ja spinnaga pole seal miskit teha väga Lohista või sada kilomeetrit sabas erinevaid asju,kuid ei miskit peale ahvena
|
|
| Kommentaarid: 155 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kaivo-
HV Guru
liitunud: 22.08.2007
|
10.07.2011 20:12:01
|
|
|
Nu jah. Mulle, kui inimesele, kes ei viitsi enam kalal käia ja passida, käis küll
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kembadesig
HV veteran

liitunud: 18.10.2010
|
10.07.2011 20:41:55
|
|
|
Sai juunis Rootsis kalal käidud. Vaikselt tilkus seal särge ja mõni ahven ja väiksem haug ka ning ühel heal päeval tuli siis rekordsaak.
Kohe järjest kaks haugi, üks 9,5kg ja teine 9kg.
Päris hullud mölakad olid need kaks venda ikka, algul pakkusime sinna ~7,5kg juurde, kuid kaaludes oli üllatus missugune.
_________________ Sounds?... |
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
martin366
HV Guru

liitunud: 07.09.2009
|
11.07.2011 00:34:48
|
|
|
kembadesig, ise püüdsid ? millega püütud ?
|
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kembadesig
HV veteran

liitunud: 18.10.2010
|
11.07.2011 13:46:50
|
|
|
martin366, sõbraga sai püütud jah. Järvest ning kaldaääres sai kõrte külge pisike võrgujupp seotud, teine ots jäi lahti ning kohe järjest olid need vanad seal lühikese ajaga sees.
Lanti sai ka loobitud, aga sellega väga midagi ei saanud.
_________________ Sounds?... |
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
villu70
HV Guru

liitunud: 19.12.2006
|
11.07.2011 21:47:35
|
|
|
Homme lähen testimata jõe peale täpilisi uurima. Põduste jõgi nimeks.
edit: väike mure mul, ei leia kusagilt kalade alammõõte mis võib koju tassida?
Tahaks mõõte just jõeforelli ja haugi kohta. Kõvemad "kalurid" teavad seda siin vist unepealt.....
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
122 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Syncmahv
HV Guru

liitunud: 01.01.2006
|
11.07.2011 21:51:20
|
|
|
l32-L36 jõekas
l40-L45 havi
On keegi proovinud kalastuskeskuse pakutavat nööri sufix 832 advanced powerline? Meedias nagu üldiselt paistavad kiitvat seda nööri, kuid kuidas tegelikkus on?
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Olaf

liitunud: 14.11.2003
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lauri0112
HV veteran

liitunud: 03.10.2006
|
12.07.2011 09:42:33
|
|
|
Nonii, eile sai käidud paunkülas ja tulemuseks üks alamõõduline ca 25-30 havi, mis sai muidugi tagasi lastud. Ja üks korralik 215g ahven.
Peal sai olnud ca. 3 tundi ja kõik kalad tulid kohe peale vihma samakat 15 minuti jooksul.
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raitl
HV veteran

liitunud: 20.01.2002
|
|
| Kommentaarid: 166 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
villu70
HV Guru

liitunud: 19.12.2006
|
12.07.2011 19:28:58
|
|
|
raitl,
Olen siis täna pea päevotsa mööda tihnikud matkanud ja normaalseid landi loopimis kohti otsinud.
Oi ikka tõeline padrik.... hea, et ära ei eksinud.
Saagist siis ka, korra nägin ikka "küünla" ära ka. Oli kindlalt alamõõduline silmajärgi ja hea et, ära läks.
Peale selle veel, paar/kolm korda oli ka korralikku võttu aga ei midagi enamat.
aaa... üks maim käis ka kaldal ära ja läks vette tagasi "arenema"..... sai vähemalt kala katsuda.
Spoiler 
Üks on kindel..... mina olen veel piisavalt loll ,et nii tarka kala püüda.
Arenguruumi nagu putru.
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
122 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Syncmahv
HV Guru

liitunud: 01.01.2006
|
12.07.2011 19:44:40
|
|
|
| Mis huvitav lant see on ?
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
villu70
HV Guru

liitunud: 19.12.2006
|
12.07.2011 20:12:17
|
|
|
| Syncmahv kirjutas: |
| Mis huvitav lant see on ? |
Jumala lampi kuressaare kaubamajast ostsin. Kuskilt lugesin midagi mingitest pöörlevatest.
Nagu aru saan ega selle jõeka püügi kohta väga tarkusi ei avalikustata. Asukoht, mis lant jne. Eks pusin ise ka katse-eksituse meetodit.
Täna elu esimene täpiku püük ka alles.
Täna sain ka ühest landist lahti ka.
Samasugune ainult erkpunakas, see nokkis kõige paremini ka.
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
122 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raitl
HV veteran

liitunud: 20.01.2002
|
12.07.2011 20:31:20
|
|
|
võtas-uxu, paraku jah, eesti kalamees on arvamusel, et kui kellelegi oma "firmasaladusi" paljastada, siis kohe kõik lähevad ja püüavad kõik veed kaladest kuivaks. Pead ikka tõsiselt ennast tõestama ja kellelegi nahavahele pugema, et seda õiget infot kätte saada. Kui kalakoht.ee lehega algust tegin, siis kujutasin just ette, et sellest saaks üks mõnus koht, kus kalamehed infot vahetavad ning ome kogemusi algajatega jagavad. Tuleb aga välja, et isegi rahaeest on raske kalamehi rääkima saada. Loomulikult olen suure pahameele objektiks saanud oma kalade ja veekogude nimekirjaga. Jumala eest, keegi saab teada et kusagil mujal, kui Emajões, Paunakal ning Pärnu jões kah kala sees on!!!
Ei ole suutnud aru saada, kas tõepoolest on see hirm nii suur, et tullakse ja reostatakse ja püütakse võrkude ning elektriga kõik veed kuivaks kohe? Minu arusaam asjast on veidi teine. Esiteks, mida rohkem on veekogusid, mille hulgast valida kui nädalavahetust planeeritakse, seda hõredam on kalameeste kontsentratsioon iga veekogu juures. Ning teiseks, kui ikka iga veekogu juures mingitki liikumist on, jätab see igasugustele röövikutele vähem võimalust segamatult tegutseda.
|
|
| Kommentaarid: 166 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
villu70
HV Guru

liitunud: 19.12.2006
|
12.07.2011 21:39:27
|
|
|
raitl, kurb aga tõsi. Pole hullu, küll ma ka oma "kulla augu" leian!
Kuskohast netist osta odavaid lante, on kellelgi mingeid linke anda?
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
122 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Syncmahv
HV Guru

liitunud: 01.01.2006
|
12.07.2011 21:44:07
|
|
|
| lant.ee ? Ise olen sealt tellinud, seal sellessuhtes hea, et olemas sellised landid mis paljudes poodides defitsiit.
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
martin366
HV Guru

liitunud: 07.09.2009
|
12.07.2011 21:54:28
|
|
|
lant.ee on hea koht küll, aga lantide hinnad pole just kõige odavamad, sellised keskmised. Kuid valik on super
|
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
villu70
HV Guru

liitunud: 19.12.2006
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
122 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raitl
HV veteran

liitunud: 20.01.2002
|
13.07.2011 10:05:37
|
|
|
võtas-uxu, eestis päris kinni kohe ei lähe aga rahakotti kergendama pead küll. Ja kui tulihingelisemale kalamehele vahele jääd, siis võib füüsilise noomituse saada
|
|
| Kommentaarid: 166 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kaarta
Kreisi kasutaja
liitunud: 12.09.2008
|
13.07.2011 10:13:15
|
|
|
#
viimati muutis Kaarta 16.01.2016 15:26:59, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RedFish
HV vaatleja

liitunud: 02.07.2004
|
13.07.2011 10:31:32
|
|
|
Kahjuks selliseid ajusurmas inimesi meil leidub. Olen kuulnud paar korda nö tuttavate-tuttavate kaudu, et leidub tegelasi, kes seltskondades suure suuga oma elektrisaakitest pajatavad....r**sad veel julgevad hoobelda ka. Sarnaseid lugusid olen kuulnud salavõrgutajate, keeluajal püütud kalade ja näiteks ka Ülemiste järvel püüdjate kohta. Tundub, et mõnedes ajukääbikutest koosnevates seltskondades on röövpüük lausa au sees.
_________________ Lähed kalale? Landid, ridvad, rullid, tamiilid & nöörid, kahlamispüksid - kalastustarbed firmadelt Daiwa, Shimano, Rapala, Mepps, Vision jt. |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
villu70
HV Guru

liitunud: 19.12.2006
|
13.07.2011 11:27:28
|
|
|
Kui vanad need andmed on seal kalaportallis? Näiteks--- kalastuskohad---- saaremaa vesikonna jõed?
Seal väidab et, pühajões kala ei ole, mina julgen väita teistpidi.
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
122 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raitl
HV veteran

liitunud: 20.01.2002
|
13.07.2011 11:37:29
|
|
|
võtas-uxu, http://kalakoht.ee/veekogu/puhajogi/ 2001 aastal on märgitud jõgi kui - kalavaene. Ning kalaportaalis vaatan, on kirjas et katsepüügil midagi ei saadud. Ehk kusagil ei välistata kala olemasolu jões
|
|
| Kommentaarid: 166 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
omgwtf
HV Guru

liitunud: 23.10.2006
|
13.07.2011 12:09:11
|
|
|
Kinni ei lähe,aga kui ise isiklikult peale satuks siis lõpetaks see kalamees see jurakas perseküljes.
|
|
| Kommentaarid: 155 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RedFish
HV vaatleja

liitunud: 02.07.2004
|
13.07.2011 12:09:48
|
|
|
2001 a andmed tõepoolest ja nõustun Raitl-iga - kala võib selles jões ikka olla.
_________________ Lähed kalale? Landid, ridvad, rullid, tamiilid & nöörid, kahlamispüksid - kalastustarbed firmadelt Daiwa, Shimano, Rapala, Mepps, Vision jt. |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
villu70
HV Guru

liitunud: 19.12.2006
|
13.07.2011 23:17:23
|
|
|
RedFish, raitl, ca 10 aastat vanad andmed , selle ajaga muutub palju..... antud juhul (pühajõgi) paremuse poole .
Rääkike kuidas nende "no name" nööridega elu on? Kannatab nendega üldse püüda ka?
Leidsin mingi ime koha, kus suht soodsa hinnaga "kahtlased" nöörid (-ja muu sodi) müügis.
http://www.focalprice.com/search.html?keyword=dyneema
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
122 |
|
| tagasi üles |
|
 |
martin366
HV Guru

liitunud: 07.09.2009
|
14.07.2011 00:02:56
|
|
|
võtas-uxu, osta lahtiselt Indyline Mohican 25lbs nööri, see väga hüva, püüan kõike sellega. Kiidan
|
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
villu70
HV Guru

liitunud: 19.12.2006
|
14.07.2011 00:12:56
|
|
|
martin366, vanasti sai käia putkast lahtist õlut ostmas. Sitematel päevadel tuli see kilekotti panna, juhul kui purki ei olnud,,,,
Aga et tamiili/nööri lahtiselt müüakse, seda kuulen küll esimest korda ..... igaljuhul tänud soovituse eest, tsekkan asja
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
122 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RedFish
HV vaatleja

liitunud: 02.07.2004
|
14.07.2011 21:08:05
|
|
|
Kes soovib oma kalade- ja kalastusalaseid teadmisi proovile panna, siis siit leiab natuke nuputamist:
http://www.kalaportaal.ee/viktoriin
_________________ Lähed kalale? Landid, ridvad, rullid, tamiilid & nöörid, kahlamispüksid - kalastustarbed firmadelt Daiwa, Shimano, Rapala, Mepps, Vision jt. |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
omgwtf
HV Guru

liitunud: 23.10.2006
|
14.07.2011 22:26:26
|
|
|
Sa teenisid 166 punkti 260-st võimalikust. Pole vist õige kalamees Googlet ei kasutanud,seega aus värk vähemalt Forelli panin ka värvipimedaks,arvasin,et trikiga küsimus,kuna forelli landid maru kirevad
|
|
| Kommentaarid: 155 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
villu70
HV Guru

liitunud: 19.12.2006
|
15.07.2011 08:05:33
|
|
|
Olen masendav lollpea..... Viktoriini tulemus...
| tsitaat: |
| Sa teenisid 100 punkti 260-st võimalikust. |
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
122 |
|
| tagasi üles |
|
 |
martin366
HV Guru

liitunud: 07.09.2009
|
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lauri0112
HV veteran

liitunud: 03.10.2006
|
20.07.2011 23:35:10
|
|
|
Nonii, täna sai 4-5 tundi mööda harjumaad ringi kolatud ja tulemuseks kolm alamõõdulist havi poega. kõik tulid 15 minuti sees.
Ehki enamus sellest ajast sai ringi sõidetud ja veekogusid otsitud.
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reints
HV Guru

liitunud: 02.04.2006
|
21.07.2011 00:59:28
|
|
|
Ostsin uue ridva peale seda kalata jäänud pole
_________________ Töö tegi ahvist inimese
Äkki teeb sinust ka  |
|
| Kommentaarid: 221 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
203 |
|
| tagasi üles |
|
 |
villu70
HV Guru

liitunud: 19.12.2006
|
21.07.2011 10:49:27
|
|
|
| reints kirjutas: |
Ostsin uue ridva peale seda kalata jäänud pole  |
Mul sama teema ees ootamas.... tegelt rulli ka veel vaja.
Äkki jagad tarkust, millise ja kuskohast ise uue "roika" ostsid?
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
122 |
|
| tagasi üles |
|
 |
martin366
HV Guru

liitunud: 07.09.2009
|
21.07.2011 11:49:05
|
|
|
Mul pakkuda vähe kasutatud Volzhanka Luks 2.7m 7-28gr IM12-süsinik
Poes (www.trofee.eu) maksab 127€
Ma müün alla poole, 60€
Müün kuna kogun kalipso jaoks raha
Tegu ülihea ridvaga
|
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
villu70
HV Guru

liitunud: 19.12.2006
|
21.07.2011 12:41:46
|
|
|
martin366, kuulan veel maad ja ilma..... sinu pakkumine on hea .
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
122 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ceemic
24/7@kalal

liitunud: 21.03.2005
|
22.07.2011 03:48:13
|
|
|
| martin366, sul lendõnge pole alles?
|
|
| Kommentaarid: 421 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
322 |
|
| tagasi üles |
|
 |
martin366
HV Guru

liitunud: 07.09.2009
|
22.07.2011 09:58:43
|
|
|
| ceemic kirjutas: |
| martin366, sul lendõnge pole alles? |
Ei ole
|
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|