Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Kalastus märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 21, 22, 23 ... 68, 69, 70  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kui tihti sa kalal käid?
Polegi kunagi käinud
50%
 50%  [ 1 ]
Kunagi lapsena isaga/vanaisaga
0%
 0%  [ 0 ]
Korra paari aasta jooksul
0%
 0%  [ 0 ]
Mõned korrad aastas
0%
 0%  [ 0 ]
Kord kuus, või tihemini
50%
 50%  [ 1 ]
hääli kokku : 2

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
martin366
HV Guru
martin366

liitunud: 07.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2011 20:21:54 vasta tsitaadiga

ceemic, vähemalt ei jäänud ilma, see põhiline icon_smile.gif
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2011 20:26:37 vasta tsitaadiga

martin366, ega ma ei põe jah. Meeldiv matk oli sellegipoolest.
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
martin366
HV Guru
martin366

liitunud: 07.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2011 20:29:39 vasta tsitaadiga

btw, käisin öösel turba jahtimas, kuid kätte sain ainult kaks poolekilost isendit, suuremad ei võta üldse enam miskipärast, kõhud kiile täis vist icon_biggrin.gif mõned ahvenad ja haugid tüütasid ka nagu alati icon_smile.gif @ navesti jõgi.
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2011 20:38:57 vasta tsitaadiga

Käisime ükspäev Taevaskojas voltciga. Seal oli ka turba üsna palju, ainult, et valgel ajal nad lanti ei võtnud. See-eest tulid mõned täitsa kenad ahvenad, ning kärestikust sain ühe 15cm haugi icon_lol.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2011 21:03:02 vasta tsitaadiga

see su rekord, kui võõrsil püütud 20cm. makrill välja arvata? icon_lol.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2011 21:36:42 vasta tsitaadiga

Hiid, just, see 15cm oli rekord. Läks suitsu icon_lol.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2011 20:14:50 vasta tsitaadiga

Käisin vennaga jägala jõel.
üks korralik jurakas läks vennal meeter enne kallast minema,
muidu oli kena nulliring kui kolme landi kadu mitte arvestada icon_biggrin.gif

E: vend just helistas, pean hakkama varsti jõekat puhastama icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2011 23:00:45 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
E: vend just helistas, pean hakkama varsti jõekat puhastama icon_biggrin.gif

No on põrsas icon_razz1.gif Aitasin vist pisiku süstimisel kaasa icon_smile.gif
Strateegilised mõõdud+pilt siis ka icon_cool.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2011 23:51:18 vasta tsitaadiga

ceemic kirjutas:
Strateegilised mõõdud+pilt siis ka icon_cool.gif thumbs_up.gif

Pilti pole, aga oli teine natuke üle mõõdu. Muidu igati ilus täpik, peaks ise ka millalgi võsasse ronima minema icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
martin366
HV Guru
martin366

liitunud: 07.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2011 10:54:49 vasta tsitaadiga

Sai eile Põltsu jõe peal käidud. Kala võttis ikka kenasti, koguaeg tuli midagi - 4 turba, 1 säinas, kümmekond ahvenat, haugi ning 2 kolli läks minema, ühte nägin ja see polnud mitte väike kala, silmajärgi säinas vähemalt poolteist kilo. Muidu oli hea retk v.a julm paduvihm ja rahe mis läbimärjaks tegi ja veidi võttu halvustas icon_smile.gif
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 10.07.2011 19:55:47 vasta tsitaadiga

Käisin Peipsil, uuele poisile ehk mulle nati konks punase tutiga kätte. Ahvenat sai nii kenasti .
Nüüd olen Pro.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 10.07.2011 20:02:42 vasta tsitaadiga

Ennast kahjuks enam see Peipis Ahven ei kisu icon_neutral.gif Rebid kümnete kilodega asja paati nagu krdi liinitööna icon_lol.gif Kaob lõõgastumise ja niisama olemise moment ära,käed koguaeg nii lägased,et õlletki ei saa näppida vahepeal icon_smile.gif
Pigem kuskil kaldal öösel lõkke ääres ja donkad sees thumbs_up.gif Peipsist vist muud enam ei tulegi,koha rebitakse välja juba alamõõdulisena ja spinnaga pole seal miskit teha väga thumbs_down.gif Lohista või sada kilomeetrit sabas erinevaid asju,kuid ei miskit peale ahvena icon_neutral.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 10.07.2011 20:12:01 vasta tsitaadiga

Nu jah. Mulle, kui inimesele, kes ei viitsi enam kalal käia ja passida, käis küll icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kembadesig
HV veteran
kembadesig

liitunud: 18.10.2010




sõnum 10.07.2011 20:41:55 vasta tsitaadiga

Sai juunis Rootsis kalal käidud. Vaikselt tilkus seal särge ja mõni ahven ja väiksem haug ka ning ühel heal päeval tuli siis rekordsaak.

Kohe järjest kaks haugi, üks 9,5kg ja teine 9kg. icon_cool.gif
Päris hullud mölakad olid need kaks venda ikka, algul pakkusime sinna ~7,5kg juurde, kuid kaaludes oli üllatus missugune. icon_biggrin.gif



_________________
Sounds?...
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martin366
HV Guru
martin366

liitunud: 07.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2011 00:34:48 vasta tsitaadiga

kembadesig, ise püüdsid ? millega püütud ? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kembadesig
HV veteran
kembadesig

liitunud: 18.10.2010




sõnum 11.07.2011 13:46:50 vasta tsitaadiga

martin366, sõbraga sai püütud jah. Järvest ning kaldaääres sai kõrte külge pisike võrgujupp seotud, teine ots jäi lahti ning kohe järjest olid need vanad seal lühikese ajaga sees. icon_biggrin.gif
Lanti sai ka loobitud, aga sellega väga midagi ei saanud.

_________________
Sounds?...
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2011 21:47:35 vasta tsitaadiga

Homme lähen testimata jõe peale täpilisi uurima. Põduste jõgi nimeks.

edit: väike mure mul, ei leia kusagilt kalade alammõõte mis võib koju tassida? icon_redface.gif
Tahaks mõõte just jõeforelli ja haugi kohta. Kõvemad "kalurid" teavad seda siin vist unepealt..... thumbs_up.gif
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2011 21:51:20 vasta tsitaadiga

l32-L36 icon_wink.gif jõekas
l40-L45 havi

On keegi proovinud kalastuskeskuse pakutavat nööri sufix 832 advanced powerline? Meedias nagu üldiselt paistavad kiitvat seda nööri, kuid kuidas tegelikkus on?
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Olaf
 
Olaf

liitunud: 14.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2011 08:55:47 vasta tsitaadiga

võtas-uxu kirjutas:
Homme lähen testimata jõe peale täpilisi uurima. Põduste jõgi nimeks.

edit: väike mure mul, ei leia kusagilt kalade alammõõte mis võib koju tassida? icon_redface.gif
Tahaks mõõte just jõeforelli ja haugi kohta. Kõvemad "kalurid" teavad seda siin vist unepealt..... thumbs_up.gif

http://kalala.emu.ee/userfiles/KALALA/Kalastusinfo/Kalade%20alamm66dud.pdf
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lauri0112
HV veteran
Lauri0112

liitunud: 03.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2011 09:42:33 vasta tsitaadiga

Nonii, eile sai käidud paunkülas ja tulemuseks üks alamõõduline ca 25-30 havi, mis sai muidugi tagasi lastud. Ja üks korralik 215g ahven.
Peal sai olnud ca. 3 tundi ja kõik kalad tulid kohe peale vihma samakat 15 minuti jooksul.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raitl
HV veteran


liitunud: 20.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2011 10:11:12 vasta tsitaadiga

võtas-uxu, http://kalakoht.ee/kala/ Lööda aga lahti kalaliigi, mis huvi pakub ja info kenasti olemas icon_smile.gif
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2011 19:28:58 vasta tsitaadiga

raitl, thumbs_up.gif

Olen siis täna pea päevotsa mööda tihnikud matkanud ja normaalseid landi loopimis kohti otsinud.
Oi ikka tõeline padrik.... hea, et ära ei eksinud. icon_smile.gif
Saagist siis ka, korra nägin ikka "küünla" ära ka. Oli kindlalt alamõõduline silmajärgi ja hea et, ära läks.
Peale selle veel, paar/kolm korda oli ka korralikku võttu aga ei midagi enamat. icon_redface.gif
aaa... üks maim käis ka kaldal ära ja läks vette tagasi "arenema"..... sai vähemalt kala katsuda. icon_razz1.gif

Spoiler Spoiler Spoiler


Üks on kindel..... mina olen veel piisavalt loll ,et nii tarka kala püüda.
Arenguruumi nagu putru.
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2011 19:44:40 vasta tsitaadiga

Mis huvitav lant see on ?
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2011 20:12:17 vasta tsitaadiga

Syncmahv kirjutas:
Mis huvitav lant see on ?

Jumala lampi kuressaare kaubamajast ostsin. Kuskilt lugesin midagi mingitest pöörlevatest.
Nagu aru saan ega selle jõeka püügi kohta väga tarkusi ei avalikustata. Asukoht, mis lant jne. Eks pusin ise ka katse-eksituse meetodit. icon_redface.gif
Täna elu esimene täpiku püük ka alles.

Täna sain ka ühest landist lahti ka.
Samasugune ainult erkpunakas, see nokkis kõige paremini ka.

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raitl
HV veteran


liitunud: 20.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2011 20:31:20 vasta tsitaadiga

võtas-uxu, paraku jah, eesti kalamees on arvamusel, et kui kellelegi oma "firmasaladusi" paljastada, siis kohe kõik lähevad ja püüavad kõik veed kaladest kuivaks. Pead ikka tõsiselt ennast tõestama ja kellelegi nahavahele pugema, et seda õiget infot kätte saada. Kui kalakoht.ee lehega algust tegin, siis kujutasin just ette, et sellest saaks üks mõnus koht, kus kalamehed infot vahetavad ning ome kogemusi algajatega jagavad. Tuleb aga välja, et isegi rahaeest on raske kalamehi rääkima saada. Loomulikult olen suure pahameele objektiks saanud oma kalade ja veekogude nimekirjaga. Jumala eest, keegi saab teada et kusagil mujal, kui Emajões, Paunakal ning Pärnu jões kah kala sees on!!!
Ei ole suutnud aru saada, kas tõepoolest on see hirm nii suur, et tullakse ja reostatakse ja püütakse võrkude ning elektriga kõik veed kuivaks kohe? Minu arusaam asjast on veidi teine. Esiteks, mida rohkem on veekogusid, mille hulgast valida kui nädalavahetust planeeritakse, seda hõredam on kalameeste kontsentratsioon iga veekogu juures. Ning teiseks, kui ikka iga veekogu juures mingitki liikumist on, jätab see igasugustele röövikutele vähem võimalust segamatult tegutseda.
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2011 21:39:27 vasta tsitaadiga

raitl, kurb aga tõsi. Pole hullu, küll ma ka oma "kulla augu" leian!
Kuskohast netist osta odavaid lante, on kellelgi mingeid linke anda?
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2011 21:44:07 vasta tsitaadiga

lant.ee ? Ise olen sealt tellinud, seal sellessuhtes hea, et olemas sellised landid mis paljudes poodides defitsiit.
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martin366
HV Guru
martin366

liitunud: 07.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2011 21:54:28 vasta tsitaadiga

lant.ee on hea koht küll, aga lantide hinnad pole just kõige odavamad, sellised keskmised. Kuid valik on super icon_smile.gif
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2011 23:43:09 vasta tsitaadiga

Mööda netti ringi kolades sattusin sellise peletise otsa. Kas selle eest mitte eestis kinni ei lähe?
See ju jõhker taparelv.... nagu kuulnud olen.
http://www.dealextreme.com/p/compact-electric-fishing-machine-380v-500w-66192
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raitl
HV veteran


liitunud: 20.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2011 10:05:37 vasta tsitaadiga

võtas-uxu, eestis päris kinni kohe ei lähe aga rahakotti kergendama pead küll. Ja kui tulihingelisemale kalamehele vahele jääd, siis võib füüsilise noomituse saada icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kaarta
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2011 10:13:15 vasta tsitaadiga

#

viimati muutis Kaarta 16.01.2016 15:26:59, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RedFish
HV vaatleja
RedFish

liitunud: 02.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2011 10:31:32 vasta tsitaadiga

Kahjuks selliseid ajusurmas inimesi meil leidub. Olen kuulnud paar korda nö tuttavate-tuttavate kaudu, et leidub tegelasi, kes seltskondades suure suuga oma elektrisaakitest pajatavad....r**sad veel julgevad hoobelda ka. Sarnaseid lugusid olen kuulnud salavõrgutajate, keeluajal püütud kalade ja näiteks ka Ülemiste järvel püüdjate kohta. Tundub, et mõnedes ajukääbikutest koosnevates seltskondades on röövpüük lausa au sees.
_________________
Lähed kalale? Landid, ridvad, rullid, tamiilid & nöörid, kahlamispüksid - kalastustarbed firmadelt Daiwa, Shimano, Rapala, Mepps, Vision jt.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2011 11:27:28 vasta tsitaadiga

Kui vanad need andmed on seal kalaportallis? Näiteks--- kalastuskohad---- saaremaa vesikonna jõed?
Seal väidab et, pühajões kala ei ole, mina julgen väita teistpidi.
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raitl
HV veteran


liitunud: 20.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2011 11:37:29 vasta tsitaadiga

võtas-uxu, http://kalakoht.ee/veekogu/puhajogi/ 2001 aastal on märgitud jõgi kui - kalavaene. Ning kalaportaalis vaatan, on kirjas et katsepüügil midagi ei saadud. Ehk kusagil ei välistata kala olemasolu jões icon_wink.gif
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 13.07.2011 12:09:11 vasta tsitaadiga

võtas-uxu kirjutas:
Mööda netti ringi kolades sattusin sellise peletise otsa. Kas selle eest mitte eestis kinni ei lähe?
See ju jõhker taparelv.... nagu kuulnud olen.
http://www.dealextreme.com/p/compact-electric-fishing-machine-380v-500w-66192


Kinni ei lähe,aga kui ise isiklikult peale satuks siis lõpetaks see kalamees see jurakas perseküljes. icon_neutral.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RedFish
HV vaatleja
RedFish

liitunud: 02.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2011 12:09:48 vasta tsitaadiga

2001 a andmed tõepoolest ja nõustun Raitl-iga - kala võib selles jões ikka olla.
_________________
Lähed kalale? Landid, ridvad, rullid, tamiilid & nöörid, kahlamispüksid - kalastustarbed firmadelt Daiwa, Shimano, Rapala, Mepps, Vision jt.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2011 23:17:23 vasta tsitaadiga

RedFish, raitl, ca 10 aastat vanad andmed icon_eek.gif , selle ajaga muutub palju..... antud juhul (pühajõgi) paremuse poole thumbs_up.gif .


Rääkike kuidas nende "no name" nööridega elu on? Kannatab nendega üldse püüda ka?
Leidsin mingi ime koha, kus suht soodsa hinnaga "kahtlased" nöörid (-ja muu sodi) müügis.

http://www.focalprice.com/search.html?keyword=dyneema
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martin366
HV Guru
martin366

liitunud: 07.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2011 00:02:56 vasta tsitaadiga

võtas-uxu, osta lahtiselt Indyline Mohican 25lbs nööri, see väga hüva, püüan kõike sellega. Kiidan thumbs_up.gif
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2011 00:12:56 vasta tsitaadiga

martin366, vanasti sai käia putkast lahtist õlut ostmas. Sitematel päevadel tuli see kilekotti panna, juhul kui purki ei olnud,,,,
Aga et tamiili/nööri lahtiselt müüakse, seda kuulen küll esimest korda icon_eek.gif ..... igaljuhul tänud soovituse eest, tsekkan asja thumbs_up.gif
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RedFish
HV vaatleja
RedFish

liitunud: 02.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2011 21:08:05 vasta tsitaadiga

Kes soovib oma kalade- ja kalastusalaseid teadmisi proovile panna, siis siit leiab natuke nuputamist:

http://www.kalaportaal.ee/viktoriin

_________________
Lähed kalale? Landid, ridvad, rullid, tamiilid & nöörid, kahlamispüksid - kalastustarbed firmadelt Daiwa, Shimano, Rapala, Mepps, Vision jt.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 14.07.2011 22:26:26 vasta tsitaadiga

Sa teenisid 166 punkti 260-st võimalikust. icon_redface.gif icon_lol.gif Pole vist õige kalamees icon_razz.gif Googlet ei kasutanud,seega aus värk vähemalt thumbs_up.gif Forelli panin ka värvipimedaks,arvasin,et trikiga küsimus,kuna forelli landid maru kirevad icon_lol.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2011 08:05:33 vasta tsitaadiga

Olen masendav lollpea..... thumbs_down.gif Viktoriini tulemus...
tsitaat:
Sa teenisid 100 punkti 260-st võimalikust.
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martin366
HV Guru
martin366

liitunud: 07.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2011 15:24:22 vasta tsitaadiga

Müüa Volzhanka Luks 2.7m 7-28gr IM12-süsinik POOLE POE HINNAGA!: http://www.kalale.ee/sisu/NCwxMTM3MzI4LDYsMCwwLA/ thumbs_up.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lauri0112
HV veteran
Lauri0112

liitunud: 03.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2011 23:35:10 vasta tsitaadiga

Nonii, täna sai 4-5 tundi mööda harjumaad ringi kolatud ja tulemuseks kolm alamõõdulist havi poega. kõik tulid 15 minuti sees.
Ehki enamus sellest ajast sai ringi sõidetud ja veekogusid otsitud.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reints
HV Guru
reints

liitunud: 02.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2011 00:59:28 vasta tsitaadiga

Ostsin uue ridva peale seda kalata jäänud pole icon_cool.gif
_________________
Töö tegi ahvist inimese icon_smile.gif
Äkki teeb sinust ka icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2011 10:49:27 vasta tsitaadiga

reints kirjutas:
Ostsin uue ridva peale seda kalata jäänud pole icon_cool.gif

Mul sama teema ees ootamas.... tegelt rulli ka veel vaja.
Äkki jagad tarkust, millise ja kuskohast ise uue "roika" ostsid?
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martin366
HV Guru
martin366

liitunud: 07.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2011 11:49:05 vasta tsitaadiga

Mul pakkuda vähe kasutatud Volzhanka Luks 2.7m 7-28gr IM12-süsinik
Poes (www.trofee.eu) maksab 127€
Ma müün alla poole, 60€
Müün kuna kogun kalipso jaoks raha icon_smile.gif
Tegu ülihea ridvaga thumbs_up.gif
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2011 12:41:46 vasta tsitaadiga

martin366, kuulan veel maad ja ilma..... sinu pakkumine on hea thumbs_up.gif .
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2011 03:48:13 vasta tsitaadiga

martin366, sul lendõnge pole alles?
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
martin366
HV Guru
martin366

liitunud: 07.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2011 09:58:43 vasta tsitaadiga

ceemic kirjutas:
martin366, sul lendõnge pole alles?

Ei ole icon_wink.gif
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Kalastus mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 21, 22, 23 ... 68, 69, 70  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.