Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  TELE2 M-Internet märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 38, 39, 40 ... 208, 209, 210  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.07.2011 16:10:22 vasta tsitaadiga

sagem kirjutas:
Laadisin Smardi stardikaga kuu jooksul täpselt 138,78 GB muusikat ja 1080p ja 720p filme alla see sisaldab ka youtube ja muud veebis sirvimist ühesõnaga total. Sellise tulemuse sain ma 06.01.2011-06.30.2011 ja kiirust ei piiratud kordagi allaadimine filmidel toimus keskmiselt 490 KB/s.

Ma nüüd ei saa ise ka aru, miks ma peale seda veel lepinguline klient olen icon_smile.gif ... Siiski ebakindel "tulevik"? Kindlasti jõuab ju ka Tele2-e bossidele midagi siiski/kunagi kohale, et "süsteemis" loogika puudub praegu...
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 07.07.2011 16:29:29 vasta tsitaadiga

Nii pull kui see pole smartile asi vist ei laiene icon_lol.gif
Äriklienti aga piiratakse icon_razz.gif
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vana_urr
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.06.2007




sõnum 07.07.2011 16:30:56 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
Nii pull kui see pole smartile asi vist ei laiene icon_lol.gif
Äriklienti aga piiratakse icon_razz.gif


Ilmselt reaalselt see pole võrgule probleem, kõnekaardi rahvas ei kasuta netti vaid pigem säästab.
seega pole mõtet jaurata piirangutega....
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 07.07.2011 16:33:25 vasta tsitaadiga

Uued moblad tirivad kuuga ka vabalt 2-5GB ära... selles osas ma kahtleks icon_smile.gif
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
juhe
HV vaatleja
juhe

liitunud: 23.09.2002




sõnum 07.07.2011 20:06:53 vasta tsitaadiga

Eriti lustlik on, et kuigi reaalselt alustatakse piiramist alates 10. juulist, siis andmemahu mõõtmine algas siiski juba 1. juulil. Ehk siis, kui 10-ndaks on kasutatud 28Gb, siis jääb ülejäänud kuu tarbeks ikkagi vaid 2Gb. Ja muide T2 kodulehel lastakse siiani kõigile uutele lollidele liitujatele kõrge kaarega tasku, kuna üleval seisab info, et maht on piiramatu! Ise olen 24 kuulise sundorjusega "Extra Large" paketiga seotud ja vaatamata sellele, et saan alla max 5,2Mbit/s kiiruse kätte, pole mul kuskile minna. Ainus vastutulek oli T2 poolt, et olematu nende poolt monitooritud kiiruse tõttu alandati kuumakset 50%. Ja egas nädalikene tagasi, kui tuttav liitus, vastati küsimusele "kas mahupiirangut pole ega tule?", et ei ole ega ka tule. Õnneks on tuttaval prooviaeg hetkel... Homme viib oma rendipulga tagasi ja nägemist!
_________________
Pole olemas lahendamatuid probleeme, on vaid saamatud lahendajad.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 2 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
urri
Kreisi kasutaja
urri

liitunud: 20.01.2004




sõnum 09.07.2011 13:29:52 vasta tsitaadiga

mnjah... icon_rolleyes.gif
kuigi aparatuur seisab juba teab mitmendat kuud sama koha peal
ja levi kõigub ka 74-99 prossa, on kiirus ikkagi.... no midagi on
76217.6 bit/sec
74.4 Kbit/sec
0.1 Mbit/sec
9.3 KB/sec
piiratud ka veel nagu pole, seega on tele2-te rahvast siginenud
ja Kuusalu on ümbrus surfavaid turiste täis
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 09.07.2011 18:28:16 vasta tsitaadiga

ei tea jah mis teema... varem oli moblaga toas 1,2-5 mega nüüd vaid 0,7.
Ruuteriga õnneks veab 2 ära.
Kardetavasti on osad avastanud mobiilse neti hea optimeerimise allikana - Pulka tundva ruuteri tagant tõmbad maale minnes asja ära ja läpakaga kaasa maale.
Linnas, aga jagad wifisse. Paljudel kodus juba 2-3 arvutit(tihti töökoha poolt läpakas) - nii see koormus tõuseb icon_confused.gif
---------------------------------------

Krt piiratakse seda smarti või ei?
Esindused ajavad häma....ei ja vastused
Ei jäänud muud üle kui võtsin asjaajamiseks elisa 5 mega, millel pole mul vajalikus kohas levi (3G my ass) icon_lol.gif
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 09.07.2011 19:01:57 vasta tsitaadiga

Magic: Milles probleem, 3G-st on ju küll ja küll helistamiseks, ehk siis peamiseks tegevuseks, milleks mobiilivõrk üleüldse ju rajatud ongi.

Kui tahad aga surfata, siis ei vajad Sa hoopis 3,5G-d, mitte 3G-d. icon_razz.gif Ja 3,5G töölesaamiseks tuleb väga tihti ning palju pusida ning mässata, vajadusel selleks kulutades ka aega ja raha. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
urri
Kreisi kasutaja
urri

liitunud: 20.01.2004




sõnum 09.07.2011 19:55:02 vasta tsitaadiga

nii...
sai nüüd nati tehtud loomkatseid
võtsin pulga(Huawei 1752) ja läpaka ja Kuusalusse masti juurde
masti juures (u 400m mastist) töötas ühendus kui siidi
vaat et ületas ka kiirust
hakkasin siis mastist kaugenema, kodu suunas, mööda teed
u 2km mastist, lageda peal oli levi 74, kiirus 0,9 2-st
u 2,5 km mastist levi 50, kiirus 0,5
u 3,5 km - levi 90, kiirus 2
u 4,5 km - levi 20, kiirus 0,2
u 5,1 km (kodus) levi 0, kiirus 0
mõõtmise ajal oli läppar pulgaga autos, kõrvalistuja istmel, kiirused antud nö keskmised
tegelikkuses kiirus kõikus kogu mõõtmise aja
kodus tõstsin läppari auto katusele - levi 74, kiirus 1
täheldasin veel, et pulk töötab kõvasti paremini vertikaalses, kui horisontaalses asendis

sama asja tegin ka kuskil märtsi keskel
siis sain kodus auto katusel levi 90 kiirus max e. 2
nii et... poste kuhu toetada on samaks jäänud, toetajaid aga kõvasti juure tulnud
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.07.2011 21:01:36 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:

Kui tahad aga surfata, siis ei vajad Sa hoopis 3,5G-d, mitte 3G-d.
Väidad et 3G-ga ei saa surfata? Vägagi hästi saab kui Opera Turbot kasutada thumbs_up.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-KRANTS-
vitamiinidiiler
-KRANTS-

liitunud: 19.11.2005




sõnum 11.07.2011 06:53:01 vasta tsitaadiga

Eile piirati minu “Tele2 INTERNET ” kiirus nullilähedaseks, kuna olevat teie teenust liiga palju kasutanud. Olen ülikoolis kaugõppes ja seega tuleb osasid loenguid vaadata internetis. Samuti kasutan õppevideote vaatamiseks youtubi keskkonda. Olles mitmeid kordi lugenud läbi teie Mõistliku kasutamise põhimõtted ei sa aru miks mu netile kriips peale tõmmati. Oleks võinud siis mingisugune eelnev teavitus tulla kui kiirust piirama asute, mu elu sõltub minu internetiühendusest. Paar päeva tagasi mõtlesin upgradida oma kiirus 4G peale, a mida vi**u ma sellega siis peale hakkan??? nagu ma aru saan siis te kuradi värdjad panete mu neti lihtsalt kiiremini kinni. Mis ma pean kuu lõpuni nüüd kodus pihku peksama ja esimest veebruari ootame kuni te fucking pe****stid mu kuradi neti tagasi panete. Asi ei olegi rahas, mis ma pean siis kaks lepingut tegema, ühe kuu esimese poole jaoks ja teise kuu lõpuks? JA MILLE KURADI T**A JAOKS SEE SAJAMEGANE NETT SIIS ON?? MEILIDE VAATAMISEKS?? ei ole ju erilist vahet kas mu googlemail avaneb 1millisekund või 1.2 millisekundit? Kas seda kiirust on siis vaja 6 megalt kohe EDGE piirata, nagu niimoodi ei saa et mingi netilehe alla minuti lahti teeb? kohe on vaja inimesi ni***ma hakata? MIS EDASI SAAB? MAKSAN RAHA JUURDE , ÄKKI PANETE KIIRUSE TAGASI?

JA MA SOOVIKS OMA KIRJALE VASTUST KA! MUIDU MA VÕTAN SELLE NETIPULGA JA LEPINGU ; TOPIN SELLE SULLE PE**SE JA TAON SU HAMBAD SISSE KURADI VÄRDJAS!!!

_________________
Kui keegi mandariini tahab, siis helistab icon_smile.gif

Ühendust saab siin: https://www.facebook.com/groups/1953700414852281/
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vana_urr
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.06.2007




sõnum 11.07.2011 07:08:03 vasta tsitaadiga

-KRANTS- kirjutas:
Eile piirati minu “Tele2 INTERNET ” kiirus nullilähedaseks, kuna olevat teie teenust liiga palju kasutanud. Olen ülikoolis kaugõppes ja seega tuleb osasid loenguid vaadata internetis. Samuti kasutan õppevideote vaatamiseks youtubi keskkonda. Olles mitmeid kordi lugenud läbi teie Mõistliku kasutamise põhimõtted ei sa aru miks mu netile kriips peale tõmmati. Oleks võinud siis mingisugune eelnev teavitus tulla kui kiirust piirama asute, mu elu sõltub minu internetiühendusest. Paar päeva tagasi mõtlesin upgradida oma kiirus 4G peale, a mida vi**u ma sellega siis peale hakkan??? nagu ma aru saan siis te kuradi piixud panete mu neti lihtsalt kiiremini kinni. Mis ma pean kuu lõpuni nüüd kodus pihku peksama ja esimest veebruari ootame kuni te fucking pe****stid mu kuradi neti tagasi panete. Asi ei olegi rahas, mis ma pean siis kaks lepingut tegema, ühe kuu esimese poole jaoks ja teise kuu lõpuks? JA MILLE KURADI T**A JAOKS SEE SAJAMEGANE NETT SIIS ON?? MEILIDE VAATAMISEKS?? ei ole ju erilist vahet kas mu googlemail avaneb 1millisekund või 1.2 millisekundit? Kas seda kiirust on siis vaja 6 megalt kohe EDGE piirata, nagu niimoodi ei saa et mingi netilehe alla minuti lahti teeb? kohe on vaja inimesi ni***ma hakata? MIS EDASI SAAB? MAKSAN RAHA JUURDE , ÄKKI PANETE KIIRUSE TAGASI?

JA MA SOOVIKS OMA KIRJALE VASTUST KA! MUIDU MA VÕTAN SELLE NETIPULGA JA LEPINGU ; TOPIN SELLE SULLE PE**SE JA TAON SU HAMBAD SISSE KURADI <b>piix</b>!!!


Hm, mis see nüüd on? Ja mis pistmist on Tele2, 4G ja 100 Mb netil?


viimati muutis vana_urr 11.07.2011 07:53:44, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lepkai
HV kasutaja
lepkai

liitunud: 11.10.2009




sõnum 11.07.2011 07:51:41 vasta tsitaadiga

äkki mõni liigne beer_yum.gif icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.07.2011 07:59:12 vasta tsitaadiga

lepkai kirjutas:
äkki mõni liigne beer_yum.gif icon_biggrin.gif

+1 icon_smile.gif , aga seda teksti olen juba kuskilt lugenud, praegune on "plagiaat"? Ja ehk sobinuks see rohkem HV "naljarubriiki"...
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001




sõnum 11.07.2011 09:34:23 vasta tsitaadiga

piiramise sõnumid ikka tulevad. eelmine kord mul jõudis kül sõnum kohale siis kui olin juba 3päevase taastamise tellinud ja see läbigi saanud.
seekord tuli hommikul sõnum, et limiit ületatud ja 23.39 piirame. Päev otsa sain veel üle limiidi surfata.

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.07.2011 13:15:47 vasta tsitaadiga

ewur kirjutas:
lepkai kirjutas:
äkki mõni liigne beer_yum.gif icon_biggrin.gif

+1 icon_smile.gif , aga seda teksti olen juba kuskilt lugenud, praegune on "plagiaat"? Ja ehk sobinuks see rohkem HV "naljarubriiki"...

+2, ja minumeelest oli seal Tele2 asemel EMT...

EDIT: http://apelsinimahl.wordpress.com/2011/01/18/maailma-parim-kiri-emt-le/

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud


viimati muutis salatoimik 11.07.2011 14:24:22, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.07.2011 14:20:41 vasta tsitaadiga

Täna keelitati et ma ei lahkuks Tele2 netist, Tartusse pidi lähiajal kõva laiendus tulema, homme täpsustatakse, kuna ja mis. Rikutud tuju ja netivabad päevad lubati kompenseerida icon_razz.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 646 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 503
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
montesauri
HV kasutaja
montesauri

liitunud: 05.09.2010




sõnum 11.07.2011 16:07:30 vasta tsitaadiga

Hiid, Ära neid ikka usu - kindlasti valetavad. Mulle poolteist aastat tagasi lubati, et Mähele ehitatakse 2 uut 3,5G tugijaama - kuid mida pole seda pole: pealinna üks suurimaid eramurajoone on Ku-GSMi huviorbiidist täielikult väljas.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cancer
HV kasutaja

liitunud: 03.12.2002




sõnum 11.07.2011 16:11:01 vasta tsitaadiga

Ju siis teenusepakuja kardab, et näljane rahvas tuleb ja "jooksutab" olemata teenuse kohe umbe. icon_lol.gif
_________________
D I G I T A L L Y - I M P O R T E D ● Electronic Dance Music with Highly Addictive Elements
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
juhe
HV vaatleja
juhe

liitunud: 23.09.2002




sõnum 11.07.2011 16:56:25 vasta tsitaadiga

Suurest arendustahte puudumisest kõneleb kujukalt ka see, et näiteks Tallinnas Kivila, Kärberi, Linnamäe tee, Läänemere tee jne. peale, kus ilmselt paikneb umbes 2000 ühendust korraga kasutavat klienti, on vaid 1 (ÜKS) 3.5G tugijaam Muhu tänaval ja sel aastal pole plaanis ühtki uut jaama tööle panna. Selleks ajaks on mul küll juba lasnamäest ja tema kaetusest poogen, kuna kolin 300 km lõunapoole, kus mast küll kaugemal aga kasutajaid kordades vähem.
_________________
Pole olemas lahendamatuid probleeme, on vaid saamatud lahendajad.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 2 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Petz
HV Guru

liitunud: 05.11.2001




sõnum 11.07.2011 17:33:00 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
Täna keelitati et ma ei lahkuks Tele2 netist, Tartusse pidi lähiajal kõva laiendus tulema, homme täpsustatakse, kuna ja mis. Rikutud tuju ja netivabad päevad lubati kompenseerida icon_razz.gif
Mind üritati ka eile mingi soodushinnaga ära osta, kui käisin lõpparvet tegemas. Õnneks oli EMTiga juba diil tehtud ja süda härdaks ei läinud... icon_wink.gif
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.07.2011 18:25:29 vasta tsitaadiga

juhe kirjutas:
Suurest arendustahte puudumisest kõneleb kujukalt ka see, et näiteks Tallinnas Kivila, Kärberi, Linnamäe tee, Läänemere tee jne. peale, kus ilmselt paikneb umbes 2000 ühendust korraga kasutavat klienti, on vaid 1 (ÜKS) 3.5G tugijaam Muhu tänaval ja sel aastal pole plaanis ühtki uut jaama tööle panna.
Kas seal juhet pole et 2000 klienti peab kasutab sama teenust? Ehk peaks savipätsilt juhet küsima mitte tele2-lt tugijaamasi icon_lol.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud


viimati muutis salatoimik 11.07.2011 18:43:43, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.07.2011 18:33:24 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
juhe kirjutas:
Suurest arendustahte puudumisest kõneleb kujukalt ka see, et näiteks Tallinnas Kivila, Kärberi, Linnamäe tee, Läänemere tee jne. peale, kus ilmselt paikneb umbes 2000 ühendust korraga kasutavat klienti, on vaid 1 (ÜKS) 3.5G tugijaam Muhu tänaval ja sel aastal pole plaanis ühtki uut jaama tööle panna.
Kas seal juhet pole et 2000 klienti peab kasutab sama teenust? Ehk peaks avipätsilt juhet küsima mitte tele2-lt tuhijaamasi icon_lol.gif

Tahtsin ise ka küsida - moodne elurajoon, peaks ju ka "moodsad" liinid olema (tähemehed, stv-d jne), milleks mingi hädine mobiilne net seal? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
juhe
HV vaatleja
juhe

liitunud: 23.09.2002




sõnum 11.07.2011 21:12:52 vasta tsitaadiga

Antud hinnanguline klientide arv antud tugijaamale pärineb tuttavalt, kes ise töötab T2-s ja tegeleb justnimelt tugijaamade monitooringuga. Ja ega vist väga palju mööda ei panegi, kuna raadiuses 2km paiknevad nii Pirita-Kose, kui ka teatud rahvusgrupi lemmiksuvituskoht Pirita jõe ääres. Ning ärgem jätkem arvestamata fakti, et kui näiteks telefonil on 3G preferred, siis toimuvad antud sagedusalas ka kõned. Niisiis suurejoonelisest unistusest nimega 21,6Mbit/s on hää, kui 4Mbit/s kätte saad (sedagi vaid öösel). Ja juhe enamusel kindlasti kodus olemas, kuid suvine periood paneb ju inimloomad liikuma, mis omakorda suurendab oluliselt just m.netiga lihtsalt lustivate lollide hulka (näiteks: miks kuulata telefoni oma FM-raadiot, kui saab sõpradele näidata, et näe MINA saan neti kaudu raadiot kuulata).
_________________
Pole olemas lahendamatuid probleeme, on vaid saamatud lahendajad.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 2 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 11.07.2011 21:24:05 vasta tsitaadiga

Internetiraadioid peksta pole m6tet, kuna suurem enamus jookseb 32-64kbitise striimiga. Nii, et olematu koormus.
Ja 21 mega polegi m6tet taga ajada, kuna selle kiiruse maste on töös m6ned üksikud. Ja ülejäänutes siis kuni 7 mega kiirus ja reaalselt mingi 4-5 mega.

Postitatud Sony Ericsson mobiililt
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  TELE2 M-Internet mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 38, 39, 40 ... 208, 209, 210  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.